Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Profanacje aktywistów ideologii LGBTQ+. Czy mamy być bierni?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cały czas żyją wśród nas ludzie o innych niż heteroseksualna orientacjach seksualnych. Czy oni są przez nas w jakikolwiek sposób dyskryminowani?

 Krótko i pytająco...

 
I znów środowiska LGBTQ+ zaatakowały w Warszawie profanując Jezusa Chrystusa oraz inne pomniki i miejsca dla nas ważne. Niedawno profanowano Mszę Świętą, oblicze Matki Boskiej Częstochowskiej, były jakieś cipko-maryjski o Marszach Równości nie wspominając. 
 
 
Ta inwazja i prowokacja genderowej lewackiej ideologii może przerażać, szokować czy np. budzić niesmak, ale jest ona konsekwencją szerszej neomarksistowskiej rewolucji kulturowej z jaką mamy dziś do czynienia na świecie a jej korzeni można szukać w Rewolucji Francuskiej czy Bolszewickiej. Zintensyfikowanie trwa ona nieprzerwanie od kilkudziesięciu już lat na tzw. Starym Zachodzie, gdzie owa rewolucja już wygrała i zburzyła choćby chrześcijańskie fundamenty (stary ład społeczny), na których została zbudowana Europa. Organizacje lewackie takie jak tęczowe ruchy, różne antify, fanatyczne feministki, czarne parasolki czy anarchiści postanowili teraz wspólnie zaatakować Polskę i inne kraje, które zachowały jeszcze swój normalny, konserwatywny charakter a Polska - jako największy kraj katolicki w Europie - jest chyba najważniejszym ich celem. Ale o powyższej rewolucji często pisałem wskazując np. na A. Gramsciego, A. Spinellego, Manifest z Ventotene czy Szkołę Frankfurcką jako ideologicznymi jej  podstawami.  
 
A dziś - wobec samego aktu profanacji - tak naprawdę warto sobie zadać pytania: Czy wobec takich aktów winniśmy być bierni jako naród? Czy mamy dać się podporządkowywać mniejszości i zgadzać się na narzucanie nam przez nią ich praw i ich sposobów pojmowania rzeczywistości? 
 
Pytania pozostawiam otwarte, choć ja powoli przychylam się do stwierdzenia, że już chyba nadszedł czas "zdjąć białe rękawiczki". I nie chodzi mi wcale o takie reakcje, jakie nastąpiłyby u islamistów gdyby sprofanowano im Mahometa albo reakcje Żydów gdyby owinięto tęczową flagą ich Menorę. Nie możemy tak dać się sprowokować, bo im też chodzi o to, aby wykreować swoich męczenników. 
 
Nie o to chodzi, ale należy w końcu wykorzystywać istniejące prawo i po prostu karać za profanowanie symboli narodowych, świętości i obrażanie uczuć religijnych, podobnie tyczy się to też siejących publiczne zgorszenie uczestników Marszów Równości. Takie restrykcje w polskim prawie są i chyba w końcu należy z nich korzystać i tyle. Ja wiem, że nawet korzystanie przez Polskę z jej wewnętrznego prawa będzie i tak uznane przez europejskich lewaków jako akt nietolerancji i atak na prawa mniejszości, ale chyba przekroczyliśmy już punkt graniczny nietolerancji wszystkich tych środowisk wobec naszej większości. Powtarzam - tym bardziej, że ich działania są łamaniem polskiego prawa a pobłażliwe traktowanie tych występków jest tylko przyzwoleniem na ich przyszłą eskalację.  
 
Ale - wedle mnie - jeszcze gorzej jest z brakiem ostrej reakcji Kościoła Katolickiego w Polsce. Nie usłyszałem jeszcze żadnego listu apostolskiego czytanego na niedzielnych Mszach Świętych, który kategorycznie by potępił ideologię i środowiska LGBT+. I za atak na polskich katolików, atak na rodzinę, atak na wiarę, profanację naszych świętości. Nie było, ale dlaczego? Oczywiście zdarzają się jakieś pojedyncze kazania określonych księży czy biskupów, ale oficjalnego stanowiska KK jak nie ma tak nie ma. Nie wystarczy powiedzieć, że profanacje przynoszą ból dla wierzących. To za mało. Na co czekają? Na to, żeby zidiociali zboczeńcy i lewaccy fanatycy blokowali w kościołach możliwość odprawienia Eucharystii? A może na to, że w końcu jakiś tęczowiec zamorduje księdza lub wiernego? Nie jestem w stanie tego do końca pojąć. Jedynym wytłumaczeniem jest dla mnie lewacka postawa obecnego papieża Franciszka, który - wedle wielu - powoli odchodzi od odwiecznych dogmatów naszej wiary a swoją postawą blokuje kościelnych konserwatystów. Zresztą dziś mamy dwóch papieży: Benedykta XVI, który do tej pory nosi białą sutannę przysługującą papieżowi i Franciszka noszącego sutannę identyczną. Pierwszy był Benedykt XVI.
 
P.S.
I jeszcze jedno. Cały czas żyją wśród nas ludzie o innych niż heteroseksualna orientacjach seksualnych. Czy oni są przez nas w jakikolwiek sposób dyskryminowani? Sądzę, że zwykłe lesbijki czy homoseksualiści w swojej masie nie obrabują tej wojującej, agresywnej i obleśnej ideologii LGBTQ+, bo to w efekcie uderza w nich samych. Mylę się?
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • ...
  Nie rozumiem, dlaczego Autor jest zdziwiony?
  Przecież demokracja to są rządy mniejszości (Demos) nad większością (Ochlos).
  A że te mniejszości w demokracji, szczególnie widać to dzisiaj, są zboczone? Nic nowego.
  To są TRADYCJE demokracji.

  Homoseksualizm był gloryfikowany w starożytnej Grecji, kolebce demokracji, i ta tradycja przez demokratów jest kultywowana, a nawet rozszerzana na wszelkie, im bardziej plugawe tym lepiej, sposoby.

  Zdziwieni?
  Porcje zdziwienia przewidziane Polakom będą dużo bardziej "szokujące". Szokujące Polaków, szczególnie tych wierzących w demokrację.

  P.S. Nie oceniałem artykułu.
 • .
  Czy aby Autor perorujący z takim zadęciem o profanacjach sam nie popełnia bałwochwalstwa, czcząc obrazy i figury zamiast Boga?

  https://www.przewodnik-katolicki.pl/Archiwum/2007/Przewodnik-Katolicki-14-2007/Poradnik-duchowy/Dekalog-a-kult-obrazow
 • cytat
  "Baner Dudy na krzyżu na Giewoncie – zero protestów. Politycy PiS na ambonie – zero protestów. Więc flaga też na pomnikach Waszych świętych będzie. I tyle. Chcieliście upolitycznienia religijnych symboli, to upolitycznienie dostaniecie."

  I tyle w temacie. Skowyt środowiska katolickiego w temacie LGBT jest niczym innym jak odwracaniem uwagi od własnego bagna, przewałów i degrengolady. Jakby tęczowi spadli im z nieba, idealni chłopcy i dziewczynki do bicia i mobilizacji topniejących szeregów (choć już w Białymstoku niestety żebra pękały dzieciom nie na żarty, doskonały przykład "etyki chrześcijańskiej" i "obrony rodziny")

  Drodzy katolicy, może czas spojrzeć w końcu na samego siebie, własny upadek i intelektualną marność. NIE MACIE DO ZAOFEROWANIA LUDZIOM KOMPLETNIE NIC, dlatego od was odchodzą. Nawalanie w homoseksualistów nic tutaj niestety nie zmieni, a nawet przyspieszy erozje, gdy wy ciągle będziecie się mazgaić, bawić się w syndrom oblężonej twierdzy i zwalać wszystko na urojony "neomarksizm" (?!). Ale to w sumie nie mój problem.
 • @Kmieć 08:41:50
  Ciekawa uwaga Pana Kmiecia

  Na upartego więc można by było stwierdzić, że jako jeden z elementów antycznych homoseksualizm jest sam w sobie ultrakonserwatywny;)
 • @Kmieć 08:41:50
  Nie jestem demokratą. Bliżej mi do Monarchii.
  Pzdr
 • @Gringo 08:57:10
  Tacy antykatolicy jak ty, nie mogą się zdecydować. Czy katolicy to zbrodniarze czy pierdoły. Ale zawsze można walnąć. Jednak ja bym policzka nie nadstawił. Z tymi pedrylami też bym się nie cackał.
  Obecnie, katolicy chyba w wiekszości, obecnie są pierdołowaci. A zboki niech nie udają odważnych. Niech wlezą na meczet albo ortodoksyjną synagogę. Ale oni wiedzą na co mogą sobie pozwolić. Katolicyzm to wróg zboków, żydów. Egzystencjalny wróg. A dla Ciebie to sojusznicy, bo "wróg mojego wroga..."?
  Znany medialny antykatolik Nergal stał się znany. Znakomity muzyk zresztą. Ale na swoim starym pseudo, kariery by nie zrobił. A określał sie kiedyś jako Holocausto.
  Jednak zgadzam się z Tobą, że zwalanie na neomarksizm to bzdura ludzi, któzy nigdy Marksa nie czytali. Ale posłuchali Karonia. Który też za wiele Marksa nie naczytał
 • @Gringo 08:57:10
  Może to dotrze do twojego tęczowego móżgu debilu,że krzyż na Giewoncie jest własnością katolików jak i ambona w kościele To ksiądz w kościele decyduje kto może mówić z ambony.Katolik ze swoim symbolem może zrobić co chce on będzie odpowiadał przed Bogiem za swoje czyny a wy trzymajcie te swoje ubabrane teczowym gównem łapska z dala od krzyża i kościoła.I bądźcie pewni,że ktoś wam te łapska w końcu połamie na kawałki.

  Armia Krajowa miała na was doskonałe lekarstwo -parę gram ołowiu i po krzyku
 • @autor
  No to właśnie są efekty długoletniego prania mózgów przez żydobolszewickie media z gównem wyborczym na czele.Ideologia "róbta co chceta,pijta ,ćpajta i ruchajta" przyniosła wymierne efekty.
  To organy państwa stoją na straży przestrzegania prawa .Jeżeli organa porządkowe udają,że nie widzą jak łamane jest prawo,jeżeli policja traktuje tych tęczowych bandytów i terrorystów ulgowo i obchodzi się z nimi jak z jajkiem to takie to przynosi efekty.

  Trzeba wymóc na organach porządkowych twardego przestrzegania prawa przez tęczowych bandziorów i nie patrzeć na eurokołchozowych urzędników,że będą darli mordy o łamaniu prawa.Prawo jest prawem i należy go przestrzegać.A tych od tęczowej zarazy izolować w sanatorium z kratkami w celach z grypserą.Tam ich nauczą szacunku do drugiego człowieka.
 • @matterhorn 11:14:49
  "No to właśnie są efekty długoletniego prania mózgów przez żydobolszewickie media."

  Cieszę się, że wreszcie zauważyłeś jakie efekty przyniosła katecheza i nachalne promowanie od dziesięcioleci instytucji krk w mediach.

  Pozatym sam jesteś "duchowym żydem", wyznawco Żyda i Żydówki.

  Ja biorę popkorn i będę tylko patrzył z boku, jak fanatycy katoliccy naparzają się z fanatykami LGBT.
 • @matterhorn 11:05:57
  "Może to dotrze do twojego tęczowego móżgu debilu,że krzyż na Giewoncie jest własnością katolików jak i ambona w kościele "

  A czy Giewont jest własnością katolików? Co jeśli jacyś protestanci postawią sobie na Giewoncie zbór, albo ateiści pomnik Kazimierza Łyszczyńskiego ? Będzie przecież ich własnością.
 • @Pedant 11:45:44
  A krzyż przeszkadza protestantom? A fani Łyszczyńskiego? Który nie byłby pamiętany, gdyby go władza świecka nie spałiła. To była gorzej niz zbrodnia. To był błąd
 • @Wican 11:48:24
  "A krzyż przeszkadza protestantom?"

  Zapewne nie. Ale to jest samowola stawiać co komu się spodoba na terenie publicznym i chronionym, i potem powoływać się na prawo własności.

  Mnie krzyż jako taki nie przeszkadza, ale nie gdziekolwiek. Na przykład nie podoba mi się umieszczanie krzyża w ubikacji, a tacy wariaci mogą się znaleźć.
 • @Pedant 11:57:35
  Mi też, ale z krzyżem w kiblu jeszcze sie nie spotkałem. Krzyż nie powinien też przeszkadzać konsekwentnemu ateiście.
 • @Wican 10:35:32
  Nie wiem dlaczego imputuje mi Pan jakiś antykatolicyzm, do religii mam stosunek obojętny. Rzuciłem po prostu garść luźnych spostrzeżeń na temat kondycji KK, można się zgodzić lub nie. I to, że nie wyje w chórze wielkich pogromców LGBT zza łącza internetowego nie czyni przecież ze mnie automatycznie ich sojusznika, ale jak tam Pan sobie życzy.
  Przypominam, że rozmawiamy o Polsce, więc ile tu jest meczetów i synagog do sprofanowania?

  Co do Nergala jestem się w stanie zgodzić, to zwykły pajac i tani prowokator, ale ludzie ulegający tym kretyńskim wygłupom dodatkowo je nagłaśniają i pompują Pana Darskiego, przecież o to właśnie mu chodzi. A Holocausto swojego czasu miał że tak powiem, ekhm bardzo ciekawe znajomości.

  Kretyńskiego postu Pana Matterhorna miałem nie komentować, ale niech już będzie. Ok, już rozumiem, wyborcza szmata nie profanuje, tęcza profanuje, dziwna skala wartości, ale cóż. No i leć Pan sobie na ulice i łam ręce do woli, zawsze to bardziej heroiczne niż internetowa napinka, no chyba, że na więcej niż katowanie klawiatury Pana nie stać.

  No i ciekawi mnie gdzie i kiedy AK faszerowała ołowiem homoseksualistów z racji bycia homoseksualistami, pierwsze słyszę właściwie
 • @Gringo 12:37:19
  Synagogi są. A to byłoby bardzierj widzoczne. LGBT to nowy import i nigdzie nie atakuje synagog.
  Ale ok. Niepotrzebnie zaatakowałem.
 • @Wican 10:35:32
  Będąc katolikiem nie znaczy, że trzeba być pierdołą. Sam J. Chrystus rozganiał faryzejskich kupców ze Świątyni. Nie można wiecznie nadstawiać drugiego policzka.

  A co do marksizmu i neomarksizmu to warto sobie poczytać nie tylko Marksa, ale też np. A. Gramsciego (marsz przez instytucje) czy wytyczne Szkoły Frankfurckiej.

  Osobiście czytałem ich wszystkich, więc mogę swobodnie o tym pisać nie opierając się na K. Karoniu.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Można być nie wierzącym, ale trzeba szanować uczucia ludzi wierzących, tyle tylko, że neomarksistowskich lewaków na to nie stać. Lewactwo=zawsze totalitaryzm.
 • @matterhorn 11:14:49
  Popieram :)
  I pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 13:00:08
  Ja piszę jak jest, a nie jak bym chciał, żeby było.
  A skoro czytałeś Marksa, to mnie dziwi, gdy wciskasz neomarksizm. Marks był racjonalistą, a obecna lewica to postmodernizm. Cakiem cos innego. Gramsci zresztą, Marksa odwrócił.
 • @krzysztofjaw 13:00:08
  //Można być nie wierzącym, ale trzeba szanować uczucia ludzi wierzących//

  Akurat...
  Dlaczego pod pojęciem "ludzi wierzących" ma Pan na myśli jedynie odłamy jahvizmów, w szczególności katolików?

  P.S. Dulszczyzna, Panie, najczystsza dulszczyzna... "Kali ukraść" idt.
 • @Kmieć 13:47:03
  Ostatnim zdaniem, idealne zareklamowałeś samego siebie. Cieszę sie, że trochę czytałeś
 • @Wican 14:03:13
  //Cieszę sie, że trochę czytałeś//

  Chuja tam się cieszysz, baranku boży.
  Stosujesz jedynie tanią, żeby nie powiedzieć że tandetną, erystykę.

  P.S. Nie przypominam sobie, żebyśmy razem pili coś mocniejszego. Nawet pejsakówki, więc następnym razem jak do mnie to "per Pan". I wtedy będzie "vice versa". Poniał?
 • @Kmieć 14:12:25
  Na "Pana "to trzeba zasłużyć. ZNowu zabolało nieuku? SKoro czepiasz się formy a nie treści? Załosny jestes, ... .

  W Słwoiańszczyźnie, nieuku, byli "Panowie"? Łatwa ofiara z Ciebie, niedouku.
 • @Pedant 11:45:44
  Następny z jednym zwojem mózgowym.

  Przecież ci co budowali tam krzyż musieli mieć zgodę ówczesnych władz austriackich czyli zaborców.Bez ich zgody nikt by tam krzyża nie postawił.
  Z wiki:
  "Krzyż na Giewoncie − metalowy krzyż na szczycie Wielkiego Giewontu (1894 m n.p.m.) w masywie Giewontu. Zamontowany tam został przez parafian z Zakopanego 19 sierpnia 1901 roku na pamiątkę 1900. rocznicy urodzin Jezusa Chrystusa. Inicjatywa wyszła od ówczesnego proboszcza zakopiańskiego, Kazimierza Kaszelewskiego."
  Katolicy zbudowali ten krzyż dbają o niego,konserwują i wszelkie zmiany na tej budowli są za zgodą katolików
  Ty też możesz się zwrócić do władz Zakopanego o zgodę na budowę na którymś ze szczytów Tatr 100 metrowegor fajfusa w kolorze tęczy.Może jak posmarujesz to dostaniesz zezwolenie.I będziesz na nim wieszał co chcesz nawet samego siebie.
 • @matterhorn 16:24:38
  "Następny z jednym zwojem mózgowym.
  Przecież ci co budowali tam krzyż musieli mieć zgodę ówczesnych władz austriackich czyli zaborców.Bez ich zgody nikt by tam krzyża nie postawił.
  Z wiki:
  "Krzyż na Giewoncie − metalowy krzyż na szczycie Wielkiego Giewontu (1894 m n.p.m.) w masywie Giewontu. Zamontowany tam został przez parafian z Zakopanego 19 sierpnia 1901 roku na pamiątkę 1900. rocznicy urodzin Jezusa Chrystusa."

  Nie wiedziałem, nie musi Pan mnie obrażać. W takim razie krzyż powinien tam być!
 • @matterhorn 11:05:57
  Amen.W NSZ,gdzie walczył mój Ojciec,też ołowiane lekarstwo było stosowane z doskonałym skutkiem.
 • @Cheval Noir 16:33:43
  "NSZ,gdzie walczył mój Ojciec,też ołowiane lekarstwo było stosowane z doskonałym skutkiem."

  Zabijał Żydów czy czlonków Armii Ludowej?
 • @Kmieć 14:12:25
  Szanowny komentatorze Kmieć
  Myślę, że Pana "wysokie dywagacje intelektualne" nie bardzo pasują do tego portalu. Tu rozmawiamy kulturalnie, spieramy się na argumenty a nie wyzwiska.
 • rozumieć ducha czasów
  Dlatego te aktywistki LGBT powinny z zrozumieniem przyjąć fakt przymusowego skierowania na odcinek pełnej ekspresji osobowości sadystów. Oni to czują się dyskryminowani przez społeczeństwo i aktywistki LGBT.
 • @programista 08:42:23
  Nie zajmując się wykładnią dekalogu to te podobizny stanowią czyjąś pracę i własność. Czy nasz programista z radością i zrozumieniem przyjąłby fakt zniszczenia swej własności na przykład auta w proteście na poczynania producenta redukującego zatrudnienie w fabrykach koncernu
 • @krzysztofjaw 13:00:08
  ZNowu ci "neomarksistowscy lewacy". Jak jakiś subkulturowy nastolatek. Totalniackie zapędy nie są obce wielu doktrynom
 • Ukradziona sfera pojeciowa.
  Zauwazmy: liberalizm, lewicowosc, postep, modernizacja, tolerancja.
  A powinno byc: libertynizm, komunizm, nihilizm, destrukcja tradycji, deprecjacja wiekszosci i tym podobne.
  Pozwolilismy na ukradzenie slow i pojec.
  Jesli ich nie odzyskamy, zamorduja nas wlasne dzieci i wnuki.
 • @Pedant 16:48:38
  Idiotów.
 • @Pedant 16:48:38
  Jest Pan ewidentnym przykładem pedantycznego nieuka.Przykre.
 • @Cheval Noir 15:03:50
  "Idiotów."

  Celem NSZ było zabijanie idiotów?
 • Autor to typowy pisior propagandysta od Gawriona z PISdzielskich NP.
  I jak na PIS dzielca przystalo jest typowym hipokrytom.Toc to za ten teczowy burdel odpowiada PIS tak chwalony i propagaowany jako jedynie sluszna partie.Nie jak kto inny jak PIS dzielcy w osobie zydka Morawieckiego z kieszeni podatnikow wpieprzyl na powitanie 20 milionow w zydowskich bangsterow z Morgan a ci z kolei wspomagaja moralnie i oczywiscie finansowo LGBT.Tak ze autor to obludnik taki sam jak jego pan Gawrion ktoremu sluzy w propagandzie proPISdzielskiej czyli antypolskiej.Bo PIS to zydokomuna w calej swojej okazalosci dbajaca tylko o zydowskie interesy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej