Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Dlaczego plujecie na Polskę a stąd nie wyjeżdżacie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cały czas, coraz bardziej mam po prostu już dość tych wszystkich, dla których Polska to nienormalność! Mam dość tych wszystkich, którzy nie szanują moich przodków, mojej wiary, mojej historii, mojej tradycji, mojego języka, mojej Polski.

 

 

Minęła kampania wyborcza, w której znów pojawiły się antypolskie plewy i to zarówno u polityków totalnej opozycji, jak i wszelkiej maści celebrytów, reżyserów, aktorów, pisarzy, próżnych intelektualistów, naukowców i innych z obszarów społeczno-politycznego funkcjonowania państwa. A najbardziej wyrazistymi plewami są targowickie plewa zdradzające naszą Ojczyznę na arenie międzynarodowej a szczególnie w Unii Europejskiej oraz te, które gardzą Polską i Polakami, gardzą nami wszystkimi. 

 

Cały czas, coraz bardziej mam po prostu już dość tych wszystkich, dla których Polska to nienormalność! Mam dość tych wszystkich, którzy nie szanują moich przodków, mojej wiary, mojej historii, mojej tradycji, mojego języka, mojej Polski.

 

Oglądając i słuchając ich popisów w czasie kampanii wyborczej, ale w sumie od 30 lat, mam serdecznie dość widoku tych ich roześmianych gęb przypominających mi szpetne świńskie mordy nawiedzone przez złego ducha hipokryzji, kłamstwa, morderstwa, zła, konsumpcjonizmu, relatywizmu, warcholstwa, emocjonalnej pustki, mitomaństwa, postmodernizmu, globalizmu, syjo-komuno-lewactwa i... wprost szaleństwa... Chwilami  miałbym ochotę po prostu najzwyczajniej w świecie odczuć satysfakcję z ostatecznego ich polityczno-społecznego upadku, chciałbym z tego powodu widzieć ich  cierpienie i strach w ich oczach...

 

I tak naprawdę mam jedne wielkie zastrzeżenie do rządów PiS-u (ZP) ostatnich 4 lat, które mogę ująć w pytaniu: Dlaczego PiS nie wprowadził programu CELA+? Co prawda były jakieś komisje sejmowe, ale tak naprawdę nic z nich nie wynikało. Dlaczego pozwolono "chodzić po wolności" twórcom i beneficjentom wszystkich afer PO-PSL, a były ich setki a nawet tysiące. I co? Ano nic, oprócz wyroku dla małżeństwa P za Aferę Amber Gold, choć chyba wszyscy wiemy, że byli oni tylko klasycznym "słupem". Nic nowego też nie dowiedzieliśmy się o przyczynach tragedii smoleńskiej, nie poznaliśmy też tekstu Aneksu do Raportu z Likwidacji WSI - co w tym Aneksie takiego jest, że wszyscy się go boją?

 

PiS ponownie wygrał wybory i bardzo dobrze, choć będzie trudniej rządzić przy braku większości w Senacie, ale i to jest do pokonania, bo znów będziemy mieli nasze rządy. Mam też nadzieję (choć coraz mniejszą), że jednak program CELA + choć ruszy z miejsca.

 

Patrząc jednak na tę naszą beznadziejną i zdradliwą oraz miałką intelektualnie opozycję czuję zawsze wściekłość, która na szczęście bardzo szybko przeradza się w smutek, politowanie i współczucie dla nich... Wiem, że są tak przesyceni małością zła, iż tylko wielkość dobra może ich zmienić. Zawsze jest na to czas, w każdej chwili, każdego dnia... Muszą tego jednak chcieć, choć intencjonalnie wykazać się wolą wyznania wyrządzonych przez nich krzywd  i ich naprawienia...

 

A jak tego nie chcą, jak im się nie podoba polskość i moja Ojczyzna, jak jej nienawidzą to... niech stąd wyp.... ! Dla nich nie ma  miejsca na polskiej, naszej ziemi! Jeżeli tak uwielbiają babrać się w fecesach to niech sobie szukają swojego chlewu gdzie indziej a nie budują go w Polsce.

 

Ileż to już razy co niektórzy "znani" przeciwnicy PiS deklarowali, że gdy obejmie on władzę w Polsce to z niej wyjadą... Wskażcie mi choć jednego takiego emigranta politycznego! Nie ma, bo oni dobrze wiedzą, że poza Polską byliby nikim a tutaj mogą bezpiecznie czuć się jakimiś autorytetami,  ludźmi opininośnymi i opiniotwórczymi. Oczywiście w tym swoim antypisizmie są infantylni i po prostu śmiesznie głupi a to narasta w miarę jak tracą swoje wpływy. Ta ich frustracja jeszcze zwiększa ich nienawiść do Polaków i Polski. 

 

Dla tych ludzi nie ma miejsca w  Polsce i dobrze by było, aby jednak wyemigrowali z tego zaściankowego, ksenofobicznego, katolickiego i "totalitarnego" państwa gdzieś na zachód lub wschód Europy.

 

Proszę więc i błagam...

 

Może wśród Niemców, Francuzów, Hiszpanów, Brytyjczyków, Holendrów, Szwedów, Włochów, Rosjan, Żydów i innych będzie wam lepiej... Wszak tam już nie będziecie musieli znosić tych znienawidzonych Polaków, tej chorej dla was Polski! Tam wam będzie dobrze, będziecie kochani, każdy was przyjmie zapewne z wielką ochotą... Wasza nienawiść do Polaków zamieni się w miłość do Niemców, Francuzów, Żydów i innych... Będziecie w końcu szczęśliwi a my - Polacy może kiedyś wam wybaczymy... Może...

 

A na tej emigracji zobaczycie jak wygląda ten wasz wyśniony świat, świat bez przemocy i faszystowskiego populizmu, świat spokoju i bez rozlewu krwi na ulicach, świat naprawdę demokratyczny i wolny... No i życzę sobie abyście pojechali do Niemiec, Hiszpanii, Holandii czy innych spokojnych krajów. Życzę wam spotkania z multi-kulturą i islamistami wieczorową porą w miejscach niedostępnych dla rodzimej społeczności. Życzę wam widoków rodem ze Stanu Wojennego, gdzie wojsko i policja jest niemal zawsze na ulicach miast europejskich. Życzę wam abyście wreszcie zobaczyli na czym polega europejska samorządność, tolerancjonizm i pluralizm.

 

A jak już to wszystko zobaczycie na własne oczy i będziecie chcieli jak najszybciej wrócić do Polski, to tylko na kolanach prosząc nas o wybaczenie.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @
  ,,Mam dość tych wszystkich, którzy nie szanują moich przodków, mojej wiary, mojej historii, mojej tradycji"


  A w co Autor wierzy i o jaką tradycję mu chodzi?

  Ponieważ spodziewam się odpowiedzi takiej jak w stopce. Zadam pytanie:

  Wj20,1 Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa: 2 «Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
  3 Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! 4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.

  Oraz:

  Pwt4,15 Pilnie się wystrzegajcie - skoroście nie widzieli żadnej postaci w dniu, w którym mówił do was Pan spośród ognia na Horebie - 16 abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety(...)

  Czy w te nakazy i zakazy Autor wierzy?
 • Czytając takie notki
  staję się coraz bardziej antypisowski.
  Brawo Autor!
  5*
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 05:14:22
  Ciekawa konstatacja, jakoby obecna Polska była Polską a jeżeli chodzi o wyjazdy to woda na młyn właśnie dla przyszłych i już obecnych włascicieli polski, mały przykładzik:
  "Park of Poland powstaje w miejscowości Wręcza pod Mszczonowem, w odległości około 60 km od Warszawy. Będzie to największy park rozrywki w Polsce z atrakcjami na światowym poziomie. Park of Poland ma ściągnąć miliony gości z Polski oraz innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Zachodniej. Obiekt będzie czynny codziennie i każdego dnia pomieści 15 000 osób. Zgodnie z zapowiedziami w Park of Poland będą atrakcje zarówno dla dzieci, osób młodych, jak i starszych klientów. Część z nich ma działać przez cały rok.

  Całkowita powierzchnia Suntago Wodny Świat wyniesie 67 000 m². W parku wodnym powstanie 2 500 bezpłatnych miejsc parkingowych i ponad 8 000 szafek dla gości. Koszt budowy parku rozrywki Park of Poland w Mszczonowie wyniesie około miliard złotych. Projekt jest finansowany z dwóch źródeł – ze środków własnych inwestora Global City Holdings oraz kredytów bankowych."

  https://www.muratorplus.pl/inwestycje/inwestycje-komercyjne/park-poland-w-mszczonowie-pod-warszawa-ruszyla-budowa-ogromnego-parku-rozrywki-aa-hnW4-AShR-Q598.html

  Nie podano tu skąd pochodzi właściciel, firma żydowska właściciel m.in. cinema city bodajże.
  Ja wiem i nasz profesor od de-transformacji wie, że piniondz nie ma właściciela ale prawie zawsze jest nim żyd.
  Niedaleko powstanie CPK, dla polaków...
 • 5*
  Zgadzam się z Autorem!
 • @Oracz 00:15:05
  Takich zaleceń nie ma w Piśmie Świętym Nowego Testamentu. A ja moją wiarę opieram na Jezusie Chrystusie. I chyba to nas różni.
  Pozdrawiam
 • "Dlaczego plujecie na Polskę a stąd nie wyjeżdżacie?"
  ----------------
  Oni plują na zwłoki zamordowanej przez ich dziadziusiów i tatusiów Polski - ponieważ gdyby Polska żyła - dostaliby od niej natychmiast w te plujące, obleśne mordy to - o co się proszą.
  Natomiast z atrapy Polski nie wyjeżdżają - bo pełnią tutaj rolę okupantów z ramienia samego Piekła. Nie wyjeżdżają - bo zamiatają także atrapę Polski z sierot po Polsce. Co do roli PiS-u w magdalenkowej ferajnie - to kłania się metoda na dobrego i złego policjanta.
  Wniosek?
  Autor w swoim artykule sugeruje, że ten dobry policjant (on jest dobry tylko dla wyborców PiS - bo dla wyborców PO to on jest tym złym policjantem - chodzi oczywiście o wrażenie) - więc ten dobry policjant ma zamknąć tego złego policjanta. Tymczasem wobec powyższego policjanci powinni pozamykać się nawzajem - aby była spełniona tzw. demonkraturowa logika - wyborców po obu stronach tzw. demonkraturowej barykady.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 05:14:22
  Oj... przekornyś Pan jest, ale skoro się podobało to dla mnie i tak wielka satysfakcja :)
  Pzdr
 • @Romuald Kałwa 07:53:07
  A dziękuję Panu. Zawsze to miłe spotkać na swojej drodze życzliwych ludzi i to popierających moje poglądy.
  Pozdrawiam
 • @provincjal 09 07:49:44
  Ja od początku lat 90-tych twierdziłem, że jednak kapitał ma narodowość, a że Żydzi posiadają go aż nadto, to brylują w tych finansach a szkoda..
  Pozdrawiam
 • Prasząc
  Nas o wybaczenie. Mam pytanie do autora, kogo autor ma na myśli, pisząc,, Nas,,?
 • @krzysztofjaw 08:10:26
  Czy nie widzi pan tu żadnej korelacji między parkiem i lotniskiem na Mazowszu a "domniemanym" zasiedleniem żydów w Polsce ?
 • @krzysztofjaw 08:06:49
  Doprawdy? Sprawdzam:


  J14,21 Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje. Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie».


  Jk2,10 Choćby ktoś przestrzegał całego Prawa, a przestąpiłby jedno tylko przykazanie, ponosi winę za wszystkie. 11 Ten bowiem, który powiedział: Nie cudzołóż!, powiedział także: Nie zabijaj!5 Jeżeli więc nie popełniasz cudzołóstwa, jednak dopuszczasz się zabójstwa, jesteś przestępcą wobec Prawa. 12 Mówcie i czyńcie tak, jak ludzie, którzy będą sądzeni na podstawie Prawa wolności6

  Jezus a Prawo

  Mt5,17 Nie myślcie, że przyszedłem znieść Prawo lub Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. [18] Zaprawdę bowiem mówię wam: Dopóki nie przeminą niebo i ziemia, ani jedna jota, ani jedna kreska z pewnością nie przeminie z Prawa, aż się to wszystko stanie. [19] Jeśli więc ktoś, rozwiązałby jedno z tych najmniejszych przykazań i tak nauczał ludzi, zostanie nazwany najmniejszym w Królestwie Niebios, a ten, kto by czynił je i nauczał, zostanie nazwany wielkim w Królestwie Niebios. [20] Mówię bowiem wam: Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie obfitować bardziej niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, z pewnością nie wejdziecie do Królestwa Niebios.


  Czyli nieprawdę powiedziałeś. To jest właśnie rzymska tradycja, a dla zniewolonych: polska tradycja. Tradycja przekraczania Bożego Prawa.
 • Polski nienawidzą prostacy z kompleksami ale i z ambicjami.
  Oni mają ambicję bycia "lepszymi " od Polaków i wyrażają, podkreślają to swoją pogardą dla Polski i utożsamianiem się z wielkim światem..
  tacy "kupują różne LGBT, multikulti czyli żydowską propagandę dla gojów.

  To prymitywy którym marzy się "medialne" czyli propagandowe wg żydowskiej propagandy, "światowe" życie.
  To oni przerabiają Polskę na żydowską modłę...
  Kiedyś takie były wszystkie solidaruchy... dzisiaj część otrzeźwiała ..
  i bardzo dobrze.
  Takich "polaków" Polsce nie potrzeba.
 • @krzysztofjaw ....Mam dość tych wszystkich, którzy nie szanują moich przodków, mojej wiary, mojej historii,
  mojej tradycji, mojego języka, mojej Polski.'
  -

  I wyobraziłem sobie, jak ileś podobnych do Pana wykrzykuje
  analogicznie" mojej, mojej, mojej, mojej..."

  I każdy ma iluś sympatyzujących ziomali.

  I każdy marzy o zamykani pozostałych w celi+.

  Czy "moje " robi naród polski czy raczej coś , co jest "nasze"?

  Emocje nie kontrolowane przez ŚWIADOMOŚĆ mogą prowadzić do niedobrych czynów...
 • @krzysztofjaw 08:06:49
  Celna odpowiedź.+5
  Ja też moją głęboką wiarę opieram na Chrystusie i Nowym Testamencie.
  A te wszystkie durne Księgi Powtórzonego Prawa czy Księga Estery z Jahwe dającym Izraelitom prawo mordowania wszystkich,którzy"narodowi wybranemu" staną na drodze do ziemi obiecanej- mam w głębokim poważaniu.
  A Księga Wyjścia? Zazdrosny Jahwe,który daje Izraelitom prawo do obrabowania przed wyjściem Egipcjan ze złota i srebra (to prawo mają do dzisiaj w rabowaniu świata) ?
  I tylko jedno pytanie mnie nurtuje i boli - dlaczego po Soborze Watykańskim drugim muszę słuchać izraelskich bajań na każdej Mszy św.jako Słowo Boże i odpowiadać na nie "Bogu niech będą dzięki" a potem słuchać ,jak schola śpiewa np.takie cuś ?:
  Shema Israel - Jednego Serca Jednego Ducha 2006
  https://www.youtube.com/watch?v=n68Z8YMdQq4
 • "Co prawda były jakieś komisje sejmowe, ale tak naprawdę nic z nich nie wynikało."
  .
  I czy ta konstatacja nie jest wystarczająca do wyprowadzenia wniosku, że władze IIIRP w istocie jedna wielka antypolska banda i że wybory nowych władz nie mają żadnego znaczenia, bo wybieramy ciągle spośród tej samej bandy -?

  Niestety, nie Pan jeden ulega syndromowi żony alkoholika, który leje żonę, wyprzedaje meble i co tylko się da, aby było na flaszkę, ale jak wytrzeźwieje, to czasem da żonie kwiatek i za to ona go kocha i rzuci się z pazurami na każdego w jego obronie.

  Właśnie tak Polacy w dużej części podchodzą do syjonistycznej bandy polityków i do żydo-katolickiego Kościoła.
  Nie oceniam pańskiego tekstu - nie warto.
 • @Cheval Noir 12:34:45
  A czy też jesteś ignorantem?

  Cytaty podałem z NT, i nieprawdą jest że przykazania nie obowiązują. Te dane Mojżeszowi obowiązują do końca znanego nam świata, aż do nadejścia Królestwa Bożego.
 • @Rzeczpospolita 13:20:34
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=N19ZcK7_n2s
 • @Cheval Noir 12:34:45
  O czym wy ludzie mówicie. Jaką wiarę opieracie na NT i Joszue. Przecie JHWH to ojciec Joszue, a NT nie istniłby gdyby nie ST żydowski Tanach. Modlicie się do żydowskiego Joszue, gdzie KK naucza że bóg ojciec, syn boży i duch święty to ta sama osoba. Mało tego. W waszym przekonaniu Mirjam to królowa Polski. Sami sobie zaprzeczacie. Proponuje tekst Zbigniewa Jacniackiego, może zacznie wam coś trybić w tych muzgoczaszkach. A swoją drogą to opluwają Polskę wszyscy i ci z lewa i prawa, łącznie z KK. Kiedy przejżymy wszyscy na oczy.
 • @provincjal 09 08:19:45
  https://zagozda.neon24.pl/post/138290,czy-50-km-od-warszawy-powstaje-judeopolonia Salut.
 • @goat 13:29:48
  “ Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.
  Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury,
  nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał ” .
  Dlaczego? Imiona Trójcy św.ja piszę z dużej litery, a obrażanie mego Zbawiciela świadczy o tym,że mam rację z tym gołębiem. EOT
 • Autor
  "Dlaczego plujecie na Polskę a stąd nie wyjeżdżacie?"

  Powinieneś autorze zadać raczej zupełnie inne pytanie:

  Wy mendy i gnidy które zwiały z Polski jak szczury z tonącego okrętu dlaczego uczęszczacie na Polskie wybory jeśli łachudry i tak tutaj nie mieszkacie
 • @goat 13:29:48
  "muzgoczaszkach". Może najpierw naucz się ojczystego języka, bo to nie jest literówka. CHyba, że to nie jest Twój ojczysty język. ZBigniew na swoim blogu został "zaorany" przez Puuqa i McGregora. Jeżeli chodzi o ten zachwyt nad Pieczyńskim.
  W sumie tekst to strata czasu, ale przynajmniej kilka komentarzy było ciekawych.
 • @Wican 19:05:55
  Pieczyński dobry był w serialu,, Dom,,. Grał głupola, którym jest w realu.
 • Dlaczego plujecie na Polskę a stąd nie wyjeżdżacie?
  Zawsze zadawałem sobie to pytanie, kiedy w czasach PRL słuchałem apologetów Radia Wolna Europa....
 • PiS to nie Polska, nie mylić celowo faktów!
  Ktoś kto krytykuje PiS czy PO lub inna partię nie dbającą o sprawy nas Polaków to nie "pluje" na Polskę tylko krytykuje, okazuje niezadowolenie z PiS czy z PO lub z jeszcze innej partii. Prosze partii nie utożsamiac z Polską tym bardziej takiej która w głównej mierze, roli dba o interesy obcych jak Izraela, USA czy Niemiec.
 • @Alfax 04:38:31
  Dokładnie tak!
  Jeśli krytykuję PiS-iorów za to co poniżej to oznacza, że "pluję na Polskę"?
  "MSZ, MON i kilka podległych im instytucji pomogą stworzyć na Ukrainie system opieki nad żołnierzami cierpiącymi na zespół bojowego stresu pourazowego (PTSD). Projekt zostanie sfinansowany przez resort polskiej dyplomacji - podaje Polska Agencja Prasowa."
  Myślę, że bardziej byłoby na miejscu żeby to miłośnicy PiS opuścili Polskę; niektórzy powinni się udać do USA, inni na Ukrainę a jeszcze inni do Izraela.
 • @zbig71 20:07:59
  Nie przesadzajmy. Aktor dobry. Ale w filmach mówi kwestie wyuczone? Może w życiu również?
 • @Wican 09:15:25
  Jak trafi na luźnego reżysera, to ten mu pozwoli na improwizację. Od czasu do czasu, oczywiście. Byłem na paru planach filmowych, widziałem jak to się czasem odbywa.
 • @Cheval Noir 18:38:49
  Ja kogoś obrarzam? Niby czym, pisownią z małej litery? Dlaczego mam pisać z dużej? Żydowska sekta panoszy się, okrada Polskę, Polaków. A to jest twój pan?(zbawiciel). Niewolnictwa nie ma, ale ty potrzebujesz bata, jeśli tak to określasz.
 • @Wican 19:05:55
  Tu nie chodzi o Pieczyńskiego, tylko o przekaz. Zacznij myśleć panie Wican, bo to krystowierstwo założyło klapki na oczy. Zachowujesz się jak koń ciągnący wóz, bezmyślnie, nie widząc nic po prawo i lewo. Zresztą, tacy jak ty ze swoimi poglądami sami wymrą jak dinozaury i nikt po nich płakać nie będzie. Zaraz wyskoczysz pewnie o tym gdzie to, albo tamto jest spisane, gdzie są jakieś kroniki. Hahaha
 • @goat 11:52:30
  Ja myślę i posiadam wiedzę. A tzw. rodzimowiercy, najczęściej nie posiadają, ani tego, ani tego. Ja wiem, że wam do bibliotek daleko, bo książki to coś dluższego niż komentarze w necie. Ale nawet w necie mozna znaleźć wartościowe protale propagujące tzw. pogaństwo. I nawet większość portalowych "rodzimowierców" ich nie zna, chyba.
  My wymrzemy? Takich jak wy, nigdy nie było. Internet spowodował wysyp takich dyletantów, a nawet źródeł i literatury nie znacie. Wartościowej a nie bzdur Bieszka czy innego Białczyńskiego.
 • @Wican 13:56:13
  "Ja myślę i posiadam wiedzę" to bardzo dobrze, ale pycha przez ciebie przemawia, a to chyba jeden z siedmiu grzechów głównych. Nie mierz wszystkich swoją miarką, bo jak by nie patrzeć to KK palili książki i stworzyli indeks. W XXI w. poszli dalej i palą nie tylko książki. A Słowianie i teraz kultywujący tradycje Rodzimowiercy nigdy nie umarli i nie umrą. 1000 lat przetrwały nasze pogańskie wierzenia i przetrwają kolejne tysiąc. W przeciwieństwie do nad Jordańskich. Ukradliście i zaadoptowaliście do swoich potrzeb nasze święta, zmieniliście formę i zastąpiliście Słowiańskich Bogów krystusowymi świętymi, spaliliście gontyny, chramy i święte gaje, a wybudowaliście na ich miejscach kościoły. Gdyby nie ta grabież i mord to dawno już by was nie było krystowiercy. Bieszka i Białczyńskiego za bardzo nie trawię, ale w każdej bajce jest odrobina prawdy, to samo jest z Nosalem.Cenię za to pana Andrzeja Szuberta (Opolczyk), a na NEonie pana Kosiura, Stanisława i paru innych
 • #
  Parszywy ukrainski ryju - sam wobie wyjedz sprzedawcza mendo...
  mnie nie music uczyc co to znaczy byc na obczyxnie ale sam siebie juz wkrotce...
  powiedz mi ukrainski gadzie jak to jest ze jestes wstanie wypisywac 3-4 dzienie swoje smierdzace gownem ukrainskie wypociny na temat Polski?....kurwa polacy musza ciezko zapierdalac a sprzedajna ukrainksa skurwysynska menda siedzi sobie ze swoja twarza (kot srajacy na putsyni) i nikt nie docieka skad kurew smierdzaca ma tyle czasu by wysrywac tyle obezlywych tekstow na Polske!~!!
  Serdecznie pozdrawiam
 • @siwekperu 00:08:02
  dodam iz moj tekst jest jedynie dorobkiem jazyka jakiego sie "dorobilem" i czy komus sie to podoba czy nie to takim wlasnie ciebie i odbazam tago jarkaslwa czy jak mu tam - pamiertam nedne jak juz soatsla staly przcownikiem na prardoniw - no pisowscie scierwa nie wiedzialy wywczas ze pardon tak szybko upadnie!!!
 • Nie wiiedziałam, że Polska jest prywatną własnością @krzysztofajaw
  „Mam dość tych wszystkich, którzy nie szanują moich przodków, mojej wiary, mojej historii, mojej tradycji, mojego języka, mojej Polski.”

  Jeśli ktoś ma kogoś dosyć, to, o ile ma klasę, po prostu opuszcza towarzystwo. Drzwi są otwarte także dla krzysztptofajaw, nie tylko dla tych, którzy się mu nie podbają.

  Chwała Bogu, w Polsce i zagranicą żyje co najmniej 60 milonów Polaków, którzy mają takie samo prawo do Polski, jak Autor - dzięki temu Polska nigdy nie będzie pisowskim monolitem, ktorą to ideę najlepiej sobie to od razu wybić z głowy, żeby sobie samemu nie utrudniać życia, a czytelników nie zamęczać tego typu wpisami.
 • @goat 20:23:14
  Jaki znawca naszego Kościoła? Nie pycha tylko obiektywna ocena własnej wiedzy. A żebyś ty znał mitologie slowiańską. Ja znam tyle, ile się zachowało. Ty zaś nawet tego.
  A nikt świętych gajów nie palił. Polecam Górkę Klasztorną (upraszczając między Bydgoszą a Piłą). Dębowy gaj został zaadoptowwany i tam odbywa się droga krzyżowa.
  Rodzimowiercy współcześni, w zdecydowanej wiekszości nie maja pojecia o zwyczajach przedchrześcijańskich Słowian.Praktykujecie new age, czyli idziecie na pasku masonerii i żydostwa. "Pożyteczni idioci". Po "wydymaniu, masoni i Żydzi wezmą się za was, nieuki.
 • @Wican 09:48:55
  "Jaki znawca naszego Kościoła?" Jakiego naszego? Twojego
  "Dębowy gaj został zaadoptowwany i tam odbywa się droga krzyżowa."A jednak. Co jeszcze zaadoptowaliście?
  https://www.salon24.pl/u/ryuuk/265220,swieta-poganskie-czy-chrzescijanskie
  http://www.archeo.uw.edu.pl/swarch/Swiatowit-r1995-t40-s43-52.pdf
  http://racjonalista.tv/kosciol-rzymskokatolicki-historia-zmian-doktrynalnych/
  Nie oskarżaj mnie o ciemnotę, lub jakiś New age bo narażasz się na śmieszność
  Ciemność dąży do światła, ślepota do śmierci. Eliphas Levi
  To człowiek zawsze stwarzał swoich bogów, nie zaś oni jego.Anton SzandorLaVey
  „Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna, zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach, i druga – historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń” – Honore de Balzac

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej