Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Tylko PiS! Budujmy naszą Polskę dalej!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I właśnie o to dzisiaj przy urnach będziemy walczyli: aby czasem nie dopuścić z powrotem do władzy PO, bowiem wszystkie reformy PiS-u mogą jeszcze być cofnięte przez PO, bo pozostało jeszcze wiele do zrobienia...

 

 

Moim subiektywnym zdaniem tak naprawdę w wielu obszarach sytuacja przedwyborcza jest niemal identyczna jak cztery lata temu: w 2015 roku chcieliśmy zmiany wewnętrznego układu politycznego i dojścia do władzy PiS, co udało się nawet z "nawiązką" a dziś walczymy o to, żeby przedłużyć owe rządy o następne cztery lata, które będą nieodwracalnym już ugruntowaniem zmian zapoczątkowanych przez PiS (ZP) obecnej kadencji.

 

I właśnie o to dzisiaj przy urnach będziemy walczyli: aby czasem nie dopuścić z powrotem do władzy PO, bowiem wszystkie reformy PiS-u mogą jeszcze być cofnięte przez PO, bo pozostało jeszcze wiele do zrobienia a cztery lata to za mało, aby przebudować całkowicie Polskę i uwolnić się od spuścizny III RP, czyli PRL-bis. Poza tym ostatnie cztery lata udowodniły ogromne pokłady "antypisizmu" u totalnej opozycji i będą zapewne chcieli - w przypadku objęcia ponownie rządów - wyeliminować zdobycze PiS-u (ZP).

 

O tym jak wyglądała Polska w okresie rządów PO-PSL pisałem wielokrotnie (również ostatnio) więc nie ma sensu szczegółowego powtarzania moich spostrzeżeń za wyjątkiem krótkiego podsumowania.

 

"Owe rządy gospodarczo były dla Polski katastrofą. Ogromny wzrost długu publicznego i zadłużenia zagranicznego, wzrost bezrobocia i deficytu budżetowego, obniżanie się konkurencyjności i innowacyjności polskich przedsiębiorstw, pauperyzacja polskiego społeczeństwa, upadek resztek polskiego przemysłu (np. stoczniowego), wyprzedaż majątku narodowego, masowe bankructwa firm (w tym tych, które zaangażowały się w budowę dróg i stadionów na Euro 2012), utracone korzyści w postaci niewykorzystanych środków unijnych oraz zła  ich alokacja a także wysokie koszty inwestycji, niepotrzebne ponoszenie kosztów ratowania strefy Euro, onegdaj dopuszczenie do spekulacji na polskim złotym i oferowania przez instytucje finansowe polskim firmom asymetrycznych opcji walutowych, różnorodne afery (marszałkowa, hazardowa, Amber Gold, taśmowa i inne czy niekorzystna dla Polski umowa gazowa z Rosją i dopuszczenie do przejęcia przez Rosjan dużej ilości koncesji na poszukiwanie i w konsekwencji na wydobycie gazu łupkowego  ... to tylko niektóre przejawy owej degradacji ekonomiczno-gospodarczej Polski. Ale rządy D. Tuska i E. Kopacz były też upadkiem etyczno-moralnym całego polskiego społeczeństwa a w szczególności drastyczną dalszą degrengoladą ówcześnie rządzących".

 

Nadchodzi więc czas obrony Polski i nas wszystkich, obrony przed PO-KO, PSL-em czy Lewicą, bo tak naprawdę u tych partii (koalicji) przebija tylko program wyborczy oparty na antypisie i w przyszłości mogą stworzyć koalicję parlamentarną.

 

Nadchodzi więc czas, abyśmy naszą chęć obrony dotychczasowej propolskiej polityki potwierdzili przy urnach wyborczych!

 

Nadchodzi czas abyśmy odpowiedzieli sobie na pytania:  Czy chcemy dalej budować Polskę niepodległą i suwerenną oraz silną w Europie oraz na świecie czy też zwasalizowaną, słabą i uzależnioną całkowicie od UE (Niemiec) i Rosji? Czy chcemy powrotu "do koryta" złodziei, zdrajców, mafijnych i antypolskich kreatur chcących rozbić Polskę od wewnątrz i od zewnątrz? Czy chcemy dalej budować Polskę naszych marzeń czy już nie? Czy chcemy zachować zdobycze rządów PiS-u (też socjalne, ale i gospodarcze) czy też pozwolić, aby PO-KO cofnęło te zdobycze i powróciło do tego "aby było tak jak było"?

 

Sądzę, że odpowiedzi na powyższe pytania są tak proste, że każdy Polak wie jak na nie odpowiedzieć.

 

Ale te odpowiedzi musimy dać przy urnach 13.10.2019 roku. Nie wystarczy, że tak myślimy, musimy to sobie i innym udowodnić oddając swój głos na PiS (ZP). Sondaże nie wygrywają, wygrywają ludzie głosując. Idźmy więc do urn i głosujmy a wtedy będzie wszystko dobrze. Jeżeli zaś pozostaniemy w domu, to możemy się obudzić w niedzielę wieczorem z ogromnym kacem moralnym, czego Polsce i nam wszystkim nie życzę. 

 

Pamiętajmy też, że gdy Polską będą rządzić dalej prawi i przyzwoici ludzie, to my sami zwykli Polacy - mając takie wzory i autorytety - będziemy stawać się lepsi, uczciwsi, mądrzejsi i prawi. Będziemy coraz bardziej wartościowymi, wzajemnie się szanującymi ludźmi. A jeżeli tacy będziemy i będziemy się szanować to tak będziemy postrzegani i szanowani w Europie i na świecie.

 

Naprawdę! Polskę naszych marzeń jesteśmy w stanie zbudować i - mam - nadzieję - że będziemy budować ją dalej!

 

P.S.

Wedle długoterminowych prognoz pogody w niedzielę ma być słonecznie i ciepło (nawet do 20 stopni!). To naprawdę dobra wiadomość, bo głosowanie można połączyć ze spacerem w ten niedzielny dzień. Wiem, że pogoda nie powinna mieć znaczenia, ale zawsze to inaczej niż jakby było zimno i lało niemiłosiernie.

 

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • 1*
  https://i.postimg.cc/brtrdBW6/kaczy-scy-UE-CETA.jpg

  A tak na marginesie; jak to jest możliwe, że "KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA" namawia do głosowania na lewicową, socjalistyczną partię?
 • @ Autor
  "...bowiem wszystkie reformy PiS-u..."

  Pan jest w ogóle przytomny?

  1*
 • @Robik 10:43:43
  "A tak na marginesie; jak to jest możliwe, że "KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA" namawia do głosowania na lewicową, socjalistyczną partię?"

  Telewizor zamiast mózgu może być tu odpowiedzią... tylko tak to widzę. Ale dużo wódki musiało pójść wcześniej na znieczulenie przy takiej "transplantacji" ;-DDD

  Pozdro!
 • @Robik 10:43:43
  Celna uwaga i świadczy o tym, że różne określenie nie niosą ze sobą treści.
 • @Jasiek 11:26:15
  Dobre zioło...i jest polot :)))
 • @trybeus 12:39:59
  Oni budują ichnia Polskę, znaczy Polin.
 • @ Autor - 1* - Tylko PiS! Budujmy naszą Polskę dalej!
  .
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2014/08/lech_kaczynski_synagogue_21-12-2008_1.jpg

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/07/duda_chanuka.jpg

  Ta "wasza" Polska to czyja ma być?
 • Reformy sprywatyzowanego prrzez bliźniaków Ekspresu Wieczornego i przedsiębiorstwa "Ruch" już nikt nie cofnie
  skończyć reformę sądownictwa może Macierewicz powoŁując misiakÓw (bo sądzi, śpiewać i I modlić się każdy może). Wtedy przyjdzie czas na reformę KościŁla i zamianę kurtuazyjnego poWiedzenia JP2 o taLmudystach jako"starszych braciach wierze W DOGMAST JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKI.
 • Szanowny Autorze
  Kilka haseł z notki i poczułem się jak na masówce nieboszczki PZPR gdzie zganiali wszystkich co nie zdążyli się schować.
  To jest tekst na "niepoprawni".pl Tam kwiat "społeczności" to kryptobolszewicy. Oklaski na stojąco zapewnione :))

  Oczywiście 1*
 • Mam bardzo ważny komunikat dla
  ...... wszystkich, komuchów, UBeków, WSIoków, złodziei, konfidentów, resortowych dzieci ,dziennikarzy.....i popłuczyn po PRL-u.

  Możecie wyć, kwiczeć, rżeć, wrzeszczeć, histeryzować, ale racji nie macie i władzy też już nigdy mieć nie będziecie!
  Tylko PiS !!!!!!!

  Oczywiście 5*

  Pozdrawiam Prawego i Sprawiedliwego
  Na pohybel planktonowi !!!!
 • @Robik 10:43:43
  Takich mamy konserwatywnych liberałów. I taką mamy prawicę, jak PiS.
 • Ten Kaczyński
  Coraz bardziej przypomina towarzysza Wiesława. Bo mimo wszystko Gierek był znacznie lepszy od jednego i drugiego.
 • @Jasiek 11:35:40
  "Telewizor zamiast mózgu może być tu odpowiedzią..."
  Gdyby tylko chcieli myśleć samodzielnie mogliby się wyzwolić.
  Przecież nawet w ichnej kurwizji miłośnicy PiS mogli usłyszeć z ust samego premiera:
  "Robotnicza myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii Prawa i Sprawiedliwości".
  Premier wyłożył to bez żadnych niedomówień ale debile dalej nie potrafią tego zrozumieć.
  Tacy to prawicowcy!
  Pozdrawiam
 • @Husky 15:37:00
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15704562521d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3724ac97fee2df2f36d59f84e073fc5b62f.jpg
  Bartoszewski (PSL) przyznaje: „Stworzymy koalicję z lewicą”. Na komentarz nie czekał długo. Władysław Teofil Bartoszewski z PSL zebrał się na chwilę szczerości i poinformował wyborców, szczególnie tych z "konserwatywnego skrzydła", że "jeżeli dobrze pójdzie" to po wyborach ludowcy stworzą koalicję z lewicą. To niemałe zaskoczenie, biorąc pod uwagę dotychczasową narrację w kampanii wyborczej. Beata Mazurek, komentując te słowa, napisała: "Myślę, że takie deklaracje niewiele mają wspólnego z Witosem". Kandydat PSL do Sejmu RP Władysław Teofil Bartoszewski został zapytany dziś o ewentualną koalicję PSL-KP po wyborach parlamentarnych. Jego odpowiedź była zaskakująca.
  Jeśli dobrze pójdzie, stworzymy koalicję z lewicą wypalił. Władysław Kosiniak-Kamysz, sekretarz PSL Piotr Zgorzelski i ja jasno mówimy natomiast, że nie chcemy koalicji z PiS-em dodał. Jeszcze niedawno mówiło się o powrocie do chrześcijańskich korzeni Polskiego Stronnictwa Ludowego, a tymczasem pada taka wypowiedź. Jak Bartoszewski uzasadnia ewentualną koalicję z lewicą? Światopoglądowo drastycznie różnimy się od lewicy, ale zawsze mówię, jeśli chodzi o wszystkie tematy światopoglądowe czy niektóre ekonomiczne, można się różnić. Ale łączy nas stosunek do trójpodziału władzy i praworządności wyjaśniał Bartoszewski. Lewica, Koalicja Obywatelska oraz PSL-KP podpisali plan naprawy i reformy sądownictwa. Wszyscy się zgadzamy, że trzeba przywrócić niezależność sądownictwa od rządu przypomniał. Słowa Władysława Teofila Bartoszewskiego doczekały się komentarza europoseł PiS Beaty Mazurek. Według niej, jednoznacznie podważa to wiarygodność tego ugrupowania. "Tak w PSL wygląda powrót do wartości konserwatywnych i chrześcijańskich o których mówił Kosiniak-Kamysz. Myślę, że takie deklaracje niewiele mają wspólnego z Witosem, a raczej z ZSL, który był satelicką partią PZPR. W tym kontekście wiarygodność Kosiniaka-Kamysza leży na samym dnie" napisała na Twitterze.
  https://niezalezna.pl/291527-bartoszewski-psl-przyznaje-stworzymy-koalicje-z-lewica-na-komentarz-nie-czekal-dlugo
  Ps...To sprzedajne kurwy! Aż dziw bierze, że ludzie na nich jeszcze głosują..Dziwne, że ten "chłop z dziada, pradziada" jeszcze się nie potknął o swój nos...Tatuś był "profesorem" bez matury, a synuś "ludowcem" z banku JP Morgan. PSL to partia obrotowa. PSL to beton magdalenkowy. Kukiz całkiem zszedł z drogi antysystemowości gdy się związał z PSL. Przecież wiemy, że oni idą w trzech blokach, żeby później połączyć siły i przejąć władzę w Polsce. A Polska będzie wyglądać tak, jak te obiekty sportowe w Warszawie. Pamiętajcie, że po objęciu władzy powiedzą, że rzygają Polakami. Tylko Lista Nr 2.
 • 1*
  „gdy Polską będą rządzić dalej prawi i przyzwoici ludzie, to my sami zwykli Polacy - mając takie wzory i autorytety - będziemy stawać się lepsi, uczciwsi, mądrzejsi i prawi.”

  „Dalej!?”
  Patrzę i rozglądam się, przyglądam się rządowi i temu cyrkowi na Wiejskiej i nie widzę tam prawych i przyzwoitych ludzi, a bandę zdrajców i złodziei. Przydałoby się to zmienić, faktycznie, bo to nie wpływa dodatnio na morale narodu.

  „Czy chcemy powrotu "do koryta" złodziei, zdrajców, mafijnych i antypolskich kreatur chcących rozbić Polskę od wewnątrz i od zewnątrz?”

  Ależ oczywiście że nie i dlatego nie należy głosować na PiS, bo ci złodzieje, zdrajcy i mafijne antypolskie kreatury są właśnie przy korycie!
 • Autor
  Bolek;
  Ja nie byłem na wezwanie SB, tylko oni robili co ja chciałem, grałem w totolotka-wygrałem, chciałem mieszkanie, dostałem
  Olejnik;
  -ale to tak za darmo?
  Bolek;
  Mieszkałem jako bohater w hotelu robotniczym, mogłem ruszyć 1000 robotników, dlatego mieszkanie dali mi ..........na siłę
 • @Lotna 17:31:22
  Dziwne. Coraz bliżej do wyborów, a ludzie dostają coraz większego kręćka. Tak jak autor. Co jeszcze musi się stać, aby ludzie zrozumieli, że nadchodzi okupacja żydowska. I to taka, że możemy się nie pozbierać. Przecież autor to doskonale wie, a i tak chce DOBROWOLNIE oddać głos, na opcję, która została wynajęta do przeprowadzenia tej okupacji.?!?!
 • @zbig71 20:26:20
  "Przecież autor to doskonale wie, a i tak chce DOBROWOLNIE oddać głos, na opcję, która została wynajęta do przeprowadzenia tej okupacji.?!?!"
  ???

  Ja bardziej podziwiam Pana od Autora.

  Nie tylko wie Pan co Autor wie, ale posiada wiadomości o wadze historycznej. Tak to jest, kiedy się podsłuchuje wieczorne i nie całkiem trzeźwe Polaków rozmowy w podmiejskich autobusach.
 • @zbig71 20:26:20
  //Co jeszcze musi się stać, aby ludzie zrozumieli, że nadchodzi okupacja żydowska. //

  Biorę popcorn i czekam na rozwój wydarzeń.

  8-)))))))
 • @Husky 20:47:46
  Odpowiesz mi w końcu co z tym burdel tatą z NIK?
 • @AgnieszkaS 20:46:17
  Teraz w Polsacie
  Gawryluk : Na ile mandatów Pan liczy?
  JK : Dla siebie na jeden.


  Mistrz
  To jest zawodnik 1 klasa


  ps.
  Naczelnik wyluzowany.
  Jest dobrze.
 • @Husky 20:54:21
  A tym razem uda się "miszczowi" z Żoliborza dostać więcej głosów niż Kopacz?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:21:27
  Przegra z .....

  https://pbs.twimg.com/media/EGMYSqAW4AAOKeU?format=jpg&name=small
  Odzyskajmy nasze miejsce w Europie!
  Głosujcie i mobilizujcie do głosowania waszą rodzinę, przyjaciół i znajomych.
  Jest moc! Jest nadzieja!

  8-)))))))))


  ps.
  przykre dostać mniej głosów od Klaudi
 • @Husky 22:05:07
  Dostać połowę tego co Kopaczka to jest dopiero obciach dla "naczelnika".
  Całe szczęście że Kopaczka już w Brukseli to może "naczelnik" w końcu wygra z jakimś leszczem :))))
 • @Husky 22:05:07
  "Jest moc, jest nadzieja!"
  PiSku... Co ty teraz pobierasz?
  Tobie chyba potrzebny jest urlop, tak do 15/10
  Mam złożyć wniosek? :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:23:28
  //Dostać połowę tego co Kopaczka to jest dopiero obciach dla "naczelnika".//

  Kopacz- 230 tys. 894 osoby
  Kaczyński,- 202 tys. 424 głosy.

  Komuś tu portalowego Nobla wręczymy z .....matematyki
  No ale szklanka do połowy pełną....pytanie czego
  8-))))))
  pzdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:26:42
  O maj gasz
  Serio
  Od dzis?????
 • @Husky 22:30:27
  Łe tam, zawsze byłem słaby z arytmetyki :)
  No ale zawsze myślałem, że taki "naczelnik", prawie jak Ziuk Selman ksywa "marszałek", to powinien taką kopaczkę śmiechem zabić a tu zonk :))
 • @Husky 22:31:42
  Nie... Procedura jest długa. Może do wyborów się smykniesz :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:40:46
  Uffff
  No to mi ulżyło

  A po wyborach "jedziemy" ....Alacante, plażą ,seks,whisky,śpiew
  No chyba nam moherom też coś się od życia należy,
  kasa wpłynie(szekle,ruble i dulary),.....humor od ucha do ucha......
  Żyć nie umierać i na wycie lemingów spozierać

  8-)))))
  pzdr.
 • @Robik 10:43:43
  Użyłem tych określeń o sobie, chociaż zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę prawdziwego liberalizmu nie ma na świecie w ogóle. Dziś mamy coś na kształt monopolu państwowo-korporacyjnego wraz z niszczeniem tzw. klasy średniej. Tak się dzieje nawet w USA.

  Kapitał ma narodowość i trzeba o tym oficjalnie mowić.
  Pzdr
 • @Jasiek 11:35:40
  No i po co te ataki ad personam?.
  Pzdr
 • @Husky 22:49:08
  Należy ci się, orzesz jak wół :)

  A ze skierowaniem na urlop jest problem... Sam Boss oponuje bo mówi, jesteś jego człowiek i chce cię mieć blisko przy sobie. Co wy kombinujcie razem? I co na to twoja "społeczność"?
 • @Robik 10:43:43
  Jeżeli dla kogoś priorytetem jest budowanie Polski, budowanie pomyślności Narodu Polskiego to nie może optować za jego grabieżą... i to niezależnie od koncepcji, sposobu tego budowania Polski.

  PO nigdy nie budowała a zajmowała się wyłącznie grabieżą zasobów..
  czy to dla siebie (swoich) czy to dla innych za ochronę polityczną...

  Można się spierać z PIS o to jak budować tę Polskę ale trzeba chcieć budować..
  Z oferty wyborczej tylko PIS ma program rozwoju dla Polski.. reszta to koniunkturaliści rwący się do koryta

  Dzisiaj na PIS powinni głosować wszyscy ludzie którzy pragną gospodarczego rozwoju Polski oraz podniesienia poziomu życia ludzi w Polsce...

  Nie ma innych wiarygodnych opcji...
  Sam tez zagłosuje na PIS...
  a jak PIS wygra będę krytykował to co moim zdaniem niedobre a chwalił to co uważam za korzystne dla Polski.

  Nie ma innych opcji...
  Gdyby była opcja "przeciw" na karcie wyborczej to zalecałbym tam
  skreślać PO... reszta kanap jest mniej groźna dla Polski
  Moja hierarchia szkodliwości dla Polski w skali 10 pkt jest taka
  -10 PO
  -8 PSL
  -8 SLD Kwaśniewskiego
  -5 KOD
  -4 Wiosna
  -3 Konfederacja...

  +7 PIS
  +10 hipotetyczna partia Narodowa, socjalistyczna, neutralna
  wyznaniowo (i nie jest to faszyzm bo faszyzm był skrajnie
  wykluczający dyskryminujący mniejszości a jestem za
  zachowaniem praw mniejszości ale bez prawa rządzenia Polską
  większością).
 • @zbig71 20:26:20
  Okupację żydowską to mamy od 89r.
  PIS jest pierwszą po (SLD Oleksego i Millera) siła która próbuje budować pomyślność Polaków .. i odkręcać choćby częściowo (bo okupacja dalej trwa) skutki tej żydowskiej okupacji.... w obszarach w których może to robić mimo okupacji...
  w niektórych obszarach mafia żydowska PISowi nie pozwala zmieniać systemu (Nadzwyczajna kasta).
  PIS by realizować swój program MUSI zabiegać o akceptację u okupanta... i paskudnie to wygląda w mediach i ocenie społecznej...
  ale Polska jest pod okupacją żydowską ... czy się to komuś podoba czy nie...
 • @Oscar 09:13:24
  .. zapomniałem o bardzo ważnym atrybucie tej optymalnej moim zdanie partii... ta partia powinna być też systemowo anty oligarchiczna...
  z łagodnymi progami ograniczania zjawiska oligarchii.
 • @Husky 15:37:00
  Gdybys w to wierzył, to byś do Polski przyjechał. Chyba, że z ciebie potomek jakiejś UBeckiej dynastii i się wstydzisz?
 • @AgnieszkaS 20:46:17
  To dlaczego nie wracacie do kraju? Agnieszka S. i Husky? Skoro PiS taki cudny? Ja wiem, ze u sekty PiSiackiej, myślenie przyczynowo-skutkowe nie funkcjonuje.
 • @Husky 20:54:21
  Wracaj do Polski. A nie jak byle kto stręczysz nam byle kogo. Ty nie będziesz ponosił konsekwencji rządów tych zdajców.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:21:27
  Może nawet wygra z Korwinem?
 • @Oscar 09:22:27
  Bzzdura. najbardziej prożydowska partia w historii Polski. Rabuja na potęgę, acz menelom cos skapnie z pańskiego stołu.
 • @Oscar 11:42:11
  Zawsze w końcu zadziała "żelazne prawo oligarchii".
 • @Wican 13:38:37
  No jak się dopuści by siła Oligarchy przekroczyła pewien próg to dalej już ma Oligarcha z górki...prosto do władzy absolutnej.

  Poniżej Amerykański wstrząsający przykład skutków dyktatury Oligarchów a w tej dyktaturze "służba" a raczej "biznes" zdrowia..
  https://pl.sputniknews.com/video/2019100811161510-sputnik-wideo-historia-bezdomnej-spiewaczki-operowej-smutna-bajka-ze-szczesliwym-koncem/

  Tego chcą PO i neoliberałowie w Polsce w tym Konfederacja (prywatnej służby zdrowia którą prędzej czy później kupi jakiś Oligarcha bo to świetny interes)... i będzie jak Ameryce jak na powyższym filmie.
 • @Husky 15:37:00
  Husky wszyscy urodzeni i wykształceni w PRLu to "popłuczyny PRLu.
  łącznie z tobą zapewne.
  To razem jakieś 80% Narodu Polskiego.

  źle reprezentujesz PIS Husky.. nie będzie premii... a może i nawet robotę stracisz...
 • @Lotna 17:31:22
  a co ty możesz zaoferować Polsce ? Neoliberalizm ?
  kończy się tak jak filmiku poniżej
  https://pl.sputniknews.com/video/2019100811161510-sputnik-wideo-historia-bezdomnej-spiewaczki-operowej-smutna-bajka-ze-szczesliwym-koncem/

  i nie ma innej opcji dla neoliberalizmu.. on tak działa i kropka.
 • @Husky 22:49:08
  "A po wyborach "jedziemy"

  A na kogo głosujecie, Labour Party czy konserwatystów?
 • @Wican 13:36:52
  Kaczelnik z Korwinem?
  Raczej wątpię. Jak już będzie całkowicie nędza to mu dosypią, żeby nie było obciachu :))
 • @Oscar 14:46:43
  Zawsze system tak działa. każdy system
 • @Husky 15:37:00
  "wszystkich, komuchów, UBeków, WSIoków, złodziei, konfidentów, resortowych dzieci ,dziennikarzy.....i popłuczyn po PRL-u."
  Tak brzydko o Kaczelniku?
 • @zbig71 16:09:02
  Nie zgadzam się. Gomułka to ostatni asertywny polski decydent. A Gierek zaczął oddawać Polaków banksterom

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej