Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Uchodźcy: realizacja planów NWO?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To tylko moja opinia. Być może przez niektórych uznana zostanie za spiskową teorię dziejów, ale właśnie historia ludzkości to historia różnorodnych spisków.

 Najpewniej znów jesteśmy przed kolejną masową imigracją islamistów do Europy. Turcja właśnie  po raz kolejny otwiera swoje granice. I nie jest ważne, że być może chodzi jej o uzyskanie następnych środków pomocowych z UE. Ważne jest to, że to się dzieje i największym absorbującym emigrantów krajem - oprócz Niemiec - jest Grecja jako pierwszy europejski przystanek dla tychże islamistów. Teraz już są zamieszki na granicy turecko-greckiej. Podobną do Grecji funkcję pełnią Włochy, gdzie drogą morską emigranci chcą dostać się do Europy. +

 
Może się mylę, a może nie... ale chcę w sposób jak najbardziej daleki od demagogii przedstawić pewne zarysy mojej teorii spiskowej dotyczącej przeszłego i czekającego nas exodusu islamistów na Europę. Być może są to tylko moje dywagacje nie mające żadnego potwierdzenia w realnie istniejącym nam świecie a może tylko potwierdzają to, jakie decyzje są podejmowane na najwyższych światowych gremiach władzy... a jak wiadomo dzisiaj źródłem wszelkiej władzy jest przede wszystkim pełna kontrola ludzi, społeczeństw i państw za pośrednictwem ich ubezwłasnowolnienia długiem finansowym, czyli kredytem. Dodatkowo oczywiście niezbędnym elementem posiadania władzy i jej utrzymania jest jak najbardziej rozwinięta sztuka inżynierii społecznej, czyli tak naprawdę sztuka manipulowania ludźmi we wszystkich obszarach funkcjonowania jednostki oraz grup ludzkich...
 
Jak już wcześniej wskazywałem źródeł obecnego kryzysu należy poszukiwać w militarnej agresji USA i częściowo NATO, które zaatakowały Irak czy Afganistan oraz wznieciły późniejszą rewolucyjną "arabską wiosnę ludów". Te działania spowodowały chaos, wojny domowe, umocnienie się islamskiego fundamentalizmu oraz powstanie tzw. państwa islamskiego (ISIS) i jeszcze większy terror realizowany tym razem właśnie przez wyznawców Allacha. Tak jest dzisiaj niemal wszędzie w tym rejonie świata, także m.in. w Syrii, gdzie walki trwają do dzisiaj.
 
Fundamentaliści brutalnie mordują "niewiernych" (paradoksalnie bezwyznaniowców, zwolenników "multi-kulti") i przede wszystkim" innowierców" (z naciskiem na chrześcijan) niszcząc także każde obszary ich tradycji, kultury, miejsc kultu (kościoły). Burzone są często historyczne, światowe wielowiekowe zabytki i wszelkie zasoby starożytnych kultur. Bezpośrednią zaś iskrą wzniecającą pożar w postaci niekontrolowanego napływu islamistów do Europy było oczywiście zaproszenie tychże przez A. Merkel, co zainspirowało  zaś przyczynami - oprócz faktycznej ucieczki przed śmiercią i prześladowaniami - są w większości m.in.: chęć ekonomicznie łatwiejszego przez "uchodźców" życia w Europie realizowanego przede wszystkim poprzez korzystanie z pomocy socjalnej a nie pracę, budowa w tej części świata przyczółków obcej nam cywilizacji islamskiej jako realizowanie przez "uchodźców" jednego z celów islamistów jakim jest dostęp do krajów UE (wcześniej próbowali i dalej próbują infiltrować Bałkany) i ich islamizację oraz bezmyślne i naprawdę głupie zaproszenie przez A. Merkel wszystkich islamskich (i nie tylko) imigrantów do Niemiec. A. Merkel chciała zapewne pozyskać tanią siłę roboczą i uzupełnić jednocześnie radykalnie zmniejszającą się liczebność rodowitych Niemców.
 
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, iż wciągnięte nie tylko do bratobójczej wojny kraje wcześniej były niezależne ekonomiczne a to dzięki posiadaniu ogromnych złóż ropy naftowej. Dziś rafinerie kontrolują tam koncerny międzynarodowe i zyski płyną do nich a nie zasilają jak wcześniej gospodarek w tamtych rejonach.
 
Drugim wrażeniem jest to, iż jak do tej pory doprowadzono do upadku gospodarki krajów bezpośrednio graniczącymi z Izraelem, co z punktu widzenia państwa żydowskiego jest jak najbardziej racjonalne, bo słabość w tym rejonie innych umacnia Izrael.
 
Trzecim wrażeniem niejako powiązanym z poprzednimi jest przeświadczenie, że masowa imigracja islamistów na kraje europejskie ma na celu zniszczyć je  politycznie, kulturowo, ekonomicznie i społecznie. Ma "wyrwać" chrześcijańskie fundamenty cywilizacji europejskiej, cywilizacji łacińskiej. Komu na tym zależy? Ano postkomunistom politpoprawności, multikulturowości, fałszywie pojmowanej tolerancji opartych na ideach komunistów kulturowych A. Gramsciego, A. Spinelliego oraz tzw. szkoły frankfurckiej. To dzisiaj idee tych komuchów realizowane są w UE, ale nie tylko, bo też za oceanem.
 
Dwutorowość niszczenia Europy (imigracja, gender i multi-kulti) już daje swoje efekty w postaci odmóżdżenia, atomizacji i pauperyzacji większości ludności europejskiej w obszarach tzw. starej Europy. Oczywiście zanim wpuszczono nigdy nie asymilujących się islamistów, skutecznie zniszczono w tych krajach chrześcijaństwo i fundamenty kształtujące przez wieki naszą cywilizację. 
 
Czy to wszystko ma jakiś nadrzędny cel? Ano - moim zdaniem - tak a jest nim budowa jednorodnego, zatomizowanego i spauperyzowanego społeczeństwa bez granic narodowych, podatnego na manipulację i na ograniczenia wolności osobistych np. ze względów bezpieczeństwa i zbudowanie na tym gruncie Jednego Rządu Światowego w ramach Nowego Porządku Świata (NWO). 
 
To tylko moja opinia. Być może przez niektórych uznana zostanie za spiskową teorię dziejów, ale właśnie historia ludzkości to historia różnorodnych spisków.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @krzysztofjaw
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kMDVmMC9wLzIwMjAvMDMvMDIvODI1LzUwMC9kMDJiYjU0Yzg3ZDE0OTZlOWFmODJlNzM2YWQ1MzA4ZC5qcGVn.jpeg
  Koniec z "herzlich willkommen"? Rzecznik niemieckiego rządu ostrzega migrantów: Dostęp do Unii Europejskiej nie jest otwarty. Władze Niemiec ostrzegły w poniedziałek uchodźców i migrantów, by nie starali się przedostać nielegalnie z Turcji do Unii Europejskiej przez jej zewnętrzną granicę, gdyż pozostaje ona zamknięta.

  https://wpolityce.pl/swiat/489420-koniec-z-herzlich-willkommen-niemcy-ostrzegaja-migrantow

  Ps... Jak to, Merkel już nie chce więcej gwałcicieli, morderców? przecież islam jest częścią Niemiec, imigranci cenniejsi niż złoto, witali kwiatami i pluszowymi misiami itd. Sami inżynierowie i lekarze, Węgry i Polska zła -populiści, faszyści -tak się mówiło. Otwarcie granic UE dla islamskich imigrantów spowoduje znacząca radykalizację społeczeństw i sceny politycznej. To realne zagrożenie dla demokracji i wolności…Tak im źle w Turcji? Bo za gwałt lub kradzież mogą stracić łeb, a w Niemczech jeszcze odszkodowanie dostaną!
 • Do Autora
  Chciałem przypomnieć panu, panie KrzysztofieJaw że autorytetem moralno-etycznym jest dla pana JP II, a to on był pierwszym, który nawoływał do świata bez granic i podziałów, czyli NWO
 • @kula Lis 69 10:01:30
  Polityka starej Europy już się zmieniła. Wcześniej były tylko Polska i Węgry. Ileż to razy otrzymywaliśmy od UE baty za to, że nie przyjmujemy ich u siebie. I co? I to, że to my mieliśmy rację.
  Pozdrawiam
 • @goat 10:42:27
  Nie przypominam sobie, aby JPII nawoływał do Jednego Państwa Światowego czy Jednego Rządu Światowego. A wprost przeciwnie: walczył o chrześcijaństwo w ramach poszczególnych państw, w tym Polski. Nie mówił, że chce społeczeństwa jednorodnego i takiego bez granic narodowych. To z jego ust nie padło, choć może się mylę? Jeżeli tak to proszę Pana o dowody takich wypowiedzi JPII.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 11:08:37
  Akurat goat tu ma rację. Jan Paweł II promował miernoty typu Dziwisza. Miałki intelektualnie kapciowy, który krył afery pedofilskie. I popierał Jan Paweł II emigrację. Popieram też wejście Polski do UE.
 • @krzysztofjaw 11:05:46
  Ależ Polska przyjmuje ich. I tylko PiSiacki propagandysta tego nie zauważa. Miliony Ukraińców, ale nie tylko. W moim powiatowym miasteczku są Wietnamcy, Kitajcy, Nepalczycy. Widzialem też babę w chuście z trójką dzieci. W dużych miastach, to jest ich pełno. Nawet w średnich. W Gorzowie jak szedłem to naprzeciw mnie szło ze 40 chłopaków. na oko z wyglądu 16-20 lat. Z drogi im nie zszedłem, bo gówniarzom nie ustępuję
 • @krzysztofjaw 11:08:37
  Ależ proszę:

  https://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY

  Ucieczka w niepamięć to strategia dość charakterystyczna.

  Oczywiście apel o uniowstąpienie, czy nawet rozkaz dla katolików, zrobił też wielką robotę na rzecz jednoczenia świata pod jeden rząd (docelowo) i religię.

  Po co Bóg ustalił (stary) porządek świata, skoro człowiek (i bestia) chcą nowego?
 • @Wican 11:25:40
  W ciągu ostatnich 5lat do Polski przybyło bardzo wielu imigrantów. I z jednej strony PiS niby jest przeciw, z drugiej strony to za ich rządów do Polski przybyło najwięcej uchodźców. Autor tego w tekście nie napisał, a szkoda.
 • @Wican 11:25:40
  Może z Niemiec przyjechali na wycieczkę?
 • @zbig71 12:36:57
  Też jestem przeciw sprowadzaniu do Polski Ukraińców. Zawsze podświadomie u nich tkwi nienawiść do naszego kraju i nas samych. Nie wspomniałemm o tym, bo to temat na inną notkę.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19hYzc4My9wLzIwMjAvMDMvMDMvODI1LzQ4NC9hZTIzMTgxMjg2Mzk0N2JjYTg4NmI1NTgyM2ZhZjE0Yi5wbmc=.png

  Tysiące migrantów próbują przekroczyć turecko-grecką granicę. Ankara grozi wysłaniem jeszcze „milionów” pod granicę z UE.

  https://wpolityce.pl/swiat/489499-tysiace-migrantow-probuja-przekroczyc-turecko-grecka-granice
 • Mam inną podobną teorię spiskową.
  Dla globalnej mafii kraje narodowe to najtrudniejszy przeciwnik do ujarzmienia...w USA się mafii udało bo tam nie ma narodu tam są sami imigranci a naród (Indianie) zostali wymordowani.
  Mafia powtarza ten scenariusz... bo jest skuteczny.
  W Syrii koncepcja była taka ...wypędzimy Syryjczyków z Syrii przy pomocy naszych islamistów terrorystów... a potem "wyzwolimy" czyli zajmiemy Syrię i wyrżniemy terrorystów co do jednego.
  To był prosty plan pod publiczkę i "walkę z terroryzmem".
  Syryjczyków wypędzimy do bogatej Europy by łatwiej tam pojechali...każdemu obiecamy Niemiecki socjal... pojadą bo im zrobimy w Syrii piekło.
  Mafia chciała za jednym zamachem zniszczyć i zagrabić Syrię (wielki Izrael) i zniszczyć Narodowe państwa Europy by jak USA były bardziej podatne na dominację globalnej mafii.


  Plan nie wypalił z powodu Rosji która obroniła Syrię.
  Rosja ma inne palny co do Izraela ...chce tam przejąć dominację przy pomocy ruskich żydów i stworzyć kraj przyjazny wszystkim pod kontrolą Rosji.. taka Syria bis.

  Dalsze możliwe scenariusze to federacja Syryjsko-Iracka.
  Demokratyzacja Arabii Saudyjskiej..
  Pokój na Bliskim wschodzie.

  USA zostaną wyciśnięte z Bliskiego wschodu jak uwierający pryszcz.
  Już ich wyciskają w Syrii, Afganistanie i w Iraku.

  Być może Turcję zdemokratyzują albo podzielą bo trzeba jakoś rozwiązać problem Kurdyjski...
  Bez USA w regionie to da się zrobić z USA byłe to niemożliwe.
 • @krzysztofjaw 11:08:37
  http://www.bibula.com/?p=425
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-jan-pawel-ii-popieral-nwo-nowy-porzadek-swiata-2017-06
  https://www.youtube.com/watch?v=3-RRMXjAi-c
  Taki przykład i dlaczego.
 • all
  I co opozycjo!? Prezes znów miał rację, że nas przed tym "potopem" uchronił!!!

  Jak informują zagraniczne media, w Grecji, na wyspach Chios i Lesbos, doszło do kolejnych starć z policjantami. Ma to związek z protestami Greków przeciwko osiedlaniu w ich kraju islamskich imigrantów, czemu sprzyjają rządzący. Funkcjonariusze policji ochraniali rozbudowę obozów dla osób ubiegających się o udzielenie azylu, czego obywatele Grecji nie mają zamiaru tolerować. Grecy wiedzą z czym wiąże się dalszy napływ imigrantów ekonomicznych z Afryki i Bliskiego Wschodu, stąd ich stanowcza reakcja.


  https://wprawo.pl/grecy-nie-chca-imigrantow-brutalne-starcia-pod-osrodkami-dla-uchodzcow-wideo/
 • Szanowny kolego!
  Teoria o której mówisz już od lat wielu funkcjonuje w sieci i świadomości co ciekawszych świata...
 • @zadziwiony 21:09:20
  Nigdy o tym za wiele, bo niestety tych ciekawskich jest mniejszość.
  Pozdrawiam
 • @Jozio z Londynu 20:45:55
  No tak... Kaczyński i Orban mieli rację. I dlatego nas nękano, co dzieje się do dzisiaj, przy czym Polska jest szczególnie narażona na ataki: duży liczebnie kraj, większość katolicka, jednorodność etniczna... a to przeszkadza eurokratom.
  Pozdrawiam
 • @Jozio z Londynu 20:45:55
  A u nas walczymy z UPAińcami. Ale co może wiedzieć o tym, londyńczyk ze zmywaka?
 • @krzysztofjaw 10:55:37
  Kaczyński doprowadził do wpuszczania emigrantów i zbiera za nic. Taki kretyn z niego?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej