Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Bulwersujący atak blogera "HD" na właściciela niepoprawnych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jednakże tym razem muszę zareagować, tym bardziej, że nigdy bym się nie spodziewał, iż blogera "Humpty Dumpty" stać na tak prymitywny i doprawdy chamski atak na właściciela portalu niepoprawni.pl - Gawriona.

 Z reguły nie uczestniczę w jałowych i osobistych sporach pomiędzy niektórymi blogerami i też staram się unikać wchodzenia w dyskusję w przypadkach, kiedy mam do czynienia z chamstwem i wulgarnością, szczególnie w przypadkach, gdy pomiędzy adwersarzami - lub choć w przypadku jednego, jak teraz - zauważam nikczemny atak ad personam. 

 
Jednakże tym razem muszę zareagować, tym bardziej, że nigdy bym się nie spodziewał, iż blogera "Humpty Dumpty" stać na tak prymitywny i doprawdy chamski atak na właściciela portalu niepoprawni.pl - Gawriona, który to w swoim wpisie napisał: 
 
"Od pewnego czasu obserwuję działania Marka Gawrońskiego (ksywa Gawrion) jawnie promującego ruską jaczejkę na portalu ONGIŚ uchodzącego za POLSKI. I jestem porażony jego rusofobością. 
Powoli i małymi kroczkami usunął prawicowych blogerów, natomiast konsekwentnie pozostaje obojętny wobec jaskrawych naruszeń prawa (nie tylko regulaminu, który Gawroński ma w dupie i robi, co chce, bo mu odbija, że jako właściciel może robić, co mu się aktualnie ubzdura) przez lewackich świrów. Promowanie niebieskiego zboka, milczenie wobec licznych naruszeń prawa karnego przez Rebe itp. świadczą niestety, że Gawroński to przyczajony agent wpływu. Najwyraźniej ujawnił się, bo Putin wzywa. Bawcie się wobec tego dalej, antypolskie ścierwa. Ale beze mnie. Tylko pamiętaj, Gawroński, że jakikolwiek tekst antysemicki, jakiekolwiek pierdnięcie antypolskie, trafi teraz do Prokuratury. I zwyczajnie znikniesz z netu, jako kawał (pro)ruskiego skurwysyna. A przy okazji podam, jakim chujem ruskim jesteś, znajomym na fb. To cię, czerwony kutasie, powinno ucieszyć. I to by było na tyle, jak mawiał profesor Jan Tadeusz Stanisławski. Ps. A teraz zaproś sobie Ruszkiewicza, NDP, Charta i innych ruskich polskojęzycznych. Bądź wreszcie sobą, Mareczku [1]". Cały swój tekst opatrzył jeszcze tagami: "gawrion, Rebe, inne chuje, głupie cipy, antyszczepy".
 
Powiem szczerze, że przeczytawszy ten wpis miałem wrażenie, że bloger "Humpty Dumpty" pisał go będąc pod wpływem alkoholu lub innych używek uznawanych za narkotyki... bowiem przecież wcześniejsze jego posty nie epatowały taką nienawistną wulgarnością a nieraz były naprawdę wartościowe. Tyle tylko, że nawet jakby był "pod wpływem", to go nie usprawiedliwia. Ja osobiście nawet nietrzeźwy nie używam takiego języka. To kwestia wychowania i kultury osobistej. Niektórzy nawet mówią, iż właśnie pod wpływem środków odurzających z człowieka wychodzi "prawdziwe ja", ze "słomą w butach", którą nieraz "po trzeźwemu" stara się ukrywać. Inną myślą było to, że bloger HD po prostu zwariował, ale to raczej odrzucam, bo przecież nazwał swój wpis "Pożegnanie", czyli pisał to z przeświadczeniem, że jego treść doprowadzi go do trwałego usunięcia z portalu niepoprawni.pl i chyba tak się stanie, o czym poinformował zaatakowany "Gawrion".
 
Nie wiem doprawdy kim jest "Humpty Dumpty", choć podobno nazywa się Trojanowski. Właściciel portalu niepoprawni.pl to chyba Marek Gawroński, choć nigdy mnie nie interesują prawdziwe personalia blogerów, jeżeli sami nie ujawniają oni swojej tożsamości świadomie. Szanuję ich decyzję o anonimowości, choć w sumie w dzisiejszych czasach w Internecie anonimowość stała się już fikcją. 
 
Oczywiście można mieć różne zdania i poglądy, ale polski język jest na tyle piękny i obfitujący w ilość słów, że naprawdę nie potrzebuje posiłkowania się wulgaryzmami. Może nieraz inaczej nie można, ale tylko w przypadkach, które są odpowiedzią na tożsamy język prezentowany przez interlokutora, choć i wtedy należy jednak "utrzymywać poziom". Ja jednak nigdy nie spotkałem się z tekstem, w którym "Gawrion" używał takich "ozdobników" i nawet jeżeli się z nim nieraz nie zgadzam, to dyskusja utrzymywana jest w granicach piękna polskiego języka. Wobec tego nie rozumiem ataku na niego w tak prymitywny sposób i nie wiem, co kierowało blogerem "Humpty Dumpty". Przecież naprawdę można się spierać i dyskutować kulturalnie, szczególnie po naszej, prawej i patriotycznej stronie. 
 
Ponadto nie podzielam w żaden sposób negatywnej oceny "Gawriona", którą zaprezentował "Humpty Dumpty". Niepoprawni.pl powstał już niemal 13 lat temu i przez ten okres był oraz jest portalem polskim, i patriotycznym. Różne były jego losy: i wzloty, i upadki, ale przetrwał i trwa dalej. Owszem nie zawsze musimy się zgadzać z niektórymi blogerami a ich poglądy subiektywnie uważać za niesłuszne, ale po to jest portal i komentarze, żeby prowadzić spór, ale nie można zniżać się do poziomu śmierdzącego rynsztoka, bo to nam, patriotom nie przystoi. Tego typu wpisy jak ten "Humpty Dumptego" dają tylko amunicję dla lewackiego ataku na nas. 
 
Niestety, mimo, że jeszcze do niedawna w miarę szanowałem blogera HD, to teraz - podobnie jak Gawrion - uważam go za człowieka reprezentującego osobowościową pustkę i chociaż, że takowa nie zasługuje nawet na krytykę, to dla mnie przestał on istnieć, nawet jako pustka - po prostu dla mnie już nie istnieje.  
 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Tak niestety jest z takimi, co się mienią być jedynymi Polakami
  a innych mają za "ruskich". Co do jego chamstwa nigdy nie miałem wątpliwości, za to właśnie cała grupka bo przecież i Husky i Tezeusz i kilku innych zostało wyproszonych z Neon24. Portale muszą czyścić się z trolli, bo inaczj trolle przejmą kontrolę wyganiając ludzi kulturalnych. Na niepoprawni.pl znaleźli sobie miejsce i stamtąd opluwali wszystkich z kim się nie zgadzali. Nie na darmo wyrzucani byli również z innych polskich portali, jak np. Salon24 Na niepoprawni.pl brylowali bo piękne "patriotyczne" słówka pisali. Dlatego właściciel im ufał i ich promował, ale gdy zorientował się, że to równia pochyła dla portalu i zaczął karać za pomówienia za obrażanie pokazali swoją prawdziwą twarz. Walka o zniszczenie polskich portali, miejsca, gdzie Polacy będą mogli swobodnie dyskutować i spierać się trwa. Do tego właśnie służy taka agentura. Przecież w przypadku HD nie pierwszy to portal jaki starał się zniszczyć.
 • Krzysztof...
  ...ależ Ty jesteś naiwny...przecież przytoczony przez Ciebie Gawrion, to wyjątkowa śliska, anonimowa kanalia równa Trojanowskiemu, a że nie przeklina? Ha, wolę czasem tego co przeklina niż super miłego śliskiego wija jak ten Gawroński

  Powód jest prosty, Gawron, jako osobnik wielce kulturnyj posłużył się HD i innymi trollami do rugowania blogerów, którzy mają inne zdanie niż ten koszerny anonim szef tzw "niepoprawnych"...a że był już niepotrzebny i może tyrpnął jakiegoś gawrońskiego pupila no to ma :)))

  Zapewne jestem przekonany, że zbierzesz na tamtym niepoprawnym bagienku mnóstwo pochwał za wpis...no ale w towarzystwie wzajemnej adoracji wyszczonym z "obcego elementu" to nic dziwnego :)))trzym się
 • @krzysztofjaw
  Przykro to czytać . To kiedyś był dobry portal , po atakach na Zygmunta Białasa wiedziałem w jakim kierunku pikował . Kto propagandą walczy od propagandy ginie . Salute Amigo :(
 • @ Autor
  "Niepoprawni.pl powstał już niemal 13 lat temu i przez ten okres był oraz jest portalem polskim, i patriotycznym."

  "Polskim i patriotycznym" - no toś Pan grubo przesadził.

  A te antypolskie indywidua, Humpty Dumpty i M.Gawroński (ksywa Gawrion) są siebie warte.
  ______________________

  A to o mnie, przykład polskiego patriotyzmu na Niepoprawni.pl: https://niepoprawni.pl/blog/929/o-prawdziwych-polskich-patriotach-i-hipokryzji
 • Autor
  Czy koniecznie tutaj mamy zajmować się tym antypolskim śmietnikiem?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:33:51
  https://www.youtube.com/watch?v=VG9OTPwvxVA Salute .
 • Autor
  Mam pytanie do Pana blogera. Najpierw jednak przytoczę cytat:
  "Przecież naprawdę można się spierać i dyskutować kulturalnie, szczególnie po naszej, prawej i patriotycznej stronie."
  Proszę mi wyjaśnić, kogo Pan ma na myśli, pisząc to, co przytoczyłem?
 • Spory i dyskusje
  "Przecież naprawdę można się spierać i dyskutować kulturalnie, szczególnie po naszej, prawej i patriotycznej stronie."

  Tak, można, w pełni się zgadzam. Ale to jest niemożliwe na portalu Niepoprawni. Właściciel, Gawrion, wyprosił mnie stamtąd za napisanie tej notki: https://niepoprawni.pl/blog/gps65/za-smiertelne-skutki-pandemii-odpowiada-rzad-pis-u

  W tej notce zawarłem swoją opinię o rządzie, napisałem to kulturalnie, nie użyłem wulgaryzmów, nikogo osobiście nie obraziłem, wyraziłem swoją patriotyczną troskę o nasz kraj. Gawrion nie pozwala na kulturalne spieranie się, on lubi chamów, bo tam jest ich więcej, a on ich promuje.
 • @GPS 00:38:25
  W tym względzie całkowicie się z Panem zgadzam. Portal "Np." ma nie tylko nader infantylną grafikę, ale rutynowo prostackie, często ordynarne komentarze rodem z magla. Podobne teksty, całkowicie ignorowane przez właściciela zamieszcza niestety większość komentatorów. Aż strach napisać tam cokolwiek a tym bardziej wdawać się w personalną polemikę, która na Niepoprawnych dominuje, w miejsce rzeczowych argumentów. No i ten całkowicie ignorujący fakty świetojebliwy pisdudny amok właściciela robi wrażenie, że "linia polityczna" jest u p. Gawriona odgórnie zamawiana i opłacana.
  Oczywiście skorzystałam z wyżej podanego przez Pana linku i już same komentarze pod adresem Pańskiego artykułu powinny nasunąć na myśl popularne przysłowie o perłach i wieprzach zamiast czekania, aż właściciel drzwi wskaże. Zajrzałam parę razy na ten portal i bynajmniej nie odniosłam podobnego jak Pan Zawisza Niebieski wrażenia, iż p.Gawrion jest naiwnym, ufnym patriotą. Wręcz przeciwnie. Ufności próżno nawet pod lupą szukać. Może chce takowego udawać, ale zbyt słabo się stara.
 • @viridiana 08:40:13
  Ten cały Gawrion to zadaniowiec PiS i NWO
  Tu masz więcej:
  http://jarosawruszkiewicz.xn--niepodlegy-i0b.pl/902/niepoprawni-pl/
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:26:55
  Bardzo trafna charakterystyka. Nawiasem mówiąc Pan Miarka doskonale by tam pasował. A i "Niepodległemu .pl" niewiele do Neonu brakuje, głównie w sensie układu graficznego portalu i małej ilości komentatorów. Będę częściej tam zaglądać.
  Jedna istotna rzecz nie została zauważona - "niepoprawni" do złudzenia przypominają...Warszawską Gazetę. Jest to ewidentna katohisteryczna PiSDudna tuba wyborcza o nasilonej w ostatnich latach działalności agenturalnej, traktująca oponentów politycznych coraz bardziej prymitywnymi inwektywami ad personam. Zero obiektywizmu, logiki i rzeczowości w argumentacji. A te bałwochwalcze listy do redakcji, piszą chyba sami redaktorzy. Kiedyś była to porządna gazeta, sympatyzująca z korwinowską prawicą i niestety spadła do roli pisma dla dewocyjnych ćwierćinteligentów. Jeśli nadal utrzymuje się na rynku, to chyba wyłącznie dzięki PiS-owskim dotacjom.
 • @viridiana 12:39:20
  niepodległy.pl nie jest żadną konkurencją ani alternatywą dla neon24.
  Po kilku przykrych doświadczeniach z blogowiskami na poważnych zdawałoby się stronach gdy nagle kasowano wszystkie blogi doszedłem do wniosku, że muszę mieć maksymalną kontrolę nad moimi tekstami. Wykupiłem domenę, płacę za hosting i śpię spokojnie :)
 • @viridiana 12:39:20
  Dokładnie tak!
 • Autor
  //Gawrion: Od wielu lat wiadomo czym był NE i czym są dzisiejsze pozostałości po tym... To jest tak toporne, że dziwię się Wam, że nawet odwiedzacie takie miejsca. W pewne miejsca ludzie porządni nie powinni się zapuszczać...
  Źródło: https://niepoprawni.pl//

  A może byś do tego się ustosunkował?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:20:39
  Żaden właściciel szanującego się portalu nie będzie się wypowiadał o innym portalu, bo to stawia jego portal dużo poniżej portalu na temat którego u siebie dyskutuje. Jak wiemy jego portal zebrał wszystkich których Neon24 pozbył się ze względu na brak kultury języka, przyjął coś co myśmy uznali za szkodliwe, o czym dziś się Gawrion boleśnie dowiedział czytając tekst H-D. Naszą decyzję potwierdziły inne portale, jak Salon24, wyrzucając Tezeusza, Huskyego. Stałe dyskusje o tym co się dzieje na Neon24, analizy tekstów z Neon24 i wreszcie fakt iż sam właściciel, który do tej dyskusji dołączył wyraźnie stawia Neon24 w pozycji portalu na którym dzieje się tyle ciekawego, że warto o tym dyskutować (opiniotwórczego). A różnica między tymi portalami jest taka, że Neon24 to portal prezentujący różnorodność myśli Polaków, zaś portal Gawriona to zwykła tuba propagandowa jednej z partii o rodowodzie Magdalenki/Okrągłego stołu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej