Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Trzeba wreszcie odchwaścić polskie pola...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

warto zapamiętać ludzi-plewy, którzy dziś przeciwskutecznie dla siebie i dalszej kariery stają się niemal politykami totalnej opozycji a przecież z racji zawodu winni być apolityczni i skupić się na swojej pracy.

 Bardzo cieszyłem się z faktu zmiany w 2015 roku władzy w Polsce. Stało się wtedy coś, co wydawało się niemal niemożliwym.

 
Cała władza ustawodawcza i wykonawcza czyli Parlament, Prezydent i w sumie rząd zostali wybrani przez naród w demokratycznych wyborach i okazało się, że Polacy nie dali się ostatecznie ogłupić przez niemal 27 lat III RP. Nie dali się zawłaszczyć i sprowadzić jedynie do nowoczesnej "rączki do głosowania", "rączki" mającej zawsze głosować na tzw. demoliberałów i lewaków. Dobrze to świadczyło o naszym narodzie, narodzie o przeszło 1050 letniej historii, narodzie dumnym i przez wieki miłującym wolność oraz tolerancję.
 
I dobrze się stało, iż wreszcie po zmianie tamtej władzy mogliśmy poznać plewy - ludzi, którzy od zawsze byli nie tymi, o których można było dumnie powiedzieć: Polacy, nasi patriotyczni rodacy i ludzie czujący się Polakami i ziarna - ludzi, którzy potwierdzili swoją polskość i umiłowanie naszej Ojczyzny.
 
Nie ma - w tym obszarze refleksji - sensu wskazywać na liderów i działaczy tzw. totalnej opozycji. To politycy, więc ich rolą jest dążenie do przejęcia władzy i krytyka obecnej. Oczywiście należy się zastanowić nad formą i treścią ich niecnych działań i o co tak naprawdę tej totalnej opozycji chodzi: czy o Polskę i Polaków, czy też o własne i obce nam interesy... niestety to znów plewy, dla których Polska i Polacy to pojęcia bardzo dla nich odległe... będą na kartach historii oceniani jako zdrajcy narodu polskiego i naszego państwa.
 
Ale... warto zapamiętać ludzi-plewy, którzy dziś przeciwskutecznie dla siebie i dalszej kariery stają się niemal politykami totalnej opozycji a przecież z racji zawodu winni być apolityczni i skupić się na swojej pracy.
 
Do tego grona zaliczam dziwnych artystów wszelkiej maści, którzy nagle zostali oderwani od sprawowania opiniotwórczej i opinionośnej roli w postaci tzw. autorytetów. Przestają powoli nimi być i sami działają na swoją długookresową porażkę. Ta ich frustracja z miesiąca na miesiąc jest większa i wybucha od czasu do czasu jakimiś dziwnymi zachowaniami czy wypowiedziami.
 
Aktorzy, reżyserzy, scenarzyści, malarze, celebryci jako ogół i inni z tzw. grona artystów winni naprawdę być powściągliwi w artykułowaniu swoich poglądów politycznych. Oni dają siebie nam, odbiorcom ich sztuki. A my jesteśmy różnorodni i zwracamy uwagę na ich kunszt a nie na ich własne przemyślenia o świecie i ich poglądy polityczne.
 
Owi "artyści" opowiadając się po jakiejś stronie politycznego sporu stają się niewiarygodni i podejrzani a dla nas osobami, którym chodzić może jedynie o pieniądze i zachowanie przywilejów oraz pełnienie roli "wyroczni" myślenia i postępowania dla innych. Nie podejrzewam ich bowiem o posiadanie jakiegoś systemu wartości ludzkich... no może lewackich, które są antyludzkie...
 
Oczywiście nie wszyscy z tego grona są takimi konformistami, konsumpcjonistami, hedonistami oraz pozbawionymi wszelkich granic etyczno-moralnych ludźmi oraz tymi, którzy nienawidzą Polaków i szeroko pojętej polskość. To daje nadzieję... To ziarna..
 
Ale są niestety wśród nich osoby, co do których należałoby się zastanowić czy użycie słowa "plewy" nie jest zbyt mało wymowne.
 
Pozostawiam to do oceny czytelnikom i jedynie wskazuję na zastanowienie się nad takimi postaciami jak: K. Janda, D. Olbrychski, M. Ostaszewska, M. Cielecka, ojciec i syn Stuhrowie, N. Przybysz, A. Mleczko czy bohaterzy wariaco-żenującej akcji: "Nie świruj. Idź na wybory": Z. Hołdys, W. Pszoniak, A. Chyra,  J. Gajos, A. Nehrebecka, O. Łukaszewicz i wielu, wielu innych osób z tzw. artystyczno - celebryckiego polskiego "światka", którzy stali się jakoś nadaktywni na jakichś "hasztagach" typu SokzBuraka (czy jakoś tak) lub dziwnych, mentorskich "poważnych" rozmowach z dziennikarzami i pomiędzy sobą. Dosłownie wczoraj znów dał głos J. Stuhr w rozmowie z T. Lisem, gdzie doszukiwali się chłopów pańszczyźnianych jako protoplastów dzisiejszych zwolenników PiS-u. A z jaką zafrasowaną i pełną mistycyzmu miną to mówił, chyba sam nie będąc świadomym, że był po prostu śmieszny.
 
Kiedyś napisałem, że najgorszą rzeczą dla idioty jest to, że nie wie, iż jest idiotą. I dotyczy to również idiotyzmów polityczno-społecznych, jak u Stuhra.
 
Ja osobiście nieraz tych aktorów i artystów ceniłem za ich zawodowe osiągnięcia i odgrywane np. role czy rysunki satyryczne, ale teraz czuję obrzydzenie. Czy tylko ja? A szkoda, bo w ten sposób niszczą swój m.in. aktorski dorobek.
 
Tyle tylko, że oprócz tzw. "artystów" rożnej maści plewy znajdujemy tam, gdzie w ogóle nie powinny się pojawić: w apolitycznych sądach czy w apolitycznych uniwersytetach.
 
Ale to w sumie dobrze, bo wreszcie Polacy od 4 lat mogą oddzielać ziarna od plew i później wziąć się też za polityczne odchwaszczanie naszych polskich pól.
 
A to jest konieczne, ale chyba i czasochłonne, choć - wedle mnie - tego odchwaszczania w Polsce przez ostatnie 4 lata było za mało. Nie został wprowadzony program CELA+ a już dawno powinien być realizowany.
 
Zdaję sobie osobiście sprawę, że być może PiS nie chciał formować niezliczonej ilości "frontów", aby poprzez ich mnogość nie zaczął robić coś chaotycznie, bez przygotowania i z jeszcze większym obstrzałem wewnętrznych i zewnętrznych totalniaków. Dlatego daję PiS-owi następne 4 lata na prawdziwe polityczne, ale i karne odchwaszczenie tych naszych polskich pól.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • Autor
  // K. Janda, D. Olbrychski, M. Ostaszewska, M. Cielecka, ojciec i syn Stuhrowie, N. Przybysz, A. Mleczko czy bohaterzy wariaco-żenującej akcji: "Nie świruj. Idź na wybory": Z. Hołdys, W. Pszoniak, A. Chyra, J. Gajos, A. Nehrebecka, O. Łukaszewicz i wielu, wielu innych osób z tzw. artystyczno - celebryckiego polskiego "światka", którzy stali się jakoś nadaktywni na jakichś "hasztagach" typu SokzBuraka (czy jakoś tak) lub dziwnych, mentorskich "poważnych" rozmowach z dziennikarzami i pomiędzy sobą. Dosłownie wczoraj znów dał głos J. Stuhr w rozmowie z T. Lisem, gdzie doszukiwali się chłopów pańszczyźnianych jako protoplastów dzisiejszych zwolenników PiS-u. A z jaką zafrasowaną i pełną mistycyzmu miną to mówił, chyba sam nie będąc świadomym, że był po prostu śmieszny.//


  to nie plewy to coś co przez przypadek nazwano człowiekiem
  To wyroby "człekopodobne"
  Dzicz !!!!
 • .
  "najgorszą rzeczą dla idioty jest to, że nie wie, iż jest idiotą"
 • Poniższy chwast do wyrwania, na kupę i do spalenia.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184YmI1NS9wLzIwMTkvMTAvMDEvODI1LzQ5OC8wM2VlOWVjZWIwOWQ0NzVmODdiMzQxNzU4NjViNDRkOS5qcGVn.jpeg

  Namawiał do oddawania moczu na pomnik smoleński, teraz publikuje nieaktualne sondaże. Odlot Wojciecha Jabłońskiego. Dr Wojciech Jabłoński, który przez lata uchodził za poważnego komentatora życia politycznego, od pewnego czasu zachowuje się jednak w mocno kontrowersyjnie. Jeszcze niedawno namawiał do oddawania moczu na pomnik Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej i kpił ze śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Tym razem publikuje sondaż na Twitterze, który ma być najnowszym badaniem. Internauci szybko wytknęli mu manipulację.
  Jabłoński słynie już z ogromnej niechęci do Prawa i Sprawiedliwości. Opublikował na Twitterze sondaż, w którym wygrywa Platforma Obywatelska. Drugie miejsce zajęło PiS. Sondaż reklamuje jako aktualne. Problem polega na tym, że na grafice, którą udostępnił Jabłoński widnieje wynik… Ruchu Palikota.

  https://wpolityce.pl/polityka/466219-odlot-wojciecha-jablonskiego-publikuje-nieaktualne-sondaze

  Ps...Jak tacy dostają doktoraty? ano od profesorów których dziadkowie lub rodzice przyjechali na ruskich tankach. Jabłoński? Tego facia pamiętam z czasów, kiedy staczał się w otchłań narkotycznych zwidów (pewnie i bywał na odwyku) , i jako bywalca TVNu i lewackich pogadanek o niczym w TVPO … Swego czasu był on mocno lansowany przez "swoich"… To wszak synalek prominentów z PZPR, więc co taki może robić i jak się zachowywać, kogo teraz popierać? Wiadomo… Tylko po co ta tytułomania w artykule… No ma ponoć doktorat, ma.. Ale na UW gdzie rządzą kumple jego rodziny z czasów PRL, lub ich "ideowi" sukcesorzy, to dostał go "z rozpędu"… Nie inaczej, czym się tu chwalić…
 • @programista 14:56:23
  Podziwiam cię, i ten dystans do swojej osoby, ta samooceną i wyważona i celną
  tak trzymaj
 • @kula Lis 68 14:58:26
  Czy jest jakiś aktor/celebryta który obraża wyborców PO,SLD,PSL??
 • @kula Lis 68 14:58:26
  Jerzy Stuhr: "Gdy przekraczałem austriacką granicę, zawsze czułem się jak u siebie. Na słowiańską fantazję jestem zbyt porządny"

  24.12.2017


  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/fPTk9kqTURBXy9lMzRkZDJlNDQ1YzI3ZGQ3MjY4NjRlMTgyZDBhY2E4ZC5qcGVnkpUDAFnNCTrNBTGTBc0Djs0CX4GhMAU

  https://www.newsweek.pl/polska/ludzie/jerzy-stuhr-o-rodzinie-przodkach-i-korzeniach-genealogia/l144489
 • @Jwu 15:18:45
  Jeden za wszystkich,wszyscy za jednego
  To stara zasada ludzi Prawych i Sprawiedliwych...gdybyś o tym nie wiedział
  8-)))))
 • @kula Lis 68 14:58:26
  Muszę jeszcze raz.
  Nic nie jest pewne, nic.
  Musimy przekonywać do końca rodzinę, znajomych. Tak, jak mówił JK. Do ciszy wyborczej.
  13.10 idziemy wszyscy, na spacer, do Kościoła, z dzieckiem na plac zabaw, nieważne.
  Ale ważne żeby zajść na chwilę i zagłosować.

  Wtedy wygramy

  https://pbs.twimg.com/media/EFyKIA-XUAAYiio?format=jpg&name=900x900
 • @Husky 15:25:04 Stary żydokomuch wyborcą PO. Oto kto popiera totalną opozycję. Marzy aby stare wróciło
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15699277771d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3728cc5c917a7d40944569745105abdce54.jpg
  W tym przypadku pasuje mi, że ma facjatę jak "reflektor od Junaka". Co Ty na to. No jak z obrazka. No cóż, nie każdy był synalkiem stalinowskich adwokatów i bratankiem stalinowskiego prokuratora, jak Jerzy Stuhr. Czemu oni wszyscy nie wracają do swoich ojczyzn, tam nie musieliby być nawet opozycją a mieli by jak w raju? Ten stary frustrat, który stracił popularność i szuka zastępczych tematów, aby zaistnieć. Tragicznym jest, gdy aktor (komediant) uwierzy, że ma do powiedzenia ważne rzeczy, a nie tylko to, co dostanie do przeczytania. Wtedy wychodzi ich miałkość (podobnie, Olbrychski, Janda itp). Co się spodziewać po człowieku pochodzenia żydoaustriackiego czyli śmiesznego żydoNiemca. Josek stracił miarę w sposób do głębi absurdalny. Co za los, że skazani jesteśmy na zajmowanie się myślami kreatury, której przodkowie wyemigrowali za chlebem do Krakowa z austriackiej wioski. A to tylko piski mordy Danielaka. Tu nawet powietrze mu nie służy. Poysdorff czeka. Stuhr dostał przy okazji tego wywiadu nagrodę "Amurska Jesień" w postaci SZTABKI ZŁOTA! "Polski aktor i reżyser Jerzy Stuhr otworzył nieformalne spotkania w Błagowieszczeńsku z osobą dnia w namiocie Amurska Jesień. Wcześniej na otwarciu panu Jerzemu wręczono figurkę żurawia za wkład w światowe kino, a w namiocie do nagrody podarowano ZŁOTĄ SZTABKĘ PRZEDSTAWIAJĄCĄ TYGRYSA AMURSKIEGO. Prezent został wykonany przez jeden ze sklepów jubilerskich." Jak myślicie, ile jest warta ta sztabka złota, którą Stuhr dostał od Rosjan? Sztabkę tą trzyma Stuhr na fotografii pod tym linkiem:

  https://www.ampravda.ru/2018/09/14/084327.html
  Stuhr często jeździ na różne festiwale do Rosji, np Золотой Витязь Złoty Rycerz do Czelabińska
  https://ria.ru/20050522/40394739.html
 • @ Autor
  "Cała władza ustawodawcza i wykonawcza czyli Parlament, Prezydent i w sumie rząd zostali wybrani przez naród w demokratycznych wyborach i okazało się, że Polacy nie dali się ostatecznie ogłupić..."

  ????

  Żeby to udało się zrobić na Ukrainie potrzebny był Majdan. W Polsce nie było takiej konieczności. Poszło łatwiej.
  Co do władzy ustawodawczej, to jest, ale w... Brukseli ;-(

  Niestety, 1*
 • @Husky 14:55:43
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/07/anna_maria_zukowska_sld.jpg

  Anna Maria Żukowska i chyba jakaś pani, albo pan z parasolką. Foto: PAP/Marcin Obara Anna-Maria Żukowska walczy z Kościołem o laickość państwa. Nie ma jednak problemu z publicznym obchodzeniem żydowskich świąt [FOTO] Jednym z głównych postulatów lewicy jest walka o laickość państwa. To tym frazesem usprawiedliwia się notoryczne ataki na Kościół Katolicki w Polsce i próby usunięcia symboli religijnych z przestrzeni publicznej. Jest jednak jedna religia, która najwidoczniej nie przeszkadza politykom lewicy – judaizm. Czy ktoś wyobraża sobie, że Anna-Maria Żukowska składa życzenia wszystkim Katolikom z okazji Wielkiejnocy albo Bożego Narodzenia? Na pewno do czegoś takiego by nie doszło bo przecież Lewica walczy o laickie państwo, a problem stanowi dla nich nawet przełamywanie się opłatkiem w urzędach i ratuszach na wigiliach dla pracowników. Od tej „laickości” są najwyraźniej jednak wyjątki. Pani Anna-Maria Żukowska nie ma już żadnego problemu ze składaniem życzeń Żydom z okazji ich święta. Polityk lewicy zrobiła to na swoim publicznym Facebooku, a w życzeniach nawiązała nawet do biblijnych tekstów. Z okazji święta Rosz ha-Szana, zwanego niegdyś po polsku także Świętem Trąbek, i początku nowego, liczonego według Tory – roku 5780 pragnę złożyć wszystkim polskim Żydówkom i Żydom najlepsze życzenia! Oby kolejny rok był pełen słodyczy, jak najlepszy lokalny miód, i pełen dobroci, jak serce Sary! שנה טובה ומתוקה!‎‎ Szana towa u’metuka! napisała Żukowska. Skoro składanie życzeń jednej z religii nie stanowi dla polityków Lewicy żadnego problemu, to może czas porzucić zakłamany postulat o laickości państwa, i przyznać się po prostu do nienawiści do Kościoła Katolickiego? Przecież wyraźnie widać, że to jedyna religia, którą lewicowi radykałowie chcą wyrugować z przestrzeni publicznej. Z okazji święta Rosz ha-Szana, zwanego niegdyś po polsku także Świętem Trąbek, i początku nowego, liczonego według Tory - roku 5780 pragnę złożyć wszystkim polskim Żydówkom i Żydom najlepsze życzenia!

  Oby kolejny rok był pełen słodyczy, jak najlepszy lokalny miód, i pełen dobroci, jak serce Sary!

  שנה טובה ומתוקה!‎‎
  Szana towa u’metuka!

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/71745863_2396437164018097_7469824069144150016_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlsX34xyaPm5NS7-1LqXPtFMvAlbjaAJKpY33FpDoOVTNDUIKHG3vdw7cF3KmW3Ic0&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=8ea42ef248ec6e3c67d4fadba212b2ed&oe=5DFAE953
 • @kula Lis 68 16:00:36
  Jerzy Sthur drze pysk że jego ojciec choć był stalinowskim prokuratorem to nie należał do PZPR.
  Nie musiał bo należał do Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego
 • @kula Lis 68 16:17:15
  Dlaczego oni nie wiedzą kiedy przestać.
 • @kula Lis 68 16:00:36
  akie rzeczy tylko w filmach Barei i za rządów PO.

  Ratusz wynajmuje stado kóz od hodowcy z Dagestanu za 96 tyś, a opiekuje się nimi bezdomny za 50 zł i parówki.
  Kozy zdychają i właściciel dostaje zarzuty.
 • @Husky 15:25:04
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15699438271d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37224aee14c30cc30cefe2205bb9fbdc6e0.jpg
  Jerzy Stuhr pozwał państwo za nieczyste powietrze i... wygrał. Jest wyrok. Aktor Jerzy Stuhr, dziennikarz Mariusz Szczygieł i konsultant medyczny Tomasz Sadlik walczą w sądzie o zadośćuczynienie od Skarbu Państwa za naruszenie prawa do korzystania z niezanieczyszczonego powietrza. W sądzie rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia złożyli w tej sprawie zeznania i... wygrali. Łącznie 35 tys. zł zadośćuczynień na cele charytatywne. Wyrok jest nieprawomocny. Pieniędzy od państwa za to samo chce jeszcze ponad 200 osób. Pełnomocnik pozwanego Skarbu Państwa-Ministra Środowiska radca Prokuratorii Generalnej mec. Konrad Borowicz po wyjściu z sali sądowej zapowiedział złożenie apelacji. Satysfakcji z rozstrzygnięcia nie kryli zaś pełnomocnicy powodów, którzy ocenili, że "wyrok jest miażdżący dla Skarbu Państwa". Powodowie z pewnością zostali częściowo pozbawieni możliwości korzystania z walorów nieskażonego środowiska naturalnego, narażone więc zostało ich dobro osobiste w postaci poszanowania miejsca zamieszkania rozumiane w ten sposób, iż powinni mieć oni możliwość korzystania z własnych domów i okolicznej infrastruktury bez narażania się na szkodliwe emisje mówiła w uzasadnieniu orzeczenia sędzia Agnieszka Tulczyńska-Ożga. Sędzia wskazała, że z dokumentów urzędowych - w tym raportów NIK oraz opracowań wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska - bezsprzecznie wynika, że "powietrze w Polsce jest od wielu lat bardzo zanieczyszczone, dochodzi do trwałego i częstego przekroczenia poziomu zawieszonego pyłu". "Wszystkie te raporty potwierdzają, iż (...) Skarb Państwa nie podjął maksymalnych, potrzebnych działań, które mogłyby doprowadzić do obniżenia zanieczyszczenia powietrza" - zaznaczyła.

  Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy uwzględnił żądania trzech pozwów połączonych do wspólnego rozpoznania i zasądził na cele społeczne: 20 tys. zł żądane przez Stuhra, 10 tys. zł żądane przez Sadlika i 5 tys. zł żądane przez Szczygła. Chodziło o lata 2008-2018, co w ocenie sądu oznaczało, że część roszczenia uległa przedawnieniu. - Sąd uznał żądane kwoty jako symboliczne i należne pomimo tego częściowego przedawnienia powiedziała jednak sędzia. Sąd przypomniał m.in. argumentację z pozwu Stuhra, w którym zaznaczono, iż powód "ma dosyć duże obawy w związku z istniejącym zanieczyszczeniem; uzyskał bowiem informację od lekarza, że jako pacjent leczony onkologicznie znajduje się w sferze podwyższonego zagrożenia ze względu na skutki smogu". W pozwach chodziło o lata 2008-2018, co w ocenie sądu oznaczało, że część roszczenia uległa przedawnieniu. Sąd uznał żądane kwoty jako symboliczne i należne pomimo tego częściowego przedawnienia powiedziała jednak sędzia Tulczyńska-Ożga. Prokuratoria Generalna wnosiła o oddalenie pozwu m.in. wskazując, iż nie wykazano, aby powodowie nie mogli normalnie funkcjonować z powodu zanieczyszczeń w powietrzu. To kolejne tego typu orzeczenie. W styczniu br. w podobnej sprawie sąd rejonowy przyznał rację aktorce Grażynie Wolszczak i nakazał Skarbowi Państwa zapłatę 5 tys. zł na cel charytatywny. Okazuje się, że można wygrać, można dochodzić swoich praw i można to robić skutecznie. Miałam lekką nadzieję, ale nie spodziewałam się, że w pełnym zakresie mój pozew zostanie uwzględniony mówiła wtedy Wolszczak. Tamten wyrok także jeszcze pozostaje nieprawomocny. Gotowy jest już pozew grupowy w sprawie odpowiedzialności Skarbu Państwa w związku z zanieczyszczonym powietrzem, który trafił do Sądu Okręgowego w Warszawie. Pozew grupowy został złożony tydzień temu, obejmuje 223 osoby powiedział dziennikarzom mec. Radosław Górski, który reprezentował też powodów w sprawie nieprawomocnie zakończonej we wtorek przed SR.

  [polecam: https://niezalezna.pl/253516-najpierw-pozywa-a-potem-odpuszcza-ale-tylko-trzaskowskiemu-aktorka-chce-dalej-sadzic-sie-ze-skarbem-panstwa]

  Pełnomocnik pozwanego radca Prokuratorii Generalnej reprezentującej Skarb Państwa-Ministra Środowiska mec. Konrad Borowicz po wyjściu z sali sądowej zapowiedział złożenie apelacji. Satysfakcji z rozstrzygnięcia nie kryli zaś pełnomocnicy powodów, którzy ocenili, że "wyrok jest miażdżący dla Skarbu Państwa".

  Ps...Sędzia idiotka i bolszewicka aktywistka...ta sędzia to krewna czyli pomiot tego żydokomucha Józefa Ozgi-Michalskiego! To już pokazuje wojnę ze strony postżydokomunistycznych sądów czy obłęd głupotę i zidiocenie w sądach? Te postżydokomusze sądy ze swym miotem wsobnym muszą zostać oczyszczone bo będą dalej takie paranoiczne wyroki. Okradanie podatników przez postżydokomuszych sędziów z ich miotem wsobnym i PO-wskich degeneratów musi się skończyć inaczej zrobią z nas niewolników! W żadnym państwie na świecie poza Polską nie dochodzi do tak kuriozalnych orzeczeń sądu. Jest to oczywiście zagrywka polityczna skierowana w obecny rząd oraz w osłabienie państwa. Wraz z sądami okradają Polaków to ich nowe źródło zarobkowania. Jak tak dalej "niezawisłe sądy" będą orzekać, to niebawem możemy się spodziewać pozwów za nadmierną ilość kleszczy w trawach parków miejskich i lasów państwowych, zagrażających zdrowiu i życiu, bądź wielu innych głupot tego typu. Trzeba temu położyć kres. Jak oczyścimy sądy z postżydobolszewii i ich miotu wsobnego to i powietrze w Polsce będzie czystsze! "Wyrok miażdżący dla skarbu państwa" bo państwo jest teoretyczne i toleruje, mało tego wspiera, swoich zabójców. Niech im jeszcze podatki obniżą... Dla artystów 90 procent podatku dochodowego. Nie podoba się, to wyjazd. Ja z kolei nie życzę sobie oglądania Stuhrów starych i młodych, bo obydwaj zanieczyszczają atmosferę społeczną w Polsce i to w sposób wręcz będący wrednym odorem. To staje się już zarazą, epidemią. Wielka szkoda, że swego czasu upadł pomysł przesiedlenia przodków pana Stuhra an Madagaskar, tam w chwili obecnej mogliby w sposób nieograniczony korzystać z walorów świeżego nie skażonego niczym powietrza. Skarb Państwa powinien teraz pozwać Fajngolda o odszkodowanie za zasmradzanie powietrza piórem czosnku oraz wyziewami nienawistnego oddechu. Podam żyda Fajngolda vel Sztura vel Stuhra do sądu za to, że się poci i pierdzi oraz ma stęchły żydowski oddech. Gdyby Fajngold vel Sztur a raczej żydowski Szczur nie pił i nie palił, na pewno powietrze było by czyściejsze, a tak wypuszcza "parę" na dwa fronty, więc w/g mnie powinien płacić co miesiąc 10 tys na leki dla astmatyków. Zatruwa sobą i sobie podobnymi osobnikami środowisko człowieka w tym moje. Niech jedzie do swojej wsi w Austrii, tam nie śmierdzi..Czemu siedzi u nas? Niech zabierze synalka i won! Przodkowie Joska, karczmarze z zapadłej wiochy pod austriacką granicą, wydelegowali do Krakowa swojego ziomka, żeby zrobił interes. Teraz Josek, zamiast wrócić na świeże powietrze do Poysdorffu i robić interes na winie, bierze się za geszeft grabienia państwa polskiego, buntowania pazernych, wrogich komediantów i plucia na swoich dobrodziei. Josek robi Polsce koło tyłka zamiast spulchniać pole winorośli. Josek zanadto obrósł w piórka. Nic dziwnego. Taka buta to główna cecha niewdzięcznego bu..ca, który lubi odwinąć się i zemścić na swoich chlebodawcach. A z taką mordą u Szekspira to Josek może zagrać najwyżej grabarza. Josek może odstawiać najwyżej siebie - ryżego, ogorzałego Joska wypisz wymaluj z zapadłej wiochy pod Poysdorffem, który dopiero co odwiesił na kołek uwalany, roboczy fartuch. Co najlepsze, z tą gębą Josek okiem wyobraźni widział swoich przodków na salonach Wiednia. I to jest dopiero gatunek dramatyczny - komedia :)))). Niestety, Josek za nic nie chce nas uwolnić od swojej plebejskiej mordy, a co gorsza knajackiej "sztuki aktorskiej". Zamiast pogodzić się z faktem, że nigdy nie miał pięknego głosu, a zazwyczaj wpadał plebejski, knajacki zaśpiew z galicyjskiego przedmieścia ( nawet, gdy grał ruską sztukę, np. Czechowa), teraz mści się za to poniżenie pod pozorem szkodliwości smogu. Chyba, że tylko mi się tak wydaje. Niezły mamy polew z tego Joska. Bo od tej pory Josek na mur będzie zaiwaniał piechotą zamiast powiększać smog. Nooo, chyba żeśmy Joska tak upaśli, że jeździ elektryczną Teslą. Tym gorzej dla nas. Taki los głupka, co wykarmił gada własną piersią. A propos, kim są przodkowie szanownej Joskowej? Przecież ten człek marny zawsze grał jakiś idiotów, popaprańców, jak tylko pamięcią sięgam. Nie musiał się wysilać, grał siebie. Proste. A jak mu w Polsce śmierdzi, to droga wolna, wypad! Ciekawe, gdzie znajdzie pracę?! Nawet Putin go w Rosji nie zatrudni, bo ten świr gra swoją życiową rolę w Naszej Polsce a Putinowi żydowska V kolumna nie potrzebna. Z tego właśnie żyją te postkomuchy! Mają płacone za rozwalenie Polski od środka. To nie nawet aktorzy, to żydowskie poczwary, które nawet nie muszą grać. Nadzwyczajna kasta postżydobolszewicka ze swym wsobnym miotem to komunistyczna mafia i ze sprawiedliwością nie mają nic wspólnego. Zapowiedzieć skuteczne wybebeszenie mafii w togach, albo nie zaczynać drugiej kadencji. Niestety, piszę to od lat bez repolonizacji mediów oraz reformy sądownictwa nie ma mowy o normalnym państwie. Choć by po to żeby tacy hipokryci i zwyczajna szumowina nie żerowali kosztem społeczeństwa. Dla mnie głupcem jest sędzia ferujący takie wyroki. Który z nich nie jeździ samochodem i nie przyczynia się do tego, iż spalin w powietrzu jest więcej? Czy Stuhr ma samochód czy chodzi na piechotę? Sprawa jasna, ale nie dla sędziego (sędzi) tumana bez wyobraźni. Tak to i ja i moja cała rodzina zaczniemy pisać pozwy i skarżyć państwo powołując się na ten głupawy wyrok. W momencie wsiadania "pana artysty" do samochodu zaskarżyć za świadome zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli temu panu nie odpowiada nasze powietrze to najlepszy moment żeby wyemigrował do Izraela do swoich rodaków, to samo radzę pani Wolszczak niech wraca tam gdzie jej rodzinne strony po co się wszyscy pchają do Warszawy.
 • @kula Lis 68 14:58:26
  Zajumane z TT :

  Powyborczy marsz dewiantów
  Skierujemy na Zgorzelec
  Niech za Odrą miast kurantów
  Wyją w stronę gdzie Rudzielec

  Przyjdzie także czas na media
  Gówno Prawdę zawszawioną
  Skończy się "Grecka Tragedia"
  Gonić to. Pro publico bono.
 • Autor
  Rano idę na służbę ...w pola ziemniaków i traw zielonych ,by znow kozy nie obżarły .Wieczorkiem zdejmę mundur i koło baby zalegne.Zakwas mam od tygodnia ,kartofli nakope i będzie żarełko z jednej michy ,co by mycia wiele nie było
  Dobranoc
 • Jerzy Stuhr mieszkal w kamienicy na przeciw nad restauracja 3 kat
  Szarotka w Bielsku. Stara zawsze byla w oknie opierajac lokcie o poduszke i patrzyla jak ludzie chodza. Jerzy kolegow nie mial bo jego ojca wszyscy sie bali. Nie zamienilem z nim ani slowa. Stary podobno nie byl w parti a do kosciola w niedziele chodzili dyskretnie na 6 ta rano. Ksiedza po kolendzie przyjmowali.
 • @staszek kieliszek 01:40:11
  "Księdza po kolędzie przyjmowali"? A jeżeli ktoś nie przyjmował,pomimo tego ,że był przyzwoity i żył wg.10 przykazań ? Czy taki jest już dla ciebie zdyskredytowany? Znam wielu takich,a także tych którzy regularnie uczęszczają na msze ,i pomimo tego nie są wzorami przyzwoitości.
 • @Husky 15:09:27
  Jachimowicz? Morawiecki? Świetnie gra premiera
 • @Husky 15:30:11
  Dlaczego nie przyjeżdżasz pomieszkac w Polsce tchórzu? Tylko nam stręczysz zdrajców?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej