Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Jak reagować wobec agresji LGBT+ i działań totalnej opozycji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawo jest równe dla wszystkich i nie może być sytuacji, że jest "równiejsze" dla pewnych rozwydrzonych grup mających międzynarodowe poparcie sił lewicowo-liberalnych.

 Pan Michał Karnowski na swoim portalu wpolityce.pl napisał tekst pt.: ""Wyłania się nowy plan opozycji na kolejne lata. "Wykopać rów i podlać benzyną, a LGBT ma być tym, czym był KOD". Jak reagować?" - https://wpolityce.pl/polityka/512612-wylania-sie-nowy-plan-opozycji-na-kolejne-lata-jak-reagowac

 
Skupił się on na obszarze politycznym serii agresywnych prowokacji tzw. aktywistów środowiska LGBTQ+ wskazując, że: "ponieważ prowokacje te mają wyraźne wsparcie obozu III RP, od już odmalowanego z kampanijnego pudru Rafała Trzaskowskiego przez wielu posłów Platformy po największe media, to należy precyzyjnie odczytać także ich sens polityczny". Dodał, że: " historia zatoczyła niewielkie dla niej, ale dla polskiej polityki bardzo ważne, koło. Jesteśmy świadkami próby powtórzenia manewru zastosowanego przez opozycję po poprzednich przegranych wyborach prezydenckich i parlamentarnych (2015)". 
 
Według autora składa się on z trzech elementów: 
– odmowa uznania demokratycznego werdyktu Polaków i natychmiastowe wykopanie emocjonalnego i ciągle powiększanego rowu pomiędzy "my" a "oni" a poprzez to doprowadzenie nawet do rozlewu krwi na ulicach i siłowe przejęcie władzy: wtedy był KOD a dziś opłacani "tęczowi" (mechanizm działania taki sam), 
–  wynikający z poprzedniego ciągły mechanizm podkręcania emocji, aby tak "rozgrzani" wyborcy nie mieli czasu na myślenie i spokojne ocenianie obozu rządzącego. To walka o utrzymanie bezmyślnej i emocjonalnej masy swoich fanatycznych, antypisowskich wyborców, 
– wykreowanie takiego wizerunku Polski na świcie, który utrudni rządzącym pole manewru, a być może (największe ich marzenie) ściągnie na kraj jakieś sankcje, kary. Stąd kreacja i prowokowanie rządzących, aby w końcu była jakaś reakcja, a wtedy można by wołać na cały świat o prześladowaniach środowisk homoseksualnych +. 
 
Autor wskazuje również, że: "na każdym etapie tych działań obóz III RP dopuszcza możliwość siłowego przejęcia władzy, kramkowego „wyłączenia światła”, majdanu, puczu. Nie ma tu żadnych wątpliwości. Wielkie marsze (albo ich próby) za chwilę też będą".

Pan M. Karnowski podejmuje się też próby odpowiedzi na pytanie jak reagować na te agresywne działania środowisk LGBTQ+, przy czym znów skupia się jedynie na obszarze politycznym tych zachowań i zaleca trzy równolegle i połączone ze sobą ścieżki: 
- w dalszym ciągu reagować spokojnie, umiarkowanie i trzymając się w granicach prawa, nie dając się sprowokować. To przyniosło efekty po 2015 roku i trzeba z tego wyciągnąć odpowiednie wnioski i kontynuować taki sposób reakcji, 
– podobnie jak wcześniej należy nie dać się sprowokować a tym samym zapomnieć o rządzeniu, czyli - mimo tych agresywnych działań - spokojnie prowadzić propolska politykę i rządzić spokojnie acz konsekwentnie, nie wdając się w jakieś jałowe spory,
–  trzeba wzmocnić te ośrodki medialne, edukacyjne, kulturalne, które nie grają w sterowanej opozycyjnej orkiestrze. I tutaj jest konieczny większy nacisk niż to było po 2015 roku. 
 
Autor też (zresztą na początku) wspomina, że w tych działaniach środowisk LGBTQ+ chodzi o: "narzucanie ideologii LGBT, o stępienie wrażliwości chrześcijan, o nieustające awantury, by za chwilę pójść jeszcze dalej, wymęczyć, zamęczyć i wymusić powszechne - w sposób komunistyczny obowiązkowe - umiłowanie tęczowej ideologii. Bo jeśli nie - mówią nam - spokoju nie zaznacie".
 
-----------------------------------------------------------------------
 
Autor swoim tekstem dokonał ciekawej aczkolwiek aż nadto oczywistej konkluzji i wskazał, że w Polsce agresja ideologii LGBTQ+ niemal staje się tożsama i współdzielona z agresją i zdradą polskiej totalnej opozycji.  Mało tego! Politycznie nasza totalna opozycja niejako chce wykorzystać środowiska LGBTQ+ (jak kiedyś KOD) do nawet siłowego przesilenia politycznego w Polsce a nawet do zmiany/przejęcia  władzy. 
 
Warto zauważyć, że wtedy im się nie udało. Nie pomogła ulica ani zagranica, ale ówcześnie taki KOD nie miał za sobą żadnej ideologii, żadnego systemu wartości, który mógłby porwać tłumy, był tylko antypisizm. Środowiska LGBTQ+ taką ideologię mają a do tego mają też duże wsparcie finansowe oraz wsparcie lewackich środowisk unijnych. A te elity unijne są przecież bardzo niechętne konserwatywnym rządom w Polsce i tylko "szukają" jakichkolwiek argumentów do straszenia i karania naszego kraju. Dla nich o wiele bardziej zrozumiałym jest "faszystowski" rząd homofobiczny niż łamiący jakąś nieskonkretyzowaną praworządność.  
 
Stąd - moim zdaniem - jednak ideologiczne środowiska LGBTQ+ są politycznie o wiele groźniejsze niż te, które onegdaj były kojarzone z KOD-em czy Obywatelami RP. Zresztą w obecnych prowokacjach i protestach tych pierwszych widzimy też te same osoby, co wcześniej w drugich. 
 
Środowiska te są też bardzo niebezpieczne ideologicznie, bo jasno widzimy, że Polska staje się centrum współczesnej wojny ideologicznej. 
 
Wobec powyższego nie jestem do końca przekonany, że przyjęta onegdaj strategia reakcji na agresję środowisk KOD-owskich winna być taka sama dzisiaj, wobec środowisk LGBTQ+. Winna być ostrzejsza i należy - dziś, kiedy jesteśmy u progu inicjowania ich agresywnych i prowokacyjnych działań - konsekwentnie karać osoby łamiące jakiekolwiek prawo, nawet te związane z sianiem zgorszenia na ulicach (w przypadku np. Marszów Równości, ale też w przypadku "pajaca" na balustradzie balkonu). 
 
Oczywiście chyba każdy myślący człowiek widzi jaka jest strategia ideologów LGBTQ+: sprowokowanie do reakcji na ich agresję, prowokację i profanację a gdy w końcu ta reakcja słusznie nastąpi, to darcie się na całą Europę o prześladowaniach "tęczowych" i reżimie obecnych władz polskich. 
 
Kiedyś tak było w krajach zachodnich, przy czym wtedy np. homoseksualizm był penalizowany (karany), więc jakieś podstawy do wołania o równość w tamtych krajach były, ale u nas?  Takowych nie ma, bo osoby homoseksualne+ nie są w żaden sposób dyskryminowane. Więc środowiska LGBTQ+ są aktywne tylko i wyłącznie ideologicznie. Jest to walka i wojna cywilizacyjna a Polska jest jej głównym celem, bowiem jest największym konserwatywnym (i też katolickim) krajem w Europie. 
 
Czy tedy naprawdę mamy jako katolicy nadstawiać drugi policzek? Gdy nie zareagujemy to agresja tych środowisk będzie rosła geometrycznie... Czy chcemy burd na ulicach, obalania pomników, niszczenia czy podpalania kościołów, walk ulicznych z policją a może jakichś ofiar? Na pewno my nie, ale oni tak - potrzebują męczenników. Stąd uważam, że trzeba reagować ostro, ale zgodnie z prawem i nie zważając na ich wycie i wycie euro-komunistów.
 
Tak więc moim zdaniem obecne reakcje polskich władz winny być dziś bardziej dotkliwe i to zarówno dla ideologów LGBTQ+, jak i dla totalnych politycznie środowisk opozycyjnych spod znaku PO-KO czy Lewicy. Jeżeli tak nie będzie, to możemy spodziewać się - co M. Karnowski też zauważa - "zbratania" obydwu środowisk na polskich ulicach i w kręgach unijnych. 
 
I nie można niestety oddzielić reakcji wobec działań charakterystycznych dla LGBTQ+ i wobec działań charakteryzujących totalną opozycję? A ta reakcja już nie może być tak słaba jak do tej pory. 
 
Prawo jest równe dla wszystkich i nie może być sytuacji, że jest "równiejsze" dla pewnych rozwydrzonych grup mających międzynarodowe poparcie sił lewicowo-liberalnych. Strach przed tymi środowiskami i ewentualną histeryczną reakcję na działania zgodne z prawem nie może nas paraliżować! Trzeba w tym przypadku drobiazgowo wykorzystywać wszystkie możliwości prawne do zneutralizowania agresji tych środowisk. 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @
  //To walka o utrzymanie bezmyślnej i emocjonalnej masy swoich fanatycznych, antypisowskich wyborców, //

  Fanatyczni to akurat są wyznawcy PiS, to już praktycznie sekta.

  //moim zdaniem obecne reakcje polskich władz winny być dziś bardziej dotkliwe i to zarówno dla ideologów LGBTQ+//

  PiS tak nie może zrobić bo tak zrobił Putin w Rosji. Chyba nie chcesz, żeby nazywano Kaczora "pieskiem Putina"?...
 • Jak reagować? To proste
  wezwać ambasadora USA i obsobaczyć .Ale po dyplomatycznemu czyli wręczyć notę zawierającą oburzenie i groźbę że jeśli takie sytuacje będą się powtarzać to zostaną na szwank narażone relacje między RP a USA.
  Jest tajemnicą poliszynela że przy amerykańskim departamencie stanu powołane są osoby w randze ambasadorów do międzynarodowego pilotowania jedna spraw żydowskich a spraw LGBT

  Pierwsze słyszę żeby poważne lewicowe partie czy związki zawodowe ingerowały broniły praw LGBT.A amerykańskiemu departamentowi się to zdarza
  https://www.pch24.pl/departament-stanu-usa-wspiera-homoseksualna-ofensywe-w-armenii,66982,i.html

  Niech pan mi pokaże panie autorze czy siedziby lewicowych partii były udekorowane na dzień pedała (czy jakoś tak)
  A ambasady były.Na szczęście tylko niektóre https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26050036,ambasady-w-warszawie-wywieszaja-teczowe-flagi-dzis-jestesmy.html

  W każdym razie sprawie nie pomoże okłamywanie się że inwazja LGBT to sprawa środowisk lewicowych.Wszyscy dobrze wiemy kto te kwiatki wyhodował i posiał na naszej ziemi (na ziemi innych narodów również) .Oczywiście jak zazwyczaj w ramach praw człowieka.
 • @ikulalibal 14:42:53
  Ambasad naszych "wiecznych sojuszników" się nie tyka!
 • Autor
  Trochę mnie śmieszą te alarmistyczne teksty. Ja nie widzę zagrożenia ze strony tych grup ani dla społeczeństwa ani dla wiary (już większym zagrożeniem jest postępowanie kapłanów o orientacji daleko odbiegającej od normalności). Ale mimo wszystko zaczynam się bać. Zawsze jak władza zaczynała walczyć z pedałami, aborcją czy feministkami to znaczy że szykuje jakieś skurwysyństwo. Nie zdziwiłbym się jak te pajace z tęczowymi flagami były by opłacane przez służby.
 • @krzysztofjaw
  Agresja, zamach na mienie. Policja pokazała szokujące materiały z protestu aktywistów LGBT.

  https://dorzeczy.pl/kraj/149813/agresja-zamach-na-mienie-policja-pokazala-szokujace-materialy-z-protestu-aktywistow-lgbt.html

  Ps...Nazywanie lewackich bandytów aktywistami jest już ponad jakiekolwiek granice poprawności! Przecież to szczyle, śmieci, chujozy. Widzieliście tych chłystków pedalików, cioty? Jednego walę w ryj a reszta sra w gacie ze strachu. To szczyle i frajerstwo. Przecież z każdego jednego podwórka małolaci dokopią tym frajerkom ciotom. Zacznijmy się bronić i napierdalać te zboczone kurwy. Policja ma niezły problem z tym lewackim zbokiem. Jak zamkną z mężczyznami, może molestować. Jak z kobietami, to narażają kobiety. Na wszelki wypadek, radzę trzymać zboka w jednoosobowej celi. Kiedyś czerwona szturmówka zapewniała nietykalność. Dziś tęczowa pragnie tego samego. Policja powinna pałować i zimną wodą polewać. Mam pytanie do tych wyborców, którzy w II turze poparli Trzaskowskiego, jako "mniejsze zło": w świetle wypowiedzi i zapowiadanych przez Trzaskowskiego działań w sprawie bandytów z LGBT jak się czujecie? szczególnie pytam tzw. "narodowców". Cóż za kobieca uroda.. Co za czasy, przy tym Margot, to Krzysiek Bęgowski vel Grodzka to nieszkodliwy transwestyta...Do chłopaków spod celi: a dobrze mu tam kichę rozepchajcie temu zbokowi.

  https://static.polityka.pl/_resource/res/path/a7/c8/a7c87a49-9475-4dc0-ab9b-64c8936e6266

  Margot jest "kobietą" jak przychodzi policja

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2020/08/Micha%C5%82_Margot_LGBT_MuremZaStopBzdurom_nczas.jpg
 • @krzysztofjaw
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15968841531d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3728ab235034214414ee5d4560234938610.jpg

  Unijna komisarz żąda uwolnienia Michała Sz. Kaleta odpowiada: "to kryminalista". Komisarz ds. praw człowieka Rady Europy Dunja Mijatović zaapelowała na Twitterze o "natychmiastowe uwolnienie" Michała Sz., ps. "Margot", wobec którego sąd zastosował w piątek dwumiesięczny areszt. Zdaniem komisarz, ten fakt wysyła niepokojący sygnał, jeśli chodzi o wolność słowa w Polsce i prawa osób LGBT. Ponadto w jej wpisie znalazła się błędna informacja, jakoby aktywistę zatrzymano także za "nałożenie tęczowych flag na warszawskie pomniki". Według prokuratury, Michał Sz. - przedstawiający się jako Małgorzata Sz. "Margot" - podejrzany jest o dokonanie czynu chuligańskiego polegającego na udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu działacza fundacji pro-life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji. Chodzi o zdarzenia z 27 czerwca tego roku. Taki czyn zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Wpis Mijatović skomentował wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta. "Mówiłem wczoraj, że lewactwo europejskie ruszy w obronie chuligana Michała Sz..." czytamy. Odpowiedział on również samej komisarz, zamieszczając filmik ze zdarzenia, o którym mowa, wraz z komentarzem po angielsku, że "Margot" nie jest aktywistą, a przestępcą. Dodał przy tym, aby nie rozprzestrzeniać tzw. fake news.

  https://twitter.com/i/status/1292021085270151168

  Całość pod linkiem

  https://niezalezna.pl/345106-unijna-komisarz-zada-uwolnienia-michala-sz-kaleta-odpowiada-to-kryminalista

  Ps...W Bośni Imam dziękuje Allachowi za wirus i niedopuszczenie do sodomistycznej parady. Chyba pomału dojrzewa myśl aby stworzyć niezależne zjednoczenie państw wolne od Brukselki. Myślę że do takiej Unii wstąpiło by co najmniej dziesięć państw. Państw które mają dosyć panoszącego się lewactwa i dyktatury niemieckiej. Daję głowę iż w krótkim czasie znajdzie się więcej chętnych. Pedały i reszta tej zboczonej hołoty zaczyna za bardzo fikać należy więc z tym lewackim zdeprawowanym chamstwem walczyć wszystkimi dostępnymi środkami. Gdyby rząd zareagował na początku kiedy to lewackie bydło zaczęło rozrabiać to by nie urosło. Pobłażanie takim dewiatom tak się kończy. Lewackie bydło wyczuło słabość i opieszałość władzy i robi co chce. Byli w Polsce wodzowie którzy wiedzieli co zrobić ale mamy rządzących bez jaj, a powodem tej pobłażliwości jest strach przed reakcją brukselskich urzędników i lewackich przywódców krajów starej Unii. Pora z tym skończyć. Jeśli się jest polskim rządem, trzeba umieć odważnie bronić polskie interesy a nie klękać przed byle wypierdkiem żydolewackim jak ta "pożal się Boże" nieszczęsny komisarz z Bałkanów. Tak na marginesie to pani komisarz to przedstawicielka serbskiego SLD. Mamusia Tatjana Ljujić-Mijatović urodziła się 11 maja 1941 r. W Sarajewie w serbskiej rodzinie. Jej ojciec był wysokiej rangi "dowódcą jugosłowiańskiego ruchu oporu partyzanckiego" podczas drugiej wojny światowej. Uczęszczała do szkoły podstawowej, liceum i na uniwersytet w Sarajewie. Ukończywszy Uniwersytet w Sarajewie jako inżynier rolnictwa w 1964 r., Uzyskała tytuł magistra projektowania krajobrazu na Uniwersytecie w Belgradzie w 1982 r., A następnie stopień doktora w Sarajewie w 1986 r. Od 1969 r. Pracowała jako architekt krajobrazu w Wiedniu do 1971 roku oraz w Sarajewie od 1971 do 1979 roku, a została profesorem uniwersyteckim w Mostarze i Sarajewie w 1982 roku. Ta suka, Dunja Mijatović to sowiecka agentka przecież. Za komuny jej rodzice, Serbowie, byli komunistycznymi kontrolerami (namiestnikami) Bośni Hercegowiny. Po wojnie i upadku Jugosławii, przechrzcili się na obywateli Bośniackich, po to żeby moc kontynuować swoją robotę dla Serbii i Rosji. Bośniacka hołota i rusko-serbska agentura 'wybrała swoją córkę" na Europosła (podobnie jak u Nas, Miler, Cimoszewicz, Belka czy też Sikorski lub złodziej żyd Langman aka Lewandowski, sami skurwiele, żydolewaccy agenci). A teraz ta Serbka Mijatović dostała wysoki stołek w EP dzięki żydolewackiej agenturze w EP. Obecnie korzysta ona cala gębą, z doradztwa żydolewackich "Polaków" - jak mają atakować Polskę. Nie ma się co dziwić, przecież mamy nadal ogromną ilość ciemnych obywateli, bo nadal wybierają obcych agentów do EP.
 • @
  Skoro na t zw zachodzie
  ideologia lgbt ma się znakomicie ,
  osiągnęła już chyba wszystkie swoje
  cele a nadal organizuje parady i marsze
  t zn ,że stała się częścią folkloru
  czyli czymś normalnym , w tej sytuacji
  nie ma co liczyć ,że Polska się jakoś
  uchroni , w związku z tym , należy
  te środowiska zupełnie lekceważyć ,
  niech sobie łażą z tymi flagami
  nawet codziennie , przy czym
  wypadałoby z ich strony rozszerzyć
  zakres przystrajania w kolory tęczy
  również drzwi i okna swoich mieszkań
  a nie wykorzystywać jedynie obiekty
  publiczne
 • @krzysztofjaw
  Środowiska LGBT zamierzają protestować w całej Polsce. Przygotowano "ABC demonstranta"...Wczoraj policja zatrzymała Michała Sz. "Margot", wobec którego sąd zastosował uprzednio sankcje w postaci dwumiesięcznego aresztu tymczasowego. W związku z tym środowisko LGBT w Warszawie zorganizowało uliczne protesty. 48 uczestników zatrzymali policjanci. Dzisiaj, na znak "solidarności z Margot", protesty zapowiadane są w wielu miastach Polski, a także na Wyspach Brytyjskich. Duża manifestacja pod hasłem "Nigdy nie będziesz szła sama! Solidarnie przeciw queerfobii" ma się odbyć również w Warszawie.
  W piątek po południu przed warszawską siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii odbył się protest przeciwko decyzji sądu o dwumiesięcznym areszcie dla Michała Sz., identyfikującego się jako Małgorzata Sz., "Margot". Chodzi o uszkodzenie w czerwcu furgonetki z hasłami anty-LGBT i atak na jej kierowcę.

  Początkowo przed siedzibą KPH na ul. Solec w Warszawie zebrało się kilkudziesięciu aktywistów, którzy protestowali przeciwko aresztowaniu Sz. Na miejscu był również policyjny radiowóz i kilku policjantów. Według relacji rzecznika KSP nadkom. Sylwestra Marczaka policja w obawie o bezpieczeństwo funkcjonariuszy nie zatrzymała Sz. na ul. Solec - choć Sz. się tego domagał - a zrobiła to dopiero później, na Krakowskim Przedmieściu. Po wprowadzeniu Sz. do radiowozu tłum zaatakował radiowóz m.in. skacząc po nim.

  Jak poinformowała dzisiaj stołeczna policja, zatrzymano 48 uczestników protestu. "Zatrzymano 48-osób najbardziej agresywnych. Zatrzymania dotyczą art. 254 par 1 KK: tj: Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie. Osoby zatrzymano m.in. na Karkowskim Przedmieściu, jak również na ul. Wilczej w Warszawie. Wśród 48-osób zatrzymanych znajdują się także osoby, wobec których prowadzone będą także czynności dot. m.in. naruszenia nietykalności (1 osoba) uszkodzenia radiowozu oraz urządzeni nagłaśniających (3 osoby) znieważenia pomnika (1 osoba). O zatrzymaniach poinformowano niezwłocznie prokuraturę, a czynności procesowe będą realizowane z udziałem ustanowionych obrońców" czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronach Komendy Stołecznej Policji.

  Tymczasem środowiska LGBT zapowiadają na dziś protesty w wielu miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Bydgoszczy, Lublinie czy Krakowie, a także poza granicami Polski - m.in. w Londynie i Edynburgu. O planowanych protestach można przeczytać na grupie "Tęczowa Polska" w serwisie reddit.com. W związku z bezprawnym aresztowaniem aktywistki Margot ze Stop Bzdurom oraz wydarzeniami w Warszawie, brutalnym zatrzymaniem aktywistek i aktywistów, w czasie demonstracji okażemy również solidarność z ofiarami policyjnej łapanki"

  - czytamy na facebookowej stronie wydarzenia - gdańskiego protestu zaplanowanego na godz. 16.00.

  Również w Warszawie dziś wieczorem na Placu Defilad ma odbyć się duża demonstracja pod hasłem "Nigdy nie będziesz szła sama! Solidarnie przeciw queerfobii".

  W poście dotyczącym protestów w serwisie reddit.com opublikowano również link do "ABC demonstranta" przygotowanego przez organizację Anarchistyczny Czarny Krzyż. W poradniku, który przedstawia "jak zachować się w razie ewentualnego spotkania z policją", możemy przeczytać m.in. takie zalecenia:

  "Jeśli zostaną zatrzymane jakiekolwiek osoby, wszyscy udajemy się pod komisariat, na którym są one przetrzymywane. Solidarność naszą bronią".

  "Jeśli zostałeś zatrzymany, zwracaj na siebie uwagę i wykrzykuj swoje imię i nazwisko, aby informacja o twoim zatrzymaniu trafiła do organizatorów. Jeśli przed zabraniem ci dokumentów lub spisaniem będzie możliwość ucieczki – UCIEKAJ!"

  "Jeśli masz przy sobie jakieś przedmioty “nielegalne” - mogące ci zaszkodzić spróbuj się ich pozbyć".

  W poście przedstawiono również zalecenia dla protestujących z innego poradnika.

  "(...) Weź torbę lub plecak, wodę, maseczkę, ubierz się najlepiej na czarno, zapisz numery telefonów na ciele markerem, nie idź sam, wracaj w grupie".

  We wpisie zachęca się również do zbiórki na rzecz kolektywu "Stop Bzdurom", którego częścią jest identyfikujący się jako Małgorzata Sz. - "Margot", Michał Sz.

  Dotychczas w akcji zatytułowanej "Stop Bzdurom - fundusz na prawników, dalsze dzikie akcje i wlepy" aktywistom LGBT udało się zebrać za pośrednictwem platformy zrzutka.pl ponad 150 tysięcy złotych. Ponadto, w zagranicznej wersji akcji crowdfundingowej aktywiści ze "Stop Bzdurom" - za pośrednictwem FireFund - zebrali 7600 euro.

  https://niezalezna.pl/345111-srodowiska-lgbt-zamierzaja-protestowac-w-calej-polsce-przygotowano-abc-demonstranta

  Ps...Agent SS i Gestapo, szmalcownik, zbrodniarz, oszust z dwoma zaocznymi kaesami w Malezji i Filipinach żyd Soros nie szczędzi pieniędzy na finansowanie swojego diabelskiego planu! W innych krajach już prawie ... wygrał, a teraz czas m.in. na Polskę! To jest bardzo niebezpieczne! A dlaczego w Warszawie pomija się nekrofilów i zoofilów. Dlaczego ubeckoesbecki miot, żyd Trzaskowski nie stworzył szansy pracy dla nekrofilów w warszawskich prosektoriach które są pod jego zarządem? Wszędzie tylko o pedałach i lesbach, a inni to be, samo zło? Kiedyś żydobolszewia czerwona teraz przemalowana na kolorowo, w obu przypadkach antypolska i antychrześcijańska spuszczona z łańcucha przez sługi Lucyfera. Gdzie jest Policja gdzie jest Państwo Organy Ścigania aby kilkunastu PEDAŁÓW obalało kraj. Jak długo jeszcze władza będzie tolerować bandytyzm. Czas najwyższy by policja działa w taki sposób jak we Francji. Zaprosić francuską Policję do "obsługi" tych manifestacji. Tylko pały wyleczą tę bandę zboczeńców. Anarchię tęczową trzeba pacyfikować bo robią nam dom wariatów. Przede wszystkim dokładnie sprawdzić finansowanie tych zboczeńców i skutecznie odciąć od kasy. Trzeba likwidować tęczową zarazę! Środowiska zamierzają protestować zapewne przeciwko własnym ułomnościom,. Bo co to ta LGBT ? .. Ludziki z trudnością odnajdujący własną osobowość i dodatkowo z usterkami w obrębie własnych siurków lub pochewek. A można prosto rozwiązać problem DO SEKSUOLOGÓW MARSZ. Za Stalina a nawet obecnie Putina by nie zdążyli protestować. Bo już by gryźli piach. Jak widać, ludzie bez bata dostają małpiego rozumu. Anarchia, wandalizm, prywata, warcholstwo i swawole to spektakularne oznaki upadku państwa i społeczeństwa. No, dziki kraj, dzicy ludzie. Zająć taki kraj Rosji by przyszło bez żadnych trudności. Wystarczyłoby na początek brutalnie ubić kilka tysięcy swawolników a reszta by padła przed okupantami na kolana. Rosjanie obserwując opisywane wydarzenia muszą być niezwykle usatysfakcjonowani i szczęśliwi, że mają rząd twardy jak stal, nie pozwalający na podobne harce głupiego motłochu. Co by nie mówić o Rosjanach, to stoją oni dramatycznie wyżej moralnie od Polaków, bo oni kochają porządek i ład, swój kraj i państwo. A co tutaj widzimy? Tutaj widzimy swawole, anarchię i rozwalanie państwa. Ohydne, obrzydliwe widowisko. Tego typu ludzie muszą zginąć. Ich gnicie jest zaawansowane. Już cuchną, jak rozkładająca się padlina. Polacy, wyjdźmy na ulice i pokażmy tej tęczowej faszystowskiej hołocie, że stanowimy większość i nie pozwolimy sobie narzuć stylu życia mniejszości. Tu jest Polska! Dlaczego do tej pory nie przeprowadzono medialnego śledztwa dotyczącego finansowania tego wszystkiego. Każda flaga i koszulka to są koszty i to nie są "oszczędności" aktywistów/aktywistek. Łatwo oszacować ilość flag z ich kosztami. To co widzicie to niestety tylko przygrywka do większej anarchii. Przykład ! Australia: środowiska LGBT to głównie środowiska młodzieży studiującej nauki humanistyczne po których nie można znaleźć tam pracy. Jednym z elementów utrzymania się na powierzchni jest facebook który zbiera tą hałastrę i tworzą stowarzyszenia, które są opłacane przez albo merów miast lub fundacje Sorosa. To nowy rodzaj subkultury młodzieży która do działania potrzebuje prowokacji i chaosu i braku pracy fizycznej.W ten sposób żyją z dnia na dzień i nie tworzą nowej przez wszystkich rodaków aprobowanej kultury tylko zastępują wartości naszych przodków demagogią animalizmu marksistowskiego- nie ma klas społecznych, nie ma świętości dla Bogów, nie ma szacunku dla wrażliwości seksualnej w sferze publicznej, nie ma szacunku dla starszych, wreszcie wszystko jest względne. Powraca jak bumerang pokolenie niszczycieli z lat bolszewickiej rewolucji. Dlaczego Australia? Bo tutaj środowiska LGBT maję darmo pieniądze od państwa za to, że chłopiec stanie się kobietą. W Tajlandii bezrobotni chłopcy zmieniają się wieczorami w męskie prostytutki aby dorobić. To jest współczesny dramat młodego pokolenia. Dzisiaj lepiej zmienić płeć i uczestniczyć w facebookowym szaleństwie LGTB niż pójść do pracy dorywczej lub stałej. Dzisiejsza cyfrowa, studiująca młodzież mająca nosy w ajfonach i samsungach nie chce poznać znoju pracy fizycznej, woli poszaleć w swoim, hermetycznym środowisku a potem i tak rodzice kupią auto i dom a Bóg to dla nich kompletnie obce doświadczenie. Mimo to jestem optymistą i wierzę, że sól tej Ziemi czyli pokolenie ludzi młodych z małych miasteczek i wsi to ratunek dla całego Narodu. No bo gdzie można dziś znaleźć zdrowy rozsądek i Boga jak nie na polskiej wsi i w małych miasteczkach. Moja propozycja dla LGBT - właściwej formy protestu . Kupcie litr benzyny 78 , podpalcie jakąś waszą "protestantkę" - najlepiej z tych 'pomnikowych'- koniecznie grubą- dłużej płonie i głośniej skwierczy! Reakcja - gwarantowana. Zapalniczkę ma przygłup Jachira! Może przygotują wykład na temat zbrodniczej działalności Artura Kinseya. ich guru, "ojca rewolucji seksualnej", który w swoich "badaniach" molestował i torturował dzieci? To powinno być w programie nauczania w szkołach, dla starszych dzieci i młodzieży.

  https://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-autorytet-ze-stoperem/
 • @krzysztofjaw
  48 osób zatrzymanych po protestach środowisk LGBT. "Gdzie łamanie prawa, tam nie są ważne poglądy". Jak poinformował dzisiaj rano rzecznik Komendanta Stołecznego Policji, nadkom. Sylwester Marczak, w związku z wczorajszymi protestami środowisk LGBT przeciwko aresztowaniu Michała Sz. - "Margot", zatrzymano łącznie 48 osób. Jak dodał, mowa tu m.in. o przestępstwach z art. 254 KK. - Gdzie mamy łamanie prawa, tam nie są dla nas ważne poglądy osób - zadeklarował Marczak.
  W piątek po południu przed warszawską siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii odbył się protest przeciwko decyzji sądu o dwumiesięcznym areszcie dla Michała Sz., identyfikującego się jako Małgorzata Sz., "Margot". Chodzi o uszkodzenie w czerwcu furgonetki z hasłami anty-LGBT i atak na jej kierowcę.

  Początkowo przed siedzibą KPH na ul. Solec w Warszawie zebrało się kilkudziesięciu aktywistów, którzy protestowali przeciwko aresztowaniu Sz. Na miejscu był również policyjny radiowóz i kilku policjantów. Według relacji rzecznik KSP nadkom. Sylwestera Marczaka policja w obawie o bezpieczeństwo funkcjonariuszy nie zatrzymała Sz. na ul. Solec - choć Sz. się tego domagała - a zrobiła to dopiero później, na Krakowskim Przedmieściu. Po wprowadzeniu Sz. do radiowozu tłum zaatakował radiowóz m.in. skacząc po nim. Policja zatrzymała najbardziej agresywne osoby. Jak poinformował dzisiaj w rozmowie z TVP Info Marczak, zatrzymanych zostało łącznie 48 osób.

  - Michał Sz. został wprowadzony do radiowozu i wtedy zaczęło się agresywne zachowanie. Mówimy o osobach skaczących po radiowozie, o sytuacji, kiedy napierano na policjantów, kiedy policjanci byli znieważani. Między innymi w tym kierunku są prowadzone czynności. Zatrzymanych zostało 48 osób - tu mówimy o przestępstwie z art. 254 Kodeksu karnego, grożącego karą do 3 lat pozbawienia wolności. Pamiętajmy o tym, że z tymi osobami czynności będą wykonywane dzisiaj. Prokurator został poinformowany o zatrzymaniach powiedział rzecznik KSP.

  Art. 254 § 1. Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  Nadkom. Sylwester Marczak nadmienił, że z zatrzymanymi prowadzone były czynności "związane z legitymowaniem czy osadzaniem poszczególnych osób". - To nie były przesłuchania dodał. Odnosząc się do wydarzeń na Krakowskim Przedmieściu, rzecznik stwierdził, że jednym z zadań policji było zabezpieczenie wejścia do Bazyliki Świętego Krzyża. Mamy do czynienia z sytuacją dynamiczną, agresywnie zachowującym się tłumem. Z naszej strony konieczne było zabezpieczenie Bazyliki Świętego Krzyża, bo jak sam tłum wskazywał - "idziemy do bazyliki". W tej sytuacji nie ma możliwości, byśmy mogli pozwolić na wejście do środka, nasze działania musiały być zdecydowane. Gdzie mamy łamanie prawa, tam nie są dla nas ważne poglądy osób. Próbuje się odwrócić całość wydarzeń od tego, że mamy do czynienia z przestępstwem i próbuje się to wciągnąć w temat, który nie ma nic wspólnego z zastosowaniem środka zapobiegawczego [wobec Michała Sz.]. Początkowo pojawiły się informacje, że środek zapobiegawczy został zastosowany w związku ze znieważeniem pomników i obrazy uczuć religijnych - to była informacja nieprawdziwa, ale powtarzana była przez wiele osób, które są autorytetami. To niepotrzebne informacje, które wprowadzają w błąd i tworzą napięcia powiedział Marczak w rozmowie z TVP Info. W odpowiedzi na powtarzające się prowokacje środowisk LGBT do najnowszego wydania tygodnika "Gazeta Polska" dołączona została kolejna naklejka. Ta naklejka wyraża nasz sprzeciw wobec agresji, którą kierują w stronę katolików ideolodzy LGBT. To sprzeciw wobec przemocy, ataków na osoby wierzące i znieważanie świętych symboli komentował akcję redaktor naczelny "GP", Tomasz Sakiewicz.

  https://static.ftpn.pl/imgcache/550x100/w/uploads/cke/1596873859_1596824454_naklejka.jpg

  Ps...U nas ta rewolucja nie przejdzie. Zrobić to co Niemcy w 1919 roku z rewolucjonistką Różą Luksemburg - utopili ją w szambie. Skakali po radiowozie a policja czekała na sygnał od przełożonych co ma robić.Jakby to byli "inni ludzie" już by siedzieli z wyrokami. A tak z naszych podatków kupią nowe auto. Obciążać kosztami tą hołotę za wszelkie powstałe szkody. Przedstawiciel policji powinien posługiwać się danymi zawartymi w dowodzie osobistym lub w paszporcie,a nie używać ich wymyślonych danych. Michał Sz został ukarany za pobicie człowieka i zniszczenie mienia.On nie został ukarany za poglądy. Jestem pewien, że wobec narodowców policja nie byłaby tak powściągliwa, a i sądy dowaliłyby im wielkie wyroki. W tym kraju aktywiści LGBT, tak jak żydzi i komuniści są już "świętymi krowami". To nie jest żadne LGBT /Towarzystwo indywiduów mających kłopoty z własną osobowością oraz niemocą swych siurków lub uwiądem pochewek. Do seksuologów MARSZ, gęsiego/ lecz terroryści walczący z rządem PiS pod płaszczykiem UE i opłacani przez UE, oni dążą do obalenia rządu bo to nie "ich" rząd w Polsce, do chaosu, to są bezwzględni bandyci chociaż młodzi wiekiem bo mózgi mają wyprane przez szwabskie telewizje i media w Polsce. Zrobić z tą tęczową bandą porządek póki jeszcze nie jest za późno! To nie jest "ich" demokracja bo ich będzie wtedy jak oni będą rządzić w Polsce czyli okradać nas. Pałować, koniecznie pałować tych pedalskich lalusiów. Oni są silni tylko w paszczy i w tłumie jako jednostki nie znaczą nic i są nikim. Tych zboczonych spod tęczowej flagi należy wyłapywać i osadzać w obozach pracy przymusowej. Jak minister MSWiA nie panuje nad policją i nad tym wszystkim to wymienić go! Gdy patrzę na filmowe migawki w telewizji pokazujące demonstracje tych degeneratów i umysłowych zboczeńców spod znaku lgbt i innej równie zdeprawowanej hołoty niezależnie od potęgującego się u mnie odruchu wymiotnego na widok tych zaprzeczających ludzkiemu wyglądowi zdeprawowanych osobników , marzy mi się zaprowadzenie wówczas prawdziwego porządku na ulicach przez oddziały takiej np milicji białoruskiej przy użyciu codziennie stosowanych przez nich metod i narzędzi. Oczywiście moje marzenie dotyczy tylko akcji w trakcie marszów tej różnej miary zboczeńców spod znaku lgbt i podobnej im zdegenerowanej hołoty obrażającej uczucia Katolików w naszym Kraju. Piszę to z przykrością, ale tak naprawdę, to służby porządkowe oraz rząd poprzez swoją ciapowatość, brak zdecydowanych działań na początkowym etapie szaleństw dewiantów inspirowanych przez innych dewiantów z PO oraz lewicy kawiorowej, same zafundowały sobie ten tęczowo - czerwony bajzel. Jeżeli nadal przy medialnej wrzawie ośrodków dywersji na Czerskiej i Wiertniczej siły porządkowe nie będą reagowały w sposób zdecydowany, jeżeli ich działaniami będzie zarządzała chamska sejmowa hołota, lub wymienione ośrodki dywersji, to obawiam się, że poczynania dewiantów będą eskalowały, aż w końcu poświęcą jednego/jedną z nich i będziemy mieli nad Wisłą to, co obecnie mają Amerykanie w wielu swoich miastach. Tu potrzeba konsekwentnego, zdecydowanego, drobiazgowego działania w ramach prawa, bez względu na szczekanie antypolskiej, antycywilizacyjnej mierzwy, choć nie mam pewności, czy to jest sposób na naprawę starych błędów. Najlepiej nie wybierać do Sejmu hołoty lub - jak kto woli - ludzkiego bydła a zboczeńców nazywać zboczeńcami a nie „odmienną orientacją seksualną”. Mnie obraża każde pojawienie się tęczowej flagi w jakiejkolwiek przestrzeni publicznej (niekoniecznie na pomnikach) z dwóch zasadniczych powodów: 1. Symbolizuje gloryfikację grzechu sodomskiego, 2. Profanuje naturalną tęczę, jako symbol przymierza Boga z człowiekiem. I to by było na tyle.
 • Zatrzymać też podżegacza Trzaskowskiego!
  "Nie wierzę w przypadkowość". Trzaskowski zdziwiony decyzją sądu wobec "Margot". Wczoraj policja zatrzymała Michała Sz. - "Margot" - który podejrzany jest m.in. o zniszczenie mienia. Sąd zdecydował o jego dwumiesięcznym aresztowaniu. Wywołało to zdecydowaną reakcję ze strony środowisk LGBT, które przerodziły się w uliczne protesty na warszawskich ulicach. Do sprawy zatrzymania i decyzji o areszcie dla "Margot" odniósł się prezydent Warszawy. "Działanie aresztowanej dziś aktywistki to wyraz bezsilności i krzyk niezgody na akt nienawiści. Dziwi mnie fakt, że w takiej sprawie zastosowano areszt" - napisał w mediach społecznościowych. W piątek po południu przed warszawską siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii odbył się protest przeciwko decyzji sądu o dwumiesięcznym areszcie dla Michała Sz., identyfikującego się jako Małgorzata Sz., "Margot". Chodzi o uszkodzenie w czerwcu furgonetki z hasłami anty-LGBT i atak na jej kierowcę. Całość pod linkiem

  https://niezalezna.pl/345069-nie-wierze-w-przypadkowosc-trzaskowski-zdziwiony-decyzja-sadu-wobec-margot

  Ps...A czy ta Margot, to taki chudy, niewyrośnięty pędrak, na patykowatych nóżkach? Jeżeli tak, to piękna z niego kobieta. Aktywistki z męskimi genitaliami, ten człowiek jest chory psychicznie....Michał Sz. (Szutowski) pseudo "Margot" i jego koleżanka z niebieskimi włosami są parą -- klasyczny związek mężczyzny i kobiety.... Na koncie zbiórki internetowej Michała Sz. i jego dziewczyny z niebieskimi włosami jest 75 tys. zł..... To biznes .! na szczęście głupich nie sieją, a że 90% z nich rodzi się PO tamtej stronie to chyba dobrze, niezły biznes na tych POzjebach robią nie tylko te dwa cudoki - Kijowski, ten co zbierał na samochód dla sprawcy wypadku z kolumną rządową i wielu innych którzy dobrze się obłowili na p a j a c a c h co na złość PiSowi s r a j ą do talerzy z których jedzą. V-ice marszałek lewak Czarzasty ma jednak dobry gust. Kiedy zamkną syna stalinowców, stalinowca, żydobolszewik, marksisty, tęczowego aktywisty opłacającego rewolucjonistów LGTB i Gender z naszych podatków Trzaskowskiego za sponsoring lewackiej Antify. To wszystko jego sprawka. Naród ich pogonił demokratycznie to teraz siłą za pomocą sodomitów, pedałów, ciot i lesb chcą przejąć władzę. I na tą kanalię głosowało 10 mln ludzi? Jak głupim i słabym człowiekiem trzeba być. Porównajcie sobie Polskę sprzed 10 lat z dzisiejszą Polską i wyobraźcie sobie, jak będzie wyglądała Polska za 10 lat, jeśli nic się nie zmieni, a Polacy będą paraliżowani "funduszami europejskimi" i dalej będą się godzić z rolą podludzi, którym nie wolno organizować własnego państwa zgodnie z prawem i tak, jak chcą. To nie fantazjowanie, to się dzieje naprawdę, a rozwiązanie będzie z każdym rokiem bardziej bolesne. Główny problem jest taki, że nieuzbrojona banda napadła i zniszczyła radiowóz a policja była praktycznie bezsilna. Właściwie to po co nam taka policja? Ja oczywiście rozumiem, że to nie jest wina policji bo oni wykonują tylko rozkazy ale to nie zmienia faktu, że taka policja nam do niczego potrzebna nie jest. Taka policja jest skuteczna tylko w konfrontacji z uczciwymi ludźmi a nie z przestępcami. Jeśli ich głównym zadaniem jest wypisywanie mandatów za ale parkowanie i przekroczenie prędkości to należy się nad tym poważnie zastanowić. Policja ma być uzbrojona, pilnować porządku i chronić nas przed przestępcami. Przecież oni sami siebie ochronić nie potrafią! Na sam widok umundurowanego policjanta przestępcy powinni uciekać a nie skakać jak zając im po radiowozie. Jeżeli Państwo nie oczyści z dewiantów i sodomitów to wkrótce będą płonęły kościoły tak jak na zachodzie. Na razie zboki napadają na księży w czasie odprawiania mszy świętych. Przypomnę jeszcze raz, poligonie Drawskim w 1972 r dwaj idioci pili siarkowodór kielichami liturgicznymi w kościele i za to dostali po 2 lata paki. Komuniści potrafili się rozprawić z czubami, a teraz państwo bezsilne. Ale o czym tu mówić jeżeli w Sejmie i Senacie siedzą złodzieje, oszuści, zboki i ćpuny ta jak ma być dobrze. W czasach komuny żaden ćpun czy psychol nie miał najmniejszej szansy aby znaleźć się w sejmie.
 • @kula Lis 69 17:53:24
  Ty to potrafisz zaspamować notkę... :)
 • @krzysztofjaw
  Kolejny sąd unieważnił uchwałę gminy ws. ideologii LGBT i wydał kuriozalne uzasadnienie: „Ideologia LGBT to twór raczej nieistniejący" . Kolejny ideologiczny wybryk sędziów, którzy wspierają ideologię LGBT. Tym razem Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie unieważnił uchwałę Rady Gminy Serniki, którą stanowiła deklaracja o nazwie: „Gmina Serniki wolna od ideologii LGBT”. Sąd podzielił tym samym kuriozalną skargę Rzecznika Praw Obywatelskich i uznał, że uchwała nie ma podstaw prawnych, ma charakter władczy oraz dyskryminujący. Całość pod linkiem
  https://wpolityce.pl/polityka/512423-kolejny-sad-uniewaznil-uchwale-gminy-ws-ideologii-lgbt
  Ps...To jest właśnie kolejny dowód na to, że brak reform w sądach powodują takie wyroki a nie inne. Także brak dekomunizacji i lustracji majątkowej. Sędziowie nasi w dużej części są dosyć tępi i zdeprawowani. Bardziej starają się manipulować dla własnego dobra, niż dochodzić prawdy i sprawiedliwości. Jeżeli PiS za to się nie weźmie to Polska źle skończy. To jest sędzia leworządny, Pokrętne mętne uzasadnienie negujące stan rzeczywisty i wprowadzający matrix. Powinien przestać orzekać bo traktuje prawo jako lewo. Wszyscy wiedzą, że jest, a on stwierdza wyrokiem, że nie ma. Przestępca w todze z immunitetem. Jest lista pedofilii, może być także lista sędziów idiotów i przestępców sądowych! Tego sędziego trzeba umieścić na liście bandytów w togach. Taka lista musi być ogólnie dostępna w sieci i każdy kto będzie musiał iść do sądu, będzie mógł zobaczyć z kim (z czym) ma styczność. Jeżeli sędzia będzie na liście, można powołać się na "casus konia" i nie uznać wyroku takiego sekciarza. Klika Kiszczaka w togach robi za partię polityczną. Lesbijki i pedały z sądów chcą wykończyć społeczeństwo. To jest rozwalanie państwa ten wyrok i argumentacja. Z uwagi na żydobolszewicką ideologię, jaką kierują się sędziowie przy orzekaniu - należałoby teraz uznać Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie za „twór raczej nieistniejący”. Dlatego właśnie należy wymówić konwencję żeby pozbawić sądy choćby iluzorycznej podstawy do takich wyroków. A sędziów tego typu pozbawić prawa wykonywania zawodu, działają wbrew narodowi, i jako wrogowie narodu, a to naród ustanawia prawa! należy wykluczyć ze społeczności sędziowskiej. Czy ktoś w końcu pogoni tą jebaną postżydobolszewicką kastę z jej miotem wsobnym? To warchlaki sprzedajne na smyczy swoich panów! To kundle które zrobią co im każą! To nie sędzia to łajza i sprzedawczyk! W mojej ocenie mózg sędziego Hałabisa, jak to u ameby, to twór NA PEWNO nie istniejący. Polska przegrywa z PO UBecką chamską hołotą w sądach. Jak to coś Hałabis zdawał egzaminy? U takich samych idiotów? Oni są CAŁKOWICIE bezkarni. Włos im z główki nie spadł. Minimalnie stracili wpływy, ale to niewiele zmieniło. Lewactwo w togach będzie coraz bardziej aroganckie, widząc tchórzostwo PiSu. Ziobro chciał z nimi zrobić porządek ale kiep Duda zawetował. Tak samo było z ustawą o IPN Jakiego, też chcieli zrobić porządek z bandziorami opluwającymi Polskę. I znowu Duda i PiS zniweczyli. Jeśli ideologia LGBT nie istnieje to uchwały antylgbt w nikogo nie uderzają i nie łamią prawa, w związku z czym mogą być uchwalane i wdrażane. Skoro nie ma ideologi LGTB, to pędzić i pałować to tęczowe draństwo, a zasadzie nie robinie krzywdy komuś/czemuś co nie istnieje. Zachód też nie może wspierać ruchów LGTB w Polsce, bo takowe nie istnieją. Jeżeli nie istnieje ideologia LGTB+, to czym zajmują się uczelnie, gdzie taka problematyka jest badana i wykładana? Czyżby prowadziły tylko zajęcia PRAKTYCZNE bez podbudowy teoretycznej? Na koniec, niech ten jełop Hałatbis się douczy...
  Sądy administracyjne nie mogą orzekać w sprawie uchwał. Tak jak w sprawach karnych nie stosuje się artykułów Konstytucji, tylko przepisy kodeksu karnego, tak samo sądy administracyjne mają obowiązek orzekania na podstawie kodeksu postępowania administracyjnego. Kodeks postępowania administracyjnego reguluje zasady prowadzenia postępowań administracyjnych. Poza tym, mamy:

  Konstytucja Art. 171. 1. Działalność samorządu terytorialnego podlega nadzorowi z punktu widzenia legalności. 2. Organami nadzoru nad działalnością jednostek samorządu terytorialnego są Prezes Rady Ministrów i wojewodowie, a w zakresie spraw finansowych regionalne izby obrachunkowe. 3. Sejm, na wniosek Prezesa Rady Ministrów, może rozwiązać organ stanowiący samorządu terytorialnego, jeżeli organ ten rażąco narusza Konstytucję lub ustawy. Na miejscu gminy natychmiast uchwalił bym kolejną uchwałę o zakazie rozpowszechniania wytycznych WHO dotyczących np. masturbacji i seksualnego szkolenia dzieci.
 • @krzysztofjaw
  "Dewianci stają się idolami i wzorem. Dno". Ostra reakcja Ziemkiewicza na oświadczenie profesor UW...Profesor UW oświadczyła, że podobnie jak aktywiści LGBT umieściła tęczową flagę na pomniku Chrystusa. To miał być eksperyment. We wtorek stołeczna policja zatrzymała sprawców profanacji figury Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu. To dwoje młodych ludzi z Kolektywu Stop Bzdurom. "W związku z obrazą uczuć religijnych i znieważeniem warszawskich pomników, stołeczni policjanci do sprawy zatrzymali pierwsze osoby podejrzane. Wczoraj zatrzymano w tej sprawie kolejną osobę.

  Profesor naśladuje aktywistów.
  Czynu aktywistów nie potępia prof. Uniwersytetu Warszawskiego Magdalena Pecul-Kudelska, która pochwaliła się w mediach społecznościowych, że również umieściła tęczową flagę na figurze Chrystusa. Z jej wypowiedzi wynika, że chciała udowodnić, że jako "heteronormatywna profesor w średnim wieku" zostanie potraktowana łagodniej niż działacze LGBT.

  "Tak, powiesiłam tęczową flagę (z napisem "Solidarni z prześladowanymi") na figurze Jezusa Sursum Corda" – czytamy w jej wpisie na Facebooku. Jak przyznała na cokole pomnika zostawiła list o treści: "Osoby obrażone moją tęczową flagą na figurze sakralnej przepraszam. Nie chcę nikogo obrażać, chcę wyrazić solidarność z prześladowanymi za może obrazoburczy, ale nikogo nie krzywdzący performance".

  "Policja poprzestała na wylegitymowaniu mnie i zabraniu flagi (...). Jakoś nikt nie zamierzał mnie zatrzymywać, już nie mówiąc o przetrzymywaniu przez 48 godzin. To jest najwyraźniej traktowanie zarezerwowane dla tych, którzy nie są heteronormatywnymi paniami profesor w średnim wieku" ocenia.

  "Teraz zobaczymy, czy w kościele będzie kolejna msza przebłagalna, kardynał Nycz będzie opowiadał o bólu katolików, a premier Morawiecki przybiegnie z następnym zniczem (informacja dla Stop Bzdurom: tam jest jeden znicz z logo KPRM, dostawili). Szczerze mówiąc wątpię, ale to się okaże" dodawała prof. UW.

  "Dno"
  Działanie prof. Pecul-Kudelskiej spotkało się z dużą aprobatą środowisk LGBT. Oświadczeniem nie krył oburzenia publicysta "Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz. "To wszystko jest zwyczajnie odrażające. Kilkoro prowokujących dewiantów staje się idolami i wzorem do naśladowania dla profesorów. Dno" napisał na Twitterze.

  Ps...Ludzie! Kto to dzisiaj zostaje profesorami?! Kto uczy nasze dzieci na wyższych(?) uczelniach?! Starzy profesorowie, zwłaszcza przedwojenni, w grobach się przewracają! Z takimi profesorkami to nic dziwnego, że nasze uczelnie nie łapią się nawet na końcówkę Ranking Szanghajskiego. To profesor z lewackiego namaszczenia działa zgodnie z linią lewackich szefów tragedią dla Polski jest to, że uczy
  przyszłe pokolenie..No brawo pani profesor Pecul-Kundelska, brawo! Następnym krokiem niech będzie pani udział w paradzie równości. Tylko niech pani nie zapomni wsadzić sobie w dupę białego goździka! "Działanie prof. Pecul-Kudelskiej spotkało się z dużą aprobatą środowisk LGBT." Działanie prof. Pecul-Kudelskiej spotkało się z dużą dezaprobatą środowisk naukowych - to już jest całkowite dno, aby swoje ideologiczne poglądy i prostackie prowokacje względem ludzi wierzących ukrywać pod płaszczykiem badań naukowych. To jest świństwo w stosunku do nauki i innych naukowców. Powinna się tym zająć Rada Etyki. Pani Profesor chce zaistnieć. Dlaczego? Bo baza publikacji Scopus wykazuje brak publikacji osoby o tym nazwisku. DNO. Abstrahuję już od stwierdzenia tej pani, że wieszanie tej akurat flagi nie rani nikogo, bo ona tak uważa. Podobnie może powiedzieć gwałciciel - na ogół gwałciciele uważają, że dana pani "sama chciała"... tu jest ten sam poziom argumentacji. Obok p. Piątek, która głosiła, że w rodzinach homoseksualnych się rodzi więcej dzieci niż heteroseksualnych to jest moja druga faworytka do ignobla. Że też ktoś dał im tytuł! Zdumiewające. Kolejny dowód na to, że idioci zostają w Polsce profesorami :/ Środowisko akademickie to dno, opowiadają dyrdymały o osiągnięciach, a z roku na rok polskie uczelnie w rankingach są coraz niżej. Nie może być inaczej jeżeli wykładają na nich IDIOCI! To jedna z babć kodziarek; żydówka Magdalena Pecul-Kudelska, pełnomocniczka KWW Ruchu Obywatele RP. Powinna dyscyplinarnie zostać usunięta z UW. Takich profesorów czy nauczycieli, na zbity łeb, do łopaty. Przecież wykształcenie nie ma nic wspólnego z mądrością ,inteligencja i tolerancja np. żydowska suchotnica Spurek ni człowiek ni zwierzę ni głąb ni kapusta. 90% homoseksualistów uprawia seks odbytniczy, z czego dwie trzecie robi to regularnie. Homoseksualiści mają średnio 110 partnerów seksualnych, przy czym 68 stosunków odbytniczych w roku. Seks odbytniczy jest niebezpieczny. Podczas stosunku odbytniczego odbyt staje się miejscem, gdzie spotykają się: 1) ślina i zarazki, które się w niej znajdują i/lub sztuczny środek, 2) własne fekalia odbiorcy, 3) wszelkie zarazki, infekcje czy substancje, które znajdują się na penisie, 4) nasienie osoby umieszczającej penisa w odbycie partnera. Ponieważ penis dokładnie penetruje otoczkę odbytu, która ma grubość zaledwie jednej komórki, a rozrywanie ściany odbytu jest bardzo częste podczas uprawiania seksu analnego. W stosunku heteroseksualnym sperma nie może penetrować wielowarstwowej pochwy i nie ma kontaktu z fekaliami za to stosunek odbytniczy prawdopodobnie najbardziej przyczynia się do rozprzestrzeniania zapalenia wątroby typu B, wirusa HIV, syfilisu i innych chorób przenoszonych z krwią.Do targania bądź rozrywania ściany odbytu dochodzi szczególnie podczas wkładania ręki do odbytu. Również kiedy wkładane są różnego rodzaju „zabawki” (homoseksualiści mają w swoim żargonie nazwy na przedmioty, które są wsadzane do odbytu: butelki, marchewki, a nawet gryzonie). Typowe praktyki seksualne homoseksualistów to medyczny horror. Proszę sobie wyobrazić ślinę, kał, spermę i krew mieszającą się między dziesiątkami mężczyzn co roku. Proszę sobie wyobrazić regularne picie moczu, jedzenie kału i brutalne podrażnianie odbytu. Często zdarzenia te mają miejsce, gdy osoby biorące w nich udział są pijane, odurzone narkotykami lub uprawiają orgie. Ponadto, większość z nich ma miejsce w wyjątkowo niehigienicznych miejscach (toalety, brudne salki peep show) lub – ze względu na to, że homoseksualiści często podróżują – w innych częściach świata. Homoseksualiści to ludzie o odchylonej seksualności, biorący udział w niebezpiecznych dla zdrowia praktykach. Dla ich dobra oraz dobra osób zamierzających stosować takie zachowania, ważne jest, by ani nie promować, ani nie legalizować takiego destrukcyjnego stylu życia. "Dawniej normą był ogół a nie margines." Rozwój tak zwanej nauki eksperymentalnej, poprzez technikę i łączenie odpadów i trucizn z lekami, wodą, jedzeniem … doprowadził do rozwinięcia rzadkich anomalii genetycznych, hormonalnych … w akceptowane, za pomocą ideologii tolerancji – wykolejenia seksualne, psychiczne i deformacje fizyczne. To dobry początek, żeby rozpocząć w Polsce dyskusję o tzw. kadrach naukowych. Niestety, ale duża część z profesorów na uniwersytetach to osoby nieporadne, niczym się nie wyróżniające, które na tytuły i stopnie naukowe zwyczajnie nie zasłużył. Jak mierną osobą trzeba być, żeby obrażać uczucia innych i jeszcze się tym publicznie chwalić? Przecież ta prymitywna kobieta, której nawet nie warto wymawiać z imienia i nazwiska, tak właśnie zrobiła. Sowiecka eliminacja nadzorowana przez Stalina i Bieruta pozbywała się ludzi o kompetencjach a promowała aparatczyków(punkty za pochodzenie)na wydziale lekarskim ojciec musiał promować zwykłego tępaka nie nadającego się na lekarza(ZMS)i tak to trwa do dzisiaj. Niektórym profesorom wydaje się, że są idolami tłumów i mają ogromne poparcie, a są odosobnieni i samotni w swoim zaperzeniu, głupocie i nienawiści jak Pecul - Kudelska! To przecież żydokomusza suka i bolszewicki pomiot. To osoba wykształcona znacznie powyżej swoich możliwości intelektualnych.

  LEWACTWO W POLSCE .....Czym jest lewactwo w Polsce ? Otóż Stalin po wojnie „przysłał” do Polski 200 tys. swoich zaufanych, 100% ateistów, rozstawiając ich w wojsku, policji, UB, sądach, administracji i szkołach, głównie w dużych miastach. Sprawdzam zatem: 200 tys. tych ruskich wieprzy pożeniło się między sobą i z innymi co daje 250 tys par.
  Pierwsze pokolenie okres 25 lat, 1945-1970: licząc po 3 dzieci = 500
  tys rodziców + 750 tys ich dzieci = 1 mln 250 tys osobników,
  Drugie pokolenie 1970-1995: 500 tys dziadostwa, 1 mln 500 tys
  rodziców i po 2 dzieci = 1 mln 500 tys dzieci = 3 mln 500 tys
  osobników, trzecie pokolenie 1995-2020: mln 500 tys dziadostwa, 3 mln rodziców i 3 mln dzieci, co daje razem 7 mln 500 tys osobników! To jest dokładnie tyle samo ilu lewaków ateistów głosowało 13.10.2019 na PO i Lewicę : 5 mln +2 mln 300 tys = 7 mln 300 tys osobników i 200 tys. głosujących na PO w Wielkiej Brytanii i Norwegii! No to teraz wszystko jest jasne skąd oni pochodzą! Oni są potomkami ruskiej czerwonej zarazy, zawszonej swołoczy i sowieckich tępaków! Oni są po prostu homosowietdzikusami! Polskojęzyczne homosowietdzikusy nie mają polskiej tożsamości, nie są więc Polakami. Czy u homosowietdzikusa znajdziemy rozum, prawdomówność, uczciwość, roztropność, sprawiedliwość, umiarkowanie, moralność, etykę lub choćby elementarną przyzwoitość ? Oczywiście, że nie znajdziemy.
 • @krzysztofjaw
  Heteroseksualny chuligan będzie ikoną queerowej rewolucji w Polsce?

  https://media.wplm.pl/thumbs/da9/OTYwL3VfMS9jY184YmFhNy9wLzIwMjAvMDgvMDgvMTIwMC83MzgvZTVlZTFhN2M0NTcwNDExYThiMzA1YmMzMmU3MWI1ZWIuanBlZw==.jpeg

  Takiego amoku nie było jeszcze nigdzie. Ile płci ma człowiek i kto kogo wkręca? To już totalny odlot! Michał Sz. żyjący w heteroseksualnym związku i mówiący o sobie w rodzaju męskim, staje się ikoną queerowej rewolucji. Zaangażowani w sprawę politycy mówią o prześladowanej aktywistce „Margot”, a zbiórka na pomoc „pokrzywdzonej” w jeden dzień przekroczyła 100 tysięcy zł. Czy ktokolwiek weryfikuje szczątkowe doniesienia z portali społecznościowych? Czy możliwe, że politycy opozycji – na czele z Rafałem Trzaskowskim – wchodzą w tę narrację w pełni świadomie? Brak wiedzy czy celowy udział w kulturowej rewolucji? A może są zwyczajnymi zakładnikami ideologii, w którą wdepnęli. Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/512642-heteroseksualny-chuligan-bedzie-ikona-queerowej-rewolucji


  Ps... „Bez jednoznacznego oporu, zostaniemy zmieleni przez tę potężną machinę.” Dokładnie tak, gdyż tu chodzi o to aby z wolnych ludzi zrobić wyzute z tożsamości (nawet płciowej) bydło robocze. Zamiar jest taki aby wrócić do niewolnictwa tylko w nowej wersji. Warstwą panującą będzie garstka najbogatszych i w mniejszym zakresie warstwa „poganiaczy niewolników”. Zamknijcie go w więzieniu i powiedzcie więźniom, że to panienka będzie miał za swoje, więcej nie będzie należał do tęczowej bandy. W więzieniu go wykastrują. Chyba nie po to polscy żołnierze przelewali krew na polach bitew, powstańcy ginęli na barykadach, mieszkańcy Warszawy ginęli pod ścianą rozwalani masowo przez niemieckie żołdactwo żeby teraz tęczowy euro-bandytyzm panoszył się na ulicach naszej Stolicy? Czy po to, my Polacy obalaliśmy komunę 40 i 30 lat temu, żeby się nam panoszyła i cuchnęła, tym razem tęczowo, znowu? Na ulicach, w pracy, w szkole, w domu wreszcie? Czy o to nam naprawdę chodziło? Dość pobłażania dla obscenicznych ataków, trzeba stosować od dawna obowiązujące prawo! Tzw. „etapowanie” trwa: tolerancja jest od dawna, teraz żądają gloryfikacji swoich aberracji seksualnych, akceptacji homo „małżeństw” z adopcją i „edukacji” cudzych dzieci, w końcu eliminacji naszych wartości i chrześcijaństwa. Chcą usunąć to, co stanowi podłoże współczesnej cywilizacji i demokracji, zasady życia oparte na kulturze i filozofii greckiej, rzymskim prawie i chrześcijańskiej moralności, oraz o zastąpienie tego zupełnym nihilizmem i anarchią. Polskie władze powinny się wreszcie systemowo tym zająć i bronić prawa zdecydowanej większości mieszkańców naszego kraju, a nie ulegać naciskom głośnych i natarczywych harcowników dewiantów seksualnych. Nasila się ofensywa lewactwa, coraz bardziej nachalne i obrzydliwe prowokacje od ulicy po sejm, rośnie kuriozalna bezczelność animatorów LGBT w stosunku do chrześcijaństwa i patriotycznych wartości. Próby destabilizacji kraju są bez wątpienia wspierane i finansowane przez zewnętrznych wrogów. Chodzi tu nie tylko o stosowanie inżynierii społecznej (projekt Sorosa), ale i o wspólne interesy Rosji i Niemiec oraz o zablokowanie problemami wewnętrznymi słusznych roszczeń o reparacje wojenne. Opozycja miłująca LGBT bierze w tym czynny udział, broni ich i podżega, a że w każdym społeczeństwie jest pewna liczba świrusów oraz dewiantów (nie tylko tych seksualnych), to może wyzwolić ich realne zadziałanie. Dość tej schizofrenii! Jeśli nie będzie poważnej odpowiedzialności konkretnych osób za drastyczne wybryki, to by znaczyło, że coś w naszym Państwie bardzo szwankuje. Ostrzegam też, że jeśli władze nad tym nie zapanują i nasilą się wasze agresywne prowokacje i nachalne próby gorszenia cudzych dzieci, obrzydliwe ataki na chrześcijaństwo i obrażanie spokojnych ludzi, to chociaż ciągle jesteście tolerowani, możecie zostać na własne życzenie uznani za wrogów publicznych nr 1. z potencjalnie tragicznymi dla was skutkami. Przeciwko mnożeniu bytów ( w tym wypadku płciowych) wynaleziono już dawno skuteczne narzędzie. Jest to brzytwa Ockhama. Tępi skutecznie każdą umysłową aberrację. Ktoś to zastosuje czy Ockham też będzie zwalony z pomnika? Gender i LGBT to współczesny zabobon. Istnieją dwie płcie biologiczne, reszta to są różnego rodzaju zaburzenia i dewiacje. Powiedzmy sobie szczerze: są to po prostu brednie. 57 płci..hmm, a ciekawe, że jak archeolog odkopie szkielet, to kościotrup albo baby, albo chłopa! Łamać kości pałami! Tym rozpieszczonym ciotulcom. To wynik wychowania bezstresowego. Nadrobić czas stracony!
 • @krzysztofjaw
  https://media.wplm.pl/thumbs/0e6/OTYwL3VfMS9jY183NjNlNy9wLzIwMjAvMDgvMDgvOTYwLzU2MC8xM2M0ZmZmMDIxMGE0NTRjODU3NzkyODU2ZmVjYjI5OS5qcGVn.jpeg

  Krzyk opozycji i środowiska LGBT po zatrzymaniu "aktywistki". Dlaczego więc "Margot" używa męskich końcówek? "Nie będę MIAŁ". Kim jest Michał Sz., zatrzymany przez policję po decyzji sądu o zastosowaniu dwumiesięcznego aresztu tymczasowego? Margot, bo tak się przedstawia, publicznie prezentuje się jako kobieta. Nawet posłowie Lewicy i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski nazywają go „aktywistką LGBT”. Tymczasem w sieci udostępniono nagrania, na których słychać, jak Michał Sz. używa… męskich odmian czasowników. Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/512630-aktywistka-lgbt-tymczasem-margot-mowi-nie-bede-mial

  Ps...Używa męskiej końcówki bo w rozporku też ją ma. W więzieniu nauczą Margot zasad współżycia. Jako „kobieta” będzie mógł się w areszcie wykazać. Czekają na niego. Chce być kobietą, to uciąć jaja przy samej dupie. Michał Szutowicz to aktywista LGBTQIA+, któremu wydaje się że jest dziewczyną transwestytką, w związku z czym uwielbia przebierać się za chłopaka. Quod erat demonstrandum. A takie było oburzenie że nazwano zarazą tych niby aktywistów a w rzeczywistości bandytów. Pewnie ma rozdwojenie jaźni i moim zdaniem, dla jego dobra, powinien się leczyć, ale te łajdaki wykorzystują go do szerzenia niszczącej psychikę ideologii. Czytając wypowiedzi protestujących ludzi LGBT widać jacy są wulgarni. Inteligentny człowiek nie używa ich języka i nie zachowuje się jak zwykły chuligan niszcząc czyjeś mienie i samochód policji. Według narracji LGBT tylko oni mogą głosić swe poglądy, krytykować zastany porządek. Wszelka krytyka ich stanowiska jest niedopuszczalna. Wtedy są agresywni. Jak zdobędą władzę będzie stalinizm bis. Margot po prostu odgrywa swoją role za która ma dobrze płacone i która zapewnia mu bezkarność . Gdyby był z PiS już by media opisały jego życiorys, wykształcenie , kontakty i znajomości…A czy w chwilach intymnych, „Margot” używa także męskiej końcówki, czy też wypina nieśmiało nawilżoną lubrykantem pupinę? Może toto jest obojniakiem. Ma jedno i drugie, i w zależności kiedy i gdzie się znajduje tak o sobie gada. Powinien występować w cyrku. Tam zrobiłby furorę. To są chorzy ludzie, jest to pewne i powinni podać się leczeniu. Terapie psychologiczne, psychiatra, ale to tak jak z alkoholikiem: „PRZECIEŻ JA NIE JESTEM CHORY!” Raz używa męskich, a raz żeńskich bo raz się czuje facetem a raz kobietą, a jak ktoś go skrytykuje to pójdzie do sądu i wygra, bo sąd orzeknie,że ma ludzką godność i może czuć się kim chce i kiedy chce. Przypomina się film „Seksmisja” reż. Machulskiego, gdzie Wiesław Michnikowski przed kobietami gra Jej Ekscelencję, ale w spotkaniu z bohaterami gra mężczyznę. Film pokazuje typową mistyfikację. Wsadzić tego chuligana do więzienia i niech tam siedzi. A może należałoby go przebadać czy nie ma czasem zaburzeń osobowości bo na to wygląda! Kto go sponsoruje? Wygląda na to, że ci go bronią! Pamiętajcie nie jebcie pedałów bo to dla nich przyjemność, no chyba że bejsbolem! Kim są twórcy ruchów LGBT? Ich prace to typowa ideologia, a ich życiorysy to kłamstwa i seksualne aberracje.

  https://wpolityce.pl/polityka/470125-9-ideologow-lgbt-o-ktorych-teczowi-nie-lubia-mowic

  Berlin przez 30 lat przekazywał dzieci pedofilom. Szokujący „eksperyment”

  https://www.tvp.info/48581645/berlin-przez-30-lat-przekazywal-dzieci-pedofilom-szokujacy-eksperyment

  Czasopismo psychiatryczne przyznaje, że nieprawdą jest że zmiany płci polepsza zdrowie psychiczne

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/512265-operacja-zmiany-plci-nie-polepsza-zdrowia-psychicznego

  Unia Europejska wypłaciła w latach 2014-2019 36,5 mln euro grupom powiązanym z Bractwem Muzułmańskim, którego program obejmuje islamizację Europy.
 • @krzysztofjaw
  https://media.wplm.pl/thumbs/9d9/OTYwL3VfMS9jY180ZDZmNS9wLzIwMjAvMDgvMDgvMTAwMC82NjYvMWRjNTdlNmMwN2ZhNGU0ZDk0NWFhOTVmMDZmZWEwYTguanBlZw==.jpeg
  To już nie są zaczepki, to szturm środowiska LGBT. Dziś w Warszawie manifestacja pod hasłem: "Dość przemocy i queerfobii!". Zapowiedzi środowiska LGBT stały się faktem. Kolejne protesty to już nie są zaczepki, ale prawdziwy szturm, który na stępić katolicką wrażliwość i dać przyzwolenie na zawłaszczenie przestrzeni publicznej, słów i tradycyjnych wartości. Już dziś aktywiści LGBT organizują kolejny protest pod hasłem: „Dość przemocy i queerfobii!”. Ma to być protest solidarności z aresztowanym Michałem Sz. „Margot”.

  https://wpolityce.pl/polityka/512634-szturm-srodowiska-lgbt-szykuja-kolejny-protest-w-warszawie

  Ps...Widzę, że hitlerowski Berlin sypnął kasę…mamy do czynienia z akcją KODbis i Kijowski-bis….uruchomiono nowe narzędzia do spacyfikowania Polski, w wyborach prezydenckich się nie udało to kolejna akcja. Aresztowany jest brutalnym chuliganem a nie osobą queerową. Żyje w związku heteroseksualnym.Znaleźli sposób na życie ze składek wpłacanych na Stop Bzdurom-tak jak Mateusz.K i na samochód w Oświęcimiu. W miejsce „osoby ludzkiej” mamy „zwierzę ludzkie”, a zamiast „kobiety i mężczyzny” „osoby queerowe”. Do przestrzeni publicznej wszedł język podważający godność i realną kondycję człowieka. 90% z tego towarzystwa to nie żadne LGBT tylko ludzie którym zlasowano mózgi. Choć gotowi są poudawać jak kilkanaście lat temu ci co podszywali się pod żydów. Chorych ludzi wykorzystują komuniści i neomarksiści, biedne czuby. Byłoby fajnie jakby środowiska narodowe stworzyły „Koalicję Antylewacką”. Co wtedy tęczowe szmaty powiedzą. Pseudoaktywistów zamknąć na 48 godzin (demokratyczne i zgodne z Konstytucją) sprawdzić ilu było pod wpływem, a później sankcja za posiadanie niedozwolonych środków odurzających. Zrobić im getto i niech się zadupczą na śmierć. Bandyci z Antify i lewaccy degeneraci z LGBT wyszkoleni do napadów przez ratusz ubeckoesbecki miot, lewaka i żyda Trzaskowskiego bronią bandyty napadającego na Polaków na ulicach Warszawy! To te bojówki po szkoleniach z wandalizmu i z taktyki walk ulicznych, za które to szkolenia zapłacili mieszkańcy „stolycy”. Trzaskowski wprowadzi taki bajzel, że nikt się nie pozbiera. Wprowadzić komisarza dopóki czas. Nie może być tak, że ten „włodarz z SB, UB tradycją” robi co chce a raczej nie on tylko jego sponsorzy. Najróżniejszej maści zboczeńcy,czas pobłażliwości dla waszych występków i profanacji już minął,teraz należy się wam zamordyzm i z całą stanowczością egzekwować przepisy prawa. Zaledwie kilkadziesiąt lat temu nawet w USA policja rozpędziłaby taką demonstrację za obrazę moralności publicznej. I dzisiaj też tak powinno być. Policja za bardzo się ze zbokami cacka. To rodzi zuchwałość i bezczelność w reakcji. Lewica utraciła bazę w postaci robotników i chłopów, musiała znaleźć nową w postaci zboków. Niech zaatakują meczet. Cierpliwość narodu też ma swoje granice i przy biernej postawie rządu ta cierpliwość się skończy, ludzie wyjdą na ulice z pałami i sami zrobią porządek z tą tęczową hołotą. Może już czas przekuć kosy na sztorc i pokazać tym świrów lewackim gdzie ich miejsce! Dość homolewactwa i homoterroru na polskich ulicach! Stop tęczowej zarazie i demoralizacji! LGBT to nie są ludzie! To szatańska ideologia! Czy ta zdeprawowana dzieciarnia ma studia finansowane z naszych podatków? Jeśli tak, to należy się zastanowić, czy naprawdę im takie przywileje przysługują. Należy dostarczyć niejakiego Margot na Zaodrze w Opolu i wypuścić po 19.00…Przede wszystkim państwo powinno odciąć lewaków od pieniędzy płynących z BND i od Sorosa. wyłapać zboczeńców w i osądzić w Rzeszowie z karą osadzenia w zoo w Opolu, we Wrocławiu razem z szympansami np. przez dwa tygodnie. Tam ich może Jachira i spółka odwiedzać. Obrona homobandyty wpisuje się w cały szereg działań lewactwa mających na celu obalenie istniejącego ładu społecznego. Zaczęło się od walki o zniesienie kary śmierci. Przez łagodne wyroki i resocjalizację dotarliśmy do więziennych hoteli półotwartych i otwartych. Przepustki, urlopy i zwolnienia warunkowe za które życiem płacą kolejne ofiary… Teraz mamy tylko kolejny krok w tej batalii skierowanej przeciwko nam wszystkim. Dobrze się zastanów nim oddasz swój głos w kolejnych wyborach. To Trzaskowski chciał nam zafundować jako prezydent w całej Polsce. Bóg jest naszą siłą. A ideologie lgbt trzeba zniszczyć w zarodku bo rozpanoszy się jak żydokomunizm. Najróżniejszej maści zboczeńcy, czas pobłażliwości dla waszych występków i profanacji już minął, teraz należy się wam zamordyzm i z całą stanowczością egzekwować przepisy prawa. W TV właśnie leci Dyktator z Chaplinem. Szturmowcy Hyklera to wypisz wymaluj dzisiejsi aktywiści lgbt na demonstracjach! Trzeba dać temu środowisku opór żeby się nie skończyło jak w 1933 w Niemczech!
 • @krzysztofjaw
  Szok i niedowierzanie, bo "Margot"... idzie do męskiego aresztu. "To trauma". Szok i niedowierzanie - tak w dwóch słowach można podsumować reakcję na aresztowanie Michała Sz. "Margot". Aktywista, który sam siebie nazywa Małgorzatą, trafi do męskiego aresztu. "O tym, co wydarzy się w celi, nawet boję się myśleć" mówi "Gazecie Wyborczej" wiceprezes fundacji Transfuzja. Skoro Michał Sz. podaje się za Małgorzatę Sz. to padło pytanie: do jakiego aresztu trafił aktywista? Rzecznikowi policji zadała je "Gazeta Wyborcza". Decydując o areszcie, patrzymy na dokumenty. Według nich mamy do czynienia z Michałem Sz., dlatego aresztowany będzie przebywał w męskim areszcie powiedział "Wyborczej" Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji. Ta wiadomość zszokowała przedstawicieli organizacji wspierających środowiska LGBT. Jestem wstrząśnięta, nie wiem co powiedzieć. Dla psychiki człowieka po lub w trakcie tranzycji to najgorsze, co może się przydarzyć. To trauma, która zostaje z człowiekiem przez lata. O tym, co wydarzy się w celi, nawet boję się myśleć komentuje w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Julia Kata, psycholog i wiceprezes fundacji Transfuzja.

  Ps...Jeszcze aresztu dla dewiantów nie ma. Koło Warszawy jest pewne sanatorium. Nawet w tym sanatorium są osobne pokoje dla mężczyzn i kobiet, nie ma dla "trzeciej płci"...Skoro Margot chce być Oną to będzie Oną, w więzieniu koledzy z celi dogłębnie mu to wytłumaczą. Jakie ma dane w dowodzie osobistym do takiej ciupy idzie. W czym problem? Będzie dobrze i na pewno poprosi o przedłużenie aresztu. Margot wreszcie poczuje się kobietą, przecież o to jej w życiu chodzi ze zmianą płci. Jako kobieta lubi męskie towarzystwo,tam już jej dogodzą! Najszczęśliwsze 2 miechy w ŻYCIU. A może to tylko wybieg, żeby nie odpowiadać za czyny Michała?
 • @krzysztofjaw
  Zatrzymania po proteście środowisk LGBT. RPO podejmuje działania. Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar/ukrożyd, kryptopedalska ciota, tate bandyty i nożownika wymuszającego haracze w szkole, lewak i utrzymanek żyda Sorosa/ poinformował, że podjął z urzędu działania ws. piątkowych wydarzeń w stolicy i zatrzymania ok. 50 osób. W piątek po południu przed warszawską siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii odbył się protest przeciwko decyzji sądu o dwumiesięcznym areszcie dla Michała Sz., identyfikującego się jako Małgorzata Sz. "Margot". Następnie protestujący przeszli na Krakowskie Przedmieście, gdzie doszło do starć z policją. Stołeczna policja podała, że zatrzymano 48 osób w związku z czynnym zbiegowiskiem. "Jako Rzecznik Praw Obywatelskich z dużym niepokojem obserwowałem wydarzenia, do których doszło wczorajszego wieczora (7 sierpnia 2020 r.) na Krakowskim Przedmieściu wobec osób protestujących w związku z tymczasowym aresztowaniem aktywistki grupy Stop Bzdurom. Będąc odpowiedzialny za ochronę fundamentalnych praw i wolności człowieka i obywatela, zwłaszcza przed naruszeniami ze strony organów władzy publicznej, zdecydowałem o wszczęciu postępowania wyjaśniającego w tej sprawie" przekazał w wydanym w sobotę oświadczeniu RPO. Wskazał, że dostępne w mediach nagrania z miejsca zdarzenia oraz publiczne relacje świadków, w tym posłów i posłanek, wskazują, że postępowanie funkcjonariuszy policji wymaga pilnego wyjaśnienia pod kątem jego prawidłowości i zgodności z prawem. Rzecznik poinformował, że z tego względu podjął w tej sprawie działania z urzędu. W ich toku – jak podał - wyjaśnieniu będą podlegać: przyczyny i podstawy prawne interwencji policji wobec protestujących; okoliczności i przyczyny zatrzymania dużej liczby osób (z dostępnych obecnie informacji – ok. 50 osób), użycie środków przymusu bezpośredniego w stosunku do protestujących oraz poszanowanie praw zatrzymanych na posterunkach Policji, w tym dostęp do adwokata lub radcy prawnego w czasie czynności podejmowanych przez Policję wobec zatrzymanych. Bodnar zapowiedział, że w sobotę przedstawiciele i przedstawicielki Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur – organu odpowiedzialnego za eliminowania ryzyka zaistnienia tortur lub nieludzkiego albo poniżającego traktowania – przeprowadzą kontrole na komisariatach, na których przebywają osoby zatrzymane w toku wczorajszych wydarzeń.
  "W demokratycznym państwie prawnym wszyscy obywatele – niezależnie od jakichkolwiek cech, w tym orientacji seksualnej i tożsamości płciowej – powinni korzystać z pełni swoich praw w poczuciu bezpieczeństwa i godności. Zaznaczam, że ochrona tego bezpieczeństwa jest jednym z podstawowych zadań policji" napisał rzecznik.

  Ps..Pilnego wyjaśnienia, Ukrożydzie, kryptopedalska cioto, tate bandyty i nożownika wymuszającego haracze w szkole, lewaku i utrzymanku żyda Sorosa i lewacki pomiocie Bodnar, to nie wymaga interwencja policji ale pana stanowisko. Skoro jest pan rzecznikiem LGBT, to nie powinien pan zajmować stanowiska RPO. I tyle skoro nie potrafi pan odróżnić chuligańskiego wyczynu działacza LGBT od obowiązującego porządku prawnego, to pan się nie nadaje na RPO..Ukrożyd, kryptopedalska ciota, tate bandyty i nożownika wymuszającego haracze w szkole, lewak i utrzymanek żyda Sorosa i lewacki pomiot Bodnar to rzecznik zboczeńców, a nie rzecznik praw obywatelskich. Jak tak idiota został rzecznikiem? Całe szczęście, że ten osobnik kończy swoją kadencję. Czy skakanie po radiowozie jest korzystaniem z pełni praw w poczuciu bezpieczeństwa i godności? RPO czy spece od tortur zapłacą za zniszczone auto? W jakim państwie podatnicy utrzymują rzecznika który jest przeciw tym podatnikom? Co państwo zamierza zrobić aby uniemożliwić powstawanie i finansowanie bojówki przez ratusz warszawski.
 • LGBT- Lać Gamoniów Bez Tolerancji...
  Agresja, wulgaryzmy i poczucie bezkarności. Tak wyglądają manifestacje środowisk LGBT. Profanacje pomników, bezczeszczenie świętości chrześcijańskiej wspólnoty, wulgaryzmy wycelowane w policję - to obraz ideologicznego sporu, jaki obserwujemy w Polsce. Mobilizacja nielicznych, lecz wysoce zdeterminowanych bojówek Antify i LGBT, jest jeszcze większa, gdy sąd zdecydował o dwumiesięcznym areszcie wobec znanego w środowisku Michała Sz. ps. „Margot”. Przygotowaliśmy zestawienie nagrań, które ukazuje ogląd przebiegu "pokojowych demonstracji".
  https://niezalezna.pl/345153-agresja-wulgaryzmy-i-poczucie-bezkarnosci-tak-wygladaja-manifestacje-srodowisk-lgbt


  Ps...LGBT- Lać Gamoniów Bez Tolerancji...Prosta sprawa, jeśli rząd nie zrobi z tym porządku to straci wyborców bo ludzie maja dosyć. Ten "ogień" rewolucji bez problemu można ugasić armatkami wodnymi zatankowanym z kolektora Czajki. Drugi raz już na 100% nie wypełzną ze swoich nor. te bojówki lgbt, zachowują się tak, jakby czuli, że wolno im wszystko wolno i że stoją ponad prawem. A policja zachowuje się wobec nich, jakby nie była policją, tylko jakimiś mamelukami, niemalże gania się z nimi w berka, bawi się w ściąganie z samochodu, daje się szturchać, obrażać, itp, a oni się jeszcze bezczelnie śmieją. Ja się pytam co to jest? Oczy przecierałam ze zdumienia, jak patrzyłam na te nakręcone filmiki. A powinno być zdecydowane działanie, komenda proszę się rozejść, czy zejść z samochodu. A jak nie, to chwyt, ręce do tyłu, kajdanki i takich delikwentów ładować do radiowozów. Pytają nas jak walczyć z fanatycznymi wyznawca ideologii LGBT, bo przecież im chodzi o prowokacje, im przecież chodzi o rozgłos i o to by trąbić na cały świat jak ich władza i Polska prześladuje. Towarzysze i towarzyszki, niegdyś w PZPR, dzisiaj opasani tęczowymi flagami ideologii LGBT mówią nam, że Chrystus stanąłby na czele obrazoburczych i obscenicznych marszy w imię rzekomej równości. Chrystus odpowiedziałby im pewnie tak: "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości". Trzeba demaskować i ukazywać obłudę tęczowych towarzyszy i towarzyszek. Dzieci bez ambicji, zainteresowań, pasji - ilu wśród nich jest prawdziwych L G B i T? Co na to wasi rodzice, dziadkowie? - czy jeszcze się do was przyznają - czy jesteście spoza rodziny. Czy wiecie w czym bierzecie udział, czyim łatwym, tanim narzędziem jesteście? Waszym płaco-dawcom ani trochę na was nie zależy - jesteście tylko potrzebni do tych chuligańskich awantur. Jak dorośniecie i dojrzejecie do własnej osobowości czym będziecie się chlubić, czym się wykażecie np. w CV - te wszystkie czyny będą się ciągnąć w życiorysie do końca życia? Opamiętajcie się i bądźcie sobą - nie sprzedawajcie się, nie dajcie sobą manipulować nieznanym siłom - których wielu z was nie rozumie. Dziś wydaje wam się, że dobrze się bawicie, ale robicie sobie krzywdę na przyszłość. Wielu z Was na pewno byłoby wartościowymi ludźmi, gdyby nie złe towarzystwo. Nie chcecie być chyba straconymi dla społeczeństwa? ...Najgorsze w tym, że te bojówki lgbt mają poparcie wśród polityków i to do tego stopnia, że PO z SLD prześcigają się w obronie tych zadymiarzy. Z ich reakcji można przypuszczać, że mogą się oni nawet mocno poróżnić, kto ma większe prawo do tej grupy osób i zagospodarowania tej grupy na swój użytek..Tak zaczyna się anarchia. To wymarzona sytuacja dla totalnych. Nakręcana przez różne portale odpowiednio finansowane. Coś mógłby (gdyby nie bał się Bilderberga) powiedzieć Trzaskowski. Tyle, że on w subtelny sposób promuje ich zachowania. (może ma takie zadanie?). Niedługo nie będzie potrzeby agitować, nastąpi samo agitacja. Fora, tudzież inne sposoby komunikacji napędzą manifestacje i rozboje. Bronić ich będą pożyteczni idioci z Unii, sldowcy z Polski i ogólnie lewacy. Wśród tych LGBT-owców więcej jest rozrabiaków niż aktywistów tego ruchu. Zauważcie wrogie działania wobec wierzących ale też wobec pomników Polaków. To ma jeden cel - wywołać wściekłość. Doprowadzić do konfliktu i to fizycznego. Myślę że państwo jest obecnie na tyle silne by sobie z tym poradzić. Ale trzeba konsekwencji i szybkości.
 • @kula Lis 69 17:55:50
  Witam. Powrót z urlopu czy powrót z ekipą pewnego prezesa który ma wyjątkowe ,,chody'' w niebie ? Twój artykuł to wyjątkowy ,,misz masz''. Ten twój artykuł jest jak mowa komisarza ludowego z czasów rewolucji październikowej. Ile jest przypadków profanacji kościoła i ataków na osoby duchowne a ile notuje się przypadków zboczonych kapłanów, oszustów prowadzących parafie itp. Najpierw piszesz jakie kanalie z tej lewicy, a potem że za komuny było lepiej. Co do UE to fakt jest w niej wiele kretynizmów, ale mimo wszystko dużo państw do niej przystąpiło, a jeszcze sporo chce do niej wejść. No tak zwykła kolej rzeczy , wszyscy są idiotami a my Polacy jedynie mądrzy. A cha Węgier nie licz jako sojusznika Polski w walce z UE. Orban to mądry i cwany polityk, ugra co możliwe a i tak na koniec zostanie w strefie wpływów Niemiec (zresztą Czechy podobnie). Z jednym się zgodzę że :,,w Sejmie i Senacie siedzą złodzieje, oszuści, zboki i ćpuny ta jak ma być dobrze''. Dodać jeszcze trzeba że od upadku PRL Polska suwerenność jest sprzedawana przez różnych ,,prawdziwych patriotów''. Co to za rządy które kosztem własnych sił zbrojnych sprowadzają wojska okupacyjne ? Jeszcze trochę a z naszych wojsk zostanie tylko mały ,,rejestr'' uzbrojony w broń którą w 100% będą kontrolować okupanci. Ale wszystko w porządku. Wszystko idzie u nas jak od paru ładnych wieków. Ważne jest żeby głupiemu ludowi dać wroga (Ruscy, UE, pedały, pederaści, migranci itp.) i można go jak stado baranów sprzedać komu się chce.
 • @kula Lis 69 06:32:09
  :) Kula, oni chcą bezpiecznie przekiblować drugą falę za nasze pieniądze i to jak sam proponowałeś w "jednoosobowych " celach, cwaniaki.
  Zamiast "celi plus" będzie cela dla ped... ups, cela dla "powszechnej normalności inaczej choć tęczowej niezwykle". Zresztą, jaka to różnica: siedzieć na kwarantannie czy w celi na Białołęce?;) Weź pod uwagę ich "choroby towarzyszące", gdy przyjdzie druga fala to ich zmiecie w pizdu... ( przynajmniej teoretycznie) więc nie mają wyboru|: teraz albo nigdy... nikt się o nich nie dowie, nie będzie lajków na pejsie. Rozumiesz, nie mają nic do stracenia, a wiele do zyskania! Zima nie musi być tak łagodna jak poprzednia, dostaną po sześć miesięcy na koszt pp ppaa papaństwa ;))).
  Więcej luzu! Wszak jest to wróg, którego widać gołym / za przeproszeniem/ okiem, gorzej z tymi co za nimi.
  Pozdrawiam
  PS. Już widzę nagłówki welta: W Polsce rodzi się faszyzm!!! :))))
 • @krzysztofjaw
  Związek Wojujących Bezbożników z ZSRR
  РОССИЯ Величайшие злодеи мира Безбожники Мине́й Изра́илевич Губельма́н

  https://youtu.be/6E-hLV7eJU8

  Judeochrześcijański ukochany Starszy Brat w Wierze niejaki Miniej Izrailjiewicz Gubelmann zwany dla duraczenia ówczesnych prawosławnych użytecznych idiotów "jarosławskim" - chociaż mógł się nazwać nawet "kijowskim", "winnickim", "kurskim", "warszawskim", "poznańskim" czy nawet "mazowieckim" czy innym "morawskim" lub w ostateczności "wojewódzkim" - w latach 1925 - 1943 czyli 18 długich i owocnych lat był Panem Prezesem Zarządu "Związku Wojujących Bezbożników" w Sowieckiej Rosji. W czasie swojej duszpasterskiej posługi zamordował około 300 000 kapłanów, zakonników i zakonnic chrześcijańskich i w zasadzie dobrze zrobił kacapom ten Izrailjiewicz, prawda? Wprawdzie nie mordował on sam "swemy spracowanemy rencami" niczym Lech Bolesławowicz Walesa ale mordował ideologicznie szczując i napuszczając użytecznych idiotów - tak jak to Ojciec Adam w swoim Organie do dzisiaj to czyni nie mordując wprawdzie bezpośrednio jak jego rodzony "szwedzki" Brat - tylko słowem. A dzisiaj Siostra "janda" czy Siostra "środa" wraz z Bratem "sekielskim" i Bratem "biedroniem" oraz Bratem "hartmannem" i Siostrą "holland" meczą się i trudzą niczym chłop polski pańszczyźnianym bezrozumny przed 1861 rokiem zanim Car go z łańcuchów polskich Panów nie uwolnił czy jak jakieś Negry na plantacjach bawełny zamiast z bogatego doświadczenia unijnego Brata "jarosławskiego" skorzystać, prawda? Wszystko więc jeszcze przed wami. Dobrze odżywione i oprane zdrowe chłopy skupione w Konfederacji Episkopatu Polski (KEP) znanego znawcom teologii jako Gmina Edukacji Judaizmu (GEJ) wam nic na ten temat przecież nie powiedzą, bo oni w Duchu Jezusa Chrystusa Unię Europejską wspierają a nawet z ich unijnych funduszy nasze Kościoły Katolickie "remontują" według wytycznych Komisarzy brukselskich a my się zidiociałe głupokatole z tego nawet cieszymy, dlatego też skończymy tak jak nasi Bracia Prawosławni i ich Duchowni i w zasadzie słusznie, że tak skończymy, prawda? Chociaż może to nas przy życiu jednak pozostawia jako żywą Biomasę odmóżdżoną medialnie? Kto wie ile tam w planach Ojców Założycieli Unii Europejskiej się jeszcze niespodzianek różnistych dla suwerenów znajduje?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:40:02
  Zwłaszcza, że już Żorżeta przywoływała do porządku swoje popychło.
  Ja jestem bardziej ciekaw, jakie łajdactwo PiSiory przykrywają, ładując się w konflikt z LGBT? Mieli wystarczająco czasu, aby stworzyć odpowiednie prawodastwo. Ale Kaczelnik to ideowa michnikowszczyzna
 • @krzysztofjaw
  To jest rozbój w biały dzień z użyciem noża. Takich bandytów trzeba surowo karać a nie pobłażać i bronić Demokracja nic tu nie ma do bandyctwa. Dzisiaj niżem niszczy samochód a jutro będzie niszczył ludzi. Talibowie też zaczynali od nawracania i do czego doszło, więc my musimy dmuchać na zimne, póki ta zaraza nie będzie miała takiej siły jak Talibowie. To są bojówki opłacane z naszej kasy szkolone do zadym na ulicy na Bielanach Ich opłaca Rafau 4 milionami. Skończył się KOD więc teraz jest LGBT i tak będzie przez 3 lata ulica i zagranica. Tylko tego oszołoma zamknęli to totalna zebrała na obronę jego 130 tysięcy w ciągu dnia. Co to za politycy którzy popierają wandalizm i bandyctwo oraz ich namawiają do tego. Tych polityków też powinno się ukarać bo oni reprezentują władzę i naród a nie bandytów popierać i opłacać. Gdyby taka bandyterka miała miejsce we Francji albo w Niemczech, to policja nikogo by na rękach nie wynosiła, lecz policyjne pały by tylko furczały. W Polsce władze zbyt długo przymykały oczy na obrzydliwe wybryki lewackiej dziczy. Bandytyzm, anarchię i wandalizm należy bezwzględnie tępić bez względu na to, pod jakimi barwami się odbywają. Aktywista LGBT Michał Sz., ps. Margot przyjedz do Kanady albo USA i wyjdź z nożem na ulice ..dostaniesz cały magazynek od policjanta, tu nikt się nie bawi w procesy ..
 • Krzysztofie LGBT - Lewackie Grupy Bojówkarzy Totalnych.
  Dziennikarz opluty na manifestacji LGBT. "Czy to nie jest złamanie norm dotyczących koronawirusa?". Aktywistka podczas manifestacji środowisk LGBT opluła dziennikarza Pyta.pl Mikołaja "Jaoka" Janusza. Internauci zwracają uwagę, że taki czyn w normalnych okolicznościach byłby niedopuszczalny i skandaliczny, a co dopiero podczas pandemii koronawirusa. Całość pod linkiem
  https://niezalezna.pl/345226-dziennikarz-opluty-na-manifestacji-lgbt-czy-to-nie-jest-zlamanie-norm-dotyczacych-koronawirusa

  Ps..Nie tylko norm koronawirusa ale przecież zniewaga, naruszenie dóbr osobistych, nietykalności cielesnej, przecież na to są odpowiednie paragrafy i przepisy Na miejscu dziennikarza nawet bym się z tym chamstwem nie cackał tylko od razy zgłaszałbym sprawę. Takie pytanie do opozycji, czy gdyby na Marszu Niepodległości narodowiec opluł "dziennikarza" Gazety Wyborczej, w ilu językach byście już pisali artykuły do zachodnich mediów o upadku demokracji w Polsce? I proszę oświeconych, tolerancyjnych o komentarz! Czy to nie jest spowodowanie bezpośredniego zagrożenia życia w czasie pandemii? Czy to nie temat dla "służb"? ...i to kilku naraz. Ta kapeluszowa plujka powinna już dzisiaj składać wyjaśnienia na Policji, a następnie powinien się nią zająć prokurator, a także sąd. Bo jeżeli jej sposobem na kontakty międzyludzkie jest plucie, to jest zagrożeniem dla każdego, kto się z nią spotka.Z tego powodu powinna być pod zamknięciem natychmiast! Stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia wielu osób. Jeżeli nie, to słabo...Patrząc z gęby to baba-herod na sterydach. A sterydy niszczą mózg, zresztą jakiś odsetek ludzi zawsze jest właśnie taki. Zdefiniowani jako chamska hołota. Będzie zabawa jak w celi dostanie twardsze baby. Ta bandytka już powinna być w pierdlu. Wcześniej przebadana na choroby zakaźne. Ta zboczona baba może mieć też inne choroby jakie zboczeńcy maja np.syfilis. Za to oplucie już powinna siedzieć w więzieniu. W trakcie pandemii na Zachodzie poszłaby do kryminału na długie lata.
  W Hiszpanii w sekundę by poczuła glebę i wizję wyroku....
  W USA do lat 7
  W Belgii do lat 5
  We Francji za samą groźbę oplucia, bodajże rok

  Może ktoś wie, ile razy jeszcze w Historii powtórzy się "produkcja" fanatyków odpadających od rzeczywistości wykorzystywanych dla realizacji psychopatycznych, zbrodniczych celów? Modelowo Stalin wykorzystywał fanatycznych psychopatów, a po ich "zużyciu" nagradzał kulką w potylicę. Czy znowu musi "naląc się" jakiś Stalin czy Franco, Pinochet by nękane zbrodniczymi ideologiami społeczeństwa odzyskały stabilną egzystencję? Czy świadomość idiotycznej, utopijnej, nigdy nie możliwej do zrealizowania "równości" kiedykolwiek stanie się ideologią dominującą?
 • @krzysztofjaw
  Na zwykłej podwórkowej bandyterce (typu: nie lubię sąsiada, to zemszczę się na jego samochodzie) zostało złapane dziecko Marksa, Engelsa, Lenina, Stalina i Hitlera...i oby tak dalej, bo pobłażania wystarczy i nie o (udawaną najpewniej) dewiację sprawcy chodzi. Międzynarodówka LGTB z Lucyferem na sztandarze. Ten idol ich wykorzysta a później przemieli i wyśle do Czajki. Lgbt to neomarksistowski ruch,to apoteoza satanizmu. Zapytajmy muzułmanów jak walczyć z tym neomarksistowskim robactwem. Mają praktyczne doświadczenie i gotowe patenty. Lać zboczeńców. Za dużo pobłażania, zboczeńców trzeba bić. Trzeba brać przykład w tym wypadku z Muzułmanów, dlaczego zboczeńcy nie sprofanują Allaha, Mahometa... Wiedzą, że podziurawiłby ich jakiś Abdullach serią z Kałasznikowa, ewentualnie oberżnął łeb. Dobrze że nie wybraliśmy Trzaskowskiego na prezydenta. Gdyby wygrał wybory, mielibyśmy za prezydenta obrońcę perwersyjnej patologii. Promotorem takich osobników jak aktywista LGBT+ na balkonie na warszawskim Nowym Świecie w dniu rocznicy Powstania Warszawskiego, był i jest Rafał Trzaskowski i PO. Trzaskowski a przedtem HGW hojnie wspierali milionami złotych organizacje LGBT+. Ekshibicjonista z balkonu na Nowym Świecie, dostał za swój „występ” sporą kwotę z budżetu miasta Warszawy. Trzaskowski jest patronem zboczeńców i ekshibicjonistów z LGBT+, jak ten na balkonie przy Nowym Świecie w dniu rocznicy Powstania Warszawskiego, oraz patronem wywożenia fekaliów (wielkich śmierdzących stert gówna) "warszawskiego bastionu" PO do innych części Polski. Warszawski "salon" Platformy wysyła swoje "prezenty" na prowincję. Neokomunizm wywołuje kolejną wojnę. Mają już za sobą i na sumieniu ze 100 milionów trupów, ale zawsze chce im się iść dalej. Znów stajemy się krajem frontowym. Dawniej bronili robotników, teraz bronią sodomitów, a za parę lat bronić będą kogokolwiek, np łysych.
 • @ Autor
  "Jak reagować wobec agresji LGBT+"

  Zadzwoń do Dudy, żeby ten poprosił Żorżetę aby zaprzestała wywieszania tęczowych flag na ambasadzie.

  Zastanawiam się ile pał za wpisy musisz jeszcze dostać, żeby pod czaszką coś zaczęło kontaktować.
 • @krzysztofjaw
  Warto przypomnieć, że R. Giuliani poradził sobie z bandytami w Nowym Jorku wprowadzając zasadę „zero tolerancji”. Nawet dla najmniejszych przejawów łamania prawa. Czy pan Margot rozwiesił już tęczową flagę w celi? Czy jest nagranie z tego happeningu? Sprawa jest prosta. Agent SS i Gestapo, szmalcownik, zbrodniarz, z dwoma zaocznymi kaesami w Malezji i na Filipinach, złodziej, oszust żyd Soros, jego bękarty, fundacje i stowarzyszenia wypad z Polski. Następnie zakaz finansowania fundacji z zagranicy i po roku mamy spokój z tym bydłem. 20 lat temu nie potrafiłem zrozumieć, jak w tradycyjnie chrześcijańskich krajach, jak Włochy i Hiszpania, mogło dojść do ateistycznego przewrotu. Ten sam scenariusz wzmocniony przez bojówki gender jest realizowany w Polsce. Miękka nachalna, lewacka, systemowa agresja. Trzaskowski: "działanie aresztowanej aktywistki to wyraz bezsilności i krzyk niezgody na akt nienawiści. Dziwi fakt, że w takiej sprawie zastosowano areszt"..Aktywistki? Przecież to Michał Sz...Mój Boże, pomyśleć, że Trzask omal nie został Prezydentem RP..Paradoksem jest, że Trzaskowski jako prezydent Warszawy więcej razy dał dupy niż jego zastępca ciota Rabiej. Jeśli ktoś myślał, że Trzaskowski mówi głupstwa, to proszę zobaczyć wpis jego zastępczyni Renaty Kaznowskiej na FB. Urzędnik stołecznego ratusza. Haniebne słowa. Skandal. Po prostu idiotka. Patentowana.
  https://pbs.twimg.com/media/Ee6S7UoXYAEj1pY?format=jpg&name=small
  Dzieci z bogatych warszawskich domów nie mogły w tym roku polecieć na Bali przez pandemię, to wzięły tęczowe flagi i noże i robią sobie zadymę w Warszawie, drąc mordy w Internecie, że Policja ich prześladuje. A durna opozycja chwyta się wszystkiego, aby zaistnieć. Pójdę do monopolowego i ukradnę dwie flaszki, a jak mnie policja złapie to będę krzyczał, że jestem pedałem, ciotą, etc.. i to zatrzymanie to akt homofobii i faszyzmu.
 • @krzysztofjaw
  /Żydokomuch i złodziej, tate rodzimej i hollywoodzkiej spluwaczki i nocnika Weroniki/ Rosati: "W 1968 r. pałowało nas ZOMO". W związku z niedawnymi wydarzeniami w stolicy związanymi z zatrzymaniem Michała Sz. "Margot", głos zabrał na Twitterze poseł Koalicji Obywatelskiej, Dariusz Rosati. "Przypomniał mi się 1968 rok kiedy pałowało nas ZOMO na Krakowskim Przedmieściu" - napisał Rosati. Przypominam mu, że wówczas od dwóch lat był w szeregach... PZPR.  Dwa lata po tym, jak wstąpił towarzysz do PZPR? Jak doszło do pałowania towarzysza PZPR żyda Rosatiego przez ZOMO w 1968 r., skoro w PZPR był towarzysz od 1966 - wtedy zdaje się pełniąc funkcję sekretarza Komitetu Studenckiego partii? Scyzoryk sam się w kieszeni otwiera, kiedy oddany członek PZPR mówi takie słowa! Towarzyszu Rosati. Od 1966 r. był pan w PZPR, przestań towarzyszu opowiadać banialuki...Kto ciebie pałował, żydokomuchu przebrzydły  i załgany złodzieju, koledzy z POP po zebraniu partyjnym?  Replying to żydokomuch i złodziej z FOZZ Dariusz Rosati                
                                                                  
  https://pbs.twimg.com/media/Ee7mgtMWoAEC_1D?format=jpg&name=large                                                                                                                            Poniżej twe dossier  żydokomuszy złodzieju Rosati ..                                           
  Żydokomuch Dariusz Rosati w latach 1966-1990 należał do komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W listopadzie 2007 r. IPN podał, że Rosati w 1968 r. został zarejestrowany przez Departament I MSW jako kandydat na tajnego współpracownika (kryptonim "Kajtek"), w 1976 r. w kategorii "zabezpieczenie", a w 1978 - jako kontakt operacyjny ps. "Buyer". Z kolei w 1985 r. został zarejestrowany w Departamencie II MSW (kontrwywiad) w kategorii "kandydat", a listopadzie 1989 r. w kategorii "zabezpieczenie". Na przełomie lat 80. i 90. był zaś jednym z złodziejskich członków rady nadzorczej FOZZ - funduszu, którego działalność doprowadziła do jednej z największych w historii III RP defraudacji środków publicznych.    
 • @krzysztofjaw
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15969795421d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372fe77dd7beb93a2453a0480f176c1101c.jpg

  "Uprawiamy sobie lekki sport". Tak Michał Sz. nazywa niszczenie samochodów pro-liferów..Za sprawą Rafała Otoki-Frąckiewicza w sieci znalazł się film z "integracji" lewackich środowisk, na którym antybohater ostatnich dni, Michał Sz. "Margot" wyznaje, że zajmuje się "uprawianiem lekkiego sportu" w postaci niszczenia ciężarówek fundacji pro-life. Jego towarzyszka z kolektywu "Stop Bzdurom", "Łania", żali się redaktorce "Newsweeka", że nie za bardzo wie co robić, gdyż na ich akcje reagują nie "dresiarskie łebki", tylko zwykli obywatele. Nie mam pojęcia w jaki sposób część z Was dostała się do filmu o statusie "prywatny" wiszącym od kilku dni w poczekalni więc upubliczniam go tym bardziej ze stał się już znany za sprawą Waldemara Krysiaka. PatoStream z udziałem żydówki Renaty Kim i StopBzdurom napisał Rafał Otoka-Frąckiewicz, publikując materiał na portalu YouTube. Poniżej można zobaczyć treść nagrania:

  https://youtu.be/oxGmZDB8u-M

  Przypomnijmy, żydówka Renata Kim to dziennikarka "Newsweeka", zaangażowana w różnej maści "tęczowe" akcje, takie jak pozowanie z flagą LGBT na schodach pomnika smoleńskiego. /Wzięła kswykę KIM gdyż oznacza to Komunisticzeskij Internacjonał Mołodioży to jest Komunistyczna Międzynarodówka Młodzieży. Jej stary uczył się w Leningradzie skąd przywiózł żonę Rosjankę, jej matkę./ Na nagraniu wypytuje ona Michała Sz., nazywającego siebie samego Margot, o kulisy ataków na ciężarówki z hasłami antyaborcyjnymi. Generalnie od wczoraj uprawiamy sobie lekki sport - łapanie ciężarówek na mieście fundacji "Pro" [Fundacji Pro-Prawo do Życia]. Zatrzymywanie ich, zamalowywanie ich tablic przyznaje uśmiechnięty Michał Sz. Opisuje też atak na kierowcę jednej z furgonetek, zaznaczając, że "musi być przeszkolony", bo nie reagował. Działacze "StopBzdurom" narzekają, że podczas akcji niszczenia ciężarówek, reagują przechodnie, którzy nie są zadowoleni z ich poczynania. Ciężko jest reagować na takie rzeczy, bo nie ma w sumie co zrobić, to nie jest przestrzeń do dialogu. Zostawiamy najczęściej taką osobę samą sobie, żeby sobie pokrzyczała, szczególnie że to są często osoby, nie dresiarskie łebki, które się szarpią, tylko zwykłe obywatelki. Nie za bardzo jest co z tym zrobić żali się żydówce Renacie Kim osoba występująca w mediach jako Zuzanna Madej, a sama nazywająca siebie "Łanią".

  Ps...Polska policja ma klęknąć przed tymi tęczowymi terrorystami Antify Sorosa i prosić o wybaczenie...? Tak jak to było w USA, i nie tylko tam...Jak z niej taka "Łania" to na rykowisko ją zapędzić, tam wytrzepią jej tęcze z dupy..Oryginalnie nazywali ją "Doe". Z angielskiego tłumaczy się to na kilka sposobów. Na przykład 1) łania, 2) królica itd. Czas na porządne pałowanie zdziczałego lewackiego "towarzystwa" czas rozmów się skończył. Nie będzie 2% sodomitów "nauczać" jak żyć w katolickim państwie. W takiej Arabii Saudyjskiej dawno by zostali ukamienowani. Jakie tępaki, IQ poniżej kury. Dwóch zdań z sensem nie potrafią sklecić. Jacy to prymitywni ludzie, nie potrafią mówić po polsku. Nawet nie umieją się porządnie wysłowić - widać, że to żałosne, zdegenerowane narzędzia w rękach lewackich ideologów. Spod jakiego kamienia takie coś wypełzło? Masakra. To są bardzo niebezpieczni rewolucjoniści i są dobrze opłacani. Państwo, musi się tej rewolucji ostro i stanowczo sprzeciwić, a społeczeństwo w miarę możliwości i środków sprzeciwić również. Potrzeba kontr działań. Czyli przestępczość zorganizowana, nastawiona nie tylko na zniszczenie mienia ale także na wywołanie zamieszek. Czy to już nie jest terroryzm? Jak najprędzej potrzeba ustawy antyterrorystycznej, nazwania ich i antify wprost terroryzmem i zablokowania ich działań. A Margot już wykorzystuje swój bon turystyczny! Niech naszykuje sobie kilka puszek z Ł43 do poślizgu. Jak tam kiszka stolcowa po nocnym lekkim sporcie? To zboczony bydlak, całodobową adorację, przez więzienne biedrońki-rabiejki, też określi jako specyficzny sport, takiemu to nawet nie można, życzyć "chuj ci w dupę" bo się ucieszy ale uzupełnię, niech to będzie, wściekły pies lub wściekły lis. Apel do młodych chłopaków. Omijaj cie dziewczyny z kolorowym łbem Najgorsze są te z fioletowym. Zwariowane feministki, pełne nienawiści i żalu ....najgorsze i...brzydkie...
 • @krzysztofjaw
  Ten pojeb to bliski kuzyn żydówki Ewy Szutowicz Koordynatora Produkcji Reklam w żydowskiej Agorze.
 • Tak naprawdę, to co kogo obchodzi z kim dorosły mężczyzna
  i kobieta się kochają, jeśli kochają się z ludźmi?

  Taka wielka obraza uczuć religijnych, że flagę przy figurze z krzyżem powieszono?
  A to uczuć religijnych nie obrażało?
  https://demotywatory.pl/uploads/202007/1594369688_iwpt2r.jpg

  Bo moje obrażały.
 • @krzysztofjaw
  Sprawa wygląda tak. Łania, ta z tęczowymi włosami to od lat zadeklarowana lesbijka.
  źródło:
  https://i.imgur.com/immSjAn.png
  Ona serio wierzy w te bzdury LGBT. Michał Szutowicz to chłopak, którego poznała na studiach. Ten się w niej zakochał, ale nie mógł znieść tego, że jest lesbijką. Zaczęli razem działać w lewicowych grupach na UW, a ten sobie ubzdurał, że czuje się kobietą. Winna sytuacja. Łania w końcu możemy być razem. Co więcej, ona na to poszła bo lewacki mózg jest tak wyprany, że jak ktoś się nazwie kobietą, to w końcu tak jest. Wczoraj go nie chciała bo do faceta nie czuje pociągu, ale jak już dziś nazywa się kobietą to ok. Mimo, że ma tego samego kutasa, ubiera się tak samo, i co 2 zdanie się myli jakiej jest płci. Szacunek do Anny Grodzkiej bo ta przynajmniej się meczy i ubiera jak baba czy maluje. A ten leń, nawet kiecki założyć nie chce. Co więcej. Nie jest aż takim idiotą, bo żadnych hormonów itp też nie bierze. I żadnych kroków w kierunku zmiany płci też nie widać. W sumie niezły troll z Michała. Później rzucili studia i zaczęli żyć ze zrzutek. Resztę historii już znacie. Wchodzi Michał Szutowicz do celi i mówi jestem kobietą. A współosadzeni mówią to świetnie, niech pani siada i się rozgości...Teraz w celi już jako Margot będzie mógł praktykować LGBT dogłębnie i z każdej strony.
 • @krzysztofjaw
  Ten dzikus jest w Płocku w 1 osobowej celi bo boją się o gnojka. Bo niejeden już w tym wiezieniu deklaruje się jako kobieta, by dzielić celę z tą Margot. Warto zwrócić uwagę jak komentują sprawę zatrzymania Michała Szutowicza lewackie mendia podające, że zatrzymano "kobietę". Przecież to okłamywanie odbiorców to manipulacja to poświadczenie nieprawdy. Jeśli fałszowanie dokumentów jest karalne, udawanie "wnuczka" jest ścigane przez prawo, podawanie fałszywych danych lub oświadczeń jest karalne, to tu mamy mężczyznę udającego kobietę i nic? Ideologia zastępuje racjonalne myślenie. Cała lewica gmatwa się w swoich głupotach gdyż obiecała homoniepewnym "złote góry" za to, że będą głosować tak jak lewica chce. I teraz homoniepewni oczekują zapłaty od lewicy za wykonane zadanie głosowania na Trzaskowskiego. Praktycznie to największymi głupkami w tym całym przedstawieniu jest lewica. Spójrzcie tylko na te kolorowe sukienki/szlafroki a od razu będziecie wiedzieli o kogo chodzi. To te szlafroki są bardzo aktywne. Każdy normalny zdaje sobie sprawę jakiej płci jest ten palant. (komuchy też). Zaprzeczają żeby wywołać zamieszanie. Chcą anarchii. Jakakolwiek dyskusja z nimi na ten temat jest bezprzedmiotową bo tylko napędza ich młyn. Należy konsekwentnie działać. Jak stanowi prawo. Do nich powinny docierać tylko krótkie oświadczenia żeby nie bić piany i nie dawać im możliwości dyskusja bo jak wyglądają ich argumenty wiadomo. Nazwałbym to działaniem zero-jedynkowym. Niestety, ale poziom lewackiej głupoty jest tak niesamowity, że współczesna medycyna nie ma szans, żeby to chociaż odrobinę zmienić i żadni psychiatrzy, psycholodzy, czy naukowcy, nie mają szans na zmianę tej niesamowitej wręcz potężnej głupoty. To co oni wygadują, przechodzi ludzkie pojęcie. Kiedyś lewica to byli złodzieje i mordercy a dzisiaj złodzieje, rozpustnicy i psychiczni. Popierają ich cwelebryci, wystawiając sobie świadectwo, że dla kasy zrobią wszystko. Dno dna. Film "Tożsamość" z 2005 roku z John Cusack dobrze pokazuje czym są lewackie osobniki z rozdwojeniem jaźni.
 • @krzysztofjaw
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15970356951d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3722a0cd5c507ca2ea2670e60293304ca24.jpg

  Agresja, zamach na mienie i poczucie bezkarności. "Postawić tamę tęczowemu terroryzmowi!". Protesty środowisk LGBT to już nie zaczepki, ale pełen agresji szturm. Dewastacja pomników, bezczeszczenie świętości chrześcijańskiej wspólnoty, akty chuligańskie wycelowane w policję, to wszystko mogliśmy obserwować w ostatnich dniach. Oni liczą, że przyzwyczają Polaków do swoich tęczowych barw, do swojego obscenicznego i wulgarnego zachowania. Nie możemy się poddać temu tęczowemu terroryzmowi, musimy mu postawić twardą tamę apeluje na łamach „Codziennej” Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji. Całość pod linkiem

  https://niezalezna.pl/345339-agresja-zamach-na-mienie-i-poczucie-bezkarnosci-postawic-tame-teczowemu-terroryzmowi


  Ps...Może by w końcu Lumpnauer przyznała się dlaczego ma taki męski wygląd i dlaczego do niej mówią Staszek..To jest cwane działanie. Mówienie, że to ludzie to nieprawda. Ktoś tym steruje a UE daje przyzwolenie szantażując pieniędzmi. Te chłystki robią co chcą bo czują się bezkarnie. Agresja wulgarnych zwyrodnialców na wartości ważne dla każdego Polaka i bezradność rządu oraz strach przed KE. Poprawność polityczna i uległość PiS wobec Brukseli doprowadziła do niespotykanych w Polsce lewackich ekscesów popieranych przez totalną opozycję. Nieudolność rządu może doprowadzić do wybuchu zdesperowanych Polaków. Policja nie powinna ulegać ŻADNYM WPŁYWOM, w takich przypadkach pałować, używać gazu i armatek wodnych. Każdy, kto nie podporządkuje się poleceniom powinien zostać położony do poziomu i uziemiony (nawet czerwone poślice). Jakby mi coś takiego wróciło do domu to pas pracowałby ze dwojoną wydajnością.
 • @krzysztofjaw
  Giertych ostrzega opozycję: Wtedy PiS dostanie większość konstytucyjną. Rząd będzie te środowiska brutalnie i bezwzględnie atakować dopóki dopóty z takimi chuliganami będzie mógł zestawiać opozycję uważa Roman Giertych. Jak ktoś kogoś bije, niszczy mienie i robi to publicznie i ostentacyjnie to jest to czyn chuligański. Tak to określa kk. Jeżeli ktoś popełnia czyn chuligański, to jest to chuligan. Giertych już wcześniej skrytykował działalność aktywisty LGBT i postawę opozycji wobec niego. Apeluję do opozycji: nie dajmy się wciągnąć grupce radykalnych lewicowców w obronę Michała Szutowicza. Przemoc jest nieakceptowalna! I na koniec opozycjo i tak im nie dogodzisz, bo powiedzą, że za słabo ich bronicie" wskazał.

  https://dorzeczy.pl/kraj/149908/giertych-ostrzega-opozycje-wtedy-pis-dostanie-wiekszosc-konstytucyjna.html


  Ps...Lewackie śmieci czują się bezkarni, myślało to że jest na zachodzie gdzie poprawność polityczna stworzyła chore państwa gdzie to kierowca tej ciężarówki byłby winny za zniszczenie przez tego matoła samochodu..Żadnego pobłażania tym zafajdanym bojówkom opozycji. Brać przykład z policji francuskiej, hiszpańskiej a nawet rosyjskiej i białoruskiej, która daje przykłady jak należy z zadymiarzami postępować. Polacy czekają aż PiS zrobi porządek z awanturnikami, wywrotowcami i mafiami. Najwyższy czas..A większość konstytucyjna PiSu pozwoli uporządkować wiele spraw w Polsce jak prokuratury, sądownictwo, uczelnie, i wrogie Polsce niemieckie media itd.
 • @krzysztofjaw
  Ziobro jednoznacznie o sprawie Michała Szutowicza: Dla mnie to nie jest "ona", "pani Margot". To bełkot lewicowo-liberalnych środowisk. To bełkot lewicowo-liberalnych środowisk, które wprowadzają w życie skrajne marksistowskie idee powiedział na antenie Polskiego Radia 24 minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odnosząc się do sprawy aktywisty LGBT Michała Szutowicza. Ziobro: Nie będę wchodził w aberrację o jest mężczyzna, który dorabia sobie ideologię do jakichś swoich zachowań agresywnych i kryminalnych i oczekuje, żeby traktować go jak kobietę zaznaczył. Nie będę wchodził w aberrację mającą kreować jakąś kontrrzeczywistość dodał minister. W tej sprawie decyzję podjął niezawisły sąd. To prowokator środowisk LGBT, bardzo agresywny. (…) Ten człowiek dopuścił się zwykłych przestępstw kryminalnych przypomniał. Zbigniew Ziobro podkreślił, że Michał Szutowicz dopuścił się ataku kierowcę ciężarówki organizacji pro-life. To nie jest debata. (…) Nie możemy godzić się na to, by nawet najostrzejszą debatę przenosić na prawo pięści na sprawy przemocy, agresji fizycznej, na używanie noża. Na to nie może być zgody. Ci ludzie w sposób jawny i zuchwały dopuścili się przestępstw zaznaczył.
  Bagatelizowanie takich działań to zachęta, by takie działania się powtarzały. (…) Państwo działa i temu się sprzeciwia dodał. Minister wyraził zdziwienie, że atakowane są policja i sądy, które były „unoszone na piedestał”, a dziś „są przedmiotem ataku”. Minister komentuje słowa komisarz Mijatović.. Zbigniew Ziobro odniósł się do słów komisarz Praw Człowieka Rady Europy Dunji Mijatović apelującej o uwolnienie Michała Szutowicza, ps. „Margot”. Pani komisarz jest przedstawicielką tych środowisk europejskich, które wyrażają niestety skrajnie ideologiczny punkt widzenia na to, co dzieje się w Polsce powiedział. Nie mieszajmy pojęć. Pani komisarz by się wstydziła tego, co pisze. (…) Debaty powinny toczyć się słowem, a nie kryminalnymi działaniami zaapelował minister sprawiedliwości.
  Polskie Radio

  Ps...Brawo panie ministrze Ziobro! Pan jest ostatnim odważnym Polakiem w rządzie! Ten osobnik spadł panu ministrowi (a i nam wszystkim) z nieba, bo sprawa jest jasna, przestępstwo / bandytyzm ewidentne, wyrok sądu jednoznaczny. A co za tym idzie, zatem kompromitacja tych, którzy próbują go bronić jest kompletna. Mogą go sobie teraz do dupy wsadzić razem z tą niewydarzoną, eurokołchoźniana blondie-komisarz. Lewica, czyli Czarzasty, Biedroń i Zandberg chcą chować się za 52 kategoriami członkiń, członków, członiczatek, członiczek, członko-członkiń i tak do 52, niech się bawią, ale ten agresor to chłop. Kropka.
 • autor
  Jakby we Francji lub w USA ktoś podszedł do policji i krzyczał k*rwy i faszyści to dostałby trzy szybkie, glebę i bransoletki i nikt by słowa nie powiedział. Gdyby do policji w Polsce tak krzyczał kibol-tak samo. Jak robi to tęczowy świr to mu k*rwa wolno? Nie!
  To jest bezprawie!
 • @krzysztofjaw
  https://media.wplm.pl/thumbs/a95/OTYwL3VfMS9jY180MDU0OC9wLzIwMjAvMDgvMTAvMTA1NS83MDgvZTYwYTBiZGY4MzQyNDk2YzhhYmZlMzBkMDc5ZmQzYmUuanBlZw==.jpeg


  Trzaskowska przyłączyła się do manipulacji aktywistów LGBT: Tęczowa flaga to opór wobec mowy nienawiści. Władza atakuje młodych. Po piątkowej i sobotniej demonstracji aktywistów LGBT w Warszawie, działacze domagali się większego zaangażowania Rafała Trzaskowskiego w obronę ich praw. Protestowano też w obronie zatrzymanego zgodnie z wyrokiem sądu Michała Szutowicza „Margot”. Głos w gorącej dyskusji nt. działań tęczowych prowokatorów zabrała Małgorzata Trzaskowska. Żona prezydenta Warszawa podzieliła się z internautami swoim zaskoczeniem, że w 2020 roku Polki i Polacy wciąż muszą walczyć o podstawowe prawa do godności i życia w poczuciu bezpieczeństwa. W sprawie profanacji i obrażania uczuć wierzących głosu już jakoś nie zabrała. Woli bronić mniejszości seksualnych? Trzaskowska broni aktywistów LGBT...Moi Drodzy, mamy rok 2020, a Polki i Polacy muszą się upominać o podstawowe prawa do godności i życia w poczuciu bezpieczeństwa
  zaczyna swój absurdalny wpis Małgorzata Trzaskowska. Żona prezydenta Warszawy stwierdziła też, że to władza zaatakowała młodych ludzi. Nie zauważyła agresywnego zachowania aktywistów LGBT, ani tego, że policja, która zatrzymała aktywistę „Margot” działała zgodnie w wyrokiem sądu. Obserwowałam to, co wydarzyło się w Warszawie i nie rozumiem tej agresji i wrogości, z którą władza atakuje młodych ludzi
  zaznaczyła. Żona prezydenta Warszawy o tęczowej fladze...Tęczowa flaga już dawno znaczy o wiele więcej: tolerancję, akceptację, otwartość, a teraz dodatkowo opór wobec mowy nienawiści stwierdziła. Jak widać wg Trzaskowskiej na skutek ostatnich wydarzeń w Warszawie tęczowa flaga stała się znakiem oporu wobec mowy nienawiści. Reakcja władz była niewspółmierna do sytuacji. Wystarczy, abyśmy wszyscy się wzajemnie szanowali. Nasi sąsiedzi, przyjaciele, naukowcy, artyści czy po prostu zwykli ludzie - dobrzy i mądrzy - chcą tylko zwyczajnie żyć, a mają problem z tym, że idąc po ulicy ryzykują pobicie, są znieważani lub zastraszani ogłosiła. Szkoda, że Małgorzata Trzaskowska nie pokusiła się o konkretne przykłady znieważania i zastraszania. Na razie mamy do czynienia z terrorem i prowokacjami ze strony aktywistów LGBT. Żona prezydenta Warszawy ani razu nie potępiła profanacji i obrażania uczuć większości. Chętnie za to broni mniejszości. Swój absurdalny wpis kończy słowami: Nie wyobrażam sobie, co czują matki, które słyszą jak wysyła się ich dzieci „do gazu”. To jest właśnie mowa skrajnej nienawiści obok której, kto jak kto, ale my Polki i Polacy nie możemy przechodzić obojętnie.

  https://media.wplm.pl/thumbs/6a0/ODMweDYwMC9jY182ZDJiMy9wLzIwMjAvMDgvMTAvNDI0LzYyNy81NmIxNmYwMTMxNTc0NGEzOTAyMGNkOTE4OGM2MGY1YS5qcGVn.jpeg
  Tęczowi aktywiści czuja się coraz pewniej mając poparcie również żony prezydenta Warszawy. Depczą katolickie i narodowe świętości, prezentując się przy tym jako ofiary. Trzaskowska przyłączyła się do manipulacji aktywistów LGBT.

  /Facebook/Małgorzata Trzaskowska


  Ps..Boże, co za maska! Czaskoska to jeszcze kobieta czy już facet.
  Kryptopedalska citota zamilkła, to ten brzydal zawarczał, żeby ratować twarz..Żonka dublera się odezwała i takie coś chciało być Pierwszą Damą. Co też się w tych lewackich łepetynach lęgnie. Zero kultury, zero rozumu, zero gustu, zero wyglądu, pasuje pani do męża pantoflarza i niedojdy. Tęczowy tuman i jego tumanka mają tumanięta. Do piekła jędzo wściekła. Do piekła kurduple. Poczucia bezpieczeństwa nie mamy w Warszawie odkąd bojówki LGBT wyszły na ulice.Dużą winę na to ponosi Trzaskowski, który szkoli te bandy za nasze podatki i bezczelnie zapowiada, że opłaci ich obrońców. Podłość i zakłamanie tych arcyłotrów jest zatrważające.
  Pani mąż szkoli takie bandy, które potem napadają na spokojnych ludzi, obrażają. To jest skandal! Głupia śląska gęś „Kupa serducha” zaczyna robić karierę POlityczną? Te Czaskoska to jest ta tolerancja że jedno dziecko posłałaś do komunii a drugie nie i teraz obrażasz nas katolików bo sumienie nie daje ci spokoju wredna babo to dziecko ci jeszcze podziękuje za to. Tęczowa Gocha, kurwa, którą na studiach miał, kto chciał mówi o niej koleżanka ze studiów. Zero tolerancji dla zakłamywania rzeczywistości przez tę kobietę i jej męża. To jest obrzydliwe. Czaskosiowa serwuje nam tutaj alternatywną rzeczywistość! Władza owszem, walczy, ale z młodocianym bandytyzmem, choć wy chcielibyście by naród myślał tak jak wy gadacie! Czaskoscy wywieźli swoje dzieci za granicę. Ale dzieci większości Polaków są w kraju. Dlaczego miałyby się bać czy ich pobije opluje znieważy na ulicy jakiś narajany stypendysta LGBT? Tzw tęczowa flaga /z tęczą nie ma nic wspólnego/, to symbol braku tolerancji, agresji i nienawiści na tle religijnym i światopoglądowym. To symbol ludzi prezentujących żydolewacką agresję i nienawiść. Sodomitka Trzaskowska i pomiot ubeckoesbecki, sodomita, kryptopedalska ciota i żyd Trzaskowski są z Mniejszości Sodomickiej i niech nie narzucają większości wyznających Jezusa ideologi sodomickiej. Trzaskowscy organizują w ratuszu letnie warsztaty masturbacyjne dla dzieci. Uczestnictwo bezpłatne. Należy się przyjrzeć czy nie należy Trzaskowskim dzieci odebrać. Może są molestowane i naszpikowane hormonami. U zboków wszystko jest możliwe. Trzaskowski może tak często jeździ do dzieci by je gwałcić. Trzaskowski pomiot ubeckoesbecki i koszer, ćpun i biseks, a ta jego brzydota to żydówa jak widać, kupa serducha, prymitywna larwa. Wymyśliliście sobie pojęcie „mowa nienawiści” i cokolwiek to oznacza, to na pewno wg was może być stosowane tylko do osób myślących inaczej, niż chce LGBT. Jesteście grupą nachalną, bezwzględną, nietolerancyjną i mającą gdzieś, czyjąś wiarę, symbole narodowe i religijne. Stanowicie zdecydowaną mniejszość w społeczeństwie, ale domagacie się przywilejów, jakbyście byli siłą napędową ludzkości. Pod hasełkami równości i gadaniem o swoim męczennictwie namąciliście wielu ludziom w głowach i próbujecie zatrzeć wszelkie granice zdrowego rozsądku. Czaskoska popiera bandytyzm. Prokurator powinien z urzędu zająć się tą Panią. Popieranie i namawianie do bandytyzmu to przestępstwo.


  Trzeba skończyć z lękliwym tolerowaniem obscenicznych ekscesów, bo może być jeszcze gorzej! Nie chodzi tu o poglądy, ale o chuligaństwo i śmiało należy stosować dawno obowiązujące prawo! Etapowanie LGBT trwa, tolerancja jest, to teraz już chcą gloryfikacji swoich aberracji seksualnych, akceptacji homo „małżeństw” z adopcją i deprawacją cudzych dzieci, wreszcie eliminacji naszych wartości i chrześcijaństwa. Chcą usunąć to, co stanowi podłoże współczesnej cywilizacji i demokracji, zasady życia oparte na kulturze i filozofii greckiej, rzymskim prawie i chrześcijańskiej moralności, oraz o zastąpienie tego zupełnym nihilizmem i anarchią. Nasila się ofensywa lewactwa, coraz bardziej nachalne i obrzydliwe prowokacje od ulicy po sejm, rośnie kuriozalna bezczelność animatorów LGBT w stosunku do chrześcijaństwa i patriotycznych wartości. Próby destabilizacji kraju są wspierane i finansowane przez zewnętrznych wrogów, przecież nawet w Wqrszawie wydano miliony na szkolenie bojówkarzy. Chodzi nie tylko o stosowanie inżynierii społecznej (projekt Sorosa), ale i o wspólne interesy Rosji z Niemcami i zablokowanie problemami wewnętrznymi naszych roszczeń o reparacje wojenne. Opozycja miłująca LGBT bierze w tym czynny udział, podżega ich i broni, a że każdym społeczeństwie jest pewna liczba świrusów oraz dewiantów (nie tylko tych seksualnych), a to może wyzwolić nawet zbrodnie. Polskie władze powinny zająć się problemem i bronić praw większości mieszkańców naszego kraju, nie ulegając presji UE, ani chuligańskich akcji harcowników i dewiantów seksualnych. Jeśli władze nad tym nie zapanują i nie będzie odpowiedzialności konkretnych osób za drastyczne wybryki, to znaczy, że Państwo nie działa. Nasilą się agresywne prowokacje i obrzydliwe ataki na chrześcijaństwo i obrażanie spokojnych ludzi, oraz nachalne próby gorszenia cudzych dzieci . Jeszcze jesteście tolerowani, ale na własne życzenie możecie zostać uznani za wrogów publicznych nr 1. z potencjalnie tragicznymi dla was skutkami.
 • @krzysztofjaw
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/1597091453c6e7708bc4b8f61ac485dd4e037293341d5c6e040e9d03b855310ca581580603.jpg

  Biedroń wzywa na pomoc KE. Pisze o "nagonce" i chwali brak dotacji dla polskich miast. Robert Biedroń postanowił zaapelować do Komisji Europejskiej o działania wobec polskich władz wz. z "nagonką na osoby LGBTI". - W odpowiedzi na zatrzymania podczas protestów solidarnościowych z Margot oraz nieustającą nagonkę na osoby LGBTI w Polsce, wezwaliśmy przewodniczącą KE do podjęcia konkretnych działań wobec polskich władz - napisał europoseł Robert Biedroń na Twitterze.
  "Wszyscy jesteśmy równi i mamy prawo czuć się bezpiecznie w naszym kraju" - dodał.

  https://pbs.twimg.com/media/EfEbrCFWAAYirkw?format=png&name=900x900

  https://niezalezna.pl/345515-biedron-wzywa-na-pomoc-ke-pisze-o-nagonce-i-chwali-brak-dotacji-dla-polskich-miast

  Ps..Polacy ocknijcie się, póki nie jest za późno, bo inaczej niedługo większość zostanie zamknięta w getcie przez mniejszość. Oczywiście pod hasłami tolerancji. Czego się doczekaliśmy... Kiedyś cwel był zerem nawet w pierdlu. Teraz puszy się w parlamencie i sra w gniazdo, z którego wyszedł. Kto z polaczków jest odpowiedzialny za wybór tego indywiduum do Sejmu i PE? Jaką szmatą trzeba być żeby głosować na degenerata antypolskiego? Cieszy mnie jednak to, że tow. pedalska ciota, matkobijca i gwałciciel brata Biedroń nie rozmnoży się przez co jego wrogie geny zginą na zawsze..Nadeszła przygotowywana latami przez żyda G. Sorosa inżynieria społeczna, mająca na celu zniszczenie państw narodowych, ich kultury i religii. Pedalska ciota, matkobijca i gwałciciel brata Biedroń to typowy przedstawiciel tych zamysłów węgierskiego żyda Sorosa. Biedroń półgłówku jeden, ty bronisz bandyty, który słusznie został aresztowany. A jakby ciebie ktoś wyciągnął z samochodu, przywalił w mordę, a następnie pociął opony, plandekę, wyłamał lusterko i kamerkę wstecznego cofania, to darłbyś tego zboczonego ryja na cały świat. Nie można tolerować coraz większej agresji ideologii lgbt, dlatego też Polacy ( zdecydowana większość ) apeluje do rządu, by podjął stanowcze kroki, oraz rozesłał, ukazał filmy w wersji angielskiej za granicą, jaka nienawiść jest tych z lgbt w Polsce w stosunku do innych ludzi, by to Świat zobaczył, nie musi tylko lewacka UE, ale i USA, jak lewacka UE popiera bandytyzm i wandalizm lgbt w Polsce. Odpowiedź musi być szybka i zdecydowana, gdy będzie jej brak, to znowu będziecie się w UE tłumaczyć. Goń się głupku, bo jesteś żałosny a na dodatek postępujesz jak ostatnia kanalia i łachudra. Jesteś wrogiem Polski i Polaków. To całe zło które wyrządzasz Polskę wylazło ci na gębę. Obrzydliwie się starzejesz. Ponoć nasze traktaty zapewniają, że każda osoba w Europie może być tym, kim jest. Czy mężczyzna może być kobietą? Nie zadaję tego pytania ludziom lewicy, bo oni zawsze kłamią , ani pederastom, bo ci są żywotnie zainteresowani w wykoślawianiu rzeczywistości. To pytanie jest dla ludzi, którym choć trochę chce się pomyśleć i dla których liczą się fakty: czy mężczyzna może być kobietą?? Biedroń w swojej narracji sam sobie przeczy. To jest człowiek, który CHCE żyć w zakłamaniu. Mam nadzieję, że w końcu polityczna poprawność zostanie odrzucona w pełni, i na temat zjawisk takich jak LGBT czy sam homoseksualizm zacznie się podawać fakty w mediach, a nie elementy homopropagandy. Piszę to , bo dostrzegłem , że przed podawaniem prawdy wzbraniają się nawet takie osoby jak Magdalena Ogórek, która wyjątkowo niechętni odnosiła się do kwestii leczenia homoseksualizmu czy jego genezy. Pierwszy fakt: NIKT SIĘ TAKIM NIE RODZI. Za to bardzo łatwo manipulować seksualnością , szczególnie wtedy, gdy dotyczy to osób w ogólnie pojętym kryzysie psychicznym. Kolejny fakt: blisko 30% homoseksualistów nie akceptuje swojego homoseksualizmu. Za to wmawia się tym ludziom, że oni się tacy urodzili, i kłamie na temat nieskuteczności terapii reparatywnej. Takich ludzi się zwyczajnie krzywdzi i bezwzględnie wykorzystuje w procesie krzewienia ideologii LGBT. To są wyjątkowo niemoralne postawy. Jedynym słusznym sposobem postępowania jest mówienie ludziom prawdy, nawet jeśli jest ona niewygodna, w tym prawdy o homoseksualizmie homoseksualistom. Jeszcze jest pokazywanie przykładów, bo większość później kaja się u onkologów z rakiem odbytu, a tego już nikt nie mówi. Ponieważ prawda daje możliwość wyboru, także im. Kłamstwo ten wybór odbiera. A tu kilka słów na temat tego, jak do promocji dewiacji i kwestii rodziny odnosił się Jan Paweł II

  https://www.pch24.pl/jan-pawel-ii--z-cala-moca-przeciw-homopropagandzie,22541,i.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej