Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
794 posty 2216 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

TVP i PR na celowniku totalnych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent tak naprawdę nie ma żadnych kompetencji, aby coś zmieniać w zakresie działalności TVP i Polskiego Radia.

 

 
Dzisiaj B. Budka opuścił studio radiowe Trójki w proteście wobec domniemanej cenzury, która doprowadziła podobno do tego, że z tejże odeszło kilku (niemal) emerytowanych dziennikarzy m.in. tworzących ową stację w Stanie Wojennym [1]. 
 
I w sumie dobrze. Niech tacy Budkowie bojkotują sobie media publiczne i udzielają się jedynie w takich, które są im bezgranicznie przychylne. Czas teraz na bojkot wszystkich mediów publicznych, w tym oczywiście TVP, która śmie zadawać trudne pytania. 
 
Ale zarówno atakująca TVP Info postawa R. Trzaskowskiego, jak i postawa B. Budki świadczą o jednym: PO-KO zidentyfikowała przyczynę swoich niskich notowań właśnie w działalności mediów publicznych. 
 
Jest to oczywiście infantylne podejście, ale idealnie pasujące do sposobu myślenia totalnej opozycji. Ona po prostu nie widzi żadnych uchybień po swojej stronie. Udaje lub chce udawać, że jest nieskazitelnie czysta pod każdym względem, chociaż jest to tzw. "zaklinanie rzeczywistości". Ponadto szukanie winnych swojej fatalnej pozycji w sondażach po stronie TVP czy publicznego radia świadczy też o tym, że oni nie znoszą pluralizmu a demokratyczne standardy są im obce. R. Trzaskowski wprost oświadcza, że zlikwiduje całą publicystykę społeczno-polityczną w nowej TVP, co oczywiście jest bardzo dla niego użyteczne, bo wtedy takie programy pozostałyby tylko w mediach prywatnych, które w ogromniej większości są przecież całej totalnej opozycji przychylne.
 
Atak na media publiczne jest też próbą odzyskania swojego elektoratu, który oddolnie również za wszystko obwinia tzw. TVPis. Widać to na przykładzie radykalnych i fanatycznych anty-pisowców, którzy nawet fizycznie atakowali dziennikarzy publicznych mediów. Więc w sumie ja się nie dziwię R. Trzaskowskiemu, który cynicznie chce ów elektorat odzyskać a jest go około 20-30% polskich wyborców. Podobnie ja się nie dziwię podobnemu zachowaniu B. Budki. 
 
R. Trzaskowski bowiem nie ma żadnych szans na zdobycie jakiegokolwiek prawicowego lub centrowego elektoratu, choćby ze względu na jego stosunek do środowisk LGBT i ewentualnej możliwości legalizacji związków partnerskich a później - pewnie zgodnie z planem Rabieja - nawet możliwości adopcji dzieci przez takie pary. Jest to czysta lewacka postawa zgodna z trendami "otwartego społeczeństwa" występującymi w wielu krajach świata, w tym też w demoliberalnej i postmarksistowskiej liderowo UE. Zresztą sam kandydat temu nie zaprzecza stwierdzając, że pod tym względem ma liberalne poglądy. 
 
Zatem pozostaje mu fanatyczny antypisowski elektorat oraz jego głównych konkurentów po stronie opozycji: Sz. Hołowni, R. Biedronia czy nawet małej części PSL. I co za tym idzie nie widzę możliwości, aby w ewentualnej II turze wyborów wygrał z obecnym prezydentem. Na dziś totalna opozycja walczy więc o odzyskanie pierwszej pozycji wśród partii opozycyjnych. I o to tak naprawdę chodzi całej PO-KO. W takim ujęciu w sumie uczestnictwo jej przedstawicieli w mediach publicznych nie ma żadnego sensu i oni o tym wiedzą, ale robią przy tym tyle szumu jakby się miał świat zawalić. 
 
Kampania wyborcza ze strony R. Trzaskowskiego i jego sztabu będzie ostra i brudna. Spodziewać się jednak należy, że nie dojdzie jednak do bojkotu całych mediów publicznych, bo oznaczałoby to kompletną izolację w/w kandydata na prezydenta. Poza tym PO-KO może - poprzez generowanie "kłótni" w TVP czy w radiu - chciała będzie pokazać swojemu elektoratowi jakie to wstrętne są te media i udowadniać, że to przez nie jej notowania są aż tak złe. W ten sposób totalni chcą też tworzyć sztuczne problemy aby przykryć swoją niekompetencję i pustkę programową. Lepiej rozmawiać o TVP i jakiejś cenzurze w radio niż o konkretach naprawdę ważnych dla ludzi a związanych z całością funkcjonowania polskiej rzeczywistości i przyszłości (podatki, reforma sądownictwa, walka z koronawirusem, wzrost i rozwój gospodarczy, polityka międzynarodowa, cele strategiczne Polski, inwestycje, dobro wspólne, polityka społeczno-socjalna, bezpieczeństwo, itp). W tych obszarach totalni są totalnie nieprzygotowani i nic nie mogą zaoferować oprócz tego, co pokazali w czasie swoich ośmiu lat rządów, gdzie budowali państwo z dykty, w którym są tylko "ch...j, dupa i kamieni kupa". 
 
Reasumując. Prezydent tak naprawdę nie ma żadnych kompetencji, aby coś zmieniać w zakresie działalności TVP i Polskiego Radia. Do tego trzeba mieć większość sejmową a takowej nie ma i jeszcze długo nie będzie. Ataki totalnej opozycji na TVP i PR należy traktować jako sposób na odzyskanie swojego elektoratu, który został utracony na rzecz przede wszystkim Sz. Hołowni czy R. Biedronia. I te ataki należy po prostu ignorować i zajmować się rzeczami naprawdę ważnymi dla Polski. Ewentualny bojkot przez opozycję mediów publicznych będzie dla niej przeciwskuteczny i w sumie dobrze jakby tak się stało, bo jak długo można słuchać tych ich bzdur i słownej agresji. A od kandydata na prezydenta powinniśmy oczekiwać konkretnych odpowiedzi a nie wodolejstwa słownego, który - jak sądzę - jest w przypadku R. Trzaskowskiego zauważalny przez większość polskiego społeczeństwa. 
 
I jeszcze jedno. Deklaracji R. Trzaskowskiego o reformie mediów publicznych nie należy traktować poważnie, bo jestem pewien, że jakby do władzy doszło PO-KO to po prostu przejęłoby te media w niezmienionej formie, z tym, że byłoby tak jak kiedyś: jeden chóralny śpiew mediów publicznych i w większości prywatnych, który byłby psalmem wychwalającym totalną opozycję.   
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Jak oglądam
  TVP, to jakby mi ponad 40 lat ubyło i przeniosłem się do lat Edwarda Gierka. Przy czym Gierek to budował jakieś fabryki i zakłady pracy, za pożyczane, ale budował. A co buduje POPIS?
 • @zbig71 13:44:15
  Wtedy jeszcze prezenterzy potrafili się wypowiedzieć. A obecnie? Jak czasami słyszę niektórych prezenterów telewizyjnych czy radiowców, to ręce opadają. Niektórzy mają takie dykcję, ze nigdy do takiej roboty nie powinni być przyjmowani (nie wszyscy, ale z tych młodszych to większość). Ze o kompetencjach nie wspomnę. Ale skoro taki historyk i elita PiSiactwa jak Morawiecki używając cytatu Dmowskiego, publicznie przypisał cytowany tekst Piłsudskiemu, to się nie dziwię, że taki poziom w merdiach PiSiackich.
  Wkrótce lista przebojów Trójki to będzie Zenek, Maryla i Sławomir? Może jeszcze Michał Szpak. Prowadzącego boję się przewidywać. W krótkim czasie, dwóch znakomitych dziennikarzy muzycznych odeszło z Trójki: Man i Niedźwiecki. I chodzi mi tylko o ich fachowość, a nie poglądy. Bo zaraz sekta się rzuci z obsmarowaniem tych fachowców. Głos Manna wyciszał jednego mojego psa. A w piątek rano, Mann puszczał często ostrą muzykę na pobudkę. Teraz będzie Zenuś albo coś podobnego. Z innych dziennikarzy odszedł też Hirek Wrona.
  Za PiSiackim radiem zrywa też Marcin Kydryński-na jazzie się nie znam, ale to był fachowiec w tej dziedzinie)
  Z Trójką nie chce mieć teraz nic wspólnego ZBigniew Preisner, Raz Dwa Trzy, Artur Rojek (w ostatnim notowaniu był piąty).
  Z Trójką zrywa wytwórnia Mystic Production (a oni mają prawa do Andrusa, Lao Che, Bukatryka, Deep Purple, Nicka Cave'a, Marilliona i jeszcze iluś których nie znam).
  Z Trójką zrywa Katarzyna Nosowska i Anita Lipnicka.

  PiSIory próbują się zreflektować. Minister Emilewicz (z domu Szyler-PiSIory lubują się w grzebaniu w życiorysach to siędostosuję) napisała list do Czabańskiego (czemu ona a nie Gliński?) i porównała wydarzenie do 1984 roku. Ale ona jest w PiSiactwie wyjątkiem. reszta jest chamsko arogancka.

  Część tych co odeszli z Trójki, zamierza utworzyć nowe radio Nowy Świat. mają zacząć nadawać w czerwcu.
 • @zbig71 13:44:15
  Oni nawet zmarnowali znakomitą stadninę w Janowie Podlaskim
 • @Wican 14:03:25
  "Część tych co odeszli z Trójki, zamierza utworzyć nowe radio Nowy Świat. mają zacząć nadawać w czerwcu."

  I bardzo dobrze niech pokażą co potrafią ale za swoją kasę a nie za moją.

  Jak widać po nazwiskach będzie to kolejna żydowska stacja dla Polaków ze swoją żydowską listą żydowskich wykonawców.Jak widać niektórzy uwielbiają klezmerskie barachło.
 • @Wican 14:03:25
  Wszystko prawda, Mann tworzył swego czasu rewelacyjne słuchowisko,, Nie tylko dla orłów,, i Lista przebojów dla oldbojów. Dla ludzi na poziomie, taki surrealistyczny humor.
  Teraz w trójce będzie Zenek? Qrwa, nieźle. Spieedolą radio, nie ma co.
 • @
  Radio to relikt przeszłości
  a już nikt kto interesuje się muzyką
  nie słucha jej w radiu , chyba ,że podczas jazdy
  samochodem . III program ,a konkretnie
  Kaczkowski , Beksiński czy niekiedy Mann
  prezentowali różne formy rocka w okresie
  PRL i to miało sens bo dostępu do płyt
  nie było , od 30 lat każdy może sobie
  kupić każdą płytę na różnych nośnikach
  i w dowolnej chwili odtworzyć , nie chodzi
  tylko o rocka ale wszystkie muzyczne
  gatunki , ci bojkotujący sprzedają , w
  najlepszym razie po kilka tysięcy płyt
  i to czy ich III program będzie popularyzował
  czy nie będzie , pozostaje bez znaczenia
  W każdym razie należy sprawę utworu
  Kazika dokładnie wyjaśnić , trzeba poznać
  prawdę
 • @matterhorn 14:23:26
  Za moją to w TVP jest taka szuja jak Rachoń. A ci co zostaną przyjęci, to na pewno będą miernoty. Za moją kasę. Bo sami nie są zdolni do zarobienia na wolnym rynku bez znajomości.
  PiSdzielcy to wybitni destruktorzy. Czego się nie chywycą to psieprzą. Burdel w sądach, burdel w służbie zdrowia. Burdel w merdiach PiSiackich (najpierw TVP, a teraz Trójka) i burdel w porządnej stadninie.
  Niech za moje pieniądze nie kręcą filmów o Zenku, bo dlaczego ja mam się do tego dorzucać. PiSiory pokazali, ze media można upolitycznić wyjątkowo. Nawet w PRL Urban tak zakłamany nie był i nie wycierał swojej zdradzieckiej mordy patriotyzmem, jak robią to wycięrając swoje zdradzieckie pyski PiSiorki. Zresztą, to zwykli sadyści. Prześladują słabszych a gdy sprzątaczka z departamentu stanu cos powie, to Duduś od razu chwyta za długopis, kartkę i notuje
 • @puuuq 14:27:04
  Radio jest właśnie dla samochodów. A czy to relikt przeszłości? Niekoniecznie. Ja lubię w lokalnym też mecze, Znakomici prowadzący. Wtedy odpalam w domu. Ale faktycznie, sprywatyzować powinni radia państwowe.
  Jak robię jakiś remont u siebie w którymś budynku gospdoarczym to też słucham radia. Głównie to była trójka, chyba że weekend i dni meczowe, to lokalne.
  Poza tym, sprzedają trochę więcej niż po kilka tysięcy płyt. Tylko co teraz w Trójce będą puszczać? Ile mozna słuchac Zenka czy SŁawomira? A, Deep Purple to też kilka tysi? I sam Kazik? Chłopie, na muzyce to ty jednak się nie znasz, bo u PiSiorów jest akurat typowe. Całe ministerstwo kultury istnieje tylko po to, aby dotować żydowskie inicjatywy. Zlikwidować to miniserstwo a zabytki podczepić pod MEN
 • @zbig71 14:24:34
  Bo to są nieudacznicy. A pamiętasz aferę z festiwalem w Oolu? I w końcu musieli odwalić manianę z Pietrzakiem dla PiSiorów.
  A z kabaretami? POpaprani aż tak prymitywni nie byli. Górski robił posiedzenia rządu i haratanie w gałe i nikt ich nie wywalał. A Ucho Prezesa wywalili niemal od razu. Żenada.
  I czym się różni Kaczelnik od Tuska, poza tym że obaj to wielcy szkodnicy i zdrajcy. Ale miało być o różnicach. Tusk potrafił kpić z siebie i był odważny. Kaczelnik boi się odpowiedzialności i woli wydawać polecenia bez ponoszenia odpowiedzialności. Kaczelnik chodzi z obstawą, bo boi się ludzi. Tusk w Sandomierzu przy okazji powodzi, nawet w papę wyłapał. I nikogo nie skazano za to.
  Jak był w Białymstoku i manifestację zrobili kibole Jagielloni to do nich podszedł odsuwając ochronę. Czym zaskoczył kiboli. A kilku to były wielkie łyse chłopy. I pokrzyczeli z bliska na niego, on na nich, pokłócili się, ale konsekwencji żadnych nie było. Tusk miał odwagę podejść do wrogiego środowiska, a Kaczelnik boi się chyba własnego cienia.
 • @Wican 15:03:11
  No i Tusk wziął na celownik(w postaci swojego palca wskazującego) Trumpa. Pamiętam jeszcze Husky darł koty o to na Neonie. A Kaczelnik to taka pizdeczka, bez konta w banku, bez prawa jazdy, bez baby przy boku.
 • @zbig71 15:16:25
  Ale Kaczelnik przy okazji zarząda miliardami, ale PiSIacka prokuratura tego nie rusza. Srebrna, wcześniej Telegraf. To taka sama uwłaszczona nomenklatura jak tzw. postkomuchy
 • @puuuq 14:27:04
  "sprzedają , w
  najlepszym razie po kilka tysięcy płyt
  i to czy ich III program będzie popularyzował
  czy nie będzie , pozostaje bez znaczenia "

  Na YouTube liczba odsłon w tym momencie wynosi 6 769 363.

  "W każdym razie należy sprawę utworu
  Kazika dokładnie wyjaśnić , trzeba poznać
  prawdę"

  Jaką prawdę? Tę do której jesteśmy coraz bliżej?

  https://www.youtube.com/watch?v=GlyG5_aw9d8
 • @Pedant 15:26:23
  PiS się, poza EMilewiczową, nie zreflektował. Ten burak z zachodniopomorskiego Brudziński coś tam szczekał na swój sposób.
 • @Wican 14:58:06
  // na muzyce to ty jednak się nie znasz, //
  Najważniejsze ,że ty się znasz na wszystkim : )))
  Ile masz płyt , jakie magazyny muzyczne
  czytałeś i w jakich latach , ile koncertów widziałeś ?
 • @Pedant 15:26:23
  Co ma do rzeczy liczba odsłon na You Tube
  ze sprzedażą winyli czy CD ?
  Ma to ,że gdy jest to przebój na miarę np
  Money zespołu Pink Floyd , to ludzie
  kupują nadal "dark side of the moon " z 1973
  a propozycja Kazika nie jest żadnym przebojem
  ale z uwagi, że wkrótce ma się ukazać cała
  płyta , to lepszej reklamy nie mógł sobie wymarzyć
  co może wpłynąć na liczbę sprzedaży CD
  i osiągnąć nawet "złoto " 15 tys egzemplarzy
  ale żadnym przebojem to nigdy nie będzie
 • @zbig71 15:16:25
  //A Kaczelnik to taka pizdeczka, bez konta w banku, bez prawa jazdy, bez baby przy boku.//

  Czepiasz się! Za to ma kota i siedmiu krasnoludków, którzy pilnują, żeby miłujący naród nie udusił go z radości.
 • @puuuq 15:48:30
  Na najnowszej się nie znam. Ale ja koncerty rockowe, metalowe, punkowe. Tego policzyć się nie da. W tym były koncerty jako antymajówka-Dni CHaosu w pewnej wsi w okolicach MRU. Nawet KSU tam grało, czy TSA. SŁyszałeś o takich? CD nie zbieram. Zbierałem kasety i mam trochę starych płyt. A magazyny muzyczne? Kiedyś MetalHammer, Rock&roll, Trash'a'moll. Sporo zinów. Wg Ciebie, Kazik czy Deep Purple to kilka tysięcy płyt? Czy Nosowska? Tutaj pokazałeś swoją "wiedzę". Może znasz się na muzyce partyjnej disco polo, ale na rocku?
 • @puuuq 15:49:38
  Oczywiście, że będzie przebojem. Refren będzie spiewany na różnych imprezach. Ogniska, czy prywatki. Dzięki przygłupim funkcjonariuszom PiSiackim. Kaczelnik zostanie nieśmiertelny dzięki przebojowi. Ale PiSiory się ośmieszyli. Jako SLD nie robiło głupot za "Łysy jedzie do Moskwy" ani PSL za "Pana Waldka". Ale pojawiło się PiSiactwo. A jest PiSiactwo to obciach musowy. Najjpierw kompromitacja z wywaleniem kabaretu za Ucho Prezesa. I teraz inne telewizje korzystają na kabaretach. Ale PiSactwo za pieniądze odebrane Polakom, daje TVPiS 2 miliardy. Za Tusko tak bezczelni i głupi nie byli. A posiedzenie rządu, było co tydzień na TVP 2
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:54:50
  I ma dwie wieże. Niczym jakiś Sauron z Sarumanem
 • @puuuq 14:27:04
  Kult nagrał swoją pierwszą płytę w latach 80, a wydana była chyba 86. Do tej pory wydali masę płyt. Do tego Kazik, Kazik na żywo, El Dupa i tak do dnia dzisiejszego. Spokojnie mogli sprzedać w tym okresie około miliona płyt.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:54:50
  Dla mnie od początku był śliski. I towarzystwo zjakim trzymał też było chujowe.
 • @Wican 15:59:36
  MRU? Ponoć niesamowite bunkry, niestety nigdy jakoś nie udało mi się tam dotrzeć. Koledzy byli, pokazywali zdjęcia, zajebiste korytarze, zajebiste pancerze. Mam nadzieję kiedyś dotrzeć.
 • @zbig71 16:09:07
  Z Kazikiem współpracował też Litza. Miał 4 czy 5 platynowych płyt, kilka złotych, co najmniej ejdna diamentowa
 • @Wican 16:06:58
  Sauron to chyba Lejb Fogelman, a Saruman? JULipski?
 • @Wican 16:15:41
  I z Acid Drinkers też chyba sporo sprzedał.
 • @Wican 15:59:36
  //Wg Ciebie, Kazik czy Deep Purple to kilka tysięcy płyt? //
  I po co znowu kłamiesz ?
  Tak jak wczoraj z tym Jankowskim :))))
  Nigdzie nie pisałem o wcześniejszych płytach Kazika
  czy tym bardziej Deep Purple , który zresztą widziałem
  kilka razy , jak setki innych wykonawców i to
  przeważnie poza Polską bo mnie tu nie było
  prawie 30 lat
 • @zbig71 16:13:42
  Teraz wszystko upaństwowili. Kiedyś chodziło się samemu. I mozna było tam spać o każdej porze roku. Zawsze bylo +8 stopni. Jak zaczęli wtswiać kraty, to podjeżdżala ekipa bunkrowców z palnikami i już po kratach. To zacżeli wejścia zamurowywać
  A impreza (Dni Chaosu) była fajna. Na wsi jeden sklep. Scena z dwóch przyczep. Tylko wtajemniczeni znali organizatora. Ale dymów nie bylo, to policja objeżdżała teren, ale nie interweniowali. A nie bylo żadnych pozwoleń i setki ludzi piło w publicznych miejsca. TSA bylo planowane, ale do dzisiaj nie wiem, jak znalazlo się tam KSU? Też Włochaty bywal, nawet kilka razy. I raz w trąbę nawet wyłapał. Ale żadnych większych dymów nie bylo. Aż któregoś roku przyjęchała ekipa, której nikt nie kojarzył z wcześniejszych zlotów i zaczęli się awanturować.Zostali pogonieni, ale późnień podpalili namioty jakiejś ekipce. Udało się ugasić bez wzywania PSP, ale ktoś wezwał policję. I bylo po zawodach. Premierem był Marcinkiewicz z Gorzowa. To bunkrowcy zaczęli jeździć na oficjalne festyny do Boryszyna. Wcześniej bylo fajnie. I zawsze rekonstrukcja bitwy między Wehrmahtem a Armią Czerwoną. A za pierwszych PiS to już tylko Afganistan, rosomaki, lody, wata cukriowa i zwykły festyn bez wartości edukacyjnych.A wcześniej mnóstwo ludzi w mundurach z II owjny. i niemieckich, i sowieckich, i polskich. Ale PiSiorom to przeszkadzało. A wtedy różne rzeczy można bylo kupić. Ja se raz kupiłem kask ORMO na motor. Teraz poluję od niemal roku na radzieckiego Urala. Kask ORMO będzie moim trzecim kaskiem
 • @zbig71 16:15:59
  Kaczelnik to Uruk Hai, a taki Brudziński troll jaskiniowy.
  Gadzi Język (czy Smoczy-nie pamiętam) to Żorżeta albo Daniels
 • @zbig71 16:21:04
  Litza tak. ALe nie wytrzymał tempa. Tytus kiedyś się przyznał, że w dzień koncertu potrafili na czterech wychlać ze 20 jaboli. Stąd nazwa zespołu Kwasożłopy (w wolnym tłumaczeniu)
 • @Wican 17:04:42
  No i chyba się nawrócił.
  Kiedyś też jabole obalałem. Dziś po jabolu zdychałbym z tydzień.
  Zresztą teraz to menele wiśnie tanią piją, co ma 18%.
  To nie dla mnie.
  ;)
 • @Wican 14:54:03
  Nie tylko za twoją kasę ale także za moją i kilku milionów Polaków..Każdy ma wolny wybór co chce oglądać.Chcesz oglądać ubeckie telewizje to oglądaj nikt ci nie broni .Ale odwal się od milionów Polaków którzy chcą oglądać telewizję publiczną w tym Rachonia.Dlaczego chcesz ich pozbawić przyjemności oglądania.
  Burzysz się na cenzurę w PR a sam chcesz decydować co inni mają oglądać.
 • @matterhorn 17:38:13
  Rachoń nie jest dziennikarzem. To rzecznik i propagandysta PiS. Zresztą kiepski.
 • @matterhorn 17:38:13
  Jednak kolega Wican nie chce decydować za kogokolwiek. Po prostu, jak ktoś chce nakręcić film i Zenku, niech nie robi tego za publiczną kasę i tyle.
  Zenek popularny, to i jakiś producent powinien się znaleźć i wyłożyć szmal na film.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:47:54
  Ale lubi zapalić trawkę i ma słabość do rozwiązłych kobiet.
 • @puuuq 16:55:21
  Pisałeś, ze ci, których nie będzie w Trójce to sprzedają po kilka tysięcy plyt. Znowu się wypierasz?
  A jak CIę w Poslce tak długo nie bylo, to pewnie Polaków zbytnio nie rozumiesz
 • @zbig71 17:25:28
  Teraz to już zabójstwo te nalewki. Trucizna.
  A Kazik kiedyś powiedział, ze z religii to w poglądach mu najbliżej do jehowych. Zresztą, w Kulcie był jeden Świadek-Wieteska
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:47:54
  Podobny w propagandzie do Olejnik czy Gozdyry albo innej Michalik. Z tym, ze one bardziej kompetentne od niego. A każda frakcja ma zawsze jakąś ........................... .
 • @zbig71 17:57:03
  Oczywiście. A Kurski szczycił sie wielokrotnie wielką oglądalnością przy okazji różnych programów. I telewizja jest niewypłacalna? Musi żerować na zwykłych ludziach, zabierając 2 miliardy? Aby było na propagandę? Bo Duduś kiepsko może wypaść? Ale to w końcu się skończy
 • "TVP i PR na celowniku totalnych"
  --------------
  To jest tylko takie przeciąganie kija po sztachetach drewnianego płotu - aby nie tyle psa rozzłościć - co część tzw. suwerena rozgrzać do czerwoności.
  Różnorodność mediów w tzw. demonkraturze jest niezbędna - ale i tak wszystkimi tymi mediami zarządzają dzieci Kaduka.
  Wniosek?
  Media mają skłócać tzw. suwerena oraz stwarzać pozory, że PO i PiS to nie jedne i te same czarcie wypociny.
 • Ile osób pracuje w TVP
  Na etatach w 2019 bylo około 2700 osób. Ponad 600 na stanowiskach administracyjnych. Cóż, wielu nieudaczników z rządzących partii, normalnej roboty by nie znalazło, bo niczego nie potrafią. Ponad 80 osób to stanowiska dyrektorskie i wicedyrektorskie.
  To etatowcy. A niemal 6000 to to umowy zlecenia czy o dzieło.
  Średnia pensja dyrektorów i wice (a przypomnę jest ich ponad 80-ciu) to około 20 000zł (nie licząc premii i nagród). Doradcy zarządu (też są takie etaty, ponad 20 000.
  Na oddziały lokalne idzie jakieś 150 baniek.
  Oprócz 2 miliardów, to co roku TVPiS dostaje kasę z budżetu a do tego pożycza kasę z Funduszu reprywatyzacyjnego (pewnie "na wieczne oddanie", tak jak "pożyczają" banderowcom).
  Dizękii temu, ze dostali wsparcie z pieniędzy podatników, to TVPiS ma zysk z zeszłego roku na poziomie 89 milionów netto. I od razu na nagrody przeznaczyli 18 baniek.
  Wynagrodzenie Zarządu TVPiS za 2019 rok to 2 miliony z hakiem (na bodaj 3 osoby w jednym momencie).

  Porównajmy z Polsatem. W Polsacie zatrudnionyc było 7 000 etatów (ale trza liczyć wszystkie kanały, w tym też ELeven czy Comedy Central, poza tym Plusa i Netię. Na pensję i różne świadczenia pracownicze poszło 700 baniek z hakiem. A to firma prywatna posiadająca mnóstwo kanałów
 • @puuuq 16:55:21
  isałeś, ze ci, których nie będzie w Trójce to sprzedają po kilka tysięcy plyt. Znowu się wypierasz? I jaki Jankowski? Henryk czy Maciej? Ewentualnie który Maciej? Były solidarnościowiec czy żużlowiec?
  A jak CIę w Poslce tak długo nie bylo, to pewnie Polaków zbytnio nie rozumies
 • Jest jeszcze jednak
  Sama kwestia może być przykrywką czegoś groźniejszego. Np. tego, że Żorżeta coś wspominała o możliwości przeniesienia broni jądrowej z Niemiec do Polski. A jak ona wspomina, nawet na twitterze, to popychła z PiSu już nasłuchują. A ich faktyczni sojusznicy z PO i Lewicy, przyłączą się do odpowiedniego głosowania
 • @Wican 15:03:11
  Tak tylko. Ze strony zwolenników PiS nigdy nie było gróźb zamordowania Tuska a nawet - jak w przypadku Cyby - próby jego zamordowania. Poza tym Kaczyński płaci za ochronę z własnych środków, więc co Panu do tego? Czy kiedykolwiek jakiś zwolennik PiS-u podpalał siedziby posłów PO lub zamalowywał okna ich siedzib? Też nie. Więc więcej agresji jest po stronie antypisu.
  Pzdr
 • @Pedant 15:26:23
  No właśnie. Cała afera podbiła słuchalność na YouTube i być może też o to chcodziło. Czego się nie robi dla kasy.

  Pzdr
 • @puuuq 15:49:38
  To beznadziejna piosenka a teledysk do niej jest odpychający, by nie użyć słowa obrzydzający.
  Co zaś do radia. Faktycznie dziś w wielu przypadkach to anachronizm i to już nie komuna, gdzie było to jedyne źródło słuchania muzyki.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 19:14:11
  Z włąsnych środków Kaczyński płaci za ochronę? Skąd partia i on mają pieniądze? Całe życie przy korycie. Życie za pieniądze podatników Uwłaszczył się na majątku narodowym przejmując m.in. Express wieczorny. Tuskowie kibole też grozili, a jednak nie wydygal. Mimo, ze wcześniej w Sandomierzu dostał w papę, gdy lansował sie przy powodzi.
  A Kaczyński? Boi sie ludzi. Po prostu. I PiS jest dużo niebezpieczniejszy. PO nie wsadziła do aresztu więźnia sumienia Mateusza Piskorskiego. PO nie usuwała niepopranych piosenek i kabaretów. Teraz PiS taje się totalną władzą. A jak władza jest totalna, to i opozycja jest totalna. Inna sprawa, ze to ta sama banda kolegów, udająca wrogie obozy.
  A organizowanie w ministerstwie Ziobry (sprawiedliwością tego nazwać nie można) bandy trolli to już zenada.
  Kaczyński to zwykły tchórz. Boi się odpowiedzialności, stąd jako szeregowy poseł, każe swoim popychadłom stosować działania na granicy prawa, a czasem wręcz bezprawne. On konsekwencji nie poniesie, bo formalnie to tylko zwykły poseł. A łażenie po cmentarzu bez maseczki to lisć dla Polaków.
  A Kaczyński? Ten to do sklepu nie chodzi, a poczcie nie był pewnie ze 30 lat (skoro chciał im, zresztą nielegalnie, przekazać organizację wyborów).
 • @krzysztofjaw 19:15:38
  Aleś ty załosny. PiS chciało, ze Kazik se zarobił? Coraz niżej upadają PiSiory. Fanatyczni bezwarunkowi wyznawcy prezeska
 • @krzysztofjaw 19:18:40
  To jednak się nie znasz na takiej muzyce. Piosenka idealna do zapamiętania refrenu. A teledysk odpychający? Wole takich niż gogusia w stylu Zenka czy innego Sławka. Albo ponaciąganą Marylkę
 • @Wican 19:01:07
  //A ich faktyczni sojusznicy z PO i Lewicy, przyłączą się do odpowiedniego głosowania//

  Oczywiście! Jak trzeba głosować coś złego dla Polski to POparańcy idą rączka w rączkę z PiSiurskimi popypchłami. Standard 3 RP.
 • @krzysztofjaw 19:18:40
  //To beznadziejna piosenka a teledysk do niej jest odpychający, by nie użyć słowa obrzydzający.//

  Nie znam się na muzyce więc nie będę oceniał. Za to tekst jest 100% w punkt i to się liczy. Możecie robić wszystkie szpagaty ale Polaków nie przekonacie. Duda stracił parę pkt i bardzo mnie to cieszy :))
 • @krzysztofjaw 19:15:38
  //Cała afera podbiła słuchalność na YouTube i być może też o to chcodziło. Czego się nie robi dla kasy.//

  Dzięki głupim przydupasom Kaczora Kazik zarobi parę złotych. I to mnie też bardzo cieszy :)))
 • @krzysztofjaw 19:14:11
  //Poza tym Kaczyński płaci za ochronę z własnych środków//

  Tak?
  To skąd on ma te miliony? Z emerytury czy jeszcze z Telegrafu? A może ze Srebrnej?
  Może mi to autor naświetlić?
 • @Wican 18:41:18
  Chyba musi być oczywiste ,że
  chodziło o polskich wykonawców bo oni mają zamiar
  bojkotować III program a nie Gillan z Gloverem :)))
  Pomyliłem nazwiska , nie Jankowski tylko Janowski ,Robert ,
  wg ciebie wymyślił program "jaka to melodia " , co nie jest
  prawdą bo jest to kopia programu z USA
 • @krzysztofjaw 19:15:38
  Film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, opowiadający o pedofilii w środowisku celebrytów, zostanie pokazany w TVP1 w najbliższą środę 20 maja o godz. 21:00 ! Ale wycie resortowych bękartów, lewaków i trolli z soku z buraka? Abstrahując od polityki czy kablowanie na kolegów jest czynem chwalebnym? Tak samo kupczenie miejscami na liście przebojów? Lans takiego porąbańca jak Kazik powinno być karalne...PROKURATOR!
 • Dr. hab. Karp: Prezydent Komorowski zaoferował wszystkim czekoladowego orła.
  Ta akcja doskonale wpisała się w rodzaj „trójkowego” dziennikarstwa. https://wpolityce.pl/polityka/500986-nasz-wywiad-hanna-karp-o-sytuacji-w-trojce-budowla-runela
 • Lisiewicz: Sfałszowana muzyka III RP. Kto to opisze, przebije popularnością „Resortowe dzieci”
  Okładanie PiS-u po łbie łysym Kazikiem niczym kijem bejzbolowym stało się chwilowo ulubionym sportem mediów. Gwiazdami zostali - na pięć minut - bossowie muzycznego dziennikarstwa, których rolę zmarły lider zespołu Wańka-Wstańka, autor hymnu Jarocina (nie, nie pisowiec, lewak!) opisał w piosence „Gwiazdy ze stolicy”: „Panowie z gazet znają muzykę, znów wylansują efemerydę. Pod ciepłym płaszczem alternatywy siedzą nadęte, leniwe gnidy”. Awantura wokół cenzurowania Kazika, którego nie było, czego niezbicie dowiódł dziś rano Michał Rachoń, niebawem minie. Ale tego, co się wylało przy okazji wypowiedzi Dody i Kukiza, przykryć już się nie da. Bo to, o czym wszyscy wiedzieli, ale nikt nie mówił, czyli korupcja i układy w dziennikarstwie muzycznym, równie uczciwym jak dawny PZPN, stało się wiedzą publiczną – pisze dla portalu Niezależna.pl Piotr Lisiewicz. https://niezalezna.pl/330479-lisiewicz-sfalszowana-muzyka-iii-rp-kto-to-opisze-przebije-popularnoscia-resortowe-dzieci
 • @matterhorn 14:23:26 Jak to się stało, że sepleniący wokalista miał taką karierę? Cud panie cud!
  Odchodzą z Trójki jeden za drugim. Nikt w takim wieku nie rzuca pracy jeśli nie ma wcześniej zaklepanej kolejnej posadki. Obstawiam, ze cała ta resortownia, której już nie ma w Trójce wyląduje u Michnika w Radio Zet albo w podobnego autoramentu antypolskich mediach. Od początku ostrzegałem ze brak dekomunizacji mediów zaskutkuje, że w okresie wyborczym czerwoni będą robić kabaret z rozgłośni - piątej kolumny się nie trzyma bo potrafi zniszczyć wszystko. Wszyscy peerelowscy nadawacze muzyki, Manny, Niedźwieckie, Hirki Wrony itp. powinni być z publicznego radia i tv usunięci, jak tylko PiS objął władzę. Wszyscy pochodzili z esbeckiego nadania i było jasne, że będą robić polityczną krecią robotę. Te dupki z tego 3 programu są tez "niezawiśli" i nieusuwalni w tym głupim kraju. Bo gdzie indziej takich wywalają w 3 minuty z zakazem wejścia na teren byłej pracy. Nie ma rządu, nie ma ustawodawcy i jest permisywizm na powstanie burdelu żydowskiego. Stare żule od "muzyki młodzieżowej" a oficer ich prowadzący jest w WSI. Nie ma wojny polsko-polskiej jak mówi Lisiewicz jest natomiast cały czas wojna polsko-bolszewicka z bolszewikami mówiącymi PO polsku.
 • @krzysztofjaw
  Dzisiaj poznamy PEDOFILII celebrytów! Film dokumentalny Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, opowiadający o pedofilii w środowisku celebrytów, zostanie pokazany w TVP1 20 maja o godz. 21:00
 • @matterhorn 14:23:26
  Czy jest jeszcze możliwe żeby społeczeństwo polskie odrodziło się po działaniach żydokomunizmu na który zostaliśmy skazani? Najlepszą warstwę społeczną wymordowali a pozostałych zdegradowali do patologii.
 • Arogancja PiSIewiczównej w Radiu
  https://prawy.pl/108533-votum-separtum-leszka-szymowskiego-w-sprawie-radiowej-trojki/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej