Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

A może celem zamachu w Smoleńsku było powstanie też Judeopolonii? (1)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może w końcu potencjalnym celem ewentualnego zamachu smoleńskiego było - oprócz kondominium rosyjsko-niemieckiego - powstanie na terenie Polski Judeopolonii?

 Nie wiem czy wszyscy pamiętają lekceważące wypowiedzi B. Komorowskiego dotyczące próby zamachu na śp. L. Kaczyńskiego w Gruzji oraz listopadową (2009 rok) wypowiedź o tym, że "prezydent gdzieś poleci i...".  Nie wiem też czy wszyscy pamiętają nagłą rezygnację z kandydowania na prezydenta D. Tuska i jego propozycję dla ś.p. L. Kaczyńskiego, aby obaj zrezygnowali z kandydowania*. Na rzecz kogo? No oczywiście, że B. Komorowskiego!
 

Po prostu tą funkcję miał i musiał objąć B. Komorowski a ze śp. profesorem Lechem Kaczyńskim nie miał żadnych, ale to żadnych  wyborczych szans i może tutaj należy też szukać przyczyn zamachu smoleńskiego?. Przecież znany jest też prawdopodobny fakt umieszczenia przez B. Komorowskiego w internecie jego pokatastrofalnego przemówienia jeszcze przed katastrofą, antykonstytucyjnego objęcia p.o. prezydenta (zanim aktem zgonu poświadczono faktyczną śmierć ś.p. L. Kaczyńskiego)  oraz przejęcie - w celu odnalezienia aneksu do raportu z likwidacji WSI - BBN-u tuż po niej....
 

Osobiście sądzę, że konieczność objęcia przez Komorowskiego prezydentury mogła chyba determinować też część działań zmierzających do ewentualnego zamachu...
 

Ja wielokrotnie mówiłem i pisałem, że B. Komorowski to jedna z najczarniejszych postaci dla Polski., na którą należy bacznie zważać. Pisałem o tym wielokrotnie. Przypomnę choćby słowa z jednego z moich takich postów na jego temat (Zwodniczy kamuflaż Prezydenta i jego Protektorów!):
 

""Nie dajmy się jednak zwieźć temu kreowanemu obrazowi Bronisława Komorowskiego! Uważam dalej, że pod tą fasadą kryje się jeden z najniebezpieczniejszych ludzi dla Polski, Polaków i ogólnie naszej Ojczyzny! Może należy się zastanowić, czy cała obecna prezydentura B. (k...) nie jest jednak przemyślana a tworzona narracja ma odwrócić od zadawania trudnych pytań i "przykryć" prawdziwe i tragiczne dla Polski oblicze Bronisława Komorowskiego? (...)Jeszcze we wrześniu 2010 roku w notce: "Wolski widział w "śpiochu" Myśliwym cechy jeneralskie... wiedział co mówi!" pisałem na temat ówczesnego kandydata na prezydenta: 
 

Pamiętacie jak to Wolski chwalił "śpiocha" Myśliwego jaki to z niego byłby świetny jenerał!

A my się śmialiśmy, chociaż ja zawsze powtarzałem i przestrzegałem przez "śpiochem" Myśliwym:

1)Generalissimus? B. Komorowski - nasz (ich) Namiestnik?...,

2)Uwaga na Pełniącego Obowiązki Bronisława Marszałka Komorowskiego! ,

3)Narracja B. Komorowskiego: "Jestem wykształciuchem"! ,

4) Uwaga na animalizację myśliwych - pasjonatów!

5) B. Komorowski - Zrewitalizowany Nowy Produkt na rynku politycznym

(...konieczny epilog notek...Trzej przyjaciele... PROROCY i CZARODZIEJE? )

Przeczytajcie i wyciągnijcie wnioski dlaczego Wolski tak wierzył w "śpiocha" Myśliwego, dlaczego SOWOWY generał M. Dukaczewski otwierał szampana opijając zwycięstwo "śpiocha" Myśliwego jeszcze przed ogłoszeniem wyników wyborów prezydenckich, dlaczego "śpioch" Myśliwy  sobie jeździł z J. Palikotem polować na głuszce w Rosji na zaproszenie KGB, dlaczego Palikot teraz tworzy partie prezydencką.
 

Przeczytajcie teraz pierwszy wyraz tytułu pierwszej ze wskazanych powyżej moich notek. Wystarczy. Wolski uczył się od GRU od lat 40-tych XX wieku. Zajęło mu to kilkadziesiąt lat zanim wprowadził Stan Wojenny.  Widocznie "śpioch" Myśliwy okazuje się przerastać "umiejętnościami" Wolskiego, za co go Wolski słusznie pochwalił w telewizorni"".
 

Można jednakże zadać i inne pytania, które być może winny skierować też podejrzenia dokonania zamachu smoleńskiego w zupełnie innym, niż dotychczas, kierunku (oczywiście tylko jako podstawy do postawienia hipotez do zweryfikowania):
 

Kto namaścił B. Komorowskiego na prezydenta Polski?
 

Kto zarządza dziś B. Komorowskim i dlaczego może to być np. jego żona o nazwisku panieńskim Dziadzia, która to jest córką Hany zd. Rojer (Wolf i Estera Rojer to dziadkowie Anny Komorowskiej ze strony matki)?
 

Dlaczego ożyła dziś idea budowy w Polsce Judeopolonii z herbem jak poniżej...
 

i językiem hebrajskim jako drugim urzędowym językiem w Polsce...
 

ScreenUp miniaturka


Może w końcu potencjalnym celem ewentualnego zamachu smoleńskiego było - oprócz kondominium rosyjsko-niemieckiego - powstanie na terenie Polski Judeopolonii?
 

Pozdrawiam

cdn...
 

* Tak, mówił o tym Ś.P Lech Kaczyński w "Ostatnim wywiadzie" Łukasza Warzechy(ostatnia rozmowa Ł.Warzechy z Prezydentem odbyła się 7.04.2010 roku): „…było jeszcze spotkanie , podczas którego pan premier Tusk zaproponował mi, żebyśmy obaj wycofali się z kandydowania w wyborach prezydenckich. Propozycja była bardzo kusząca: on pozostałby premierem, a ja byłym prezydentem (śmiech)”.

(dziękuję blogerowi 35stan za wskazanie tej wypowiedzi śp. Lecha Kaczyńskiego)
 

P.S.
 

Musimy w końcu poznać treść aneksu do raportu WSI! Może też i "samobójca" krąży właśnie wśród osób, które poznały jego treść? Dlaczego A. Macierewicz i PiS nie walczą o jego ujawnienie?
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

 

 

KOMENTARZE

 • No cóż, jeśli ktoś ma oczy to widzi
  że to się dzieje.

  Czy zamach miał na celu jakieś odblokowanie tego nie wiem. Być może o to chodzi, o te pewne subtelnośći których nie dałoby się przepchnąć gdyby u władzy był ktoś inny niż ich człowiek.

  Judeopolonia to może za duże słowo. Ale kto wie może i ma to być forma zalegalizowana. Tylko że wątpię aby doszło do zmiany flagi czy godła. To byłoby zdradzenie się z zamiarem.
 • @autor
  jeśli w agendzie nwo mieści się idea judeopolonii, a trudno uwierzyć by mogło być inaczej, to można przyjąć, że możesz mieć racje.
 • ---żyd żydowi nie równy -z J.K.M.
  1) Żyd właściwy. Taki Żyd, to un nazywa się Silberstein, un nazywa się Rosenkrantz – no, i trudno: taki się urodził, nie jego wina; trzeba go tolerować.

  2) Żyd tajny. On się nie nazywa Apfelbaum – on się nazywa Jabłoński; on się nie nazywa Braunstein – on się nazywa Bursztynowicz. No, takiego Żyda to trzeba demaskować i zwalczać – bo na pewno ma niecne zamiary

  3) Żyd inkubin. Taki Żyd, to on się w ogóle nie nazywa jak Żyd. On często nawet nie wie, że jest Żydem. On często nawet nie wygląda, jak Żyd. On często w ogóle nie jest Żydem – ale on myśli i postępuje jak Żyd. Oooo – takiego Żyda to trzeba demaskować i bezlitośnie niszczyć, bo to Żyd najgroźniejszy!

  Właśnie dowiedziałem się, że p.Leszek Bubel zdemaskował mnie jako Żyda. Rozumiem: jako Żyda-inkubina. Trudno – jakoś to przeżyję. Przeżyłem poczynania „Gazety Wyborczej”, która dla odmiany uważa mnie za utajnionego anty-semitę – to przeżyję i p.Bubla. Ale wolałbym, by p.Bubel uważał mnie za anty-semitę, a Adam Michnik za Żyda-inkubina...

  Niestety: „Departament Plotki” MSW sufluje te informacje dokładnie odwrotnie...

  Natomiast – pisząc poważnie – Żydzi dzielą się na trzy grupy:

  א) Żydzi kapitaliści. Sól każdego narodu. To miliony drobnych Żydów-kapitalistów podtrzymywało drobny i średni handel. To wielcy bankierzy żydowscy budowali przemysł, koleje... Nie tylko w Polsce zresztą. To tym Żydom zawdzięcza pomyślność Anglia i Ameryka. Niestety: uciekli tam, gdzie był wtedy kapitalizm, czyli do Ameryki. Tych, którzy nie uciekli, wymordowali Niemcy. Część uratowała się płacąc polskim rodzinom za przechowanie

  ב) Żydzi-ortodoksi. To masa ludzi gospodarczo prawie biernych. Jednak utrzymują się sami, nigdy się do nich nie dopłacało. Politycznie nieszkodliwi – chyba, że jakiś idiota wprowadzi d***krację. Ci Żydzi zostali niemal w całości wymordowani przez niemieckich socjalistów – a ocaleni wyjechali do Izraela. Ich nie ma. Nawet w dużych miastach ciężko było zebrać minian – czyli dziesięciu dorosłych Żydów (by modlitwy w synagodze są ważne!).

  ג) Żydokomuna...

  Są to najgorsze szumowiny tego wspaniałego narodu. Rabini twierdzą nawet, że jak ktoś jest komunistą czy socjalistą – to nie ma prawa uważać się za Żyda. Im zresztą ich żydostwo „zwisa zgniłym kalafiorem” - jak to określił p.Jerzy Urban.

  Ale to właśnie oni zostali w Polsce. Przechowali się u lewicowych rodzin - albo uciekli na Wschód. I, niestety, wrócili.

  I wyrabiają w Polakach, którzy innych Żydów przecież nie znają, jak najgorszą opinią o swojej nacji.
 • Przypominam ,ze to LECH KACZYNSKI
  -umorzyl sledztwo w sprawie Jedwabnego
  -wprowadzil obchody chanuki do Palacu Prezydenckiego reanimowal loze BIN 'BRIT' ,ktora zdegalizowal prezydent Moscicki za zlowroga dzialalnosc przeciw Panstwu Polskiemu. -Zydzi mieli w Kaczynskim idealnego wykonawce !!!!
 • @ninanonimowa 00:04:37
  Mnie zawsze zastanawiało, dlaczego żydo-komuniści (zresztą obydwoje rodzicie Anny Komorowskiej to pracownicy komunistycznego MSW/UB) tak nienawidzą nie tylko tzw. kapitalistów, ale przede wszystkim właśnie Polaków i dlaczego wśród sowieckich przywódców było tak wielu Żydów z pochodzenia (od Lenina po Trockiego nie wspominając o samym Marksie).

  Jest w tym jakaś zawiść wobec innych narodów i faktu posiadania przez nich określonych granicami państw (Żydzi przez tysące la nie mieli swojego państwa).

  Ale też wynika z wewnętrznego przekonania, iż są podobno jakimiś nadludźmi, narodem, który winien zarządzać innymi. Stąd w talmudzie tak wiele nienawiści do gojów i zrównywanie ich niemal z bydłem. Stąd nie będąc w żadnym aspekcie antyżydem jestem antysyjonistą talmudyczno-rabinicznym. Nie jest anty wobec ludzi, ale wobec syjonisycznego fanatyzmu wynikającego właśnie z talmudu, jako księgi stworzonej przez zwykłych ludzi interpretującej Słowa Pisma Świetego Starego Testamentu. I to interpretacji zadziwiającej i wedle mnie "chorej z nienawiści" wobec innych niż żydowska narodowości.

  Może też wśród żydo-komuny jest wielu chazarskich (stąd ta prymitywna dzikość), a nie żydowskich potomków.

  Jest też aspekt NWO i celów takich organizacji i sekt jak Iluminati czy masoneria (opanowana przez syjonistów) a w bardzo dużej części opierająca się na mistycznej, szatańskiej i antykatolickiej kabale (aspekt lucyferyczny)... Podobnie jak ich wiara w "złotego cielca" (lichwa), która nawet J. Chrystusa doprowadziła do wściekłości...

  ----------------------------------------

  Można tak wymieniać bardzo długo. Poza tym w każdej teorii spiskowej jest mała lub duża część prawdy. Żałuję, że ta większość Żydów, która jest cywilizacyjnie normalna nie odcina się i zdecydowanie nie potępia tych antypolskich (i w ogóle antynarodowych wobec wszytkich narodów) fanatyków. Żałuję, że w głowach niektórych majetnych Żydów powstały chore ambicje zawładnięcia śiwtaem (NWO). Widać duży pieniądz doprowadza do szaleństwa i traktowania innych z lekceważeniem... jako motłoch, którym można łatwo rządzić! Żałuję, że być może dzika krew chazarska wpływa na obecny europejski obraz Żydów. Żałuję, że Izrael tak naprawdę stał się dziś jednym z największych nacjonalistycznych i totalitarnych państw na świecie. ...

  Pozdrawiam
 • .
  Coraz bardziej skłaniam sie ku tezie, że inicjatorem "zamachu" było Stowarzyszenie Psychiatrów Polskich w celu zapewnienia sobie pacjentów na długie lata.
  pozdrawiam
 • to już tylko zaciemnianie sprawy...
  i tyle ,jedynym celem byłoprzechwycenie całej władzy przez postbolszewię i kompletna fizyczna likwidacja opozycji patriotycznej,teraz wszystko to co się dzieje to umacnia taką tezę ...i tyle w temacie..
 • @ratus 08:57:38
  gówno zwykle daje ,,gówniane" tezy...i tyle w temacie
 • ZMiana nazwy na Judeopolonię i zmiana godła będzie naturalnym krokiem.
  Będzie to lepsze niż udawanie, że jest inaczej.
  Aktualnie Polacy są łudzeni, że żyją w państwie polskim.
  To nowe godło w sposób bardzo trafny przedstawia stan faktyczny - na grzbiecie orła siedzi dawid.
 • ----- jeżeli się mylimy co do L.Kaczyńskiego ???
  http://www.lauder.pl/syjonizm-w-polsce-a-kwestie-polityki-palestynskiej
 • ----------katolik = judeochrześcijanin
  ----Papierz przecież ZDJĄŁ winę z żydów -za zamordowanie Jezusa --JP2 wyraznie powiedział -NASI STARSI BRACIA w WIERZE / słyszałam na własne uszy / -----------i PROSZĘ !!!! nie kłóćmy się w tej kwestii --
  ----KOŚCIÓŁ JEST W RĘKACH ŻYDÓW !! od dawna !! -Polska jest w rękach kościoła -tylko TAKIM SPOSOBEM !! mogli tak daleko zajść !!!
 • Stara koncepcja odżyła !
  TERAZ ,możliwa do zrealizowania. Polacy, jak pokazuje ostatnie dwudziestolecie nie są w stanie stworzyć ani rządzić swoim państwem.
  Z róznych przyczyn. Przede wszystkim - braku Elit. Próby ich odtworzenia zostały sparaliżowane tzw."katastrofą Smoleńską ". Dogadały się w tej sprawie i porozumiały przy okrągłym stole męty społeczne tak żydowskie jak i polskie czyli "Żydokomuna". Sukces działania to Nieprzebieranie w środkach. Mają "błogosławieństwo Niemiec i Rosji i mają ....KAPITAŁ.
  To koniec Polski ?
 • ----------katolik = judeochrześcijanin
  -pomyliłam się -przepraszam !! miało być pod tekstem P.Michalkiewicza
 • jezyk henrajski jako drugi urzędowy...
  potem pierwszy a potem... jedyny
 • @koniecPOLSKI 11:53:06
  NIEPRAWDA...!!! POLACY mają ELITY !!! chastami są pomioty bolszewickiej progenitury które zawłaszczyły środki materialne ,i te nasze obecne zdrowe elity muszą byc chronione przed tym łajnem ,inaczej zostaną zniszczone ,czyli najpierw rozprawić się z tymi pozostałosciami bolszewii a potem dopiero uaktywnić ELITY..inaczej zwyczajnie się nie da...
 • >>>>>
  Przecież apologetą Judeopolonii w Polsce był również śp. Lech Kaczyński oraz jego administracja.
 • @Paweł Tonderski 12:23:02
  Dokładnie...


  filmik:
  http://www.youtube.com/watch?v=p5xlV1Q1mWI
 • @val 09:17:44
  Oczywiście, że celem zamachu było zniszczenie i likwidacja opozycji patriotycznej w Polsce. Dokonała tego tzw. Żydo-komuna wspierana przez UE, USA, Rosję i Izrael. Zresztą do dziś rzadzący w polsce mają ich ochronę. Celem zaś pośrednim jest budowa na cześci terytorium Judeopolonii wespół z rozbiorem jej rzez kondominium niemiecko (UE)-rosyjskie, czyli może kolejny rozbiór Polski przez, tym razem przez: Niemcy (UE), Rosję i Izrael (Judeopolonia). A Polacy... będą siłą roboczą! Obym sie mylił, oby!

  Pozdrawiam
 • @ninanonimowa 11:39:37
  Słowa JPII brzmiały nieco inaczej: Nasi starsi, w pewnym sensie, braci w wierze. Ten dodatek zmieniający sens został pominięty przez wiele źródeł pisanych.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Oczywiście źródła chrześcijaństwa należy upatrywać w Judei, ale katolicyzm nie ma nic wspólnego z syjonizmem talmudyczno-rabinicznym...
 • @val 12:12:09
  Akurat tu się zgodzę: wpierw wyrwać chwasty a dopiero później siać i zbierać plony! :)

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 13:10:39
  "Oczywiście źródła chrześcijaństwa należy upatrywać w Judei..."

  Nie, zrodlem jest Jezus Chrystus.
 • @krzysztofjaw 13:10:39
  >Nasi starsi, w pewnym sensie, braci w wierze.

  Słowa przytoczone przez ninanonimowa, to nie było to, to też nie są te słowa. Poszukałam (podaję lini Polonii) i to są słowa:

  "Jesteście naszymi umiłowanymi braćmi i w pewien sposób, można by powiedzieć, naszymi starszymi braćmi"

  http://partenos.nowyekran.pl/post/42118,zydzi-nie-sa-naszymi-starszymi-bracmi-we-wierze

  pzdr
 • @leoparda 16:58:17
  ""Jesteście naszymi umiłowanymi braćmi i w pewien sposób, można by powiedzieć, naszymi starszymi braćmi"


  Wlasnie tak mowi czlowiek, ktory nie wie, ze ma Ojca w niebie i nie wie, ze ma Syna Umilowanego sluchac. Taki czlowiek brata sie z kazdym.
 • @bar-bara 17:08:17
  Dla mnie papież Jan Paweł II jest autorytetem i na temat jego słów nie będę dyskutować. Pzdr
 • @leoparda 17:53:14
  Tak, wiem, on jest autorytetem dla wszystkich balwochwalcow i producentow balwanow.
 • @koniecPOLSKI 11:53:06
  męty społeczne tak żydowskie jak i polskie czyli "Żydokomuna"."
  - którzy to polacy?.
 • @krzysztofjaw 13:11:33
  Chama trzeba lać PO pysku bo będzie coraz gorzej. Rok 1918 odzyskanie niepodległości
  1920 wojna polsko –bolszewicka
  1 wrzesień 1939r agresja Niemiec hitlerowskich
  17 wrzesień 1939 agresja Rosji sowieckiej
  Okupacja , pierwsze obozy koncentracyjne, Katyń wywózki na Sybir i Kazachstan.
  Dochodzimy do 1945r kiedy to Stalin instaluje władze komunistyczną na terenie Polski.

  Teraz pytanie: kto po tym wszystkim popiera władze ludową ?

  Właściciele ziemscy nazwani obszarnikami którym skonfiskowano majątki i podzielono na parcele – nie
  Małorolni chłopi nazwani kułakami – nie
  Młynarze, kowale, leśnicy – nie
  Fabrykanci, bankierzy, handlarze, kamienicznicy – nie
  Lekarze, prawnicy, administracja państwowa – nie
  Wykwalifikowana klasa robotnicza – nie

  No więc kto ?

  Oto ich rodowody i korzenie tej swołoczy, hołoty i pospolitych chamów. - Chama trzeba lać PO pysku bo będzie coraz gorzej. Rok 1918 odzyskanie niepodległości 1920 wojna polsko –bolszewicka 1 wrzesień 1939r agresja Niemiec hitlerowskich 17 wrzesień 1939 agresja Rosji sowieckiej Okupacja , pierwsze obozy koncentracyjne, Katyń wywózki na Sybir i Kazachstan. Dochodzimy do 1945r kiedy to Stalin instaluje władze komunistyczną na terenie Polski. Teraz pytanie: kto po tym wszystkim popiera władze ludową ? Właściciele ziemscy nazwani obszarnikami którym skonfiskowano majątki i podzielono na parcele – nie Małorolni chłopi nazwani kułakami – nie Młynarze, kowale, leśnicy – nie Fabrykanci, bankierzy, handlarze, kamienicznicy – nie Lekarze, prawnicy, administracja państwowa – nie Wykwalifikowana klasa robotnicza – nie, No więc kto ? Otóż bezrolni chłopi, fornale , menele, bezrobotni, złodzieje i mordercy. Do tej grupy polskich łajdaków, etc... dodam tzw. POPów czyli enkawudzistów, smierszowców pozostałych w Polsce na rozkaz Stalina, ich pomiot, wschodnie biedne żydolewactwo tzw. litwaków(400 tys), tych z operacji "SEZAM" zaczętej przez Niemców(1.6 mln) a kończonej przez NKWD, żydobolszewię(400 tys litwaków, oraz kilka tysięcy enkawudzistów pozostawionych w Polsce), czyli przerabianie żydostwa na "polaków" i bękartów wraz z ch pomiotem po sowieckiej spermie gdy ich sołdaty szli na Berlin krzycząc do żon, córek fornali: cwietow nie nada, żopu dawaj, no i one chętnie dawały, jedne z ciekawości, inne za tuszonku i "Biełomory"(ichnie papierosy), za część szabru, czyli trofiejnego jak to sołdaty to zwały.Ta grupa otrzymała od Stalina prace, mieszkanie i awans społeczny. Ci ludzie to pierwsza "elita" PRL, jeszcze surowa ale świadoma, że bez opieki Rosji nic w życiu nie osiągnie, to sekretarze lat 50 i 60 tych. Następnie ich dzieci, już po skończonych studiach partyjnych, potrafiący się poprawnie wysłowić stanowią w latach 70 i 80 kwiat PRL. Koniec komunizmu był łaskawy dla ich dzieci, zachowali majątki, układy zostali biznesmenami to już kadra IIIRP . Mimo że minęło tyle lat odkąd ich dziadowie wyszli z czworaków i melin podmiejskich, nadal słoma wystaje z butów. Popatrzcie na zachowanie obecnych elit, czy ktokolwiek wyobraża sobie żeby powiedzieć człowiekowi którego brat zginął powiedzmy w ”wypadku” aby do niego zadzwonił. To ten sam typ ludzi, którzy odzierali powstańców styczniowych z butów, grzebali we wnętrznościach zamordowanych żydów szukając kosztowności. Ta hołota wniosła na szczyty wzorce wyniesione z czworaków, język ,zachowanie obyczaje, wtedy miedzy sobą się żarli, kopali dołki aby mieć lżejsza prace,lepsze wynagrodzenie. Dzisiaj robią to samo, żaden nie pomyśli o wspólnocie, o narodzie, liczy się tylko indywidualny zysk. Czy popieranie takich ludzi nie świadczy o tych co ich wybierają? Nawet nie wiecie jak się brzydzę tą cała elitą obecną, jak mnie mierzi oglądanie Niesiołowskiego Palikota i innych. Polacy !!!!!!!!!! Otwórzcie oczy, to że inni plują nam w twarz to nasza wina, chama trzeba lać PO pysku bo będzie coraz gorzej. Polacy!!!j ako Naród nie macie NIC na swe usprawiedliwienie! Dlaczego wybieracie do swych władz tych ludzi o których piszę powyżej i " Ludzi z Nikąd". Każdy z Was jeśli bierze do domu bezdomnego psa to sprawdza czy nie ma pcheł i czy nie śmierdzi mu z pyska. Polacy - wybieracie i powierzacie swą Ojcowiznę - Ojczyznę Zbrodniarzom, Szalbierzom i Oszustom, Hohsztaplerom i Agentom obcych Mocarstw oraz ich pomiotom, bękartom bez Żadnego zastanowienia.....Zasłaniacie się Matką Boską i polecacie wznosić Modlitwy ku opiece Boskiej? Bóg Wam nie pomoże bo Łajdakom za karę Rozum Odbiera. Więc "wyrywajcie" chwasty i módlcie się byście z nich nie musieli strawy sobie sporządzać...
 • @ninanonimowa 11:39:37
  KOŚCIÓŁ JEST W RĘKACH ŻYDÓW !! od dawna !! -Polska jest w rękach kościoła -tylko TAKIM SPOSOBEM !! mogli tak daleko zajść .

  >>> ciekawa teza.
 • @leoparda 16:58:17
  Dziękuję za uściślenie i źródło słów JPII

  Pozdrawiam
 • @bar-bara 17:08:17
  No cóż, JPII nie powiedział nic zdrożnego. Zło dobrem zwyciężał, podając rękę wedle słów: "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego".

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 14:43:37
  "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego".

  Zgadza sie MILUJ, a NIE zwodz!!!


  Ojciec Swiety to Bog, a NIE papiez!!!


  Poznaj Slowo Boga. Porzuc balwochwalstwo!
 • @Kula Lis 62 12:29:57
  Bardzo emocjonalnie, ale w wielu miejscach trafnie. Jak napisałem we wcześniejszym swoim poście: "Szukając jeszcze przyczyn dzisiejszego stanu Polski można się cofnąć do 1940 roku i ludobójstwa w Katyniu, zabójczej dla Powstania Warszawskiego bierności Armii Sowieckiej oraz wymordowaniu "Polski mądrej i tej walczącej" w latach 1944-1953. Zbudowaliśmy PRL na wymordowaniu patriotycznej elity państwa polskiego i oparliśmy ją na etyczno-moralnych kanaliach bez żadnego gruntownego wykształcenia, patriotycznej postawy i poczucia honoru... I cały PRL i dziś to... potomkowie tych prymitywów etyczno-intelektualnych"

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 15:06:03
  "Zbudowaliśmy PRL na wymordowaniu patriotycznej elity państwa polskiego i......" Otóż to!
  DLATEGO Bóg skarał i rozum odbiera !

  Całe te"towarzystwo" Bierutowskie które przywieźli sowieci "na czołgach"
  to jedna banda kryminalistów, prostaków i zbrodniarzy .Każdy z nich bez
  wyjątku miał "coś za uszami". Po dobraniu "miejscowych" ,których działalność przedwojenna i okupacyjna szeroko była znana jako Bandycka i Kryminalna ,mogli pod osłoną Sowietów bezkarnie mordować , bo ofiary i ich miejsca pobytu z góry były im znane.I tu zaczyna się Zbrodnia .ZBRODNIA Donosicielstwa oraz Zdrady Własnego Narodu. Zbrodnia której wybaczyć Nigdy nie Wolno.To Zbrodnia LUDOBÓJSTWA na własnym Narodzie.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej