Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Posłowie! – Odejdźcie z honorem!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polskim Sejmem, częścią najwyższej władzy ustawodawczej w Polsce, kierują domniemani przestępcy! Uprawnioną więc implikacją tej konstatacji jest stwierdzenie, że polski Sejm nosi domniemane znamiona zorganizowanego związku przestępczego

Nie można już tak dłużej jawnie ośmieszać Polski! Nie można już dalej tolerować bezprawia, urągać godności i honorowi Rzeczpospolitej oraz wszystkich nas, wyborców i mieszkańców naszej Ojczyzny... 

Marszałkiem polskiego Sejmu, części najwyższej w Polsce władzy ustawodawczej, została osoba, której wiarygodność i uczciwość zostały przekreślone kłamstwami jakiś się dopuściła w przypadku tragedii smoleńskiej. Kłamała nie tylko w przypadku słynnego już "przesiewania smoleńskiej ziemi na 1 metr w głąb" i uczestnictwa polskich patomorfologów w sekcji zwłok ofiar, ale też działała na szkodę Rzeczpospolitej zgadzając się na odrzucenie przez MAK pomocy w wyjaśnieniu przyczyn tej tragedii zaoferowanej przez Unie Europejską i prawdopodobnie również NATO. Według A. Macierewicza nosi to znamiona domniemania działania właśnie na szkodę Polski i "...wyczerpuje znamiona artykułu 129, który mówi, że przedstawiciel państwa polskiego, który jest uprawniony do reprezentowania Rzeczpospolitej i wchodzi w porozumienie z przedstawicielem obcego państwa na szkodę Rzeczpospolitej, podlega karze więzienia od 1 roku do lat 10-ciu. To jest ten sam artykuł, z którego powinien być ścigany Pan Premier Donald Tusk (...) Moim zdaniem (E. Kopacz - dop.: - kj) złamała Konstytucję i powinna podlegać ściganiu..." (fragment zawarty w trakcie wypowiedzi pomiędzy 4:12 a 6:31 minutą poniższego wywiadu).


 (więcej na temat sejmowych prac wyjaśniających ewentualne przyczyny i przebieg tej tragedii, dziękując za wskazanie w/w linków Panu Wojciechowi Kozłowskiemu - można dowiedzieć się też m.in. TU) 

Wicemarszałkiem Sejmu   w okolicznościach urągających zasadom demokracji (wielokrotne głosowanie aż do osiągnięcia  zamierzonego i wcześnie ustalonego niedemokratycznie, celu)  została Pani Wanda Nowicka, która - jak pisze na swoim blogu Tomasz Rożek - "...została przez sąd uznana za osobę przyjmującą (przez organizację, którą kieruje) korzyści majątkowe od firm produkujących sprzęt i środki służące aborcji, oraz od firm produkujących środki antykoncepcyjne (...) Wybrana dzięki dyscyplinie w PO nowa pani marszałek skłamała przynajmniej dwukrotnie. Zanim została posłanką twierdziła, że z przemysłem aborcyjnym nic ją nie łączy. W wyroku są podane konkretne kwoty od konkretnych firm zarabiających na aborcji. Nowicka wielokrotnie powtarzała że od aborcjonistów nie bierze pieniędzy. Kłamała też mówiąc, że nie żądała utajnienia procesu i wyroku". O kolejnym kłamstwie i to popełnionym już po wyborze na Wicemarszałek informuje też Pani Joanna Najfeld, która wygrała proces zainicjowany przeciwko niej właśnie przez W. Nowicką: "...Dzisiaj z inicjatywą ujawnienia lobbystycznych powiązań Nowickiej wyszli posłowie między innymi Jarosław Gowin (PO) i Stanisław Żelichowski (PSL). Chcą odtajnienia uzasadnienia wyroku w procesie, który mi wytoczyła. Wybór oskarżycielki na wicemarszałka okazuje się dobrą do tego okazją - coraz więcej osób interesuje się prawdą o jej lobbystycznej działalności na rzecz przemysłu aborcyjno-antykoncepcyjnego. Liczę na to, że do odtajnienia dojdzie, szczególnie w świetle zapowiedzi Nowickiej, że chce zająć się ustawami, które zawsze chciała ona sama (jak i niewątpliwie przemysł, na rzecz którego pracuje) narzucić Polakom. Mówiąc w TVN24 że nikt nie wystąpił o odtajnienie procesu, Nowicka ordynarnie kłamie...".

Również więc w przypadku Pani W. Nowickiej można domniemywać przestępstwo w postaci kłamstwa publicznego i wyrazić możliwość wystąpienia konfliktu interesów w sprawowaniu przez nią tak wysokiej funkcji w Polsce, które może skutkować także działaniem na szkodę Rzeczpospolitej.  

Prosta i jasna konkluzja jest następująca: Polskim Sejmem, częścią najwyższej władzy ustawodawczej w Polsce, kierują domniemani przestępcy! Uprawnioną więc implikacją tej konstatacji jest  stwierdzenie, że  polski Sejm nosi domniemane znamiona zorganizowanego związku przestępczego.  Zgodnie zaś z artykułem 258. § 1Kodeksu Karnego ten, kto "Kto bierze udział w zorganizowanej grupie albo związku mającym na celu popełnianie przestępstw, w tym i przestępstw skarbowych, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 (...) Zgodnie z § 3 kto zakłada lub kieruje grupą albo związkiem przestępczym podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8". Dzisiejsi posłowie mogą więc być uznani za członków zorganizowanej grupy przestępczej! 

Wobec powyższego a także mając na względzie dobro wspólne nas wszystkich - Polskę oraz odwołując się do osobistych  walorów etyczno-moralnych prawych wartościami prawno-ludzkimi posłów, zwracam się do nich z apelem (wyrażającym też moją troskę o posłów, którzy uczestnicząc w związku przestępczym, mogą w przyszłości być zmuszeni do resocjalizacji w warunkach zamkniętych)

Odejdźcie z honorem... składając swoje mandaty poselskie!

 Nie ma chyba lepszego momentu do dokonania takiego aktu niż jutrzejsze narodowe święto odzyskania przez Polskę niepodległości... 

Pozdrawiam
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com   

 

KOMENTARZE

 • Apel słuszny
  Popieram.
 • ?!
  "domniemani" ?! - gratuluję dobrego samopoczucia

  "Odejdźcie z honorem" - jeszcze raz gratuluję dobrego samopoczucia

  pozdrawiam prawdziwego Polaka bo tylko Tacy są aż tak bezgranicznie dobroduszni...
 • @bydzio63
  Witam

  Dziękuję za te owacje :) Miło mi, choć w gruncie rzeczy żyjemy w tak smutnych czasach, że wolałbym nie mieć żadnych podstaw do napisania takich treści...

  Pozdrawiam serdecznie
 • @CzarnaLimuzyna
  Witam

  To na razie jest nas dwóch a może już wiecej... ;)

  Pozdrawiam
 • @karoljozef
  Witam

  Chciałbym być aż tak dobroduszny a naiwni, ale znając "klasę naszych elyt" mam wątpliwości, co do ich zdolności honorowych...

  Pozdrawiam
 • Autor
  Panie Krzysiu!! Chapeau bas za notkę +*****

  A co z rządem, sądami, prokuraturą, zagranicznymi fundacjami przecież to wszystko są ewidentnie zorganizowane związki przestępcze zawiązane w tymże celu czyli popełniania przestępstw na masową skalę. Tym też trzeba by się zająć i to opisać inaczej w tym kraju /IIIRP/ występuje permanentne zagrożenie życia co widać po czynach nieznanych sprawców, mordach więziennych, ciężkich pobiciach, porwaniach, napadach rozbójniczych, wymuszeniach. itp. najcięższych przestępstwach i bezczynności policji. Trzeba też to ujawniać opisywać, nagłaśniać. Pzdr
 • @krzysztofjaw
  Mocno napisane. Prawda jest jedna - zwyciężyli Ci, co nie głosowali 51%. Wybory są nie ważne. Teraz nawet udawanie przedstawicieli większości, jest nie prawdą udowodnioną, takie przypadki należy leczyć, lub uczyć matematyki od podstaw.
 • @krzysztofjaw
  @wolałbym nie mieć żadnych podstaw do napisania takich treści...@

  Gdyby Pan nie miał podstaw, ale napisałby Pan coś takiego, to nie mógłbym się tu wpisać, a tak, to jeszcze jest szansa, że jakiś kataklizm oczyści tą stajnię Augiasza.
 • @Lancelot
  Witam

  Niemal się zarumieniłem ;) ... każdy chyba lubi pochlebstwa od wartościowych osób!

  Masz rację: III RP winna być ścigana z urzędu... Tylko jakiego? Może sąd Państwa Podziemnego nawiązując Wiesława P. ?

  Pozdrawiam
 • @waldemar.m
  Witam

  Kiedyś musi się chyba "przelać czara goryczy"... chyba, że juz kompletnie zdziczeliśmy jako społeczeństwo...

  Pozdrawiam
 • @leo @All
  Witam

  "Wanda Hanna Nowicka (ur. 21 listopada 1956) – polska filolog klasyczna, działaczka społeczna, feministka, polityk lewicowa związana z Ruchem Palikota, wybrana do Sejmu VII kadencji.
  Jej mężem był Światosław Florian Nowicki. Ma trzech synów – Michał Nowicki był aktywistą komunistycznym działającym w Lewicy Bez Cenzury, Florian Nowicki jest politykiem Polskiej Partii Pracy, Tymoteusz Nowicki dwukrotnym zdobywcą Pucharu Świata w kick-boxingu.
  W 2009 skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko działaczce prolife Joannie Najfeld, zarzucając jej pomówienie w związku z wypowiedzią: Organizacja pani Nowickiej jest częścią międzynarodowego koncernu, największego w ogóle, providerów aborcji i antykoncepcji. Pani po prostu jest na liście płac tego przemysłu[1]. 12 września 2011 sąd uniewinnił Joannę Najfeld. Zarówno proces, jak i uzasadnienie wyroku, zostały utajnione[2]."

  "Michał Nowicki zasłynął skandalicznymi wypowiedziami o oficerach pomordowanych w Katyniu.
  http://www.naszdziennik.pl/print.php?dat=20080606&id=po41.txt&typ=po

  Światosław Florian Nowicki (ur. 25 stycznia 1947 w Mediolanie) – polski filozof, astrolog, tłumacz i komentator (m.in. Hegla), pisarz, syn profesora filozofii Andrzeja Nowickiego, artykuły publikuje m.in. w piśmie Gnosis, przewodniczący Klubu Gnosis.
  Obecnie żonaty z Magdaleną Walulik, malarką i tłumaczką. Autor heretyckiej talii tarota pt. Tarot Apokalipsy z rysunkami Roberta Soboty.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiatos%C5%82aw_Nowicki

  Andrzej Rusław Nowicki (ur. 27 maja 1919) – filozof kultury, historyk filozofii i ateizmu, italianista, religioznawca, twórca systemu filozoficznego, który nazywa ergantropijno-inkontrologicznym systemem "filozofii spotkań w rzeczach". Profesor emerytowany, związany dawniej z Uniwersytetem Warszawskim (1952-1963), Uniwersytetem Wrocławskim (1963-1973), Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie (1973-1991). Współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Ateistów i Wolnomyślicieli oraz Polskiego Towarzystwa Religioznawczego. Założyciel i redaktor naczelny pisma Euhemer.
  W latach 1934-1937 należał do socjalistycznej organizacji młodzieży szkół średnich „Spartakus", działającej pod patronatem PPS, następnie w latach 1937-1939 do Związku Niezależnej Młodzieży Socjalistycznej.
  W czasie wojny członek socjalistycznej grupy "Płomienie". Od 1942 r. w Związku Walki Zbrojnej. W latach 1942-1944 był członkiem władz Wydziału Młodzieży PPS i oficerem politycznym III Kompanii im. Komuny Paryskiej w batalionie OW PPS im. Jarosława Dąbrowskiego, redaktorem naczelnym miesięcznika „Światło" i członkiem komitetu redakcyjnego miesięcznika „Młodzież Socjalistyczna". Po wojnie w "lubelskiej" PPS od 1945 do 1948.
  W latach 1948-1981 członek PZPR, przez wiele środowisk krytykowany za udział w propagandzie antyreligijnej lat 40. i 50. (por. wydaną wówczas książkę "Papieże przeciwko Polsce").
  Następnie związany z wolnomularstwem. Przez cztery kadencje był Wielkim Mistrzem Wielkiego Wschodu Polski, obecnie jest Honorowym Wielkim Mistrzem. Wiceprezydent Polskiej Grupy Narodowej Universala Framasona Ligo.
  Od 1938 członek Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Od 1977 członek honorowy TKKŚ, a od 2007 członek Komitetu Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów"

  Za: Kim jest Wanda Nowicka z ruchu Palikota? Warto sięgnąć do sieci... (Maryla: http://blogmedia24.pl/node/52692)

  ---------

  Chyba nic więcej nie trzeba dodawać...

  Pozdrawiam

  P.S. do wszystkich

  Żadnych komentarzy nigdy nie usuwam ani nie zgłaszam do moderacji...

  ------------------------
 • Autor
  Mam powazne watpliwosci, czy ludzie o ktorych Pan pisze wiedza co to jest honor..
 • @Krzysztofjaw
  Żeby moża byłoby rozbujać tę cholerną machinę prokuratorsko-
  sądowniczą w drugą stronę. Niech stanie przed sądem Kopacz,Tusk,
  Miller,Rostowski i inni.Niech sobie uprzytomnią że przed narodem
  ponoszą odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Niech słowo
  demokracja nie będzie słowem pustym. Pozdrawiam.
 • szmaciarz i honor
  to wzajemnie się wyklucza
 • @krzysztofjaw
  Potrzebny nam ruch katolicki jako spajający nas fundament, inne kwestie są drugorzędne. Mogę się spierać z podejściem konserwatywnym, czy nazbyt prorynkowym, ale wiedząc że dyskutuję ze swoimi.

  PIS NIGDY sam nie wygra z taką osią. Poza tym czy chce wygrać i brać na swoje barki brzemię misji niewykonalnej? No właśnie. Skoro wysadzono samolot, to któż zaręczy iż nie wysadzą kongresu PiS? Lepiej być więc cicho i czesać pieniążki podatników aż do kolejnych wyborów, aż do końca świata, tego świata przed erą pełnego new world order.

  W parlamencie, rządzie zawsze roi się od niepolaków, niekatolików mimo iż jest nas 95%, roi się od agentów, masonów, lobbystów, przestępców, zwykłych karierowiczów i słupów do bezmyślnego głosowania jak każe klub (albo ośrodek sterujący), czy do innych akcji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej