Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
793 posty 2200 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

K. Kurosz zatrzymany. A co z innymi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A czy czasem takie same działania organów ścigania, prokuratury czy sądów nie powinny być realizowane w stosunku do innych?

 K. Kurosz został zatrzymany przez policję w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa w postaci jawnego nawoływania do morderstwa i fizycznej eliminacji J. Kaczyńskiego i członków PiS.

Napisał bowiem na swoim profilu takie słowa: "Jestem coraz bliżej decyzji o poświęceniu się dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i fizycznej eliminacji kaczego ch***a" Pisał też o fizycznej eliminacji członków PiS-u: "Już za późno na litość. Trzeba tę pisowską zarazę unicestwić. Fizycznie”. W jego wpisach przewijał się też motyw „ostatecznego rozwiązania kwestii pisowskiej”. Były polityk – który startował do parlamentu z list Nowoczesnej w 2015 roku – pisał również, że potrzeba: "zagazować senatorów PiS".

Jest wielce prawdopodobne, że odpowie sądownie za te słowa. I bardzo dobrze, bo już chyba dość takich sformułowań, które przez niektórych mogą być dosłownie zrozumiane jak w przypadku R. Cyby, który zamordował członka PiS-u M. Rosiaka, choć jak sam stwierdził, chciał zabić J. Kaczyńskiego.

Ale czy tylko on winien być sądzony?

A czy czasem takie same działania organów ścigania, prokuratury czy sądów nie powinny być realizowane w stosunku do B. Komorowskiego, który onegdaj stwierdził, iż: "To jest takie towarzystwo, że się cofnie, wyłącznie jak dostanie tym cepem prawdy w łeb. Trzeba czasami mieć odwagę i lać się dechą z takimi ludźmi". Czy to też nie było nawoływanie do popełnienia przestępstwa?

A J. Stępień, były szef TK, nie nawoływał czasem do przestępstwa stwierdzając: "W tej chwili nie mówimy już o prawie. Liczy się tylko goła siła, siła fizyczna. Kto będzie miał więcej za sobą ludzi, kto więcej wyprowadzi na ulice - to ten będzie zwyciężał. Prawo się już nie liczy?".

A takich przykładów w III RP było wobec PiS-u więcej, jak np. stwierdzenie J. Palikota o wypatroszeniu J. Kaczyńskiego.

A próby podpalenia biur poselsko-senatorskich PiS. Dlaczego nic nie słychać, że sprawcy zostali już skazani, przynajmniej ja nic o tym nie wiem?.

Wydaje się, że tego typu myślenie jest powszechne w kręgach zwolenników PO-KO. Ostatnio np. B. Komorowski - wobec porozumienia J. Gowina z J. Kaczyńskim - stwierdził, że: "Nikt nie zapomina w polityce takich zachowań. Każdy chce ukarać za nielojalność. Czasami mądrość etapu podpowiada, aby z tym poczekać albo jakoś odłożyć w czasie, ale ja na miejscu Jarosława Gowina bym się po prostu w ciemnych zaułkach zawsze za siebie oglądał, czy mu coś nie grozi, jakieś niebezpieczeństwo. I on o tym doskonale wie?". Co prawda ta jego przestroga dotyczyła ewentualnych zachowań J. Kaczyńskiego wobec J. Gowina, ale taka wypowiedź też przybliża nam sposób myślenia totalnych w postaci PO-KO i grup je wspierających - mierzą innych swoją miarą.

To stwierdzenie B. Komorowskiego oddaje właśnie stan umysłu totalnych. Nie mają żadnych argumentów w normalnej i cywilizowanej walce politycznej, więc nawołują do rozwiązań siłowych i to takich, które nawet mogą być krwawe i pozwolą na niedemokratyczne przejęcie przez nich władzy.

Teraz - w dobie epidemii - potęgują swoje działanie na wywołanie chaosu, paraliżu państwa polskiego. To działania noszące znamiona zdrady stanu i są karygodnie wstrętne. Podobnie zresztą jak za taką zdradę można uznać wszelkie antypolskie działania na arenie międzynarodowej a w szczególności donoszenie na Polskę w UE i nawoływanie tejże do pozbawiania Polski funduszy pomocowych i to mimo tego, że przecież Polska wpłaca swoją składkę do UE.

A czy nie powinni odpowiadać sądownie autorzy wszelkich afer w latach 2007-2015 z D. Tuskiem na czele: od afery hazardowej poprzez aferę stoczniową aż do afery podsłuchowej? Czy ktoś z nich odbywa jakąś karę więzienia albo był prawomocnie skazany. Są tylko nieliczne światełka w tunelu, ale jest to niewystarczające.

Czekam zatem na program PiS-u pod nazwą Cela+. Mam nadzieję, że się doczekam.


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Autor
  Panie Krzysztofie świrów nie brakuje. Jednak co innego nawoływanie czy wręcz planowanie fizycznej eliminacji, a co innego nawet w niewybredny sposób wyrażanie swojej opinii o polityku. Jakaś granica musi być. Ja też nie darzę sympatią i zaufaniem prezesa, ale jestem daleki od życzenia mu jakiegoś nieszczęścia. Zaś nawoływanie do jakiegoś karania za nazwanie jakiegoś polityka durniem czy błaznem (nawet ch...) doprowadzi nas tylko do takiego poziomu jaki był w okresie stalinizmu, czy też innej dyktatury.
 • @marek500 15:16:25
  dałem 5 i pana notke opublikowałem u siebie na blogu
  https://wiernipolsce.wordpress.com/

  "Już za późno na litość. Trzeba tę pisowską zarazę unicestwić. Fizycznie”. W jego wpisach przewijał się też motyw „ostatecznego rozwiązania kwestii pisowskiej”. "zagazować senatorów PiS".

  Czy zaczynamy mieć doczynienie z faszystami?
 • Przerażające, do czego ludzie mogą się posunąć.Powiadają, ze ryba psuje się od głowy.
  A mizerność i zawziętość "polskiej "klasy politycznej, wieczne kłótnie obu największych partii, obrzucanie się błotem wyciąganie haków,spreparowane ataki na np, Konfederację daje znakomitą pożywkę i świetlany przykład wszelkiej maści niezrównoważonym osobnikom.
  Jak już jesteśmy przy przysłowiach to skutki takiej wzajemnej szczujni na oczach narodu, może owocować uaktywnianiem się różnych patologii.
  Kto mieczem wojuje..."
  Są też inne metody na niewygodnych ..wyrafinowane, wypracowane.Strzelać nie trzeba..wystarczy zaszczuć!!W pewnym wieku, zawał wylew itp.

  https://www.wykop.pl/wpis/49262709/prof-janszyszko-odsuniety-przez-pis-ze-stanow-ms-p/
 • @Oświat 16:22:18
  Raczej z metodami sanacyjnymi. Cóż, rewolucja zjada własne dzieci
 • @autor
  Teraz widać wyraźnie efekty sączenia jadu nienawiści przez żydo-niemieckie media dla Polaków takie jak WSI24,Fakt,GW,Polszmat,Newssek,WP czy Onet.30 lat napuszczania Polaków przeciwko sobie w końcu przynosi efekty a żydowstwo z Michnikiem i Smolarem na czele zacierają łapy i czekają kiedy Polacy wezmą się za łby i będą się wieszać na drzewach czy latarniach

  Nie na darmo Szechter i Urban mówili kiedyś , że "kto ma media ten ma władzę"
 • Jednym słowem PIS przystąpił do walki z "mową nienawiści"
  Wraca nowe.
  Założę się że nie minie kwartał a zacznie zwalczać "nazizm" w sieci.
  Brawo!
 • Po, Nowoczesna i inne to reprezentacje globalnej mafii "obywatelskiej"
  to po protu bandziory.
  Widać było już od dawna z ich strony propagandę nienawiści i podkręcanie emocji...w kierunku rozwiązań siłowych najlepiej rozlewu krwi.

  Takie były solidaruchy w czasie gdy obalały PRL.
  Teraz widać kto tymi solidaruchami zarządzał.. po stylu działania widać.
  (im gorzej tym lepiej oto dewiza bandziorów w opozycji|).
  PIS w czasach obalania PRLu służył wiernie tym zdrajcom.

  Dzisiaj PIS jest obalany dokładnie takimi samymi metodami jakimi obalał PRL pod nadzorem i kontrolą globalnej mafii żydowskiej.
  PO, Nowoczesna to mafia "obywatelska" (mikst mniejszości żydowskiej, niemieckiej, banderowskiej i żydowskiej kultury LGBT)... która utraciła władzę nie chce się z tym pogodzić...

  To wojna Narodu Polskiego z agresywnymi mniejszościami "obywatelskimi" wojny w której połowa Narodu Polskiego jest wykluczona przez PIS na żądanie KK...(to Polacy którzy budowali powojenną Polskę).
 • @matterhorn 17:59:08
  "Nie na darmo Szechter i Urban mówili kiedyś , że "kto ma media ten ma władzę"
  "
  To akurat jest prawda obiektywna...
  gdy nie było radia TV internetu taka władzę mia~KK i jego ambona to też media to dla katolików obowiązkowe do odsłuchania.

  PIS zresztą również wykorzystuje media którymi dysponuje dla własnych celów politycznych aż do wyrzygania..

  W Mediach trzeba zrobić porządek podobnie jak z "nadzwyczajną kastą" ..też będzie wrzask..
  Media prywatne won z polityki i gospodarki... media zagraniczne tylko jako media niszowe...(regulacja podatkami).
  Polityka i gospodarka w Polsce to Polska sprawa i tylko w Polskich mediach... to kwestia suwerenności Polski (po mediach widać że Polska solidaruchów tej suwerenności nie ma).

  Polacy powinni mieć dostęp do mediów zagranicznych ale do tych które działają zagranicą w swoich krajach a nie tych na użytek urabiania kolonii.
  To powinny być po prostu nie cenzurowane tłumaczenia głównych mediów ważnych krajów na świecie (USA, Rosja, Niemcy, Francja Anglii, Chiny..)
  Taka redakcja powinna powstać w ramach TVP i tłumaczyć bez cenzury główne "dzienniki" z tych krajów..

  Brak tego mechanizmu jest dowodem że władza traktuje Polaków jak niewolników których trzeba ogłupiać i nie wolno im mówić prawdy..
  a to jest strategia władzy okupacyjnej anty Narodowej.
 • @Oświat 16:22:18
  Trzeba dokładnie sprawdzić w całej Polsce z czego żyją agresywni nacieracze na zjednoczona prawicę. Firmy ich zatrudniające należy doprowadzić do bankructwa. Zero klientów zero kasy.Won za Don cwaniaki.
 • @kula Lis 69 08:58:08
  I czym się Pan różni od tego Kurosza ?
 • Dałem Panu 5, ale za prawe serce i słuszną nadzieję
  Niewiele wskazuje, że Ziobro ze swoją ekipą ma zamiar rozliczyć za zbrodnie komunę różnych odcieni, łacznie z tą POwską. Niestety hamuje to też Kaczyński, który jest uwikłany w magdalenkowe paktowanie i dlatego ma w pogardzie płonne nadzieje osadzone w sprawiedliwości Narodu Polskiego, który tęsknie za normalnością a więc za słusznymi karami dla zbrodniarzy i zadośćuczynieniem dla pokrzywdzonych.

  Tylko, że samo dardzie mordy nic nie daje, gdyż potrzebne jest konsekwentne działanie na rzecz panowania prawa naturalnego i ukaranie nie tylko zbrodniarzy stosujących siłę i lincze, ale przede wszystkim bandytów legislacyjnych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej