Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

A może i FYM, i A. Macierewicz mają po części rację?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Różnych, nawet fantazyjnych, hipotez można konstruować wiele. Dziś żadnej a'priori nie można odrzucać jako fałszywą!

W sprawie tragedii smoleńskiej jednego możemy być pewni. Kłamliwe raporty: rosyjski i polski implikują pewność, że mieliśmy do czynienia z planowanym zamachem na elity państwa polskiego. Poza tym nie wiemy tak naprawdę nic.
 

Wszystkie zatem dotychczasowe stawiane hipotezy oraz próby ich dokumentalnej i faktograficznej weryfikacji  są działaniami ze wszech miar pożądanymi i domniemywać możemy prawdziwości ich ostatecznych konkluzji. Chwała więc wszystkim dążącym do prawdy na temat tego najtragiczniejszego wydarzenia w najnowszej historii Polski.
 

Tak naprawdę skrystalizowały się dotychczas dwie wersje wydarzeń (pomijam oficjalne kłamstwa na temat tego wydarzenia). Pierwszą z nich reprezentuje A. Macierewicz i jego komisja sejmowa. Drugą zaś przedstawił w swojej książce "Czerwona strona Księżyca" FYM i zespół, z którym współpracował. A. Macierewicz skłania się do wersji zamachu dokonanego w powietrzu przy pomocy dwóch wewnętrznych wybuchów, które spowodowały katastrofę smoleńską i śmierć pasażerów TU 154 oznaczonego numerem bocznym 101. FYM skłania się do stwierdzenia, że żadnej katastrofy lotniczej nie było i udowadnia, że mieliśmy do czynienia z "sowiecką maskirowką", która w ostateczności została prawie udaremniona przez polski i natowski kontrwywiad. Niestety w czasie tej akcji zginął - według FYM-a - na pewno śp. Lech Kaczyński, natomiast inni pasażerowie mogli zostać uratowani przez wspólne siły Polski i NATO.
 

Na dziś możemy jedynie powiedzieć, że nie znamy prawdy, co tak naprawdę się stało pod Smoleńskiem lub gdzie indziej. Obydwie więc - poddane przyszłej weryfikacji - hipotezy mogą być prawdziwe i zawsze sądziłem, że największym błędem był brak ekshumacji ciał i nawet teraz jej dokonanie mogłoby zweryfikować te hipotezy pozytywnie lub negatywnie. Należałoby też oczywiście ekshumować ciała pary prezydenckiej*.
 

Zastanawiając się nad ewentualnym przebiegiem tragedii smoleńskiej prezentowanym przez obydwu badaczy doszedłem jednak do wniosku, że tak naprawdę to obaj mogą mieć po części rację.
 

Przecież mogliśmy mieć do czynienia zarówno z wewnętrznym wybuchem jakiejś pustej i podstawionej "tutki" w pobliżu jednego ze smoleńskich lotnisk (wybuch jako maskirowka) oraz lądowaniem prezydenckiej "tutki" na drugim (chyba północnym) lotnisku w Smoleńsku lub gdzie indziej, gdzie zdążono dokonać egzekucji na polskim Prezydencie ( i może jeszcze kilku osobach) a o losie reszty dalej nie wiemy. Może zostali (po przesłuchaniach) zamordowani przez Sowietów, może dalej są zakładnikami a może zostali  - wobec czego jestem jednak sceptyczny - odbici przez polski i natowski kontrwywiad?
 

Jest to oczywiście hipoteza, która jak każda z powyższych może okazać się zarówno prawdziwa, jak i kompletnie fałszywa. Przypomnę jedynie, że na pogorzelisku znajdowano ocalałe "cudem" fragmenty niby prezydenckiego samolotu (np. polskie godło z prezydenckiego pomieszczenia w samolocie), umieszczenie polskiej szachownicy na skrzydłach rozbitej "tutki" było podobno inne niż w rzeczywistości (przestawione kolory) oraz nie było ciał, co dla mnie do dziś jest zastanawiające*.
 

Różnych, nawet fantazyjnych, hipotez można konstruować wiele. Po przeszło dwóch latach nie wiemy, co się stało i uważam, że dopóki prawda w końcu "nie ujrzy światła dziennego" żadnej z nich (a szczególnie wynikającej z przyjęcia prawdopodobnych założeń) nie można a'priori odrzucać.
 

Pozdrawiam
 

* Już w lipcu 2010 roku w swoim poście: "Matrix, gra smoleńska i gdzie zginęły pozostałe 93-94 osoby z polskiego samolotu?" (http://krzysztofjaw.blogspot.com/2010/07/matrix-gra-smolenska-i-gdzie-zginey.html) pisałem:
 

 "Jest jeszcze jeden powód konieczności ekshumacji! Od początku "spędza mi on sen z powiek": według pierwszych relacji na miejscu katastrofy NIE BYŁO CIAŁ a tak naprawdę wiemy, że na pewno pod Smoleńskiem zginęły 3-4 osoby, na których najprawdopodobniej dokonano egzekucji! Więc gdzie i w jakich okolicznościach zginęło pozostałe 92-93 osoby?". W późniejszych postach na temat tragedii smoleńskiej dodawałem jeszcze pytanie: Czy w tej tragedii na pewno zginęli wszyscy lub czy od razu zginęli wszyscy, którzy lecieli do Smoleńska prezydencką tutką?
 

Pytania owe chyba dalej wydają się zasadne...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

 

KOMENTARZE

 • DZIELENIE PRAWDY TO NONSENS - A O ZAMACHU SMOLEŃSKIM WIEMY BARDZO DUŻO !!!!
  ".........Kłamliwe raporty: rosyjski i polski implikują pewność, że mieliśmy do czynienia z planowanym zamachem na elity państwa polskiego. Poza tym nie wiemy tak naprawdę nic............"
  ==============================================

  "Poza tym nie wiemy tak naprawdę nic" - to kompletnie nonsensowne

  stwierdzenie, które zgodne jest z życzeniem prawdopodobnych

  zamachowców czyli putinowców i tuskinowców.

  A prawda jest czymś wręcz przeciwnym !!!

  Przez ostanie 2 lata wiedza o technicznych i organizacyjnych

  uwarunkowaniach tej "katastrofy" wzrosła gigantycznie tak, że

  za sprawą światowej klasy ekspertów jak Binienda, Nowaczyk i

  Szuladziński wiemy już z prawdopodobieństwem równym niemalże

  pewności, że był to zamach i, że spowodowany został 2-ma eksplozjami.

  Nonsensem jest też przyznawanie "po częsci" racji ruskim

  maskirowszczikom-mataczom typu salonowo-janke-owy FYM !!!
 • Zbigniew-Grzymski
  Podzielam pana zdanie.

  Pozdrawiam
 • @ Zbigniew-Grzymski
  krzysztofjaw nie wyklucza eksplozji. Gdyby explodowała pusta tutka tylko z pilotami posłana tam by "odebrać" delagację, a druga tutka poleciała gdzie indziej, to mieliby rację i FYM i M.
 • @Zbigniew-Grzymski 18:01:42
  Witam serdecznie

  Napisałem, że mieliśmy do czynienia z planowanym zamachem na elity państwa polskiego. Jestem też bardzo sceptyczny wobec ostatnich konstatacji FYM-a, jednakże nie odrzucam możliwości dokonania przez Sowietów "maskirowki" i np. uprowadzenia części pasażerów "tutki".

  Przyznaję Panu rację, że przez ostatnie dwa lata - mimo wszystko - dowiedzieliśmy się bardzo dużo, a przede wszystkim tego, że był to zamach. Uważam jednak, że jednak należy być ostrożnym w konkludowaniu tego, jak go przeprowadzono.

  Po stronie organizującej wylot be wątpienia za tragedię smoleńską ponosi winę TUSK, Arabski a także ludzie, którzy mogli z dużym, ale nie ostatecznym prawdopodobieństwem wiedzieć o planowanym zamachu, np. Komorowski, Michnik, Dukaczewski... Mam nadzieję, że już niedługo Ci wszyscy poniosą za to odpowiedzialność adekwatną do ich winy...

  Pozdrawiam

  P.S.
  Pamiętajmy, że nawet jeżli niektóre wersje wydarzeń były niegdyś preparowane metodami sowieckimi, to w kazdej z nich zawsze była jakaś część prawdy...
 • Chcialem tylko zwrocic uwage...
  ze mianowicie Maciarewicz i FYM sa od siebie tak dalecy (delikatnie mowiac) w opiniach o sobie, ze wszelkie lagodzenie sprawy - dla dobra slectwa nie ma najmniejszych podstaw...Ale

  oczywicie sama idea - jest dobra, bo prowadzi jak zywo do powolania slectwa miedzynarodowego, ktore wyjasnie wszyskie rozbieznosci...I

  oby jak najszybciej.
 • @krzysztofjaw 19:00:19
  Dziwię Panu, że daje się Pan ponieść wersji S-F podawanej do wierzenia przez przepoczwarzonego FYM-a. Mam na myśli "odlotową" koncepcję PPP i współpracy z "bohaterskim" rządem Tuska.
  Widzę, że obróbka umysłów Polaków przyniosła oczekiwane rezultaty- nawet u zdroworozsądkowo myślących ludzi zasiała wątpliwości i o to przecież manipulantom chodziło.
  Wszystko przecież ubrać można w pożądaną przez sprawców narrację i umiejętnie wszczepiać ją do umysłów Polaków.
  Ktoś, kto po kilkudziesięciu latach obserwacji Tuska et consortes( po owocach- Panie Krzysztofie)potrafi nie odrzucić przypuszczenia, że Tusk mógłby działać z przyczyn patriotycznych i dla dobra milionów zwykłych Polaków, ten musi być skutecznie "zaszczepionym na prawdę", jak taki stan Polaków określiła Pani Barbara Fedyszak-Radziejowska.
  Nie wróżę Polsce szybkiego otrząśnięcia się z tej choroby, epidemia objęła zbyt wielu Polaków. Można już bezkarnie wcisnąć Polakom największą brednię i być pewnym, ze łykną, bez popitki.
  Znany jest taki syndrom, że ofiara może być doprowadzona do takiego stanu, iż będzie całowała po d.... swego kata.

  ZJAWISKO „PRANIA MÓZGU"(do wzięcia pod uwagę)

  Techniki „prania mózgu" znane były już za czasów Platona. Obecnie zjawisko to występuje w wielu dziedzinach życia społecznego: w polityce, w reklamie, w szkoleniach wojskowych, w działalności sekt religijnych, a także w życiu rodzinnym.

  W naukach psychologicznych i socjologicznych, termin „pranie mózgu" pojawił się w latach pięćdziesiątych naszego stulecia.

  Najczęściej rozumie się go jako:

  1. Szereg zabiegów, które celowo są stosowane przez grupę (np. ośrodki kie­
  rownicze państw, organizacje społeczne i wychowawcze, organizacje polityczne itp.)
  lub jednostkę, by zmienić czyjeś przekonania, nastawienia, światopogląd (wymuszo­
  na indoktrynacja);

  2. Szereg zabiegów stosowanych w celu zmiany osobowości (uczuć, potrzeb,
  postaw), aby osoba manipulowana działała zgodnie z oczekiwaniami manipulatora. [...]

  Konsekwencje „prania mózgu":

  Degradacja własnego obrazu - zabiegi te powodują, że osoby doznające przemocy, zmniejszają swoją aktywność, wycofują się z działania i unikają podejmowania trudnych zadań. Uważają, że są głupie i mało zdolne. Łatwo ulegają sugestiom i manipulacjom. Zmieniają swoje poglądy, przyzwyczajenia, by dostosować się do życzeń sprawcy.

  Przeżywanie silnego poczucia lęku i zagrożenia - ofiary mają duże poczucie winy, wstydu i lęku. Od sprawcy oczekują jedynie kary, ponieważ wiedzą, że są pełne

  wad, a wszystko co robią jest niewłaściwe. Przeżywanie silnego poczucia winy kieruje złość i agresywność w stronę własnej osoby, to z kolei powoduje, że sprawca może czuć się bezkarnie.

  Wyzwalanie silnych stanów regresji - regresja jest mechanizmem obronnym, polegającym na nawrotach do zachowań i sposobów działania z wcześniejszych okre­sów życia. Stosowanie techniki „prania mózgu", prowadzi do wielu regresywnych zmian w osobowości ofiar. Skutkiem tego jest ich bezradność, zanik krytycznego myślenia, powrót do myślenia życzeniowego, czasami zanik uczuć wyższych. Procesy „prania mózgu" powodują całkowite podporządkowanie, utratę poczucia własnej wartości i własnych przekonań oraz bezkrytyczne przyjmowanie rzeczywistości, wykreowanej przez sprawcę.
 • @Zbigniew-Grzymski 18:01:42
  jak zwykle dobrze zaczynasz...; )
  z szacunkiem dla zaginionych, gdyby miałoby chodzić o "polskie elity" to w tej wyprawie bardzo niewiele ich było.
  zauważmy, że przed "smoleńskiem" miały miejsce, o ile sie nie mylę, 4 katastrofy samolotów wojskowych, w których poległa lwia część dowódctwa polskich sił zbrojnych. w tej ostatniej stracilismy ważnych generałów sił lądowych. - to mógł być najważniejszy motyw. po nich stracilismy jeszcze dwóch(?), w sumie 12!
  komu mogło zalezeć na likwidacji dowódctwa wojska polskiego?
  może wiesz? tylko nie zwalaj od razu na "ruskich", ja ciebie błagam.
 • @victor 19:18:10
  czy naprawdę sądzisz, że putin, tusk, arabski i cała reszta są tak wielcy? nad nimi są więksi i dużo lepsi. - oni to kukły zaledwie.
 • Krótko.
  Wierze FYM-owi. Kropka.
 • @Zbigniew-Grzymski 18:01:42
  jak zwykle dobrze zaczynasz...; )
  z całym szacunkiem i współczuciem dla zaginionych, gdyby miałoby chodzić o "polskie elity" to w tej wyprawie bardzo niewiele ich było.
  zauważmy, że przed "smoleńskiem" miały miejsce, o ile sie nie mylę, 4 katastrofy samolotów wojskowych, w których poległa lwia część dowódctwa polskich sił zbrojnych. w tej ostatniej, piątej, stracilismy ważnych generałów sił lądowych. - to mógł być główny motyw tego zamachu. potem stracilismy jeszcze dwóch(?), w sumie 12!
  komu mogło zależeć na likwidacji dowódctwa wojska polskiego?
  może wiesz? - tylko nie zwalaj od razu na "ruskich", ja ciebie błagam.
 • Teoria FYM: to znaczy Robcie im z mozgu wode, az zglupieja
  Mnozcie wszelkie wersje, a oni Polacy, niech to lykaja.
  Wkrotce sie pogubia.
  Pracujcie i poddawajcie najrozniejsze warianty jako prawdopodobne,
  a Polacy wkrotce nie beda wiedzieli ile samolotow polecialo z Wa-wy do Smolenska.
  Niech dziala FYM
 • @lju 20:36:43
  Korzystanie z amerykanskich zapisow to jednak nie moskiewskie materialy
 • @35stan 19:41:14
  Witam serdecznie

  "Napisałem, że mieliśmy do czynienia z planowanym zamachem na elity państwa polskiego. Jestem też bardzo sceptyczny wobec ostatnich konstatacji FYM-a, jednakże nie odrzucam możliwości dokonania przez Sowietów "maskirowki" i np. uprowadzenia części pasażerów "tutki".

  Proszę się o mnie nie martwić. Mam nadzieję, że nie ulegam temu "praniu mózgów" :)

  Po prostu staram się niejako trochę "z boku" popatrzeć na całość wydarzeń związanych z tragedią/zamachem smoleńskim, w tym też na różne wersje i możliwe scenariusze.

  Czas - sądzę, że szybko - przyniesie odpowiedź o rzeczywistym przebiegu i sprawcach zamachu.

  Oby!

  Pozdrawiam
 • @Czartoryski 20:10:04
  Witam

  Przytoczę część mojego komentarza u FYM-a.

  ""W późniejszych postach na temat tragedii smoleńskiej dodawałem jeszcze pytanie: Czy w tej tragedii na pewno zginęli wszyscy lub czy od razu zginęli wszyscy, którzy lecieli do Smoleńska prezydencką tutką? Nie odrzucałem wtedy możliwości rozbicia się samolotu, ale poddawałem w wątpliwość fakt jego rozkawałkowania na tysiące części (z 20 metrów na grząskie podłoże!) oraz nie wierzyłem, że wszyscy zginęli. Dodatkowo zakładałem też fakt "jakiejś maskirowki" i porwania pasażerów przez IŁa-76 lub też zamachu poprzez wybuch samolotu w powietrzu. Uważałem też, że celem zamachu byli przede wszystkim: szef NBP, szef IPN, generalicja NATO (szefostwo całej armii polskiej), Prezydent RP oraz w postaci schematu wskazałem wtedy przypuszczalne przyczyny ich unicestwienia:

  http://screenup.pl/?l=4HJ7B4T

  W swoim poście: "Miałem sen... łupkowowaty" zestawiłem nastepujące fakty:

  ""(...) Do tego momentu cała układanka wyglądała tak:
  1. Listopad 2009 - Spotkania Sikorskiego w USA i oddanie USA przez Polskę gazu łupkowego, które prawdopodobnie są największe na świecie i zapewniłyby Polsce samowystarczalność na co najmniej 120 lat! A Polska stałaby się chyba potentatem gazowym oraz uniezależniła na zawsze od Rosji i utrąciłaby sens budowy gazociągu północnego i stałaby się głównym dostawcą gazu do Europy! Przypominam, że USA dzięki własnym pokładom gazu łupkowego praktycznie uniezależniły się już od Rosji.
  2. 07 kwiecień 2010 - Spotkanie Tusk - Putin w Katyniu i rozmowy,
  3. 08 kwiecień 2010 - Spotkanie Obama - Miedwiediew (redukcja do 3000 rakiet z głowicami jądrowymi),
  4. 09 kwiecień 2010 - Uroczyste rozpoczęcie budowy rurociągu północnego.
  I TU PROBLEM - POLSKA – jako światowy potencjalny gigant gazu łupkowego oraz oczywiście Prezydent L. Kaczyński! - jako problem numer 1 oraz S. Skrzypek (Prezes NBP, ale to w oddzielnym wątku).Rozwiązanie Głównego Problemu: Wyeliminowanie ze starego systemu tych jego elementów, które uwierzyły, że stały się częścią nowego i mogą zagrozić ponownej duopolizacji, trio czy też czworopolizacji a przede wszystkim Nowemu Energetycznemu Podziałowi Świata! Czy m.in. o tym dyskutowali ostatnio Bildenbergowie?
  5. 10 kwiecień 2010 - Tragedia/Zamach (?) pod Smoleńskiem. Ginie Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej - L. Kaczyński. Problem zniknął a jak to zostanie wyjaśnione to już jest nieważne. Znajdą się kozły ofiarne takie żeby nie raniły Rosji. Bo to Rosji głównie zależało na śmierci Kaczyńskiego. Rosja oczywiście na gruncie mikro będzie chciała wyjść z tego z twarzą, ale tak naprawdę w jaki sposób dokonano zamachu (jeśli był to zamach) jest interesujący teraz dla hobbystów. Chociaż oczywiście nie można powiedzieć, żeby nie dążyć do wyjaśnienia szczegółów .... tylko, czy to coś da? Można skrzywdzić niewinnych ludzi (...).""

  -----------------

  Hmmm... to zestawienie faktów do dziś nie daje mi spokoju...

  Pozdrawiam
 • @lju 20:34:34
  "pierające się na "braku dowodów". Wiadomo tylko tyle ile przekazali sowieci, nic więcej, a ufać im nie można. Wystarczy sprawdzić jak prowadzą wszelkie śledztwa w sprawie wszelkich katastrof. Wiemy to, co oni chcą byśmy wiedzieli".

  Dlatego konieczne jest międzynarodowe śledztwo!!!

  Pozdrawiam
 • @Skad my to znamy 20:34:24
  Teoria FYM-a wcale nie jest taka niedorzeczna
 • Autor
  Pan też dołączył do Międzygalaktycznego Kościoła Wiecznej Maskirowki?
  Szczerze współczuję.
 • Do tych co FYM się nie podoba...
  Proponuję ochłonąć. Facet przedstawił fakty, a one upoważniają do wniosków, które wyciągnął. Okęcie jest zagadką. Zaprzeczycie? Proszę o tym podyskutować. Co nie tak przedstawił FYM w kwestii Okęcia? Moim zdaniem pokazał wszystko jak na dłoni. Przedstawił fakty. A macie na podstawie tych faktów jakieś swoje teorie?
 • FYM, i A. Macierewicz mają po części rację?
  Po takiej, że "wsie pagibli" co wiadomo od Miedwiediewa.
 • @konserwatystka 00:16:06
  Pani konserwatysiu, w końcu udało się rozpierniczyć blogosferę w temacie tzw. udanej katastrofy. Fym powinien otrzymać wysoką premię.
 • @lju 20:36:43
  lju:
  "@Zbigniew-Grzymski 18:01:42
  Jednak na czym wspomniani eksperci się opierali, jak nie na materiałach z Moskwy? Udowodnili jedną rzecz bezwzględnie, kłamstwo oficjalnych wersji."
  =================================================

  Sprawę wiarygodności danych wejściowych (stały, namolny argument

  maskirowszczyków) profesorowie Binienda i Nowaczyk wyjaśniali

  wielokrotnie.

  Mianowicie, Nowaczyk i Binienda wzięli świadomie do swoich obliczeń

  i symulacji dane z kilku źródeł - dane z komputerów systemów TAWS

  i FMS, które zostały odczytane przez amerykańskiego producenta firmę

  "Universal Avionics" a także dane z raportów MAK i KBWL (czarne skrzynki).

  Następnie uśrednili te dane celem otrzymania najbardziej prawdopodobnej

  pionowej trajetorii samolotu w ostatnich sekundach jego lotu.

  Po czym z pomocą takiego uśrednionego obciążenia mogli z bardzo dużym

  prawdopodobieństwem, podwójnie całkując (numerycznie) ustalić drogę

  wznoszenia a co za tym idzie wstrząsy pochodzące od dwóch eksplozji !!!

  (droga jest przecież drugą całką z przespieszenia/obciążenia po czasie).

  Jest pewne, że ruscy z MAK nie są Bogiem i nie byli i nie są w stanie

  sfałszować wszystkiego a przede wszystkim zdekodować i ponownie

  fałszywie zakodować (kodowane zapisy TAWS i FMS), a ich (ruskich)

  fałszerstwa można na szcżęście wykryć i skorygować.
 • @35stan 19:41:14
  Zgadzam sie z Panem.
  My Polacy nie nazywamy nawet niczego po"imieniu". Większość zyje w Lalalandzie skutecznie "zaszczepieni na prawdę"

  Więcej jak slusznie Pan zauważył Polacy wstydzą się i boją. Polska, Bóg, honor, ojczyzna, pamięc i dziedzictwo narodowe no i ten patriotyzm i temu podobne "banialuki" to moherowe oszołomstwo, którego trzeba się wstydzić i bać.

  Też nie widzę ratunku i "smutno mi Boże"
  Pozdrawiam
 • @autor
  swoj wpis zilustrowales zdjeciem na ktorym widac tzw. trzecia szachownice, ktorej nie bylo w tutce - czyli jeden z setek dowodow, ze pod smolenskiem rosjanie zrobili maskirowke.
 • Autor
  Witam. Wystarczy przeczytać artykuł z "niezalezna.pl" p.t:" zamach warszawski" i jego treść koreluje z duzym stopniu z tezami autora. Wiśniewski i Bahr NIE WIEDZIELI CIAŁ PASAŻERÓW, 120 LUKSUSOWYCH FOTELI ORAZ BAGAZY!!! Mam nadzieję i także tysiące polaków, że prawda wyjdzie kiedyś na jaw i ciekawe, co wtedy napiszą i powiedzą te zastępy wynajętych MEND MEDIALNYCH!!!
 • @35stan 19:41:14
  Przestań bić pianę i przeczytaj mój komentarz, to ci się rozjasni w głowie!!!
 • @zibi 07:35:25
  Czytaj ze zrozumieniem, albo nie wcinaj się w rozmowę między blogerami.
  Piszesz w polecanym komentarzu o prawdopodobieństwie maskirowki, a ja odnosiłem się do tezy FYM-a o PPP i "bohaterskim" Tusku et consortes.
  Widzisz różnicę? Jeśli nie, to do przedszkola i nie zawracaj ludziom d......
 • BAHR TO KOLEJNY MASKIROWSZCZIKOWY ROSYJSKI AGENT !!!
  zibi :
  "..........Wiśniewski i Bahr NIE WIEDZIELI CIAŁ PASAŻERÓW, 120 LUKSUSOWYCH FOTELI ORAZ BAGAZY!!! .............."
  =======================================

  Mówiąc o Partnerstwie Wschodnim Bahr stwierdził:
  "Ten program opiera się nie na ideologii, a na praktyce. Cieszy nas,
  gdy widzimy pozytywne oceny programu ze strony oficjalnych władz Rosji.
  Mamy nadzieję na zrozumienie ze strony Rosji i jakiś udział w tym, co
  będzie ją interesować".

  PS
  Jerzy Bahr to eks-komuszy ruski maskirowszik.

  Do tego ciągle podkreślał w swoich relacjach, że był bardzo

  zdenerwoawany i ma silną krótkowzroczność.

  Te tłumaczy dlaczego tak niewiele szczegółów zapamiętał albo nie

  chciał sobie przypomnieć w tak tragicznych

  i szokujących momentach jak zamach na Prezydenta Polski.

  Ten były ambasador RP w Moskwie zeznając w prokuraturze

  nie mógł sobie przypomnieć, w jaki sposób rzeczy osobiste

  Tomasza Merty znalazły się w jego gabinecie w moskiewskiej

  ambasadzie !!!!:)
 • @faxe 05:51:18/"smutno mi Boże"- niepotrzebnie
  "Polska, Bóg, honor, ojczyzna, pamięc i dziedzictwo narodowe no i ten patriotyzm i temu podobne "banialuki" to moherowe oszołomstwo, którego trzeba się wstydzić i bać."
  - jeśli ty zaliczasz się do tych "lepszych", to gratuluję. każdy naród składa się z przeciętnych ludzi, a jak bardzo przeciętnych, to o tym decydują jego elity. od jakości elit zależy jak światłe i mądre są masy.
  tak, tak, - jakie elity, takie masy, przyjacielu.
  szanujmy się nawzajem, nie pogardzajmy ludźmi od nas "niższymi", którzy myślą inaczej.
  jeśli naprawde wierzysz, to wiesz przecież, że przed Bogiem wszyscy jesteśmy równi.
  pamiętaj o 10 przykazaniach.
  - gdybyśmy wszyscy je stosowali, to by ten świat był o niebo lepszy.
 • @lju 00:01:11, lju 20:34:34
  Nie o zapiski tylko o dane TAWS.
  Jesli jestes moskiewskim agentem, to uwazasz, ze sa to zapiski, bo tak zrobiliscie z danymi z czarnych skrzynek.
 • @krzysztofjaw 21:18:22
  niewygodnych, choć przecież "swoich" polityków można ostatecznie usunąć przy pomocy skandali, afer, prowokacji, manipulacji wyborczych, itd.
  tak samo można dysponować zasobami naturalnymi i innymi bogactwami narodowymi... wystarczy popatrzeć co nam z tego pozostało i jak do tego doszło...
  z wojskowymi jest inaczej, onii zawsze stanowią potencjalne zagrożenie dla wrogich narodowi reżimów. stąd "smoleńsk"(?).

  żyjemy w świecie zdominowanym przez interesy nwo. lokalne siły, czy sąsiedzi robią to, co każe centrala.
 • POLACTWO MA TAK WYPRANE MÓZGI JAK JADĄCY NA ZAGŁADĘ ŻYDZI !!! ??
  35stan:
  "......Nie wróżę Polsce szybkiego otrząśnięcia się z tej choroby,
  epidemia objęła zbyt wielu Polaków. Można już bezkarnie wcisnąć
  Polakom największą brednię i być pewnym, ze łykną, bez popitki.
  Znany jest taki syndrom, że ofiara może być doprowadzona do
  takiego stanu, iż będzie całowała po d.... swego kata. ........
  ..............
  Procesy „prania mózgu" powodują całkowite podporządkowanie,
  utratę poczucia własnej wartości i własnych przekonań oraz
  bezkrytyczne przyjmowanie rzeczywistości, wykreowanej przez
  sprawcę."

  ===========================================

  Niestety, ale 80 procent Polaków to ofiary

  konsekwentnego "prania mózgów" przez żydo-komunę

  na usługach rosji i pachołków niemiec tuskomatołów.

  To programowe "pranie mózgów" nachalnie uprawiane przez

  obecną kondomijno-korytową ekipę wermahtowego Matoła

  wespół z ubekistańskimi, żydokomuszymi, proruskimi mediami,

  może nieodwracalne zapoczątkowć proces samozagłady Narodu Polskiego.


  Sytuacja jest podobna do tej jaką opisywali polscy kolejarze

  kiedy namawiali do ucieczki jadących do Treblinki Żydów,

  (z braku wagonów towarowych część transportów niemcy

  przeprowadzali przy pomocy normalnych pociągów osobowych),

  którzy wychodzili na chwilę z pociągu aby na peronie w Małkini

  kupić sobie oranżadę.

  Wszyscy tak ostrzegani Żydzi uważali Polaków za oszołomów bo

  głęboko wierzyli niemieckiej propgandzie, że jadą

  do dobrze opłacanej przez niemców pracy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej