Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
793 posty 2211 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Skandaliczny i żenujący list byłych ambasadorów do D. Trumpa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak widać wizyta prezydenta USA w Polsce przeszkadza lewakom na całym świecie a tym bardziej polskiej KO-PO i jej przybudówek.

Bardzo krótko...
 
Byłem zszokowany, naprawdę. Jest coś nienormalnego w ich głowach i tylko należy się cieszyć, że już nie są ambasadorami, bo w ogóle nie powinni nimi nigdy być. Tylko kto ich powołał? Nie czasem rządy PO-PSL?
 
To jest coś nieprawdopodobnego, że ludzie, którzy niegdyś reprezentowali Polskę na zewnątrz naszego kraju teraz go szkalują i do tego mijając się z prawdą a jedynie przedstawiając insynuacje totalnej opozycji.
 
To jest obrzydliwe i zasługuje na określenie ich jako zdrajców stanu a więc ludzi, którymi powinni zająć się: prokuratura, sądy i służby specjalne, bo to jest działanie na szkodę naszej Ojczyzny, szczególnie przed wizytą D. Trumpa w Polsce.
 
Całkiem niedawno amerykańskie „The Washington Post” skierowało do D. Trumpa list, który go przestrzegał przed wizytą w Polsce i jawnie sugerował mu, żeby do naszego kraju w ogóle nie przyjeżdżał. Wedle wielu inspiratorką tego tekstu była żona R. Sikorskiego Pani Anne Elizabeth Applebaum, Anne Elizabeth Sikorska, która uzyskała obywatelstwo polskie dopiero w roku 2013, więc jak ma czelność pouczać nas co jest dobre a co złe?
 
Jak widać wizyta prezydenta USA w Polsce przeszkadza lewakom na całym świecie a tym bardziej polskiej KO-PO i jej przybudówek.
 
Dobrze, że D. Trump ma swoje zdanie o lewackich mediach i nie wierzy im za grosz. Ma zresztą z nimi złe doświadczenia a on dobrze pamięta jak i jego oczerniano w tychże w czasie kampanii wyborczej.
 
Wizyta prezydenta USA jest wizytą na najwyższym szczeblu światowym i tylko należy się cieszyć, że on na tyle docenia Polskę, iż zdecydował się jednak przyjechać na okrągłą rocznicę wybuchu II WŚ.
 
I żaden Polak nie powinien być tej wizycie przeciwny, bo inaczej trzeba go traktować jako zdrajcę, tylko jako perfidnego zdrajcę... jak onegdaj Targowicę.
 
Wynoszenie politycznego sporu wewnętrznego na arenę międzynarodową tylko działa przeciwskutecznie, bo Polacy tego nie lubią. Swoje polityczne sympatie zachowajmy tu w kraju a nie rozprzestrzeniajmy na świat. Tylko tyle i aż tyle.... Ale czego się można spodziewać od totalnych? Niczego więcej, no chyba, że już mają przygotowane inne perfidne plany ataku na Polskę o Polaków
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw". 

KOMENTARZE

 • Autor
  Do czego te sqrwysyny się posuwają.
  To swołocz bez godności i honoru. To najgorszy sort ludzi.
  13.10 pokażmy, że miejsce tych szubrawców i zdrajców ludzi niegodnych miana Polaka jest na smietniku. I oni mają czelność nazywać się ambasadorami. Toż to Targowica każdym calu.
  Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne.
  Art. 82. Konstytucji RP.
  Sygnatariuszom donosu na Polskę dedykuję. Faktycznie. Gdybyśmy mieli państwo prawa, to powinne te kanalie już od dzisiaj gnić w kryminale.
 • SIkorski?
  Przypomnijcie. To ten nieudaczny minister z czasów rządów PiS a potem PO (a wcześniej przydupas Olszewskiego)? Czyli PiS-PO to takie samo zło
 • komuchy
  Wywalone komuchy byli aparatczycy z PZPR, co się dziwić. Ale za szkalowanie Polski za granicą - prokurator !!!
  Wybory za pasem czy PiS musi mieć tak idiotyczną i niepoważną opozycję !
 • @Tezeusz 12:35:56
  Wierne ucznie Władka "Bydło" Bartoszewskiego
  Dyplomatoły
 • @Husky 12:41:34
  Waszczykowski również? I Czaputowicz?
  Slabi jesteście.
 • @Tezeusz 12:35:56
  Pełna zgoda, tylko ty jesteś sekciarz. Ja bym ścigał każdego. Nieważne czy Schetynę, czy Macierewicza. Obaj w róznych kwestiach skamleli o wsparcie zagranicą
 • @Wican 12:44:56
  Zdrajców Polski - tak i nie ja a organy państwa zgodnie z ustawowymi kompetencjami.
 • Oczywiście te działania to zdrada stanu i prokurator powinien się nimi zająć
  Ale....mnie zastanawia jakie rachunki przywiezie Trump Polakom do zapłacenia. Tak się zastanawiam.... Dostaliśmy od ameryki jakąś istotną pomoc - w sensie geopolitycznym lub gospodarczym na przestrzeni jej istnienia?
 • Warto
  Pamiętać, że w ,,polskim,, MSZ cały czas unosi się duch Bronisława Geremka, czego min.Czaputowicz jest doskonałym przykładem. Jest że stajni ,,drogiego Bronisława,,. Dlaczego Polacy nie powinni być przeciwni wizycie Donalda Trupa? Bo racja Partii racja Narodu? To było w systemie słusznie minionym, czyżby autor przejawiał jakieś niezdrowe tęsknoty?
 • @Husky 12:41:34
  Raczej prof Geremka. Czaputowicz jest z jego ,,stajni,,
 • @ Autor - 1*
  Pała za poniższy fragment:

  "Wizyta prezydenta USA jest wizytą na najwyższym szczeblu światowym i tylko należy się cieszyć, że on na tyle docenia Polskę, iż zdecydował się jednak przyjechać na okrągłą rocznicę wybuchu II WŚ."

  D.Trump to persona non grata w Polsce. To kreatura wspierająca żydowskie roszczenia Just 447. Ta wizyta ma podtrzymać, wesprzeć, antyrosyjską, antysłowiańską, antypolską, antynarodową i antypaństwową politykę syjonistycznego PiS realizowana w interesie światowego żydostwa z USA-Izrael-Wlk.Brytania. Polska i Polacy są traktowani przez USrael instrumentalnie, jako ewentualne mięso armatnie w interesie Żydów.
  Przyjeżdża do Polski prezydent kraju, który finansował wojnę Hitlera uznanego za człowieka roku 1938 przez magazyn TIME.

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/02/52655891_326038421351869_5958949587677872128_n.jpg
  Amerykańsko-Niemiecka parada w Nowym Jorku...30 października 1939 r.
  Niemcy wymordowali już wtedy dziesiątki tysięcy Polaków
  https://dorzeczy.pl/historia/80149/Nazisci-z-USA.html
  __________________________

  List byłych ambasadorów - właśnie ambasadorów czego, IIIŻydo-RP/Polin, przecież nie Polski.
  Czy jest jakikolwiek sens komentować przepychanki wśród antypolskiego żydostwa, które należy z życia politycznego Polski bezwzględnie wyeliminować?
  A oto to POPiSowe środowisko:

  Wśród politycznych doradców i współpracowników w kwestiach polityki energetycznej żydo-rządów PiS znaleźli się Żydzi z dwóch, wydawałoby się przeciwnych, opcji politycznych, np. R.Schnepf, H.Szlajfer, przyjaciele Michnika (opcja PO) i P.Naimiski, kolega i współpracownik A.Macierewicza (opcja PiS) – różne polityczne opcje, a cele polityczne te same: na rzecz żydostwa i przeciw Polsce !

  "W Kancelarii Premiera Marcinkiewicza (rządy PiS 2005-2007) wyjątkowo silną pozycję zajmował jego doradca Ryszard Schnepf, pełniący funkcję sekretarza stanu ds. międzynarodowych i mający zasadniczy wpływ na obsadę tej części Kancelarii, która jest odpowiedzialna za politykę zagraniczną. M. in. nominatami Schnepfa są dyrektor i zastępca dyrektora departamentu polityki międzynarodowej. Jego związki z Premierem datują się jeszcze z czasów rządu Jerzego Buzka i po dziś dzień Premier publicznie podkreśla, że łączy ich osobista przyjaźń.

  (Schnepf) Zapewniał, że ma dobre stosunku ze Stefanem Mellerem, co gwarantuje bezkonfliktowość na linii Kancelaria MSZ. Było to zapewne szczególnie istotne dla Premiera w sytuacji, gdy ministrem spraw zagranicznych był polityk Unii Wolności, ściśle związany z lewicą laicką, a istotną rolę w MSZ odgrywał inny znany przywódca tej formacji Henryk Szlajfer."

  Za: Tygodnikiem Katolicko-Narodowym Głos (A.Macierewicza), „Dywersja, czy głupota”

  http://www.glos.com.pl/Archiwum_nowe/Rok%202006/021/strona/gaz_i_ro
 • @Husky 12:14:09
  Zgadzam się z Tobą. Nie mają nic na swoje usprawiedliwienie. To po prostu zdrajcy Rzeczpospolitej i tak winni być traktowani. To jakaś aberracja i himalaje hipokryzji. Tak ich boli ciepła posadka? Sądzę,że tak...
  Pozdrawiam
 • @Wican 12:26:08
  Kiedyś faktycznie "Kaczor" miał złą rękę do wybrania odpowiednich ludzi, teraz jest inaczej.
  Pozdrawim
 • @Husky 12:41:34
  Dobrze skomentowałeś wpis Tadeusza. Ale prawda jest taka, że trzeba natychmiast pozbyć się ludzi w dyplomacji, ludzi, którzy są tymi postkomuchami.
  Pzdr
 • @zbig71 13:45:42
  Geremek był ostatni, który walczył o interes Polski. Jego antypolonijna działalność jest powszechnie znana.
  Pzdr
 • Autor
  Zgadzam się z Panem to żenada. Mogą krytykować politykę zagraniczną tego rządu bo są politykami, ale prosić głowę obcego państwa o interwencję to gest lokaja wobec pana. Mało że rządzący robią mu ,,łaskę' już nie na kolanach , a leżąc, to jeszcze te ,,tuzy dyplomacji'' dokładają swoje. My już nie jesteśmy nawet republiką bananową. Nie dziwię się że takie Żorżety i Danielsy nakazują tym ,,naszym,, co mają mówić i co robić żeby nie zdenerwować swoich panów.
 • @krzysztofjaw 16:59:24
  Zdaje się, że z teczki ,, drogiego Bronisława,, zostały same okładki. Warto postawić pytanie, jakie ten osobnik miał kontakty z Wielkim Wschodem Francji. I jakie skutki z tego tytułu ponosi Polska?
 • @Rzeczpospolita 14:12:18
  Przytoczył Pan wiele argumentów. Wie Pan, że ja odnoszę się do Żydów z rezerwą, ale wizyty prezydenta USA są na najwyższym szczeblu i nie można tego nie doceniać.

  Ja wiem, że podpisał ustawę 447, ale co z tego wynika? Jak na razie nic. Zobaczymy po wyborach i jeżeli nasz rząd
 • @krzysztofjaw 17:24:34
  Wynika np:list 88 senatorów, aby sekretarz stanu Pompeo wpłynął na władzę polskie , aby te ,,zmieniły ustawodawstwo,,. A zachowanie PiS pod tym względem jest akurat bardzo niejasne.
 • @krzysztofjaw 17:24:34
  Stosując pańska dialektykę byłoby np. rzeczą normalną przyjąć z atencją rządową wizytę A.Hitlera w Polsce, Hitlera, który wcześniej żądał od Polski m.in. włączenia Wolnego Miasta Gdańska do III Rzeszy i eksterytorialnego korytarza łączącego Prusy Wschodnie z Niemcami.

  Można być politycznym niedorajdą, ale pozwalać na poniżanie Państwa Polskiego to już chyba przesada, a tym właśnie są żądania USA wobec Polski w kwestii Just 447 podpisane przez D.Trumpa. Krótko mówiąc atencja wobec Trumpa i USA to jest skurwienie się.
 • @
  Do zdrajców stanu, którzy niegdyś współpracowali z Grupą „D” Departamentu IV MSW do Walki z Kościołem należy również żydo-Kosiur występujący tutaj jako „Rzeczpospolita”. Utożsamiony z pozostałymi członkami marginesu społecznego w Polsce (niecałe 2%), Kosiur mniakalnie realizuje ich syjonistyczny program:
  1. depopulacja Gojów. „Zlikwidować katolickich bydlaków!” - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
  2. Nowy Porządek Świata! (NWO). „Bóg jest chrześcijańską legendą” - Rzeczpospolita 08.09.2016 15:27:57)
  3. „Gdybyś w 1953r. był dorosły, to z całą pewnością rozpaczałbyś po śmierci Stalina.” - Rzeczpospolita 01.12.2018 12:50:30

  Dzialalność w/w typow ogranicza się glownie do programu: „Wystarczy parę dobrych nośnych haseł i właściwie dobranych obietnic" - Rzeczpospolita 23.09.2016 16:56:18
  Płacząc po Stalinie żydo-Kosiur startował na Prezydenta Polski z partii PiS!

  W ramach powyższych haseł, stalinowiec Kosiur, o wartosci nie większej niż wiór z własnej stolarni, ponownie kłamie powyżej pisząc, że Prezydent Trump „wspiera żydowskie roszczenia Just 447 oraz podtrzymuje antyrosyjską, antysłowiańską, antypolską, antynarodową i antypaństwową politykę syjonistycznego PiSu”. Żydo-Kosiur napisał też, że „Przyjeżdża do Polski prezydent kraju, który finansował wojnę Hitlera uznanego za człowieka roku 1938 przez magazyn TIME.”
  Podkreslam, że magazyn TIME od samego początku jest magazynem międzynarodowej żydo-komuny, i jako przykład „prasy zagranicznej” był sprzedawany w polskich EMPiK'ach za czasow PRLu.
  Prezydent Trump, natomiast, urodził się w Nowym Jorku dwa lata po wojnie.
  Tyle na temat powyższego wyskoku żydo-Kosiura.
 • @Tezeusz 12:35:56
  Szkalowanie Polski (Polin??) zza granicy, z krainy-U futrowanej szmalem polskich podatników, jest i będzie (bo ma być) bezkarne.

  W końcu nawet ten zadeklarowany dziwkarz Huśki przyznał powyżej, że Polin państwem prawa nie jest.
  Ogłosił się też pierwszym wrogiem spamerów..
 • Do żyda syjonisty @Tezeusz 12:54:52
  Słowianie ! precz z żydo-syjonistyczną hołotą która CENZURUJE !!!

  @ele 09:00:59
  tak toczno towariszcz.!!!

  Masz bana wiesz za co !
  nadużycie link skomentuj
  Tezeusz 28.08.2019 09:18:20

  żydo-syjonistyczny wszarzu o nicku Tezeusz ! jestem POLAKIEM SŁOWIANINEM i politycznym wrogiem takich syjonistycznym wszarzy jak ty którzy okupują Polskę ! a twoje miejsce jest w Izraelu !

  POLSKA TO SŁOWIANIE !!! SŁOWIANIE TO POLSKA !!!!

  SŁOWIANIE ŁĄCZMY SIĘ W WALCE PRZECIW OKUPANTOWI ŻYDOWSKIEMU !!!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach !
 • @Zdzich 18:37:15
  Jest pewna zależność. Trzeba odróżnić poglądy od intencji. Ja też uważam, że Kosiur ma złe intencje i to mnie boli, bo nieraz pisze z sensem... Ale jest skrajnym antypolakiem nierozumiejącym wyzwań współczesnego świata i tyle.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 21:43:54
  Czy oświeciłby mnie Pan w kwestii "wyzwań współczesnego świata", których nie rozumiem oraz w kwestii mojego skrajnego antypolonizmu, w czym on się przejawia?
 • @Oracz 18:43:07
  Sprecyzuj swoje myśli ?
 • To
  Ci ,,dyplomaci,, nie wiedzą, że Tramp w Stanach jest oskarżany dokładnie o to samo, o co oni oskarrzają rząd w Polsce? Nic dziwnego, że ,, Polska,, dyplomacja ledwo zipie. Sygnatariusze tego listu mają podstawowe problemy ze spostrzegawczością.
 • @zbig71 13:45:42
  Waszczykowski to też uwolska ferajna
 • @krzysztofjaw 16:50:36
  Bzdura, choćby Gliński (lewe skrzydło udecji) czy doradca Tuska Morawiecki UW to naturalne środowisko Kaczelnika
 • @Rzeczpospolita 22:34:22
  Tu ja pomogę. Pan kwetionuje całą historię Polski a to może obić tylko antyPolak
 • @krzysztofjaw 21:43:54
  “Trzeba odróżnić poglądy od intencji. Ja też uważam, że Kosiur ma złe intencje i to mnie boli, bo nieraz pisze z sensem... Ale jest skrajnym antypolakiem nierozumiejącym wyzwań współczesnego świata i tyle.”

  Skrajnym antypolakiem nierozumiejacym wyzwań współczesnego świata jest raczej krzysztofjaw. O czym najlepiej świadczy to zdanie:

  „I żaden Polak nie powinien być tej wizycie przeciwny, bo inaczej trzeba go traktować jako zdrajcę, tylko jako perfidnego zdrajcę... jak onegdaj Targowicę.”

  Bush jr. też tak mówił - kto nie jest z nami, ten zdrajca, po czym zawlókł swój kraj i ćwierć świata na wojny, które trwają do dzisiaj, bez mała 20 lat.

  No chyba, że za owo rozumienie wyzwań współczesnego świata uznać popieranie rządu okupacyjnego i mocarstw, którym on służy, na zgubę państwa polskiego i Narodu polskiego.
  Samymi intencjami natomiast piekło jest wybrukowane, radzę się z nimi tak nie obnosić.
 • @Wican 11:34:55
  To jest ogólnikowe stwierdzenie bez uzasadnienia - może choc jeden drobny przykład -?
 • Czy on słyszy, co mówi? Schnepf:
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mZDUyZi9wLzIwMTkvMDgvMjkvODI1LzQ5NS9kZjNjZmNkNmY3NzI0NTkyOTUzNjNmYTdmZmU3N2FhNi5qcGVn.jpeg
  Jako Polacy, powitaliśmy tym listem prezydenta Trumpa. Na świecie wiedzą, że w Polsce dzieje się źle. 23 byłych ambasadorów podpisało się pod listem otwartym do prezydenta Stanów Zjednoczonych. Apelują w nim o to, aby Donald Trump podczas zbliżającej się wizyty w Polsce odniósł się do kwestii praworządności. Zdaniem Ryszarda Schenpfa, byłego ambasadora Polski m.in. w USA, list ten jest „listem gościnnym” i zawiera „powitanie”. Co ciekawe, Schnepf porównuje całą sytuację do… przemocy domowej. Stwierdzamy fakt. To smutna rzeczywistość. Mówi się o nas , że zdradzamy, że pierzemy brudy poza domem. To niezbyt dobra tradycja, na której ja też się wychowałem nie mów nikomu, co się dzieje w domu. Konsekwencje są niekiedy smutne i codzienne bite żony w domach alkoholików, maltretowane dzieci. Wychodzimy z założenia, że to wewnętrzna sprawa, a dzieją się tragedie. W Polsce dzisiaj dzieje się źle i ja nie muszę tego udowadniać. To nie jest tylko kwestia polityczna, demokracji, łamania praw, prześladowania opozycjonistów czy sędziów. To też kwestia zapaści w służbie zdrowia i całej masy innych rzeczy oświadczył na antenie RMF FM Ryszard Schnepf. Pytany o to, co Donald Trump miałby z tym listem zrobić, były ambasador stwierdził, że rozgłos medialny pokazuje, że listo otwarty to skuteczna metoda, bo mówią o nim media w USA, a w kraju toczy się dyskusja. Jesteśmy posądzani o zdradę, że to niegodne. Ale ci panowie, którzy używają tego typu określeń zapominają o tym, że zdradą jest popchniecie Polski w nicość, w strefę pomiędzy. Ani Zachód, ani Wschód. Nie bez przyczyny mówimy o tym w momencie, kiedy będziemy obchodzić jedną z najbardziej tragicznych rocznic, a więc rocznicę napaści hitlerowskich Niemiec na Polskę. To byłą niewyobrażalna tragedia, również politycznie, m.in. dlatego, że byliśmy sami powiedział Schenpf. Jak dodał, nie wie, czy list dotarł do Trumpa, ale szanse na to są duże. Oświadczył, że byli ambasadorowie, jako Polacy, a co za rym idzie, gospodarze, „powitali wcześniej Donalda Trumpa”. Jeżeli gość, który nie może pozwolić sobie na precyzyjną i dojmującą krytykę powie tylko tyle, że demokracja dla wspólnoty transatalntyckiej jest ważna, albo że spójność jest ważna, to osobiście będę uważał, że to nasz sukces mówił. Przekonywał także, że wszystko, co zostało zawarte w liście to prawda, a na świecie wiedzą, jaka jest sytuacja w Polsce. Tu liczyła się skuteczność publiczna. Głos dociera do większej ilości osób, niż suche oświadczenie konferencji ambasadorów. Minister Waszczykowski wielokrotnie obrażał racje stanu Polski, czemu dawał dowód przez niestandardowe zachowanie. Rolą byłych dyplomatów jest zabieranie głosu. Mamy wszelkie predyspozycje do tego, żeby być w innym miejscu na mapie świata powiedział Ryszard Schnepf. Opozycja i byli ambasadorowie nie raz mówili o szkodzeniu Polsce na arenie międzynarodowej przez rząd. Czyżby w ogóle nie dostrzegali tego, co sami wyprawiają? wkt/RMF FM


  Ps..My, Polacy? jako Polacy? Przecież to Geremkowa Korporacja z plemienia "Szczur Śniady". Ty jesteś Polakiem? Zapomniałeś jak się nazywasz? Zabawne…jeden z przywódców trzeciego pokolenia żydowskiego Związku "Patriotów Polskich". Z niego taki Polak jak z chuja gwizdek. On i nie tylko on to żywy dowód trafność opinii Nordmana :"żydzi należą tak do państwa, którego są obywatelami, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta". Tak, tak. "Cały świat" dla tych 23 UBywateli - "tego kraju", "ludzi o bezczelnych twarzach" to Izrael i jego od zawsze judzące pasożyty rozsiane po całym świecie. Przecież to gość z żydowskiej rodziny o ubeckich tradycjach. Co więcej członek założyciel zakazanej kiedyś w Polsce żydowskiej loży masońskiej B’nai B’rith Polin. Typowy przedstawiciel stajni Geremka. Niestety w MSZ jest ich całkiem spora gromadka której należy się jak najszybciej pozbyć. Trump poprzez swoje służby dobrze wiek kim jest Sznepf vel Schnepf i jego koledzy. Zna ich przeszłość. Więc ich list szybko trafi do niszczarki w Białym Domu. Takim powinno zabierać się obywatelstwo, a przed zabraniem pod ścianę i rozstrzelać! Lepszej facjaty jako przykład „zdradzieckiej mordy” chyba się nie dałoby znaleźć.
  A te zapuchnięte od alkoholu oczy mówią wszystko! I nie miał racji Kaczyński mówiąc o „zdradzieckich mordach”? Tego SB-ckiego pomiota po ojcu ubeckim bandycie mordującym akowców już dawno powinniśmy wyrzucić z Polski. To syn Maksymiliana Sznepfa vel Schnepfa oficera pochodzenia żydowskiego i jednego z dowódców w czasie Obławy Augustowskiej. Przecież ci POPi czyli pełniący obowiązki Polaków nie muszą mieć skrupułów w oczernianiu Polski. To nie ich ojczyzna, oni tylko wykonują zadanie swoich mocodawców. Cynizm i „ten kraj” to ich znak rozpoznawczy. Jaki z niego Polak? TO obywatel „ten kraj” chwilowo bytujący tu i zarabiający na życie. Za chwile przemieści się do kolejnego „tenkraju”. To nieporozumienie, to trudne do pojęcia, że ktoś taki był ambasadorem Polski m.in. w USA! Czy komuś takiemu zależało na pozytywnym przedstawianiu i promocji kraju, który reprezentował? Dekomunizacji nie zrobiliśmy we właściwym czasie to wszelkie gówno pływa jak dzisiaj w Wiśle. Objąć ich wszystkich z tymi 23 Ustawą dezubekizacyjną, świadczenia emerytalne..zrównać do najniższych! Gliński powołał nową Radę Muzeum POLIN. Samych koszernych: między innymi Schnepfa, prof. Stole zajadłego polakożercę itp. Gliński i oni to ta sama ferajna. Krzywdy sobie nie zrobią. Wiadomo to na 1000%, że w Polsce są równi i równiejsi. Przy normalnych rządach ci ludzie już by tłumaczyli się, a prokuratura oskarżyła ich za dywersję i działalność na szkodę państwa polskiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej