Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Czy świat oszalał? - ideolodzy LGBTQ+ w Irlandii i Islandii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obserwując dzisiejszą wielokierunkową i wieloobszarową agresję neomarksistów, w tym też agresję ideologów LGBTQ+ to jednak faktycznie można stwierdzić, że świat zbliża się do granicy szaleństwa

 Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do dewiacyjnych celów ideologicznego ruchu LGBTQ+ to chyba po poniższej informacji pisanej piórem G. Górnego musi przyznać jedno: postrzeganie przez nich świata jest anaturalne i nienormalne [1]:  

 
"W Dublinie rządzi od niedawna tzw. czarno-zielona koalicja, złożona z dwóch ugrupowań umiarkowanej prawicy (Fianna Fáil i Fine Gael) oraz Partii Zielonych. Ich umowa koalicyjna ma jednak charakter lewicowy, a nawet lewacki. 

Obecnie rząd przystępuje do realizacji tego, co zapowiedział. W czasach pandemii priorytetową sprawą okazuje się dla niego nie walka ze skutkami koronawirusa, lecz ułatwienie zmiany płci dla dzieci i młodzieży. W tej chwili tego typu operacja musi być poprzedzona dwoma niezależnymi badaniami specjalistycznymi, dokonanymi przez lekarzy, którzy powinni stwierdzić, że młodociany pacjent cierpi na (cokolwiek by to oznaczało) dysforię płciową. Przy czym dotyczy to jedynie osób, które skończyły 16 lat.

Nowy minister ds. dzieci, niepełnosprawnych, równości i integracji Roderick O’Gorman przedstawił już projekt nowego prawa, które miałoby objąć dzieci także przed szesnastym rokiem życia. Przewiduje ono, że do zmiany płci nie będzie potrzebna żadna konsultacja medyczna, a jedynie skierowanie od lekarza rodzinnego wydane na wniosek zainteresowanego.

Przedstawiając swój projekt Roderick O’Gorman stwierdził, że kieruje się wytycznymi przedstawionymi przez specjalną grupę ekspertów powołaną przez irlandzki rząd. Konserwatywny dziennikarz John McGuirk zwrócił jednak uwagę, że we wspomnianym zespole specjalistów nie ma ani jednego lekarza czy psychologa, jest natomiast aż czterech działaczy organizacji transpłciowych, zaś jedyna osoba, która ma coś wspólnego z medycyną, to pielęgniarka. Już sam skład owej komisji pokazuje, że kieruje się ona pobudkami ideologicznymi, a nie – jak utrzymują zwolennicy tego typu zmian – motywami medycznymi.

Czarno-zielone koalicje w Europie nazywane są dziś w skrócie „greencons”. Właściwsza byłaby jednak nazwa „rainbow-leftist”".
 
Włosy się jeżą na głowie tym, którzy je mają a u innych, normalnych ludzi taka informacja musi wzbudzać protest, złość a nawet pewnego rodzaju obrzydzenie do tych dewiantów - ideologów LGBTQ+.  
 
 
No, ale żeby jeszcze mocniej zobaczyć do czego oni są zdolni znów krótka informacja z portalu niezależna.pl [2]:
 
"Jak informuje Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, Europejski Trybunał Praw Człowieka odrzucił skargę Islandczyka skazanego na grzywnę o równowartości ok. 3 tys. zł. za krytykę (wpis na portalu internetowym) wprowadzenia w szkołach zajęć propagujących ideologię LGBT. Zdaniem trybunału, człowiek ten używał „mowy nienawiści”. - To już kolejne orzeczenie, w którym ETPC posługuje się mglistym pojęciem „mowy nienawiści” wobec wypowiedzi krytycznie odnoszących się do promocji homoseksualizmu w przestrzeni publicznej - oceniła orzeczenie Karolina Pawłowska z Ordo Iuris.

W 2015 r. rada miejska islandzkiego miasta Hafnarfjörður podjęła uchwałę o wprowadzeniu zajęć promujących ideologię LGBT w szkołach podstawowych i średnich. Jeden z internautów, w komentarzu pod artykułem na portalu internetowym lokalnego radia, krytycznie odniósł się do tego pomysłu, zarzucając władzom miasta „indoktrynację dzieci” i nazywając homoseksualizm „dewiacją seksualną”

Islandzkie stowarzyszenie działaczy LGBT poczuło się poruszone wpisem mężczyzny i oskarżyło go o zniesławienie mniejszości seksualnej, składając donos do tamtejszej prokuratury.

W pierwszej instancji internauta wygrał. Zdaniem sądu „jego wypowiedź mieściła się w granicach wolności słowa”. Jednak innego zdania był Sąd Najwyższy Islandii, który skazał go na grzywnę w wysokości 100 tys. koron.

Wyrok uzasadniono m.in. stwierdzeniem, że internetowy wpis mężczyzny był „nader krzywdzący i motywowany uprzedzeniami”. Sąd uznał przy tym, że sprzeciw wobec decyzji rady miejskiej, mógł wyrazić „w inny sposób”.

Skazany mężczyzna nie poddał się i w 2018 r. złożył skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. W swojej skardze wskazał na naruszenie jego wolności słowa.

ETPC podzielił stanowisko Sądy Najwyższego Islandii, podtrzymując jego wyrok w tej bulwersującej sprawie. W uzasadnieniu stwierdzono, że komentarz mężczyzny stanowił „mowę nienawiści”".
 
Irlandia, Islandia... to tylko dwie informacje, ale jakże symptomatyczne dla lewackich ideologów LGBTQ+, którzy są dzisiaj niemal na całym świecie agresorami światopoglądowymi. Oczywiście ta ideologia jest wpisana w szerszą neomarksistowską rewolucję kulturową mającą na celu tak naprawdę zniszczenie współczesnego ładu społeczno-politycznego świata [3]. 
 
Kiedyś komuniści chcieli rewolucyjnie i krwawo zapanować nad światem: "Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata, Przed ciosem niechaj tyran drży! Ruszymy z posad bryłę świata, Dziś niczym – jutro wszystkim my! [4]", czy jeszcze wcześniej: „Wolność, równość, braterstwo albo śmierć” [5] a dziś chcą nam stworzyć - zastępując Boga - świat radości wszelakiej z tolerancją wyzwalającą [6]: "O, radości, iskro bogów, (...) Jasność twoja wszystko zaćmi, Złączy, co rozdzielił los, Wszyscy ludzie będą braćmi, Tam, gdzie twój przemówi głos" [7]. Neomarksiści chcą nam stworzyć Nowy Wspaniały Świat a - wedle K. Marksa - "Klasy i rasy, które są zbyt słabe, żeby opanować nowe warunki życia, muszą zniknąć..." [8].
 
Atak ideologów neomarksistowskich jest atakiem na: 
- państwa narodowe (w tym na ich suwerenność i niepodległość), 
- własność, 
- Boga/wiarę (w tym szczególnie na chrześcijańską/katolicką), 
- aksjologiczne uniwersalne wartości ludzkie, 
- rodzinę (w tym na naturalny małżeński związek mężczyzny i kobiety oraz na normalnych heteroseksualistów), 
- tradycję, 
- normy moralno-etyczne (w tym te chroniące życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci), 
- rasę,
- kulturę 
 
a wszystko po to, aby stworzyć nowego człowieka: spauperyzowanego i zatomizowanego oraz bezmyślnego, który będzie pozbawiony swej przeszłości i historii a także indywidualnych cech na rzecz myślenia i działania stadnego. Taką masą łatwo więc będzie kierować i nią manipulować. A wtedy marzenie o Jednym Rządzie Światowym może się w końcu dla lewaków ziścić. 
 
W tekście podałem dwa przykłady agresji ideologicznej światowego lewactwa i to w krajach, gdzie pobieżnie można było raczej nie spodziewać się takich propozycji i rozwiązań realnych. Ale przecież chyba bardziej ta agresja ideologiczna jest widoczna w wielu innych krajach europejskich a nawet światowych. 
 
"Czy świat oszalał?" - to tytuł emitowanego onegdaj w TVP cyklu reportaży dotyczących szokujących aspektów życia społeczno-politycznego na świecie. Obserwując dzisiejszą wielokierunkową i wieloobszarową agresję neomarksistów, w tym też agresję ideologów LGBTQ+ to jednak faktycznie można stwierdzić, że świat zbliża się do granicy owego szaleństwa. 
 
[6] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2020/07/tolerancja-represywna-czyli-lewacka.html - polubiłem ten neokomunistyczny termin przybliżony mi przez K. Karonia, który pogadankę o nim zakończył słowami: "Jeśli obecnie w przestrzeni publicznej środowiska lewicowe używają pojęcia tolerancja to trzeba wiedzieć i pamiętać o tym, że nie mają one na myśli tradycyjnie rozumianej tolerancji polegającej na tolerowaniu odmienności i uznawaniem praw mniejszości do życia według własnych upodobań (bo to jest rozumienie tolerancji  przez ludzi wychowanych w tradycyjnej kulturze), ale tolerancję represywną, czyli prawo mniejszości do narzucania większości swoich zasad życia i egzekwowanie posłuszeństwa tej większości wszelkimi środkami mieszczącymi się w bardzo szerokich granicach pojęcia represywności, z fizycznym terrorem włącznie. Takie coraz powszechniejsze rozumienie tolerancji (...) jest wynikiem długoletniej indoktrynacji".
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Morawiecki właśnie sprzedał
  resztki suwerenności.
  Wszystko dopiero przed nami.
 • "Czy świat oszalał?"
  ---------------
  Nie! Nie oszalał - to tylko szaleńców używa czarci pomiot do budowy globalnego Piekła na Ziemi dla ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek!
  W szanującym się Piekle nie może być żadnych hamulców moralnych. Żadnych!
 • Autor
  U nas zaczyna się to samo. Stronnicza interpretacja art. 256 par. 1. święci triumfy przy pełnym poparciu PiS. Sypią się wyroki niszczące ludziom kariery zawodowe. Niedługo zacznie się demontaż KRiO w kierunku swobodnej indoktrynacji w szkołach i zminimalizowania praw rodzicielskich. Operacji zmiany płci pewnie jeszcze nie będzie w zdychającej z niedoinwestowania Służbie Zdrowia, chociaż to nic pewnego - wystarczy zmienić priorytety opieki medycznej, żeby na "pomoc" takim osobom popłynął z ministerstwa wartki strumień pieniędzy kosztem ortopedii, rehabilitacji, endoprotez, kardiologii, neurologii itp. Proszę mieć świadomość, że Pan się do tego osobiście przyczynił głosując na PiS-dudę.
 • @ Autor
  Neomarksiści - z jakiej nacji się wywodzą?

  I co to za neomarksizm, który zrezygnował z głównego swojego postulatu, ze społecznej własności środków produkcji na rzecz dupczenia się osobników w obrębie tej samej płci?

  A czy przypadkiem ci "neomarksiści" nie wywodzą się aby z tego samego plemienia, co mesjasz Jezus?
  ________________________________

  Chrześcijaństwo, marksizm, liberalizm – antykultura - http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/137563,chrzescijanstwo-marksizm-liberalizm-antykultura

  Chrześcijaństwo, marksizm, liberalizm – antykultura, cd. - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/139222,chrzescijanstwo-marksizm-liberalizm-antykultura-cd
 • @viridiana 13:18:12
  //U nas zaczyna się to samo. Stronnicza interpretacja art. 256 par. 1. święci triumfy przy pełnym poparciu PiS.//

  Co też Pani pisze?!
  Jeszcze niespełna 2 tygodnie temu czytałem wpisy największych TUTEJSZYCH polskich(?) patriotów, którzy dawali se wręcz łapy obciąć, że Anżej "wybrany" na drugą kadencję na stanowisko strażnika i zapalacza łojów hanukowych postawi tamę zboczeńcom! I nikt inny tylko on (un?) jest gwarantem polskości (polinezyjskości?) w III RyPy.
  Że z szeregowym Kalkszajnem to oni (uny?) samotrzeć we dwóch (plus Pinokio Morytzovietzky) wespół w zespół i ze z koszer telaviwzyjnym świrusem i ze zboczeńcami to na gołe klaty pójdą walczyć.

  I co?! Kurwa!
  Teraz te "patriotyczne" pisuardesowe łapy trza pod topór położyć. Nie?...
 • Trochę oderwane od faktów i to w dwie strony.
  "
  Atak ideologów neomarksistowskich jest atakiem na:
  - państwa narodowe (w tym na ich suwerenność i niepodległość),
  - własność,
  - Boga/wiarę (w tym szczególnie na chrześcijańską/katolicką),
  - aksjologiczne uniwersalne wartości ludzkie,
  - rodzinę (w tym na naturalny małżeński związek mężczyzny i kobiety oraz na normalnych heteroseksualistów),
  - tradycję,
  - normy moralno-etyczne (w tym te chroniące życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci),
  - rasę,
  - kulturę
  "

  Strona pierwsza to atak na własność ?
  Neoliberałowie to ideologia stworzona przez oligarchów mając wspomagać łupienie świata. W tej ideologii własność jest święta...co Balcerowicz nieustannie podkreślał.
  Marksiści mieli wręcz przeciwstawny program..likwidacji prywatnej własności zwłaszcza tej dużej.
  No to jacy to Marksiści z neoliberałów ? żadni.

  Strona druga ..
  Marksiści byli skrajnie pruderyjni seks w mediach była surowo zakazany
  Neoliberałowie wręcz przeciwnie, to wyznawcy LGBT, Gender i innych dewiacji seksualnych publicznie promowanych nawet w szkołach
  No to jacy to Marksiści z neoliberałów ? żadni.

  Co do wiary to mają wspólny program z Marksistami (opium dla mas)
  Co do likwidacji Narodów to jest ideowa wspólnota.
  (Likwidacja narodów to likwidacja ich kultury, tradycji..)

  Silne skrajne rozbieżności (własność, LGBT) nie upoważniają to utożsamiania Marksistów z Neoliberałami.
  To raczej nieuprawniony epitet, obelga, kalumnia niż racjonalna opinia.

  Ja wolałbym bardzie przystającą do rzeczywistości dyskusję.
 • @Kmieć 15:55:49
  O nie! Trzeba potężną pałkę z prawa karnego na nich zmajstrować.
 • @Oscar 20:03:01
  Wbrew Pana krakaniom, neoliberalizm zawiera się w gospodarce, ekonomii i rozwiązaniach kodeksu pracy a nie w promocji zaburzeń seksualnych, niszczeniu religii i własności prywatnej. Te pomysły są wyłącznie domeną socjalistów. Natomiast Pan ze swoimi marzeniami w udziale roboli w mieniu prywatnym (firmach, fabrykach a potem pewnie nieruchomościach domowych) jest - bez urazy - bolszewikiem pełną gębą.
 • dawniej i dziś;
  Dawniej w najmłodszych klasach uczyli dzieci:
  Pamiętaj cholero, nie dziel przez zero !

  a obecnie

  Pamiętaj cholero, to wstyd być hetero !
 • @viridiana 21:54:51
  "...neoliberalizm zawiera się w gospodarce, ekonomii i rozwiązaniach kodeksu pracy a nie w promocji zaburzeń seksualnych, niszczeniu religii i własności prywatnej...
  "
  To by znaczyło że PO jest socjalistyczne bo promuje LGBT jako swój sztandarowy ideologiczny program..(Biedroń to kanapa bez znaczenia)
  PO to socjaliści bo zwalczają Kościół jako politycznego rywala.
  PO to socjaliści bo zwalczają własność prywatną tę drobną w trybie koncentracji własności wszelakiej w postaci własności oligarchicznej.
  (np wykupywanie np Polskiej ziemi)

  Co do kodeksu pracy to neoliberalny kodeks promuje relacj społeczne typu tradycyjnego odpowiednikiem dwanej szlachty, dziedzica jest Pan pracodawca ..a odpowiednikiem dawnego najmity (najniższy w hierarchii społecznej poziom) czyli niewolnika jest pracownik najemny czyli najmita.
  To w istocie tradycyjny system niewolniczy ujęty w ładne słówka i skodyfikowany w kodeksie pracy.
  W tym przypadku PO to zwolennik tradycyjnego niewolnictwa przypudrowanego tylko dla niepoznaki.
  To system kastowy .. jest kasta pracodawców, posiadaczy kasta taniej siły roboczej.. PO i neoliberałowie oczywiście reprezentują interesy kasty posiadaczy.

  Ja faktycznie jestem za systemem równych praw i za tym by każdy wytwarzający dobra miał swój godny udział w zyskach z tej działalności.. nie uważam by wszystkie korzyści z pracy niewolników przysługiwały właścicielowi niewolników.

  Dla przykłady pracownik koncernu (niewolników) wynajduje dobre rozwiązanie techniczne które koncern może zastosować na całym świecie...podział korzyści jest taki że 99% korzyści dostaje właściciel koncernu który nie ma zielonego pojęcia jak to działa ale jest właścicielem danego niewolnika który na niego pracuje..
  Niewolnik dostaje podwyżkę może premię..a może tylko uścisk Prezesa...czyli Kapo danego koncernu wyznaczonego przez właściciele.
  Dla mnie pasywny właściciel to klasyczny pasożyt...wartości dodane tworzą pracujący w firmie ludzie.. i powinni mieć odpowiednie udziały z tej działalności..a nie mają (pensje śmieciowe nie są właściwym udziałem).
  Jestem po prostu przeciwnikiem niewolnictwa nawet upudrowanego w ładne słówka...np
  pracodawca= pasożyt, wyzyskiwacz...
  pracobiorca = niewolnik, dostarczyciel, dawca pracy fizycznej i intelektualnej, twórca wartości dodanej czyli twórca zysków firmy
  Jak łatwo zauważyć oficjalne pojęcia są dokładnym zaprzeczeniem istoty sprawy wręcz w Talmudycznym stylu. (Pracodawca nie wykonuje żadnej pracy bo to pracownik dostarcza pracę na rzecz "pracodawcy")

  To żydowska koncepcja relacji społecznych gdzie zgodnie z Talmudem "pracobiorca" czyli niewolnik jest składnikiem trzody zagrodowej, jest "owieczką w języku KK która przynosi zyski i dochody właścicielowi geszeftu.
  Przypudrowanie niewolnictwa polega tylko na tym że niewolnik jest niewolnikiem nie 24/24 a tylko 8/24 oficjalnie..praktycznie więcej..

  To nie jest system tworzący wspólnotę społeczne to system segregacji społecznej..czyli dwóch antagonistycznych klas społecznych.
  Wspólnota społeczna polega na wspólnym posiadaniu na partycypacji wg własnej pracy...a nie wg nazwiska rodowego czy wg ilości posiadanych niewolników.
 • @Oscar 07:02:43
  a tu przykład neoliberalizmu (koncentracji bogactwa i zdrady narodowej)
  Próby poszerzenia zakresu grabieży Polski trwają...Globalna oligarchia naciska a neoliberałowie są gotowi jedyna przeszkoda to strach przez Narodem Polskim.


  https://sun6-14.userapi.com/aoiSciS66GicnQv3UQcmwvoaS-4j7zxkEqh_ZA/SR3tjYONupA.jpg
 • @Oscar 07:26:05
  Takie skojarzenie Lewant to kraina której własność przypisują sobie żydzi...(ale to większy niż Izrael obszar)
  Nazwisko Lewandowski...mi się kojarzy z Lewantem..
 • @Oscar 07:02:43
  Ja pitolę, ale jesteś nieszczęśliwy. Urodziłeś się kilkadziesiąt lat za późno. Do tego co opisujesz właśnie dążyło PRL. Niestety przyszli rewolucjoniści i zje.... ci przyszłość.
 • @Nibiru 22:07:44
  A gdzie tak uczą ? (tak dla informacji żeby takie miejsca omijać). Pytam się bo ja jakoś nie spotykam się z tym. Oprócz wypowiedzi polityków którzy ponoć z tym walczą i programów w TV na ulicach jakoś tego nie widać. A tak na poważnie, jaki procent społeczeństwa jest homo lub z jakimiś innymi dewiacjami ? Wychodzi na to że jeszcze trochę a na ulicach 100 postawnych łysoli będzie uciekało przed jednym zniewieściałym pedałem w obawie przed gwałtem. Ludzie zejdźcie na ziemię i nie dajcie się manipulować politykom. O dzieci też się nie obawiam, bo jak ja bym się dowiedział że moje dzieci były by poddawane jakiejś ideologi to bym albo zmienił im szkołę albo zrobił w szkole rewoltę. Co nie było by trudne, bo na bank 90% rodziców by mnie poparło. Wybory się skończyły i już nie jest potrzebny jakiś wyimaginowany wróg.
 • @Oscar 07:26:05
  Tak masz rację po upadku PRL sprzedawano Polskę na potęgę. To co pokazałeś to ma być przykład winy jednej partii ? Wszyscy równo rąbali kasę państwową. Twoi idole też nie siedzieli w kącie, a może nawet się wybijali ponad przeciętność. Nie myśl że chcę bronić PO. Dla mnie PO, PiS, SLD, i reszta to jedno i to samo. Razem od 30 lat dzielą się tym tortem i nie zamierzają nic zmieniać.
 • Autor
  Świat nie oszalał. Zwykła rzecz, z dobrobytu ludziom się w d... przewraca. Jak Pan spojrzy na historię świata, to zawsze okres promowania zboczeń, szukanie podniet w oglądaniu krwawych widowisk, tworzenie zbrodniczych grup itd. zawsze przypadał na szczyt potęgi i bogactwa. Ludzie jak mają bogactwo, władzę i praktycznie wszystko co można kupić, szukają podniet w sferach dotąd zakazanych lub nieakceptowanych. A społeczeństwo jak stado baranów idzie za tą modą, bo też chce mieć namiastkę tego ,,szczęścia''. Jak to wszystko pieprznie to znów ludzie wrócą do normalności. Tym LGBT też nie ma co się przejmować. Przed wojną w USA była moda na lesbijki. Nawet ten ruch wspierała żona prezydenta Rooswelta. Dochodziło do tego że nawet normalne aktorki i artystki podawały się za lesbijki bo wtedy miały łatwiej otrzymać rolę czy angaż. Czy USA padło, nie. Moda minęła i znów przez jakiś czas było normalnie.
 • @viridiana 21:54:51
  "neoliberalizm zawiera się w gospodarce, ekonomii i rozwiązaniach kodeksu pracy a nie w promocji zaburzeń seksualnych, niszczeniu religii i własności prywatnej. Te pomysły są wyłącznie domeną socjalistów"

  Niezupełnie. Wojny kulturowe bardzo się opłacają zwolennikom plutokracji. Służą wykolejaniu lewicy na boczne tory, poprzez odwracanie uwagi od nierównego podziału bogactwa i wyzysku pracowników.

  To neoliberałowie chcą kojarzyć socjalizm z dekadencją, i wielu socjalistów dało to sobie wmówić. Ludzie pracy zwykle są konserwatywni obyczajowo i zostają zmuszeni do głosowania na bogatą prawicę.
 • @marek500 07:49:16
  "O dzieci też się nie obawiam, bo jak ja bym się dowiedział że moje dzieci były by poddawane jakiejś ideologi to bym albo zmienił im szkołę albo zrobił w szkole rewoltę. Co nie było by trudne, bo na bank 90% rodziców by mnie poparło. "

  Nie poprze, bo połowa jest po prostu głupia, a pozostali będą się bali. Tak jak to się dzieje na Zachodzie.
 • @Pedant 09:11:41
  Nie zgodzę się z tobą. Dla przeciętnego Polaka pedała trzeba obić, pedofila zabić, a lesbijki to mogą być. Sporo jeżdżę po Polsce i to najczęstszy tekst przeciętnego faceta.
 • @Pedant 09:08:29
  Masz rację. Wszystko pomieszane. PiS który jest popierany przez związki zawodowe, pracowników i chłopów to prawica. A PO partia liberalna to lewica. Wszystko stanęło na głowie. Jeszcze trochę a SLD zostanie okrzyknięte partią chadecką.
 • @marek500 09:19:15
  "Nie zgodzę się z tobą. Dla przeciętnego Polaka pedała trzeba obić, pedofila zabić, a lesbijki to mogą być. Sporo jeżdżę po Polsce i to najczęstszy tekst przeciętnego faceta."

  Opieram się na obserwacji zachodnich społeczeństw. Też się opierały i często bardziej stanowczo, ale w końcu uległy. Potrzeba tylko na to czasu, Polska jest w tyle, około 20 lat.
 • @marek500 09:37:29
  Ja stosuję prostą i tradycyjną formułe - lewica reprezentuje interesy biedniejszych, prawica bogatszych. Najbardziej prawicowa jest Nowoczesna, najbardziej lewicowa była Samoobrona.
 • @Pedant 10:43:47
  Ja patrzę trochę historycznie. Patrząc na naszą cywilizację to widać że te zachowania występują na zasadzie wahadła. Jak był jakiś okres wyuzdania i przyzwolenia na manifestowanie jakiś odmienności, to bardzo szybko następował okres skrajnego przestrzegania obyczajowości i absurdalnej skromności i cnoty. Może i dobrze, bo bez zła nie może istnieć dobro. Człowiek musi napić się gnojówki żeby docenił jak smakuje czysta woda.
 • @Pedant 10:48:47
  I ta formuła jest prawdziwa. Jak ktoś zabawia się w Janosika to jest lewicowcem a prawicowcem. Tyle że u nas ten kto nie idzie pod rękę z KK jest lewakiem, a ten który z tym kościołem idzie pod rączkę jest prawicą z krwi i kości, mimo że postępuje jak bolszewik.
 • @marek500 07:33:21
  Nieszczęśliwy to nie..raczej niezadowolony..
  Solidaruchy spieprzyły wszystko co było można spieprzyć i była to raczej zdrada niż błąd pożytecznego idioty.
  PRL miał bardzo dobre prospołeczne fundamenty i trochę głupot..(jak koncepcja dyktatury klasy robotniczej..czyli motłochu bez wykształcenia czyli różnych Bolków czyli miernot).

  Wystarczyły niewielkie systemowe korekty z zachowaniem dorobku PRL i jako atutów (edukacja, opieka medyczna, budownictwo mieszkaniowe, przemysł, rolnictwo, energetyka..) i Polska była by jednym z najlepiej rozwiniętych krajów Europie ( w warunkach zdjętego bandyckiego embarga na wszystko).
  Niestety wrogom Polski taki scenariusz nie odpowiadał a zdrajcy dokładnie zrealizowali scenariusz wrogiego przejęcia majątku PRL..i skolonizowania praktycznie Polski.

  Mam o to żal do zdrajców którzy realizowali ten anty Polski scenariusz zdrady narodowej...
  Osobiście mam niezłą sytuację finansową...nie narzekam..ale jestem Polakiem chciałby widzieć wielką dostatnią i bezpieczną Polskę.
 • @marek500 08:03:32
  Ja ich odróżniam..
  PO to wrogowie narodu Polskiego to partia "obywatelska" czyli nie narodowa to partia mniejszości narodowych w Polsce czyli żydów volksdojczów i banderowców..
  PIS to partia owieczek spod ambony ..partia pożytecznych idiotów szczutych przez KIK przeciw PRLowi głównie z powodu interesów KK..stracili latyfundia i władzę nad państwem (PRL był świecki).
  SLD to dwa SLD..
  jedno SLD Kwaśniewskiego, Cimoszewicza, Belki, grubego Jaguara...to żydowskie SLD które zdradziło ideały PRLu czy zdradziło politykę pro socjalna na rzecz skrajnie przeciwnej i antynarodowej polityki neoliberalnej.
  drugie SLD to SLD Oleksego, Millera które próbowało bronić osiągnięć PRLu i dokonać koniecznych korekt...obaj zostali obaleni przez wrogów Narodu Polskiego czyli przez solidaruchów w trybie zamachu stanu.

  Jak widzisz nie wszystko to to samo....
  PO to nie Polacy w sensie Narodowym to obywatele Polski (czyli wrogie Polsce mniejszości) ,
  PIS to Polacy spod ambony czyli otumanione przez ambonę owieczki czyli pożyteczni idioci w swej masie.
  SLD Kwacha .to żydostwo przy korycie z czasów PRLu...
  SLD Millera Oleksego to Polacy nie spod ambony...

  Tak to widzę...to oczywiście statystyka główne nurty bo nic nie jest czarno białe..w naturze.
 • @marek500 09:19:15
  Wystarczy że się nie obnoszą ze swoimi zboczeniami i nikogo nie krzywdzą ..i wtedy ale tylko wtedy nikt nie ma prawa ich obijać..
  ale jak się obnoszą, jak krzywdzą, jak namawiają..kuszą ...to trzeba się przede zboczeńcami bronić ...
  Jak obrona będzie bardzo prawdopodobna to metody namawiania będą o wiele bardziej dyskretne, kulturalne...nienachalne, bezpieczne ..i tak ma być.

  A dzisiaj zboczeńcy są wręcz systemowo chronieni...mogą robić jawnie co chcą a system ich w tym wspomaga...(PO i inne liberalne kanapy)
  To jest nie do akceptacji..
 • @marek500 09:19:15
  O tym co jest prawica a co lewica decydują dwa czynniki...
  Popierasz oligarchów (bogatych) w tym KK jesteś prawica
  Popierasz biednych czyli masy zwykłych ludzi jesteś lewica.

  Stoisz okrakiem pomiędzy tymi systemami czyli popierasz i Oligarchię i społeczeństwo..jesteś faszysta..
  Faszyzm to taka hybryda, kompromis między rządzącą Oligarchią i potrzebami narodu.
  PO to prawica, PIS to faszyzm , SLD Oleksego, Samoobrona Leppera to lewica.
 • @Oscar 13:07:59
  "Faszyzm to taka hybryda, kompromis między rządzącą Oligarchią i potrzebami narodu."

  Podoba mi się. Faszyzm jako formacja centrowa.
 • @Pedant 13:37:03
  Nie mylić z nazizmem to to faszyzm zmutowany z rasizmem.
  coś a'la syjonizm..
  Faszyzm przed wojną był mocno instytucjonalnie lansowany przez KK w Polsce..mam nawet taką książkę napisaną przez księdza który wychwala włoski faszyzm i stawia go jako przykład dla Polskie młodzieży.

  To wersja władzy dobrego "oligarchy" dobrego Pana...
  który jest dobry tak długo jak mu się chce ..bo wcale nie musi być dobry ..
  skoro ma władzę i własność absolutną.
  czyli systemowa niestabilność systemu zależna od woli, interesu rządzących oligarchów.
  PO upadku ZSRR zachód już mógł zrezygnować z socjalu dla mas czyli z faszyzmu...i oligarchowie zastąpili faszyzm neoliberalizmem...ze znanymi dzisiaj skutkami (rewolucja socjalistyczna w USA a wkrótce być może i w UE). W każdym razie PIS przezornie zrobił krok od neoliberalizmu w stronę socjalu czyli faszyzmu.
 • @Oscar 07:02:43
  "Antagonistyczna kasta" istnieje wyłącznie w Pana wyobraźni. U jej podłoża leży zaś zwykła, bolszewicka zawiść wobec ludzi kreatywnych, inwestujących w swoje talenty i pomnażających własne bogactwo. Nie ma znaczenia, czy jest to talmudyczne czy nie. Nikt Panu nie broni wprowadzić w życie swoje ideały, zostać pracodawcą, zorganizować warsztat; postawić fabrykę, kupić szpital, opłacić dystrybucję i zbyt produktów, podatki i dzielić się z pracownikami własnymi zyskami po uważaniu. Ale skoro Pan z taką pogardą wyraża się o pracodawcach, jako nierobach, którzy na pracownikach pasożytują rozumiem, że Pan chciałby cynicznie pasożytować na ich znacznych w porównaniu ze swoim wkładem inwestycjach. Niestety, ta enigmatyczna "wspólnota społeczna", to po prostu nieudolnie przypudrowana marksistowska czyli właśnie talmudyczna (Marks był żydem) komuna, gdzie wspólne są nawet baby a tym bardziej domy i pieniądze. Jednak tym bardziej tam można się doszukać znacznie silniejszych relacji niewolniczych - albo Pan skacze jak wspólnota zagra i bierze co łaskawie dają, albo banicja.
 • @Pedant 09:08:29
  A czy Pan potrafi wskazać w przestrzeni historycznej okres, gdzie podział bogactwa był równy? Natomiast socjalizmu nie określiłabym jako ustroju dekadenckiego, lecz po prostu totalitarny. Jeszcze inną kwestią jest dorwanie się biedoty do władzy - właśnie tacy ludzie są szczególnie podatni na korupcję i manipulacje, czego sedno przejawia się w pogardliwym określeniu "dać chamowi trochę władzy to..." Pamiętamy przecież jak chamy z widłami i kosami nasze dwory rabowali niszcząc wszystko, czego unieść nie mogli. Na ich nieszczęście, rozumu, który daje bogactwo ukraść nie mogli. w efekcie w każdym ustroju społeczno-gospodarczym lądują na dnie hierarchii i jak Pan Oskar - śnią o bezkarnym rabunku prywatnej własności.
 • @marek500 09:37:29
  Nie, po prostu granice ideologiczne zostały celowo zamazane. Realnie zarówno PiS i PO to nawet nie lewica, tylko prymitywna bolszewia.
 • TAK, oszalał ?
  .
  a właściwie został zwariowany, przykład:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Skowyt-19

  to jest rdzeń tych wszystkich zabiegów w wojnie przeciwko ludzkości:

  - https://chart.neon24.pl/post/155549,glupota-lek-i-pieniadz-ekonomiczne-aspekty-pandemii#comment_1679646

  program LGBT i podobne towarzyszą budowie LUDZKOśCI 2.0.

  To, że z rozsądkiem spotykamy się jedynie u oficerów wojska, zaskakuje:

  - https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/general-zandarmerii-wojskowej-zignorowal-przepisy-dotyczace-noszenia-maseczek/3l4xkkx,79cfc278

  ale być może, ci wiedzą, że to wojna.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej