Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
794 posty 2216 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Co to wszystko ma znaczyć do jasnej cholery!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co z nimi jest do jasnej cholery? Przepraszam za użycie tego słowa, ale nic bardziej łagodnego nie przychodzi mi do głowy. Co to wszystko ma znaczyć? Jaki mają cel działając przeciwko polskiemu narodowi?

 Obserwując obecne wyczyny totalnych z PO-KO-KO (tak, tak... to drugie KO to Konfederacja) po prostu szlag człowieka trafia. Perfidia, hipokryzja, egoizm to najłagodniejsze określenia, które możemy wobec nich użyć.

 
Oczywiście prym wiedzie już szczególnie antypolska i nad wyraz po prostu idiotyczna koalicja PO-KO. Są oni w stanie zrobić wszystko, aby mieć władzę, władzę i jeszcze raz władzę.
 
"Tonący brzytwy się chwyta" i targowicka koalicja chwyta się właśnie ich ostatniej deski ratunku w postaci ich twardego, durnego i trawionego nienawiścią do PiS elektoratu.
 
Notowania M. Kidawy-Błońskiej maleją z każdym dniem, ale tym samym również z każdym dniem rośnie jej samej i całego jej ugrupowania agresja wobec obecnie rządzących. Przykre jest ich słuchać, ale cóż...
 
Fanatyczny ich antypisowski elektorat liczy gdzieś około 20% głosujących w wyborach i teraz PO-KO walczy o jego utrzymanie i zajęcie drugiego miejsca w wyborach pani M. Kidawy-Błońskiej. Liczą oczywiście na II turę wyborów prezydenckich, ale mogą się przeliczyć, bo coraz więcej Polaków żyje obecnie w strachu przed koronawirusem i ocenia cały czas rządzących oraz opozycję. I nawet do tej pory w ogóle nie biorący udziału w wyborach Polacy przyznają, że rząd i prezydent bardzo dobrze sobie radzą z walką z tym koszmarnym wirusem. Mogą oni zasilić elektorat A. Dudy do tego stopnia, iż on wygra już w I turze i to niezależnie czy wybory odbędą się 10 maja, na jesieni czy też jeszcze później bowiem zawsze będzie można pozytywnie ocenić działania rządu i obecnego prezydenta porównując ich działanie w sprawie koronawirusa z innymi krajami. A w tym porównaniu teraz rządzący wypadają bardzo pozytywnie.
 
Ja wiem, że oni liczą na to, iż np. na jesieni będziemy w Polsce mieli pewien kryzys gospodarczy, co jest nieuniknione, ale na pewno ten kryzys będzie też porównywany z innymi krajami z kręgu cywilizacji zachodniej i sądzę, że Polska nie będzie wcale liderem tego kryzysu a wprost przeciwnie.
 
Dla opozycji totalnej ewentualne przełożenie prezydenckich wyborów na później może też oznaczać, że będzie zamiast M. Kidawy-Błońskiej nowy ich kandydat na prezydenta. Zdają sobie przecież sprawę, że obecna kandydatka jest delikatnie mówiąc "niewypałem" i zapewne gdzieś tam mają "z tyłu głowy" nowych kandydatów. Może też poczynając od D. Tuska, ale raczej on nie zdecyduje się na ewentualne kandydowanie, bo ma teraz bardzo dobrze na unijnych salonach.
 
Zastanawiająca jest platformerska totalna nienawiść do obecnych władz właśnie teraz, w czasach epidemii. Pisałem, że inne kraje potrafią się politycznie jednoczyć w walce z koronawirusem, a niechlubnym - nawet światowym - ewenementem jest nasza opozycja o barwach PO-KO. Ale... chyba jej nawet nie można nazwać opozycją: to ludzie zdegenerowani, dla których życie ludzkie nie ma żadnego znaczenia a zdobycie władzy może dokonywać się nawet po trupach Polaków.
 
Mało tego... Najprawdopodobniej oni by chcieli, aby w Polsce ten wirus osiągnął rozmiary zakażeń podobne jak we Włoszech czy Hiszpanii.... Wtedy by mogli atakować rząd wczorajszymi mniej więcej takimi słowami, które skierowała do rządzących M. Kidawa-Błońska: jesteście tchórzami, oszukiwaliście nas, oskarżam was o bierność i chaos, spóźniliście się z reakcją na epidemię... i tego typu bzdury, które każdy normalny nasz rodak jest w stanie ocenić na niekorzyść PO-KO. Hipokryzja, głupota i kłamstwo jak na tacy podane... A mogłoby być zupełnie inaczej, ale walka o własny durny elektorat poparty nienawiścią do PiS-u nie pozwala im na konstruktywne porozumienie z rządzącymi. Niedawno zresztą też D. Tusk zachęcał PO-KO do nieustawania w ataku na obecnie rządzących, co też w obecnej sytuacji jest kuriozum do kwadratu, ale ja się nie dziwię D. Tuskowi, bo on jest jakoś chorobliwie "zafiksowany w nienawiści do J. Kaczyńskiego i całego PiS-u".
 
Co z nimi jest do jasnej cholery? Przepraszam za użycie tego słowa, ale nic bardziej łagodnego nie przychodzi mi do głowy. Co to wszystko ma znaczyć? Jaki mają cel działając przeciwko polskiemu narodowi? Jaki mają cel dążąc do wczorajszego zerwania kworum i podobnego wniosku dzisiaj. Dlaczego chcieli cały czas zerwać to kworum i uniemożliwić tym samym dyskusję  o niezbędnej pomocy państwa dla pracodawców i pracowników. O co im cały czas chodziło i chodzi? Destrukcja PO-KO jest porażająca*.
 
Przecież oni nie tylko dążą do rozbicia dzielnicowego Polski, ale po prostu chcą jej degradacji i upadku a na to nie może być zgody. Tym bardziej, że dziś widzimy, że bez silnego państwa same samorządy nie dałyby sobie rady w sytuacji kryzysowej. Nie może też być zgody na okłamywanie Polaków i pośrednio życzenie im utraty zdrowia albo nawet i życia. Nie może być zgody na funkcjonowanie w Polsce partii antypolskiej, której działalność na arenie światowej (europejskiej) ociera się o zdradę stanu. Teraz natomiast dążą też do zanarchizowania Polski (zresztą tak jest już od 2015 roku). Pragną, aby obecny rząd po prostu "poległ" w walce z koronawirusem i robią wszystko, aby tak się stało.
 
Próżną mają nadzieję i powinno ich liderów czekać więzienie...
 
Powtórzę też moją myśl z innego tekstu.... "Jak to dobrze, że dziś oni nie rządzą razem z B. Komorowskim pod żyrandolem". Wtedy dziś bylibyśmy w totalnym chaosie a epidemia rozprzestrzeniałaby się w zastraszającym tempie... no, bo przecież przez 8 lat budując państwo z dykty, gdzie są tylko "ch...j, dupa i kamieni kupa" państwo polskie nie mogłoby efektywnie i skutecznie walczyć z koronawirusem.
 
Jest jeszcze tylko polityczny i w miarę pozytywny aspekt całego tego zamieszania z koronawirusem, choć bardzo żałuję i jest mi smutno, że ujawnia się w takich nieprzychylnych i tragicznych dla ludzi, dla nas wszystkich okolicznościach. Otóż nadzwyczaj łatwo dziś możemy oddzielić polskie ziarna od antypolskich plew i to nie jest nic trudnego. I tak naprawdę chyba wreszcie nadszedł czas, żeby odchwaścić polskie pola...
 
I tak jeszcze na marginesie... PO-KO jest koalicją beż żadnego fundamentu aksjologicznego, ideowego, bez jakichś podstaw funkcjonowania. To ludzie tylko dążący do władzy.  To ludzie, którzy nie mogą nic zaproponować oprócz "antypisu". Bez posiadania władzy nic nie potrafią zdziałać. Długookresowo na pewno ta partia nie ma szans bytowania na scenie politycznej. PiS ma jakieś aksjologiczne podstawy, jakieś konserwatywne wartości na których buduje swoje istnienie. Podobnie też jest z lewicą i pomimo, że osobiście daleko mi do nich, to jednak mają jakiś lewicowy fundament. Niestety nie mamy w Polsce partii pozytywnie liberalnej ani narodowej, bo tak naprawdę również Konfederacja jest tylko zlepkiem tych idei i nie ma możliwości przetrwania w tym formacie. Zostaje PSL... ale to też partia władzy, wieczny koalicjant zwycięzców wyborów i tak już pozostanie.
 
*Tekst pisany wraz z początkiem dzisiejszych obrad sejmu. 

Niestety po wysłuchaniu PO-KO nic nie stracił na swojej aktualności. Poza tym zarówno występy Lewicy czy PSL-u były koncertem życzeń, które państwo nie może spełnić bez zachwiania wiarygodności Polski na arenie międzynarodowej, ale nie tylko. Przecież absolutne rozchwianie systemu gospodarczego w Polsce (a to by było skutkiem przyjęcia propozycji Lewicy, PSL i Konfederacji) uderzyłoby po czasie bezpośrednio w nasze przedsiębiorstwa i pracowników. Tym bardziej, że - jak zapowiedział premier - zakres pomocy nie jest zamknięty tylko w zakresie  dzisiejszych ustaw, ustaw niecierpiących zwłoki. Jest możliwa dalsza dyskusja w miarę rozwoju sytuacji. 

Opozycja w miarę konstruktywna (wszyscy za wyjątkiem PO-KO i częściowo Konfederacji, która jeszcze w żądaniach przewyższa i Lewicę i PSL) chce więcej i więcej nie zważając na ograniczenia budżetu i zadłużeniową kondycję naszego państwa. Ciekawostką jest to, że opozycja nie zaoferowała nic specjalnie od siebie, żadnej Tarczy Antykryzysowej i odnosi się tylko do propozycji rządowych i bezgranicznego ich rozszerzania.  

Można żądać wszystkiego, ale trzeba wskazać skąd wziąć na to pieniądze a tego nikt z opozycji dzisiaj nie wskazał i to jest największą bolączką opozycji: chciejstwo i permanentna krytyka rządzących a nie realne propozycje w ramach możliwości budżetowych państwa. Nawet w pytaniach opozycji pojawiały się kłamstwa w stylu, że pomoc nie obejmuje średnich i dużych przedsiębiorstw, choć premier wskazał, że im też będzie udzielona pomoc. 

(tekst zakończony około 15.30 po wystąpieniach wszystkich klubów i kół poselskich oraz po udzieleniu odpowiedzi przez minister J. Emilewicz )
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Panie Autorze, Pan szaleje z tą retoryką nienawiści.
  Teraz jest czas na refleksję, na wyciszenie i nie powinien Pan tak dzień w dzień produkować tekstów "bij, zabij". Pan o niczym innym ani pisze, a sądzę też nie myśli, tylko jak dołożyć opozycji. To nie jest objaw zdrowy i ja nie mam na myśli koronawirusa. Jakie motywy Panem kierują?
 • @Anna-PK 16:06:28
  Żadne motywy. Zawsze staram się pisać to, co myślę akurat w danej sytuacji. A sytuacja jest dziś wyjątkowa i wymaga ostrych tekstów. Pisałbym inaczej, gdyby totalni trochę inaczej się zachowywali. Przecież teraz najważniejsze jest zdrowie i życie Polaków oraz pomoc gospodarcza dla nich, taka pomoc, która pozwoli nam wszystkim (pracownikom, pracodawcom) przetrwać niechybny kryzys.

  Być może faktycznie się nastawiłem na opozycję, ale nie znoszę jej hipokryzji i antypolskiej działalności. Tym bardziej w tak trudnej sytuacji.

  Tu na portalu napisałem już przeszło 600 tekstów i naprawdę pisałem o wielu rzeczach, ale dzisiaj nie czas na ładne słówka, jest czas szybkiego działania.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 16:15:54
  Super tekst
  5
 • @krzysztofjaw 16:15:54
  "Żadne motywy. Zawsze staram się pisać to, co myślę akurat w danej sytuacji."

  No to z tym myśleniem kiepsko.

  "A sytuacja jest dziś wyjątkowa i wymaga ostrych tekstów. Pisałbym inaczej, gdyby totalni trochę inaczej się zachowywali."

  Dalej obwinianie opozycji?
 • @Anna-PK 16:06:28
  Podobno w Rosji nie ma koronawirusa - jakieś to dziwne...

  "Oficjalnie w Rosji stwierdzono dotąd 147 przypadków infekcji koronawirusem i ani jednej ofiary śmiertelnej. Długo też liczba zakażonych wynosiła zaledwie kilkadziesiąt osób, choć kraj ten ma długą granicę z Chinami."

  https://www.euractiv.pl/section/polityka-zagraniczna-ue/news/koronawirus-czy-rzeczywiscie-rosja-patogen-omija-rosje/
 • @krzysztofjaw 16:15:54 Pan zdaje się nie wie, że opozycja
  nie jest przy władzy. Opozycja nie rządzi i cokolwiek się dzieje, to odpowiada partia rządząc, cokolwiek, nawet za zachowanie opozycji.
  Historia tak to zawsze liczy; w czasie rządów...zdarzyło się to i tamto.

  Opozycja krytykuje, bo taka jest jej psia rola. Kaczyński jak był w opozycji, to robił parokrotnie w sejmie głosowania nad zaufaniem do rządu. Też był pokaz, z "premierem z tabletu", ale to normalne. Opozycja nie musi nic proponować, bo NIE RZĄDZI.

  A generalnie to jest tak, że Polacy w swej masie, są tacy sami. To jest wynik kształtowania jednostek przez społeczeństwo.
  Jeżeli zaś chodzi o wybory prezydenta, to prezydent jest w Polsce całkowicie zbędny; za nic nie odpowiada, a kosztuje.

  I niech się Panu nie wydaje, że tylko Pan i PiS macie licencję na patriotyzm. Takim podejściem obraża Pan połowę polskich wyborców, którzy popierają opozycję, a Polska jest jedna i wszyscy muszą się w niej czuć jak we własnym domu.
 • @Talbot 16:35:18 Nie wiem. Nie czytam rosyjskich tekstów.
  Jeżeli piszę o Rosji to zawsze piszę na podstawie tekstów anglojęzycznych.
  "choć kraj ten ma długą granicę z Chinami." Przy tej granicy jest mało Chińczyków, a nie ma wcale Rosjan.

  Z Chinami graniczy Mongolia i z tego co czytam to mają 11 zawirusowanych, a tylko jednego chorego w izolatce.
  https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_in_Mongolia
 • Fanatycznym PiSIorom nierwy puszczają?
  Boją się, ze w obecnej sytuacji, to wybory prezydenckie (bez szans na równą, powszechną kampanię wyborczą) mogą stać się plebiscytem "za PiS" albo "przeciw PiS". A taki plebiscyt, to wyborach do senatu, PiS przegrał.
  Cóż, zrobią co zechcą, a kryzys będzie odczuwalny po wyborach dopiero.
 • U.... Pisiorom puszczają zwieracze :)
  //Są oni w stanie zrobić wszystko, aby mieć władzę, władzę i jeszcze raz władzę.//
  To jest dokładnie to co robi PO PiS, magdalenkowe bękarty Kiszczaka.

  Autorze, może tak szklaneczkę zimnej wody?
 • @krzysztofjaw 16:15:54
  //Przecież teraz najważniejsze jest zdrowie i życie Polaków //

  No właśnie! Wypychając Polaków na wybory nie wystawia się ich zdrowia i życia na niebezpieczeństwo?
  Pisiory przebiły już PO w cynizmie i bezczelności.
 • @Anna-PK 16:44:18
  //I niech się Panu nie wydaje, że tylko Pan i PiS macie licencję na patriotyzm. //

  Jak nie?! Przecież pisiory to lepszy sort a reszta to zdradzieckie mordy. Sam kaczelnik tak powiedział a on nie może się mylić.
 • Wirus nie tylko zabija ale zrzuca maski.
  Dzisiaj widać gołym okiem kto walczy z epidemią a kto wkłada kij w szprychy...i szuka wyłącznie korzyści politycznych dla siebie.

  To na naszym podwórku...
  a szerzej na świecie widać kto chroni ludność a kto bagatelizuje zagrożenie... widać kto jak jest przygotowany do ochrony ludności.

  "Demokratyczny" zachód (USA, Włochy, W.Brytania, Francja, Hiszpania...) wyglądaja jak kraje III świata...
  a "wrogowie" wolności i demokracji bronią się skutecznie i pomagają innym ...(Kuba, Rosja, Chiny..)

  Obraz jest dokładnie przeciwny do tego który nam nieustannie wciskają mafijne media.

  Polska na tym tle wygląda dobrze i tylko dziw bierze że "kumpluje" się z takimi zacofanymi krajami USA... tego nie da się logicznie wtłumaczyć.
 • Największa demokracja świata wysadziła się w powietrze.
  Moim zdaniem obecna pandemia do skutek ataku biologicznego na Chiny. Są informacje że USA na dwa miesiące nad wybuchem epidemii w Chinach realizowały szeroką akcję zatrudniania biologów, epidemiologów...specjalistów od epidemii..
  Przewidzieli przyszłość ? prawdziwi geniusze

  Atak się nie powiódł a skutki odczuł cały świat..
  Chiny się wybroniły inni walczą o przeżycie a w USA wygląda na to że będzie najgorzej... tam tyka zryw narodowy przeciw mafii oligarchów żydowskich którzy niszczą fundamenty życia Amerykanów ale i reszty świata. Wirus w USA rozwija się szybko już za późno na kwarantanny..
  chorych jest kilka razy więcej niż widać (liczne zakażenia bezobjawowe...niby zdrowi a zarażają).

  Największą ofiarą epidemii czyli ataku biologicznego USA będą USA...za sprawą załamania gospodarczego i rewolucji która zmiecie amerykańskie "elyty".
  Podczas rewolucji zasada oceny jest prosta ...każda "elyta" to wróg narodu... Naród zniesie "elyty" i ustanowi to czego pragnie a pragnie bezpieczeństwa a bezpieczeństwo to socjal a socjal to socjalizm a socjalizm to państwo opiekuńcze...

  Polacy już tam byli i nie docenili...
  Neoliberałowie staną się wrogiem publicznym numer jeden..i to na całym świecie.
  I to jest dobra koncepcja, moim zdaniem..
 • @Talbot 16:35:18
  "Oficjalnie w Rosji stwierdzono dotąd 147 przypadków infekcji koronawirusem i ani jednej ofiary śmiertelnej. "

  Pomieszało się Panu, te 147 przypadków to były nowe wczoraj czy przedwczoraj. Dzisiaj oficjalnie nowych było 196, zaś wszystkich chorych 1036.

  "В России за сутки зарегистрировано 196 новых случаев заражения коронавирусом, число заболевших достигло 1036. Об этом в пятницу, 27 марта, сообщает оперативный штаб."

  https://iz.ru/992186/2020-03-27/chislo-zarazivshikhsia-koronavirusom-v-rossii-perevalilo-za-tysiachu
 • @Pedant 18:24:05
  Talbot tak kocha Rosję, że chciałby widzieć tam jak najmniej chorych. Stara, dobra sowiecka szkoła.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:50:14
  PiS się boi. Stąd pomogli zebrac podpisy Jakubiakowi, Żółtkowi, Piotrowskiemu. Mało brakowało Samborskiemu. Jakubiak to wiadomo. Żółtek i Samborski to byli współpracownicy Korwina, Piotrowski może sięgnąć po część narodowców. Widać jak PiS osłabiać próbuje z różnych stron Bosaka.
 • @Wican 18:43:48
  Pewnie, że się boją. Oskarżają opozycję o chęć przejęcia władzy a tylko idiota chciałby teraz i przez następne lata rządzić w Polsce. Kaczelnik, dla którego władza jest celem i sensem życia może spać spokojnie, nikt mu jej nie zabierze :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:53:59
  W lubuskiem wojsku wydali ostrą amunicję i część kwarantann sprawdzają żołnierze. Czuje się nieswojo z tego względu, zwłaszcza że na moją okolicę wysyłają obcych chłopaków. Boją się wypuszczać swojaków, którzy tu się wychowali? Ja to historyczna Ziemia Lubuska.
 • @krzysztofjaw
  https://i.iplsc.com/-/0009YXDUEBDXJ0DU-C431.jpg No i co to ma znaczyć ? . Też mnie wkurzył . Salute 5*
 • żałosny to jest ten rząd
  niestety wirus zabije mniej jak pisowsko-katolicka władza....

  20 procent przeciwników pisu to zaniżony procent...
  przecież na pisuar głosowało może 20 procent narodu xddd dajcie spokój xdd znaczy 8o procent ma go w 4 literach... albo litrach bo xd
  Zawsze jak władza ma wyrżnąć mordą w trotuar to ma 75 procent poparcia xdd
  Kidawa to dziwna propozycja być może ma poparcie samego Jarosława xdd

  Pytanie dlaczego nie ma rozsądniejszych kandydatów- czy tego gówna nikt już rozsądny nie chce się dotknąć? Może to już sama mafia przy władzy xdd
  Pisowcy są na pewno szlachetniejsi bo chcą robiąc wybory swojego prezydenta przymordować deko narodu.... spoko liczę na to że nie jest pan trolem aż tak źle tekst nie wygląda jak by to trol pisał tak że powodzenia w pisaniu. Kto jest gorszy egoiści czy mordercy xd..
  Pan powie że jacy mordercy skoro tak szlachetnie przed corona wirusem bronią... bronią w trosce o koryto no i że znają stan a raczej rozkład polskiej służby zdrowia. No i im samym zagraża. Brak maseczek jest jakby poziomem państwa w pigułce. Rzeczywiście w tej blokadzie maseczek dla polaków jest jakby bezwzględna chęć wykoszenia polskich staruszków. Po co im maseczka, wtedy ksiądz nie zarobi xDD Ktoś mówił że Morawiecki jest bezwzględny. Nie mam zdania nieważne jak zaczął ważne jak skończy xD
 • @
  Tylko PiS ma rację, a wszelkie zło od opozycji pochodzi; wszystkiemu winien jest Tusk, Ruszkiewicz i Pedant.
  Jestem prawie pewny, że to oni wymyślili tego wirusa.

  A w ogóle to hajda na pisiorów i konfederatów.

  PS. I co by było, gdyby Konfederacja dostała 2 % więcej głosów, a PiS 2 % mniej?
  Rządziłby Budka.
 • @Krzysztof J. Wojtas 04:30:28
  Już pracujemy nad nową wersją świrusa.
  Będzie ciął pislamistow i popaprańcow.
  Jak Szanowny będzie grzeczny to może mu podeślę szczepionkę :))
 • Autor
  Ma Pan pecha. Urodził się Pan trochę za późno. W latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku mógł by się Pan zrealizować. Pan nie rozumie nawet podstaw demokracji. Jedno jest pewne że tym złodziejom i zdrajczykom z PiS na łapy trzeba dużo dokładniej patrzyć niż innym. To są ludzie bez zasad i moralności.
 • zykuje się wielka afera. Senator PO, Szubartowicz i Jethon redagowali Sok z Buraka? Dziennikarz zamieszcza szokujące zdjęcia
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yNzA4ZS9wLzIwMjAvMDMvMjcvODI4LzQ2Ni85MzZlNzc3YmRjN2U0ZjIyOTk2YWU3YWMyOGVjM2RlZC5qcGVn.jpeg
  Na twitterowym koncie Marcina Dobskiego (niegdyś dziennikarza Polskiego Radia 24 i Wprost) odnotowujemy listę, na której można zauważyć nazwiska osób, które miały zamieszczać treści na hejterskiej stronie Sok z Buraka. Wśród nich jest m.in. senator PO Marcin Bosacki, a także dziennikarze Przemysław Szubartowicz, Magdalena Jethon czy współpracujący z Małgorzatą Kidawą-Błońską Martin Micielski. Czy państwo: senator PO @MarcinBosacki, Jarosław Marciniak, red. @PSzubartowicz, Martin Mycielski, Aleksandra Wasilewska (@PlatformaVideo1) byliście redaktorami „Soku z Buraka” w maju 2019 r.? napisał na Twitterze Dobski, zamieszczając screeny, które wskazują kto był upoważniony do redagowania i wstawiania treści na hejterską stronę Sok z Buraka.

  https://wpolityce.pl/polityka/493183-senator-po-szubartowicz-i-jethon-redagowali-sok-z-buraka

  Ps...Nic nowego. Desant wschodni stosuje żydobolszewickie metody bo tylko takie zna. To ta co trzymała Tłustego w Trójce! To żadna nowość - Wściekła kobyła z PO kandydująca na prezydenta od początku kampanii wyborczej używa hejterów. Wczorajsze wystąpienie w Sejmie Kidawy, czytane z kartki, to czysty ściek z Soku z Buraka. Polacy, czy chcecie mieć taką prezydentkę?
 • Kwaśniewski atakuje z Davos: "Jesteśmy chorzy na wirusa pod nazwą cynizm Kaczyńskiego". Internauci odpowiadają
  Ps...Przypominam, że syn zbrodniarza i bandyty ponoć "lekarza" z NKWD/UB złodziej i alkoholik i omc mgr Izaak Stolzman junior aka Aleksander Kwaśniewski i spółka pożyczyła Chinom w 2000 roku 276,5 mln $ i do dzisiaj Polska nie otrzymała z powrotem ani centa. Kto jest odpowiedzialny za zwrot tego długu? Także za wielomilionowy przekręt za nieistniejącą fabrykę osocza. Gdzie jest ABW, CBA i prokuratura?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej