Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Zamach smoleński - dezinfomacja prawdą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teraz należy metodycznie kontynuować odkrywanie prawdy i nie zważać na prowokacje spec-chłopców. Im będziemy tej prawdy bliżsi, tym owi spec-chłopcy popełniać będą więcej błędów i zaczną "strzelać na oślep".

Ostatnie wydarzenia dziejące się wokół zamachu smoleńskiego wydają się z pozoru wielopiętrową prowokacją polskich i niepolskich służb specjalnych zarządzających naszym krajem.
 

Oczywiście zgadzam się, że - jak pisze Gadający Grzyb - "w ten sposób załatwiono za jednym zamachem kilka spraw. Po pierwsze, rozniecono na nowo „smoleńską wojnę domową” i to w wersji maksymalnie niekorzystnej dla Jarosława Kaczyńskiego oraz zwolenników tezy o zamachu smoleńskim – czyli odpalono narrację spod znaku „Kaczyński i wariaci od Smoleńska chcą podpalić Polskę”. Po drugie, „przykryto” sprawę błędu przy identyfikacji zwłok prezydenta Kaczorowskiego. Po trzecie, wyciszono kolejną akcję Seryjnego Samobójcy, którego ofiarą padł chorąży Remigiusz Muś, technik pokładowy Jaka-40, którego zeznania podważają oficjalną wersję tragedii. Po czwarte, odwrócono uwagę od porażających „zaniedbań” w śledztwie. Po piąte, przystopowano „jesienną ofensywę” PiS, zaganiając opozycję na powrót do smoleńskiego narożnika".
 

Niemniej wydaje mi się, że najważniejszym celem publikacji w sieci internetowej wstrząsających zdjęć tragicznie zmarłego prezydenta i innych ofiar zamachu oraz wskazanie przez Rzeczpospolitą na możliwość użycia do zrealizowania tegoż zamachu trotylu i nitrogliceryny było aprioryczne zdezawuowanie wyłaniającej się coraz bardziej tragicznej prawdy o zamordowaniu polskiej elity lecącej do Katynia w dniu 10.04.2010 roku.
 

Wydaje się przecież zupełnie nieprzypadkowe czasowe skorelowane powyższych informacji z konferencją naukową nt. przyczyn tragedii smoleńskiej, kolejną ekshumacją potwierdzającą właśnie skandaliczną zamianę ciał zamordowanych (tym razem ostatniego Prezydenta RP na wychodźstwie), odkryciem przez polskich chemików na częściach wraku samolotu śladów wapnia, krzemu i cyrkonu oraz "samobójstwem" technika pokładowego samolotu Jak-40 Remigiusza Musia.


Każde z tych wydarzeń potwierdza niemal ostatecznie, że katastrofa była celowym i świadomie przygotowanym zamachem! Wszystko zaś to, co specsłużby obecnie "płodzą" jest tylko potwierdzeniem, że zostały zmuszone do kroku ostatecznego, czyli apriorycznej dezinformacji prawdą, którą próbuje się sprowadzić do absurdu.
 

Warto bowiem przypomnieć, że jedną z metod dezinformacji służb specjalnych (ale przecież nie tylko) jest w ostateczności powiadamianie i przekazywanie wybranej celowo grupie osób prawdy lub półprawdy na temat określonego wydarzenia  ale w taki sposób i w takim okresie, aby ta prawda uznana została za realnie absurdalną, abstrakcyjną i niemożliwą. Można też wykorzystać negatywną opinię odbiorców o własnej np. służbie specjalnej i pokusić się właśnie o powiedzenie prawdy bo... i tak nikt w nią nie uwierzy ponieważ powszechnie ową służbę uważa się za ostoję kłamstwa i dezinformacji. Takim działaniem - niejako przy okazji - można również zdyskredytować określone grupy osób, które wcześniej tą prawdę odkryły lub do niej się zbytnio zbliżyły.
 

Sądzę, że tak należy postrzegać teraźniejsze, paniczne zachowania zarządzających obecnie Polską. Zostali zmuszeni do ostatecznego kroku, czyli ujawnienia prawdy, o której tak naprawdę wiadomo im od samego początku, a której już nie da się dłużej ukrywać.
 

Uważam jednak, że ponieśli klęskę. Bowiem nieważne jest, że starają się ową prawdę sprowadzić do absurdu, zdyskredytować i przedstawić jako wręcz abstrakcyjną. Zamach jako przyczyna tragedii smoleńskiej przestał już być tematem objętym "zmową milczenia". Większość Polaków (ok. 60%) chce już dziś międzynarodowego śledztwa dotyczącego Smoleńska. Coraz więcej wierzy zaś w zamach, jako jego przyczynę. I to jest nasze zwycięstwo.
 

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko w sposób oznajmujący i już nawet nie hipotetyczny stwierdzić, że w Smoleńsku lub gdzie indziej mieliśmy do czynienia z zamachem. Brutalnym zamachem na państwo polskie. Wszystko to, co działo się przed zamachem i po nim uprawnia do takiego stwierdzenia. Natomiast to, jak do niego doszło powoli staje się dla wszystkich oczywiste i uprawdopodabnia hipotezę o wybuchach w lecącym do Smoleńska polskim, wojskowym samolocie rządowym.
 

Teraz należy metodycznie kontynuować odkrywanie prawdy i nie zważać na prowokacje spec-chłopców. Im będziemy tej prawdy bliżsi, tym owi spec-chłopcy popełniać będą więcej błędów i zaczną "strzelać na oślep".
 

Tak na koniec... brawo chłopaki. Wreszcie cieszę się, że pozwalacie nam poznać prawdę. I na nic zdadzą się już wasze prowokacje, z których potrafimy już "wyłuskać" rzeczy ważne i prawdziwe... Niedługo poznamy też sprawców zamachu... Możecie być tego pewni!
 

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

P.S.

Jako skromny bloger przyłączam się do obrony Cezarego Gmyza (Aleszum: W OBRONIE REDAKTORA CEZAREGO GMYZA)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Chyba wiadomo !
  Chyba wiadomo kto ciał dorżnąć watahę !
 • @Prawdziwy.Polak 12:10:47
  Ja wiedziałem, czułem od początku... te dożynanie watach, prezydent gdzieś poleci czy też szybkie i wyglądające na przygotowane działania Bronka tuż po zamachu...

  No cóż, ale warto teraz powiedzieć dobitnie, wszem i wobec: Był ZAMACH!!!

  Pozdrawiam
 • Słowo "zamach" należy rozpatrywać w dwóch przynajmniej aspektach
  czego nie trudzą się zrobić media mętnego nurtu !
  Jarosław Kaczyński powiedział głośno i publicznie "zamach", "morderstwo" i one uważają wyłącznie tylko to, że Kaczyński w ten sposób obwinia Tuska i cały mu podległy aparat państwowy i że to jest bezczelność, jak tak można itd., itd.

  Tusk, Komorowski & co, media, genprok, naczprokwoj itd.... Oni wszyscy widzą w Smoleńsku osobę znienawidzonego przez nich Lecha Kaczyńskiego, którego marginalizowali, dyskredytowali, wyśmiewali przez cały czas Jego prezydentury, ale że Smoleńsk to zamach na polską państwowość bo zginął w niejasnych okolicznościach na terenie obcego państwa, do tego wrogiego Polsce, urzędujący PREZYDENT RP - tego już nie widzą !!!

  Oni widzą tylko osobę, nie widzą URZEDU !

  Bo nie dojrzy tego niuansu ktoś kto pozbawiony jest wszelkich zasad i pryncypiów, moralności, ktoś zapatrzony wyłącznie w siebie.

  Ja np. protestuję przeciwko skandalicznie prowadzonemu śledztwu i tej całej wypaczonej, zdemoralizowanej otoczce bo zginął prezydent mojego kraju i właściwie - czy nazywał się Kaczyński, Nowak, Malinowski itd. to nie ma dla mnie specjalnego znaczenia.
  Zginął Prezydent RP !!!
  To jest istotne !
  Nie jest istotne czy uważam, że był dobry czy zły, czy głosowałam na niego lub nie.
  Istotne jest, że zginął Prezydent RP !

  Sprawa jest pryncypialna i np. cynizm Komorowskiego to kontynuacja marginalizowania, dyskredytowania i wyśmiewania URZEDU, który Komorowski sprawuje.
  Krótko mówiąc - Komorowski robi sobie jaja z urzędu prezydenta ! Komorowski w rezultacie robi sobie jaja z siebie ale to akurat zupełnie mnie nie interesuje.

  Trudno zatem mieć szacunek do osoby, która dostąpiła zaszczytu sprawowania funkcji głowy państwa i robi sobie z tego URZEDU jaja !

  Cynizm Tuska to również nic innego jak dyskredytacja, marginalizowanie i wyśmiewanie URZEDU prezydenta.
  Zamówienie Tuska na prowadzenie przez prokuratury śledztwa w takiej formie, w której się toczy to też jest obraza URZEDU prezydenta RP ! Czyli... obraza polskiej racji stanu ! Co jest przestępstwem !

  Media, prokuratury swym postępowaniem nie obrażają śp.Lecha Kaczyńskiego choć właśnie o to im chodzi. Media i prokuratury obrażają URZAD prezydenta, polską rację stanu, a to jest już przestępstwo.

  Pozdrawiam.
 • podpisuję się pod tekstem
  powiem więcej, zamach był kartowany od dłuższego czasu, agenci wpływu skrzętnie wykorzystali rozpętaną przez Tuska wojnę i podział Polski, potem poszło jak po sznurku, akcja została rozpoczęta spotkaniem Tuska i Putina, Tusk wycofuje się z kandydowania na prezydenta, fikcyjne prawybory ze wskazaniem na Komorowskiego, od dawna szykowanego na odpowiednie stanowisko, jak to że został marszałkiem sejmu. Sądzę, że początkowo Tusk nie był świadomy, w jakiej intrydze bierze udział, z jakimi ludźmi ma do czynienia, to chłoptaś, powiązany z lobby niemieckim, przez nich dofinansowany, ale w gruncie rzeczy to prostaczek, a przez to łatwy do manipulowania i tak się też dzieje, widać było w jego oczach, tuż po katastrofie błysk przerażenia, nie to co u Komorowskiego, jak mieliśmy okazję widzieć na fotkach rozbawionego na lotnisku, gdy były zwożone ciała zamordowanej delegacji ! Należy też pamiętać, o wyznaniach pewnej osoby, co to była świadkiem opijania zamachu z Sikorskim i to stwierdzenie, że jest jeszcze jedna Tu-tka na Jarka, swoją drogą, mieli zginąć obaj i tego nie mogą przeboleć, że Opatrzność pokrzyżowała im drogi, mam nadzieję, że na ich zgubę, choć pewnie na sprawiedliwość będziemy musieli jeszcze poczekać, aż polactwo przeobrazi się w Polaków. Pzdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej