Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Wzór dla Polski - Polska!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska - państwo polskie dla Polaków i dla wszystkich, którzy choć w jakimś stopniu czują się Polakami.

 (przed lekturą poniższego tekstu proponuję zapoznać się z moją dużo wcześniejszą notką zatytułowaną: "Wzór dla Polski - Izrael" [1]. Warto to zrobić, bowiem obydwa teksty można traktować jako pewnego rodzaju całość)

 
Polska - państwo polskie dla Polaków i dla wszystkich, którzy choć w jakimś stopniu czują się Polakami. Ale tak naprawdę to państwo tolerancyjne miłością chrześcijańską i otwarte od wieków dla wszystkich, którzy znajdowali w nim przystań. I dzięki tej polskiej i katolickiej postawie zawsze było państwem wielkim, z wielkimi ludźmi, państwem dumnym ze swojej polskości i dumnym z chrześcijańskiej tolerancji i miłości dla innych. A ci inni mogli zawsze liczyć na nasze miłosierdzie.
 
Polska - państwo powstałe przed wiekami jako jedno z pierwszych w Europie a skonkretyzowane Chrztem i państwo, które od przeszło 1050 lat jest naszą Ojczyzną. Państwo z tradycją, kulturą, językiem, własnością, rodziną, sztuką, kulturą, nauką, wiarą katolicką i prawami oraz obyczajami zwyczajowymi.
 
To nasze państwo i winniśmy je traktować jak Żydzi traktują swój Izrael, syjonistyczną ziemię obiecaną. Naszą ziemią obiecaną jest Polska, nasza Polska. I traktować ją winniśmy jak Żydzi swój Izrael.
 
A jak Żydzi traktują swój kraj?
 
Otóż w ich kraju jedynie Żydzi są grupą uprzywilejowaną.
 
Niemal każdy emigrant do Izraela musi wykazać się etnicznymi żydowskimi wielopokoleniowymi genetycznymi korzeniami żydowskimi lub przejść - jako konwertyta - na judaizm. Wtedy od pierwszego dnia są pełnoprawnymi obywatelami Izraela i mogą otrzymać bodajże nawet 20 tys. USD bezzwrotnej pożyczki na zagospodarowanie w Izraelu.
 
I tylko Żydzi z udokumentowanego genetycznego pochodzenia w Izraelu mogą zajmować jakiekolwiek funkcje publiczne, rządowe, parlamentarne, polityczne, medialne, prasowe, wojskowe, gospodarcze, kulturalne, naukowe i inne. Parlamentarny Kneset (żydowski parlament) składa się prawie wyłącznie z samych etnicznych Żydów, niezależnie czy są Chazarami (w większości aszkenazyjczykami) czy sefardyjczykami (w dużej mierze Judejczykami).
 
Żaden Żyd mieszkający w Izraelu - pod groźbą wykluczenia - raczej nie może związać się po linii żeńskiej z gojem, czyli nie Żydówką, natomiast Żydówka może się mieszać z gojem, bowiem Żydzi uważają, że żydowskość jest po linii żeńskiej. Nie ma ani jednego ważnego stanowiska publicznego, które mogliby objąć ludzie będący innego pochodzenia niż etnicznie żydowskie uznane przez izraelskie państwo i syjonistów talmudyczno-rabinicznych.
 
Izrael to jedyne państwo na świecie o niemal 100% decyzyjnej i chyba praktycznej jednorodności etnicznej. Sprawdza się tam każdego pod względem pochodzenia i genetycznych przodków. Nie ma żadnej tolerancji pod żadnym a szczególnie genetycznym, wyznaniowym i zwyczajowym powodem, chyba, że dotyczy samych Żydów podlegających normom prawnym Izraela i normom Tory i/lub rabinicznego Talmudu.
 
Izrael to państwo żydowskie według jego praw i zwyczajów. Państwo sprawujące jedynie swą pieczę nad rodakami, czyli Żydami i robi się wszystko, aby duża część Żydów przybyła z każdego zakątka świata do Izraela. Eliminuje się (też niestety nieraz fizycznie: vide Palestyńczycy) prawnie wszystkich nie-Żydów i - jeżeli takowi jednak są w Izraelu - to stają się jako goje ludźmi drugiej kategorii lub pracującymi niewolniczo nisko-opłacanymi robotnikami. Resztę zamyka się w gettach ogrodzonych murem przed Izraelem.
 
Żydzi są Panami we własnym kraju i dla nich własny kraj jest ich żydowską świętością.
 
Podziwiam syjonistycznych Żydów i ich ukochane państwo Izrael. Podziwiam ich za nacjonalistyczny, narodowy patriotyzm. Podziwiam za preferowanie własnych rodaków we wszystkich dziedzinach życia Izraela. Podziwiam ich za gloryfikowanie wiedzy szerzonej wśród swoich rodaków.
 
Podziwiam ich po prostu, ale z jednym wszakże wyjątkiem... Jako katolik jestem przeciw fizycznej i psychicznej dyskryminacji innowierców i ludzi o innym etnicznie pochodzeniu. Jestem przeciwny traktowaniu innych jak "podludzi". Każdy ma prawo do istnienia i każdemu człowiekowi należy się szacunek oraz nawet asymilacyjna kulturowo tolerancja zamykająca się w zdaniu: "Bądźcie i mieszkajcie z nami na naszych warunkach i szanujcie etnicznie kraj osiedlenia i jego mieszkańców mających prawo do rządzenia własnym krajem przez jego tradycyjną wielowiekową ludność".
 
Z powyższym zastrzeżeniem chciałbym, aby Polska dla Polaków była jak Izrael dla Żydów...
 
Pozdrawiam...
 
P.S.
Na razie koniec z pisaniem o tym wszystkim. Teraz jest kampania wyborcza i nad nią winniśmy się pochylić i pisać o niej, bowiem są to najważniejsze wybory od 1991 roku. One zdecydują o przyszłości naszej Ojczyzny...
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 

KOMENTARZE

 • Bez porządku matematycznego nie mamy żadnych szans na narodową demokrację.
  .
  Przykro pisać, ale z nonszalancją patrzymy na brak prawdziwej równowagi w Polsce.
  Dlatego w starciu ze sztucznym i prawdziwym bałaganem zawsze przegramy.
 • @goodness 20:02:31
  Demonkracja jest wymysłem szatana. Stado wilków zawsze demokratycznie zeżre owcę
 • @Jan Paweł 07:45:36
  Demokracja jest systemem zachowania gatunku.

  Stado owiec, demokratycznie potrafi rozdeptać wilka.
 • Wzorem ustroju państwowego jest hierarchiczny model pokazany nam przez Pana Boga
  Przywódca, namaszczony przez Pana Boga, Jego tzw pomazaniec, prowadzi naród pod natchnieniem Ducha Świętego a on i jego podwładni wspierają to dzieło modlitewnie i życiem zgodnym z Prawem Bożym.

  Wszelkie wyłamania od tej zasady skutkowały, jak widać w historii tragicznie, zarówno dla władców jak i całych narodów.
 • @goodness 07:55:45
  Tak czy owak w demonkracji, zawsze ktoś kogoś albo zjada, albo rozdeptuje.
  Obecnie mamy demonkratyczne rozbestwianie się środowisk LGBT i za niedługo demonkratycznie usankcjonowane będą pedofilia, zoofilia, nekrofilia (biedne rodziny może zamiast pochówku, od razu będą sprzedawały bliskich zmarłych nekrofiliom?) itd...
 • @goodness 07:55:45
  Kiedyś, gdy człowiek żył zgodnie z Prawem Bożym, życie wyglądało tak, że stada owiec, wilków, lwów itd i ludzie, żyli ze sobą w zgodzie i nikt nie musiał nikogo zżerać ani rozdeptywać.
 • @Jan Paweł 08:01:41
  Autor dokładnie opisał narodową demokrację w Izraelu. Tam nie dzieją się sprawy o których piszesz.
  Polski system trójkąta władzy jest prymitywny przy dwóch trójkątach dających sześciokątną równowagę władzy.
  Świat jest binarny, dlatego hierarchiczny model pokazany nam przez Pana Boga jest wzorem demokracji o kształcie piramidy.

  Opisywana bezkształtna demokracja przez Szanownego Pana nie posiada żadnych granic, dlatego nazywanie takie coś demokracją jest nieprawdą.
  Pozdrawiam
 • @goodness 08:21:12
  wiem, że powstają rózne systemy władzy, ale nie ma niczego lepszego od systemu opartego o Prawo Boże, bo wtedy Pan Bóg go wspiera. I wtedy jest tak, że tak jak to było z Żydami na pustyni, manna (czyli pozywienie) spadało z Nieba a przez 40 lat ich wędrówki po pustyni, nie zdarły im się buty ani ubrania.
 • To nie tak!
  "To nasze państwo i winniśmy je traktować jak Żydzi traktują swój Izrael, syjonistyczną ziemię obiecaną. Naszą ziemią obiecaną jest Polska, nasza Polska. I traktować ją winniśmy jak Żydzi swój Izrael."
  ------------------
  Dlaczego nie tak?
  Ano dlatego, że gdyby wszyscy Żymianie z całego świata osiedlili się w dzisiejszym Izraelu - to Izrael ten - nie przetrwałby ani dekady.
  Żymianom potrzebny jest dzisiejszy Izrael jako - dziupla. Dziupla w znaczeniu złodziei samochodów.
  Izrael dla Żymian to cała Ziemia! Cała Ziemia nie wyłączając z tego terenów dzisiejszej - atrapy Polski.
  Wniosek?
  Czy Autor nie raczył zauważyć, że jednostronna wojna czarciego pomiotu z ludźmi stworzonymi przez Boga - nasila się? Nasila się do tego stopnia, że ludzi chorych (zboczeńców seksualnych) nie leczy się - tylko napuszcza się ich na ludzi zdrowych. Stawką w tej wojnie jest depopulacja o miliardy istnień - odczłowieczenie człowieka - zrównanie go ze zwierzętami - aby potem traktować go tak - jak traktuje się muchę owocówkę.
 • Polska powinna być państwem Polaków ..
  z oczywistym szacunkiem dla praw mniejszości Narodowych.
  Mniejszości Narodowe to stan zastany i trzeba go uszanować choć niekoniecznie promować...jak sprowadzanie wrogich Polakom banderowców.

  Polska historycznie to jak każde państwo historycznie to dyktatura oligarchów (królowie, możnowładcy) dla nich tzw naród to byli tylko niewolnicy, poddani, tania siła robocza, źródło ich bogactwa wynikającego z wyzysku..
  Oligarchowie podejmowali decyzje nie w interesie narodów ale we własnym interesie... tylko czasem ten interes zbiegał się z interesem niewolników... np podczas obcych najazdów...władca się bronił przy pomocy niewolników i to niewolnicy byli zabijani przez najeźdźców a władca jak już to ginął na samym końcu.

  Wtedy Polska to była prywatna własność jednego lub kilku oligarchów.
  To nie było państwo narodowe bo oligarchom wszystko jedno kto był ich niewolnikiem... a sami też nie mieli za wiele związków w z narodem...gadali po francusku, niemiecku, rusku, czesku... krzyżowali się międzynarodowo... a z narodem się nie chcieli krzyżować... bo wice rozumicie.. błękitna krew...

  W okresie międzywojennym masy niewolników różnojęzycznych wymieszanych przez wielowiekową politykę władców, oligarchów
  na tle rewolucji w Rosji wzięły się za wyzwalanie spod dyktatu oligarchów i innych dyktatów.. powstały ruchy narodowo wyzwoleńcze... takie jak ruch Piłsudskiego ale i ruch banderowców...
  Polacy wyżynali Ukraińców za Piłsudskiego .. a Ukraińcy wyżynali Polaków za Hitlera i później... wszyscy szczerze nienawidzili żydów a Hitler najbardziej.
  na tym te zaczęły się niezwykle krwawe czystki etniczne...

  Po pokonaniu Hitlera podjęto słuszną decyzję że ten krwawy burdel wielonarodowościowy trzeba uporządkować...
  To porządkowanie to taki podział granic plus przesunięcia ludności aby powstałe państwa były jednolite narodowo... i tak zrobiono..
  Ukrainę opróżniono z Polaków których przesiedlono do Polski, z Polski usunięto Niemców których przesiedlono do Niemiec.
  Powstały państwa Narodowe... i to była bardzo dobra koncepcja rozładowująca wewnętrzne konflikty narodowościowe.
  Polacy musieli uporać się z bandytami OUN na terenie Polski i zrobili to źle... zamiast bandytów eksportować na Ukrainę to ich wysiedlili na inne tereny Polski na ziemie zachodnie...w ten sposób w Polsce została zachowana wroga Polsce V kolumna banderowców.
  To był wielki błąd.
  Kolejna V kolumna w Polsce to żydzi których podobno Hitler wymordował co do joty... a tak naprawdę to oni pozmieniali nazwiska na polskie kupili lewe papiery i znikali z ewidencji jako żydzi a pojawiali się jako "Polacy" żydów w Polsce po wojnie było kilka kilkanaście razy więcej niż powinno być gdyby Holocaust był taki jak każą nam wierzyć żydzi.

  Dzisiaj sobie uświadamiam że dookoła mnie w dzieciństwie pełno było żydów na polskich papierach... żydzi wyjeżdżali na ziemie odzyskane w nadziei że nikt tam ich nie rozpozna...podobnie jak bandyci przeklęci, jak szmalcownicy..i inni bandyci.

  Tak więc po wojnie Polska miała dwie wrogie V kolumny żydowską i banderowską.
  Te dwie wrogie kolumny przy pomocy wrogów Polski stworzyły solidaruchów i przejęły władzę w Polsce..
  dalej już wiemy co się działo..

  Polska by odzyskać wolność musi pozbyć się u władzy tych dwóch wrogich kolumn.
  Gomułka już raz tego dokonał w 68r i Polska natychmiast dokonała wielkiego skoku gospodarczego.

  Dzisiaj PIS próbuje dokonać skoku gospodarczego... i bardzo dobrze..
  niestety skok będzie bardzo utrudniony z powodu przeciwdziałania tych dwóch wrogich V kolumn (żydowskiej i banderowskiej).

  Polska musi stać się docelowo Państwem Polaków z prawami dla tych wrogich mniejszości... ale bez prawa rządzenia Polakami na każdym szczeblu władzy państwowej i samorządowej..
  nawet w gminie żydowskiej czy banderowskiej Polak powinien być szefem a lokalny żyd czy banderowiec zastępcą...

  Na razie mafie żydowska i banderowska są zbyt silne bo mają wsparcie z UE i z USA... co nie znaczy że za chwilę po upadku USA nie stracą na znaczeniu..
  wtedy powinno powstać państwo Polskie (zapisane w Konstytucji) w którym suwerenem jest Naród Polski a mniejszości mają swoje prawa choć nie przywileje.

  Izrael dobrym wzorce poza jednym fundamentalnym faktem.. Izrael buduje swoje państwo na cudzych ziemiach...
  Palestyna to państwo Palestyńczyków a żydzi tam są najeźdźcami...okupantami agresorem..

  Ciekawe jest to że żydzi budują w Izraelu państwo narodowe a wszędzie na świecie niszczą państwa narodowe i wymuszają multikulti...
  to realizacja "prawd" Talmudu że jedynym Narodem są żydzi a reszta to goje czyli zwierzęta stworzone przez żydowskiego Boga na kształt ludzi by lepiej służyć żydom..

  Polska dzięki Hitlerowi (Holocaust) i Stalinowi (granice i repatriacja ludności) ma wielką szansę by stać się państwem Narodowym...
  Tę szansę trzeba wykorzystać.
  Trzeba pozbyć się milionów banderowców z Polski i odesłać ich do ich kraju... to pierwszy ruch który trzeba zrobić (zakaz pracy .. a pobyt wyłącznie turystyczny... i żadnego socjalu dla obcokrajowców jedyny socjal to darmowa deportacja). Można banderowcom (a raczej ofiarom banderowców) pomagać ale na Ukrainie.
  to element walki z żydowskim narzuconym multikulti..
 • @Jan Paweł 07:45:36
  .. a stado owiec wypędzi wilka...

  Pytanie kogo jest więcej wilków czy owiec...
  odpowiedź wilki to oligarchowie i ich sługusy .. a owce to Naród...
  wilków jest z 100-200 tys a owiec cała reszta...

  Problem w tym że w Polsce nie ma demokracji... jest dyktatura międzynarodowych wilków.
 • @Oscar 08:41:29
  Panie Oskar - nie dokona Pan prawidłowej analizy historycznej bez czynnika jakim są dzieci diabła.
  Czynnikiem wszelkich nieszczęść na tej Ziemi jest podjudzanie i zaczęło się ono od podjudzania poddanych na króla a obecnie mamy podjudzanie ludzi chorych (zboczeńców seksualnych) na ludzi zdrowych.
  Wniosek?
  Bez podjudzania - następuje ewolucyjnie asymilacja - i gdyby nie owo podjudzanie (zawsze przez jednych i tych samych) w wyniku której mieliśmy II WŚ - to na Wołyniu wszyscy mówiliby obecnie po Polsku, wszyscy byliby z tego dumni i żyli w zgodzie.
 • @demonkracja 09:30:40
  Nie ma czegoś takiego jak dzieci diabła.
  .. są różne narodowości i różne ideologie.. często na tle religijnym..
  wszyscy jesteśmy dziećmi ewolucji.

  Trzeba zwalczać szkodliwe, zbrodnicze ideologie.. a nie ludzi.
  ludziom co najwyżej utrudniać lub uniemożliwiać realizację ich zbrodniczych ideologii... a za zbrodnie karać ..uczciwie i sprawiedliwie.

  koncepcja "dzieci diabła" prowadzi do zbrodni ludobójstwa bo implikuje że trzeba te "dzieci diabła" fizycznie zlikwidować... Hitler tak rozumował.
  Odczłowieczanie przyszłych ofiar jest pierwszym etapem do zbrodni...
  bo wtedy zbrodnia tak bardzo nie rani sumienia..zbrodniarza.

  Ja jestem za innymi metodami.. trzeba zwalczać zbrodnicze ideologie.
  (rasizm, syjonizm, nazizm, banderyzm, kolonializm, kapitalizm...liberalizm...islamizm...niewolnictwo...oligarchizm, monarchizm, komunizm....ortodoksyzm religijny wszelkiej maści)

  a wspierać demokrację, socjalizm bezpieczeństwo i prawa dla wszystkich obywateli...
 • @Jan Paweł 08:38:07
  Lepszego systemu od systemu Boga nie ma. Oczywiście tylko, że do tego systemu potrzebna jest największa wiedza.

  Tragedia pewna, gdy ludzie omijają stopniowy rozwój nauki wielkiej kultury demokracji, a bezpośrednio korzystają z systemu trójpodziału udając bogów na Ziemi.
 • @Oscar 09:47:08
  ----------------
  "Nie ma czegoś takiego jak dzieci diabła."
  ----------------
  Czy aby na pewno?
  "Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego:
  Wniosek?
  Klucz do rozwiązania problemu z dziećmi diabła na Ziemi - przyniósł sam Jezus Chrystus a polega on - nie na tym aby kogokolwiek likwidować fizycznie - (człowiek nie ma szans z Szatanem) tylko na tym aby swoim postępowaniem uczynić dzieci diabła - bezsilnymi.
  Po prostu nie ulegać kuszeniu, podjudzaniu, kłamstwu, etc.
 • @demonkracja 10:07:01
  To nie jest kącik religijny.
  To jest portal polityczny...gospodarczy...

  Tak nachalna indoktrynacja religijna budzi odruch wymiotny...
  My mówimy o sprawach realnych... religii nic do tego .. a się wpieprza ze swoimi, przepraszam, bredniami.

  Naprawdę trzeba mieć umiar... a nie jak Jehowy włazić wszędzie ze swoimi bredniami... to jest mobbing...stolking... taki sam jaki uprawiają tęczowe zboczeńcy oni też teraz wszędzie włażą...ze swoją ideologią.
  Oba te nurty są siebie warte.
 • @Oscar 13:30:05
  ------------------
  "To nie jest kącik religijny.
  To jest portal polityczny...gospodarczy..."
  ------------------
  Z tym się zgadzam i tego nigdy nie negowałem. Natomiast Pan powinien przyjąć do wiadomości ten oto fakt - że nie potrafisz Pan poznawać - kto zacz - po owocach. Tego faktu nie zamaskujesz Pan nawet wtedy - kiedy będziesz Pan wyznaczał temu portalowi w swoim oczywiście zakresie - szlaban dla Boga czy prawdy w ogóle.
  Wniosek?
  Rozum ludzki bez Boga staje się wrogiem dla swojego właściciela i jego otoczenia.
 • @demonkracja 13:48:29
  Prymitywne brednie rodem ze średniowiecza.

  Mamy XXI wiek... i już wiemy że to co gada KK a wcześniej żydzi na temat swojego Boga to brednie w świetle dzisiejszej nauki.

  Wiemy że Świat nie ma 6 tys lat .. że ewoluował podobnie jak życie...
  żydowscy pasterze sprzed 2000 tys lat tego nie wiedzieli więc wypisywali brednie...podobnie średniowieczni klechy... i kazali w to ludziom wierzyć.
  W Biblii jest cała masa bredni... to nie może być podstawa ludzkiej cywilizacji... to tylko opowiastki historyczne z interpretacja prymitywnych ludzi tamtych czasów.
  Ciekawe .. ale nie jako fundament cywilizacji ale jako "artefakt" historyczny pokazujący jacy byli ówcześni ludzie (jacy prymitywni w swoich wyobrażeniach byli).

  Deszcz nie pada bo żydowski Pan Bóg chce ale dlatego że .. zmienia się ciśnienie i temperatura w warunkach określonej wilgotności.
  ... itd itp... można tak bez końca.
  Słońce to gwiazda jakich miliardy a nie siedziba Boga Ra.
  "Niebo" to kosmos a nie siedziba żydowskiego Boga nad chmurkami..

  nie pojmuje jak można na serio być tak oderwanym od realnej rzeczywistości...
  nie można.. ale fałszywie to już można .. idiotów nie brakuje na których można zarobić..
 • @Oscar 14:36:05
  "Mamy XXI wiek... i już wiemy że to co gada KK a wcześniej żydzi na temat swojego Boga to brednie w świetle dzisiejszej nauki."
  -----------------
  Ano mamy XXI wiek i ciągle wkładamy pokarm do otworu gębowego - a nie tego - co to w tym XXI wieku uznano otwór ten za uniwersalny - przynajmniej u mężczyzn. Nauczanie Jezusa Chrystusa kompletnie czarci pomiot przenicował pod siebie i nadał mu tytuł - "Nadstaw drugi policzek".
  Wniosek?
  Chodzi o to aby zgodnie z boska wolą pobyt Jezusa Chrystusa na Ziemi wzmacniał ludzi a nie czarci pomiot - co ma obecnie miejsce.
  Czy Pan tego nie rozumie, że siła, która może jednoczyć ludzi i prowadzić ich zgodnie z naturą przez to ziemskie życie - nie rezyduje na Ziemi?
 • @demonkracja 18:13:39
  Fantastyka bardzo rozwija wyobraźnie zwłaszcza u dzieci.
  Jest jednak niebezpieczna bo odrywa dziecko od realiów świata materialnego.
  Takie oderwane dziecko nie jest w stanie samodzielnie żyć.

  Widzimy co się z dziećmi dzieje zatopionymi w świat wirtualny w swoich smartfonach... to niebezpieczne ... jak również fantastyka literacka...
  by nie odlecieć warto dzieciom uświadamiać co jest światem wirtualnym a co rzeczywistym...i co w bajkach jest bardziej serio (np uczucia, relacje..) a co tylko wywoływaniem emocji (bijatyki, siedem żyć, skoki z wieżowca...rozrywanie na strzępy...bocian i kapusta ).
  Dzieci nie mogą na poważnie wierzyć w te bajki którymi są zasypywane i które uwielbiają... ale brać z nich budujące nauki... (np dobro i zło..)
  To poważne zadanie dla rodziców...

  Bajki religijne to też bajki ..takie same jak dzisiejsze "Harry Pottery" czy inne "Kaczory Donaldy" tyle że powstałe 2000 tys lat temu i skrojone na ówczesną wiedzę "twórców".

  Istotna różnica to taka że dzieciom każe się w te bajki religijne wierzyć na poważnie...
  To jest wprost okaleczanie dzieci...tworzenie pożytecznych idiotów całkowicie w rękach KK.
  świetny biznes .. ale kosztem ludzi .. Sekty które robią dokładnie to samo co KK (tworzą własne wersje bajek dla pożytecznych idiotów) są zakazane... i słusznie..
  KK powinno być zakazane przynajmniej dla dzieci do lat 18...
  a potem niech sami decydują.. już mają rozumki.. potrafią się bronić przed bajkami...

  Indoktrynacja dzieci jest jak molestowanie seksualne dzieci... dzieci nie zdają sobie sprawy że są krzywdzone.. w obu przypadkach.
 • @Oscar 18:44:30
  Pełna zgoda z Pańskim wpisem - ponieważ w Kościele za sprawą czarciego pomiotu - już dawno brakło miejsca dla Jezusa Chrystusa - jako Boga. Oceniam to po takim a nie innym zachowaniu się czy to hierarchów czy to szeregowych kapłanów.
  Wniosek?
  Skutkiem tej nienormalności jest Pański przypadek.
 • hmm..
  Polak to Polak, my wiemy kim jesteśmy i nie musimy się od nikogo uczyć, ani nie przechodzić badań genetycznych.

  pozdrowił

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej