Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Zmiany w służbach specjalnych - czego boi się D. Tusk?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Premier zdecydował się na "walkę" nie tylko z cywilnymi służbami specjalnymi, ale też z policyjnymi.

Po ABW przyszła kolej na drastyczne, personalne zmiany w CBŚ.

Jak  podaje dziennik.pl dzisiaj rano ""szef policyjnego Centralnego Biura Śledczego generał Adam Maruszczak otrzymał propozycję objęcia stanowiska komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu (...) Reformę "polskiego FBI" przeprowadzi inspektor Rafał Łysakowski, dawny oficer pionu narkotykowego CBŚ, a ostatnio szef pionu odpowiadającego za międzynarodową współpracę policji (...) Oficjalne stanowisko Komendy Głównej Policji (...) potwierdza, że zadanie zreformowania CBŚ otrzymał inspektor Rafał Łysakowski, a nie Maruszczak, który pracował nad tym dotychczas (...) Zmiany są dla funkcjonariuszy sporym zaskoczeniem. Wszyscy są w szoku, wiadomo było, że prace nad reformą trwają, ale były prowadzone dyskretnie i po cichu - mówi nam oficer KGP zastrzegający sobie anonimowość. - Dzisiejszy dzień to trzęsienie ziemi, a wielu dotychczasowych dyrektorów nie może znaleźć swoich stołków (...) Zmiany w CBŚ są częścią reformy centrali policji. Jednocześnie komendant Marek Działoszyński zdecydował, że będzie dla niego pracować tylko jedenaście biur z osiemnastu dotychczasowych"" [1].

Premier zdecydował się na "walkę" nie tylko z cywilnymi służbami specjalnymi, ale też z policyjnymi.

Warto zastanowić się, czego boi się nasz premier, że zdecydował się na nieuchronny konflikt ze "swoimi" służbami. Czyżby rację miał A. Hofman, który "rzucił nowe światło na sprawę, sugerując, że Bondaryk musiał odejść z powodu afery na miarę Amber Gold, która niebawem ujrzy światło dzienne. Powiedział to (...)w Radiu Zet, a (...) powtórzył w TVN 24. 
– Wśród polityków mówi się, że Bondaryk odszedł ze względu na aferę Amber Gold, ale także ze względu na inną aferę, w którą są zamieszani ważni politycy PO (...) W tym kontekście wymienia się m.in sprawę Enei. Chodzi o podejrzenie nieprawidłowości przy przetargu na budowę Informatycznego Systemu Obsługi Klientów i przy instalacji inteligentnych liczników prądu firmy Enea..." [2].

Nie wiem czy rewelacje pana A. Hofmana znajdą w niedalekiej przyszłości potwierdzenie. Jedno zapewne natomiast nie ulega watpliwości: nikt nie wierzy w oficjalną wersję odejścia K. Bondaryka i nikt również nie uwierzy w oficjalną wersję odejścia szefa CBŚ... tym bardziwej, że podobno propozycja premiera jest osobistym ciosem dla  generała Maruszczaka [2].

Nam pozostają tylko domysły i stawianie hipotez, ale prawdopodobnie zarówno ABW, jak i CBŚ musiały mocno zaniepokoić premiera i jego PO-wych kolesiów.

Oj... może się dużo dziać. I dobrze! Może dane nam będzie - w tym rozgardiaszu - dowiedzieć się choć części prawdy o tej naszej zdradzieckiej III RP...

Pozdrawiam

P.S.

Mam taką radę dla naszego Premiera... 

Jak ciąć, to już wszystkich, bez wyjątku... bo nie wiadomo kto  kogo wśród różnych (cywilnych, policyjnych i wojskowych) chłopców zna, kto dla kogo jest przyjacielem i kto ma jakie "kwity i haki"! Pozostają więc jeszcze inne służby, w których lepiej jednak dokonać profilaktycznych zmian na najwyższych stanowiskach! Im szybciej, tym lepiej Panie Premierze... wszystkich po równo...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @zwyczajnie normalny 21:15:33
  Pamietam czasy I Solidarności. Ten niezłomny duch polskiej walki o wolnosc towarzyszy mi cały czas. Nie potrafię zrozumieć postawy dzisiejszych Polaków. Ile jeszcze będziemy znosić tych upokorzeń? Po prostu nie rozumiem, co się z nami stało. Czyżby te 23 lata kompletnie nas złamało?
  Mam nadzieję, że w końcu sie obudzimy...

  Pozdrawiam
 • TuZZk niebawem zapiści wąsa i założy mundurek J. Stalina
  albo A. Hitlera.
 • Tusk boi się
  własnego cienia i dlatego grzecznie wypełnia polecenia. Przecież rząd światowy aby zaistniał musi spacyfikować narody, zmilitaryzować wojsko, policję. Naszpikować ich prochami i wypuścić na miliony zbuntowanych i niezadowolonych.

  A ponieważ liczy na drapane w tej ustawce, to co go ludzie obchodzą.

  Kiedy to wszystko szlag trafi?
 • @krzysztofjaw 21:21:28
  "Po prostu nie rozumiem, co się z nami stało."
  "Mam nadzieję, że w końcu się obudzimy..."
  Panie Krzysztofie, przecież jesteśmy w trakcie przedostatniego etapu(Etap 3) w wojnie ideologicznej przeciwko Polsce i Polakom, wg klasyfikacji etapowej Jurija Bezmienowa.
  Jest to proces długofalowy podzielony na etapy:

  ● Etap 1: To degeneracja młodego pokolenia, która trwa 15-20 lat.
  ● Etap 2: Radykalizacja społeczeństwa
  ● Etap 3: Destabilizacja państwa:
  → wojna domowa
  → interwencja
  ● Etap 4: Normalizacja, ale już na nowych warunkach nowego właściciela kraju:
  → likwidacja wszystkich organizacji pozarządowych
  → likwidacja wszystkich organizacji mniejszościowych.

  Proszę Panie Krzysztofie o pozbycie się złudzeń, tego stawiania pytań, o co chodzi? Oceniajmy na trzeźwo, bez stawiania się w roli "ludzi dobrej woli" wg definicji profesora F.Konecznego.
 • Tusk boi się, że w końcu dostanie w czapę jako posmoleński kozioł ofiarny
  do zrobienia w Polsce kolejnej sztucznej odwilży i odprężenia, po to aby dalej kraść i niszczyć Polskę. Ktoś musi beknąć za stan Polski, za Smoleńsk - on wydaje się idealny, tym bardziej, że już wygląda na skończonego.
  Ostatnio była mowa o tym jak w otoczeniu Tuska stale chodzą uzbrojeni w broń automatyczną żołnierze. Musi być coś na rzeczy skoro jako jedyny premier w Europie chodzi z plutonem uzbrojonych agentów ochrony.

  Życzę Panu Tuskowi dużo zdrowia, tak aby jako zdrowy mógł odpowiedzieć za swoje czyny i ponieść dotkliwą karę. Wtedy stanem zdrowia się nie zasłoni :)
 • @Andron 22:24:15
  tusk i tak dostanie czape
 • Czego boi się D. Tusk?
  D. Tusk boi się, że służby w końcu do czegoś się dokopią, a wtedy on zostanie Donaldem T.
 • @krzysztofjaw 21:21:28 Obudzić sie to domagać się wprowadzenia Ustawy o Lojalności i Szczególnej Ochronie Interesu Narodowego RP
  Nie wszystkie niepowodzenia negocjacyjne (było ich mnóstwo) oraz skandale w polityce i w gospodarce, oraz dwuznaczne układy polityczno-gospodarcze dają się wytłumaczyć niekompetencją, brakiem doświadczenia i wyobraźni, lub brakiem wizji i koncepcji funkcjonowania państwa (2000, 2005, 2007, 2010 r).

  Marian Antosz
  synapsa@plaszczyznawyborcza.pl
 • @35stan 22:03:21
  Masz dużo racji. Polskie państwo jest niszczone metodycznie od 1989 roku a apogeum nastapiło po smierci JPII. Zamach smoleński był kolejnym etapem. Dziś jesteśmy zniewoleni ekonomicznie i społecznie... Szkoda słów...

  Pozdrawiam
 • @Andron 22:24:15
  Jeżeli nie wiadomo o co chodzi... to - w tym przypadku - może chodzić o zamach smoleński i strach tuska przed zostaniem "kozłem ofiarnym"...

  Pozdrawiam
 • @t-rex 09:09:06
  Rzuciłeś nowe "światło". Sądzę, że wprowadzenie GMO może być jednym z powodów "walki". Dla Polski i polskiego rolnictwa będzie to "śmierć".

  I jeszcze jedno... wszystkim kierują"służby wojskowe"... tak mi się przynajmniej wydaje i to jest najbardziej prawdopodobne. Nimi zaś steruje - co stwierdził dr Krajski - loża masońska P3 i - wedle mnie - bildrbergowie w osobie A. Olechowskiego...

  Pozdraiwam
 • @krzysztofjaw 10:18:33
  Krótko patrzysz Państwo Polskie jest niszczone od 1939r ,a w 1945r zainstalowano marionetkowy rząd zdrajców i degeneratów.Których trzecie pokolenie przejęło rządy od starszych braci.Dlatego żeby się Polska odrodziła to trzeba WSZYSTKICH ZARAŻONYCH SOCJALIZMEM WON.
  I DOPIERO WSIĄŚĆ SIĘ ZA ODBUDOWĘ.ANGLICY MIELI M.TACZER,AMERYKANIE REGANA,POLACY MAJĄ JKM ALE GO GNOJĄ.

  Pozdrawiam
 • @liberalkonserwatywny 12:55:29
  "...POLACY MAJĄ JKM ALE GO GNOJĄ."
  Nie popisuj się głupotą, bo na faryzeizm podobny do faryzeizmu JK-M Cię nie stać.
  JK-M został "zainstalowany" w świadomości Polaków w okresie przygotowań do farsy Okrągłego Stołu, prowadzonych pod kierownictwem WSI, służb będących ramieniem Moskwy w Polsce.
  Był w owym czasie taki program telewizyjny o nazwie "Otwarte Studio", które pod pozorem wolności słowa, miał za zadanie wylansowanie takich jak JK-M, "trybunów ludowych".
  Jak widać, spełnia swoją rolę skutecznie, rozbija wszelkie inicjatywy polityczne prawicy.
  To, że jest zapraszany do do NE, czy obecnie do "Uważam Rze", potwierdza tylko tę tezę.
 • @35stan 13:16:41
  Jeżeli chodzi o JKM to mam swoją, bardzo negatywną jego ocenę. Spaprał wszystko za co się zabrał (dekomunizacja) i skutecznie zneutralizował (ośmieszył) powstanie w Polsce dużej partii konserwatywno-liberalnej. Moim zdaniem to jeden z najbardziej szkodzacych Polsce (po 1989 roku) polityk. Nie przeczę, że jest błyskotliwy i inteligentny, ale czy szatan też taki nie jest?

  Poza tym znane są fakty obnoszenia się przez niego ze swoim żydowskim pochodzeniem w 1968 roku i bliskich jego związkach z masonerią...

  Pozdrawiam

  P.S.
  Swego czasu też dałem się zwieźć JKM, ale bardzo szybko mi przeszło :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej