Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Pedofilia dotyczy każdego środowiska, ale...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma lepszych i gorszych aktywnych pedofilów. Wszystkich należy traktować tak samo i dążyć do ich surowego ukarania.

 ... są takie, o których się słyszy, że występuje procentowo relatywnie najczęściej, a są to: celebryci, biznesmeni, LGBT+, pracujący z dziećmi (np. psychologowie, nauczyciele), księża, rodzic (rodzice), itp. W mniejszym procencie dotyczy ona również innych kategorii obywateli, którzy mając takie skłonności dopuszczają się tych obrzydliwych praktyk, przy czym należy też zauważyć, że nie wszyscy z takimi skłonnościami są aktywnymi pedofilami. 

Nie ma lepszych i gorszych aktywnych pedofilów. Wszystkich należy traktować tak samo i dążyć do ich surowego ukarania.

I nie ma co tu gardłować nad wysokością kary: winna być jak najwyższa, bo jak wykazuje część badań ta "przypadłość" jest w swojej masie nieuleczalna i ewentualne odbycie kary nie wpływa na jej zaniechanie przez dotkniętych nią ludzi. Ich resocjalizacja nie przynosi prawie w ogóle żadnego efektu, bowiem pedofilia "zaczyna się ujawniać we wczesnym okresie dojrzewania, poprzedzając zachowania seksualne, czy samoidentyfikację i jest trwałą, utrzymującą się przez całe życie preferencją" [1]. Inni naukowcy zaś uważają, że brak jest dowodów na wrodzony charakter pedofilii upoważniający do nazwania jej orientacją (preferencją) seksualną, co w konsekwencji prowadzi do prób jej leczenia [1]. 

Nie ma sensu dyskusja o tym czy jest to zwykła chorobowa dewiacja czy też jedna z preferencji seksualnych, jak po części chcą ją widzieć niektóre środowiska jak np. LGBTQ+. Z punktu widzenia dziecka jest to coś koszmarnego, które odciska psychiczne piętno na ich całe dorosłe życie... o ile wcześniej nie popełnią samobójstwa. Zdarzają się też przypadki, że już w dorosłym życiu ukierunkowują swoje preferencje seksualne również w kierunku pedofilii, niezależne czy hetero, bi czy homoseksualnej. W całej dyskusji zawsze powinniśmy mieć w centrum uwagi dziecko a nie jakieś teoretyczne rozważania czy pedofilia jest chorobą czy też nie.

Z tego samego względu nie ma co licytować się, w którym środowisku jest najwięcej pedofilów. Każdy przypadek jest czystym złem i należy go rozpatrywać indywidualnie a nie zbiorowo. Musimy mieć na uwadze każde dziecko, które dotknęła pedofilia i surowo karać jej sprawcę (lub sprawców). 

Odrębną kwestią jest to, że zauważa się, iż pewne środowiska mają skłonności pedofilskie, które nie podlegają jakiejkolwiek analizie naukowej. Ich pedofilia jest po prostu implikowana środowiskowo, co można było zauważyć na przykład w filmach braci Sekielskich czy S. Latkowskiego. W tym kontekście jest to szczególnie karygodne, bowiem wprost prowadzi do powstawania "przemysłu pedofilskiego", co można zauważyć po obejrzeniu obydwu filmów.

Nie powinno być żadnych "świętych krów"... wszystkich należy traktować tak samo i niezależnie czy są to ludzie znani czy mający duży zasób gotówki. Mało tego... dla wielu ludzie z pierwszych stron gazet są autorytetami i nie można pozwolić na to, żeby tą swoją "wyjątkowość" wykorzystywali do popełnienia czynów pedofilskich. A z tym mieliśmy do czynienia w procederze wskazanym w filmie S. Latkowskiego.

Inną sprawą jest też to, że skłonność do wszelkiej dewiacji jest wprost proporcjonalna do charakteru pewnych środowisk a wśród celebrytów i środowisk opiniotwórczych oraz opinionośnych jest to zauważalne szczególnie. Nie wiem czy wynika to z posiadania dużych pieniędzy, zgnilizny etyczno-moralnej i przekraczania kolejnych granic (jak w "Granicy" Z. Nałkowskiej) czy też wynika z osobistych preferencji. Fakt pozostaje faktem i tego się nie zmieni. W sumie przyczyny są nieistotne, bowiem - jak wskazałem - liczy się przede wszystkim dobro dziecka.

Osobiście "nóż mi się w kieszeni otwiera", gdy widzę lub słyszę pedofilów i sądzę, że chyba niemal u wszystkich jest podobnie. Państwo musi zrobić wszystko, aby tacy ludzie "nie chodzili po wolności".

Ale przecież państwo nie załatwi wszystkiego. Tutaj kłania się odpowiednie wychowanie młodych ludzi przez rodziców. Trzeba zawsze mieć dobre stosunki ze swoim dzieckiem, ponieważ może się zdarzyć, iż brak wzajemnego zaufania może się skończyć tragicznie. Dużą rolę odgrywają też nauczyciele, którzy winny wskazywać dzieciom czym jest pedofilia i co to jest tzw. "zły dotyk". To obszar bardzo delikatny, ale naprawdę warto.

[1] https://pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Temat ważny. Więc 5 ☆
  Trudny do realizacji, bo poza niebezpieczeństwem ze strony całkiem obcych pedofilów są wśród tych którym powierzono wychowanie i opiekę. dzieci teź niestety nauczyciele, lekarze, psycholodzy, duchowni i co naj trudniej do wykrycia, rodzice.

  Tragedią jest też gdy spotyka się ten kryminalny preceder z relatywizmem a nawet apropatą ze strony niektórych środowisk czy jednostek.

  Tu prokuratura i sądy nie powinny być pobłażliwe, jednak i wśród tego kręgu są przypadki zboczeń.

  Niestety.
 • Autor
  I tu powiedział Pan coś ważnego. Rodzice to najważniejsze ogniwo w tym procederze. Takie wychowanie żeby dziecko nie wstydziło się i nie bało powiedzieć o jakiś dziwnych zachowaniach dorosłych. Niestety z tym w Polsce jest raczej kiepsko. Dziwi mnie nieraz jak nastolatka z rodziny gdzie starcza ledwie od pierwszego do pierwszego ma smartfon za 4 - 4,5 tyś. lub bierze nie wiadomo skąd drogie i modne ciuchy. Dziwne że rodzice tego nie widzą.
 • @marek500 17:12:49
  Dokładnie. Napisałem teraz tak na blogu Pana Gorzyńskiego. Nie wyobrażam sobie, aby moja córka (I klasa LO) chodziła po jakiś klubach z jakimiś przygodnie poznanymi facetami.
 • @Alfax 17:04:03
  Wszytko ok. tylko te dewiacje to nie pryszcz który można wycisnąć. Jedyne co można to wykrywać i izolować takie osoby. Niestety tej wojny się nie wygra i liczba ofiar nie będzie maleć. Obojętnie jakie będą kary to i tak nie rozwiąże się problemu. Jeszcze na świecie są regiony gdzie za pewne dewiacje jest kara śmierci, a jednak i tak co chwilę jakiegoś demaskują.
 • Daniel Cohn Bendit
  Otwarcie przyznawał się do tego, że ,,kocha dzieci,, i że przeprowadzał różne eksperymenty z nieletnimi, jest eurodeputowanym, ma odpowiednie korzenie, przyjaźni się z Michnikiem, żyje jak pączek w maśle.
  Podobnie Hartman i Najsztub, też wykazywali aprobatę dla pedofilii i wszystko gra.
  No i teraz Wojewódzki, to ile lat mają jego kopulantki
  ? Myślałem, że zachacza tylko dorosłe, a tu dzieci?
  Jednym wolno więcej, innym mniej.
 • Celebryci i księża. Oraz nauczyciele.
  "Nie ma lepszych i gorszych aktywnych pedofilów. Wszystkich należy traktować tak samo i dążyć do ich surowego ukarania."

  No właśnie. Nie rozumiem czemu zwolennicy PiS, film Sekielskiego traktują jako atak na swoją partię, zaś zwolennicy PO tak traktują film Latkowskiego? Film o tzw pedofilii między nauczycielami to atak na SLD?

  Wszyscy powariowali.
 • @Jozio z Londynu 17:53:41
  Można powiedzieć ,że byłeś blisko.Latkowski był zaproszony dzisiaj rano na rozmowę o wczorajszym filmie do radia rmf.Przed przybyciem do studia otrzymał SMS,że z przyczyn technicznych rozmowa na antenie nie dojdzie do skutku.
  A jeszcze przedwczoraj darli mordy na antenie o cenzurze w PRIII
 • @Pedant 18:23:09
  //Wszyscy powariowali.//

  Sorry ale takie mamy tu w Polszcze klimaty.
  W latach 70-tych "wybuchła" sprawa koszmarnej rodzinki Zakrzewskich.
  Ich działalność to gotowy scenariusz na horror.Ale jak to w środowiskach wiejskich trudno było o świadków.Wszyscy łącznie z milicją wiedzieli ale nikt nie chciał zeznawać zaś sami oskarżeni nie kwapili się do przyznania.
  Wówczas poprzez specjalnego agenta osadzonego w celi podsunięto podejrzanemu myśl żeby napisał list do Wolnej Europy i przedstawił wszystkie ofiary jako komunistów zaś swoją z nimi rozprawę jako walkę z komunizmem.Przynęta chwyciła,podejrzany (w prawdzie w specyficzny sposób ale ) przyznał się i do ostatniej chwili wierzył że Wolna Europa przyśle po niego helikopter i zabierze go z Polski.
  Zakrzewscy byli prymitywnymi chłopami ale i oni wiedzieli że wystarczy przedstawić się jako "męczennik komuny" a Zachód nie tylko stanie za tobą murem ale usprawiedliwi wszystkie twoje słabostki.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zab%C3%B3jstwa_dokonane_przez_rodzin%C4%99_Zakrzewskich
 • @Pedant 18:23:09
  Są "branże", które dewiantów przyciągają. Ale gdy idzie o film Latkowskiego, to ja się pytam gdzie są rodzice? Molestowanie czy gwałty dokonywane przez księży, nauczycieli, psychologów; rodziców nie obciąża aż tak bardzo. Bo to "zawody" cieszące się zaufaniem społecznym. Ale łażenie gówniar po jakiś klubach? Czy rodzice jeszcze wychowują? Co oczywiście sprawców nie usprawiedliwia. Ale rodzice też powinni się zastanowić czy w domu wszystko jest ok.
 • @matterhorn 18:44:44
  Prywatna stacja może robić co chce, choć to oczywiście cenzura. Ale ja ich nie utrzymuje. Natomiast to co nazywa się publicznym (choć jest partyjnym) powinno unikać cenzury. Do tego tak prostackiej. Już wyszło, ze Kowalczewski kłamał, bo Metz pokazał smsa od niego. Jeżeli Kowalczewski dalej będzie tam dyrektorował, to będzie oznaczało, że wykonał zadanie zlecone wyżej. Co będzie już kompromitacją dla całego PiSu. Ale PiSIory nawet nie potrafią reaogwac w takich sytuacja. RMF to stacja prywatna. Od prawie 15 lat, większosć udziałów posiadają Niemcy. Ale firmy niemieckie (oprócz amerykańskich) to najbardziej wspierane firmy przez rząd PiSu (choćby 80 baniek dla Mercedesa). Po rozmowie z Angelą Duda wetuje ustawy. Duda wie, gdzie prawdziwa władza. Trochę w Berlinie, trochę w Waszyngtonie, troche w Tel Avivie.
  Czyli RMF może robić co chce, bo znowu Angela zadzwoni. Ja zresztą, nigdy tej stacji nie słuchałem. Z ogólnopolskich to tylko Trójkę, dawniej Maryja i Dwójkę jeszcze. Poza Trójką to stacje lokalne
 • @Pedant 18:23:09
  Sekielscy uderzyli w reakcyjny kler, a Latkowski w postępowych celebrytów. Kler jest w jakimś stopniu zapleczem PiS, a cwelebryci zapleczem POKO, Lewicy i Biedronia. Także zwolennicy jednych i drugich mają dobry węch.
 • @Wican 18:56:56
  No, jeszcze musi się ciut liczyć z Jarosławem Polskę zbawem, przynajmniej do wyborów. Potem już druga kadencja, więc będzie mógł wypiąć się na Jarosława. Zostanie Merkel, Stany i Izrael. Tam będzie musiał się podlizywać, aby po drugiej kadencji dostać jakąś fuchę. Kwaśniewskiemu się nie udało, Tuskowi wyszło zupełnie nieźle, będzie musiał się Gumiś podlansować.
 • @zbig71 19:01:16
  "Kler jest w jakimś stopniu zapleczem PiS, a cwelebryci zapleczem POKO, Lewicy i Biedronia."

  Być może, ale nie jest to dobry powód, aby pomniejszać wykroczenia. Bardziej to szkodzi "sprawie" niż pomaga.
 • @Pedant 19:07:29
  Ale tu nie chodzi o pomniejszanie wykroczeń, tylko o paliwo dla elektoratów.
 • Nawet w tej kwestii wyłazi PIS-owska obłuda.
  Że zapytam;a pedofilia "dysydenta" Władimira Bukowskiego PIS-dzielcom przypadkiem nie wadziała? Zboczeniec był już kilka lat pod śledztwem a oni pisali o nim jak o świętym.
  Gdyby jeszcze Bukowski nie przyznał się do tych ton dziecięcej pornografii można było by mieć wątpliwości że może prowokacja
  ,może polityka czy coś takiego.Ale dziadyga przyznała się do ich posiadania dla celów naukowych.Że niby miał robić jakieś analizy czy studia socjologiczne
  Laudację na jego cześć wygłosili:Michalkiewicz,Gadowski,Andrzej Nowak,redakcja niezaleznej.pl
  https://niezalezna.pl/299935-wladimir-bukowski-odszedl-wsrod-bialo-czerwonych-flag-poruszajace-zdjecie-z-pogrzebu
 • @marek500 17:12:49 @Wican
  Problem wychowania jest tak naprawdę najważniejszy. Od tego się wszystko zaczyna. Ja też nie wyobrażam sobie tego, że mój syn czy córka jako nastolatki gdzieś chadzają po klubach nocnych, to nawet kwestia godziny powrotu i wiedzy, gdzie pociecha tak naprawdę przebywa. I nie ma tu znaczenia czy ktoś pochodzi z biednej czy bogatej rodziny. Zawsze trzeba mieć swoje dzieci na uwadze i budować więź zaufania.
  pozdrawiam
 • @zbig71 18:08:18
  Bendit to wynaturzone indywiduum i aż strach pomysleć, że co niektórzy tak bardzo prą do europejskości.
  Pozdrawiam
 • @zbig71 19:07:28
  Ale co Kaczelnik może? To jest duży Miś na nasze możliwości. Ale Dudę namaścił kneset. A Miś Kaczelnik już jest na nich za krótki.
 • @zbig71 19:01:16
  Są sprawy, które nie podlegają a przynajmniej nie powinny podlegać sporom partyjnym. A pedofilia taką jest. Oczywiście żałuję, że żaden z autorów nie wzniósł się na bezstronność i nie zrobił filmu o pedofilii w ogóle, ale skupił się na jednej z grup, ale w sumie mogą się uzupełniać.

  To naprawdę jest problem. Dla mnie chyba najobrzydliwszą formą pedofilii jest dopuszczanie sie do niej przez rodzica. Nie oznacza to, że inni mnie nie brzydzą...

  Pozdrawiam
 • @Pedant 19:07:29
  Ale tu nie chodzi o sprawę i walkę z pedofilią. Chodzi o uderzenie jednego plemienia w drugie.
  Mnie jeszcze coś jedno dziwi w kwestii cwelebrytów. Rżóni paparazzi niby na nich polują, kolorowe gazety niby powinny lubić szok. A dziwnym trafem, żadna redakcja się nie postarała, aby porobić zdjęcia choćby. Ewentualnie krótkie rozmowy z pracownikami klubu. Poza miejscem pracy, oczywiście. Nawet nie trzeba wielkiego śledztwa robić. Wystarczy, że jakaś redakcja zleciłaby coś jakiemuś łebkowi to dla kariery mógłby powstać fajny materiał. Zdjęcia, wywiady, itd. A okazuje się, ze redakcje boją się zrazić cwelebrytów (paskudne słowo, ale już się przyjęło, nawet bez literki "w" po "c").
 • @Wican 18:56:56
  Utrzymujesz poprzez wszelakie reklamy.
 • @kula Lis 69 19:34:59
  Nie nie nie. Prywatne firmy płacą prywatne pieniądze. W reklamach to ja pewnie utrzymują gadzinówki Sakevycza czy Karnowskich. Wcześniej utrzymywałem gadzinówki Michnika w ten sposób. Reklamy państwówek czy prenumeraty przez instytucje publiczne.
  Ale gdy idzie o reklamy, to mnie one nie ruszają. Gdy Hellenę zaczął reklamować WOjewódzki, to moja rodzina tego nie kupowała. Bo facet który wkładał polską flagę do psiego g..na, wygląda żałośnie gdy odwołuje się do konsumenckiego patriotyzmu.
 • Poczytaj u mnie
  nie będę powtarzał. 5 i pzdr.
 • Mazurek apeluje do Budki i Trzaskowskiego: Czy potępicie i odetniecie się od celebrytów, którzy was popierają?
  https://wpolityce.pl/polityka/501206-mazurek-do-po-potepicie-celebrytow-ktorzy-was-popieraja
 • @kula Lis 69 19:49:51
  Mazurek to zakłamana szuja (wiem, miałem okazje poznać niestety), ale tutaj strzelił celnie
 • Dlatego Trzaskowski zaatakował TVP, bo wiedział co będzie w filmie Latkowskiego! Obrońca pedofilów!
  Totalną opozycję wspierają pedofile. A totalniacy ich chronią! OBRZYDLIWE! Prezydent Sopotu już zorientował się, że afera pedofilska „nie będzie zamieciona pod dywan ”. Poseł Pupka i Łajza jeszcze kombinują.
 • @Wican 19:31:33
  Stygmatyzujesz tylko jedną grupę, a to jest nieprawda. To że wokół takich imprez panuje zmowa milczenia to skutek przenikania się celebrytów, polityków i biznesu. W TV pokazują jakieś szansonistki prężące cycki na tak zwanej ściance, ale już gości przy stolikach nie pokazują. A tam mogę cię zapewnić siedzi sama śmietanka polityków, biznesu, lobbystów itp. Wiesz co by zrobili takiemu dziennikarzowi który by zaczął prowadzić prywatne śledztwo i za dużo by powiedział lub pokazał ? Takie filmy jak te Sekielskich czy Latkowskiego moim zdaniem powstały z czyjejś inspiracji. Zresztą mają jedno zadanie, rzucić gównem w wentylator, a kogo trafi to niech się tłumaczy.
 • @Jozio z Londynu 17:53:41 Tak jak celebryci to nagonka a jak księża to czysta prawda
  Szyc mówi o przypadkowych zdjęciach, a może są nieprzypadkowe firmy o ich występach w tym „klubie”, gdzie gwałcono nastolatki - ohydztwo. A która z pań aktorek w wywiadzie mówiła, że jest to sympatyczny pan, który wchodząc na plan pytał ’czy jest tu co zaruchać”. Ciekawe! Można sprawdzić wywiad z panią która mimochodem lub też nie chlapnęła! W lutym 2008 Szyc został przyłapany na prowadzeniu auta pod wpływem alkoholu. Stracił przez to prawo jazdy na dwa lata. W 08. 2008 Szyc został oskarżany przez fotoreporterów o napaść i kradzież. Teraz te szmatławe ”cwelebryty”, denne ” komedianty „, chamskie wesołki, będą się teraz zapierać, że nic nie widziały, nie słyszały. Obrzydliwość i syf. Latali tam wszyscy cwelebryci jak by mieli cieczkę a teraz pomroczność jasna nic nie widzieli nic nie słyszeli, nic nie robili. A dwa dodać dwa wiedzą jeszcze ile to jest? Zupełnie jak esesmani w Auschwitz. Wszyscy niewinni. Pracowali w księgowości, w kuchni, w orkiestrze. Nic nie widzieli, o niczym nie widzieli. Tak sam jak towarzysz Bauman, co to parę latek pracował w NKWD i w UB, dostał Virtuti Militari za walkę z „terrorystami”, ale nic złego nigdy nie zrobił i tak w ogóle to był antykomunistą. To inni robili, a ja nic nie wiedziałem. Prawda, panie Szyc?


  „Jak będziesz w platformie, to będę cię bronił kurwa jak sprawiedliwości”, czyli - jak będziesz nasz, to się niczym nie przejmuj. Nasz - czyli myślący tak jak my, będący w naszym gronie znajomości. Platforma otoczyła się ludźmi (cwelebryci, aktorzy, biznesmeni, piosenkarze itp) którym za poparcie gwarantowali kasę i ochronę - typowe zachowania mafijne. Teraz, kiedy parasol przecieka, kasa się kończy, to zaczęła się wojna totalna o pozostawienie starego układu. Apel do tych dzieci. Powiedzcie swoim rodzicom co, jak i z kim. Resztę oni sami załatwią. Bo na sędziów, prokuratorów, policję nie ma co liczyć oni wszyscy w tym siedzą. A żaden zbuk nic nie piśnie. Ministerstwo Sprawiedliwości powinno wszystko zrobić aby sprawa Sopocka była procedowana poza województwem Gdańskim Sprawa pokazana w filmie Latkowskiego wymaga wyjaśnienia ale w innym regionie Polski. Discovery (Disca) dzisiaj spadek ceny akcji o 1,28%. Przypadek? Poczekam na dzisiejsze zamknięcie sesji na NYSE Oj Disca będzie miało ciepło…oj ciepło…Pani Mosbacher może chce pani jakiegoś chłopca z castingu? Na Wiertniczej 166 mają na to patent. Wybierają najmłodszych.
 • @Wican 19:54:20
  To pani poseł Mazurek.
 • @Wican 19:40:46
  Ja także tej oranżady z tego powodu nie kupuję.
 • @kula Lis 69 20:20:10
  Nie oglądam telewizji, także filmu Latkowskiego nie oglądałem, co tam było o Żydzie Wojewódzkim?
 • PEDOFIL TO JEST DEWIANT, KTÓRY NIE MA ŻYCIA DUCHOWEGO!
  Każdy doświaczony kierownik duchowy wie skąd się biorą grzechy nieczyste. Jest to pożądliwość, która rodzi się na styku fascynacji przyjemnościami, a także z idolatrii i z bliskich relacji z demonami.

  Każdy kierownik duchowy wie również i to, że nieczystość zwalczyć można jedynie dzięki wytrwałej modlitwie, życiu sakramentalnemu, czytaniu Słowa Bożemu i ćwiczeniu się w cnotach.

  STARA ZASADA MÓWI, ŻE Z KIM PRZYSTAJESZ TYM SIĘ STAJESZ A CZYM SIĘ KARMISZ TYM JESTESTEŚ.

  Osobnicy, którzy żyją w świecie pornografii i erotyzmu muszą się stawać drapieżnikami seksualnymi. To oczywiste!

  https://www.youtube.com/watch?v=csm9qKKnwu4
  I O TYM JEST TEN FILM!


  Cnota czystości - sekret życia szczęśliwego
  https://www.youtube.com/watch?v=38aOlhlj7tM
 • @krzysztofjaw 19:17:43
  Latkowski robi film o działającej siatce pedofili. Sekielski dostał gotowca od ubeków: starych pedofili których UB latami szantażowało i wykorzystywało. To ich różni. Zanussi odpowiada na oskarżenie Latkowskiego: Chodzi o to, by kogoś obrzydzić, sponiewierać publicznie. To przykre...Najlepiej iść w zaparte. Jak TW Bolek. „Kogoś sponiewierać?” Tak, pedofili takich jak ty! Ty sponiewierałeś życie innym, nieletnim. Mówiło się o Zanussim, że lubił kąpać chłopców. Zanussi jak to było z tym małolatem? Bo odpowiedzi nie ma. Parasol kasty sędziowskiej się kurczyć, czas odpokutować w kryminale a tam lubią takich są wygłodzeni…A w Zatoce Świń znaczy Zatoce Sztuki zbierała się cała śmietanka elitarno cwelebrycka - nikt nic nie wiedział, przypadek. sami święci…pedofile są tylko w kościele….ale faktem jest, że afera pedofilska z Dworca Centralnego została wyciszona i zamieciona pod dywan, gdyby nie było tam znanych nazwisk byłaby kara.
 • @krzysztofjaw 19:20:07
  Prawda jest taka, że po prostu Latkowski się już wkurzył nie wytrzymał jak widział co robią prokuratury czyszczą towarzystwo niewinne aniołki jak pedofilię przenieśli do kościoła a istnieje wszędzie. Pamiętam, kilka lat temu, gdy zaczęły się ruchy wobec Polańskiego w Szwajcarii a potem w Polsce, ten tu pan Zanussi z jakimś niedowierzającym zakłopotaniem, mówił w TV „Że jak można. To przecież ARTYSTA”.
 • @Wican 18:56:56
  Jak to nie utrzymujesz.Płacisz i to więcej jak za abonament.Prywatne utrzymują się z reklam towarów które ty kupujesz a reklama jest wliczona w cenę towaru.
  Natomiast w trójce żadnej cenzury nie było.Przecież ten gniot Kazika był puszczany w trójce prawie codziennie..Kiedy Kowalczewski dowiedział się o tym jak jest układana przez TW Niedźwieckiego lista przebojów i że doszło do machlojek polecił Metzowi unieważnienie tego notowania bo to był jawny szwindel żydowskich pachołków którzy uwili sobie gniazdko w POLSKIM RADIU.
  Zapewne słuchasz TOK FM,Złote Przeboje Radio Pogoda , Rock FM i w internecie Tuba FM i napychasz kabzę Michnikowi i spółce,
  No i zastanów się czy Duda jest sługusem żydowskim czy Makreli a może kosmitów z planety Melmak
 • @zbig71 19:01:16 Chyra, Koterski, Darski powinni połknąć własne jaja!
  Chodzi o krzywdę wyrządzoną dzieciom. Nawet „kodeks”pensjonariuszy zakładów karnych nie ma litości dla tych co krzywdzą dzieci. Sprawa pedofilii z Dworca Centralnego została zamieciona pod dywan przez prokuraturę warszawką na czele z GW i TVN - nigdy nie zostały upublicznione procesy, wizerunki sprawców.
 • @kula Lis 69 20:20:10
  ROBIŁ TEN BISEKS syn prokuratorki i sędziego z Warszawie SESJE Z CHŁOPCAMI I WYBIERAŁ NAJMŁODSZEGO. Dlatego jest bezkarny.
 • @matterhorn 20:41:00
  JA JUŻ MU PISAŁEM O TYM, REKLAMY WLICZONE W CENĘ TOWARÓW, GAZETKI REKLAMOWE TAKŻE. Celowo capsem może to dotrze do niego.
 • @krzysztofjaw 19:17:43 jak ja się cieszę, puścić jąkałę z torbami.
  Wybucha afera pedofilska i akcję AGORA w dół. Do 6,8 PLN . Przypadek?
 • @matterhorn 20:41:00
  Tylko towary kupuje, bo takie chce kupić. Robi to z własnej woli, a nie z podatków, które płacić MUSI!!!
  Podaj dowody na to, że Niedźwiedzki jest TW.
  Duda nawet sługusem żydowskim nie jest, on pełza przed środowiskami żydowskimi, jak i cały PiS. Negocjowanie kapitulacji przez dwóch europosłów PiS w Izraelu w 2018 roku to mało?!?!?
 • @Jozio z Londynu 17:53:41
  Niezależne organizacje prawnicze zapowiadają pomoc prawną dla ofiar pedofilii bez względu na to, z jakiego środowiska pochodzi sprawca.

  - Przede wszystkim to przestępstwo pedofilskie w mojej opinii mają taką samą wagę i takie samo znaczenie, niezależnie od środowiska, w którym są dokonywane. Ofiara pedofilii zasługuje na to samo wsparcie i tę samą pomoc, bez względu na to, czy sprawcą był wychowawca, aktor, duchowny czy ktokolwiek inny. Wybiórcze traktowanie programu niczemu absolutnie nie służy. Fakt, że pojawiają się materiały dotyczące tego straszliwego zjawiska w różnych środowiskach, świadczy po prostu o tym, że przedmiotem wagi jest problem, a nie tylko konkretne środowisko. Powinniśmy eliminować to zjawisko wszystkimi dostępnymi i możliwymi środkami, a nie ograniczać się tylko do niektórych grup i struktur. Dlatego też dokładnie tego samego dnia, co wyemitowany został film, Instytut Ordo Iuris powołał zespół ds. ochrony dzieci i młodzieży, który jest specjalnym podmiotem, który będzie chronił przed przemocą seksualną osoby nieletnie mówi dr Tymoteusz Zych wiceszef Ordo Iuris.
 • @kula Lis 69 20:41:21
  No dobra, ale co konkretnie Wojewódzki, jakie są w stosunku do niego zarzuty?
 • @Wican 17:21:48
  Moja córka chodząc do liceum o 21 musiała być w domu. Po studiach już pracując o 22, bo była na naszym utrzymaniu. Nigdy się nie buntowała, zresztą wtedy dyskoteki i tamtejsze towarzystwo jej nie pociągały. Z chłopcami były problemy jak to z chłopcami. Ja dziś w dzisiejszych realiach nie wyobrażam bycia ojcem córek.
 • W najnowszym numerze „GP”: Kandydat z Parady Równości
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/1589902060c6e7708bc4b8f61ac485dd4e03729334c3a4acf1ec3153917296deb0176fb85f.jpg


  W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnym od środy 20 maja) Piotr Lisiewicz bierze pod lupę nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. W tekście „Kandydat z Parady Równości. Durszlakowe msze, sadomaso i pocałunki gejów w szkołach” Lisiewicz ostrzega, jakiej Polski możemy się spodziewać, gdyby Rafał Trzaskowski wygrał wybory prezydenckie.
 • Autor
  Obcinać jaja i wszystko w temacie. Pedofilstwo u kobiet, obcinać łechtaczkę. I po sprawie.
 • @zbig71 20:58:36 powtarzam by dotarło, ruchał młodych.
  OBIŁ TEN BISEKS syn prokuratorki i sędziego z Warszawy SESJE Z CHŁOPCAMI I WYBIERAŁ NAJMŁODSZEGO do ruchania. Dlatego jest bezkarny.
 • Tylko nie mów nikomu bo... Nic się nie stało oraz metoda porównawcza.
  Dopiero teraz mam możliwość napisania komentarza.
  Szanowny Autor uprzedził mnie co do tematu:)
  Znaczy przemyślenia i wnioski cisną się same.
  A ja mam jeszcze jeden aspekt sprawy:
  ciekawe, jaki byłby wynik nałożenia na siebie listy osób które brylowały w "Zatoce Świń" oraz listy ludzi mediów i celebrytów szczególnie aktywnych w kampanii przeciw pedofilii w sutannach?

  I jeszcze taka mała medialna inicjatywa: wyobraźmy sobie owe osoby wspólnie z członkami Episkopatu kryjącymi pedofilów w internetowym "chórze".
  Wykonujących wspólnie kibolskie "Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało"!!!
 • @kula Lis 69 21:08:11
  Teresa Trzaskowska czy TW "Justyna"? Jak ma na imię matka kandydata PO? Teresa Trzaskowska czy TW Redaktor tygodnika "Gazeta Polska" Maciej Marosz zlustrował matkę kandydata na fotel prezydenta stolicy z ramienia PO – Rafała Trzaskowskiego. Jak podaje dziennikarz – Teresa Trzaskowska z domu Arens była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. Jej zadaniem było meldować o kontaktach muzyków i innych ludzi kultury, takich jak Jerzy Matuszkiewicz, Leopold Tyrmand, czy Roman Waschko z amerykańskimi dyplomatami a w szczególności z pierwszym sekretarzem ambasady USA w Warszawie Thomasem Donovanem. Pracę jej ułatwiał fakt, że była żoną jednego z najbardziej znanych już wówczas muzyków jazzowych – Andrzeja Trzaskowskiego oraz jej spryt i inteligencja (to dalej nie wyjaśnia tajemnicy wyjątkowej i specyficznej inteligencji kandydata Platformy, widać nie wdał się w matkę). A utrudniał, że nie była zbyt "wyrobiona politycznie" i jako osoba ze średnim wykształceniem nie znała języka angielskiego. "Powierzchowna znajomość "Justyny" z Donovanem przerodziła się w zażyłą relację, bywanie w rezydencji dyplomaty, częste spotkania. Przemieszczała się ona też przy różnych okazjach po mieście autem dyplomaty" – napisał Marosz. "Justyna" okazała się bardzo cennym nabytkiem dla Służby Bezpieczeństwa, która do kwestii werbunku żony muzyka podeszła bardzo poważnie. Werbowali ją kapitan Rolnik i porucznik Prekurat. Na wypadek oporu przed współpracą z SB, zamierzano jej przypomnieć, że mieszka w Warszawie bez zameldowania. Z notatki z werbunku wynika, że już na pierwszym spotkaniu Trzaskowska przekazała SB wiele "cennych informacji i wyraziła chęć dalszego spotykania się. Jak wynika z jej oświadczeń oraz naszych danych agenturalnych, wymieniona zachowuje w tajemnicy fakt prowadzenia z nią rozmów i przywiązuje dużą wagę do konspiracji". W momencie publikacji informacji do rewelacji dziennikarza "Gazety Polskiej" nie odniósł się jeszcze kandydat PO na prezydenta Warszawy, syn rzekomej TW "Justyny" Rafał Trzaskowski. telewizjarepublika.pl/MM/Fot. Pixabay
 • @kula Lis 69 21:11:07
  Ok. I o tym było w tym filmie Latkowskiego?
 • @kula Lis 69 21:14:22
  Klasyczna żydokomuna.
 • "Tutaj kłania się odpowiednie wychowanie młodych ludzi przez rodziców."
  -------------
  Tak - ale równocześnie kłania od jakiegoś czasu - totalna, obligatoryjna i niejako z urzędu demoralizacja wszystkich bez wyjątku ludzi podbitych przez czarci pomiot. Im człowiek młodszy - tym bardziej podatniejszy na demoralizację. Demoralizacja wielowymiarowa i na tysiąc sposobów.
  Wniosek?
  Jak - no jak - rodzice mają prowadzić dzieci do ich dorosłości - skoro wcześniej czarci pomiot przerobił ich już na szatańskie odchody? Odchody!
 • @zbig71 21:19:30
  Tego nie widziałem ale osobiście bym nie zadzierał bo można oberwać kulą od lisa:))))
 • @Wican 17:21:48
  Córka mając 17 larobiła prawko, po jeździe przyszła do domu z płaczem, że pan instruktor podczas jazdy łapał ją za piersi zaczął macać. Na postoju uciekła z auta. Wsiadłem w samochód i pojechałem z nim się rozprawić. Żona próbowała mnie zatrzymać bo byłem na urlopie z Emiratów. Byłem w mundurze US Army, gdy podjechał na plac a był to były milicjant, którego znałem, karakan do mnie, po otwarciu przez niego szyby wyciągnąłem go przez okno i obiłem porządnie mu mordę. Nawet tego nigdzie nie zgłaszał, a córka egzamin zdała za pierwszym razem bez problemu. Gdyby moją córkę spotkało to co tej pani z filmu, to delikwent byłby już dawno trupem.
 • @zbig71 21:19:30
  Tak o tym.
 • @demonkracja 21:24:48
  To prawda, żeby jeszcze nie było ciągle o tych odchodach. W końcu każde stają się nawozem. Czymś niezbędnym dla wzrostu nowego życia. Więc to może nie najwłaściwsze określenie.
  Poza tym, jak zdemoralizowani czy zindoktrynowani od paru pokoleń rodzice mają wychować normalne dzieci?
  Sam pisałem o takim przypadku- koledze, synu SB-eka. Dopiero po jego śmierci coś pękło w jego matce. Siostra sama nawiała z domu gdy zorientowała się że nie są normalną rodziną. Ojciec? A kto go wie.
 • @kula Lis 69 21:27:47
  Gnojek próbował metody: a za co Pani zdała? A za kolanko.
  W ryło bez ostrzeżenia. Aż zęby polecą. Jeszcze Zięciu by pomógł.
 • Ale głupota "Nie ma lepszych i gorszych aktywnych pedofilów"
  czyli wszytko jedno, czy ktoś współżycje z dziećmi, czy z małotatami wyglądającymi jak pełnolaty,

  wszystko jedno, czy współżyje, czy też np. tylko się obnaża.
 • @Pedant 18:23:09
  Powariowali w temacie pedofilii.

  Najwyższa pora różnicować nazewnictwo. Znam 40-tkę, którą wszyscy uważają za 15-tkę, zapewne też jest na odwrót.
 • @interesariusz z PL 21:39:42
  Akurat w filmie wywołującym temat "klientom" zależało na jak najmłodszym "towarze" płci obojga z przewagą dziewcząt.
  Lokal sprawiał wrażenie dyskretnego i dla wybranej sosajety.
  Ile było ukrytych kamer, to tylko główny oskarżony wie.
  Poza tym mogło to być miejsce gromadzenia "haków" na celebrytów przez specsłużby.
  To by tłumaczyło bierność Wym. Sprawiedliwości oraz bezsilność Prezydenta Miasta.
 • @kula Lis 69 20:37:59
  Pedofilię należy napiętnować wszędzie gdzie tkwi. To obleśne świnie, których nie obchodzi czyjeś życie - marnują je młodym i oni już nigdy nie będą tak naprawdę zupełnie normalni. Pedofile niszą im psychikę i to chyba w tym jest najbardziej obrzydliwe: nie liczenie się z tym dziećmi a tylko dla nich jest ważne zaspokojenie swojej chuci. To wynaturzone potwory zasługujące na to, aby dalsze życie spędzali za kratkami. I nie ma co tu deliberować.

  Jeszcze trochę a środowiska lewackie faktycznie uznają pedofilię za rodzaj preferencji seksualnej. Do tego ten ich świat zmierza: do akceptacji wszelkich dewiacji, bo np. seksualizacja dzieci nawet w wieku przedszkolnym nie jest niczym innym jak pedofilią - też dokonuje spustoszenia w psychice dzieci. Podobnie jest z adopcją dzieci przez pary homoseksualne... to też wynaturzenie spaczające tą psychikę.

  Pozdrawiam

  Pozdrawiam

  Pozdrawiam
 • @brian 21:32:02
  --------------
  "To prawda, żeby jeszcze nie było ciągle o tych odchodach. W końcu każde stają się nawozem."
  --------------
  Chodzi mi o człowieczeństwo, że człowieczeństwo człowieka czarci pomiot przerabia na - szatańskie odchody. Człowiek bez człowieczeństwa - jest tylko ssakiem z instynktami.
 • @kula Lis 69 21:27:47
  I tak powinno być.
 • @kula Lis 69 20:15:34
  Czy Pan nawet takie problemy musi upolityczniać. Panu już ci ubecy i podobni na głowę się rzucili. Władza, popularność i pieniądze deprawują i tu nie ma żadnych barw politycznych. Nie liczył bym jednak na jakieś głębokie wyjaśnianie tych spraw. Takie sprawy są jak miecz obusieczny, bo takie kwiatki znajdziesz we wszystkich grupach. Przypomnę choćby aferę podkarpacką. Zresztą działania prokuratury w sprawie tej knajpy w Sopocie też daje dużo do myślenia. Po samobójstwie nastolatki i posadzeniu ,,Krystka" przecież powinni przekopać tą knajpę do fundamentów, a tu spokój i cisza aż do tego filmu. Przestańmy więc przerzucać się która partia uczciwsza bo to jest śmieszne. Jeszcze raz napiszę, ten problem dotyczy wszystkich i wszyscy powinni przeciwstawiać się tej patologii.
 • @brian 21:51:20
  Nie komentuję filmu, którego nie widziałem i nie mam zamiaru oglądać, szkoda czasu,

  tylko z tezą autora, który chce wyjść przed szereg dewotek.
 • @krzysztofjaw 22:01:12
  bez przesady z tym spustoszeniem, zależy od człowieka (dziecka), no i zachowania pedofila.
 • @brian 21:51:20
  a tak swoją drogą podejrzenia o opiece służb mogą być trafne.
 • @interesariusz z PL 22:12:22
  Takie rzeczy można pisać. Papier i formularz wszystko zniosą.
  Powiedzenie w twarz np. ojcu 13-14 latki uwiedzionej przez bogatego"sponsora" mogłoby się tragicznie skończyć.
  A jeśli reakcją byłaby obojętność- znaczy że patologia była normą już w samej rodzinie:(
 • @interesariusz z PL 22:13:35
  Zwłaszcza podejrzana jest koordynacja w "ukręcaniu łba" i wycofywaniu zarzutów.
 • @brian 22:19:55
  a jaka jest różnica pomiędzy uwiedzeniem 14-to latki i 15-to latki?

  Skoro ojciec tak wychował córkę, że chce się puszczać, to jego pretensje do sponsora są nieuzasanione.
 • @interesariusz z PL 22:50:23
  Jeśli puszczalska 1) kwestia wychowania
  2) kwestia hormonów i predyspozycji. Wtedy patrz punkt 1. Poza tym może być tez bardzo silny nacisk środowiska, nawet dzielnicy- tuż za drzwiami domu, mieszkania. Wtedy i tak punkt 1.
  3) "sponsor" od początku wie w co gra. Próby wkręcania we współudział ofiar czy z dobrych czy patologicznych domów nic nie znaczą. Po prostu niektórych dodatkowo nakręca element ryzyka i gry w podporządkowywanie sobie seksualnego niewolnika. O tym było także w owym filmie. Czy warto go zobaczyć? Uważam że tak. Pokazano mechanizmy, można nie patrzeć na gębę Pana Latkowskiego i innych niemiłych sobie. I tak treść pozostaje treścią. A najbardziej wkurzające dla mnie były wypowiedzi bezsilnego prezydenta. Zdawał sobie sprawę jakie plecy mają organizatorzy owego, jak powiedział "kurwidołka".
  I tu również bardzo śmierdzi Służbami.
  Kurna, późno się zrobiło a tu trzeba spać żeby rano wstać- jak powiedział "klasyk" Dobranoc.
  AVE.
 • Nalaskowski o filmie Latkowskiego o pedofilach: „Trzeba na każdym kroku uwrażliwiać rodziców”
  Film Sylwestra Latkowskiego pokazuje przerażające rzeczy, ale trzeba jasno postawić pytanie, gdzie w tej chwili byli rodzice? Dlaczego czternasto-, czy piętnastoletnie dziewczynki wychodziły z domu późnym wieczorem. (...) Z problemem pedofilii nie poradzi sobie ani policja ani prokuratura. Potrzeba większej wrażliwości nas wszystkich – mówił w programie Michała Rachonia „Minęła Dwudziesta” na antenie TVP Info Aleksander Nalaskowski, profesor pedagogiki z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wyemitowany przez TVP1 film „Nic się nie stało” wywołał gigantyczne poruszenie. Nalaskowski stwierdził, że cały problem rozpoczyna się od niewłaściwego podejścia rodziców.

  Skrzywdzone dzieci ktoś przecież wypuścił domu. Ile razy można wierzyć nastoletniej dziewczynce, że wychodzi na noc do koleżanki uczyć się języka polskiego. Gdzie w tym czasie byli rodzice? Czy wiecznie pracowali na nocną zmianę? Pedofilia to dopiero końcowy etap procesu, z którego wynika, że rodzice nie dopilnowali dzieci powiedział Nalaskowski.

  Profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zwrócił też uwagę na inny aspekt.

  Jak to możliwe, że dzieci przebywają w nocnym klubie, a nikt z dorosłych nie interweniuje. Każdy człowiek powinien zwrócić na to uwagę. Do tego nie trzeba być przecież policjantem czy pedagogiem dodał.

  Spytany o sposób na uchronienie dzieci przed pedofilią Nalaskowski stwierdził:

  Trzeba na każdym kroku uwrażliwiać rodziców. To oni są Aniołami Stróżami swoich pociech. Tego nie załatwi żadne wychowanie seksualne w szkole. To także dotyczy wszystkich dorosłych, którzy muszą mieć w sobie wyrobiony odruch społeczny. Z problemem pedofilii nie poradzi sobie ani policja ani prokuratura. Potrzeba większej wrażliwości nas wszystkich zakończył.


  Ps...Rodziców tak uwrażliwiać a co z debilami którzy czynności pedofilskie chcą wprowadzać do programu szkolnego i przedszkolnego ,wszelkiej maści nawiedzonych tęczowych? A jak uwrażliwić rodziców, którzy beztrosko puszczają córki na spędy z ciapatymi, elegancko to się nazywało ,,warsztaty językowe", na których te dziewczynki są obłapiane i obśliniane? Takich, którzy przyprowadzają dzieci na spotkanie z transwestytą w Poznaniu? Albo takich, co głosują na Rabieja z Trzaskowskim, chcących uczyć dzieci świństw w szkole? Tak, trzeba uwrażliwiać rodziców. Tych samych , którzy ulegli reklamie, majaczeniu o karierze i podobnych dyrdymałach związanych z konsumeryzmem, bądź tych samych , którzy z przyczyn ekonomicznych tyrają na kredyt czyniący z nich niewolników. Wszyscy oni niespecjalnie znajdują czas i siły dla swoich dzieci, scedowują wychowanie na szkołę, co w sumie kończy się tym, że ich dzieci nawet nie szkoła wychowuje, a media, czasem ulica. Bardzo szanuję Pana profesora. Za jego odwagę w mówieniu prawdy składam mu głęboki ukłon. I oczywiście ma on rację, że zabezpieczenie dzieci przed jakimkolwiek złym wpływem do głównie zadanie rodziców. Jednak żeby rodzice mogli wywiązać się ze swoich obowiązków potrzebują nie tylko pewności w zatrudnieniu ale i czasu dla rodziny. Pogoń za pieniądzem i życie rodzinne nie idą ze sobą w parze a często też się wykluczają. I żadne 500+ tego nie zmieni bo to jest kwestia systemu, za którzy odpowiadają rządy. Panie profesorze, przecież było powiedziane że ci zboczeńcy wybierali na swoje ofiary dzieci z patologicznych rodzin. Może pan nie wie, ale w takich rodzinach specjalnie nie przejmują się gdzie dzieciak wychodzi i co robi. Zniknął im z oczu, to nie mają z nim problemu. Często gdy ojciec długo nie przychodzi do domu, to matka jest zadowolona, że córka jest u koleżanki, bo wie, że jak wróci pijany, to tylko ona oberwie, a dzieciak już nie, bo go nie będzie w domu. I ci zboczeńcy właśnie takie sytuacje i tak już krzywdzonych dzieci wykorzystują. I nie ma co obrzydliwych zboczeńców wybielać, że winni są rodzice. Przede wszystkim winni są zboczeńcy. Problemem jest to, że teraz nie wolno zwrócić uwagi gówniarzowi/gówniarze, bo jeszcze wyjmie nóż i mamy pozamiatane. Więc wszyscy odwracają wzrok, mówiąc "To nie moja sprawa"..Film „Nic się nie stało”, usunięty na YouTube. Dzisiaj jeszcze był, ale się zmył. Cenzura nie śpi. Oczywiście filmy Sesielskich zostawione.
 • @brian 23:19:28 Dla celebryty, żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek.
  Dlaczego edukatorzy lgbt milczą? Inie tylko oni milczą. Milczy także TVN 24 ( bardzo obiektywna stacja ,wiem o tym bo sami to o sobie mówili) Który to już raz , ta polskojęzyczna stacja milcząc staje w obronie „ nieskazitelnych” Ale Sekielscy przez kilka dni nie schodzili z serwisów Wstydź się TVN -nie , jeżeli wiesz co to słowo w ogóle oznacza. Myślę że wizja Wojewódzkiego gwałcącego nieletnią powinna być na tyle ohydna żeby obudzić każdego, nawet najbardziej obojętnego rodzica. Tak więc ta okropna morda powinna zostać wykorzystana w jakiejś antypedofilskiej kampanii, to będzie wreszcie jakiś pożytek z tego beztalencia które straszy swoim ryjem na billbordach i w reklamach tv. W tym sopockim burdelu spotykają się zboki, których celem jest gwałt na nieletnich. Są to politycy, prokuratorzy, sędziowie, aktorzy, mafia...Czas z tym skończyć! A tak na marginesie: ile mam mówi swoim córkom: "radź sobie"? A ta 15, która "zaginęła" została pewnie wypuszczona z domu, bo poszła na spacer?
 • @krzysztofjaw 22:01:12
  Nie należy zapominać ale pamiętać, jak dzisiejsza totalno – mafijna opozycja, przez 8 lat była u władzy, to chroniła wszelkiej maści przestępców, takich jak: Jednorękich bandytów, złodziei kamienic, mafii vatowskiej, mafii paliwowej. Amber Gold, przestępców w togach, przestępców notarialnych, przestępców komorniczych, pedofilów i wielu, wielu, wielu innych….. , a głodnym dzieciom kazała jeść szczaw i mirabelki. Robiła to z okrzykiem na ustach KONSTYTUCJA ! Pomijając podtekst polityczny - czy widzieliście rapującego Sośnierza (z Konfederacji), użył tam swojej 16-letniej córki. Wierzcie mi, jak się coś takiego ogląda, to zupełnie na plan bardzo ...dalszy schodzi to, co ten pan tam sobie śpiewa. Chodzi o to, co zrobił ze swojej córki, jak ją przedstawił i co można o tym myśleć, aż nadto wymowne. I niech to sobie pooglądają takie właśnie nastolatki. Dzieci mają prawo błądzić, "szaleć", kiedy hormony buzują, zwłaszcza, kiedy zewsząd tyle bodźców, ale to przecież rodzice, dorośli powinni stać na straży, żeby nie przekraczały tej cienkiej granicy. Pan Sośnierz naprawdę przedstawił siebie jako tatusia, nad którym należy się mocno zastanowić, jako rodzicem.
 • @krzysztofjaw 22:01:12
  W aktach i materiałach operacyjnych jest wszystko ,a szczególnie w umorzonych śledztwach. Problem w tym że taki powiedzmy cwelebryta-klient, przyjeżdżał na weekend, zostawiał kilkadziesiąt ,może i ze 100 tys i miał pewność że w tej cenie zawarta jest tez gwarancja bezkarności. Te pieniądze były dzielone miedzy cały układ przestępczy łącznie z sędziami ,prokuratorami ,policjantami ,samorządowcami itp. Bez tego wszystko by się szybko posypało i nie miałoby racji bytu.. Bardzo różni ludzie ,rożne profesje a to co ich łączyło to chciwość i poczucie całkowitej bezkarności. Wszyscy w tyle głowy mieli słowa piosenki 'Tańcz, głupia tańcz; z pedofilska zwrotką o ;mocno nieletniej; -by dojść do konkluzji że nic się nie stało...Każdy powiedzmy cwelebryta, klient ma przeważnie rodzinę ,dzieci, uporządkowane życie a przepiłowanie 13-ki to tylko.. zabieg higieny osobistej -tyle i aż tyle...To jak splunąć.Do tego sprowadza się ten i każdy inny wpis. Lady Pank Lady Pank ... Tekst U "Maxima" w Gdyni Znów cię widział ktoś Sypał zielonymi Mahoniowy gość Boney M. zagrało Kelner zgiął się wpół Potem odjechało Złote BMW Tańcz głupia, tańcz Swoim życiem się baw! Wprost na spotkanie ognia leć! Tańcz, głupia, tańcz Wielki bal sobie spraw! To wszystko, co dziś możesz mieć Sama tego chciałaś Pewnie coś był wart Zapłacony ciałem Kolorowy slajd Tańcz, głupia, tańcz Czasem, tak dla hecy Lubię patrzeć, jak Coraz bliżej świecy Ruda krąży ćma Jaki to zbieg okoliczności ,że córka pana B z Lady Punk prowadziła agencję towarzyską.
 • @marek500 22:03:42 Opozycja popiera pedofilów . Nigdy więcej PO KO PSL SLD u władzy.
  Zupełnie jak esesmani w Auschwitz. Wszyscy niewinni. Pracowali w księgowości, w kuchni, w orkiestrze. Tak samo jak towarzysz Bauman, co to parę latek pracował w NKWD i w UB, dostał Virtuti Militari za walkę z „terrorystami”, ale nic złego nigdy nie zrobił i tak w ogóle to był antykomunistą. Ten "towarzysz", zanim został znanym i cenionym "profesorem", był majorem KBW. Była to formacja WP, która wyłapywała polskich patriotów, najczęściej po lasach, i dostarczała do ich łap Urzędu Bezpieczeństwa (UB). A tu przez parę lat gwałcili sobie panienki na potęgę, ale nikt nic nie widział, o niczym nie wiedział i broń boże nie miał z tym nic wspólnego. A tak w ogóle, to PiS jest zły, a KOD jest dobry. Co z tą naszą "turystką" , która wyskoczyła ze szpitala w Egipcie? Co z mordercą Adamowicza? Co z Poznańskiem, który poćwiartował swoją nauczycielkę j.włoskiego (synem sędzi)?
 • @zbig71 22:02:05
  Gdyby któraś z tych dziewcząt była moją córką, Krystek i tacy jak on mieli by ciężkie życie... jak by mieli. Jeżeli ten Krystek rekrutował małolaty, to chyba nie dla siebie tylko musiał je wpychać wszystkim cwelebrytom, a nawet jeżeli części to w tym środowisku taka wiadomość na pewno by się rozeszła. Szmaciarze się teraz wykręcają w taki czy inny sposób, ale trzeba być naiwnym żeby wierzyć, że tacy prominenci nie dostawali propozycji skorzystania z usług. Oczywiście czy skorzystali czy nie to inna sprawa.
 • @krzysztofjaw 22:01:12
  Latkowski oskarża natomiast warszawską Policję o współudział w tym procederze! to skandal! Co na to min. Kamiński?! 80% tamtych bywalców to polscy żydzi, nie widzę,nie słyszę oświadczeń polskich rabinów,dlaczego tacy powściągliwi? Przecież od dawna świat cwelebrytów i bandytów przenika się. Często wspólnie bawią się w tych samych lokalach a w razie czego udają, że byli tam przypadkowo. Sprawa jest bardzo poważna. A prawdą jest też, że bandyci i źli ludzie którzy mają kasę są chronieni przez struktury sprawiedliwości są to tak zwane układy i szantaże. Nie ma różnicy trzeba od początku. Ministerstwo Sprawiedliwości powinno wszystko zrobić aby sprawa Sopocka była procedowana poza województwem Gdańskim. Sprawa pokazana w filmie Latkowskiego wymaga wyjaśnienia ale w innym regionie Polski. Trudno to wszystko pojąć. Ale, że sędziowie i prokuratorzy są skorumpowani to jest fakt. Trzeba to bardzo dokładnie wyjaśnić. Sprawa Wiedeńczyka pokazała mechanizm zacierania. Układy i układy niewola. 40% pedofili to homoseksualiści. Ale ta statystyka zawiera pewną nieścisłość. Gdyby oddzielić przypadki tej zbrodni na chłopcach, to odsetek homosiów byłby bliski 100%.
 • @zbig7 18:08:18 Cwelebryci to zboki były i będą..Tylko resocjalizacja biologiczna i dezynfekcja napalmem.
  Nigdy tej szmaty Szyca nie lubiłem, to zbok i pijak narkoman zepsuty człowiek jak to żydowskie środowisko komediantów. W zasadzie to on się nazywa Borys Malinowski. Zakłamany od nazwiska począwszy…Szyc gra rolę kolejnego zboczka pokrzywdzonego przez nieletnie dziewczynki. Borys po pijaku nie wiedział co robi cwelebryci tak się już mają. Być może prochy niszczą ludzi, którzy stają się podłymi kreaturami. Bywalcy ZS bez kłamstw i oszustw nic nie znaczą - zera. To brzydactwo męskie oczywiście „niewinne” ale ładne te fotki na firmowej łódce z wianuszkiem płci „pięknej”. Szyc mówi o przypadkowych zdjęciach a może są nieprzypadkowe filmy o ich występach w tym „klubie”, gdzie gwałcono nastolatki. Myślę, że oni wszyscy nie mają wyjścia bo też byli filmowani i są szantażowani. Świetnie..Szyc to wyjątkowy łajdus. Jeśli komukolwiek nie uwierzę to przede wszystkim jemu. Wystarczy śledzić jego wpisy na FB i wywiady. To typowy cwelebryta z wielkim ego i małym rozumkiem. Czyli nic nie widział, nic nie słyszał - ślepy i głuchy. Ale jeśli krzywdził tam dzieci, to teraz ma pełno w gaciach. I ma powód, bo jak te dziewczyny zaczną zeznawać, to pedofil w więzieniu ma przesrane. Czekam na zdecydowane działania prokuratury ale nie gdańskiej bo ona w tym umoczona także! Apel do tych dzieci. Powiedzcie swoim rodzicom co, jak i z kim. Resztę oni sami załatwią. Bo na sędziów, prokuratorów, policję nie ma co liczyć oni wszyscy w tym siedzą. A żaden zbok nic nie piśnie.
 • Kasacja ws. niskiego wyroku za molestowanie dziecka
  Prokurator generalny skierował do Sądu Najwyższego kasację w sprawie ojca skazanego na 8 lat więzienia za molestowanie seksualne 12-letniej córki - poinformowała Prokuratura Krajowa. W kasacji podkreślono, że wymierzona kara jest zbyt niska i rażąco niewspółmierna.
  Sprawa dotyczy Wojciecha C., który - jak ustaliła prokuratura - od kwietnia 2016 r. do lutego 2017 r. kilkadziesiąt razy doprowadził swoją - mającą wówczas 12 lat - córkę "do poddania się czynnościom seksualnym oraz dopuścił się wobec niej innych czynności seksualnych".
  "Sprawca kilkukrotnie używał przy tym przemocy lub działał podstępem wykorzystując porę nocną i sen małoletniej. Ponadto C. kilkukrotnie prezentował małoletniej treści pornograficzne w postaci filmów i zdjęć. Ojciec stosował wobec małoletniej szantaż emocjonalny przekonując, że gdy ujawni ona zdarzenie, doprowadzi to do umieszczenia jej w placówce opiekuńczo-wychowawczej" przekazano w informacji PK. Dodano, że skazany wzbudzał także u dziecka przekonanie, że w przypadku zgłoszenia sprawy, będzie odpowiedzialne za rozpad rodziny.
  W pierwszej instancji Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu skazał C. za molestowanie seksualne córki na 8 lat więzienia. Natomiast za prezentowanie treści o charakterze pornograficznym na karę roku pozbawienia wolności. Kara łączną sąd określił wówczas w wymiarze 8 lat więzienia. Prokuratura już w apelacji zarzuciła wyrokowi SO "rażącą niewspółmierność orzeczonej wobec Wojciecha C. kary". "Prokurator domagał się wymierzenia kary 15 lat pozbawienia wolności za molestowanie seksualne, a w konsekwencji orzeczenia kary łącznej w maksymalnym wymiarze 15 lat pozbawienia wolności" poinformowała PK. Sąd Apelacyjny w Rzeszowie nie uwzględnił jednak apelacji prokuratora i zaskarżony wyrok utrzymał w mocy. Poinformowano, że w związku z tym z upoważnienia prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry kasację na niekorzyść skazanego do SN złożył jego zastępca prok. Robert Hernand. "W kasacji wskazał, że orzeczona wobec Wojciecha C. kara jest rażąco niewspółmierna w stosunku do niezwykle wysokiego stopnia winy sprawcy i społecznej szkodliwości czynów jakich się dopuścił" przekazała PK. "Na szczególne potępienie zasługuje sam fakt molestowania małoletniej córki przez ojca, który wykazywał całkowity brak krytycyzmu i skruchy. Zastępca prokuratora generalnego wskazał również, że zachowania oskarżonego wobec córki nasilały się od przymusu psychicznego, poprzez groźby po przemoc fizyczną. Oskarżony działał z wyjątkowo niskich pobudek w wyniku motywacji ukierunkowanej wyłączenie na zaspokojenie własnego popędu" zaznaczyła PK informując o argumentacji kasacji. W związku z tym prok. Hernand wniósł do SN o uchylenie zaskarżonego wyroku i przekazanie sprawy Sądowi Apelacyjnemu w Rzeszowie do ponownego rozpoznania.

  Ps..Obleśny żyd Hartman jest za współżyciem tatusiów z córkami i synkami.
 • @kula Lis 69 06:41:48
  ----------
  "Trzeba na każdym kroku uwrażliwiać rodziców."
  ----------
  Szanowny @kula Lis - czarci pomiot - to nie idioci. Przecież w pewien, perfidny sposób ubezwłasnowolniono i rodziców w domu i nauczycieli w szkole wobec dzieci. To dzieci teraz mają wychowywać rodziców i uczyć w szkole nauczycieli.
  Wniosek?
  Tutaj mamy do czynienia z przemyślaną budową Piekła na Ziemi - i ta budowa odbywa się na wielu poziomach i płaszczyznach. Ostatni owoc pupili szatana - to gdy żona oskarży męża o tzw. przemoc domową - coby to miało nie znaczyć - ten dostanie kopa z własnego domu, który np. odziedziczył po rodzicach. Kiedy ojciec postawi się nieletniej córce - bo ta chce wyjść gdzieś na całą noc - a matka stoi za córką murem - to mamy przemoc - potem noga, d*pa, drzwi i ojciec w majestacie szatańskiego, tzw. prawa - pod mostem.
  Na koniec - budowa dla ludzi Piekła na Ziemi z Sodomą i Gomorą na jego fasadzie przez dzieci Złego - to nie żart - to fakt! Jest niepojęte, że większość ludzi tej gigantycznej budowy capiącej smołą i siarka - jeszcze nie widzi - nie słyszy - nie czuje. Jest niepojęte!
 • @demonkracja 08:16:19 dlatego napisałem, że...
  Ja dziś w dzisiejszych realiach nie wyobrażam bycia ojcem córek.
 • @kula Lis 69 07:09:18
  Dodaj jeszcze PiS i się z tobą zgodzę. Tylko JOW może poprawić jakościowo polską scenę polityczną. A wracając do Pana notek to jak bym czytał partyjne biuletyny (chociaż tamte były inteligentniejsze) z czasów PRL. Rozumiem Pana takie Panu przysyłają z centrali, więc to nie Pana wina że taki poziom. Co do głównego tematu, to jak świat istnieje zawsze, były dewiacje seksualne, gwałty, zdrady itp. Widać tak człowiek został stworzony. A jeżeli chodzi o środowiska polityków, artystów, ludzi majętnych czy też popularnych to te zjawiska są dużo częstsze. Niektórzy to wykorzystują ze względu na swoją uprzywilejowaną pozycję, a niektórzy wykorzystują sytuację. A że te środowiska się przenikają to wiadomo że koło pióra sobie nie robią a dodatkowo w jakimś stopniu się chronią. Stąd te wyroki sądowe które Pan tak często krytykuje. Teraz postawili przed szereg Szyca, Wojewódzkiego itp, bo oni też publicznie wypowiadają się mało dyplomatycznie o PiS. Jednak nie przejmuj się, włos z głowy im nie spadnie. Oni też niejednokrotnie bywali na imprezach gdzie balowali politycy PiS, więc jakąś wiedzę mają i też mogą powiedzieć np: Panie pośle (ministrze, dyrektorze itp) miej pan odwagę i przyznaj się co to Pan widział, lub w czym Pan brał udział.
 • @demonkracja 08:16:19
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Otóż to, rodzice nie mają prawa wychowywać dzieci,
  bo te mają prawa się im postawić,

  idioci o zacięciu dewotek ustanawiają zasady,
  według których nie da się żyć w pokoju,
  według których życie traci sens
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  a my bez protestu na to wszystko pozwalamy
 • @marek500 08:35:11
  Skąd Ty się wziąłeś? Tak bardzo senat Ci się podoba?
 • @kula Lis 69 21:03:16
  Ja mam córkę w I lo, a syn czeka na maturę. Wielkich problemów nigdy z nimi nie miałem. Wiadomo, jak tam z dzieciakami. Czasem jakieś "afery" były, ale nic wielkiego. Córka gra w badmintona i trochę w pingla, ale w klubie trenuje to pierwsze. I nad tym się skupia. Syn zaraz wybędzie do większego miasta, ale córki wielkie miasta i kluby nie ciągną. Raczej ogród, zwierzęta, sport. A jest w niby trudnym wieku
 • @kula Lis 69 20:20:10
  Ja zwracam uwagę na reklamy. Przez Wojewódzkiego i jeszcze kilku innych, nigdy nie chciałem mieć playa
 • @kula Lis 69 20:18:11
  Myślałem, ze Robert. A ten to naprawdę sprzedajna szuja
 • @interesariusz z PL 09:02:24
  Senat to pochodna sejmu i upartyjnienia. Kogo możemy wybierać do senatu ? Tych których na talerzu dostajemy od kacyków partyjnych. Jeżeli chodzi o sejm to poszedł bym dalej i zakazał bym kandydatom pokazywania swoich preferencji partyjnych. Tylko i wyłącznie programy i to co zamierza przeforsować w imieniu swoich wyborców. Dzisiaj większość jak przychodzi na wybory to nawet nie patrzy na nazwiska tylko na logo partii. Mogę się założyć że dzisiaj jak byś umieścił na liście wyborczej zbrodniarza komunistycznego i umieścił przy nim logo PiS to nawet jak by nie wszedł do sejmu to i tak zdobył by dużo głosów. I to jest chore.
 • @marek500 20:07:13
  Jaką znowu grupę stygmatyzuje? Tu chodzi o poczucie bezkarności. Bo takie złe rzeczy działy się zawsze. Ale w dobie obecnej, gdy każdym telefonem niemal, mozna filmik zrobić, to brak ujawniania takich rzeczy, źle świadczy o merdiach. O prokuraturze również źle i policji
 • Nie ulega watpliwości, że...
  bardzo wielką rolę w odkrywaniu tego procederu robi pan Paweł Bednarz, który od 4 lat nagłaśnia porwania dzieci, a przede wszystkim proceder tzw zagranicznych "adopcji", de facto handlowania dziećmi w obliczu prawa, właśnie na te pedofilskie tortury.
  Niedawno wyszło na jaw, że organizacje w Ameryce które statutowo miały pomagać rodzinom i dzieciom, zajmowały się dostarczaniem dzieci na te pedofilskie sadystyczne orgie.
  Obserwując to co dzieje się w Polsce w ramach pomocy rodzinom i dzieciom, nie tylko można, ale i trzeba mieć poważne wątpliwości co do ich prawdziwych intencji działania.
  Zachęcam do obejrzenia tylko jednego filmiku z takiej "pomocy" w obliczu prawa :
  https://www.youtube.com/watch?v=J2477ae2nbc

  KIEDY W KOŃCU I W POLSCE KTOŚ ZACZNIE ROBIĆ Z TYM PORZĄDEK!?
 • Bardzo fajnie że podejmujesz ta tematykę.
  bo trzeba to koniecznie nagłaśniać, bo ludzie nie wierzą że coś takiego może mieć miejsce w tej teraz "wolności"...
 • @matterhorn 20:41:00
  Ale to działanie prywatne i dobrowolne. A nie przymusowe 2 miliardy dla tego szajsu, który zrobił Kurski.
 • @marek500 08:35:11
  Mamy jow do senatu. Nastąpiła poprawa jakościowa?
 • @marek500 09:52:52
  JOW funkcjonują choćby w USA, UK, Indiach i Bangladeszu. Jaki wpływ ma przeciętny John Smith na swojego wybrańca w USA?
 • @Wican 09:58:31
  Po prostu ja nie rozdzielam tych tak zwanych elit. Wiem z życia że te wszystkie środowiska (artyści, politycy, biznes, sportowcy i wszyscy którzy sa dopuszczeni) się przenikają. bywają w tych samych miejscach, bawią się na tych samych imprezach. I nie mam na myśli tych zboczków którzy bezpośrednio korzystają. Chodzi mi o odpowiedzialność moralną o którą ten Latkowski tak apeluje. Nie jestem naiwny i wiem że ten temat odpalili żeby odciągnąć opinię publiczną od bieżących problemów rządu. Tak to u nas jest, jak jakieś problemy to zaraz na tapetę wyskakuje aborcja, walka z tęczami, pedofilia itp. Pobiją pianę, temat się znudzi i zostanie wszystko po staremu.
 • Pedofilia, jak każde inne zboczenie, jest...
  zniewoleniem duchowym. Mówią o tym księża egzorcyści, którzy są można powiedzieć ciężko pracującymi w tej dziedzinie praktykami. Zachęcam do wysłuchania wystąpienia jednego z nich :
  https://www.youtube.com/watch?v=bhKLgYpXltg

  Skoro więc, jest to satanistyczne zniewolenie duchowe (oglądając te filmy które wydostały się na światło dzienne, chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to zniewolenie satanistyczne), to nie pomoże tutaj żaden psycholog, psychiatra czy jakiś inny terapeuta. Pedofil, jeżeli chce z tym skończyć i wrócić do normalnego życia, musi pójść z tym do księdza egzorcysty.

  Doda, komentując udział Majdana w tej orgii w tej całej Zatoce "sztuki", powiedziała, że on nie jest pedofilem tylko seksoholikiem... Clintony, bracia Podasta, Tom Hanks, Kevin Spacy, i inni też pewnie od razu nie byli pedofilami
  Zachęcam do wysłuchania tego wystąpienia księdza egzorcyty
 • @marek500 10:16:28
  A to niestety prawda. Latkowski już bywał wykorzystywany w takich akcjach. Gdy chodziło o podsłuchy, gdy wcześniej chciano uderzyć w kibiców. Sprawy nagłaśnia, ale nic dalej się nie dzieje.
 • @Wican 10:36:44
  "Latkowski już bywał wykorzystywany w takich akcjach. Gdy chodziło o podsłuchy, gdy wcześniej chciano uderzyć w kibiców. "

  https://oko.press/porzadkujemy-watki-z-filmu-latkowskiego-o-pedofilii-w-zatoce-sztuki/
 • @kula Lis 69 07:05:21
  Chyba coś było w temacie. Ale jak prowadziła agenturę z dorosłymi, no cóż, każdy jest kowalem swego losu.
 • @kula Lis 69 07:12:22
  Pisarskie powinny mu jaja odstrzelić i po kłopocie. Już dawno.
 • @kula Lis 69 07:48:55
  "Sprawa pokazana w filmie Latkowskiego wymaga wyjaśnienia ale w innym regionie Polski. Trudno to wszystko pojąć."

  Z komentarzy na OKO.press:

  "Do tego wykorzystanie gotowców (bez podania nazwisk autorów) – ciężkiej i niebezpiecznej (groźby) pracy dziennikarzy szczególnie Gazety Wyborczej i TVN, którzy kilka lat temu temat rozpracowali."

  "Gdyby bracia Sekielscy w swoim dokumencie przyjęli narrację Latkowskiego to należałoby wysunąć hipotezę, że każdy kto chodzi do kościoła to potencjalny "pedofil".

  "Film, wbrew intencjom Latkowskiego i TVPiS, najbardziej oskarża PiSi wymiar sprawiedliwości, który od 2015 r. nie był w stanie skazać sutenerów z klubu."
 • Pedofilia dotyczy tylko i wyłącznie środowiska pedofilów!
  Niestety pedofile mogą wykonywać wszystkie zawody, nawet nauczycieli, wychowawców, sędziów, prokuratorów, a zdarza się i to, że nawet duchownych.

  Zawód jaki uprawia pedofil nie ma tu znaczenia. Ważniejsze jest to wszystko co powoduje, że pedofil jest drapieżnikiem seksualnym i dlaczego społeczeństwo nie podejmuje skutecznej walki z ludźmi niebezpiecznymi seksualnie !!
 • @Jozio z Londynu 17:53:41
  Mucha, choć nie jest w moim typie odbiega od Pana oceny. Nie jestem też fanem Powiatowego, ale ukazywanie go w materiale Latkowskiego, uważam za nadużycie. Z powodzeniem, można byłoby ukazać wszystkich, nie tylko celebrytów, jadających tam kolacje lub prowadzących spotkania biznesowe.
 • @maricus 12:17:10
  Jozio dawno w Londynie. On z Much to pewnie kojarzy Joannę. W sumie inne baby Wojewódzkiego, chyba też nie były chłopięce.
  Ja teraz czekam na pozew.
 • @Jozio z Londynu 17:53:41
  "te wszystkie partnerki wojewódzkiego są jakieś dziwne,nienaturalnie wysokie,chude,nie mają piersi w ogóle,wyglądają jak przerośnięci 13 letni chłopcy"

  Na przykład Anna Mucha?

  https://lelum.pl/wp-content/uploads/2019/06/Anna-Mucha-1.png
 • @kula Lis 69 07:09:18
  Co z Poznańskiem, który poćwiartował swoją nauczycielkę j.włoskiego (synem sędzi)?

  NIE SĘDZI, ALE PROKURATORKI PROKURATURY APELACYJNEJ W POZNANIU ODDELEGOWANEJ DO ZBIGNIEWA ZIOBRO W PROKURATURZE GENERALNEJ.

  CO MOGĄ ZROBIĆ PRZECIEŻ PROKURATORKI SKORO DZIECI SĄ TAKIE TRUDNE? KAJETAN POZNANSKI MORDUJE NAUCZYCIELKĘ, ALE SYNOWIE PROKURATOREK OKRĘGOWYCH Z ŁODZI I KRAKOWA ZARŻNĘLI SWOJE TOGOWE MATKI Z WIELKIM SADYZMEM WPIJAJĄC W NIE PO KILKADZIESIĄT RAZY NOŻE W CIAŁO. TEN Z ŁODZI 50 PCHNIEĆ NOŻEM A TEN Z KRAKOWA AŻ 70. I JAK TO MOŻNA SKOMENTOWAĆ ? Bezstresowe czy ateistyczne wychowanie?
 • @Janusz Górzyński 09:26:31
  ...nie lubicie pedofilow?...:))...wow!

  https://apennews.files.wordpress.com/2011/10/hamas_wed_6.jpg

  ...to sie dzieje corocznie - na calym swiecie!!

  ...no i co mi zrobisz - jak mnie zlapiesz?

  https://www.alamy.com/palestinian-girls-dressed-as-bridesmaids-during-a-mass-wedding-in-jabalya-in-the-northern-gaza-strip-july-30-2009-some-450-couples-were-married-in-jabalya-in-a-group-wedding-organized-by-the-islamic-society-a-group-affiliated-to-hamas-the-newly-wedded-brides-held-a-separate-closed-door-celebration-for-their-weddingsupi-photo-ismael-mohamad-image257431928.html

  ...a o farmach dzieci slyszeliscie?...sa na calym swiecie!!...

  wiecie jak smakuje ludzkie miesko?...

  ...wiecie - niejeden zajadal z was ze smakiem!!!...tylko nie wiedzial o tym!!

  https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/10/kanibalizm-to-nie-fikcja/
 • @Pedant 17:00:03
  O w mordę. To i ja w/g twoich standardów jestem jakimś homo. Jest takie powiedzenie : jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. Twoje insynuacje są śmieszne i gwarantuję ci że większość normalnych mężczyzn na widok takiej Muchy jak na zdjęciu zaczęła by się ślinić.
 • Tu nie ma wymówek i relatywizmu.
  Pedofil to przestępca bardzo ciężkiego gatunku bo stosuje przemoc w stosunku do nieświadomych i bezbronnych dzieci.

  Trzeba pisać, mówić o tym i przestrzegać dzieci, ale także monitorować czy wszystko jest w porządku. Po powrocie do domu zadawać pytania gdy istnieją obawy co do osób które mają doczynienia z naszymi dziećmi.

  Zdemaskowanych dewiantów zamykać, izolować a nawet zasyosować takie farmakologiczne środki które na zawsze pozbawianią pokusy do pedofilskich zachowań i gwałtów.
 • @marek500 11:58:48
  "Twoje insynuacje są śmieszne i gwarantuję ci że większość normalnych mężczyzn na widok takiej Muchy jak na zdjęciu zaczęła by się ślinić."

  To było pod adresem Józia z Londynu. On zrobił insynuację, ja odpowiedziałem mu zdjęciem.

  Pani Mucha jest śliczna.
 • @Pedant 12:49:00
  Przepraszam umknęła mi ta notka. Prawdę mówiąc tego Józia to zazwyczaj omijam. Jest tu paru aniołków których się ciężko trawi. Nie jestem uprzedzony do pisiaków bo z paroma mimo różnicy poglądów da się rozmawiać.
 • Kościół i pedofilia. To Jan Paweł II złagodził w 1983 roku kary dla księży molestujących dzieci
  "Kościół kreuje Jana Pawła II na papieża, który walczył z przestępstwami pedofilnymi w Kościele. Tymczasem to on zatwierdził Kodeks Prawa Kanonicznego, który nie wymuszał surowych kar za wykorzystywanie seksualne dzieci przez księży. Przez cały okres pontyfikatu nie zniósł też tajemnicy papieskiej chroniącej przestępstwa seksualne duchownych.„Gwałciciele dzieci nawet na koniec nie otrzymają komunii” – tak postanowił już w 306 roku Synod w Elwirze. Kościół przez wieki stawiał niemal na równi czyny pedofilne, zoofilne i homoseksualne. W tradycji chrześcijańskiej obejmowano je określeniem „grzechy sodomskie”, choć w rzeczywistości Księga Rodzaju nie twierdzi, że mieszkańcy Sodomy oddawali się pedofilii lub zoofilii."
  (...)
  "Jan Paweł II: kategoria zwykłych przestępstw
  W 1983 Jan Paweł II zatwierdził nową, do dzisiaj obowiązująca, wersję Kodeksu Prawa Kanonicznego. Czynów pedofilnych dotyczy w nim jeden przepis:

  Kanon 1395 – § 2. „Duchowny, który (…) wykroczył przeciwko VI przykazaniu Dekalogu, jeśli jest to połączone z użyciem przymusu lub gróźb, albo publicznie lub z osobą małoletnią poniżej lat szesnastu, powinien być ukarany sprawiedliwymi karami, nie wyłączając w razie potrzeby wydalenia ze stanu duchownego”.

  W Kodeksie zatwierdzonym przez Jana Pawła II kary za czyny pedofilne znalazły się w ostatnim rozdziale w części poświęconej karom za poszczególne przestępstwa. Rozdział nosi tytuł „Przestępstwa przeciw specjalnym obowiązkom”."
  (...)
  "Według kodeksu Jana Pawła II ciężej od księdza pedofila powinna być karana osoba wspierająca organizacje działające przeciw Kościołowi"
  (...)
  "Odmiennie niż w kodeksie z 1917 roku, w kodeksie Jana Pawła II udowodnienie przestępstwa pedofilnego nie powoduje obligatoryjnej „utraty dobrego imienia”."
  (...)
  "Franciszek wprowadza obowiązek denuncjacji
  W maju 2019 papież Franciszek ogłosił dekret Vos estis lux mundi (Wy jesteście światłem świata) poświęcony zasadom zgłaszania przestępstw pedofilnych duchowieństwa. Nakłada on na księży i zakonników znany z kodeksu z 1917 roku, a nie wprowadzony przez Jana Pawła II, obowiązek denuncjacji:

  „Ilekroć duchowny lub członek instytutu życia konsekrowanego lub stowarzyszenia życia apostolskiego otrzyma wiadomość lub ma uzasadnione powody, by sądzić, że mógł zostać popełniony jeden z czynów, o którym mowa w art. 1 [gwałt, czyn pedofilny lub posiadanie dziecięcej pornografii], ma obowiązek niezwłocznego zgłoszenia tego czynu ordynariuszowi”."
  https://oko.press/kosciol-i-pedofilia-to-jan-pawel-ii-zlagodzil-w-1983-r-kary-dla-ksiezy-molestujacych-dzieci/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej