Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Beneficjenci zamachu smoleńskiego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy będzie nam kiedyś dane poznać prawdę o sprawcach zamachu smoleńskiego?

 

Obejrzałem ostatni film A. Gargas "Anatomia upadku".  Wydawało mi się, że o zamachu smoleńskim wiem niemal wszystko lub też domyślam się jak do niego doszło. Jednak po raz kolejny zostałem porażony wymową faktów przedstawionych w tym filmie. I znów poczułem niemal fizyczny wstręt do naszych rządzących a szczególnie do trzech najważniejszych politycznych person w Polsce: Komorowskiego, Tuska i Kopacz...
 

Ponadto utwierdziłem się w przekonaniu, że wszystkie wydarzenia dziejące się od niemal trzech lat wokół zamachu smoleńskiego służą niestety jedynie ukryciu całkowitej prawdy i zapobieżeniu możliwości poznania środowisk, które stoją za zamachem.
 

Poznanie prawdy bowiem musiałoby dla sprawców i współsprawców zamachu być ich końcem funkcjonowania na scenie społeczno-politycznej i zakończyłoby się niechybnie dla wielu Trybunałem Stanu, sądami powszechnymi i spędzeniem wielu lat życia za kratami więziennych murów. Prawda o zamachu mogłaby też stać się międzynarodowym skandalem...
 

Dziś można jedynie stawiać hipotezy przebiegu katastrofy, z których zamach staje się najbardziej prawdopodobną jego przyczyną. Po obejrzeniu filmu A. Gargas chyba nikt nie może mieć żadnych co do tego wątpliwości. I tak do końca nie jest już raczej istotne jak do niego doszło, bowiem fakty i analizy ekspertów są jednoznaczne. Dziś ważne jest tylko poznanie sprawców.
 

Aby dojść do prawdy musimy szczegółowo zbadać zarówno wszystkie okoliczności i działania, które poprzedzały wylot samolotu, jak i poznać przebieg samego lotu oraz to, co wydarzyło się tuż po zamachu i trwa do dzisiaj.
 

Należy wciąż stawiać pytania, z których chyba najistotniejszym wydaje sie być pytanie o to, kto najbardziej zyskał na śmierci 96 osób reprezentujących w większości patriotyczną, polską elitę społeczno-polityczną.
 

W takim ujęciu można rozpatrywać zewnętrznych i wewnętrznych beneficjentów zamachu.
 

Do zewnętrznych zaliczam zarówno Rosję, jak i USA,Niemcy oraz Izrael a najważniejszymi przesłankami ewentualnej zgody na zamach był "energetyczny podział świata" dokonany przez przez USA, Niemcy i Rosję oraz być może zemsta za uratowanie przez śp. L. Kaczyńskiego niepodległości Gruzji [2]. O innych przesłankach pisałem też w swoim poście: "A może celem zamachu w Smoleńsku było powstanie też Judeopolonii?" [3]

 

O wewnętrznych beneficjentach już kiedyś pisałem, więc zostaje mi tylko powtórzenie...
 

"Otóż - odnosząc się tylko do wewnętrznych powodów zgładzenia śp. Lecha Kaczyńskiego - skłaniam się do postawienia hipotezy, że osobą, która najbardziej - sensu stricto - zyskiwała na śmierci śp. Lecha Kaczyńskiego był B. Komorowski a - sensu largo -  ludzie, którzy postanowili usadowić go na fotelu prezydenta Polski.

Nie wiem czy wszyscy pamiętają tragiczną i do dziś nie wyjaśnioną śmierć G. Michniewicza w grudniu 2009 roku i wcześniejsze zaginięcie i ostatecznie śmierć szyfranta Zielonki oraz lekceważące wypowiedzi B. Komorowskiego dotyczące próby zamachu na śp. L. Kaczyńskiego w Gruzji oraz listopadową (2009 rok) wypowiedź o tym, że "prezydent gdzieś poleci i...".

Nie wiem też czy wszyscy pamiętają nagłą rezygnację z kandydowania na prezydenta D. Tuska i jego propozycję dla śp. L. Kaczyńskiego, aby obaj zrezygnowali z kandydowania*.

Na rzecz kogo mieli wówczas zrezygnować? No oczywiście, że na rzecz B. Komorowskiego! Może ta rozmowa była swoistym ultimatum? D. Tusk przecież nadal żyje i poleciał do Smoleńska oddzielnie...

Gwoli jeszcze przypomnienia...  Nie kto inny jak ostatni szef WSI gen. M Dukaczewski mroził szampana, którym miał czcić zwycięstwo B. Komorowskiego... jeszcze przed wyborami a w styczniu 2010 roku założył stowarzyszenie SOWA (grupujące byłych funkcjonariuszy WSI).

Wygląda więc na to, że po prostu tą funkcję miał i musiał objąć B. Komorowski a ze śp. profesorem Lechem Kaczyńskim nie miał żadnych, ale to żadnych wyborczych szans i może tutaj należy hipotetycznie szukać przyczyn zamachu smoleńskiego...

Przecież znany jest też prawdopodobny fakt umieszczenia przez B. Komorowskiego w internecie jego pokatastrofalnego przemówienia jeszcze przed katastrofą, antykonstytucyjnego objęcia p.o. prezydenta (zanim aktem zgonu poświadczono faktyczną śmierć ś.p. L. Kaczyńskiego)  oraz przejęcie - w celu odnalezienia aneksu do raportu z likwidacji WSI - BBN-u, zaskakująco szybko tuż po niej....

Osobiście więc hipotetycznie sądzę, że konieczność objęcia przez B. Komorowskiego prezydentury mogła być jedną z ważniejszych, wewnętrznych determinant dokonania zamachu w Smoleńsku.

W celu przyjęcia bądź obalenia takowej hipotezy koniecznym wydaje się odpowiedź na pytania: 

Kto namaścił B. Komorowskiego na prezydenta Polski i dlaczego mogą to być ludzie szeroko związani z WSI/GRU?

Kto wymusił na D. Tusku jego rezygnację z kandydowania na prezydenta RP i dlaczego skłaniał śp. Lecha Kaczyńskiego do podobnej rezygnacji?

Dlaczego tym  ludziom tak zależało na umieszczeniu B. Komorowskiego na tym stanowisku i czy tylko dlatego, żeby przejąć aneks do raportu z likwidacji WSI i dlatego, że był jedynym posłem PO, który przeciwstawił się likwidacji WSI?

Dlaczego B. Komorowski był przeciwny likwidacji WSI i czy dlatego, że był do tego przez nich zobligowany?

Kto zarządza dziś B. Komorowskim i dlaczego może to być np. jego żona o nazwisku panieńskim Dziadzia, która to jest córką Hany zd. Rojer (Wolf i Estera Rojer to dziadkowie Anny Komorowskiej ze strony matki)?

Czy na postępowanie - przed i po niemal pewnym zamachu smoleńskim - B. Komorowskiego ma wpływ komunistyczno-ubecka przeszłość rodziców jego żony?

Dlaczego do dziś nie znamy treści aneksu do raportu z likwidacji WSI i  dlaczego nikt - nawet A. Macierewicz i PiS - nie walczy o jego ujawnienie?" [1]

Czy będzie nam kiedyś dane poznać prawdę o sprawcach zamachu smoleńskiego?
 

[1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/07/dlaczego-zgina-lech-kaczynski.html

[2] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2010/08/cos-chyba-nie-tak-z-moimi-snami-i.html

[3] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2012/07/moze-celem-zamachu-w-smolensku-byo.html

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Chcialbym sie mylic.....
  ale raczej nie poznamy prawdy zamachu smolenskiego przy biernej postawie narodu.
  Tylko rewolucja moze zmnienic ten stan rzeczy,a tego nie widac na horyzoncie.
 • @Robert.K 12:19:02
  Tak naprawdę to... nie jestem w stanie pojąć tej biernej postawy naszego narodu. Czyżby te 23 lat prania mózgów tak nas sponiewierało, że przestaliśmy odczuwać jakiś instynkt samozachowawczy? Może tak... choć chciałbym się mylić!

  Pozdrawiam
 • Dla mnie po obejrzeniu tego filmu,
  wstrząsające okazały się świadectwa wybitnych naukowców,profesorów w tym polskich,jasno i dobitnie mówiących o 100%-wym zamachu i tym co się dzieje z takimi opiniami!Przecież z tego filmu, aż bije prawda o tym,że Polska jest przerżnięta na pół,gdzie część oficjalna,odpowiedzialna,wybrana przez polaków kpi w żywe oczy z faktów,prawa i własnego Narodu.Prawdę poznamy wtedy,kiedy zadecydują o tym wielcy tego świata,kiedy będzie to w ich interesie,tylko wtedy.
 • krzysztofjaw
  Autorze, jest Pan świetnym obserwatorem i analitykiem !!!
  Pod sensem tych poniższych zdań, podpisuję się oburącz !!!
  ----------------------
  "...zewnętrznych i wewnętrznych beneficjentów zamachu.
  Do zewnętrznych zaliczam zarówno Rosję, jak i USA, Niemcy oraz Izrael a najważniejszymi przesłankami ewentualnej zgody na zamach był "energetyczny podział świata" dokonany przez przez USA, Niemcy i Rosję oraz być może zemsta za uratowanie przez śp. L. Kaczyńskiego niepodległości Gruzji [2]"

  "A może celem zamachu w Smoleńsku było powstanie też Judeopolonii?"

  -------------------------

  Serdecznie Pana Pozdrawiam
 • Teza dość kontrowersyjna
  "Komorowski ze śp. profesorem Lechem Kaczyńskim nie miał żadnych, ale to żadnych wyborczych szans "

  Jeszcze 9.IV.2010- przeważały raczej opinie odwrotne.. A popularność śp. prezydenta Kaczyńskiego była niska.
 • @poligraf 14:13:32
  Dziękuję za dobre słowo. Zawsze to miłe... A temat musimy drążyć...

  Pozdrawiam
 • @indris 15:38:52
  Nie doszło do bezpośredniej rywalizacji, ale gdyby doszło to śp. L. Kaczyński nie zdyskredytowałby B. Komorowskiego? Po tym, co widzimy i słyszymy od Bronka jestem tego pewny. Po prostu bał się bezpośredniej konfrontacji albo bali się jego zwierzchnicy. Motywem przewodnim kampanii L. Kaczyńskiego miał być mały rycerz i jakby się to miało do fałszywego hrabiego i jego "bulu", "nadzieji" i "bigosowania"?

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 16:37:11
  to co pan napisał w przypomnieniu, tak samo twierdzę, a sprawą kluczową jest:
  "...sensu largo - ludzie, którzy postanowili usadowić go na fotelu prezydenta Polski."

  Ktoś kiedyś przytoczył zdanie Putina, że ma swojego człowieka w Warszawie, sądzę, że to jest Komorowski. Jeżeli prześledzić nie tylko karierę tego człowieczka, to by się mogło zgadzać, z tego co można znaleźć w sieci, sprawa zaczyna się od samych korzeni Komorowskiego, które to nazwisko nie jest jego prawdziwym, a bezprawnie i przemocą zagrabione przez przodka. Skoligacenie z żydowskimi oprawcami UB miało decydujący wpływ na dalszą karierę tego osobnika, przypomnijmy słowa samego Bula, jak to jego teść pomagał mu pisać pracę magisterską, powstałą w kilka dni, a poziomie znajomości historii i nie tylko, sami się przekonaliśmy, że jest denna. Ulokowanie tego osbnika w parlamencie, było już realizacją planu, a że sterują tym wpływowe siły, właśnie świadczy fakt, że zmuszono Tuska do rezygnacji ubiegania się o prezydenturę, co w świetle sondaży to on był poważnym zagrożeniem dla L.Kaczyńskiego. Prawybory w PO, to była zwykła farsa i zmylenie prawdziwych planów. Po czynach ich poznajemy, widzimy, że Komorowski był skrupulatnie dobrany. Faktem jest, że musiały w tym brać udział strony głównie lobby niemieckie, z racji ich dużego udziały na rynku mediów, inaczej by nagłośniono np. sprawę bezprawnego posługiwania się tytułem hrabiowskim, czy wyciągnięcie afery marszałkowskiej z raportem i jego aneksem o WSI włącznie, w normalnym kraju demokratycznym, ten człowiek by był skompromitowany i dość dawno i nie tylko on, a taki Tusk również i nie tylko, większość obecnego parlamentu.
  Tak po prawdzie, co możemy zrobić ? jak mamy w Polsce takich Wrzodako-podobnych. Jak długo Polska będzie władana przez nacje żydobolszewickie z germańskimi, tak długo nie odzyskamy Polski, wielu Ją opuści, naród się zestarzeje, co już się dzieje, pozostali będą tylko na ich usługach, o czym ci oprawcy marzą od dawna i to realizują, tylko walka może coś zmienić, choć nie widać szans, na prawicy która ma możliwość przejęcia władzy, toczy się prowokowana walka, nawet to widać tu na NE, wskazujący głównego wroga w PiS, a nie lewactwa czy w Partii Oszustów, a ten trzeci - Ruchający też na tym korzysta, a my płacimy i tracimy suwerenność, jak łatwo było zamordowanie Prezydenta i elitę wojskową o tym świadczy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej