Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

PRL była nielegalna i... żydo-komuna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeżeliby więc uznać żydo-komunizm za nielegalny i za zbrodnię przeciw ludzkości to należałoby od komunistów żądać odszkodowań za doznane krzywdy.

 Trochę inne niż ogólne spojrzenie: od żydo-komuny do III RP. Trochę inne niż ogólne spojrzenie: od żydo-komuny do III RP. Ważne, aby ten materiał był przyczynkiem do dyskusji nad ewentualną prawdziwością "spiskowej teorii dziejów", choć ja nie ze wszystkimi tymi konstatacjami się zgadzam, ale wielu moich czytelników wyraża takie opinie.  

 
PRL jako quasi państwo mogło funkcjonować prawnie dzięki pierwszym wyborom powojennym.
 
Były one wszakże sfałszowane, bo aż około 70% społeczeństwa wypowiedziało się przeciw władzy ludowej. Sowieci wraz z polskimi komunistami po prostu sfałszowali owe wybory. Więc powstała na fałszu PRL była z punktu prawnego nielegalna i tak winna być traktowana obecnie przez wolną Polskę. Zaś partia komunistyczna winna być traktowana jako organizacja przestępcza, ludobójcza i antyludzka, podobnie jak komunizm powinien być zrównany z nazizmem jako system ludobójczy i antyludzki. I ci pogrobowcy z PRL-u dziś śmią wypowiadać się na temat Polski, mało tego: nawet startować w wyborach.
 
Polscy syjoniści związani z masońskim B.Geremkem, J.Kuroniem, T.Mazowieckim i... koszmarem A.Michnikiem od samego początku, czyli 1976 roku (KOR) planowali przejąć Polskę dla budowy mitycznej Judeopolonii lub jej namiastki albo chociaż dla siebie i sobie podobnych. Sam zresztą A.Michnik stwierdził, że jest trockistą i reprezentuje żydo-komunę. 
 
W tym celu należało wyodrębnić z polskiego społeczeństwa najbardziej propolskich, narodowych patriotów. Stworzono Solidarność a przecież Geremek sam nakazał na początku grudnia 1981 roku wprowadzenie Staniu Wojennego (oglądaj: "Towarzysz Generał idzie na wojnę").
 
Cała III RP to antypolska organizacja mająca na celu zniszczenie polskości. W latach 1939-1941 Żydokomuna wysłała ponad 300  (1,3 mln osób wedle Związku Sybiraków) tysięcy Polaków patriotów na Syberię. W latach 1944-1956 zamordowano setki tysięcy (300 tys. ?) patriotów (AK, WiN,  NSZ i inni). W latach 1981-1983 wyemigrowało około 1,5 mln osób I Solidarności zmuszonych do emigracji przez Jaruzela i Żydokomunę. W latach 2004-2015 wyemigrowało przeszło 2 mln młodych ludzi za granicę (celowe zmniejszenie populacji). Zamordowano Polaków-patriotów  pod Smoleńskiem. Czyżby dokonała tego wespół z innymi loża masońska P3, o której często mówi chyba najlepszy znawca masonerii w Polski i na świecie dr S. Krajski [1]?
 
Tak naprawdę przez ostatnie lata pozbyliśmy się najbardziej kreatywnych młodych ludzi a chyba przez to działanie otworzyła się "przestrzeń życiowa" dla Żydów i zintensyfikowano działania w tym kierunku a kreowanie Polaków jako winnych śmierci Żydów w czasie II WŚ oprócz "przestrzeni życiowej" ma celu uzyskanie / wyłudzenie już 300 mld USD, bo przecież "Przedsiębiorstwo Holocaust" musi dysponować jakimiś pieniędzmi. Nieprawdaż?
 
Warto jednak powrócić do schyłku lat 80-tych XX wieku. To wtedy stało się jasne, że komunizm upadnie i przegra z innym, kulturowym komunizmem zwanym dla niepoznaki kapitalizmem współczesnym.
 
Już w 1985 roku M. Gorbaczow zadeklarował, że w niedalekiej przyszłości zgodzi się na zjednoczenie Niemiec, co znaczy tyle, że zgodzi się na koniec komunizmu (realnego socjalizmu).
 
A w Polsce? Również w tymże roku - we wrześniu - generał W. Jaruzelski spotkał się z  Dawidem Rockefellerem. Krążą legendy, że Dawid zjechał windą na parter (czego zwyczajowo nie robił) i przyjął przed jego budynkiem Wolskiego z wielkimi honorami i od tego momentu Fundacja Dawida Rockefellera wspierała rozwój polskiej wsi, polskiego rolnictwa poprzez swoją Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa (FDPA). Z portalu „Patriotyczny Ruch Polski” można dowiedzieć się, że Dawid Rockefeller chciał w ten sposób zmniejszyć na wsi polskiej wpływy Kościoła Katolickiego [2]. 
 
Tyle tylko, że aż trudno uwierzyć, że w czasie rozmów dyskutowano tylko o polskiej wsi. O czym jeszcze? Tego nie wiadomo... a może np. o tym jak przeprowadzić w Polsce rewolucję masońską?
 
A może też wynikiem tych rozmów - niejako jako początek tej rewolucji - była zgoda na założenie w Polsce przez G. Sorosa Fundacji Stefana Batorego (1988 rok). Czyli od 1988 roku byliśmy już pod kontrolą masonów i cały OS był kontrolowany przez masonerię rytu szkockiego (m.in. B. Geremek) a około 70-80% uczestników OS po obu jego stronach stanowili rozmówcy pochodzenia żydowskiego, na co onegdaj zwrócił uwagę J. Kobylański, prezes USOPAŁ: "Na 57 uczestników obrad Okrągłego Stołu aż 47 było Żydami lub je wspierało" [3]. 
 
To właśnie żydo-komuno-masoni byli doradcami Solidarności. Pojawili się od razu w roku 1980 aby nie dopuścić do odrodzenia się polskiej, narodowej myśli politycznej i organizacji narodowych i aby zamącić w głowach robotników i wskazać, że tylko oni mają rację. Potrafili się nawet hipokrytycznie niemal utożsamiać z Kościołem Katolickim, chociaż przecież fizycznie go nie znosili. Ale dla nich liczyły się dalekosiężne cele, czyli zniszczenie Polski i stworzeniu na jej terenie Judeopolonii lub jej namiastki.
 
Większość z nich (A.Michnik, J.Kuroń, B.Geremek i inni) byli wcześniej gorącymi piewcami komunizmu (komunizm jako ustrój promujący bezpaństwowość, antychrześcijańskość powstał również z inspiracji masonów, których cele były i są podobne oraz wzajemnie tożsame).
 
Od 1976 roku (KOR) i masoni próbowali powstrzymać polski rozwój gospodarczy (gospodarczy, nie polityczny!) dokonywany w latach 1970-1976 przez E.Gierka. Nie mogli znieść, że polska "rośnie w siłę a ludziom zaczyna żyć się dostatnio" i chcieli przejąć te wartościowe polskie aktywa, bo przecież co dziko prywatyzowano w latach 1989-1991 i później? Właśnie spuściznę gospodarczą E. Gierka.
 
Celem przecież żydo-komuno-masonów było zniszczenie Polski jako narodu i państwa. Tak naprawdę W. Jaruzelski  był tylko wykonawcą ich poleceń w zamian za utrzymanie władzy i zawłaszczenie majątku przez nomenklaturę komunistyczną, który to majątek i tak ostatecznie wylądował w rękach międzynarodowej syjonistycznej, masońskiej mafii finansowej (np. banki czy też przemysł).
 
I tak było przez 30 lat III RP, kiedy to systematycznie niszczono Polskę poprzez jej degradację gospodarczą, pauperyzację, zubażanie społeczeństwa i jego atomizację, rozbijanie rodziny jako fundamentu rozwoju społecznego, promowanie postmodernistycznych wartości, manipulowanie ludźmi, zniewalanie ich kredytem, niszczenie wszelkich zalążków polskiego, narodowego patriotyzmu, oczernianie Polski o antysemityzm, depopulacja Polaków. Cała ta lewacko-komuno-syjo-masoneria rządziła w Polsce i śmiem twierdzić, że pod ich wpływem były też polskie, dawne służby specjalne WSI.
 
Nad wszystkim zaś czuwała (czuwa?) sorosowa Fundacja Stefa Batorego, co można np. potwierdzić faktem, iż na portalu Instytutu Historii Polskiej Akademii Nauk mogliśmy onegdaj (grudzień 2012 rok) znaleźć ogłoszenie: „Fundacja Rothschilda – The Rothschild Foundation (Hanadiv) Europe – prowadzi kolejny nabór wniosków w ramach Academic Jewish Studies in Europe Grant Programme” [4] (za: http://www.ihpan.edu.pl/?id=853).
 
Dlatego, iż ta masoneria już oficjalnie rządziła w Polsce przynajmniej od roku 1985 to dlatego komuniści tak łatwo dogadywali się z tzw. konstruktywną opozycją przy Okrągłym Stole. Dostali obietnicę wsparcie ekonomicznego w zamian za oddanie już całkowicie Polski pod jej (masonerii) władanie.
 
Jeżeliby więc uznać żydo-komunizm za nielegalny i za zbrodnię przeciw ludzkości to należałoby od komunistów żądać odszkodowań za doznane krzywdy.
 
Winniśmy ścigać zbrodniarzy żydo-komunistycznych, którzy mordowali Polaków w latach 1944-1989 tak jak ścigają swoich hitlerowskich oprawców Żydzi: do końca i do "grobowej deski"!
 
Nie tylko winniśmy wzorować się na Żydach w kwestii ścigania ich hitlerowskich oprawców, ale też uczyć się współczesnego, nacjonalistycznego patriotyzmu, oczywiście mając jako odniesienie naszą ukochaną Polskę. Tak jak Żydzi winniśmy być narodowymi patriotami... a wtedy nikt nam nie zarzuci jakiegoś faszyzmu... wszak będziemy wzorować się na powszechnie szanowanych Żydach. Nie wolno nam oczywiście przenosić na grunt Polski obcych nam wartości i zachowań, czyli traktowaniu innych nacji jako podludzi (bydło) lub też np. nie możemy sobie pozwolić na budowę jakichś więzień (gett) dla innych nacji.
 
[1] http://krajskiomasonerii.neon24.pl/post/105027,fundacje-masonska-manipulacja. Autor w tymże artykule, fragmencie jego książki wskazuje też na masońskie organizacje w Polsce

KOMENTARZE

 • To chyba skrócony rys historyczny,
  bo po magdalence wszystkie pomioty polityczne to "Polskie" wartości.
  Popis i kanapki to kontynuacja zniewolenia mimo jedynie cukierków dla ludności.
  Ładnieć pan nam to wysmarował czekamy na ciąg dalszy po 1989 roku, też o "wujku" Lipskim, dzięki.
  Dałem 3*
 • Śp Jan Olszewski
  Miał poważne kontakty z masoneria. Bracia Kaczyńscy byli wychowankami JJ Lipskiego , bardzo poważnego masona. KOR zakładał Macierewicz z Naimskim. Tego w artykule , który pan napisał mi zabrakło.
 • @zbig71 08:54:45
  Rzeczywiście Jan Józef Lipski był szarą i masońską postacią całości lat po 1989. W KOR-rze to byli niemal wyłącznie Żydzi. J.J. Lipski faktycznie politycznie "wychowywał braci Kaczyńskich" tyle tylko, że po Nocnej Zmianie obydwoje przeszli na "jasną stronę mocy". Obym się nie mylił.
  Pozdrawiam
 • @provincjal 09 08:45:52
  W pierwotnej postaci mojego postu była mowa o J.J. Lipskim, ale to wyrzuciłem, bo i tak dziś nikt go nie pamięta a ja chcę go przypomnieć w przyszłości w odrębnej notce.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 09:32:34
  Tylko do dziś Lustracja stanęła w martwym punkcie, o raporcie WSI nawet nie wspominam. A w kampanii wyborczej 2015 roku PiS to obiecywał, Duda zresztą też. Także ta jasna strona mocy mocno ściemniała.
 • @zbig71 09:44:05
  Z tym aneksem to rzeczywiście dziwna sprawa. Każdy go ukrywa przed opinią publiczną. Mogę się tylko domyślać dlaczego: bo dotyczy zapewne zarówno dzisiejszej totalnej opozycji, jak i partii rządzącej. Wszyscy trzymają się na swoich pozycjach i boją się ruszyć to bagno.

  Ustawy 1066 o bratniej pomocy też nie cofnięto a szkoda. CETA przeszła i też szkoda.

  Wyjaśnienie tragedii smoleńskiej stoi w miejscu...

  To wszystko winniśmy uwypuklać i pytać się o to na spotkaniach wyborczych.
 • @krzysztofjaw będzie większość konstytucyjna dla PiSu.
  Nowy sondaż: PiS - 48,1 %; ekipa Schetyny - 27,9 %. Wybory za trzy tygodnie.

  https://niezalezna.pl/289083-nowy-sondaz-pis-481-ekipa-schetyny-279-wybory-za-trzy-tygodnie
 • PRL był legany bo...
  Pan Bóg na to pozwolił.
  My katolicy wiemy (innych informujemy), że wszystko na tej Ziemi dzieje się z woli Pana Boga lub za Jego przyzwoleniem. To przyzwolenie dotyczy tego, gdy my ludzie swoją wolną wolą wybieramy podszepty szatana a nie Prawo Boże.
  Wybierając podszepty szatana, nierozerwalnie bierzemy na siebie także konsekwencje tego i Pan Bóg pozwala na działanie wobec nas tych konsekwencji.

  Więc należy siebie zapytać :Dlaczego Pan Bóg dopuścił na nas karę II wojny i powojennych represji?
  Jeżeli teraz znajdziemy w naszej historii fakty bezprawia Sanacji, nieprawdopodobną demoralizację (rocznie ok 1,2 mln aborcji) itd, itp, to znajdziemy odpowiedź najpierw co przedwojenni Polacy wybrali?: Prawo Boże, czy podszepty szatana?

  WIęc PRL był jak najbardziej legalny, pwiem więcej, po Ślubach Jasnogórskich był wywyższeniem pogardzanych całymi wiekami chłopów i robotników
 • @krzysztofjaw 10:03:16
  Skoro dziwna sprawa, to domyślamy się. Ja zakładam, że wgląd do aneksu mają obce służby, a w interesie obcych państw(Niemiec, Rosji, USA itd) jest możliwość kontrolowania sytuacji i politycznej i gospodarczej w Polsce. Tu raczej głównym szatanem są Stany Zjednoczone. To oni zorganizowali ,, kelnerów,, w Sowa i przyjaciele, po to, aby u władzy postawić swoje własne ugrupowanie, czyli PiS.
 • @Jwu 11:30:47
  Dobry pomysł, ale nierealny. Po pierwsze, kto ma to zrobić? Po drugie odpowiedzią Jankesów i Brytoli w najlepszym razie byłby gromki śmiech. A mogłby to się skończyć dla nas gorzej, tym bardziej, że to właśnie od nich jesteśmy zależni.
 • @krzysztofjaw 09:32:34
  Jak przeszli? A wie pan, że Jarosław Kaczyński spiskował z Mazowieckim przeciw Olszewskiemu. Bo w rządzie Olszewskiego nie znalazło się miejsce dla Lecha Kaczyńskiego.
  Kaczyńscy zawsze mieli światopogląd zbliżony do Michnika
 • Próba delegalizacji PRL to nie tylko głupota.
  Wo działanie antypolskie. Tak samo jak dekomunizacja ulic i pomników dokonana na tzw. Ziemiach Odzyskanych. Delegalizacja PRL to kwestionowanie pozytywnego skutku wojny, jakim stało się narodowe państwo polskie w dibrych granicach. I to też wiąże się z konsewkencjami. Należałoby unieważnić wszystkie stopnie i tytuły naukowe nadane w PRL. Bo skoro PRL byl nielegalny, to i te stopnie są nielegalne.
  Nielegalna jest też umowa Gomułki z Amerykanami w kwestii majątków żydowskich.
  Bo takie księzycowe, odlotowe pomysły, mają calkiem realne i możliwie groźne konsekwencje.
 • @Wican 11:46:14
  Amerykanie chyba uważają tę umowę za nieważną, skoro w życie weszła ustawa 447.
 • @zbig71 11:56:46
  Ja wiem. Ale nasi powinni się na to powoływać. Tam chyba zresztą o soadkowe chodziło.
  A o niespadkowym rozmawiać nie powinniśmy, bo żadne prawo nie pozwala na jego stosowanie. Takie coś przejmuje skarb państwa.
 • @zbig71 11:13:24
  Kto ma "haki" ten ma władzę :)

  A tak poważnie. Też sądzę, że afera podsłuchowa to wymysł CIA. Nie wierzę w żadnych "kelnerów". Mogli ewentualnie dbać, żeby sprzęt się nie zespół i nagrywał to, co powinien nagrywać. I tyle...

  Ciekawe po co w trybie pilnym A. Duda leci do USA aby w cztery oczy porozmawiać z D. Trumpem i to tuż przed wyborami. O czym będę gaworzyli, że to nie cierpiało zwłoki? Znów możemy się domyślać: kwestia Iranu (wysyłka tam polskich wojsk) czy kwestia polskich wyborów.

  Zobaczymy
 • @Wican 11:46:14
  Właśnie liczyłem na komentarze krytyczne. Co prawda delegalizacja PRL jest niemożliwa, ale trzeba było przeprowadzić porządną lustrację i dekomunizację, np. zabronić na 10 lat funkcji publicznych dla ubekistanu. To by wystarczyło. Niestety całą ustawę lustracyjną zepsuł (celowo?) J. Korwin Mikke.
  Pozdrawiam
 • @Wican 12:01:54
  Tam chodziło o majątek obywateli amerykańskich w 2giej RP, który został znacjonalizowany w PRL.
 • @krzysztofjaw 10:03:16
  "To wszystko winniśmy uwypuklać i pytać się o to na spotkaniach wyborczych."

  Smoleńsk, CETA, 1066, aneks, 447, IPN, F-35, obce wojska, ujadanie na Rosję, wspieranie banderstanu, chęć bycia członkiem UE...

  Ile jeszcze kaczelnik i jego kamaryla muszą nabroić, żeby na spotkania wyborcze nikt nie przyszedł, nikt nie chciał słuchać ich ekonomicznych debilizmów i nikt nie oddał na nich nawet jednego głosu?

  Pozdro!
 • @kula Lis 68 10:14:05
  "Nowy sondaż: PiS - 48,1 %; ekipa Schetyny - 27,9 %."

  Uznam, że jako społeczeństwo jesteśmy normalni gdy PiS dostanie 0,481% a PO 0,279%.

  Pozdro!
 • @krzysztofjaw 12:09:56
  Jeśli idzie o wybory, to po co Trup ma gadać z Dudą? CIA obliczy odpowiednio głosy i tyle. Raczej chodzi o Iran.
 • @krzysztofjaw 12:15:52
  "Co prawda delegalizacja PRL jest niemożliwa..."

  Do ku....y nędzy! Nawet nie wolno stawiać takich pytań. Co wtedy z traktatami międzynarodowymi? Co z granicami na Odrze i Nysie?
 • @Wican 11:46:14
  Pełna zgoda.
  Pozdro!
 • @Jasiek 12:35:26
  Nie wszystko w PRL było takie złe.Np: chyba od 68 do 90 roku mieliśmy zerwane stosunki z Izraelem. Dopiero Mazowiecki i Skubiszewski je przywrócili. No cóż, swój do swego Ciągnie.
 • @Jasiek 12:31:34
  Jakbyś poszedł na takie spotkanie i zadał te wszystkie pytania, to lud PiS owski Cię zlinczuje
  Także drogi Jaśku, nie wpadaj na takie pomysły, chyba , że weźmiesz że sobą terminatora;))
 • @zbig71 11:13:24
  'Prezydent Andrzej Duda w listopadzie ub.r. w programie „Poranek Siódma9” emitowanym na antenie rozgłośni katolickich, pytany, czy zna treść aneksu z raportu z likwidacji WSI i czy jest szansa, że ten aneks zostanie ujawniony, odpowiedział, że zna jego treść. ' całość tu .: https://www.tvp.info/35661933/antoni-macierewicz-prezydent-powinien-ujawnic-aneks-do-raportu-wsi Ps. Kiedyś czytał ,a teraz pewnie zniknięty jak zdjęcia satelitarne znad Smoleńska . Grubymi nićmi szyte .Salut .
 • @Wican 11:46:14
  Zgadzam się... nielegalność PRL powoduje absurdalne konsekwencje prawne...
  Podobnie nielegalność III RP...tworzonej przez wrogów Narodu Polskiego (mafię żydowską).
  Również II RP powstała przecież nielegalnie...bo na ziemiach innych mocarstw... i tworzył ją niemiecki czy austriacki agent Piłsudski przy pomocy siły.

  Takie rozumowanie przekreśla legalność większości państw na świecie gdzie od czasu do czasu dokonują się przewroty, okupacje, wojny...wymiany rządów mniej lub bardziej "nie demokratyczne"
  (było kolonia państwa postkolonialne...każde jest "nie legalne bo jakaś opozycja albo wrogowie go nie uznaje)
 • "PRL była nielegalna i... żydo-komuna"
  ------------------
  PRL to był Frankenstein wskrzeszony w miejsce zamordowanej Polski, którego powołał do życia światowy, czarci pomiot. Wcześniej podobny Frankenstein powstał z zamordowanej Rosji. Komunizm z kolei ale także i nazizm to rzeczywistość podstawiona ludziom stworzonym przez Boga przez czarci pomiot - w celu ich zdziesiątkowania i odczłowieczenia.
  Wniosek?
  Tak naprawdę to te wszystkie izmy z obecnym, demonkraturowym liberalizmem - w sferze niematerialnej - to rzeczywistość podstawiona - natomiast w sferze materialnej - to rodzaj zagrody - gdzie czarci pomiot robi z człowiekiem i jego człowieczeństwem - co tylko zechce.
 • @krzysztofjaw 09:33:47
  Nikt nie pamięta Lipskiego i jego wpływu na bliźniaków?
  Jeśli tak jest rzeczywiście to tym bardziej trzeba to codziennie przypominać. Kto raz został masonem jest masonem do końca życia, zwłaszcza jeśli jest politykiem. Nie wierzę w "nawrócenie" Kaczyńskich.
 • @krzysztofjaw 10:03:16
  Pytać się można tylko że to nic nie da.
 • @demonkracja 13:30:26
  same błędy logiczne...
  tam gdzie do procesu logicznego wstawia się Boga.. tam znika logika wszelaka.
  Bóg jest alogiczny i może wszystko wbrew logice i nauce...
  (może wszystko co autorowi w danym momencie jest potrzebne..do argumentacji)...

  żadna logika nie ma sensu jak gdzieś powołuje się na Boga...
  wtedy to tylko indoktrynacja religijna i nic więcej czyli rodzaj propagandy.
 • @Wican 11:46:14
  Pisanie, PRL był "nielegalny i quasi państwem" jest wyjątkowo szkodliwe, żeby nie powiedzieć głupie.
 • @krzysztofjaw 12:09:56
  "O czym będę gaworzyli, że to nie cierpiało zwłoki? Znów możemy się domyślać: kwestia Iranu (wysyłka tam polskich wojsk)"

  Persowie własnie ostrzegli, że każde państwo które ich zaatakuje stanie się celem kontrataku.
 • @krzysztofjaw 12:15:52
  To ten Korwin taki potężny był?
  On dał tylko pretekst, gdyby była wola polityczna to lustracja by była.
 • @Repsol 13:06:13
  Podejrzewam, że panu Dudzie nie wolno nawet myśleć o ujawnieniu raportu. Tak jak nie wolno mu nawet pomyśleć o jakiejkolwiek dobrych stosunkach z Rosją czy ChRL
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:27:19
  Lustrację uwalił Bolek z pomocą żydowską w postaci UD. Dziwię się autorowi, że za wszelką cenę chce obwiniać za to JKM-a
 • @kula Lis 68 10:14:05
  Trzeba zmienić Konstytucję i to jak najszybciej.
  Pozdrawiam
 • Nielegalność w państwie o nazwie Polska
  .
  dziś

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Kto sprawdził, że nawet TE wyniki nie zostały sfałszowane, pomijając fakt, że gówne media oszukują ludność masowo, co prowadzi do błędnej oceny i błędnego głosowania ?

  Jedno można stwierdzić z pewnością, dwoje ostatnich wyborów zignorowały, że miał miesjce masowy bojkot tych wyborów.
 • @krzysztofjaw 14:42:27
  "
  Trzeba zmienić Konstytucję i to jak najszybciej.
  "
  Nie wolno tak pisać !!!!
  To tak jak nie wolno pisać "trzeba zreformować, przebudować...

  bo zmiany mogą być w dobrym kierunku lub wręcz przeciwnie...

  Mówiąc "trzeba zmienić..." trzeba koniecznie dodać jak zmienić ...
  w którym kierunku... wtedy każdy może ocenić te zmiany i poprzeć lub nie...
  a tak każdy może mieć na myśli inne zmiany...

  mafia pewnie tez kombinuje by zmienić konstytucje ...
  nie by to samo ale jednak nie...
  mafia by chętnie zmieniła konstytucje w kierunku Pollin...
  a my chcemy Polski nie Pollin.
  a na dodatek jeszcze nie zgadzamy się do końca jakiej Polski chcemy
  .. np katolickiej czy neutralnej wyznaniowo w sferze władzy państwowej ...
 • @Oscar 15:49:56
  Referendum konstytucyjne , nie partyjne . Rozmarzyłem się .Salut :)))
 • @Repsol 17:07:21
  No strach się bać.. ludek ciemny podatny na wpływy tych co mają media.. i władzę dusz.... a KK ma i media i władzę dusz...

  ale chyba mnie ma innego lepszego rozwiązania.
  tę żabę trzeba przełknąć z godnością.

  bo uszczęśliwianie na siłę czyli wbrew woli ... to rodzaj gwałtu.

  PRL troszkę pogwałcił uczucia ciemnego katolickiego ludu .. i jak to się skończyło ?
  okupacją żydowską...

  Lud decyduje .. ale lud musi być edukowany.. bezboleśnie.
  brzmi cynicznie ...
 • @Oscar 17:16:00
  Bezboleśnie brzmi realistycznie , już pewnie kombinują .Salut . https://kresy.pl/wp-content/uploads/2018/11/23847129_2051820804833091_3335992151733025626_o-970x542.jpg
 • @Repsol 17:33:45
  no właśnie... edukacja i indoktrynacja to bracia syjamscy.
 • @Oscar 14:18:14
  -----------------------
  "same błędy logiczne...
  tam gdzie do procesu logicznego wstawia się Boga.. tam znika logika wszelaka."
  -----------------------
  Po to Bóg dał ludziom rozum - aby go używali - natomiast nie dał Bóg ludziom takiej możliwości - aby swój rozum zastępowali rozumem boskim.
  Jeżeli ktoś tego nie wie, nie używa własnego rozumu - a to nie ma nic wspólnego z logiką - nawet tą elementarną.
  Wniosek?
  Prawda jest taka, że gdyby nawet Boga nie było - to wymyślili by Go ludzie. Teraz tylko pozostaje ustalić czy Bóg jest wymyślony czy też autentyczny - ot i cała logika w kontekście Boga.
 • @krzysztofjaw przystroił się w patriotyczne piórka i mąci ludziom w głowach
  Nie po raz pierwszy zresztą i obawiam się, nie po raz ostatni.

  „PRL była nielegalna” (czyli nielegalne były polskie granice, wszelkie umowy międzynarodowe, wszelkie instytucje, wszelkie prawa, wszystko, co dotyczy działalności państwa i ludzi w nim pracyujących - świetny sposób, żeby zrobić zbrodniczych komunistów z wszystkich Polaków, którzy kiedykolwiek przyłoźyli rękę do rozwoju tego „nielegalnego państwa - narracja czysto PiSowska), „sowieci i polscy komuniści” (oni mieli narodowość - żydzi!!! To brzmi jak jacyś nieokreśleńi nazisci, nie Niemcy) „winniśmy ścigać komunistów, którzy mordowali Polaków w latach 1944-1989” (ścigać gdzie? w piekle? kto ma to robić? Kryptożydzi u władzy? A tych którzy teraz mordują już ścigać nie trzeba??), „trzeba zmienić konstytucję” ( z kim? z masonerią u władzy??), „Kaczyńscy przeszli na dobrą stronę mocy” ( oddając Polskę w jarzmo UE, sprowadzając wrogie wojska, kupcząc Polską z żydami, wyprzedając ostatnie polskie zakłady pracy, dobijając polskie rolnictwo, polskich przedsiębiorców, prowadząc zdradziecką politykę zagraniczną, etc., etc., etc., etc., etc., etc.). Brakuje mi tylko „nie lękajcie się” i „tak mi dopomóż Bog”.

  Skóra cierpnie i włos się jeży na głowie, jeśli pomyśleć ilu czytelników na różnych portalach bierze te farmazony za dobrą monetę, bo pisze je rzekomo wielki patriota walczący o „naszą ukochaną Polskę”.

  1*
 • Wszystko powyzsze juz dawno zostalo przewidziane w czytaniu wczorajszym.
  (1 Tm 6,2c-12)
  Najmilszy: Tych rzeczy nauczaj i do nich zachęcaj. Jeśli ktoś naucza inaczej i nie trzyma się zdrowych słów Pana naszego Jezusa Chrystusa oraz nauki zgodnej z pobożnością, jest nadęty, niczego nie pojmuje, lecz choruje na dociekania i słowne utarczki. Z nich rodzą się: zawiść, sprzeczka, bluźnierstwa, złośliwe podejrzenia, ciągłe spory ludzi o wypaczonym umyśle i którym brak prawdy, ludzi, którzy uważają, że pobożność jest źródłem zysku. Wielkim zaś zyskiem jest pobożność wraz z poprzestawaniem na tym, co wystarczy. Nic bowiem nie przynieśliśmy na ten świat; nic też nie możemy z niego wynieść. Mając natomiast żywność i odzienie, i dach nad głową, bądźmy z tego zadowoleni. A ci, którzy chcą się bogacić, wpadają w pokusę i w zasadzkę oraz w liczne nierozumne i szkodliwe pożądania. One to pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie. Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. Za nimi to uganiając się niektórzy zabłąkali się z dala od wiary i siebie samych przeszyli wielu boleściami. Ty natomiast, o człowiecze Boży, uciekaj od tego rodzaju rzeczy, a podążaj za sprawiedliwością, pobożnością, wiarą, miłością, wytrwałością, łagodnością. Walcz w dobrych zawodach o wiarę, zdobądź życie wieczne: do niego zostałeś powołany i o nim złożyłeś dobre wyznanie wobec wielu świadków.
 • Ciekawe! co bedzie po?
  Może i byla żydokomuna w PRL, ale to co było w Polscev to z pewnością nie był komunizm tylko dyktatura jednopartyjna o niby socjalistycznych tendencjach... Natomiast, teraz jest z pewnością żydoPiS.
  Tak więc co za różnica ?
  Wówczas jak i teraz rżądzą Polską żydzi. A czas pokaże jak długo i dokąd to doprowadzi?.
 • @Alfax 23:36:03,
  W PRL- u , nie było papieru toaletowego , teraz jest tylko nie ma za co kupić ?. Teraz zaipisz się do lekarza 6 miesięcy , dawniej przyjmowano od razu . CDi kamieni kupa .Tak jesteśmy traktowani jako wyborcy .Salute . :)))
 • @krzysztofjaw 12:15:52
  Całą kwestię zawalił Macierewicz. Albo przez nieudolność albo Piątek trochę prawdy napisał (bo jakoś Macierewicz go nie pozwał). Gdyby nie JKM to w ogóle nawet uchwały by nie było. Mozna było jeszcze lustrację zrobić za pierwszego rządu PiSu, ale Lech kaczyński położył ją całkowicie. I było już za późno, bo ustawie lustracyjnej z czasów Buzka. Fajnie walić w Korwina, ale to słabe. JKM miał 3 posłów, dlaczego nie przygotowała tego partia rządowa? JKM zrobił uchwałę, ale jak widzę, PiSofani stworzyli swoją haggadę, ze facet który miał najmniejsz emożliwe koło poselskie przez krótki czas, miał taką moc sprawczą.
  Dekomunizacja zresztą, też byłaby błędna. Bo wszystkich członków PZPR ukarać? Walczyć z historią, jaką ona by nie była? A jednocześnie stawiac pomniki krzywoprzysięzcom jak Kukliński? Wychodzi relatywizm moralny.
 • @Jasiek 12:35:26
  PiSowyznawcy są niebezpieczni. Oni nawet nie zdają sobie sprawy ze skutków własnych pomysłów.
 • @Oscar 13:26:20
  Oczywi,ście. > Bo w sumie niektóre rozbiory bywały legalne. Ówczesny sejm je zatwierdzał. A potem konstytucja marcowa, a potem zamach stanu.
  Delegalizacja jakiegoś okresu w historii państw to pełna szurlandia.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:23:03
  Jakby rzekł pewien biskup-wybitny polityk: "to gorzej niż zbrodnia, to błąd". Bo jak tak spojrzeć obiektywnie, to można go uznać nawet za francuskiego patriotę. Służył Francji jaka by nie była.
  Przypomnę też wypowiedź Paulusa (tego co Hitler mianował feldmarszalkiem), który dostał się do sowieckiej niewoli. Stalin jako pragmatyk go wykorzystał do budowy wojsk NRD.
  I zapytano paula kim on jest? Narodowym socjalistą czy komunistą? Odpowiedział: "przede wszystkim Niemcem". I to odpowiedź godna szacunku, mimo że nasz wóg.
 • @zbig71 14:37:27
  A Macierewicz? Wystarczyło, aby na razie nie ujawniali Bolka i Moczulskiego. Poczekali na lepszy czas. I lustracja jakaś by była. Ale Antoni to albo szur, albo antypolski agent wpływu.
 • @krzysztofjaw 14:42:27
  Lpeiej nie. Ja czytałem pytania zaproponowane przez doktora nauk prawnych Dudę. Skoro on takie głupoty zatwierdził, a to PiSowska elita umysłowa, to lepiej żeby jeszcze glupsi (a tacy w sejmie dominują) się za to nie brali.
 • @Repsol 00:28:03
  Tez te obecne czasy są tylko czasowe, nic nie trwa wiecznie i PiS sługusy USA też w końcu odejdą w niesławie i zostanie ten czas negatywnie okreslony przez następnych jako nielegany Polin, że to przecież nie była Polska tylko Polin.
 • @Wican 01:02:04
  " PiSowska elita umysłowa, haha ... dobre to, ale się uśmiałem do ■tu...
 • @zbig71 12:50:35
  "Jakbyś poszedł na takie spotkanie i zadał te wszystkie pytania, to lud PiS owski Cię zlinczuje"

  A może ich zatka? ;-)

  Mega pozdro!
 • @Wican 01:01:06
  Albo dobrze skitrany rosyjski agent.
 • @Jasiek 07:47:26
  To jak pójdziesz zadawać takie pytania, to weź ze sobą paru kumpli, albo załóż zbroję.
 • @zbig71 08:01:33
  Albo szur, który nawet nie wie, że jest czyimś agentem?Była kiedyś taka komendia Akademia Policyjna. CHodzi mi o 6 część. Tam były napady w jakiejś okolicy i okazało się, ze za wszystkim stoi burmistrz. Ale uprzedzał ruchy policji bo o wszystkim donosił mu nieświadomie przygłupi oficer policji Harris.
  A Antoni jest specyficzny. Skoro bali mu się powiedzieć, że nie jest już ministrem i dalej tam chodził? Albo dymisja do niego nie dotarła? Jedno co muszę mu przyznać, to jest bardzo sprawny jak na swój wiek. Niemal jak jakiś Putin.
 • @Alfax 05:53:46
  Niestety, to śmieszne nie jest. Kaczyński i Duda to doktorzy prawa. Czyli ichnia elita. Pawłowicz również. Ale wiele stanowisk dostają nieuki o aparycji mokrego mopa: Kuchciński ma wykształcenie średnie (histori sztuki nie ukończył, bo w końcu okazał się za słaby), Suski to technik teatralny, Stasin historię studiował 10 lat (aż w końcu za rządów Buzka ukończył). I cała III RP żyjący z pieniędzy podatników
 • Jeszcze o PiSokomunie
  Gdy PiS przejmował władzę, to w polskich szkoła uczyło się 14 000 cudzoziemskich dzieci w ponad 3000 szkół.
  W zesz,lym roku szkolnym było to już 44 000 cudzoziemskich dzieci w ponad 7000 szkół. To ponad 3 krotny wzrost. A jeżeli dzieci emigrantów chodzą do szkoły, to najprawdopowodniej w Polsce rodziny zostaną. PiSlamiści zaczęli podmieniac ludność. Bo jakoś z Zachodu Polacy nie wracają. Ze Wschodu repatrianci nie przyjeżdżają. PiSiackie władze dyskryminują Polaków z Litwy, Ukrainy i Białorusi.
  Źródło to System Informacji Oświatowej
 • @Wican 08:46:26
  Że wschodu nie wracają, bo być może w Rosji im się źle nie żyje? Tym bardziej, że po tylu latach to już są Rosjanie z polskimi korzeniami. Natomiast z Banderlandu powinniśmy ściągać Polaków zamiast Ukrów. No, ale Banderland jest duszeńką pisowców.
 • @zbig71 08:56:50
  Może ściągać banderowców i dyskretnie medycznie sterylizować, podtruwać. Pozbywać się. A Lwów niech na nas czeka.
 • @Wican 09:02:03
  Tak na serio, zawsze za banderowcem stoi Niemiec. A PiS taki niby antyniemiecki. I wciskają kit tym durniom, którzy na nich głosują, że będą występować o reparacje do rządu NRF. Ręce opadają.
 • @zbig71 09:24:50
  Zwłaszcza, że nawet Mercedesowi dawali kasę.Ale "ciemny lud wszystko kupi"
 • @zbig71 09:24:50
  Kwestia odszkodowań od Niemiec pojawi się znowu za 4lata. Przed wyborami.
  Paradoksalnie będą większe szanse bo będzie już Polin.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:39:55
  W sumie tak, tylko w 2000 roku szkopy oznajmiły, że okres niemieckiej pokuty dobiegł końca.
 • @krzysztofjaw 09:33:47
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kNDQ4MS9wLzIwMTkvMDkvMjIvODI1LzU1NS9iZDJiZGRkMGE3MjU0MGEyODVlMzk2MDA0OGMzODM1MS5qcGVn.jpeg

  Prezes PiS w Krakowie: Niemcy dopuścili się w Polsce gigantycznych zbrodni. Nie jesteśmy nikomu nic winni za wojnę. W świecie musi być świadomość, że jeśli chodzi o II wojnę światową, niektórzy są nam bardzo dużo winni, w sferze moralnej i nie tylko, a my nie jesteśmy nikomu nic winni - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas niedzielnej konwencji tej partii w Krakowie. Jarosław Kaczyński zwrócił w swoim przemówieniu na konwencji PiS w Krakowie uwagę, że niektórzy twierdzą, iż by Polska dogoniła najbogatsze kraje Unii Europejskiej, musi zrezygnować ze swej tradycji. Chodzi o tę tradycję, która odnosi się do Kościoła, i tę tradycję, która odnosi się do rodziny mówił. Otóż to jest perspektywa, którą my zdecydowanie odrzucamy powiedział prezes PiS, a sala zareagowała długimi oklaskami. Dziś, jak dodał, Polska jest wręcz „wyspą wolności, bo ta wolność w zachodniej Europie się cofa”. Dziś za powiedzenie oczywistości, że z pary homoseksualistów nie może być dzieci, można mieć w niektórych krajach proces karny. To się w Polsce w żadnym wypadku, jak to mówią na Podhalu, nie przyjmie podkreślał Kaczyński. Nie przyjmie się też atak na rodzinę w jej tradycyjnym kształcie, to znaczy kobieta, mężczyzna, dzieci dodał. Zaznaczył, że za rodzinę należy także uznać samotnych rodziców wychowujących dzieci. To jest też rodzina i to też wspieramy z całej siły mówił. Prezes przypomniał też o sukcesach rządu PiS w propagowaniu w świecie wiedzy o historii Polski, zwłaszcza historii II wojny światowej. Przejawem tego, jak mówił, było przemówienie prezydenta Niemiec Franka Waltera Steinmeiera podczas uroczystości 1 września, gdy przepraszał za niemieckie zbrodnie w czasie II wojny. To był ogromny sukces Polski, bo wiem, że Polacy zdają sobie sprawę z tego, co działo się podczas II wojny światowej, ale już nawet w Niemczech jest to wiedza dosyć ekskluzywna, a w innych krajach tym bardziej. Przyznanie, że Niemcy dopuścili się w Polsce gigantycznych zbrodni także wobec Polaków to był nasz wielki sukces podkreślał Kaczyński. To dowód, mówił, „że można walczyć z tym, co nas obrażało i trwało przez dziesięciolecia”. Będziemy tą drogą iść dalej, polska historia musi być znana nie tylko w Polsce, ale i w świecie. Musi być świadomość, że niektórzy są nam bardzo dużo winni w sferze moralnej i nie tylko. Natomiast my, jeśli chodzi o II wojnę światową, nie jesteśmy nikomu nic winni zaznaczył prezes PiS. Mly/PAP

  Ps..Ilu żydów ratowało Polaków i Polki w czasie II wojny światowej wywołanej przez zbrodniczy naród niemiecki? Policja żydowska w gettach, oni sami siebie niszczyli i żyd żyda sprzedawał, największym zagrożeniem w czasie okupacji dla żyda był wyłącznie drugi żyd, to do act.447! Jeśli żyd polski był mordercą, to był Polakiem (dowód osobisty dowodem) a jak był mordowany, to był żydem (dowód osobisty dowodem). Stratę i zysk można podzielić na dwie firmy. 1 upada druga zostaje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej