Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
787 postów 2193 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Politycznie chora psychicznie opozycja - obłęd udzielony

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lewactwo jest po prostu chore, podobnie jak demoliberałowie i oni wszyscy są skrajnymi antydemokratami a w przypadku Polski dodatkowo jej zdrajcami

 W ogóle obecnie polskie (ale też europejskie) lewactwo i demoliberałowie preferują rozwiązania, które mają im umożliwić zawsze wygraną i ciągłe rządzenie... zresztą wedle zaleceń J. Stalina innych komunistów: "Raz zdobytej władzy nie oddamy".

 
W Polsce nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. Wygrana PiS w rozmiarze pozwalającym na samodzielne rządzenie była chyba pomyłką przy liczeniu i sądzę, że PiS wygrał wyżej. Wygrana A. Dudy też musiała być na tyle wysoka, że nie można było bezczelnie sfałszować wyborów jak w przypadku kiedyś samorządowych.
 
Osobiście nie rozumiem dlaczego dzisiejsza opozycja i lewactwo europejskie chce za wszelka cenę podważyć wynik wyborów w Polsce. Nie może być tak, że jak wygrywa PO czy PSL a teraz też cała lewacko-demoliberalna koalicja zdrady narodowej, to jest demokracja i rząd ma prawo rządzić do kolejnych wyborów a jak wygrywa prawica to jest faszyzm i trzeba ją jak najszybciej obalić. I tu już nie chodzi o zdradę, ale o podstawy demokracji zapisane w Konstytucji... wybory parlamentarne odbywają się raz na cztery lata i koniec, wybory prezydenckie raz na pięć lat.
 
Lewactwo jest po prostu chore, podobnie jak demoliberałowie i oni wszyscy są skrajnymi antydemokratami a w przypadku Polski dodatkowo jej zdrajcami, złodziejami, aferzystami, ludźmi małymi intelektualnie i moralnie. To jest jakiś odpad społeczny, ludzie politycznie psychicznie chorzy i  żyjący we własnym świecie urojeń i fantazji...
 
Jak pisze Kapitan Nemo na niepoprawnych "rację ma prof. Łukasz Święcicki sugerując, że przeciwnicy polityczni obecnego rządu cierpią na zaburzenia psychiczne. - Jest coś takiego jak obłęd udzielony, z francuskiego — folie à deux. Czyli stan, w którym innym osobom udziela się urojeniowy pogląd na sytuację - opowiadał. - I rzeczywiście wydaje mi się, że teraz coś takiego obserwuję. Mam wrażenie, że to, co się dzieje w opozycji totalnej (dopisek mój), co jakiś czas przejawia takie symptomy obłędu udzielonego. Ludzie dokładnie nie wiedzą, o co im chodzi - tłumaczył psychiatra.
 
A przed wyborami naprawdę mamy do czynienia z jakąś trywializacją rzeczywistości prezentowaną przez opozycję totalną. Ludzie naprawdę mają już dosyć i faktycznie nie wiedzą o co tym totalniakom chodzi.
 
Ludzie może nie wiedzą, ale Grzesiu i cała ta partia "ludowa" doskonale wiedzą, o co im chodzi. To KORYTO. Utracony obiekt ich desperackich marzeń…" [1].
 
Biedni... Co oni zrobią po 13 października? Sądzę, że powyższy obłęd udzielony się jeszcze pogłębi. Oni nie potrafią być w opozycji. Nie mają żadnego programu dla Polski. PiS był w opozycji aż 8 lat i ten czas wykorzystał na zbudowaniu podwalin i szczegółów programu dla Polski, który zaczął wprowadzać zaraz po wygraniu wyborów. Był cierpliwy i pracował od podstaw. A co robi dzisiaj opozycja totalna? Jedynym ich programem jest anty-PiS, co na zwykłych obywateli już nie działa, ale właśnie ich obłęd udzielony nie pozwala im na racjonalny ogląd rzeczywistości. Są od niej oderwani też totalnie i jak pisałem wcześniej żyją w świcie własnych urojeń i fantazji. Nie rozumieją Polaków. Są zadziwieni ich postawą a zdziwienie przejawia się w końcu agresją, z czym mamy do czynienia obecnie.
 
Podobnie ma się rzecz z różnego rodzaju aktorami i aktorzynami, dziwnymi dziennikarzami czy celebrytami a nawet naukowcami. Smutne, ale prawdziwe.
 
No nic. Profesor nie podał jak leczyć taki obłęd udzielony, więc chyba dla nich już nie ma ratunku.
 
 
[1] http://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/ultimatum-wczoraj-i-dzisiaj
 
Pozdrawiam
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @Autor
  Raport
  https://krytykapolityczna.pl/file/sites/4/2017/10/polityczny-cynizm-polakow.pdf
  wskazuje że określenia użyte przez Autora:

  " a w przypadku Polski dodatkowo jej zdrajcami, złodziejami, aferzystami, ludźmi małymi intelektualnie i moralnie"
  stosują się do wszystkich.

  Nie ma już dobra wspólnego, nie ma już zasad moralnych, nie ma już państwa - są tylko zwaśnione plemiona, chcące się wzajemnie zniszczyć.
 • Konkretnie pisz pan krzysztofjaw !
  Piszesz pan ! [ Lewactwo jest po prostu chore, podobnie jak demoliberałowie i oni wszyscy są skrajnymi antydemokratami a w przypadku Polski dodatkowo jej zdrajcami, złodziejami, aferzystami, ludźmi małymi intelektualnie i moralnie. To jest jakiś odpad społeczny, ludzie politycznie psychicznie chorzy i żyjący we własnym świecie urojeń i fantazji...] koniec cytatu

  Panie Krzysztofie ! te lewactwo to ŻYDZI !!!!!!! reszta się zgadza !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! precz z żydowską okupacją Polski !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Naprawdę dziwne
  Jest to, że autor, który przedstawia się jako konserwatywny liberał pisze o rządach PiS jako prawicy. Że rządy PiS stoją na straży niepodległości. Jakiej niepodległości? Chyba nie polskiej, bo Lech Kaczyński pozbawił Polskę niepodległości podpisując Traktat Lizboński. PiS to taki PPS, a reszta to KPP. To nie jest żadna prawica.
 • @ele 09:00:20
  Też mi się nie podoba to władztwo żydowskie, ale niestety Polski nie stać na neutralność. Takie są realia.
  Pozdrawiam
 • @zbig71 09:30:01
  Tradycyjne pojęcia określające poglądy są anachroniczne. Pisałem kiedyś, że dziś mamy dwie partie: propolską i antypolską. PiS (z zastrzeżeniami) jest o wiele bardziej propolski niż tandeciarze i zdrajcy z PO-KO. I powtarzam: dziś żadna inna partia jak PiS ma szansę rządzić i choć ona częściowo jest propolska i nie tylko werbalnie a.e w czynie.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 09:42:57
  Ciekawe, czy propolska była jak negocjowała z Żydami ustawę o IPN w siedzibie Mossadu, czy jak LK zatrzymywał ekshumację w Jedwabnem, czy jak podpisywał TL? Bo akurat te 3 przykłady są bardzo ważne, właśnie ich wprowadzenie w życie kosztuje Polskę bardzo wiele zgryzot.
 • @krzysztofjaw 09:42:57
  Napisał Pan że mamy partię propolską? A która to taka? Mamy dwie główne partie pro USraelsą/Ukraińska i pro zachodnio-europejską. Rozdawnictwo naszych pieniędzy nie należy traktować propolsko. W sumie doprowadzili oni tym fo wzrostu sfery ubóstwa, o ile 500+ powoduje iż poprawę warunków w rodzinach wielodzietnych o tyle gwałtowny wzrost cen podstawowych produktów żywnościowych powoduje ubożenie ludzi którzy już nie posiadają dzieci w wieku pozwalającym na pobieranie tego zasiłku. Mamy zastój w budownictwie infrastruktury, w służbie zdrowia, sądownictwie, szkolnictwie doprowadzono do pogorszenia sytuacji. Dyplomacja nasza praktycznie nie istnieje, w Europie nic nie znaczymy, posłowie do PE PiS to tylko dietetycy, o niczym nie decydują, tylko diety pobieraja. Nasza dyplomacja jest praktycznie niezdolna do tworzenia koalicji w jakiejkolwiek dla nas ważnej sprawie.
 • @Zawisza Niebieski 11:36:44
  Ok. W przypadku szefa MSZ oraz szefa ochrony zdrowia to się zgodzę. Czaputowicz jest beznadziejny a minister zdrowia jest raczej naukowcem a nie managerem.
  Dlaczego w ogóle piszę pozytywnie o PiS-e. Ano dlatego, że wybieram racjonalnie mniejsze zło i tyle. Na dziś nie ma nikogo kto by zagrażał temu dwupartyjniactwu, więc jestem realistą, bo PiS i tak robi więcej dla nas niż każda inna partia. Można żyć w utopii, ale mamy teraźniejszość. I tyle.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 11:58:46
  Parafianin naukowiec. To oksymoron. On zawierzył (oddał) resort królowej nieba i wyniki tego zabiegu uwypukliły się szybciej, niż można się było spodziewać.


  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=685


  Na dodatek patrząc na jego przerwioną twarz można mieć wątpliwości czy potrafi zapanować nad swoim ciśnieniem, ew inną chorobą na literę A.
 • @Oracz 12:06:10
  http://s.tvp.pl/images/4/a/4/uid_4a4d7730047c32d65ea6c3aaa85f38031567764864287_width_700_play_0_pos_4_gs_0.jpg

  Po lewej minister po prawej symbol kozła mendez.
 • @krzysztofjaw 11:58:46
  Ten sposób myślenia, jaki Pan tu prezentuje właśnie prowadzi do układu dwupartyjnego PO-PiS, jeśli nie PiS to PO, ludzie przestają szukać innych alternatyw, bez względu na afery w sejmie ciągle mamy te same twarze. Jestem przekonany, że bohater największej afery Kuchciński w nowym sejmie powróci w pełnej glorii i chwale. Birecki, człowiek który przez SKOK obrobił Bankowy Fundusz Gwarancyjny, też z pewnością dalej będzie senatorem.

  Dziś nie ma nikogo, kto by zagrażał z prostej przyczyny, te dwie patie mają kolosalne pieniądze z naszych podatków i stać ich na kampanię, do tego udało im się wpisać w umysły Polaków, że głos oddany na inną partię niż te dwie to głos stracony.
 • @Zawisza Niebieski 12:21:02
  100% racji.
  PO-PiS wychował sobie bandę przymułow, którzy już poza nimi nie widzą alternatywy.
 • @krzysztofjaw 11:58:46
  Ależ skąd. Czaputowicz jest ze stajni prof Geremka, o czym J Kaczyński doskonale wiedział, zresztą dawał temu wyraz w czasie rekonstrukcji rządu. Po prostu jest to ta sama opcja co środowisko lewicy laickiej, mającej tego samego patrona JJ Lipskiego.
 • @Zawisza Niebieski 12:21:02
  Z tego, co można zauważyć, z 5 komitetów zarejestrowanych w mediach POpisowskich wymienia się tylko 4komitety. O Konfederacji cicho sza.
 • Autor
  A czy PiS również nie podważał zwycięstwa swoich rywali?
 • @krzysztofjaw 09:39:51
  Bzdura. Własnie nasze położenie jest idealne dla neutralności. Łączymy Wschód z Zachodem i Północ z Południem.
 • @krzysztofjaw 09:42:57
  W czym PiS jest propolski? W uleganiu Eskimosom? W płaceniu mercedesowi za fabrykę i JP Morgan za biurowiec? W tym, że pomiata nimi ruda baba o aparycji burdel mamy? W przepłacaniu za sprzęt wojskowy? Za F35 mamy płacić mniej więcej 200 baniek za sztukę. Do tej pory, najdroższa wersja kosztowała ze 130 milionów. Ale Błaszczak umowę podpisał. Gamoń nie zna się na tym i nie swoimi płaci.
 • @Zawisza Niebieski 12:21:02
  Brawo. Autor nawet nie próbuje poszukiwać.
 • @zbig71 13:23:39
  Waszczykowski również to kadra z tego samego nadania. Zaczął karierę w MSZ w 1992. Ponoć doświadczony dyplomata a wciąż się kompromitował i do tego wyglądał jak kloszard mimo drogiego garniaka. A dyplomata klasę powinien mieć
 • @zbig71 13:27:17
  dokładnie. Wszystkie merdia tak robią.
 • @Wican 14:02:44
  A Turkom Rosjanie zaproponowali SU35, ŚU 57 i jeszcze inne samoloty. Płaszczak naww języka angielskiego nie zna. PiS owskie kadry k...a ich mać.
 • @Wican 14:06:02
  A Waszczu był jednak taki trochę bardziej swojski, z porównaniem , Pizdupowiczem. Polski MSZ z porównaniem do komuny to dno, nigdy wcześniej nie myślałem, że to stwierdzę.
 • @Wican 14:00:42
  Tylko tym położeniem będą zarządzać górale z góry Synaj. W ramach trójmorza , którym autor tego bloga wiąże tak wielkie nadzieje.
 • A skoro mowa o obłędzie itp...
  http://wolnyswiat.pl/11h5_pliki/image038.gif

  https://images89.fotosik.pl/121/39a1bb221972eb64gen.png

  https://images90.fotosik.pl/138/146285b5545f784egen.png

  http://www.imagic.pl/files/24301/demokracja%20kontynuacja.png

  Jest z góry wiadome, że teraz PiS zadłuży Polaków o kolejne 200 mld zł...

  Całość
  PiS+, czyli długi Polski+, ceny+
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/149570,pis-czyli-dlugi-polski-ceny
 • @zbig71 13:27:17
  "Z tego, co można zauważyć, z 5 komitetów zarejestrowanych w mediach POpisowskich wymienia się tylko 4komitety. O Konfederacji cicho sza."...

  09.2019 r. Jarosław Kaczyński: "Gdybyśmy mieli dyktaturę, to skąd wybory?"...

  https://www.rp.pl/Polityka/170329929-Subwencje-dla-partii-politycznych-Ponad-miliard-zlotych-z-budzetu.html
  [b]Liczba zdobytych głosów w wyborach przekłada się nie tylko na liczbę miejsc w parlamencie, ale również na kwotę zdobywanej z budżetu państwa subwencji[/b]
  Szczegółowe informacje w tej sprawie przedstawiło Ministerstwo Finansów. Od 2005 roku partie polityczne otrzymały z budżetu państwa 1,265 mld złotych. Najwięcej w tym czasie otrzymały Prawo i Sprawiedliwość - 274 mln zł oraz Platforma Obywatelska - 270.6 mln zł. Dalej znajduje się SLD (126,3 mln zł), PSL (98,8 mln zł) i Samoobrona 37,1 mln zł. Łącznie było to 931,5 mln zł.
  [Analogicznie wygląda sytuacja z obiektywnością i dostępem do powszechnie wyznawanych mediów... - red.]


  https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019-fakty/najnowsze/news-88-komitetow-w-wyborach-do-sejmu-i-senatu-ogolnopolskich-jes,nId,3185442 | Środa, 4 września 2019 r.
  [b]88 komitetów w wyborach do Sejmu i Senatu. Ogólnopolskich jest mniej niż 4 lata temu[/b]
  57 z nich to komitety wyborców, 30 to komitety partii politycznych, a jeden - Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni - jest komitetem koalicyjnym.

  Tylko pięć komitetów - jak podaje PKW - zarejestrowało listy co najmniej w połowie okręgów wyborczych, co - zgodnie z Kodeksem wyborczym - oznacza, że mogą wystawić kandydatów w całej Polsce.

  W poprzednich wyborach parlamentarnych takich komitetów zarejestrowano osiem, a były to: Prawo i Sprawiedliwość, Polskie Stronnictwo Ludowe, Platforma Obywatelska RP, Kukiz'15, Nowoczesna Ryszarda Petru, KORWiN, Partia Razem i Zjednoczona Lewica, pod której szyldem startowali: Sojusz Lewicy Demokratycznej, Twój Ruch, Polska Partia Socjalistyczna, Unia Pracy i Zieloni.

  [88 - 5 = 83 komitety odpadły [Bo to nie jakość kandydatów, wyborców, tylko ilość podpisów się liczy...]. - red.]


  Wkrótce będzie co przedstawiać, opisywać (w tym od 2020 r. m.in. o podwyżkach...)
 • @Zawisza Niebieski 11:36:44
  Dług publiczny Polski/Polaków za obecnej kadencji PiS wzrośnie o około 200 mld zł... Po kolejnej kadencji o kolejne 200 mld zł... A wkrótce dzieci, na które PiS "daje" pieniądze nie będą wstanie spłacać samych odsetek od tych długów...


  O PROGRAMIE 500+ I PODOBNYCH TEMATACH...
  http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=232&start=165


  PiS+, czyli długi Polski+, ceny+
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/149570,pis-czyli-dlugi-polski-ceny


  Długi Argentyny, długi Polski…
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/150734,dlugi-argentyny-dlugi-polski
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:51:07
  To nie jest tak. Ja widzę alternatywę, tyle tylko, że musi okrzepnąć i budować swoją pozycję. Organizowanie się przed wyborami jest askuteczne.
  Pozdrawiam
 • @zbig71 13:23:39
  Jan Józef Lipski był masońskim antypolakiem. Ja go nienawidziłem.
  Pozdrawiam
 • @Wican 13:59:42
  Podważał wybory samorządowe i miał rację, bo to było niemożliwe, żeby PSL miało tyle głosów.
  Pzdr
 • @Wican 14:06:02
  A i tak Waszczykowski był lepszy niż dzisiaj Czaputowicz.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 20:31:02
  Żeby alternatywa okrzepła i budowała swoją pozycję należy na nią głosować a nie wybierać "mniejsze zło". Tym bardziej, że nie wiadomo co jest większym złem - PiS czy PO.
 • @krzysztofjaw 20:40:42
  Był takim samym głupkiem. Ale wychodzi wychowanie Kaczyńskiego przez Lipskiego (ideowe ukształtowanie). Dla Kaczyńskiego naturalne ideologicznie środowisko to michnikowszczyzna i udecja (sprzed fuzji z KLD). Stąd kiedyś Meller, Teraz Czaputowicz.
  Waszczykowski raz wychodził z płaczem z ambasady amerykańskiej. Ciekawe czym go złamali?
 • @krzysztofjaw 20:35:13
  A dlaczego akurat tak mocno promowanoby PSL? Sądzę, że po prostu, elektorat okazał się za głupi, aby poradzić sobie z takimi księgami w których trzeba było skreślać
 • @krzysztofjaw 09:39:51
  W Polsce nie ma normalnych elit, te, które są, zostały wykształcone na sowieckich bagnetach. Obecne elity zostały stworzone przez chazarokomunistów, to produkt przyniesiony na ruskich bagnetach, dlatego polski patriotyzm to dla nich zaraza, oni są internacjonaliści (teraz używają nazwy- europejczycy).

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej