Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Konferencja smoleńska - medialna cisza strachu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...milczenie i brak szczegółowych relacji z konferencji smoleńskiej jest znamienne i sądzę, że jest ciszą strachu przed prawdą o dokonaniu zamachu na pasażerach lecących do Smoleńska polskim, wojskowym samolotem rządowym.

Dziś tylko informacyjnie i bardzo krótko...
 

Jeżeli ktoś jeszcze miał jakąkolwiek nadzieję, że w Polsce mamy do czynienia z wolnością mediów, to po relacjach (a raczej ich braku) o odbywającej się konferencji naukowej dotyczącej tragedii smoleńskiej musi przyznać, że naszymi mediami (szczególnie telewizyjnymi) zarządza jeden ośrodek centralnego podejmowania decyzji dotyczących ich polityki informacyjnej.
 

Cóż. To milczenie w kręgach rządowych oraz w mediach i brak szczegółowych relacji z tego najważniejszego w Polsce od 10 kwietnia 2010 roku wydarzenia jest znamienne i sądzę, że jest ciszą strachu, strachu przed prawdą o dokonaniu zamachu na pasażerach lecących do Smoleńska polskim, wojskowym samolotem rządowym.  Ale - jak pisze Marek Pyza - "Choćby wszyscy atleci barbarzyńskiej retoryki obozu rządzącego nie wiem jak się wytężali, by zdeprecjonować tych ludzi(naukowców - dop. kj), nie uda im się udźwignąć tego ciężaru". (1)
 

Sto kilkadziesiąt osób wysłuchało osiemnastu referatów. Wyniki badań dokonanych przez wybitnej klasy specjalistów i prezentowane podczas konferencji jednoznacznie uprawdopodabniają  hipotezę  o wielopunktowym wybuchu (eksplozji) w lecącym samolocie i całkowicie odrzucają wersję o "pancernej brzozie", która oderwała jego skrzydło. Upadek zaś samolotu na ziemię nastąpił po wcześniejszym podziale samolotu na fragmenty. (2) (3)
 

Ogólnie wszyscy prelegenci podważyli oficjalną wersję przyczyn katastrofy i wskazali, że w Smoleńsku musiało - żeby doszło do opisywanych zniszczeń - dojść do eksplozji i nie nastąpiło żadne uderzenie sprawnego samolotu w smoleńską ziemię.
 

Naukowcy przedstawili własne hipotezy wynikające z ich badań i doświadczenia, "które – czego się usilnie domagają – powinny zostać poszerzone i przeprowadzone w oparciu o bezpośredni materiał dowodowy, czyli elementy wraku tupolewa, analizy chemiczne większych próbek przedmiotów z miejsca katastrofy, wszystkie możliwe do uzyskania (m.in. w USA) odczyty urządzeń pokładowych oraz zdjęcia satelitarne z 10 kwietni" a (1)...a do tych, całościowych  materiałów, nie mają wciąż  wystarczającego dostępu, ponieważ po 30 miesiącach znajdują się one w zdecydowanej większości dalej na terenie Rosji!!! 
 

Pozdrawiam
 

(1) http://wpolityce.pl/artykuly/39043-naukowcy-wyreczaja-wladze-chca-badac-katastrofe-smolenska-umozliwcie-im-to

(2) http://wpolityce.pl/wydarzenia/39019-w-warszawie-odbyla-sie-smolenska-konferencja-wystapienia-mialy-wspolny-mianownik-doszlo-do-eksplozji-brzoza-to-mit

(3) http://niezalezna.pl/34073-naukowcy-katastrofie-towarzyszyla-eksplozja
 

Zbiorczo i więcej na temat konferencji: http://blogmedia24.pl/node/60543
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Też o tym pisałem zesrali się ze strachu totalnie i łby w piasek, zapomnieli że dupy odsłonili a my sobie postrzelamy ;)

  Widziałeś to? Obejrzyj rewelka
  http://bombardier.nowyekran.pl/post/77639,czyzby-dowod-na-dobijanie-rannych
 • @lancelot 11:50:43
  Jest to przerażające w swojej wymowie. Żyjemy niestety w kraju, który z demokracją nie ma nic wspólnego i jest jej zaprzeczeniem. Wolność i pluralizm mediów miał być gwarantem tej demokracji, tej wolności słowa, suwerenności naszej Ojczyzny. Okazał się fikcją.

  Stąd zapewne te ataki na TV Trwam i niezależne media, próby cenzurowania internetu, ubezwłasnowolniania dziennikarzy i nas samych.

  Przykre, że na to pozwalamy.

  Prawda o Smoleńsku jest bliska i mam nadzieję, że będzie końcem obecnej III RP, PRL-bis.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Zaraz zajrzę, ale kiedys też pisałem o dobijaniu rannych :)
 • Autor
  TAK, blady strach padł na zbrodniarzy - bo ZABÓJSTWO zostało udowodnione a kłamstwo o "katastrofie" obnażone.

  Napisałem list otwarty do uczestników konferencji smoleńskiej w tej sprawie:
  http://freedom.nowyekran.pl/post/77608,konf-smolensk-badacie-panstwo-szczatki-nie-tego-samolotu

  ..ale tu dopowiem jedną rzecz, bo są ludzie, którzy mnie chyba nie zrozumieli:

  Przecież naukowcy na konferencji smoleńskiej NIEZBICIE udowodnili dwie rzeczy:
  1) że samolot na smoleńskiej polanie NIE rozbił się przypadkiem, na skutek nieudanej próby lądowania. Że to NIE BYŁ WYPADEK, mówiąc wprost.
  2) a tym samym, że dwa państwa: Rosja i Polska, (a za nimi główne media) celowo KŁAMIĄ w sprawie Smoleńska, preparując i fingując "katastrofę lotniczą", której nie było - a którą próbowały uwiarygodnić w oficjalnych raportach: MAK, i komisji Millera.

  Te 2 fakty są bezsporne!

  Wnioski są PRZERAŻAJĄCO OCZYWISTE.

  Niezależnie od tego jak zginęli nasi rodacy - to z pewnością zginęli NIEPRZYPADKOWO, czyli zostali wymordowani z zimną krwią.

  Opublikowałem ten wpis właśnie po to, żeby podkreślić te dwa najważniejsze fakty - bo hipotez co do tego w jaki sposób zostali zabici może być wiele, i prawdy jeszcze nie znamy - ale w głowie mi się nie mieści, że zwolennicy różnych hipotez się zwalczają - zamiast wspólnie bić na alarm i podkreślać fakt, że polska delegacja NIE ZGINĘŁA W WYPADKU, że nie było żadnej przypadkowej katastrofy !!!

  (tym bardziej, że obie hipotezy wcale się nie wykluczają!)

  Wiemy na 100%, że zostaliśmy celowo OKŁAMANI i żadnej przypadkowej "katastrofy przy próbie lądowania w Smoleńsku" NIE BYŁO.
  A wszystkie hipotezy co do tego JAK naprawdę zginęli nasi rodacy - przecież oznaczają jedno i to samo: zostali zamordowani z zimna krwią...

  I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE DZISIAJ!
  Nie pozwólmy się dalej manipulować - państwo jest w rękach (w najlepszym wypadku) wspólników zbrodni !!!

  Co robimy w tej sytuacji...?
 • Nie tylko w łże mediach nie docenia się konferencji
  U nas na NE, wczorajszy wpis lancelota "Skrótowo przez Konferencję Smoleńską" też nie trafił na czołówkę (w tamtym czasie na czołówce długo sterczała „żywa pochodnia”), a było to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń miesiąca.

  Również zainteresowanie dyskusją było raczej średnie, mniej niż 50 wpisów, mimo że dzięki zamieszczonym tak linkom mogliśmy, co prawda z kłopotami, śledzić na bieżąco wypowiedzi naukowców. Takich naukowców, z których każdy może zaimponować  swoim poważnym dorobkiem naukowym.

  Głównie z tego powodu polskie sprzedajne media, które od 2,5 roku łżą w temacie dramatu smoleńskiego, musiały to wyjątkowe wydarzenie przemilczeć. Milczały wczoraj, milczą też i dzisiaj, ciekawe jak długo?
 • Po co
  A nie lepiej posłuchać o opiekunce Wioletty Willas niż słuchać o jakiejś konferencji smoleńskiej?
 • @Freedom 12:42:32
  Witam. Podzielam twoje uwagi i dodam, że , gdyby bomby wybuchneły w samolocie z pasażerami, to ciala leżałyby rozrzucone na tym błocie!!!
  Wiśniewski i Bahr, po przybyciu na to pobojowisko, NIE WIEDZIELI CIAŁ OFIAR, 120 LUSUSOWYCH FOTELI I BAGAŻY PASAŻERÓW!!! Pilot, przed lądowaniem daje polecenie"zapiąć pasy" i po ewentualnym rozbiciu się samolotu lub wybuchu, większośc ciał, powinna być przypięta do foteli!!!
 • @Bogdan 16:08:21
  Za to ŁŁ i Opara z adm.Toczkiem zorganizowali konferencje na temat tworzenia armii!! Tak, panowie!!admini NE chca reaktywować "polska armię"!! Tylko zapomnieli kogo ta ramia ma chronić...no bo chyba nie te 3 milony młodych Polaków którzy wyemigrowali z tego KoszerUBeklandu? Chyba nie tych 14% bezrobotnych i całe masy Polaków pracujacyh na czarno? No więc kogo ma chronic ta armia Opary i Łazarza?.. Jaruzelskiego? Kiszczaka?, Dukaczewskiego? Bula-Komorowskiego? a może latyfundia Kulczyka i Karuzego? Ja wiem kto się może czuć zagrozony!! Michnik z Urbanem i Kwasniewskim!! Tak! POdobno w Polsce uaktywniają się ruchy antysemickie, szowinistyczne a nawet faszystowskie ulokowane w PiS!! To przed nimi własnie armia Opary i Łazarza ma chronic Polaków!! A zatem bagnet na broń! Trzeba krwi!
 • @Freedom 12:42:32
  Wielokrotnie pisałem, że nie można wykluczać żadnej hipotezy, również hipotezy FYM-a. "Maskirowka" jest przecież też możliwa i mozliwe jest, że w Smoleńsku leżą szczątki innego samolotu, który został "wybuchnięty" na ziemi wcześniej. Mogło być i tak, że dokładnie w tym samym miejscu, gdzie leżały szczątki tuż po tragedii. Innymi słowy: była przygotowana inscenizacja katastrofy i dokonano jego kontrolowanego wybuchu pod Smoleńskiem wcześniej. Taką hipotezę też trzeba zbadać, tym bardziej, że jest wiele przesłanek: podobno brak ciał na miejscu zdarzenia zaraz po tragedii (potwierdza to wiele osób i pierwszy film Wisniewskiego), inna niż w polskim samolocie biało-czerwona szachownica, brak na pobojowisku rzeczy pasażerów jak i np. foteli i innego osprzętu wewnętrznego samolotu, nagle odnaleziona zupełnie niezniszczona flaga z godłem polskim z kabiny prezydenckiej i niezniszczone rzeczy osobiste poległych (np. telefon komórkowy Wassermana czy też Gosiewskiego - nie pamiętam już), itd...

  Ale to wszystko jest do zbadania. Jedno jest pewne - i tu masz rację - Polacy zostali zamordowani... a dokładnie jak gdzie? No cóż... odkrycie tej prawdy jeszcze przed nami.

  Zgadzam się z Tobą: Dziś wiemy już jednoznacznie o mordzie... a co my z tym zrobimy? Trudne pytanie...

  Pozdrawiam
 • @major85 16:24:37
  Możesz jeszcze wszędzie posłuchać o pijanym duchownym, który wjechał w latarnie
 • @krzysztofjaw 16:44:40
  Są przecież amerykańskie zdjęcia satelitarne, które wyraźnie pokazują w jaki sposób zmienia się obszar katastrofy, w sensie warunków pogodowych jak i przemieszczania się, lub znikania fragmentów samolotu.

  Brak najważniejszej części samolotu - kokpitu.
  Matactwo widać gołym okiem i co? I co pan nam zrobi, bo nie mamy pańskiego płaszcza
 • NE jakby od niechcenia informował o konferencji
  Red. Piński dopiero na drugi dzień przemógł się i zamieścił artykulik. Tylko dzięki blogerom temat zaistniał ale potraktowany przez redakcję po macoszemu.
 • @antysowiet 16:42:03
  Polonofobia rusofobia antysemityzm jest tak samo zły.Nikt nie jest lepszy od drugiego człowieka z racji urodzenia -talmud koloru skóry - rasizm przekonań religijnych fanatyzm poglądów politycznych- idiotyzm
  Wszyscy są równi wobec Boga Polak Rosjanin Żyd Murzyn Biały
  Stop pscholom
 • @Browar 19:54:14
  Tak, tak browar idź to powiedz dzieciom i rodzinom zamordowanych w Smoleńsku rodzin! Ja nie piszę o kolorze skóry, ja piszę o kolorze sumień! O ruskiej barberii i ich POmagierach tu w Polsce, WSIowych skoorwysynach i innych POtomkach Humera!
 • @krzysztofjaw 16:44:40
  Cyt.: ""Maskirowka" jest przecież też możliwa i mozliwe jest, że w Smoleńsku leżą szczątki innego samolotu, który został "wybuchnięty" na ziemi wcześniej."

  Tak się zastanawiam, w którym to miejscu leżały te ciała, które wyglądały "jakby spały"? Jeśli ten prawdziwy zamach był w innym miejscu, to stamtąd wzięto te ciała.
 • @Freedom 12:42:32
  Autor od dawna pisze o tym, że być może i FYM i ZP mogą mieć racje, ale uczestnicy sporu marnują prawie całą swoją energie na wzajemne zwalczanie się.... ktona tym korzysta ?

  jeszcze jedna informacja która przemknęła bez echa... :

  http://niezalezna.pl/33910-smolensk-sensacyjne-wyniki-badan-naukowcow

  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej