Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Pani Jachira i jej stwórca Schetyna!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozgłos sprawia jej jakąś aberracyjną satysfakcję i w tym podnieceniu wygaduje coraz większe wstrętne głupoty.

 Nie krytykujmy Pani Jachiry, ale jej protektora G. Schetynę.

 
Co w ostatnich dniach otworzę jakieś forum internetowe czy obejrzę jakikolwiek telewizyjny program informacyjny, to niemal zawsze wyskakuje mi Pani Jachira. Już boję się otworzyć lodówki, bo i tam może się znajdować :).
 
Ta Pani to jest jakieś polityczno-psychiczne zjawisko, należą jej się być może określone badania, bo państwo ma obowiązek pomocy ludziom chorym, nawet politycznie chorym, gdzie często mamy do czynienia z jakimiś obsesjami i nienormalnymi dla normalnego człowieka wypowiedziami czy zachowaniami.
 
Nie mam zamiaru cytować tutaj jej chwilami parszywych wypowiedzi, ale przecież ktoś ją wspiera i promuje wystawiając na swoich listach wyborczych. Tym ktosiem jest nie lepszy G. Schetyna, z tym, że on wykazuje jakieś emocje: jest mściwy jak nikt chyba w obecnej polskiej polityce, stąd jego niechęć do D. Tuska. Obydwoje są siebie warci.
 
Pani Jachira naprawdę jest politycznie głupiutka i politycznie pusta jak bęben, i nie ma co o niej gaworzyć. Rozgłos sprawia jej jakąś aberracyjną satysfakcję i w tym podnieceniu wygaduje coraz większe wstrętne głupoty. Trzeba właśnie  skupić się nad jej protektorem, czyli G. Schetynie. I dobrze, że adresatem wszystkich listów ludzi oburzonych zachowaniem i słowami tej Pani jest właśnie on. Ale ma rację Pan Świat: "po nim już niczego oczekiwać nie można" a szkoda, bo dałby chociaż jakiś głos człowieczeństwa.
 
Ale gdzież tam. On ją zaaprobował na listach a milcząc w tej sprawie tylko unaocznia nam, że ma identyczne jak Ona poglądy, tylko politycznie nie może ich głosić samemu. To tak jak z Jeżdżewskim (czy jak mu tam było) przed przemówieniem Tuska. Mało tego! Uważam, że on wręcz zachęca tą Panią do jeszcze ostrzejszych wypowiedzi, bo chce zagospodarować jakąś dużą część elektoratu fanatycznie antypisowskiego, antykatolickiego, czyli lewacko demo-liberalnego. Walczy w tej chwili o głosy Lewicy i liczy na kilka procent więcej w wyborach, bo rywalizację z PiS-em już dawno przegrał i zaprząta jego głowę tylko jedno: w jakim ta przegrana będzie rozmiarze.
 
I wracając jeszcze do Pani Jachiry, trochę się powtarzając. Najlepszą krytyką dla niej będzie jej zamilczenie i brak reakcji na jej wyczyny... a tak po prostu ją promujemy niezależnie jak o niej piszemy. Nie wróżę jej żadnej kariery politycznej... jak Schetyna stwierdzi, że już zrobiła co swoje, to ją odsunie na najdalsze miejsca w Sejmie, o ile oczywiście do tego Sejmu się dostanie, co jest możliwe, bo porażająco wielu "lemingów" myśli tak jak ona.
 
Tak czy inaczej za występy Jachiry odpowiada politycznie Schetyna.
 
Niestety być może w głowie Schetyny zrodziła się i taka makiaweliczna myśl, że jeżeli i tak PiS wygra wybory to trzeba zrobić wszystko, aby zdegenerować i obrzydzić sam polski parlament wprowadzając do niego politycznych kretynów, których rolą będzie tylko i wyłącznie prowokowanie i kreowanie awantur oraz wygadywanie bzdur tak, aby zakłócić prace Sejmu i Senatu, a tym samym przyszłego rządu. Taką przecież rolę spełniała wykreowana tuż przede wyborami partia Petru, Nowoczesna.
 
Antidotum więc na ewentualne fantasmagorie Schetyny będzie uzyskanie przez PiS większości pozwalającej mu na ponowne objęcie samodzielnej władzy a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłaby większość konstytucyjna. Dlatego winniśmy iść gremialnie na wybory, aby była jak najwyższa frekwencja, która też jest ważna w świetle przyszłej krytyki poczynań PiS-u, bo dla PO tak naprawdę i w przyszłości jedynym orężem walki będzie "antykaczyzm" i "antypisizm".
 
P.S.
Jest to mój jedyny post i takim pozostanie, w którym wzmiankuję o Pani Jachirze
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • Krystyna Pawłowicz bezlitośnie zmasakrowała Klaudię Jachirę: „Nie zaznaj spokoju… NIGDY”
  Klaudia Jachira to kandydatka KO w wyborach parlamentarnych. Niestety młoda kobieta w żaden sposób nią zasługuje na to, żeby znaleźć się na liście wyborczej. Swoimi bezmyślnymi, obraźliwymi, odczłowieczonymi, bezdennie głupimi szopkami oburzyła zwykłych obywateli, ale i polityków, nawet tych z własnej partii, skrytykowała ja sama Małgorzata Kidawa-Błońska. Litości nie miała dla niej Krystyna Pawłowicz z PiS.
  Jachira najbardziej oburzyła opinię publiczną po tym jak w chamski i nikczemny sposób przerobiła hasło „Bóg, honor, ojczyzna”, które na sztandarach nieśli polscy bohaterowie, ale też niewyobrażalnie okrutną i bezdennie głupią szopką, bo inaczej jej występu nazwać nie można. Występu, w którym wyśmiewała tragedię katastrofy smoleńskiej.

  – O 17-tej telenowela smoleńska, o godzinie 18 transmisja z Brunatnej Góry z okazji rocznicy urodzin Hitlera. (…) O godzinie 22 zacznie się na żywo blok ekshumacyjny oraz quiz „czyja to kończyna” – tak postanowiła sobie pożartować pani (przez bardzo małe „p”) Jachira.

  Na koncie twitterowym „nieuczesany profil” pojawił się taki oto wpis skierowany do Jachiry: Hej Jachira .Popatrz w oczy tej młodej stewardessie ,która zginęła w Smoleńsku .Nie podejrzewam cię o empatię ale obyś nie zaznała spokoju od widoku jej oczu .Była w Twoim wieku ale Ty jesteś przy niej zerem .Zapamiętaj .Podobnie jak Ci ,którzy zawsze kpili z tych którzy zginęli.

  Wpis wykorzystała i udostępniła na swoim koncie twitterowym Pawłowicz i dodała coś od siebie. „Ty, JACHIRA, patrz TUTAJ i nie zaznaj spokoju….NIGDY” – napisała do kandydatki KO.
 • Hej Jachira .
  https://pbs.twimg.com/media/EFVkW6VXoAEhQlh.jpg
  Popatrz w oczy tej młodej stewardessie, która zginęła w Smoleńsku. Nie podejrzewam cię o empatię ale obyś nie zaznała spokoju od widoku jej oczu. Była w twoim wieku ale ty jesteś przy niej zerem. Zapamiętaj. Podobnie jak Ci, którzy zawsze kpili z tych którzy zginęli. To dowód ,że osoby w Sejmie powinny oprócz wiedzy i wykształcenia mieć system wartości .Ona i PO proponują dżunglę, państwo kastowe. Nie wolno stać z boku, bo zło jest tylko głośne i jest go mało a dobra jest więcej chociaż ciche. Większość Polaków jest wychowana na szacunku i ma w sobie wiele dobrego. Zwątpili, bo nie warto było być przyzwoitym. Wręcz wstydzili się tego. Jednak teraz kiedy ich sytuacja może się poprawić będzie ich stać na to aby powiedzieć. Nie!!!
 • Trafnie.
  Ale stworzenie to chyba gruba przesada gdy mówi się o efekcie defekacji.

  Do stworzenia trzeba natchnienia, jakiegoś konceptu, myśli twórczej a tu:


  Pan Polytyk spojrzał w muszlę. O! To wystawimy na lystę.
  Chyba że to trojan, jak już pisałem.


  A do Pani Pawłowicz: przy wymiocinach tamego indywiduum nie warto się nawet zatrzymywać. Chyba że ktoś użyje mopa i wiadra z koniecznie zimną wodą. Ave.
 • @kula Lis 68 09:04:27
  Oby to spojrzenie nie pozwoliło jej spokojnie spać.
  Cześć poległym.
  Hańba zdrajcom.
 • Ukryte proroctwo polskiej mistyczki z XIX wieku! Jezus ostrzegał Polskę: „Jeżeli naród uwierzy temu, straci przywróconą Ojczyznę
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/wanda_malczewska_zydzi_nczas.jpg
  Wanda Malczewska i żydzi/fot. Wikimedia Commons/YouTube
  Polska mistyczna z XIX wieku, Wanda Malczewska wkrótce może być beatyfikowana. Publicznie pochwalił ją sam papież Polak św. Jan Paweł II. Według zapisków, kilkukrotnie objawił się jej sam Jezus. W jednym z widzeń ostrzegł, że Polsce szerzyć się będzie bezbożność wśród młodzieży z powodu uległości wobec… żydów. Katolicy rozczytują się w objawieniach niemieckiej stygmatyczki Anny Katarzyny Emmerich, które zekranizował jako „Pasję” Mel Gibson napisała Elżbieta Szmigielska-Jezierska w dwutygodniku Ordynariatu Polowego „Nasza służba” (12/2007) cytowana przez PAP. Tymczasem w zbliżonym okresie żyła polska mistyczka Wanda Malczewska, która doświadczyła m.in. siedmiu widzeń Męki Pana Jezusa i także pozostawiła interesujące dzienniki.

  Wanda Malczewska zmarła w opinii świętości pod koniec zeszłego wieku. Przez całe życie odznaczała się czcią do Najświętszego Sakramentu. Jest wspaniałym wzorem apostołowania dla osób świeckich mówił o mistyczce papież-Polak, św. Jan Paweł II w homilii 13 czerwca 1987 r. w Łodzi.

  Wanda Justyna Nepomucena Malczewska herbu Tarnawa pochodziła z rodu Malczewskich. Jej krewnymi byli poeta Antoni, malarz Jacek i minister spraw wojskowych w rządzie Witosa, generał dywizji Juliusz Tadeusz.

  Urodziła się w Radomiu 15 maja 1822 r. Była prekursorką świeckich katechetów, ewangelizatorką. Uczyła chłopów pisania, czytania i religii, pomagała chorym i ubogim. Podczas Powstania Styczniowego organizowała szpitale. Jak podał ks. Tomasz Olkowicz, spowiednik i kierownik duchowy Wandy Malczewskiej, otrzymała ona od Boga dar widzenia przyszłych wydarzeń, głównie dotyczących losów ojczyzny i Kościoła. Jej intensywne życie mistyczne łączyło się z nabożeństwem adoracyjnym oraz ekstazami, wizjami i przeżywaniem Męki Chrystusa na Drodze Krzyżowej. Jedno z takich widzeń doznała w jeden z piątków Wielkiego Postu w 1852 roku. Polska mistyczka ujrzała Zbawiciela dźwigającego krzyż na Kalwarię. Jezus zasygnalizował jej też wtedy zagrożenia dla bytu Polski już po odzyskaniu Niepodległości.

  Zbliżają się czasy przewrotne. Ojczyzna wasza będzie wolna od ucisku wrogów zewnętrznych, ale ją opanują wrogowie wewnętrzni. Przede wszystkim starać się będą wziąć w swe ręce młodzież szkolną i dowodzić będą, że religia w szkołach niepotrzebna, że można ją zastąpić innymi naukami mówił Jezus.

  Spowiedź i inne praktyki religijne, kontrola Kościoła nad szkołami zbyteczna, bo ścieśnia myślenia ucznia. Krzyże i obrazy religijne ze sal szkolnych będą chcieli usunąć, aby te wizerunki chrześcijańskie nie drażniły Żydów. Przez młodzież pozbawioną wiary zechcą w całym narodzie wprowadzić niedowiarstwo. Jeżeli naród uwierzy temu i pozbędzie się wiary, straci przywróconą Ojczyznę zapisała w swoim dzienniku.

  Źródło: PAP
 • @brian 09:04:30
  Aha.
  "Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli i tak". Winston Churchill
 • @brian 09:12:04
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kNzQxNi9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzUwMC84OTBiYWJmM2RmZWY0Y2I2OTUzYzQwNWRlMzhmMWQ1NC5qcGVn.jpeg

  Jeżeli oni mogą, to dlaczego Jachira nie? Przemysł pogardy wyhodował swoją kwintesencję. Pamięć ludzka jest zawodna i pewnie niewielu zwykłych zjadaczy chleba pamięta, że przemysł pogardy ruszył w 2005 roku, a poseł z Biłgoraja, Janusz Palikot stał się jego niekwestionowanym prorokiem.

  https://wpolityce.pl/polityka/465765-jezeli-oni-moga-to-dlaczego-jachira-nie

  Ps...Jedna osoba z tego zdjęcia to psychopatka. Jej wzrok świadczy o chorobie psychicznej i jej sposób mówienia. Bardzo niebezpiecznie się nakręca. Każdy psychiatra to powie....Szkaradne twarze, a dusze jeszcze szkaradniejsze. Twarze rodem z piekła. To elyta antypolska 3 sortu. V Kolumna. Powinniśmy podziękować Nurowskiej, Gretkowskiej, Stuhrowi, Pszoniakowi, Łukaszewiczowi i wielu, wielu innym, którym się ubzdurało, że są elitą. Podziękować lumpom, że sami siebie zdemaskowali. Przypomnę, że 90% osadzonych w więzieniach popiera POKO, brawo dla was za wasz elektorat LGBT i Timmermansa. PiS popiera Polska przeciętna rodzina która jest motorem napędowym gospodarki brawo PiS..
 • @brian 09:12:04
  Boże, strzeż mnie od przyjaciół, a z wrogami poradzę sobie sam. Armand Jean Richelieu.

  Totalna "Kasta" czytaj OPOZYCJA … anno domini 2019 ONI. Nie są JUŻ Mentalnie Polakami tylko bezideowymi KO-smopolitami i Internacjonalistami o mentalności Globalnego Niewolnika… w Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, a za 1-no pokolenie Respubliki Islamskiej

  Ta Lumpen - elita wg Kodeksu Boziewicza… NIE MA ZDOLNOŚCI HONOROWEJ…

  Wincenty Lutosławski Do polskiego narodu należą spolszczeni Niemcy, Tatarzy, Ormianie, Cyganie, żydzi, jeśli żyją dla wspólnego ideału Polski. (…) Murzyn lub czerwonoskóry może zostać prawdziwym Polakiem, jeśli przejmie dziedzictwo duchowe polskiego narodu, zawarte w jego literaturze, sztuce, polityce, obyczajach i jeśli ma niezłomną wolę przyczyniania się do rozwoju bytu narodowego Polaków.

  RODACY …Polki i Polacy…. "Nie ulegajcie pokusie zbawiania całego świata Kosztem waszej Rodziny i Ojczyzny"… Ordo Caritatis - Porządek miłości. Prymas POLSKI Kardynał Stefan Wyszyński.
 • Widzę to tak: POKO będzie dociskać i odwracać kota ogonem.
  Będzie prowokować bo według wszelkich badań ogromna część elektoratu PO to antypis i ta retoryka na nich działa. Plan jest taki: SPROWOKOWAĆ. Była taka sytuacja w czasie puczu w 2016 z Wojciechem Diduszko który położył się na ziemi by go nagrano, że policja użyła gazu by ten film poszedł w świat. NA SZCZĘŚCIE to nagrano i pokazano jak przebiegła to była intryga. Ten sam plan ma POKO. Sprowokować najlepiej do tego by druga strona straciła panowanie nad sobą i uderzyła fizycznie, minimum by obraziła. A potem narracja: "Kaczystan" "reżim pisowski" i tak dalej. Budowanie takiej narracji scala elektorat PO i wywołuje niepokój w pozostałej części społeczeństwa. Na szczęście mamy TVP i Jacka Kurskiego i flagowe wiadomości. Gdyby nie to ten rząd już 3 lata temu by "zdechł". A POKO nie ma Polakom nic do zaoferowania. Szukają tylko zadymy i na tym budują przekaz. Innej oferty nie mają. W kraj ma iść przekaz. Polska to REŻIM brak wolności i takie tam. I tak działają metodycznie. Wraz z TVN GW ONET I RAŚP. Gdyby nie media POKO miało by >10% poparcia. Mam nadzieję, że znajda się środki prawne na Humus Jachirę jeszcze przed wyborami. Pozostaje mieć nadzieję, że tacy ludzie po wyborach skończą w skansenie politycznym a Polacy nie dadzą się nabrać na ich manipulacje.
 • Celowa robota/sabotaż przed wyborami POKO.
  Co się dzieje w warszawskim ratuszu?! "DGP": Brakuje pieniędzy na wypłaty środków z programu "Rodzina 500 plus". Brakuje pieniędzy na wypłaty 500 plus w stolicy. Władze miasta twierdzą, że otrzymują za małe środki od rządu i apelują o zwiększenie dotacji. Strona rządowa odpowiada, że pieniądze wypłacane są na czas, a wina leży po stronie miasta - informuje „Dziennik Gazeta Prawna”. Część mieszkańców stolicy skarży się, że wciąż nie otrzymała wypłat środków w ramach programu Rodzina 500 Plus. Okazuje się, że problem może być dużo poważniejszy niż się wydaje pisze DGP w piątek na swej stronie internetowej.

  https://wpolityce.pl/polityka/465766-co-sie-dzieje-w-warszawskim-ratuszubrakuje-srodkow-na-500
  Ps..To zwykły sabotaż programu 500+, platfonsy robią tak przed każdymi wyborami, nic nowego! Już rozkradli. Ale przecież Warszawa kocha Rafała to POczeka. 500+ według nich i tak to rozdawnictwo na patologie. Warszawiacy od 500+ wolą strefy relaksu, stolicę fekaliów i takie tam inne rzeczy kolorowe, prorodzinnie. Jak wybrali, tak się cieszą. Jeżeli pieniądze są przesyłane zgodnie z planem, a ratusz ich nic nie ma to znaczy, że ktoś kradnie. Już powinien tam siedzieć prokurator i dochodzić kto zwija kasę.
 • @kula Lis 68 09:38:25
  Tak.
  Zgadzam się jako potomek spolszczonych Niemców i Tatarów którzy otrzymali szlachectwo za walkę dla Rzeczpospolitej.

  Moi Przodkowie, zwłaszcza ze strony nieżyjącej Mamy, zapisali się złotymi zgłoskami w kartach historii Polski.
  Nie kolor krwi, skóry czy miejsce urodzenia decyduje. Decyduje zdrowo pojęty Patriotyzm i to co nazywamy Polskim Duchem.
 • Trzeba mieć tupet!
  Balcerowicz straszy programem PiS: Próbuje się stworzyć wrażenie, że się pomaga biednym, a im się szkodzi. To jest tylko jaskrawy przykład niemoralnego populizmu, gdzie próbuje się stworzyć wrażenie, że się pomaga biednym, a w gruncie rzeczy im się szkodzi powiedział w Polsat news Leszek Balcerowicz, krytykując rządzących za plany podniesienia płacy minimalnej i uchwalenia zrównoważonego budżetu.
  https://wpolityce.pl/gospodarka/465763-trzeba-miec-tupet-balcerowicz-straszy-programem-pis
  Ps..Lepsza i tańsza jest metoda wyprzedaży wszystkiego i mówienia że to dla dobra biednych. Widać, że ten chazar po "magisterce" na WUMLu Bucholtz vel Balcerowicz zwyczajnie się boi. Czego? Boi się kompromitacji. Sztucznie wypromowany przez komusze media na "niedoścignionego guru ekonomii" teraz okazuje się być tylko małym hochsztaplerem. Ten "doktor Mengele" polskiej gospodarki wie jak biednym ludziom pomagać. Przecież to za jego czasów kwitł polityczny kapitalizm! To za jego rządów rosły fortuny ludzi znikąd! Nikt w historii Polski nie uczynił takiej ilości ludzi biedakami więc zna temat. Oto jest sprawca rozprzedania majątku Polaków po 1989 roku, ogromnego wtedy bezrobocia, ludzkich tragedii i odbierania sobie życia, kiedy czytam takie słowa…nóż otwiera się w kieszeni, bo to obecnie rządzący przywrócili godność do życia Polakom, ten wumlowski "profesor od kasiory" wiedział komu i gdzie ją nagonić. Dziad powinien zamilknąć za to co zrobił….okradł Polaków z ich dorobku narodowego po II wojnie światowej. Przecież tego czerwonego pajaca nikt nie traktuje poważnie…Chazar Bucholtz vel Balcerowicz opowiadał, opowiada i do końca swojego żywota będzie opowiadał totalne bzdury w które wierzy tylko nie mający 5 klepki w łepetynie.
 • Co na to POKO, lewactwo i pedryle? no i ten tutaj niebieski(coś ucichł ostatnio, czy żyje)
  Najnowsze dane o stanie finansów państwa. 2 mld zł deficytu budżetowego po sierpniu. Na koniec sierpnia 2019 r. deficyt budżetowy wynosił 2 mld zł - niecałe 7 proc. zakładanego na cały rok, dochody zrealizowano w prawie 68 proc., a wydatki w ponad 63 proc. - poinformowało w piątek Ministerstwo Finansów.

  Jak podało MF w szacunkowym wykonaniu budżetu państwa za okres styczeń - sierpień 2019 r., w stosunku do ustawy budżetowej na 2019 r dochody wyniosły 262,8 mld zł, co stanowiło 67,8 proc., planu, wydatki wyniosły 264,8 mld zł, czyli 63,6 proc. planu, a deficyt 2,0 mld zł, to jest 6,9 proc. planu.

  W okresie styczeń - sierpień 2019 r. dochody budżetu państwa były wyższe o 19,4 mld zł w porównaniu z tym samym okresem roku ubiegłego. Dochody podatkowe budżetu państwa były natomiast wyższe o ok. 16,4 mld zł.

  W stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego dochody z podatku VAT były wyższe o 6,6 proc., o czyli ok. 7,3 mld zł. Dochody z podatku PIT były wyższe o 12,8 proc., czyli o ok. 4,8 mld zł. Dochody z podatku CIT były wyższe o 18,1 proc., czyli o ok. 4,2 mld zł. Dochody z podatku akcyzowego i podatku od gier były na zbliżonym poziomie, a dochody z tytułu podatku od niektórych instytucji finansowych były wyższe o 4,3 proc.

  Według informacji MF, wykonanie dochodów niepodatkowych wyniosło ok. 21,0 mld zł i było wyższe o ok. 2,7 mld zł, czyli 14,8 proc. w stosunku do wykonania w okresie styczeń - sierpień 2018 r.

  Wydatki budżetu państwa w okresie styczeń - sierpień 2019 r. wyniosły 264,8 mld zł. W stosunku do tego samego okresu roku 2018 wydatki były wyższe o 22,4 mld zł, czyli o 9,2 proc. Dotacja przekazana dla Funduszu Ubezpieczeń Społecznych m.in. w związku z wypłatą tzw. 13. emerytury wyniosła 11,7 mld zł. Inne duże elementy wzrostu wydatków wskazane przez MF to rozliczenia z budżetem UE - więcej o 3,6 mld zł, oraz subwencja ogólnej dla jednostek samorządu terytorialnego - więcej o 2,9 mld zł. Jednocześnie wydatki na obsługę długu skarbu państwa były niższe o 5,6 mld zł rok do roku w związku z rozkładem płatności w ciągu roku - zaznaczyła MF.
  PAP
  Ps...PIS z Polakami naprawiło Finanse Państwa, ale POKO totalni już wyciągają łapy!, a ślina im z pyska leci na takie frukta. Teraz potrzeba żeby POKO i inne lewactwo dorwało się do władzy i tylko patrzeć jak te cyfry polecą na "łeb na szyję" i za dwa lata następny jakiś nitrasiński powie "piniędzy nie ma i nie będzie" won.
 • Jachira znieważyła polską flagę! Internauci przypominają filmik "Ojczyzna w potrzebie". Prezentowała biało-czerwoną ze swastyką
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wZGY2NS9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzUxMS8wY2I5MTU2NmY5ZGE0NzNhYWUxZmQ1ZjRkOGEwYWMzZS5wbmc=.png

  Trudno zliczyć skandaliczne występy Klaudii Jachiry, kandydatki Koalicji Obywatelskiej do Sejmu. Notorycznie naśmiewa się ona m.in. z ofiar katastrofy smoleńskiej, a ostatnio zasłynęła parodiowaniem hasła „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Internauci przypominają kolejny filmik Jachiry, w którym znieważyła polską flagę. Teraz internauci przypominają film „Ojczyzna w potrzebie”, który jachira wrzuciła do sieci blisko dwa lata temu. Parodiuje w nim tworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej. Pokazuje co rzekomo żołnierz WOT powinien mieć w plecaku. Wyciąga z niego m.in. polską flagę ze swastyką…

  https://youtu.be/RA09C3W5bW0
  Jak można wierzyć w szczerość zapewnień Jachiry o tym, że ma „szacunek dla tych, którzy bronili Ojczyzny”, skoro jeszcze nie tak dawno dopuściła się znieważenia polskiej flagi? Tej flagi, o którą właśnie walczyli i ginęli Polacy na wielu frontach. Tą sprawą powinny zająć się odpowiednie służby. Kandydatka KO łamie co najmniej dwa przepisy Kodeksu karnego - art. 137 mówiący o publicznym znieważenie znaku lub symbolu państwa oraz art. 256 dotyczący propagowania faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego.

  https://wpolityce.pl/polityka/465781-jachira-zniewazyla-polska-flage-swastyka-na-bialo-czerwonej

  Ps..Państwo pozwala,dziecina się bawi. I tyle. Skuteczność dykta i paździerz. Flaga Polski jest prawnie chroniona. Prokurator powinien się z urzędu Jachirą zająć za jej znieważenie. Pytam pana PK i ministra Ziobro, czy ty śpisz, przecież ten pomiot ubecki powinien mieć postawione co najmniej prokuratorskie zarzuty za znieważanie symboli narodowych. Gdzie są organa ścigania, policja, prokuratura. Przecież tą osobę należy pilnie umieścić w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym zanim naprawdę kogoś skrzywdzi.
 • @kula Lis 68 08:58:15
  Trafny komentarz uzupełniający moją notkę jej niektórymi wypowiedziami i zachowaniami. Wielkiego "P" wobec tej pani użyłem sarkastycznie, nie wskazując tego w tekście też celowo.

  Może trochę jeszcze dodam: Jachira to dla mnie przykład kompletnego odczłowieczenia. Jest najwstrętniejszym rodzajem robactwa politycznego. I nie chodzi mi, że startuje z list PO-KO bo tak samo oceniałbym, gdyby ktoś taki pojawił się po naszej stronie politycznej, choć tego sobie nie wyobrażam. Ona wywołuje u mnie odruch wymiotny. Naprawdę nie mam słów, aby nazwać to, co ona wyprawia i mówi. Z takim brakiem empatii chyba się jeszcze nie spotkałem. Nawet w kryminale byłaby krytykowana, bo tam są jakieś zasady moralno-etyczne, szczególnie wśród złodziei.

  W katastrofie smoleńskiej (czy była to katastrofa tego się nie dowiemy niestety) zginęło wielu ludzi. To była tragedia dla bliskich im, dla rodzin, dla ich przyjaciół. To w nich tkwi i jak można zrobić coś tak ohydnego jak ta pani? Brakuje słów...

  Pozdrawiam serdecznie
 • @kula Lis 68 09:42:37
  Też mam takie odczucia. \
  Pzdr
 • Nowacki w "Salonie Dziennikarskim": Nie udał się eksperyment z Palikotem i Nowoczesną. Teraz opozycja stawia na Jachirę
  Na początku było założenie, że to fajna dziewczyna, która poniesie kampanię. Prawdopodobnie nikt dokładnie nie znał jej wulgarnego stylu. Charakterystyczne jest to, że fakt, iż pani Jachira kpiła z ofiar katastrofy smoleńskiej, to pokazuje, że w PO absolutnie nie istnieje taki czynnik jak wrażliwość na katastrofę, w której zginęli też ludzie z PO zauważył w „Salonie Dziennikarskim” publicysta Piotr Semka, odnosząc się do skandalicznych wystąpień kandydatki Koalicji Obywatelskiej do Sejmu Klaudii Jachiry. Gośćmi Michała Karnowskiego w specjalnym wydaniu „Salonu Dziennikarskiego” z Festiwalu Niepokorni Niezłomni Wyklęci byli: Piotr Semka, Marcin Wikło, Paweł Nowacki i Arkadiusz Gołębiewski. Mówiąc o dalszym losie Klaudii Jachiry, obecnie działa metoda nazywająca się „nie cofamy się”. Smutne jest to, że część fanatycznego elektoratu PO w stylu Mazguły zagłosuje na nią. Pytanie, czy w parlamencie nie rozpocznie specjalnego show w stylu Palikota stwierdził Semka. Paweł Nowacki, dziennikarz i opozycjonista ocenił, że całą tę sytuację można ocenić jako grę skrzydłami.

  Ale to jeden z elementów destrukcji życia politycznego i społecznego. To wprowadzanie na sztandary postaci, których nazwiska nie chcę wymieniać. Nie udał się eksperyment z Palikotem, nie udała się Nowoczesna, być może teraz uda się adresowana do młodszego pokolenia ta pani. To świadome wykorzystywanie rzeczy antycznych. Próba sprowadzenia sztuki do pisuaru jest antysztuką. Ona z premedytacją jest wykorzystywana do burzenia wszystkich możliwych struktur i naśmiewania się. Cała operacja z tą panią polega na wypromowaniu jej jako osoby, która ma świetny kontakt powiedział Nowacki.

  Zdaniem Arkadiusza Gołębiewskiego, wyborcom Platformy Obywatelskiej należy się współczucie.

  Oni nie mają wyboru. Konserwatywne skrzydło jest bezradne. Jak oni mają się odnaleźć przy kampanii prowadzonej takim językiem. Mamy wulgaryzmy, które do niczego nie prowadzą. Nie ma merytorycznej rozmowy. Proponuje się konserwatywnym wyborcom zaangażowanie w palikociarnię ocenił Gołębiewski.

  Z kolei Marcin Wikło, publicysta tygodnika „Sieci”, kampanię PO porównał do 1000 Wietnamów.

  Od samego początku mamy 1000 Wietnamów. Codziennie nowa wojna. PiS jeszcze dobrze nie zaczął rządzić, a już było mówione, że to tragedia. Mam wrażenie, że 13 października będzie twarde lądowanie Platformy Obywatelskiej. Jachira ma być zatkniętą daleko flagą hejtu. Bardzo chciałbym, żeby ona zaproponowała taką zabawę jak „quiz smoleński” Barbarze Dolniak albo Barbarze Nowackiej powiedział Wikło.

  Paweł Nowacki dodał, że szefowie PO nie dostrzegli, że kategoria tzw. artystów działa inaczej, niż kategoria polityków.

  To warsztat bolszewików, którzy uczynili z tzw. artystów sztandary. W przestrzeni nowych mediów jest to całkowicie niemożliwe do kontrolowania zauważył Nowacki.

  https://wpolityce.pl/polityka/465782-nowacki-jachira-to-kolejny-eksperyment-opozycji
  Ps... Oni nie mają wyboru. Konserwatywne skrzydło jest bezradne. Jak oni mają się odnaleźć przy kampanii prowadzonej takim językiem. Mamy wulgaryzmy, które do niczego nie prowadzą. Nie ma merytorycznej rozmowy. Proponuje się konserwatywnym wyborcom zaangażowanie w palikociarnię. Polecam:
  wprawo.pl/2019/02/26/zydowska-tyrania-jak-wyznawcy-lucyfera-postepuja-z-ludzkoscia-szokujace-wyznania/

  Rosenthal kpiąc z "amerykańskiej głupoty" powiedział, że, wszystkie resorty przejmowane są poprzez "nastawianie jednych grup etnicznych wobec drugich".
 • Co za bezczelność! Gronkiewicz-Waltz oskarża śp. Lecha Kaczyńskiego: "Za awarię ściekową w Warszawie odpowiedzialny jest PiS"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184NGFiMS9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzQ4Ni80Yjc2NTQyN2I5NmU0YTY5OGRmZGFkOWE0YmI4NjVlYy5wbmc=.png

  [ W rozmowie pojawił się też wątek awarii oczyszczalni „Czajka”. Była prezydent Warszawy nie poczuwa się do odpowiedzialności, choć inwestycja została oddana do użytku w trakcie jej kadencji. Mało tego, odpowiedzialnością za serie awarii obarcza śp. Lecha Kaczyńskiego i Sławomira Skrzypka. Za awarię ściekową w Warszawie odpowiedzialny jest PiS; to Lech Kaczyński i Sławomir Skrzypek mieli podpisać umowę na wysoką podwyżkę na budowę oczyszczalni, nie zrobili tego przekonuje.] Była prezydent Warszawy słynie z tego, że nie potrafi wziąć odpowiedzialności za to, co w stolicy działo się podczas jej kadencji. Dobitnie pokazała to afera reprywatyzacyjna. Tym razem przekroczyła kolejną granicę. Za serie awarii w oczyszczalni „Czajka”, otwartej podczas jej rządów obarcza śp. Lecha Kaczyńskiego i Sławomira Skrzypka. Oskarżanie osób, które nie mogą się już bronić jest poza innymi aspektami wyjątkowo nieeleganckie.

  https://wpolityce.pl/polityka/465779-bezczelnosc-gronkiewicz-waltz-pis-winny-awarii-sciekowej
  Ps...Ma obsesję na punkcie Lecha Kaczyńskiego, musiał się chyba dać jej we znaki. A poza tym najlepiej walić w kogoś kogo niema zwłaszcza że nie żyje i już się nie odezwie. Jeżeli PiS jest za coś odpowiedzialny, to za to że jeszcze nie siedzisz w więzieniu ty prymitywie chazarski HGW. Ilu ludzi korzystało w czasie jej urzędowania, że nie pozwalają jej uczciwie rozliczyć. Czy ta władza jest ubezwłasnowolniona? Dlaczego ta kuchta jeszcze nie siedzi w wiezieniu? Czepiają się człowieka, że nie wiedział co się dzieje w kamienicy, która wynajął, ale to że HGW nie wiedziała co się dzieje w jej urzędzie to w porządku.To jakiś matrix, Himalaje absurdu.
 • Internauci dawno nie mieli takiej zabawy. Poprawili spot Koalicji Obywatelskiej. WIDEO
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15696565761d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3726e2369797594406e0a1b491a11a183a2.jpg

  Najnowszy spot wyborczy Koalicji Obywatelskiej wzbudził wiele komentarzy, i jeszcze więcej drwin ze strony internautów. Użytkownicy mediów społecznościowych szybko zdemaskowali aktorów biorących udział w filmie i okazało się, że mężczyzna odtwarzający rolę ojca jest aktorem grającym w paradokumentalnych produkcjach, a filmowa matka - piosenkarką disco-polo. Jeden z użytkowników Twittera poprawił filmik POKO.

  https://twitter.com/i/status/1177653002947178499

  https://niezalezna.pl/290112-internauci-dawno-nie-mieli-takiej-zabawy-poprawili-spot-koalicji-obywatelskiej-wideo
 • Ohyda! Gronkiewicz-Waltz zrzuca winę za "Czajkę" na... Lecha Kaczyńskiego!
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15696609801d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372be5b53197f3650bc7b14b21264ebc00a.jpg Była prezydent Warszawy, która sprawowała władzę w stolicy w latach 2006-2012 gościła dziś w Radiu Zet. Podczas rozmowy o awarii w oczyszczalni ścieków "Czajka" stwierdziła, że winę za to ponoszą... Lech Kaczyński, oraz Sławomir Skrzypek. - Obaj zginęli w katastrofie Smoleńskiej w 2010 roku, a więc przynajmniej trzy lata przed oddaniem "Czajki" do użytkowania - skomentował rewelacje HGW poseł Prawa i Sprawiedliwości Paweł Lisicki.
  W sobotniej rozmowie red. Joanna Komolka zapytała wprost o odpowiedzialność za aferę - "Czuje się pani odpowiedzialna?".

  Przede wszystkim odpowiedzialny jest PiS, że prawie stracił pieniądze w latach 2004-2006. Ja to dziś dnia mam projekt umowy, który miał być podpisany jako wiceprezesa EBOR-u zaczęła niespodziewany wywód Gronkiewicz-Waltz.

  Na budowę oczyszczalni, która powinna być zrealizowana w roku 2004, kiedy ja jeszcze nie byłam prezydentem, nawet nie myślałam, że będę prezydentem dodała

  Reporterka zapytała o stanowisko byłej prezydent Warszawy co do tej budowy. "Podobno pani protestowała przeciwko tej budowie, tak mówi Jarosław Kaczyński" mówiła.

  No to jemu się wydaje, że protestowałam, ponieważ ja jestem gotowa mu pokazać, że Lech Kaczyński i Sławomir Skrzypek, i pan Bohatkiewicz, wszyscy już nie żyją, mieli podpisać z EBOR-em dużą pożyczkę, a tam po drugiej stronie jest moje nazwisko i szefa infrastruktury EBOR-owskiej. Widocznie pan Jarosław Kaczyński o tym nie wie. I wtedy pan Sławomir Skrzypek, jak myśmy przyszli do ratusza, odmówił podpisania tej umowy, nie wiem do dziś dnia dlaczego. W każdym razie pieniądze mało, a by przepadły. Dopiero ja z Michałem Olszewskim żeśmy tak często jeździli do Brukseli, że pieniądze nawet jeszcze większe w końcu żeśmy dostali. Tak że niestety to była wina poprzednich rządów PiS-u, a nie moja, i nie dam sobie tego wmówić, bo mam to napisane na piśmie. odparła Hanna Gronkiewicz-Waltz.

  Na reakcję nie trzeba było długo czekać - pierwsi zareagowali internauci. "Czyli drwiny Jachiry z ofiar katastrofy smoleńskiej to nie 'wypadek przy pracy". HGW robi to samo"; "Za awarię odpowiedzialny jest Wars i Sawa" - czytamy w komentarzach na Twitterze. Skandaliczną wypowiedź byłej prezydent stolicy skomentował także poseł Prawa i Sprawiedliwości, Paweł Lisiecki, były radny Warszawy i burmistrz Pragi.

  Przypomnijmy pani Hannie Gronkiewicz-Waltz, że pan Lech Kaczyński Warszawą nie rządził od 2005 roku. Natomiast obaj, zarówno Lech Kaczyński, jak i Sławomir Skrzypek, zginęli w katastrofie Smoleńskiej w 2010 roku, a więc przynajmniej trzy lata przed oddaniem "Czajki" do użytkowania powiedział Lisiecki na nagraniu opublikowanym na Twitterze. HGW zrzuca winę za awarię oczyszczalni ścieków Czajka na Lecha Kaczyńskiego. Przypomnijmy więc kilka faktów...

  https://twitter.com/i/status/1177852978104950784

  https://niezalezna.pl/290123-ohyda-gronkiewicz-waltz-zrzuca-wine-za-czajke-na-lecha-kaczynskiego
 • Maziarski szokuje w „GW” i broni Jachiry: „Kaczyński uczynił z trumny brata wehikuł.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18yZTU0OC9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzM3MC85NmM4YzY1ZWY4ZjI0ZGJhOGFjYjZhNjc0NzQ0NDkyOS5wbmc=.png
  Pisowscy kłamcy, ale wam wygarnęła! I dobrze!"..Porażający popis zdziczenia i mowy nienawiści w wykonaniu dyżurnego hejtera „Gazety Wyborczej”! Wojciech Maziarski nie tylko przyklaskuje ohydnemu występowi Klaudii Jachiry, ale w obrzydliwy sposób wykorzystuje osobistą tragedię Jarosława Kaczyńskiego, którą była śmierć brata i przedstawicieli polskiej elity w Smoleńsku. Pisowscy kłamcy, ale wam Jachira wygarnęła! I dobrze. Należało się! Kaczyński uczynił z trumny brata wehikuł, który dowiózł go do władzy, a Klaudia Jachira celnie to sparodiowała pisze w swoim komentarzu Wojciech Maziarski. Całym latami pasożytował i żerował na tej narodowej tragedii, organizował groteskowe obrzędy, zwoływał wyznawców na Krakowskie Przedmieście, podkręcał ich emocje, kłamał, fałszywie oskarżał politycznych przeciwników o zbrodnię, zorganizował komisję, która „badając” katastrofę, rozsiewała absurdalne teorie spiskowe o sztucznej mgle, zamachu, bombie termobarycznej, dobijaniu rannych itp. Jako materiał dowodowy służyły jej puszki po napojach i parówki wścieka się Wojciech Maziarski, który przypisuje Jarosławowi Kaczyńskiemu słowa, które prezes PiS nigdy nie wypowiedział. Propagandysta z Czerskiej wychwala swoją nową idolkę Klaudię Jachirę i jej wstrętne występy, w których kpi z ofiar smoleńskich, ich rodzin i Polaków. A teraz, gdy Klaudia Jachira celnie sparodiowała ten żałosny teatrzyk smoleńskiej groteski, ludzie PiS są strasznie oburzeni i nakręcają kampanię nienawiści przeciw niej pisze Maziarski. Wojciech Maziarski ma się za zasłużonego nestora polskiego dziennikarstwa, ale to fałszywy obraz. Nie ma tygodnia, by nie opluwał polityków, którzy nie podzielają jego poglądów. Ostatnio zachowuje się jak rasowy furiat i pieniacz, który bezradny wobec sukcesów PiS, próbuje leczyć swoje frustracje, obrażając i wylewając na innych kubły pomyj. Żałosny upadek oszalałego z nienawiści propagandysty.
  https://wpolityce.pl/polityka/465738-maziarski-w-amokukaczynski-uczynil-z-trumny-brata-wehikul

  Ps..Wypisz wymaluj Żwirek z dobranocki.Nie dość, że zabili brata prezesa, na każdym kroku zdradzają kraj, kradli VAT, to jeszcze mają tupet, aby się z nas nabijać…Totalne zdziczenie ale jak „lewactwo” przegrywa to nie zna żadnych reguł zachowania.
 • Autor
  Panie Krzysztofie ta babka nie jest z mojej bajki, ale nie ma co się tak oburzać, przecież to kalka z Brudzińskiego, czy Sasina sprzed poprzednich wyborów. Nieważne czy się mówi prawdę czy kłamie, ważne żeby robić to z największym szumem. ,,Głupi lud'' (jak mówił klasyk) tylko o takich pamięta przy urnach. Niestety tacy kandydaci na jakich naród zasługuje. Kupa przygłupów, kłamców i karierowiczy. Żeby było weselej to Pan tym swoim artykułem tylko przysporzył parę głosów tej pani.
 • „Pani żona” ze spotu PO to prawdziwa „celebrytka”.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/pani_zona_po_nczas.jpg
  Jej rady rozbawiły internatów. „Co zrobić, żeby mieć większy biust?” [WIDEO] Politycy, chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać, a już w szczególności Platformy Obywatelskiej. Ich „Pani żona”, która występuje w kampanijnych spotach stała się prawdziwą gwiazdą. Niestety dla nich, na jaw wychodzą fakty, które nie miały ujrzeć światła dziennego.
  Okazuje się bowiem, że kobieta już wcześniej znana była w internecie ze swojej działalności youtuberskiej. Tematy jakie podejmowała dalekie były od politycznych dywagacji i dotyczyły znacznie bardziej „przyziemnych” spraw. Internauci odnaleźli między innymi poradnik, w którym tłumaczy, co zrobić, żeby mieć większy biust. „Pani żona” to już kolejna wpadka w kampanii Platformy Obywatelskiej. Co prawda nie przebija ona swoją mocą Pani Jachiry, jednak trzeba przyznać, że w tym przypadku wywołuje prawdziwą salwę śmiechu. "Pani żona" że spotu Platformy prowadzi kanał na YT, a tam udziela wyjątkowo ciekawych porad. Np. co zrobić, żeby mieć wieki biust
  Ciekawe, czy to był klucz jej wyboru do spota. I kto podjął decyzję. Beka .
  https://twitter.com/i/status/1177621653964152837
 • Ależ odleciała! Hanna Gronkiewicz-Waltz porównuje problem oczyszczalni „Czajka” do misji Apollo 13 [WIDEO]
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/01/hanna_gronkiewicz-waltz_wolnosc24pl.jpg

  Hanna Gronkiewicz-Waltz już jako prezydent Warszawy udowadniała, że swoimi wypowiedziami potrafi rozbawić do łez. Choć perspektywa mocno się zmieniła, to jednak HGW pozostaje w formie i nadal rozśmiesza internautów. Tym razem poszło o oczyszczalnię ścieków „Czajka”.
  Nikt kompletnie nie mógł spodziewać się, że była prezydent Warszawy porówna awarię w Warszawie do tej z misji Apollo 13. Można było uniknąć, żeby nie spalił się Most Łazienkowski. Takie jest życie. Apollo 13 też mało nie wróciło, ale ważne jest, że Apollo 13 wróciło na ziemię, ci Amerykanie mieli przygotowane wszystkie sposoby ratowania, tak samo Rafał Trzaskowski wziął inżynierów, oni sprawdzili, co jest, i wie, co teraz zrobić. Niestety nie da się przeżyć życia bez awarii stwierdziła polityk w rozmowie z Radiem Zet. Trzeba przyznać, że Hanna Gronkiewicz-Waltz pozostaje w formie do politycznych „wpadek”. Jej wypowiedź jeszcze na długo pozostawać będzie w pamięci słuchaczy i widzów, jako iście kabaretowa. Jednocześnie mamy nadzieję, że Rafał Trzaskowski nie pójdzie w jej ślady i nie będzie starał się wytłumaczyć całemu światu, że oczyszczalnia ścieków „Czajka” to polskie Apollo 13.
  Hanna Gronkiewicz Waltz:
  Była katastrofa Apollo 13, tutaj była Czajka.... Najważniejsze, że znalazł /Rafu/ sposób jak wyjść i 70% ludzi uważa,że zadziałał na czas i że zdał egzamin. I ja też tak uważam.

  https://twitter.com/i/status/1177838081107517441
  Źródło https://tiny.pl/tphlk
 • Jak się robi „spontaniczny” Marsz Równości?
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/09/film_marsz.jpg

  Dziennikarz ujawnia szokujące kulisy. „My Wam opłacamy pociąg i jeszcze dietę dostajecie”. Dziennikarz TVP Przemysław Wenerski opublikował w mediach społecznościowych fragment swojego filmu dokumentalnego, nad którym pracuje. Dokument pokazuje kulisy organizacji różnych lewackich manifestacji. Na przykład „Marszów Równości”. Na nagraniu słychać głos lewicowej aktywistki, która mówi o szczegółach organizacyjnych. Zachęca w ten sposób „wolonatriuszy” do udziału w . Mówi m.in. „My Wam opłacamy pociąg i jeszcze dietę dostajecie. 30 złotych na dzień”.. Rozmowa z organizatorami "spontanicznych" marszów równości, jakie od tygodni pojawiają się w polskich miastach. To fragment dokumentu, nad którym kończymy pracę. Więcej szczegółów wkrótce. Będzie się działo...

  https://twitter.com/i/status/1177654675069374464

  W dalszej części fragmentu nagrania aktywistka mówi, że jeśli wyjazd trwa dłużej niż jeden dzień to „oczywiście nocleg jest też opłacony”.
  Jak widać udział w Marszach Równości może być niezłą formę dorobienie do pensji, podczas wolnych weekendów.
  źródło: Twitter
 • @ Autor - 1* - A w czym Jachira ustępuje PiSuarowi?
  z artykułu Bronisława Łagowskiego w Tygodniku Przegląd (listopad 2015 - https://www.tygodnikprzeglad.pl/polak-maly-antykomunistyczny/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork) mogliśmy się dowiedzieć, iż:

  ”W Łodzi działacze partii PiS zażądali od miejscowej filharmonii wykreślenia z repertuaru utworów Szostakowicza i Prokofiewa, ponieważ ci kompozytorzy byli laureatami Nagród Stalinowskich, zatem podpadają pod kategorię symboli propagujących totalitaryzm.”

  Może komuś wydawać się, że to mało istotna sprawa, nie mniej idealnie oddawała przedsmak tego co nas czekało pod rządami PiS.
  ____________________________

  A w czym PO ustępuje PiS?

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/09/nr4_1_10_lizbona_13_12_2007_opis_850px.jpg
 • Zwykła polska rodzina? "Gwiazdka" discopolowych teledysków w spocie KO. Internauci: "500 plus wystarcza jej na Malediwy"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zNDVjYi9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzU1MC9kODVhZjAwYzA2MjQ0ZjgxYWJiMTk5NThmZDU1MzI2Yi5wbmc=.png

  Nowy spot totalnej opozycji miał być wielkim uderzeniem - przynajmniej w mniemaniu Grzegorza Schetyny. Okazał się jednak wielką porażką. Okazuje się bowiem, że rodzina pokazana w nagraniu wcale rodziną nie jest. To wynajęci aktorzy grający w paradokumentach. Szczególną uwagę internautów przyciągnęła kobieta grająca w spocie żonę/matkę. Edyta Nawrocka, bo tak nazywa się aktorka z klipu Koalicji Obywatelskiej, jest lokalną „gwiazdą” z Wałbrzycha. Trudni się nie tylko graniem w serialach paradokumentalnych. Swoich sił próbuje także jako piosenkarka disco-polo oraz fotomodelka.

  https://youtu.be/gFjrxKJ_iw8
  https://youtu.be/BR8DJnvZchU

  Internauci swoją uwagę skupili właśnie na Nawrockiej, która w spocie jest ukazana jako żona/matka „zwyczajnej rodziny”. Nawrocka, poza graniem w paradokumentach i nagrywaniem piosenek, lubi także podróżować. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy zdjęcia, oznaczone jako wykonane w gorącej hiszpańskiej Ibizie czy na Malediwach - jednym z najbardziej ekskluzywnych i najdroższych kierunków podróży.

  Grzesiek, za waszych rządów polskich rodzin nie było stać na wakacje nad polskim morzem... przyszedł PiS i zwykli Polacy jak ci na tym waszym filmie, wyjeżdżają na wakacje na Malediwach.

  https://pbs.twimg.com/media/EFedqpfXkAUzwiA?format=jpg&name=small

  Według Romana Giertycha uderzyło ale w Platformę! Fajna ta zwykła polska rodzina. Tak samo prawdziwa i wiarygodna jak Koalicja Obywatelska
  https://pbs.twimg.com/media/EFephhbWkAASZBI?format=png&name=360x360 https://pbs.twimg.com/media/EFephhcWkAEO5gI?format=png&name=360x360 https://pbs.twimg.com/media/EFephhcWwAATgc_?format=png&name=360x360
  Biedne polskie rodziny, które dobija drożyzna i które na nic nie mogą sobie pozwolić, wypoczywają tak!
  https://pbs.twimg.com/media/EFf37KOWsAIh-zO?format=jpg&name=small

  Gruboo..Od samego początku coś mi nie pasowało w tej rodzince ze sPOtu Platformy

  https://twitter.com/i/status/1177808766248656898
  No trudno aby pani Edycie Nawrockiej (@Edyta_Nawrocka) nie wystarczało 500+ skoro lata sobie na Malediwy. Ale ona przecież nie ma dzieci, ha ha ha.
  https://pbs.twimg.com/media/EFia0RjWwAA-VsG?format=jpg&name=small
  Pani Edyta Nawrocka ze spotu PO już pod palmami.
  Tak dobrze zapłacili?

  https://pbs.twimg.com/media/EFexagdXoAIkV6g?format=jpg&name=360x360

  https://pbs.twimg.com/media/EFexagsWwAATLgU?
  format=jpg&name=360x360

  Pewnie dlatego, że za mało zarabia i ciągnie dwa etaty... Z "żoną" mają oddzielność majątkową bo u Edyty biedy nie widać
  https://pbs.twimg.com/media/EFelXqYX4AMpQ7g?
  format=jpg&name=small
  Czy to jest ta "zwyczajna polska rodzina"? Co to są za ludzie którzy się szmacą za kasę? Do tej pory znam jeden naród, ten co ma kasę we krwi!
 • @kula Lis 68 12:55:42
  A ty wierzyłeś że takie imprezy są spontaniczne ? Jestem w szoku. Te wszystkie partyjne spędy, te wizyty gospodarcze i przedwyborcze, wiece poparcia itp to szczegółowo wyreżyserowane ustawki. Idź na taki spęd np. z kandydatem do sejmu i spróbuj zadać jakieś nieautoryzowane pytanie. Jedyne co możesz to wykrzyczeć z dala coś od siebie, ale w tv pokarzą to jako zakłócanie spotkania wyborczego. Dobra kończę bo muszę obetrzeć łzy ze śmiechu.
 • To było do przewidzenia. Konwencja KO poświęcona PiS. Kidawa-Błońska: Przez nich Polska przypomina kraje Ameryki Łacińskiej
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183YmZkNS9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzU1MC81YzkyOGQ5Nzk2ZmE0MTQwODQ0NjZiZmM5ZjhhZTk5Yi5qcGVn.jpeg
  Chcę Polski uczciwej, czystej i dumnej, chcę Polski takiej jak Wawel, a nie jak kamienica prezesa NIK Mariana Banasia mówiła podczas sobotniej konwencji Koalicji Obywatelskiej w Krakowie kandydatka KO na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska.

  https://wpolityce.pl/polityka/465796-to-bylo-do-przewidzenia-konwencja-ko-poswiecona-pis

  Ps...Bełkot. Nie da się czytać. To są zaklęcia. Sabat. Kidawo, skoro mnie nie stać płacić godziwe pieniądze ludziom, to nie otwieram firmy. Gdzie byłaś przez 8 lat zbrodni, i rozkładania Polski i Polaków. Kto ci i wam uwierzy, że raptem stałaś się aniołem. Idź w cholerę, szachrajko. Jeszcze trochę a prześcigniesz Grzesia w sloganach. Nigdy więcej z partii oszustów. Ciągle tylko PiS, PiS i PiS! A gdzie Wasz program! Nienawiść to za mało! Dobre! Oni chcą uczciwości! U totalsów bez zmian, bełkot propagandowy i zero konkretnych propozycji. Oni o "wczorajszym śniegu" a my dążymy do większości konstytucyjnej. To jest ta różnica. Opozycja niczego się nie nauczyła, opowiadają ciągle te same banały i zajmują się PiS.
 • @kula Lis 68 13:29:18
  Bardzo Panu dziękuję za komentarze. Wymaga to trochę pracy, ale dzięki temu doskonale uzupełnia Pan mój post a nawet dorzuca inne ważne informacje.

  I chcę jeszcze zaznaczyć, że jeżeli w PiS-e pojawiają się jakieś niejasności wobec konkretnych osób to nie ma "zmiłuj się", wylatują z hukiem od razu a w PO? Broni się ich do końca. To jest miara sprawiedliwości i obraz tych dwóch partii.

  Mam też właśnie nieodparte wrażenie, że kosztem PO dużo zyska Lewica. Ona odżyła i chce wprowadzić jak najwięcej posłów do Sejmu i dobrze, bo wtedy idealnie zadziała metoda Donta i być może PiS uzyska większość konstytucyjną. Oby. Wynik Lewicy będzie zbliżony sumarycznie do wyniku z 2015 roku (SLD + Razem), to około 12% i czym będzie wyższy to będzie zabierał głosy PO-KO. Dla nas byłoby dobrze gdyby te dwie grupy razem miały po ok. 15% poparcia.

  Wśród komentarzy też pojawiały się i takie, że Jachira to dar dla PiS-u, bo już większą kretynką i to nieczułą nie można być i ludzie to widzą. Nie wiem czy się z tym zgodzić, bo i tak elektorat Lewicy i PO-KO to jest tak durny, że aż strach i taka Jachira może im się spodobać.

  Pozdrawiam serdecznie
 • Czy on słyszy, co mówi? Absurdalne wywody Biedronia: Czy prezydent ułaskawił Kamińskiego, bo stał za tym jakiś gangster?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xNDYxNy9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzU1MC81Yjk0ZjdiN2JlODI0NzJmOGI2N2FiMDMxMDE0OWU0ZS5qcGVn.jpeg

  Zwracamy się, jako Lewica, z pytaniem do prezydenta Andrzeja Dudy z pytaniem, dlaczego ułaskawił Mariusza Kamińskiego? Czy stał za tym jakiś gangster? Jakiś kolejny Paolo? Prosimy o wyjaśnienie tego mówił w Olsztynie jeden z liderów Lewicy Robert Biedroń. Podczas konwencji Lewicy w Olsztynie jeden z jej liderów Robert Biedroń zwrócił się z pytaniem do prezydenta Andrzeja Dudy, dotyczącym ułaskawienia Mariusza Kamińskiego. Czy ułaskawił go pan, bo stał za tym jakiś gangster? Kto w tym państwie jest na telefon? Kto za wami stoi? Prosimy o wyjaśnienia, dlaczego pan ułaskawił Kamińskiego? Czy zrobił to pan dlatego, że legitymacja PiS chroni tych, co współpracują z gangsterami? Proszę to wszystkim wyjaśnić mówił Biedroń. Biedroń w swoim wystąpieniu sporo miejsca poświęcił także służbom specjalnym. Służby specjalne w tym kraju nie działają. Na czyim są dziś pasku? Odbijemy nasze państwo z rąk mafii, zmienimy oblicze tej ziemi mówił Biedroń i powiedział, iż kpiną jest, że „CBA bada sprawę pana Banasia, ale wyniki kontroli będą po wyborach”. Służby specjalne nie służą dziś społeczeństwu, ale jednej partii PiS podkreślił Biedroń.
  wkt/PAP

  https://wpolityce.pl/polityka/465800-absurdalne-wywody-biedronia-ws-ulaskawienia-kaminskiego

  Ps... Na takich tylko Erdogan i Putin..szybko by z nimi się uwinęli.. Dlaczego ten pederasta/ciota i matkobijca nie poszedł siedzieć za uderzenie policjanta. Wszystko jest nagrane, są świadkowie a on nie odpowiedział za napaść na funkcjonariusza. Czy to dlatego, że jest pedałem/ciota? Czy prawda, że jest pan złodziejem, czy pracuje pan w gangu itp? Szybki proces w trybie wyborczym i proces karny o oszczerstwo. PiS na co czekasz? Kto na tą zakałę głosował powinien się wstydzić! Prosiłbym aby jakich lekarz psychiatra zbadał jaki wpływ na resztki mózgu ma sperma z kałem. Biedroń ma tego nadmiar, teraz nawet koktajl międzynarodowy!
 • Awaria "Czajki" winą PiS? Bzdura! To Hanna Gronkiewicz-Waltz opóźniała budowę i drastycznie podniosła koszty inwestycji
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mOGUzOC9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzU1Mi80MjczZDE2NDM4NzI0OTY5YjU1Njk5ZDk1OTM2ZWM1NC5qcGVn.jpeg
  Była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz stwierdziła, że za awarię oczyszczalni ścieków „Czajka” odpowiada… Prawo i Sprawiedliwość. Całkowicie odrzuciła też zarzuty, że to za jej rządów doszło do fatalnych w skutkach nieprawidłowości, bo winna jest temu opieszałość jej poprzedników, przez co musiała działać w pośpiechu. Za usuwanie awarii w „Czajce” podatnicy zapłacili już ponad 40 mln złotych. Na tym jednak nie koniec, bo prezydent Trzaskowski zapowiedział, że rozwiązanie proponowane przez ratusz ma kosztować nawet 13 mln złotych. Przypomnijmy, że samo ustalenie przyczyny awarii kolektora kosztowało 7 mln złotych!

  Oczyszczalnia Czajka była oddana do użytku w 2012 roku, czyli aż 6 lat po tym, jak prezydentem Warszawy została Hanna Gronkiewicz-Waltz. Budowa obiektu miała kosztować aż 3,7 mld złotych.

  https://wpolityce.pl/polityka/465806-awaria-czajki-wina-pis-bzdura-to-hgw-opozniala-budowe
  Ps..PiS ponosi pełną i całkowitą odpowiedzialność, tak, tak, ale za to że ten skorumpowany do cna babsztyl, nienawistny dla Polski i Polaków, moralno intelektualna zgnilizna, jeszcze nie siedzi! Panie Kaczyński jestem bardzo zawiedziony rządami PiS, a to dlatego, że nie wiem dlaczego bufetowa jeszcze nie siedzi w za kratami. Pupilek Gronkiewiczowej Rafał ukrywa informację o osadach. Spalarnia w Czajce utylizowała osady z 4 oczyszczalni, a nie tylko z Czajki. Ilość wywożonych osadów jest dużo większa.
 • @Rzeczpospolita 12:57:24
  PiS to debilizm do potęgi.
 • Ależ odlot Holland! Marzy jej się seksmisja w Polsce? "Na trzy kadencje zawiesić prawa wyborcze mężczyzn. Tylko czynne"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180MjEzNi9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzUyMC8zMDlhZTExZjZjY2U0NDFmYWQ3ZjBmZDY2NzgzMzU4ZS5qcGVn.jpeg
  „Kobiety przez tysiąclecia nie miały żadnych praw. Byłoby sprawiedliwe, żeby choć przez kilkanaście lat mężczyźni odpoczęli” przekonuje Agnieszka Holland w wywiadzie dla weekendowego wydania „Gazety Wyborczej”. Rozmowa rozpoczyna się od pytania o „nowy projekt polityczny, który zmieni Polskę” reżyserki. W męskim, testosteronowym, nacjonalistycznym projekcie politycznym, który jest jednocześnie lękowy i narcystyczny, doszliśmy do granicy, za którą bardzo trudno jest zmienić politykę tak, by nagle inne wartości zaczęły grać główną rolę mówi Agnieszka Holland. Mam więc prosty pomysł, żeby na trzy kadencje zawiesić prawa wyborcze mężczyzn. Tylko czynne – nie będą mogli głosować, ale będą mogli być wybierani proponuje.

  https://wpolityce.pl/polityka/465810-alez-odjazd-holland-chce-odebrac-mezczyznom-prawa-wyborcze


  Ps..Dlaczego przeważnie żydzi chcą katolicką Polskę sprofanować jak nie sodomią, to seksmisją? Ciekawe kiedy zaproponują z POKO żeby odebrać na kilkanaście lat prawa wyborcze dla sympatyków PiS-u. Oczywiście łaskawie pozwoliliby PiS-owi startować w wyborach...a może wzorem POkomuszej żydówki Holland zaproponować inny deal: 5 letni zakaz finansowania żydów z budżetu. Cytat; Holland! Marzy jej się seksmisja w Polsce? "Na trzy kadencje zawiesić prawa wyborcze mężczyzn. Tylko czynne". Mam Pytanie Holland żydów Polsce również. Bo to przecież była by segregacja i antysemityzm, łamanie "Praw Człowieka". Czy Mężczyźni z mniejszości etnicznych, religijnych seksualnych będą wyłączeni ?. Holland proponuję wizytę u dobrego lekarza specjalisty: Od Głowy…Polska jako państwo praktyczne po odzyskaniu Niepodległości w XX wieku w 1919. Dała Swym KOBIETOM Obywatelkom Czynne i Bierne Prawo Wyborcze…
 • @krzysztofjaw 13:56:21
  Nieścisłości pojawiły się przy Kuchcińskim i jakie nie wyleciał.
 • Podnieśli wiek emerytalny m.in. dla rolników, teraz Kosiniak-Kamysz pokrzykuje: W rolnictwie nie jest lepiej.
  Gospodarze są wykorzystywani. Żądamy od wszystkich polityków normalności, spokoju i pokazania wokół jakiego tematu chcecie gromadzić całe społeczeństwo – mówił w sobotę szef Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz na konwencji PSL – Koalicja Polska w Przedborzu (Łódzkie).
  https://wpolityce.pl/polityka/465812-tak-kosiniak-kamysz-walczy-o-glosy-na-wsi
  Ps..No tak Kosiniak podnosił wiek, przy sprzeciwie Kamysza, czeski film. Czy ten felczer..miał kiedy widły w ręce ..i czy postawił jakąś kopkę siana… ale za to kobietom t.j. rolniczkom podniósł wiek emerytalny o 12 lat z 55 do 67 …. dobrodziej z homontowa…Te gumofilc a co robiłeś 8 lat?
 • Prezes PiS w Opolu: W państwie dobrobytu obywatele żyją dobrze i długo! Nasza służba zdrowia może być na światowym poziomie
  Wzrost nakładów na służbę zdrowia, Fundusz Modernizacji Szpitali, pakiet badań kontrolnych dla każdego Polaka, koordynowana opieka nad seniorami i osobami niesamodzielnymi w każdym powiecie oraz miliard na centrum onkologii - zakłada „piątka dla zdrowia” zaprezentowana w sobotę przez PiS. Jak podkreślił szef partii Jarosław Kaczyński, służba zdrowia powinna być darmowa i dostępna. Tu padła liczba, która fascynuje - 107 lat. Nie wiem, czy się uda, ale w tę stronę trzeba dążyć. Pełne kieszenie to jeszcze nie państwo dobrobytu. Takie państwo zapewnia obywatelom w różnych dziedzinach odpowiedni poziom opieki, wsparcia. O tym tutaj rozmawiano. Warto jedną kwestię w Polsce ciągle aktualną podkreślić. To ma być służba zdrowia powszechnie dostępna i jednocześnie publiczna. Nie chcemy zakazywać służby prywatnej, ale przede wszystkim musimy zapewnić każdemu obywatelowi naszego kraju obsługę medyczną za darmo podkreślił Jarosław Kaczyński. To są fundamenty wizji, o której tutaj mówiono, którą chcemy zrealizować w jeszcze jednym aspekcie, chociaż jest ich wiele. Sprawa ochrony środowiska także jest związana ze stanem zdrowia Polaków zauważył.
  Polska musi być wolna od najpoważniejszych zagrożeń. Potocznie nazywamy je smogiem. On musi być zlikwidowany. Mamy taki cel i mamy ku temu środki zapewnił prezes PiS. Nie będę państwa wzywał, żeby państwo nie jedli golonki. Ale to też jest ważne, żeby wszystko było robione w sposób, który nie grozi zdrowia. Przyznam, że o wszystkim o czym miałem mówić, była już mowa i to pewien kłopot zażartował Jarosław Kaczyński. Można powiedzieć, że poza incydentem lat 2006-2007, w Polsce rozsądnej polityki gospodarczej nigdy nie prowadzono. Teraz ona jest i służy polskiemu zdrowiu. Zarówno gospodarki, jak i tworzeniu warunków by polska ochrona zdrowia się umacniała mówił. Problem ze służbą zdrowia to problem dwóch, albo trzech kadencji. Ci, którzy obiecują, że zrobią to w rok, albo jedną kadencję, mówią nieprawdę zauważył prezes PiS. To cel, który musimy rozłożyć na lata, ale zrealizujemy go i doprowadzimy do tego, że polska służba zdrowia będzie na najwyższym światowym poziomie. Mamy ku temu podstawy personalne i techniczne. To droga do osiągnięcia najwyższego poziomu, ku 107 latom. Chociaż nie wiem, czy za trzy kadencje uda się, by była to przeciętna wieku mężczyzn. Ale na pewno uda się go przedłużyć. Państwo dobrobytu ma być państwem, w którym obywatele żyją dobrze i długo podkreślił Kaczyński. Będziemy się tym zajmować z cała energią. Będziemy przełamywać wszystkie trudności. Jest pewien element optymistyczny. Wspominano o panu prof. Zembali. To jedna z tych sfer, w której trzeba się możliwie jak najszerzej porozumieć. My będziemy do tego dążyli. Tylko od drugiej strony zależy, czy będzie ono zawarte. My jesteśmy gotowi. Ale musi zostać odrzucona alternatywna propozycja, która czasami była realizowana, czyli służba zdrowia jako podstawa budowy fortun kapitału. Wiemy, że lekarze, pielęgniarki i pracownicy służby zdrowia muszą bardzo dobrze zarabiać, ale nie pozwolimy, by ta sfera była sferą eksploatacji, gdzie nie chodzi o pacjenta, a o pieniądze powiedział prezes PiS. Musimy uczynić jeszcze jedno. Tu chodzi o czystą politykę. Musimy 13 października wygrać wybory w sposób przekonywujący. Proszę z całego serca, w tym okręgu, w tym województwie, o mobilizację do ostatniego dnia, do 11 października, do północy. Nasz sukces zależy od poziomu mobilizacji naszych zwolenników. Żadne sondaże nie wygrały żadnych wyborów. Wybory wygrywa się przy urnach. Każdy głos jest ważny. Jeden głos może zdecydować o tym, kto będzie posłem, a tysiąc, kto wygra wybory w całym kraju. Proszę o aktywność i determinację, bo to jest dziś najbardziej potrzebne apelował Kaczyński. Zwyciężymy, jeśli do samego końca będziemy zabiegać o głosy naszych rodaków. Po tym zwycięstwie droga do pełnego rozkwitu polskiej służby zdrowia i naszej ojczyzny będzie otwarta zakończył prezes PiS.

  https://wpolityce.pl/polityka/465804-prezes-pis-w-opolupolacy-musza-miec-darmowa-opieke-medyczna
 • Kandydat KO zwolennikiem eutanazji i adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Szefernaker: "Wybory to zderzenie cywilizacji"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY181NDg2Yi9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzUyMC9hYTY1MjVlY2QyYTg0MGIxOWQyNTc0N2E0YzcyZTBmMC5qcGVn.jpeg
  „Powtarzam, tegoroczne wybory to zderzenie cywilizacji” napisał na Twitterze Paweł Szefernaker, Sekretarz Stanu w MSWiA i kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu. Okazuje się, że kolejny kandydat Platformy Obywatelskiej przyznaje się do popierania postulatu adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Jerzy Hardie-Douglas ogłosił również, że jest zwolennikiem eutanazji. Maski opadły. Mój kontrkandydat z PO ze Szczecinka za eutanazją oraz adopcją dzieci przez pary homoseksualne. Powtarzam, tegoroczne wybory to zderzenie cywilizacji napisał Paweł Szefernaker na Twitterze. Im bliżej wyborów, tym więcej ciekawych rzeczy dowiadujemy się o kolejnych kandydatach Koalicji Obywatelskiej do Sejmu. Opozycja na sztandarach niesie postulat legalizacji związków partnerskich. Jednak duża część polityków KO deklaruje również poparcie dla małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Jak widać, zdarzają się wśród nich również orędownicy eutanazji.


  Ps... Jerzy Hardie-Douglas powinien sam poddać się eutanazji dla zachęty. Ten Hardie Duglas może sam się skasuje i to koniecznie przed wyborami najlepiej przez samospalenie. Czy zwolennicy eutanazji mogą nam prostaczkom "dać przykład"? Jestem za eutanazją wszystkich członków, sympatyków i wyborców POKO-ZBOKO i lewactwa z pedrylem/ciotą Biedrońką.
 • Waszczykowski: Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś, kto kandyduje do Sejmu może zachowywać się jak pani Jachira
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182MGMxYy9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzQzOS83ZDg0YmNhZmE0MTc0MTAzODEwZmIwYjkwODkwNDRkNi5qcGVn.jpeg
  Zachowanie pani Jachiry ociera się o chamstwo. Nie spodziewałem się, że taka osoba może funkcjonować w polityce mówi portalowi wPolityce.pl Witold Waszczykowski, europoseł PiS. Rozumiem, że słabych kabaretach opowiadane przez nią żarty mogą funkcjonować, ale nie sądziłem, że tak niska satyra trafi do polityki. Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś, kto kandyduje do Sejmu może zachowywać się jak pani Jachira.
  https://wpolityce.pl/polityka/465816-waszczykowski-zachowanie-jachiry-ociera-sie-o-chamstwo

  Ps... Niepolskie a wręcz antypolskie i antykatolickie zachowanie tej całej Jachiry wytłumaczyłoby np pochodzenie żydowskie, bo żydzi mają sumienie wykształcone na Talmudzie gdzie nie szanuje się Jezusa. Panie ministrze jaka pani? Takie panie biegające ze swastyką miały inną nazwę-patrz Okupacja w Warszawie..System przez 30 lat wychował elektorat tej pani.To naturalne, że ktoś niewykształcony, nierozumiejący otaczającego go świata zdemoralizowany i wynarodowiony zagłosuje na kogoś takiego jak on sam.
 • Co za absurd! Iranka startuje z listy KO i przekonuje: "Boję, że w Polsce będzie jak podczas rewolucji islamskiej"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185OWNlOC9wLzIwMTkvMDkvMjcvODI1LzUyMC8xMGU1OWYwZmVjN2E0ZmU4YTQwMTQzYWFkOTY3MzIzYy5qcGVn.jpeg
  „Miałam 12 lat, kiedy zobaczyłam, jak wokół mnie staje grupa żołnierzy, a wśród nich, z karabinem, mąż mojej niani” mówi w rozmowie dla „Gazety Wyborczej” Niloufar Rahnema-Baj startująca w wyborach do Sejmu z łódzkiej listy Koalicji Obywatelskiej. „GW” przedstawia sylwetkę kandydatki, która do Polski przyjechała w 1988 r. W tekście wspomnienia z rewolucji islamskiej w Iranie przeplatają się z rozmową o bieżącej sytuacji w Polsce. Wyraźnie autor artykułu chce zasugerować rzekome analogie. Dziesięć lat wcześniej w jej rodzinnym Iranie rozpoczęła się rewolucja islamska. W jej wyniku religijni radykałowie przejęli władzę w państwie, które do tamtej pory zdawało się zacieśniać więzi z Zachodem, znajdując się na prostej drodze do liberalizacji. Scenariusz dość powszechny: oto wybrana grupa przedstawiła siebie jako obrońców tzw. prostego ludu w walce z elitami, które zdaniem rewolucjonistów miały wyrzec się kulturowej tożsamości. Główne objawy zdrady wartości? Równouprawnienie kobiet, dopuszczenie przedstawicieli mniejszości religijnych do pełnienia funkcji publicznych itp. opisuje rewolucję islamska dziennikarz z Czerskiej. Tradycyjnie już „Wyborcza” stara się uderzać w patetyczne tony. Jak Niloufar Rahnema-Baj odpowiada na pytanie o to, dlaczego zaangażowała się w politykę? Bo się boję, że w Polsce będzie tak, jak było w Iranie przekonuje. Czy można sobie wyobrazić bardziej absurdalną wypowiedź? Proszę zobaczyć, jak bardzo Polacy już są nieufni wobec siebie nawzajem. Już nie mówię nawet o podziałach politycznych, ale o zwykłych, międzyludzkich relacjach dodaje. Dlaczego Iranka zdecydowała się na zamieszkanie w Polsce, choć miała do wybory Francję lub Kanadę, gdzie mieszkała jej rodzina? Lech Wałęsa i moc, jaką w tamtych czasach emanował. O Wałęsie dowiedziała się jeszcze w rodzinnym Teheranie, z anglojęzycznych gazet, do których miała dostęp jako uczennica szkoły międzynarodowej. Wałęsa kojarzył jej się z wolnością i zmianami, których nie mogła doświadczyć w Iranie. Dlatego wybrała Polskę czytamy w „GW”. wyborcza.pl
  Ps...Może spać spokojnie, bo niezależnie od wyników wyborów, faktyczna władza pozostaje w rękach Starych Kiejkutów czyli polskiej wersji SAVAK-u, czyli jak w Iranie przed rewolucją. Rządzi Wuj Sam i Eskimosi. A jak się tej babie nie podoba PiS i polska prawica to niech się wynosi. Nikt tu po niej płakał nie będzie. Jeszcze nam tylko muzułmanów w parlamencie brakuje. Własnie widać czym się kończy rozdawanie obywatelstwa. A nie wystarczył by tylko pobyt stały. Uważam, że tej pani nikt w Polsce na siłę nie zatrzymuje, skoro się tak boi. Niech więc wraca do Iranu. Sprawa jest prosta, w Polsce nie będzie tak jak w Iranie, bo Polska jest katolicka a nie muzułmańska. Kto nie widzi zasadniczych różnic między islamem a chrześcijaństwem ten jest ignorantem. Wzięli ją na listę KO tylko po to, żeby tę bęcwalską mantrę klepała. Na razie występuje bez chusty. Jak ją wybiorą. założy hidżab i będzie upominać się o prawa uciśnionych muzułmanów i wprowadzenie szariatu. Widziałem to niejeden raz w na Zachodzie. I u nas zaczyna się cyrk. W Iranie jakby tak fikała to już dawno główki by nie miała. Tej zagubionej kobiecie, po wygranych wyborach, jej islamscy bracia wypalą na dupie słowa koranu. Tak będzie jak dojdzie do władzy klika POKO, jak w Iranie! Biedni będą jeszcze biedniejsi a bogaci będą jeszcze bardziej bogaci! Sędziowie będą kradli na potęgę, bo oni są kastą jak za POPSL !
 • „Bób, Hummus, Włoszczyzna” na Marszu Równości w Lublinie! Jachira ma naśladowców
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15696812861d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372384bea982d12c2d9a254ae27841f4e5a.jpg
  Dzisiaj ulicami Lublina przeszedł II pochód marszu równości. Sympatycy LGBT czerpią z „najlepszych” wzorców. Wśród transparentów, przebijają się te z napisem „Bób, Hummus, Włoszczyzna”. Mimo przeprosin Jachiry i wycofania się z afirmowania obelżywego hasła, nie brakuje tych, którym bezczeszczenie pamięci żołnierzy AK odpowiada. Drugi już Marsz Równości w Lublinie zaczął się od próby jego zablokowania. Ok. 200 osób skandowało hasła: „Lublin miastem bez dewiacji!” czy „Chłopak i dziewczyna normalna rodzina!”. Marsz przeszedł ulicami miasta otoczony kordonem policji. Przed policjantami, na przodzie, szli przeciwnicy marszu, a wśród nich grupa osób ubranych w białe kombinezony, ze szczotkami, przypominający ekipę odkażającą, którzy trzymali transparent z napisem „Radioaktywna chmara”. Chodnikami szły grupy głównie młodych ludzi, niektórzy wykrzykiwali w stronę uczestników marszu - „Zakaz pedałowania”. Tuż za przeciwnikami marszu jechał policyjny wóz z armatką wodną. Nad pochodem krążył policyjny śmigłowiec. Gdy policja umożliwiła przemarsz, uczestnicy na czele podnieśli transparent „Wielka promocja homoseksualizmu”. Dalej pojawiły się inne hasła, tj. „Najlepiej wiem, kim jestem”, „Miłość to miłość”, „Love is love”, „Ten jest zboczony, kto sieje nienawiść”, „Homofobia zagraża polskiej rodzinie”, „Byliśmy, jesteśmy, będziemy”. Wśród transparentów, dało się dostrzec również hasło „Bób Hummus Włoszczyzna”. To nawiązanie do kandydatki PO-KO Klaudii Jachiry, która podczas młodzieżowego strajku klimatycznego sfotografowała się z grupką młodych ludzi pod pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego , trzymających transparent o ww. treści. Na zdjęciu widoczny był fragment pomnika z napisem „Bóg Honor Ojczyzna”. Obecni na manifestacji są również politycy. Na miejscu zameldowali się m.in. Joanna Mucha czy Anna Maria Żukowska. Rzeczniczka SLD postanowiła podzielić się „wzruszającą” historią.

  https://pbs.twimg.com/media/EFjFVz2WwAA4VfV?format=jpg&name=small Anna-Maria Żukowska Lewica

  Pani podeszła do mnie, trzymając obraz, różaniec i krzyż, by mnie egzorcyzmować, obrzucała inwektywami, ale po krótkiej rozmowie przytuliła się do mnie i poszła z nami w marsz równości w Lublin-ie. Pamiętajcie, nienawiść nakręca nienawiść, a miłość rodzi miłość.

  https://pbs.twimg.com/media/EFjenzyWoAAdPcH?format=jpg&name=900x900
  Ps...Sąd za krzyż karze, a ci plują nam w twarze! Czyje prawo, jakie pozwala na takie znieważanie? Zgnilizna homo nie wiadomo i lobby lgbt , podobnie jak ekoterroryzm ogłupia młode pokolenia i czerpie z tego kasę i dzięki niej sieje idiotów i nieuków!
 • @krzysztofjaw 13:56:21
  Przeciwko "dobrej zmianie" są ludzie, którym za komuny niczego nie brakowało. Artyści, dziennikarzyny, prokuratorzy, sędziowie, SBeki itd tęsknią za tamtymi czasami.
 • @krzysztofjaw o Czajce...
  HGW wybrała ofertę o 266 mln euro droższą niż oferta turecko-włosko-niemiecka . …I zrobiła to POnoć całkowicie bezinteresownie. No to zamknąć ja za niegospodarność. Za usuwanie awarii w "Czajce" podatnicy zapłacili już ponad 40 mln złotych. Na tym jednak nie koniec, bo prezydent Trzaskowski zapowiedział, że rozwiązanie proponowane przez ratusz ma kosztować nawet 13 mln złotych. Przypomnijmy, że samo ustalenie przyczyny awarii kolektora kosztowało 7 mln złotych! Niech ktoś powie co tam kosztowało 40mln zł? 40mb larsena po 4000zł/mb, 10 zestawów pompowych po 250tyś zł, kilometr rurociągu po 300zł/mb, wynajem mostu pontonowego 2mln zł, wpięcia i zasilanie 2mln.
 • POlicja w symbiozie z pedałami, zboczeńcami...objazdowym cyrkiem. Oj tu potrzebny Erdogan lub Putin.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kOWRmNi9wLzIwMTkvMDkvMjgvODI1LzUwMC85MWZiNTkyMjQ0ZmU0NWM5YTdkMGI1MWUyMmRmYWZlOS5qcGVn.jpeg
  Ulicami Lublina przeszedł II Marsz Równości. Policja użyła gazu łzawiącego i armatki wodnej przeciwko blokującym pochód. Pochód II Marszu Równości, który odbywa się w sobotę w Lublinie, dotarł w okolice placu Teatralnego, gdzie ma się zakończyć. Przeszedł ulicami miasta otoczony kordonem policji. Przeciwnicy marszu usiłowali blokować pochód. Na ul. Sowińskiego przeciwnicy marszu kolejny raz usiłowali zablokować pochód, ustawiając się na drodze i rozkładając baner z napisem: Naród, który się oburza, ma prawo do nadziei, ale biada temu, który gnije w milczeniu – C.K. Norwid.
  Całość ze zdjęciami pod linkiem

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/465832-ulicami-lublina-przeszedl-ii-marsz-rownosci
 • Homo-małżeństwa, adopcja dzieci, eutanazja. Kandydat KO wyjawił swoje poglądy. "Nie wyrzeknę się ich"
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15696866991d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372cd9899e738cc78e82a121466434343ce.jpg
  Jeden z kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu szczerze przyznał, że jest zwolennikiem małżeństw homoseksualnych i adopcji przez nie dzieci. Dodatkowo opowiedział się za ograniczoną eutanazją. Te słowa wprawiają w osłupienie, ale niestety padły - trzeba więc zapytać: jaki program tak naprawdę ma opozycja? W kinie Wolność w Szczecinku swoją lokalną konwencję zorganizował jeden z kandydatów Koalicji Obywatelskiej - były burmistrz tego miasta Jerzy Hardie-Douglas - informuje portal szczecinek.com. Podczas swojego występu zaprezentował program, z jakim startuje do Sejmu z list ugrupowania Grzegorza Schetyny. O czym mówił, można się spodziewać - nie brakowało krytyki partii rządzącej, było też o planach decentralizacji i większej roli samorządów. Jednak najlepsze Hardie-Douglas zostawił sobie na koniec: "Pewnych poglądów się nie wyrzeknę (...) Chcę to otwarcie powiedzieć: jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych. Uważam, że nie tylko się powinno legalizować takie związki, ale i pozwolić parom homoseksualnym na adopcję dzieci. Jestem też zwolennikiem ograniczonej eutanazji" powiedział. Co ciekawe, jak informuje portal szczecinek.com, do głosowania na Hardiego-Douglasa zachęcał sam... poseł PO-KO Sławomir Nitras.
  https://niezalezna.pl/290162-homo-malzenstwa-adopcja-dzieci-eutanazja-kandydat-ko-wyjawil-poglady-nie-wyrzekne-sie-ich
 • @kula Lis 68 18:14:30
  Wolność wolnością ale wrogów Polski i Polaków jaką jest tęczowa zaraza powinno się tępić. LGBT opłacane przez Niemcy i Sorosa dąży w Polsce do wojny domowej prowokując nas, a idiotyczna "kasta nadzwyczajna" wydaje na złość PiS zezwolenia na takie marsze LGBT, czyli również przyzwala na chaos w Polsce, a nawet na wojnę domową. Zatrzymać to mogą tylko wybory 13.10.2019 w których wybierzemy PiS bo ci idioci z kasty nie mogą zrozumieć, że koryto już dla nich nie istnieje, to ich KONIEC! W Lublinie Prezydent miasta NIE wydał pozwolenia na ten marsz wiedząc co będzie, idiotka z kasty zezwoliła na złość PiS, teraz niech ona to finansuje z własnej kieszeni, lot cały czas policyjnych śmigłowców, tysiące policjantów ściągniętych z całej Polski, niech ONA to opłaci ze swojej kieszeni! Znamy jej nazwisko, na wp.pl jest obszerny komentarz z jej nazwiskiem z sądu w Lublinie, dlaczego my podatnicy mam opłacać Targowice dążącą do rozlewu krwi? Niestety, te 2 tygodnie do wyborów musimy wytrzymać i kartkami wyborczymi wypieprzyć to czerwone ESbeckie gówno z Polski które Stalin wywalił do nas bo ich znał, teraz potomkowie tego łajna pokazują swoje diabelskie rogi, po wyborach zrobi się z nimi porządek ale musi być większość Konstytucyjna, a więc wszystkie nogi marsz do urn wyborczych jak chcemy się tych czerwonych śmieci spod znaku sierpa i młota z Polski pozbyć. Czytałem to wszystko na Interii i wszystko się we mnie gotuje .... czerwone świnie walczą o koryto wożąc LGBT po całej Polsce wiedząc, że nic nie osiągną.
 • @kula Lis 68 18:14:30
  Jak długo jeszcze będą dostawać bęcki od Kaczyńskiego .
 • @kula Lis 68 17:56:17
  Morawiecki wyczesał leszczy barowych z Platformy jak dzieci
 • @kula Lis 68 17:50:37
  Sztab PO rozważał również wzięcie do spotu rodziny Kulczyków, ale w ostatniej chwili zrezygnowali.
 • @kula Lis 68 18:14:30
  Przeczytałem wywiad ze Schetyną w Rzepie. Podejrzewam, że po autoryzacji. On che konkurować z JK? Intelektualnie?
  Grzegorz może grać z Jachirą w scrabble.
  Byłby remis.
 • @kula Lis 68 18:18:48
  TVP Info zaczyna wiadomości od Jachiry. Też lubię się pośmiać, ale bez przesady. Może niech zaczną od wizyty w Tworkach u doktora Jabłońskiego.

  Ręce opadają
 • @kula Lis 68 18:28:09
  I mam tylko jeszcze jedno życzenie. oprócz zwycięstwa PIS. Żeby onuce nie weszły. Nie potrzeba nam populistów, antysemitów i pachołków Putina. Dawno Was przed nimi ostrzegałem. Gorsi niż PO, bo udają patriotów. Won za Don.
 • @kula Lis 68 08:58:15
  W następnym spocie PO, matka ma tańczyć półnaga na stole polewając się szampanem, ojciec wciągać koks, pijany dziadek rzygać, a szlochające dzieci, wskazując rodziców i dziadka powiedzą: ”Gdyby nie 500+, nie byłoby tego. Gdyby nie obniżony wiek emerytalny, dziadek byłby w pracy.
 • @
  Zarobki w przedwojennej Polsce:

  Robotnik: 100zł
  Posterunkowy: 150 zł
  Kapral: 137 zł/ z rodziną 167 zł.
  Pułkownik 632 zł/ z rodziną 713 zł
  Nauczyciel : 300
  Lekarka: od 100 a 200 zł, Lekarz od 200 do 400 zł
  Sędzia: po 12 latach 1600 zł

  Prostytutka za usługę liczyła sobie...... 1,5 zł

  gdyby tak cofnąć ten czas
  8-))))))
 • @Husky 21:03:33
  Nauczyciel 350
  Kapitan wojska 350
  Kapitan policji 300
 • @Husky 21:03:33
  Nie op,lacałoby ci się. Chyba, że robisz laskę za jeszcze mniej?
 • @Wican 21:30:35
  https://m.media-amazon.com/images/I/81IdRO8MOTL._SS500_.jpg
 • @Husky 20:06:46
  POdła KOalicja POpiera bandytkę szargającą flagę państwową POprzez umieszczenie na niej swastyki hitlerowskiej. Każdy kto odda głos w wyborach do sejmu na POKO będzie takim samym zdrajcą Ojczyzny jak oni. Basenowy joński leje wodę, tym razem nie do basenu a w programie Woronicza 17.. POpiera za to swastykę na fladze Polski. Idzie w zaparte. Łże i jest takim samym łotrem jak sucz Jachira. Nie mniej groteskowy od spotu przestępczej szajki z Platformy O. jest cieć z basenu Joński. Jemu ludzie na ulicy takie rzeczy opowiadają, że mu się włos jeży na głowie. Jako cieć na basenie byłby bardziej wiarygodny, gdyby ulicę zamienił na basen. Jak ich Polscy kochają, dobrze widać po ich wizytach właśnie na ulicach i targowiskach polskich miast. Kto wie może cieć basenowy swoją wiedzę czerpie z wizyt z pensjonatu na ul. Smutnej w Łodzi. Tak tam, trwa prawdziwa rzeź niewiniątek elektoratu PO-KO.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej