Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Wyborczy apel do Polaków, wszystkich Polaków!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Akt oddania głosu przynależny wszystkim obywatelom posiadającym czynne prawo wyborcze (a więc niemal wszystkim dorosłym obywatelom) jest kwintesencją demokracji, jest jej największym osiągnięciem.

 Apeluję do wszystkich! 

 
Idźmy na te wybory i zabierzmy rodzinę i znajomych. Żebyśmy później po prostu nie żałowali, iż nie chcieliśmy  mieć wpływu na naszą teraźniejszość i przyszłość, bo teraz naprawdę ważą się losy nas samych i naszego kraju.
 
Nasz pojedynczy głos jest jak kartka A4: jest tak lekka, że nie czujemy jej ciężaru, ale cała ryza tych kartek jest już ciężka... Utwórzmy więc z naszych pojedynczych głosów te ryzy, niezależnie na kogo zagłosujemy.
 
Pokonajmy swoje zniechęcenie i niewiarę w sens głosowania i zagłosujmy... może po raz pierwszy lub po wielu latach... Naprawdę warto się przełamać i jeszcze raz utwierdzić się, że my-Polacy kochamy demokrację i umiłowanie wolności. Posiadamy swoją godność a wybory niech staną się naszym prawem i naszym obowiązkiem.
 
Akt oddania głosu przynależny wszystkim obywatelom posiadającym czynne prawo wyborcze (a więc niemal wszystkim dorosłym obywatelom) jest kwintesencją demokracji, jest jej największym osiągnięciem.
 
Tego jednego czerwcowego dnia każdy z nas zdecyduje nie tylko o przyszłości własnej, ale też o losach swoich najbliższych i całego kraju... zdecyduje o kolejnych latach życia swojego dziecka, matki, ojca, przyjaciela i wszystkich mieszkańców w kraju i za granicą... zdecyduje o Polsce i Polakach, zdecyduje o przetrwaniu i rozwoju naszej Ojczyzny.
 
Oddając ważny głos stajemy się najważniejszą osobą w państwie... jesteśmy prezydentem, premierem, całym senatem i sejmem, wojewodą, burmistrzem, wójtem, sołtysem... Każdy z nas ma możliwość zdecydować o sobie i innych. Może być prezesem i dyrektorem wszystkich rządzących w Polsce... wszak wybieramy tak naprawdę naszego prezydenta, reprezentanta nas wszystkich i to na 5 lat!, 5 lat!
 
Warto znów zdać sobie sprawę z prostego faktu: akt wyborczy jest naszym indywidualnym wyborem, ale i naszym obowiązkiem! Naszą indywidualną decyzją - wynikającą tylko z naszej woli, naszych przemyśleń, prezentowanych i wyznawanych przez nas wartości, idei i poglądów. To nasz wybór a nie innych!
 
Każdy z nas jest godzien własnej indywidualności i ma prawo podejmować decyzje indywidualnie a nie stadnie... więc również naszej decyzji dotyczącej naszej przyszłości i przyszłości naszych bliskich winniśmy nadać indywidualne cechy wynikające z naszego wnętrza, nas samych.
 
Suma tych naszych indywidualnych wyborów, ich jakości... da w konsekwencji określony wynik wyborczy... Nasz oddany głos w wyborach zdecyduje więc o tym jak będziemy rządzeni i jak będziemy żyć w naszym kraju, naszej Ojczyźnie...
 
To na kogo głosujemy określa przecież nas samych, to kim jesteśmy i za kogo się uważamy lub chcielibyśmy aby inni nas za takich uważali. To na kogo głosujemy mówi wszystko o naszej osobowości, naszych wartościach, o nas jako  o ludziach indywidualnie. Oceniając nasz wybór inni oceniają nas, oceniają nas nasi najbliżsi, znajomi, nasze dzieci, wnuki...
 
Pamiętajmy więc, że nasz wybór określa nas samych a decyduje nie tylko o naszym losie... Dokonując wyboru zajrzyjmy więc we własne, polskie wnętrze, dokonajmy go indywidualnie i zgodnie z własnym sumieniem... postarajmy się go przemyśleć i wybrać racjonalnie, dla naszego i innych dobra wspólnego, dla naszej i naszych najbliższych lepszej przyszłości, dla przyszłości naszej Polski i Polaków...
 
Zagłosujmy więc gremialnie i wybierzmy w najbliższych wyborach polskiego prezydenta.
 
Zwracam się do Was w poczuciu wiary, że tak naprawdę - niezależnie od Waszych przekonań politycznych i wyznawanych idei -  gdzieś tam w środku jednak najważniejszymi dla Was są i zawsze były: dobro Polski i Polaków. Zwracam się do Was w poczuciu wewnętrznej troski o przyszłość naszego państwa, o przyszłość kolejnych pokoleń Polaków, moich i Waszych dzieci i wnuków.


Zwracam się do Was przypominając 1050 letnią historię Polski. Polski, która nigdy nie pozwoliła na własne zniewolenie. Polski, która oparła się Niemcom i Sowietom. Oprała się zdrajcom i tych zdrajców odpowiednio ukarała. Polski, która walczyła z barbarzyńskim islamizmem, nazizmem i komunizmem. Polski, która zawsze była i chciała być wolna, suwerenna i niepodległa.

Nasz naród i nasze Państwo przeszło przez wieki wiele traumatycznych przeżyć: chociażby zabory, gehennę faszyzmu, wojennego komunizmu aż po lata komunistycznego i obcego zniewolenia oraz wyniszczającej nas bankierskiej, demoliberalnej i antypolskiej III RP.

Pomimo tego, że wielu chciało Nas zniszczyć i wymazać z mapy państw świata to zawsze z dumą powstawaliśmy udowadniając, że Polska i polskość jest niezniszczalna historycznie.

Mamy - jako Naród - swoje wady i przywary, bywamy nieraz śmieszni i groteskowi. Ale w sytuacji zagrożenia naszej tożsamości narodowej i państwowej zawsze okazywaliśmy się bohaterami. Dzięki temu nawet po 123 latach rusyfikacji i germanizacji, po latach II wojny światowej i reżimu komunistycznego, po wymordowaniu przez hitlerowców i komunistów najznamienitszych dzieci naszego narodu... nigdy nie staliśmy się pokorni i bezwolni wobec obcych i nienawidzących nas wrogów wewnętrznych i zewnętrznych. To są nasi wrogowie a wrogów trzeba obnażać i napiętnować. Trzeba z nimi walczyć w imię naszej wolności i niepodległości!

Tylko w Polsce mógł powstać ruch I Solidarności, tylko Polska mogła dać światu Jana Pawła II, tylko Polska jako społeczeństwo mogła de facto obalić po 40 latach komunizm! Nasze umiłowanie wolności, tolerancji i chrześcijańskiej oraz tej zwykłej ludzkiej przyzwoitości towarzyszy nam od wieków. Dzięki  tym wartościom nasze państwo, nasza Polska istnieje i funkcjonuje, dzięki temu jesteśmy wśród narodów posiadających własny język, wiarę, własne państwo, własną historię, kulturę, sztukę, tradycję!

Jest mi smutno, że w jakiś sposób wielu z nas zostało wykorzystanych przez obce i wrogie Polsce organizacje, państwa oraz plemiona narodowe. Jest mi smutno, że część z nas dała się wciągnąć do miażdżącej krytyki wszelkich oznak narodowego, polskiego patriotyzmu. Jest mi przykro, że przez swoje działania wielu z nas starało się - nieraz kierując się bezwolnym instynktem stadnym - przekonać Polaków, że patriotyzm jest anachronizmem i śmiesznym absurdem. Tak naprawdę ta nieszczęsna część  z nas była i jest w dalszym ciągu tylko "pionkiem" wykorzystywanym dla zniszczenia naszej polskości i państwowości, naszego domu jakim jest Polska!

Wyrażam ubolewanie, że wielu z nas (w tym ja osobiście) uwierzyło w prawdziwość przełomu roku 1989. Okrągły Stół i ustalenia w Magdalence okazały się - wedle mnie - zdradą narodową i w naszej historii porównywane będą do zdrady - a jakże - targowickiej.  Tak jak musi być oceniane dzisiaj postępowanie kolejnych pokoleń owych zdrajców, kolejnych targowiczan, uważających nas za polskich nic nie wartych gojów i  motłoch.

A ja wierzę w nas, Polaków. Wierzę, że te milionowe tłumy żegnające tragicznie zmarłych w tragedii smoleńskiej były tylko dowodem naszej patriotycznej postawy, podobnie jak budząca się Polska podczas wszystkich Marszów Niepodległości, jak ta Polska odrodzona dzięki ostatnim demokratycznym wyborom. Powiedzieliśmy polskie NIE szubrawcom, przestępcom i antypolakom.

Proszę więc!

Porzućmy własne ambicje i zaszłości. Stańmy się tymi małymi i wielkimi politycznie Mężami Stanu, patriotami, zwykłymi Polakami. Walczmy o Polskę, naszą Polskę niezależnie od naszych poglądów i wyznawanych idei.

Możemy i powinniśmy się wewnętrznie spierać i kłócić. Takie są prawidła demokracji, tolerancji i wolności słowa, za które nasze przeszłe polskie pokolenia oddawały swoje życie. Ale róbmy to we własnym gronie, w gronie Polaków a nie ludzi, którzy chcą nas zniszczyć. Spierajmy się mając w sercu naszą Ojczyznę, Polskę i dobro naszego narodu! Jesteśmy Polakami i mamy obowiązki polskie... nie niemieckie, rosyjskie, brukselskie, amerykańskie, żydowskie! Tylko nasze! Polskie!

Od nas wszystkich zależy dobro naszej Ojczyzny. Wybierzmy więc kogoś, dla którego sprawy Ojczyzny i nas wszystkich są najważniejsze. Zadbajmy o to, aby nasza decyzja była przemyślana i dobra dla Polski.

 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Ale Autor
  się spiął :)) Aż 5* dałem.

  Dziś nic o Człowieku z Budyniu, który Polskę uratuje?
  Eeee...
 • Prymitywne spoty, megalomania i infantylność. Gdyby kampania potrwała jeszcze miesiąc, Trzaskowski dołączyłby do Kidawy
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jNTljMC9wLzIwMjAvMDYvMjMvMTIwMC85MDgvYTlmZTllNmU4N2NlNGYyNmFlMTZkM2M4YmIzMWZiYmYuanBlZw==.jpeg


  Narcystyczne wyznania, egocentryczne wynurzenia i masa infantylnych banałów. Gdyby to wszystko odsiać, z wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego niewiele by zostało. Kandydat KO postawił na hejterski atak wobec prezydenta Dudy, zakładając najwyraźniej że tylko agresja jest w stanie zmobilizować jego elektorat. Czy to wystarczy? Naprawdę trudno o bardziej prymitywny i nietrafiony spot kampanijny. Gdyby jeszcze Rafał Trzaskowski choć w stopniu dostatecznym radził sobie z zarządzaniem miastem, może by to kampanijne filmidło jakoś przeszło. W sytuacji, gdy obecny prezydent Warszawy kompletnie nie panuje nad tym, co dzieje się w mieście, gdy ma problemy z realizacją podstawowych obietnic wyborczych, z dopięciem budżetu, z obsługą przedsiębiorców czekających na wsparcie finansowe po koronawirusowym przestoju, taki popis wypada skrajnie groteskowo. Byłoby lepiej, gdyby Trzaskowski zapukał do drzwi warszawskiego ratusza, niż wygłupiał się w hejterskim spocie wymierzonym w prezydenta Dudę. Człowiek posiadający tak potężne problemy z własną wiarygodnością na pewne tematy powinien uważać. Kandydat KO jest jednak tak dalece rozkochany w samym sobie, że zdolność dostrzeżenia własnych błędów zwyczajnie go przerasta. Wybitny popis własnej megalomanii dał w ostatnim numerze „Newsweeka”, w którym wspólnie z żoną, jako „Ich dwoje” wystąpili w roli prezydenckiej pary marzeń Tomasza Lista. Trudno przebić ten poziom samozachwytu. „Jestem skłonny do kompromisu”, „W europarlamencie nawet politycy PiS chwalili mnie za współpracę” przyznaje skromnie i dodaje: Ja już jako dziecko grałem w serialu, odkąd pamiętam, występowałem przed ludźmi. Od ponad 20 lat jestem wykładowcą akademickim. Dziesięć lat temu wszedłem w politykę. Wśród znajomych uchodzę za duszę towarzystwa, człowieka, który cały czas zarządza emocjami. Dla mnie to jest mniej obciążające.Te narcystyczne wynurzenia dopchnął zdumiewającym spotem wyborczym, w którym widać, że poczucie własności to w istocie jego mocna strona. Z przedstawieniem programu wyborczego jak dotąd Trzaskowski nie zdołał sobie poradzić. Dobrze wypada jedynie na krótkich dystansach, gdy w błyskawicznym skrócie trzeba wygłosić napisane wcześniej tezy, uderzyć w Telewizję Polską i wyszydzić prezydenta. Ze spontanicznymi spotkaniami i trudnymi pytaniami radzi sobie tak, jak Bronisław Komorowski. W dodatku bardzo szybko się męczy. Na szczęście dla Koalicji Obywatelskiej, kampania Trzaskowskiego jest wyjątkowo krótka. Gdyby potrwała jeszcze kilka tygodni, musiałby pożegnać się z tak wysokim poparciem i podzielić losy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Bo czy budując negatywną i hejterską kampanię na haśle „Mamy dość” można trwale porwać tłumy? Skoro człowiek jasno mówi, że ma dość, może najzwyczajniej trzeba dać mu spokój? Niech się zmaga z tym, czego nadal nie zdołał załatwić i daruje sobie nowe wyzwania. Warszawa czeka na realizację obietnic, a Polska jak na razie jest w naprawdę dobrych rękach…

  https://youtu.be/s6WO0H3SDQc


  https://wpolityce.pl/polityka/506091-gdyby-kampania-potrwala-jeszcze-miesiacrt-dobilby-do-kidawy


  Ps...Trzaskowski nędzna podróbka Rycha badziewie RAFAŁ 2.0. Rychu miał fraucymer a badziewie RAFAŁ 2.0 ma jeno 3 filary ,interes własny interes Rabieja i interes LGBT! Trzaskowski ma dziwne zachowanie. Jego oczy mówią o nim, że jest w jakimś dziwny nastroju. Raz jest agresywny a raz prawie zasypia. Te oznaki wskazują na wspomaganie się jakimiś podejrzanymi środkami. Na mieście mówią, że ten pomiot ubeckoesbecki i cham ma wielki problem z KOkainą. I ja im wierzę patrząc na to co gość wyprawia. Te wszystkie błędy i chore decyzje wyglądają jakby za sterami siedział psychol albo ćpun. Współczuję szczerze ludziom, którzy mu wierzą w choć jedno słowo. Naćpany kandydat który nawet hasła własnego nie umiał wymyślić tylko zerżnął ze śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Co się odezwie to KOlejne kłamstwo. Entuzjazm! Wczoraj w Lublinie TVN pokazywał Trzaskowskiego i jego zwolenników a w tle figura Matki Boskiej, to profanacja. Jak tak byłaby dłuższa kampania to Trzaskowski wybrałby się na pielgrzymkę do Częstochowy.
 • Rafałek wysoko wykształcony, szkolony w lewactwie z Brukselki. Doktorat obronił u samego Sorosa!
  Szkodnik renegat lokaj bez właściwości, lokaj Bilderberga, totalny oszust złodziej i pasożyd. Koleś jest prymitywny, płytki intelektualnie, chamowaty, narcystyczny, nadęty bufon, mający ogromne deficyty w wykształceniu, wychowaniu, kulturze i wybitnie ubogie słownictwo za to ego bez granic. Fizjologiczny pasożyd, element do izolacji, produkt antypolski! To tytuły które powinien ten poubeckoesbecki pomiot Trzaskowski wypisywać przed imieniem i nazwiskiem! Oglądam tego człowieka i nie wiem dlaczego mam odruch wymiotny. Całe PO KO to tacy ludzie tępi nie wykształceni. Tytuły mają za łapówki lub poplecznictwo. Obrzydliwi ludzie, którymi kierują prymitywne instynkty. Co innego jest Bosak. To zwykły ruski przebieraniec. Garniturek założył i myśli chłoptaś, że do walonków to pasuje. No, nie pasuje. Panie Krzysiu! Skucha jest ten gajerek. Po całości skucha. A w walonkach, jak to w walonkach, wiadomo, obowiązkowe : o…, o…, o…, o…

  … O N U C E .

  Haftowane w sierpki i młotki.

  Czerwoną nitką.

  Obowiązkowo, że czerwoną.
 • Polska nie może znaleźć się w PO-Trzasku. Nie głosuj na tego postubeckoesbeckiego pomiotu ipozera, picera i nieudacznika.
  Po co nam gubernator Czaskoski. Rzekomo wybitny intelekt sekciarza od Barucha Spinozy Rafalali, to hucpa. On nie zna porządnie tubylczej ortografii. Po co DUPLIKA, skoro ORYGINAŁ przyszłej głowy TENKRAJU jest w BERLINIE? Te jego przemowy krzyki to jakby samokrytyka dokonań rządów PO PSL i obiecanki dla lemingów bo i tak nie spełni. Żeby takiemu wierzyć trzeba stracić zdolność rozumowania, logicznego myślenia. Klakierzy, hejterzy, fejkarze na smyczy Czaskoskiego, ci z Buraczanego Odbytu Zagozdy, też są bardzo prymitywni. Widać to, tutaj. Czopki zgrzebnego sortu.
 • To
  Taka odezwa do Narodu. W sumie ładna, nawet nic o Dudzie nie było.
 • @zbig71 10:51:28
  Nic nie było ale za to Kula spamuje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:59:33
  No ten to ma rozmach, jak Ruska katiusza.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:19:21
  Ano dziękuję:), że dziś bez pały...

  Oprócz wyniku wyborczego ważne jest też zaangażowanie Polaków w wybory. Im wyższe tym lepiej dla naszej demokracji i choć uważam, że ów ustrój społeczny nie jest najlepszy to jednak na razie nie widzę w Polsce jakiegoś zamiennika np. w postaci monarchii. Więc dobrze by było, aby zaktywizować jak najwięcej Polaków, bo frekwencja 50% to jak na nasz kraj jest bardzo niska. Winno być z 70%. Ale cóż nam pozostaje... jedynie apele o branie udziału w wyborach.

  Pozdrawiam
 • @kula Lis 69 10:21:15
  Osobiście nigdy bym nie zagłosował na nikogo, kto reprezentuje elity III RP, czyli też na R. Trzaskowskiego. Jego wygrana mnie trochę przeraża. Pożyjemy i zobaczymy.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw
  Kilkadziesiąt tysięcy osób przystąpiło do Społecznych Komitetów Poparcia Andrzeja Dudy! Akces zgłosili naukowcy, artyści, sportowcy. Naukowcy, artyści, sportowcy, związkowcy, przedstawiciele lokalnych organizacji pozarządowych przystąpili do Społecznych Komitetów Poparcia Andrzeja Dudy; łącznie do Komitetów zapisało się kilkadziesiąt tysięcy osób - poinformował PAP pełnomocnik prezydenckiego sztabu Krzysztof Sobolewski.

  https://wpolityce.pl/polityka/506140-kilkadziesiat-tysosob-w-spolecznych-komitetach-poparcia-pad

  Ps..Kamery i mężowie zaufania w każdym lokalu wyborczym….to jest podstawowa sprawa…pilnować trzeba, bo V kolumna ma długie macki.
 • Soros za wielu trzyma za gardło, żeby go odważyli się wyrzucić? Jednak Węgrzy sobie z nim poradzili? hehhe
  A Hołownia to Palikot współczesnych czasów. Chciałbym wiedzieć skąd i w jaki sposób gromadzi tak duże środki na swoją kampanię. Myślę, że PKW w momencie sprawozdania finansowego pokaże nam czarno na białym. Dlaczego PKW dopiero po wyborach pokaże kto go finansuje? Wyborcy powinni to wiedzieć, dla wszystkich kandydatów, przed wyborem. Informacje powinny być w internecie i aktualizowane codziennie. Jeśli to jest prawdą? Na Twitterze Szymona Hołowni dodano wpis za zachętą do oglądania występu live kandydata. Uwagę internautów zwróciła jednak jeden dziwny fakt - zamieszczono w nim link do wystąpienia… Rafała Trzaskowskiego w Oświęcimiu. Chwilę później ten sam link zamieszczono na profilu Trzaskowskiego. Internauci pytają, czy to tylko wpadka Hołowni, czy też profile w mediach społecznościowych obu kandydatów prowadzi ta sama osoba. Szymon Hołownia po paru minutach usunął wpis z linkiem do transmisji Trzaskowskiego i wstawił do własnej, ale sprawę wcześniej zdążył zauważył portal TVP INFO. W sieci krążą wymowne screeny. Całą sprawę komentuje wielu internautów.

  https://wpolityce.pl/polityka/503443-wpadka-holownia-zamiescil-link-do-transmisji-trzaskowskiego


  To nie wpadka sztabu Hołowni, to pieczołowicie zaplanowane działanie, jedna z „kropli drążących skałę”, by przekonywać stopniowo wyborców Hołowni do poparcia Trzaskowskiego w II turze. Hołownia od początku kampanii jest zającem dla kandydata PO KO obecnie Tczosnkowskiego - tak dla zmyły wyborców - jest kandydatem UB i SB czyli byłych WSI tak jak była Kidawa i teraz Tczosnkowski. Przecież od początku wiadomo, że kilku kandydatów jest wystawianych przez to same środowisko. Jedni malują się na tęczowo, inni na czerwono, jeszcze inni na zielono, jedni podnoszą krzyż, inni go strącają, jedni udają polskich patriotów (o bezczelności - gdzież twoje granice?) i doceniają wielkość Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, inni budują krzyże z puszek po piwie i zrywają nazwy ulic upamiętniających Jego osobę. Jedni powiewają biało-czerwoną flagą, inni chorągwią unijną (bo statusu flagi niestety ona nie ma). Wszystko po to by omamić, zdezorientować i „wykiwać” jak największą ilość wyborców. A po wyborach i tak każdy z nich będzie robił to czego ich okrągłostołowe środowisko żąda. Ciekawe ilu wyborców da się na ten cyrk nabrać? Przecież od początku było wiadomo, że obaj pochodzą z tej samej WSI, ze stajni gen Marka Dukaczewskiego. Pani MiG-owa? Bez obrazy, ale teść pana Hołowni musiał być wysoko w strukturach. Hołownia, były zakonniku. Jak Tam żona z Miga 29, dalej chce być „Pierwszą ŁObywatelką”, a nie” Pierwszą Damą”. Ciekawa osoba, jakim „Cudem” Kobieta z tymi poglądami została oficerem Wojska Polskiego w siłach Powietrznych RP. Ciekawy jestem Komu naprawdę składała przysięgę żołnierską. Narodowi Polskiemu czy Obcym…Mam nadzieję, że nie KOmunistom, Globalistom i Feminazistkom. Wojsko Polskie jest apolityczne…. I służy tylko Narodowi…. Polkom i Polakom i ich dzieciom nikomu więcej. Reszta to Najemnicy….

  Jest takie powiedzenie Światem rządzą mężczyzn, a mężczyznami Kobiety ….

  Polki i Polacy… „Nie ulegajcie pokusie zbawiania całego świata Kosztem waszej Rodziny i Ojczyzny”… Ordo Caritatis - Porządek miłości. Prymas POLSKI Kardynał Stefan Wyszyński…
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:59:33
  Też jestem za!
  NIE głosujmy na zdrajców magdalenkowych czyli na PO-PiS!
 • Sąd oddalił zażalenie sztabu Andrzeja Dudy. Przedziwne uzasadnienie! "Pojęcie 'dziś' nie może być traktowane dosłownie
  Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnie oddalił zażalenie komitetu wyborczego Andrzeja Dudy na orzeczenie sądu I instancji w procesie przeciw Rafałowi Trzaskowskiemu. Chodzi o wypowiedź kandydata KO, która padła podczas wiecu wyborczego we Wrocławiu.
  https://wpolityce.pl/polityka/506167-sad-oddalil-zazalenie-sztabu-pad-przedziwne-uzasadnienie

  Ps...Kasta w akcji. Ta pani która to ogłaszała w sądzie to sama z tego się śmiała. Pomroczność jasna w pełnym rozkwicie…a będzie jeszcze gorzej jak pełowcy wygrają…Jak zwykle wyroki z księżyca. Jakim prawem to bydło utajnia posiedzenie? Nie da się tego zreformować - tylko opcja zero. Zobaczcie teraz co spotyka Polaków „DOKTRYNA NEUMANNA”..kiedy to się skończy. To nie jest żaden sąd, to upolityczniona mafia w togach przewidywalna jak obecność fekaliów w szambie. Józef Iwulski, Iwona Wróbel, Roman Sugier, Waldemar Szmidt, Anna Wielgolewska, Krzysztof Sobierajski, Paweł Marycz, Elżbieta Fijałkowska, Krystian Markiewicz, Anna Owczarek, Maria Szulc, Sławomir Jęksa.
 • @krzysztofjaw 11:13:27
  Też uważam, że zbyt mało ludzi chodzi na wybory przez co wyniki są "sfałszowane". Mniejszość rządzi większością.
  Gdyby uczestniczyło 70% wyborców to wyniki mogłyby być bardzo ciekawe.
 • @kula Lis 69 11:40:40
  //Kilkadziesiąt tysięcy osób przystąpiło do Społecznych Komitetów Poparcia Andrzeja Dudy//

  Ciekawe na jakie konfitury liczą? Bo z pewnością nie zrobili tego z miłości do Dudy.
 • @zbig71 11:03:44
  Raczej jak pijany ruski sołdat z pepeszą :)
 • @krzysztofjaw
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lYjMzNy9wLzIwMjAvMDYvMjIvODI1LzUzOC9kYWYwNWZmYmYyYjg0NjAxYWQyOTQwNWZlZWQyMGI1Yy5qcGVn.jpeg
  Trzaskowski nie musi prostować wypowiedzi. Politycy ZP oburzeni. "Boże, co to za sądy"; "Kasta radzi, kasta nigdy was nie zdradzi". Warszawski Sąd Okręgowy uznał, że Rafał Trzaskowski nie musi prostować swojej wypowiedzi o tym, że prawie milion osób straciło pracę. Zdaniem sądu „wypowiedź jest co najwyżej nieprecyzyjna, a nie nieprawdziwa”. Politycy Zjednoczonej Prawicy są zbulwersowani takim postanowieniem sądu.

  https://wpolityce.pl/polityka/505873-politycy-zp-oburzeni-postanowieniem-sadu-ws-trzaskowskiego


  Ps..Czyli sędzia orzekł, że znakomity kandydat na prezydenta nie kłamie, tylko sensownego zdania sklecić po polsku nie umie. No nie wiem, czy Trzaskowski ma się z czego cieszyć. Czego spodziewać się po zwyrodniałej postżydokomuszej kaście, która kilkadziesiąt lat temu bezkarnie mordowała w sądach polskich patriotów, a dzisiaj bezkarnie „piłuje trzynastki”? Doktryna Neumanna działa nadal. Sędzia złodziej-roztargniony, polityk kłamca-nieprecyzyjny, przestępca żydowski cwelebryta-prędkość staruszki nieustalona. Tak ma wyglądać sprawiedliwość w państwie PO? Zgroza.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:11:59
  Ale rozkręcił się przed wyborami. Jak ......na komendę?
 • @kula Lis 69 10:21:15
  "Prymitywne spoty, megalomania i infantylność. Gdyby kampania potrwała jeszcze miesiąc, Trzaskowski dołączyłby do Kidawy"-
  - 100/100
  5* za tytuł!
 • @krzysztofjaw 11:13:27
  Gdyby w Polsce była demokracja bezpośrednia frekwencja wyniosłaby 100 pro.
  :)
  Nie popieram wezwania, wydaje mi się ono nawoływaniem do utrwalania partyjnego status quo. Tym sposobem ubezwłasnowalnia się każdy na swoje własne życzenie. Ja nie potrzebuję pasterza, ale wierzę że wielu bez pasterza spadłoby z chodnika prosto w otchłań, lub czeluść. Tezy o wolności wyboru w demokracji są reklamą eventu/zdarzenia na wzór tańca z gwiazdami. Nawoływałby Pan do uczestnictwa ( w roli publiczności, rzecz jasna, bo nie bohatera) każdego przechodnia? To właśnie Pan robi. :)

  Rozumiem zaangażowanie i je pochwalam, ale chyba już dość tej maskarady... ?
  Pozdrawiam

  PS. Od rana w rządowej tv pieje się o inwestycji google'a!!!
  PS. Wiem, zaraz się na mnie posypią kamienie: Anderson chciałby wyłączyć prąd! s...j zwolenniku zimnej wody! itd...- więc nie, nie jestem zwolennikiem zimnej wody. :)
 • @kula Lis 69 12:14:09
  Wybacz, ale musiałem cię skopiować i wstawić u siebie.
  Jak byś miał zastrzeżenia to wal śmiał.

  https://wiernipolsce.wordpress.com/
 • @kula Lis 69 12:14:09 ps..
  Uzasadnienie tego kuriozum jest głupsze niż sam Trzaskowski.*Być może Trzaskowski miał na myśli okres od początku kadencji obecnego prezydenta...* - Tyle, że nawet biorąc pod uwagę cały ten okres, liczba bezrobotnych w Polsce nie tylko nie wzrosła o 1 milion, ale wprost przeciwnie liczba bezrobotnych zmalała w tym czasie właśnie o 1 milion...mnie wyroki niezawisłych od niezawisłości sędziów szczególnej kasty o charakterze mafijnym w togach już dawno nie dziwią. Każdy sędzia wydający wyroki, które PRZECZĄ FAKTOM i PRAWDZIE winien być POZBAWIONY ORZEKANIA w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej. Izba Dyscyplinarna do DZIEŁA! Tak się kończy, kiedy zamiast reformy sądownictwa zgłasza się Veto Panie PAD. Przyczyna i skutek. I nie ma co nad tym płakać, wyrok był niemal na 100 % pewny na niekorzyść A. Dudy (i zakładam, że każdy następny też). Myślę, że to jest dobra nauczka dla pana prezydenta na przyszłość. Człowiek uczy się na błędach. Więcej pobłażliwości dla wrogów już nie będzie. Póki bestia dyszy, nie wolno pozwolić sobie na litość, bo to oznaka słabości. Czyli teraz każdy może głosić, że dziś Trzaskowski jest ubeckoesbeckim pomiotem, debilem i przygłupem i będzie to wypowiedź niejednoznaczna? Ale przecież on naprawdę jest! Nadzwyczajna kasta to bękarty Stalina i folksdojczy jak schlampe, alkoholiczka, żydówka Gersdorf. Wypalić czerwonym żelazem do krwi te kastę! To sowiecka herezja w czystej postaci. To nie są polskie sądy. W tych sądach siedzą same żydobolszewickie ścierwa i ich pomioty. to mafia sądownicza współdziałająca z bandytami z PO, tacy sami jak oni, upolitycznieni, skorumpowani, nazywają sami siebie "nadzwyczajną kastą" a w rzeczywistości są nikim co ujawnia się w ich orzeczeniach, nie szanują zwykłych Polaków którzy ich zatrudniają, precz z nimi z Polski do tych których tak kochają czyli do Moskwy i Berlina skąd pochodzą ich rodziny, a w Polsce pozmieniali tylko nazwiska i działają przeciwko naszemu krajowi! Oni NIE są Polakami! o czym wyraźnie świadczą ich wyroki. Odebrać dziadom skorumpowanym immunitety i dokończyć reformę sądownictwa! Nikt ich nie wybierał. Nie są demokratyczne. Ich wyroki nie powinny być egzekwowane i rząd powinien zaprzestać ich finansowania. "Dziś" sądy przypominają te o których mówił działacz PO Neuman. Żaden sąd w Polsce nie skaże platformersa. 5 lat stracone bez oczyszczenia bezmiaru niesprawiedliwości. "Dziś" sądy przypominają te z PRL tyle, że odmłodzone resortowymi dziećmi. Nie można przecież wymagać logicznego myślenia od sędziego z tzw. specjalnej kasty. Oni nawet nie wiedzą , co znaczy kółko przy nazwisku. Najwyższa pora by tę hołotę zwaną specjalną kastą wywalić raz na zawsze na zbity pysk z tzw aparatu tzw. sprawiedliwości. Po co robić wybory? Niech niezależna blondynka w todze orzeknie kto jest prezydentem i kropka. Zapamiętać nazwisko sędziny i przyjrzeć się jej dokładnie, robiąc taki przekręt w orzeczeniu, pewnie robiła i inne. Jeśli tak wyciągnąć konsekwencje. Ja jako Polak, Obywatel tego kraju który łozy ze swoich podatków m.in. na sędziów nie zgadzam się z takimi wyrokami! Ja Suweren chcę obiektywizmu i bezstronności w wymiarze sprawiedliwości! Długa droga przed nami. Zbyt wiele kiepskich umysłów pracuje w sądownictwie. Brak zdolności logicznego rozumowania dyskwalifikuje sporą część aparatu sędziowskiego. Dlatego też nie można mianować sędziów do końca życia. To nie jest demokracja. Na szczęście większość Polaków traktuje takie wyroki jako przestrogę i konieczność mobilizacji w obronie prawdy. Już słyszeliśmy kiedyś, że prywatyzacja szpitali to nie prywatyzacja tylko racjonalizacja. Jak się okazało: kieszeni cwaniaków. Sędzia lub sędziowie SA w Warszawie wydający dzisiejszy wyrok w postępowaniu apelacyjnym są z pewnością dotknięci niejednoznacznością umysłową, a jednocześnie jednoznacznie określeni politycznie. Choćby nawet Trzaskowski powiedział, że Duda to czarny kutas, ci sędziowie, sięgając zapewne do WSJP orzekli by, że Trzaskowskiemu chodziło o ozdobny frędzel koloru czarnego, a nie o zabarwiony pejoratywnie i wulgarnie epitet. Cóż, nie na darmo w galerii zasłużonych w SN wisi podobizna Strzembosza. Oj mają za co sędziowie być mu wdzięczni. To on, znają przeszłość sędziów z PRL wiedział, że lustracja tego środowiska nie zostawiłaby kamieniu na kamieniu. A tak esbecja i żydokomuchy przepoczwarzyły się w III RP w nadzwyczajną kastę. Muszę przyznać, że moje stwierdzenia są także niejednoznaczne. Dobrze, że dziś rozpoczęliśmy niełatwą drogę do eliminacji z życia Polaków antypolskich sowiecko-niemieckich sądów.
 • "Pamiętajmy...
  ---------------
  "Pamiętajmy więc, że nasz wybór określa nas samych a decyduje nie tylko o naszym losie..."
  ---------------
  Tak - określa ale w żadnym wypadku nie nas samych.
  Dlaczego?
  Ponieważ nie jesteśmy w pustce - działają na nas jak w każdej, tzw. demonkraturze - czarcie metody ogłupienia i zniewolenia. Dlatego nasz wybór określa nie nas tylko skuteczność TFN-ów, POLSAT-ów - albo TVP oraz określa stopień ogłupienia podbitych sierot po Polsce w atrapie Polski, stopień ich demoralizacji więc i stopień ich spedalenia.
  Wniosek?
  Dodatkowo przypomnę, iż ludzie (w domyśle bydło w ludzkiej skórze) nie są głupi - zdaniem okupanta - oni są bardzo głupi - i stąd ta tzw. demonkratura ma się dobrze - ku uciesze całego Piekła i zgryzocie Nieba.
 • @JimA 13:00:36
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15929964881d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37275e71fc3854127c62d0c7108b4178dab.jpg

  Schetyna: Trzaskowski przedstawi program do końca tygodnia. Internauci: zdąży przed ciszą wyborczą?

  https://niezalezna.pl/336979-schetyna-trzaskowski-pokaze-program-do-konca-tygodnia-internauci-zdazy-przed-cisza-wyborcza


  Szrek i osioł ale duet. Obietnica Schetyny - pewna jak przyszłość Kidawy jako prezydenta. Dwóch nieudaczników świecących szczękami, zero+zero zawsze daje zero, kłamcy, manipulanci, donosiciele na kolanach do Berlina, Brukseli i Moskwy, to są właśnie oni. Jakie to ma znaczenie skoro za chwilę powie ze nie pamięta co było w programie, nie pamięta kiedy był posłem, nie pamięta kiedy i za czym głosował. Wszak taki kandydat jak resortowy Trzaskowski - dokładnie wpisuje się w serię poprzedników typu Bolek Polmos Bul - w tym 2 ostatnich z kwestionowanymi Nazwiskami. Co powoduje aż taki zanik odruchu samoobrony aż 20 % moich Rodaków? Jakim trzeba być ograniczonym aby glosować na gościa który nie zaprezentował swojej wizji ( oprócz związków HOMO, karty LGBT+ i nienawiści do PiS). Moja ocena tego zjawiska: Dziesięciolecia sowieckiej okupacji - 5 letnia Niemiecka budziła chęć walki i patriotyzm- tym się różniła od poprzedniej, że poza fizyczną likwidacją " wrogów " - jej celem było zabranie Polakom "duszy" i ich deprawacja poprzez kolaborację . Nasz dzisiejszy obraz jako społeczeństwa - jest właśnie świadectwem tego ogromnego sukcesu okupanta- trwalej zmiany mentalności słabszych organizmów i przekazywanie negatywnych wzorców- kolejnym miotom pokoleniowym. Osobnym czynnikiem wspomagającym - było oszołomienie rzekomym upadkiem Komuny- dokładne na Kremlu zaplanowanym dla Polski, Magdalenka, Okrągły, Gruba Kreska. Kto jest beneficjentem tych "Przemian" osobnicy tacy jak Trzaskowski! Program wyborczy syna stalinowców,marksisty Trzaskowskiego...? Został zapisany już w 2005 roku i do dziś obowiązuje całą bez wyjątku targowicką dzicz mającą swoje korzenie w azjatyckich stepach...Ten program zawarty jest w pakcie o partnerstwie strategicznym z 2005 roku podpisanym przez ówczesnego kanclerza Schroedera z Putinem...Pakt ten podpisany przy okazji projektu 4 nitek Nord Stream zawiera utajnione akapity w których to Niemcy i Rosja podzieliły wpływy gospodarcze, polityczne i medialne w Polsce pomiędzy te dwa kraje...Gwarantem powodzenia tego projektu skolonizowania Polski i Polaków przez lata był kundel Adolfiny Tusk...dziś ma nim zostać na długie lata tęczowy rewolucjonista i pomiot ubeckoesbecki żyd Trzaskowski... Dlatego program tego targowickiego emisariusza Berlina i Moskwy nie przewiduje żadnych inwestycji w Polskę i Polaków...Stąd te kompromitujące wypowiedzi o lotnisku w Berlinie,czy o wstrzymaniu budowy kanału na Mierzei Wiślanej...Wg programu Trzaskowskiego ma być jak było...Polacy mają jeździć na szparagi do Niemiec i na zmywak do innych krajów...A polskie dzieci z rodzin wielodzietnych mają znowu stać się obiektem handlu pedofilskich latarników i mafijnej kasty w togach,która na mocy prawomocnych wyroków odbierała rodzicom ich dzieci...Każdy kto głosuje na szmalcowników i kolaborantów agentur ze wschodu i zachodu sam staje się szmalcownikiem i kolaborantem... i powinien mieć tego świadomość.
 • @Oświat 13:31:40
  A kopiuj i wykorzystuj nie mam nic przeciwko. Pzdr.
 • @Autor "To na kogo głosujemy określa przecież nas samych, to kim jesteśmy i za kogo się uważamy
  lub chcielibyśmy aby inni nas za takich uważali. To na kogo głosujemy mówi wszystko o naszej osobowości, naszych wartościach, o nas jako o ludziach indywidualnie. Oceniając nasz wybór inni oceniają nas, oceniają nas nasi najbliżsi, znajomi, nasze dzieci, wnuki..."

  -
  Z tym zdaniem mogę się zgodzić.
  Patrząc na 11 kandydatów, jak wybranie któregokolwiek określałoby , Pańskim zdaniem, osobowość lub wartości głosującego ?

  Czy np. powierzyłby Pan któremuś pełnomocnictwo in blanco na zarządzanie prywatnymi pieniędzmi?

  Ja nie.

  Uważam, że namawia Pan do oddania państwa polskiego w ręce osób niegodnych zaufania.

  Dlaczego?

  Gdy nie ma godnych reprezentantów, to medialna wrzawa nie pomoże w zamaskowaniu faktu, że kpieniem z Polaków jest namawianie do uczestniczenia w festynie politycznym organizowanym przez grupy , które 10 maja ogłosiły , że wyborów nie było, bo nie było kandydatów.


  Godne zachowanie w tej sytuacji jest, moim zdaniem, takie, że jeżeli ktoś nie musi głosować , bo nie jest uzależniony politycznie od jakiegoś kandydata, to powinien ŚWIADOMIE nie uczestniczyć w robieniu frekwencji, którą rządzący interpretują jako poparcie dla ich SYSTEMU RZĄDZENIA olewającego nawet Konstytucję, na która wybiórczo się powołują.
 • @Oświat 13:31:40 to też skopiuj i wykorzystaj
  Czytałem biografię Henry Forda, gdzie pisze jak bardzo żydzi go niszczyli za to, że nie chciał brać w ich bankach kredytów! Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców!                                                             
  Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach. Mel Gibson postanowił uderzyć w samo serce syjonizmu i globalnej agendy NWO reżyserując film na temat rodziny Rothschild, rodziny bankierów, która stworzyła ruch syjonistyczny, państwo Izrael oraz kontroluje sektor bankowy i globalne organizacje od 200 lat poprzez kreację pieniądza dłużnego tzw. Fiat Money inaczej Pieniądz Fiducjarny. Ci żydowscy bankierzy zadłużają cały świat poprzez organizacje takie jak Bank Rozrachunków Międzynarodowych i Bank Światowy, a przez globalne organizacje takie jak ONZ, CFR, Grupa Bilderberg czy Światowy Kongres Żydów przejmują całkowitą kontrolę nad światem. Każda nawet najmniejsza wzmianka na temat rodziny Rothschild ściąga na siebie burzę oskarżeń o antysemityzm oraz propagowanie antysemickich teorii spiskowych, media z całego świata już wypowiedziały wojnę reżyserowi i chcą powstrzymać nie tylko produkcję filmu ale ukarać samego Gibsona.

  Film z lektorem PL                                                                            
                                                                   
  https://killuminati.pl/ataki-na-mela-gibsona-za-film-o-rothschildach/                           
 • Czas na czarowanie lewactwa? Hołownia w "GW": Jako praktykujący katolik mam szczególny mandat do rozdziału Kościoła od państwa
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183Mjg1Yi9wLzIwMjAvMDYvMjQvODI1LzU1MC9mNzg5MTcxYTkyYzI0NGVjYTIwNDAwZWU3MjI5MDA4ZC5qcGVn.jpeg

  „Wybór Andrzeja Dudy na kolejną kadencję cofnąłby Polskę de facto do czasów PRL, doprowadził do zacementowania systemu, który zmierza do paradykatury” próbował straszyć w „Gazecie Wyborczej” kandydat na prezydenta Szymon Hołownia.

  https://wpolityce.pl/polityka/506165-czas-na-czarowanie-lewactwa-holownia-chce-odcinac-kosciol


  Ps..Hołownia to zwykła sprzedajna marionetka - „katolik” chętnie sekujący Kościół. Jako praktykujący katolik mam szczególny mandat do łamania przykazań Bożych. Hołownia to lewak, drugi Palikot tylko cwańszy. Tak, ty masz gościu „szczególny mandat”, do tego, żeby spadać tam skąd przyszedłeś, do TVNu, i przestać absorbować opinię publiczną swoim kluczeniem w prostych sprawach i piętrowym pustosłowiem. Tomasz Turowski też 10 lat jako jezuita a później wyszło że to zwykły agent i zdrajca tak samo jak Hołownia…Czy jest możliwe by nie wiedział, nie rozumiał co głosi ? A jeżeli wie, rozumie - to jest to czystej postaci OBŁUDNIK, groźny swoją fałszywością obłudnik. A gdyby przyjąć, że nie wie, nie rozumie - to cóż jest warte jego gadanie? To schizofrenik religijny. Do jakiego kościoła on należy? Kościół katolicki i państwo polskie działają w oparciu o zasady autonomii i niezależności.
 • Jak tak można?! Obelgi Kołakowskiej pod adresem premiera: "Morawiecki, ty nieludzki tchórzu, chamie skończony. Oskalpujemy go"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jZDE3Zi9wLzIwMjAvMDYvMjQvMTIwMC83NzEvOTY3NmQ2MzUxZmM5NDY5NWI2YTFmODg5YzE3OTQ5NzguanBlZw==.jpeg

  Morawiecki, ty nieludzki tchórzu, chamie skończony. Jeżeli nie odwołasz, to gwarantuję, że powiesimy za jaja naszego premiera Morawieckiego albo go oskalpujemy. To się bardzo źle skończy, bo my rodzice się na to nie zgadzamy, żebyście mordowali nasze dzieci napisała na Instagramie Viola Kołakowska. Cwelebrytka ciężko znosi czas pandemii i publikuje coraz bardziej absurdalne i skandaliczne wpisy. Tym razem jednak przekroczyła wszelkie granice.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/506182-obelgi-i-grozby-kolakowskiej-pod-adresem-premiera

  Ps...Tu potrzeba psychiatry albo wprost egzorcysty. Ale żeby się na Morawieckim wyładowywać anie na tych od botoksu i skalpela? Ta naszprycowana botoksem twarz budzi grozę. Nie wiedziałem, że w Polsce mamy Indian, a właściwie Indiankę…Viola Kołakowska - „Pierwotnie jej nazwisko brzmiało Kołek – zmieniła je na Kołakowska.” Abstrahując od jej karygodnego …zachowania tej pani (albo nie wytrzymuje kwarantanny albo autoreklama), to skąd u cwelebrytów ten pęd do zmiany nazwisk: Kołakowska (Kołek), Preisner (Kowalski), Szyc (Michalak), Połomski (Pająk)? Jaka to cwelebrytka, pierwsze słyszę. Toż to po prostu głupia i chamska kobieta, i nie rozumiem dlaczego jej głupotą zajmujemy się. Tacy byli, są i będą ale nie nimi kraj stoi. Proszę żeby tą mową miłości z urzędu zajęła się prokuratura. Wszyscy mamy dość tej nienawiści. Czas ukrócić chamstwo i przykładnie ukarać. Kolejne rożnego rodzaju wypowiedzi kasty profesorów i artystów coraz mocniej utwierdzają mnie w przekonaniu, że polska nauka i sztuka to dno.
 • Przekleństwa i lewackie hasła. Głośno o spocie z aktorami i youtuberami. "Wybory są jak prezerwatywa"; "Z tą Polską chujową".
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wMWI3NS9wLzIwMjAvMDYvMjQvODI1LzUwMC8xZWE2NDEzNTM0M2E0YWQzODQ0MGExYWQ4MGJiMzRjMS5wbmc=.png


  Głośno w sieci o spocie, w którym młodzi ludzie wyrażają swój „gniew” na obecną Polskę i wzywają do głosowania. Wystąpili w nim również znani aktorzy i youtuberzy. Problem jednak w tym, że narracja jest przepełniona lewackimi hasłami, a niemal każde zdanie jest pełne wulgaryzmów. Kto za tym stoi?
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/506183-wulgarny-spot-mlodziezy-z-ta-polska-chwa-wideo


  Ps...To POlska młodzież? nie Polska. Do psychiatryka, a wulgaryzmy to ich język. Żenujący sPOt. To jest przyszłość narodu? To chyba lepiej wymrzeć…. Ludzie z którymi nie czuję żadnej wspólnoty. co najwyżej ten sam język… Ale komentarze na youtubie są pocieszające. Żadnego poparcia. „O moim życiu decydują ludzie, których za kilka lat tu nie będzie”. Pyszałkowatość paru małolatów którzy jeszcze sami niczego nie dokonali i nie zrozumieli. Bycie młodym i głupim to nie argument. Te twarze znane z marszów miłości LGBT i wieców skrajnej lewicy?!! Miłość do ludzi aż w nich kipi! Dzięki krwi naszych przodków tacy gówniarze cieszą się dobrobytu i bezpieczeństwa. Nikt ich nie zatrzymuje, granice wolne tyle, że łatwo narzekać kiedy ma się dobrobyt na miejscu. Niszowa młodzież ,niszowe poglądy, sądząc po języku niszowe środowiska, opłacone przez niszowych fanatyków, szkoda tych młodych ludzi. Jeśli oni są za wolnością słowa to powinni wiedzieć, że z ich bełkotu płynie wniosek o ich upośledzeniu intelektualnym. Nic nie wiedzą o życiu i o świecie. Są zmanipulowanymi na dziś tzn od iluś lat! Te wybory są bitwą o powstrzymanie powodzi neobolszewickiej chamskiej hołoty. To będzie współczesna „Bitwa Warszawska” po 100 latach po obronieniu Europy przed bolszewizmem.
 • Kolejna ustawka dla Trzaskowskiego? Gersdorf i Dulkiewicz chcą dyskutować w Niemczech o autorytaryzmie i „praworządności”
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mMTQyMy9wLzIwMjAvMDYvMjQvODI1LzUwMC8zYTFkOWZmNjYwNGE0ZGMzYTFhMGNiODcxMjI2NDFkYi5qcGVn.jpeg
  „Partia niemiecka” znów chce wesprzeć Rafała Trzaskowskiego i jego kandydaturę? Aleksandra Dulkiewicz, prof. Małgorzata Gersdorf, Niemiecki Instytut Praw Człowieka, Miasto Brema oraz Poznańskie Centrum Praw Człowieka organizują jutro międzynarodową konferencję pt. „Zapewnić rządy prawa w Europie”. Jak ustalił portal wPolityce.pl, w trakcie tej debaty, będzie atakowany polski rząd. Prelegenci będą też podejmować temat reformy polskiego sądownictwa.


  https://wpolityce.pl/polityka/506174-gersdorf-i-dulkiewicz-beda-dyskutowac-w-niemczech-o-polsce

  Ps...Te dwie Obrzydliwe RASZPLE powinny mieć Zakaz Powrotu do Polski. Kapuchy! niech tam zostaną. BANICJA!To są dwie Targowiczanki pełną gębą! Odebrać im obywatelstwo! Niech Makrela da im niemieckie. Erdogan wiedziałby, co zrobić. Z tego nadmiaru żółci u chazarskiej schlampe, alkoholiczki i córci folksdojczy Gersdorf gęba się już wykrzywiła jak u flądry. A ukrochazarka tępa i alkoholiczka i bladź Adamowitza i tego z Soppot Dulkiewicz musi jeszcze trochę napluć na Polskę, żeby uzyskać taki sam efekt!
 • @Oświat 13:31:40
  Polacy alert!, do najwyższego urzędu „totalsi” próbują upchnąć kolejnego szkodnika, a dewianci seksualni już świętują, że obok kandydata lewicy i TVN, mają kandydata PO-KO na Prezydenta RP! Przecież ten „geniusz” w stolicy „rządził” tak, jak inspektor Clouseau z „Różowej Pantery” prowadził śledztwa - czego się nie tknął, to coraz większa katastrofa. Brakło mu na infrastrukturę i remonty, ale na ideologiczny tęczowy „rozkurz” zawsze miał i szastał pieniędzmi od pierwszej chwili! „Tęczowy” tramwaj, finansowanie LGBT+ planowa deprawacja w szkołach („latarnicy” itp.), tuszowane problemy z „Czajką”, awaria sieci ciepłowniczej, zagłodzone kozy na łęgu, kosztowna „plaża” nad Wisłą i „strefa relaksu” w centrum. Oni wykorzystują to, że w demokracji byle kto dobrze wylansowany może zostać politykiem i potem decydować o naszych losach! Swojego zdezorientowanego wyborcę znajdzie ewidentny matoł, pijak, aferzysta i oszust, komediant i pajac, najpodlejszy zdrajca, dewiant, przestępca kryminalny itd., itp. Tacy niestety stanowią spory procent, jednak dopóki ich liczba nie przekracza „masy krytycznej”, a najwięksi szkodnicy nie opanują kluczowych funkcji, to Państwo może jeszcze jakoś w miarę normalnie funkcjonować, a nawet się rozwijać. Nie wymieniam ich po nazwisku, bo zainteresowani wiedzą o których „polityków” chodzi. Rodacy!, niezależnie od opcji politycznej, jeśli zależy Wam na Polsce i chcecie żyć godnie i bezpiecznie, oraz być dumni z naszego kraju to otwórzcie oczy i nie pomagajcie mafii ponownie dorwać się do władzy. Kierujcie się rozumem, a nie propagandą z obcych, choć polskojęzycznych mediów! Głupio dokonanego wyboru nie da się cofnąć, nie ryzykujcie stawiając na kłamliwych amoralnych przebierańców i wilki w owczej skórze dlatego, że pięknie obiecują „gruszki na wierzbie”, choć nigdy nic pozytywnego nie zrobili! Im nie chodzi o Was, ale o interesy swoje oraz swoich mafijnych mocodawców - nie dajmy się im podejść i oszukać!
 • Dziwię się
  Że po trzydziestu latach polskiej "demokracji",wyprzedawania interesów polski i Polaków, pozbawiania nas suwerenności i podmiotowości przeważnie na rzecz obcych nacji, nie liczenia się z naszym zdaniem, coraz większego zamordyzmu, traktowania nas jak bydło, totalnej inwigilacji, pozbawienia nas prawa do własnego ciała ktoś bierze pod uwagę udział w wyborach. Toż to totalny odjazd i całkowita utrata kontaktu z rzeczywistością. Jest to podpisanie się pod wszystko ustawami które weszły w tym czasie w życie.
 • MY CZY ONI? WYBÓR KONIECZNY
  https://bezdekretu.blogspot.com/2020/06/my-czy-oni-wybor-konieczny.html

  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • Trzaskowski krytykuje program Mieszkanie Plus i... chwali się swoimi działaniami w Warszawie: Oddaliśmy już 228 mieszkań
  https://wpolityce.pl/polityka/506170-trzaskowski-krytykuje-mieszkanie-ale-sam-programu-nie-ma


  Macie talent do dorabiania się na cudzym nieszczęściu, więc jest się czym pochwalić! W tym przypadku oddaliście za pół darmo oszustom z mafii reprywatyzacyjnej o wiele więcej, bo wielką liczbę całych kamienic, kosztem tragedii dla ponad 40000 ludzi z nich wyrzuconych! Wcześniej czy później, to się na was zemści…Komu oddaliście? No Hajka to oddawała całe kamienice … z lokatorami na dokładkę! Swoim za 1/100 ceny i po rabacie! Tak ubeckoesbecki miocie i tępakuTrzaskowski oddaliście 228 mieszkań dla 120- letnich spadkobierców tzn. wyrzuciliście na bruk ludzi z tych mieszkań! Wstyd, że taki człowiek jest prezydentem stolicy Polski! Jeszcze kilka dni i PUDEL obieca wam kredki, emeryturę pod palmami w wieku 90 lat, ruskiego misiaczka na dobranoc/koks, tanie domki z kartonu/fawele, rule relax na paletach/cwelebryci, tęczowy syf itp...
 • @JimA 13:15:17
  cz ty naprawde nie potrafisz sie po prostu radowac ?????:)

  https://youtu.be/cWPPedsKMUc

  wspolne spiewy , wsoplne tance , dwa jezyki , wspolne pieniadze , dwa narody wybrane wkrotce wreszcie pod jednym dachem
 • @rowszan 17:28:40
  Po prostu to tak, jak najbardziej potrafię :) ale jeśli nie odczytam linka nie zrozumiem kontekstu, a nie odczytam wcześniej niż jutro rano. Zatem raduje się i tak, niezależnie i po prostu. Potem być może będę radowal się we wspólnocie... Choć dwa narody to brzmi podejrzanie
 • @rowszan 17:28:40
  Nie wiem o czym piszesz, jutro się dowiem.
 • @JimA 22:15:04
  takie sobie tam cos znalazlem w necie i mnie natchlo , czy ja wiem ? radowac sie trzeba ale oni mnie zaskoczyli zaczeli duzo wczesniej niz myslalem
 • @rowszan 22:21:57
  :) chyba kumam o co Kaman, ale to tylko moje domysły. Tysiąc kóz mi się wykocilo... Zajęty byłem, nie sledzilem. Wszystko przez ten deszcz. Dopiero dziś przestało padać i ma zacząć jutro znów. :) tak, co do tańców dwóch narodów, to wiesz, jak powyżej.
 • @JimA 22:43:20
  tysiace koz , miliony koz a serce buje jedno ......
 • @rowszan 22:48:52
  No, jak tu się nie radować, sam powiedz :)
 • @JimA 22:53:49
  zaprawde , zaprawde powiadam ci , radujmy sie , Ide spac , jutro ciezki dzien . uscisnij wszystkie male kozki .
 • @rowszan 22:56:25
  Pewnie że tak :) Kolorowych!
 • @krzysztofjaw
  Główny Inspektorat Transportu Drogowego: Warszawa nie kontroluje właściwie przewoźników realizujących przewozy na terenie miasta. Miasto Stołeczne Warszawa właściwie nie nadzoruje przewoźników w tym zakresie i nie dba niestety o to, aby były przestrzegane normy czasu pracy, aby przewoźnicy nie narażali bezpieczeństwa pasażerów i bezpieczeństwa innych użytkowników ruchu drogowego - ocenił dzisiaj podczas briefingu prasowego Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego. W związku z wczorajszym tragicznym wypadkiem rozpoczynamy kontrole krzyżowe w firmach realizujących przewozy autobusowe na terenie m. st. Warszawy poinformował dzisiaj podczas konferencji prasowej Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur. Jak wyjaśnił, będą to kontrole we wszystkich firmach, które realizują te przewozy na terenie stolicy.  Będziemy prowadzili kontrole krzyżowe, żeby sprawdzić, czy kierowcy autobusów na terenie Warszawie nie pracują w kilku firmach równocześnie. Wiązałoby się to z łamaniem zasad o czasie pracy, pracowaniem przez nich zbyt długo. Niestety dotychczasowe kontrole (...) wykazały, że normy czasu pracy nie są w tych firmach przestrzegane i firmy na przestrzeni ostatnich lat były karane wysokimi karami administracyjnymi - zaznaczył. Gajadhur poinformował jednocześnie, że GITD jest w kontakcie z prokuraturą. Będziemy również wykonywali kontrole na zlecenie prokuratury zaznaczył. Niestety wpływają do nas skargi na m. st. Warszawy w związku z tym, że są podejrzenia, że kierowcy pracują równocześnie w kilku firmach i nie są przestrzegane normy czasu pracy zaznaczył. o niestety Miasto Stołeczne Warszawa właściwie nie nadzoruje przewoźników w tym zakresie i nie dba niestety o to, aby były przestrzegane normy czasu pracy, aby przewoźnicy nie narażali bezpieczeństwa pasażerów i bezpieczeństwa innych użytkowników ruchu drogowego ocenił. Poinformował jednocześnie, że trwa już kontrola w firmie, której autobus uczestniczył w czwartkowym wypadku. Ona zostanie rozszerzona o sprawdzenie kierowców i porównanie, czy ci kierowcy nie realizują jednocześnie przewozów w innych firmach wykonujących przewozy autobusowe na terenie m.st. Warszawy wskazał. Niestety Inspekcja Transportu Drogowego musi wykonać tę pracę, którą powinno wykonać m. st. Warszawy działające za pośrednictwem Zarządu Transportu Miejskiego ocenił.                                                                                                                          https://niezalezna.pl/337486-nie-cichna-echa-wypadku-na-s8-gitd-miasto-warszawa-wlasciwie-nie-nadzoruje-przewoznikow                                                                                                                                                                           
  Ps...To jest pewien symbol-przestroga, jeżeli Trzaskowski wygra, to samo czeka Polskę. Wybierzcie Rafała, a skończy się jak wczorajsza jazda tym autobusem! To jest możliwe tylko w mieście rządzonym przez Trzaskowskiego aby narkoman był kierowcą MPK. Trzaskowski ma na rękach krew ofiar wypadku. Trzaskowski ma krew na rękach. To Trzaskowski zabił tę biedną staruszkę. Kierowca zatrudniony przez bajpas finansowy czyli przez zewnętrzną firmę, żeby można było z publicznej kasy Warszawy wyciągać siano… SKANDAL! Całe PO. Warszawa to dla nich worek z kasą. Ciekawe co widział, skoro nie widział wypadku. Jeszcze bardziej sensacyjna sensacja - test na koronawirusa mu wyszedł pozytywny. Przykład idzie z góry, wszyscy w stolicy wciągają. Ten Tragiczny Wypadek to dzisiejsza „POlszewicka” Warszawa w pigułce! Kumpel kokainowego narkomana „Trzaśniętego” naćpany kierowca rozwalił warszawski autobus z tragicznym skutkiem! No to w ZTM polecą głowy jak się potwierdzi, że ich kierowcy nie przechodzą regularnych testów na alkohol i narkotyki. Czy w ZTM pod żydowskim i niemieckim zarządem warszawskim się ćpa? Widać że w „Lemingowie” mieście nowoczesnym, od samego dołu do samej GÓRY bez wspomagaczy już nie są w stanie funkcjonować. Policja ustali dopiero faktyczne okoliczności tej katastrofy. Ale w powszechnej opinii w Warszawie narkotyki są w popularne od najwyższych szczebli do podrzędnych pracowników miejskich. Niemiecka ARRIVA zatrudnia ze względów oszczędnościowych niskopłatne „śmieci” spośród kierowców, stąd ten wypadek autobusowy z ćpunem, potrzebna pilnie ustawa ograniczająca dostęp obcych przewoźników w Polsce. To niestety obciąża Ratusz i Trzaskowskiego. Nie można wprawdzie oskarżyć kogoś z ratusza, że naćpa się albo naleje motorniczy lecz tak właśnie wygląda zarządzanie przez fachofcuf z PO. O szkoleniach, doborze kierowców słychać niewiele. Za to zauważyć się da przy każdych wyborach wykorzystywanie transportu miejskiego do kampanii kandydatów PO. Na okrągło i do znudzenia puszczana jest propaganda POwska na monitorach. Może dlatego brakuje czasu na to, by zainteresować się, kto kieruje pojazdami. Kierowca lat 20 kilka, jeździł od roku, uprawnienia na AUTOBUS PRZEGUBOWY, więc doświadczenie niewielkie. Ciekawe, co na to ubezpieczyciel ZTM. Jak chce się zgłosić młodocianego do prywatnej osobówki, to OC rośnie nawet dwukrotnie. Tu można było posadzić młodego za kierownicą jednego z największych autobusów, Ale pewnie było taniej. Brawo Rafałek. To w Leminglandzie Warszawa nie bada się lemingów, odpowiedzialnych za życie innych lemingów, w kierunku śmiercionośnych używek? Jak lemingi wybiorą naczelnego leminga to obudzimy się w Leminglandzie i o to chodzi pasterzom lemingów. Cwelebryci często po narkotykach w telewizji prowadzą programy lub w nich występują. Dilerów praktycznie się nie ściga. Głośne procesy zamiecione pod dywan, to co się dziwić że Warszawka sobie baluje z widocznym skutkiem. Jakaś dziwna cisza, że ta Arriva to własność Deutsche Bahn! Arriva to firma niemiecka a Mobilis izraelska. A mnie zaciekawiła firma Arriva własność Deutsche Bahn - która działa na terenie Pomorza Zachodniego, i dawnego Kraju Warty " Warthegau" włączonego do Rzeszy w czasie wojny w Warszawie jest wyjątkiem. Jakiś sentyment niemiecki do tych stron? Natomiast jeśli potwierdzi się info o narkotyku u kierowcy - to należy rozważyć dalszą działalność tej firmy w Polsce. O Arriwie-z koncernu Deutsche Bahn - pisałem. Pytania na które odpowie Prokuratura to; zasady zatrudniania kierowców, ich uprawnienia, staż, wiek, stan zdrowia, obowiązkowe badania, opinie środowiskowe.....itd itp. Jakiekolwiek uchybienia w tych tematach-powinny powodować- wykluczenie tej niemieckiej firmy z działalności w Polsce, która poza Warszawą - obejmuje dość specyficzny teren naszego kraju. Kilka lat temu w Łodzi naćpany motorniczy zabił tramwajem trzy kobiety, które przechodziły na zielonym świetle na pasach. Nawet tego nie zauważył. Tramwaj zatrzymali pasażerowie. Na koniec pytanie do teleturnieju. Rafałek, Bufeciara, duża kasa i słabe efekty, najbardziej kosztowne inwestycje, korki jak Pekinie, Niemieckie bojówki na ulicach, Policja prowokująca demonstrantów i strzelająca do nich, walka z kierowcami prywatnych pojazdów, drożyzna i brak parkingów, tunel przez rok zalany wodą, płonący most na rzece, ścieki płynące do rzeki z ujęciami wody pitnej, wybudowany most bez zjazdów na trasy, awarie prądu z wyłączeniami wody i komunikacji, lotnisko ale za małe, metro ale tylko 2 linie, autobusy spadające z wiaduktów. GDZIE TAK JEST?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej