Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
793 posty 2211 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Żydowskie inklinacje i co dalej?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

nnym aspektem jest to, że Niemcy spłaciły Żydów i teraz wspólnie z nimi próbują wybielić swój zbrodniczy faszystowski naród. Czysty interes a dla Niemiec element ich polityki historycznej.

Fakty i co z nimi zrobić... Tytuł trochę przewrotny i może znajdę odpowiedź w komentarzach.
 
Wujek żony Sikorskiego Annie jest (lub już był) naczelnym rabinem finansjery Nowego Jorku. Warto o tym pamiętać w kontekście nieuprawnionych roszczeń żydowskich wobec Polski opiewających niegdyś na sumę około 65 mld USD a teraz już na 300 mld USD i ustawa 447 ma podobno to zapewnić. A teraz nawet gazeta Annie (najprawdopodobniej za jej inspiracją) zwróciła się do prezydenta USA o nie przejeżdżanie do Polski. Na szczęście D. Trump nie lubi jak media mu dyktują co ma robić i do Polski przyjedzie.
 
Do tego dochodzi jeszcze polityka historyczna Izraela i żydowskich środowisk amerykańskich dotycząca niby współwiny Polaków za niemiecki Holocaust Żydów. Żydzi amerykańscy chcą m.in. zdjąć z siebie odium braku pomocy Aszkenazyjskim Żydom w Europie podczas ich eksterminacji przez Niemców podczas II WŚ. Oprócz tego cały czas Holocaust jest elementem biznesu żydowskiego, co trafnie opisał N. Finkelstein w książce "Przedsiębiorstwo Holocaust".
 
Innym aspektem jest to, że Niemcy spłaciły Żydów i teraz wspólnie z nimi próbują wybielić swój zbrodniczy faszystowski naród. Czysty interes a dla Niemiec element ich polityki historycznej.
 
Kolejnym aspektem jest to, że większość środowisk żydowskich od zawsze była związana z komunizmem i liberalnym oraz demoliberalnym lewactwem, jednocześnie przejmując sektor światowej gospodarki finansowo (bankowo) - korporacyjnej i prowadząc politykę zadłużania i ubezwłasnowolniania kredytem poszczególnych krajów.
 
Po 17 września 1939 i agresji Rosji Sowieckiej na Polskę wielu Żydów denuncjowało Polaków Sowietom i witało ich jak wybawicieli. Przed wojną antypolska KPP była opanowana przez Żydów (a raczej Chazarów turańskich) a po wojnie żydo-ubecja liderowowo wprowadzała komunizm w Polsce... po prostu J. Stalin wykorzystał Żydów bo wiedział o ich genetycznej antypolskości a nigdy nie ufał Polakom (uraz po przegranej wojnie 1920 roku).
 
Po wojnie wielu Żydów zmieniło nazwiska na polskie i do dzisiaj nawet nie wiemy kto jest kto a żydowskie i antypolskie środowisku A. Michnika tylko potwierdza antypolskość bardzo wielu środowisk żydowskich.
 
Jest to bardzo smutne, ale niestety prawdziwe. Kazimierz Wielki uratował europejskich Żydów przyjmując ich do Polski i dając przywileje jedyne takie w ówczesnej Europie. A Żydzi? Zero wdzięczności a jedynie nienawiść wobec nas, Polaków. Co zresztą jest zgodne z ich Talmudem, który do Gojów - nawet tych pomagających Żydom - odnosi się z pogardą.
 
Nie mówię o wszystkich Żydach, ale światowe organizacje żydowskie skupiające ich mniejszość są w większości skrajnie antypolskie, czego nie jestem w stanie zrozumieć... no chyba, że przeczyta się właśnie ów Talmud i zrozumie nacjonalistyczne podejście Żydów do swojego narodu.
 
Żydzi są najbardziej nacjonalistycznie nastawionym dzisiaj narodem na świecie a Izrael państwem tak nacjonalistycznym, że żaden mu nie dorówna.
 
I tak Annie Apelbaum (pal lich z poprawnym napisaniem jej nazwiska) śmie nas pouczać i pouczać inne narody?
 
Niech opisze prawo Izraela, które w swoich zapisach tworzy z tego państwa czyste nacjonalistyczne i najbardziej nacjonalistyczne państwo na świecie a getta palestyńskie stworzone przez Izrael przypominają getta niemieckie dla Żydów podczas II WŚ.
 
Oczywiście wiem, że morderca ludzkości A. Hitler doprowadził do Holocaustu Żydów europejskich. Rozumiem ich ból i tragedię. Ale tenże Hitler równie mocno mordował Polaków, Cyganów i inne narody.
 
Tym bardziej nie rozumiem postawy współczesnych Żydów, no chyba że przyjmiemy, iż chazarskie pochodzenie większości z nich jest sprawcą wszystkiego.
 
I należy sobie uświadomić, że żaden naród nie jest wywyższony a wszystkie są równe...
 
Antyżydowską narracją jest stwierdzenie, że Hitler mordował tylko Żydów a inne narody mniej. Ciekawe ilu ludzi, w tym Polaków, Rosjan, Cyganów, itd zginęło z rąk niemieckich... Jaki procent ofiar Hitlera stanowią Żydzi a jaki procent inne narody, też te które ginęły w działaniach wojennych? Ilu zginęło w Oświęcimiu i innych obozach zagłady Rzeszy i jaki procent stanowią Żydzi i inne narody i nacje? A komunizm? Stalin był większym mordercą od Hitlera a komunizm większym totalitaryzmem od nazizmu. Ilu Żydów zginęło z rąk Stalina a ilu Polaków?
 
Jak zachowywali się wobec Polaków Żydzi w I i II RP i w czasie agresji Stalina na Polskę oraz w czasach 1944-1956? Kim etnicznie byli najwięksi mordercy komunistyczni począwszy od S. Michnika i J. Brystygierowej czy Fejgina? Tzw. żydo-komuna nie jest moim wymysłem a faktem historycznym.
 
Szanuję naród żydowski jak każdy inny i wymagam też szacunku do narodu polskiego od każdego innego narodu, w tym od żydowskiego, tym bardziej, że i tak jest najwięcej drzewek upamiętniających Polaków ratujących Żydów w czasie II WŚ podczas, gdy tylko Polakom za pomoc Żydom groziła z rąk niemieckich śmierć całych rodzin. Ilu Polaków uratowali Żydzi, choćby po 17 września 1939 roku? Przykłady! A w czasie trwania II WŚ?
 
Były natomiast faszystowsko-nazistowskie organizacje żydowskie, które przyczyniały się do mordowania własnych pobratymców, czyli Żydów i bez nich nie byłby możliwy Holocaust Żydów. Arendt (żydowska pisarka) stwierdziła mniej więcej, iż największa hańbą Żydów jest przyczynienie się do Holocaustu niemieckiego własnego narodu. To są fakty historyczne.
 
A dzisiaj... kto włada pieniądzem i kto zadłuża kraje? Kto chce NWO i jednego rządu światowego?
 
Strach przed narodem żydowskim? Wolne żarty. Jestem dumnym Polakiem i znam wielu dumnych Żydów, z którymi nawet mam dobre relacje. Tylko wzajemny szacunek daje podstawę do pokojowego współistnienia wszystkich narodów. Tylko tyle i aż tyle.
 
I jeszcze... naiwnością jest myślenie, że Annie tak sama z siebie indywidualnie krytykuje Polskę. To jest zbiorczy atak i nikt nigdy w mediach nie jest sam, chyba że faktycznie jest niezależny finansowo i nie ma długu do spłacenia lub nie reprezentuje pewnych środowisk. Annie Appelbaum reprezentuje określoną, żydowską narrację. Pomijając fakt, iż antysemityzm dotyczy np. też Arabów i Żydzi sobie zawłaszczyli to pojęcie jedynie do siebie a narodów semickich jest kilka to nie wskazuje Pani Annie ani jednego faktu, który by przeczył moim refleksjom na temat ostatniego listu do prezydenta D. Trumpa.
 
Wielkim problemem współczesnych Żydów (?) jest generowanie przez nich antysemityzmu (tak zwanego). Chodzi najzwyczajniej o kasę i tylko o to. Polacy jakoś mało ulegają tego typu prowokacji, ale to własnie o nas rozpowszechnia się bzdury o genetycznym antysemityzmie (tak zwanym). A co się co dzieje się we Francji, Niemczech, Holandii czy Danii oraz UK. Tam niemal codziennie są akty antyżydowskie, palenie synagog, ataki na sklepy żydowskie i samych Żydów. Oj... tam to naprawdę jest tak zwany antysemityzm... tyle tylko, że te kraje jakoś się wykupiły Żydom i Żydzi o nich nie mówią i nie nagłaśniają tych aktów. Przypadek? Nie... czysta kasa. Ot co!
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com 

KOMENTARZE

 • Najlepiej
  Spolszczyć nazwisko małżonki ,,naszego,, Radzia. Po prostu Jabłoneczka.
 • Błąd w zrozumieniu kim są "żydzi"! Aszkenaz to NIE-MIEC, czyli FRANCa, Fryderyk, Franc-iszek/Franek, Fridrich zdrobniale Fritz.
  .  Aszkenazyjczycy


  (jid. Aszkenazim) – określenie pochodzące od biblijnego imienia Aszkenaz (Rdz 10,3); Nazwa Aszkenaz pojawia się w źródłach hebrajskich ok. poł. X w. w odniesieniu do Niemców;  od XI w. określano tak Niemców i Żydów niemieckich, a od XII w. – przede wszystkim Żydów niemieckich, którzy wraz z Żydami francuskimi byli postrzegani przez Żydów hiszpańskich i prowansalskich (stanowiących trzon żydostwa sefardyjskiego), jako jednolita grupa.  Od początku XIV w. mianem A. określano Żydów mieszkających w Niemczech oraz pochodzących z ziem niemieckich, oraz Żydów w Czechach, Polsce i na Węgrzech.


  W XVI-XVII w. centrum osadnictwa A. przesunęło się na wschód, na wschodnie kresy Rzeczypospolitej. J


  ęzykiem życia codziennego A. był jidysz, powstały na bazie dialektów środk.-górno-niemieckiego; w X-XIII w. A. posiadali inną niż Sefardyjczycy wymowę hebrajską, odmienne przepisy rytualne i obrzędy religijne, szczególnie w dziedzinie liturgii synagogalnej (elementy rytu palest.; por. minhag).


  Różnice te stały się zarzewiem sporów i antagonizmów, dzielących A. i Żydów sefardyjskich, którzy po XVI w. zaczęli górować nad aszkenazyjskimi pod względem poziomu życia religijnego i kulturalnego.
  Różnice liturgiczne pojawiające się w kulturze aszkenazyjskiej pozwalają podzielić A. na dwie grupy; właściwą aszkenazyjską (płd. i zach.  Niemcy, Szwajcaria, Francja, Holandia i Anglia) oraz polską (Niemcy na wschód od Łaby, Austria, Czechy, Morawy, Węgry i cała Europa Wschodnia).


  W pocz. XX w. A. mieszkali w większej części Europy, Ameryce, płd. Afryce i Australii; stanowili ok. 90% Żydów na świecie.


  Autor hasła: Paweł Fijałkowski (ŻYM-ski żyd)
  Bogumił Boguchwał
 • @zbig71 19:31:55
  Czy żydzi mordowali Polaków w trakcie Powstania?! | Ewa Rzeuska

  https://www.youtube.com/watch?v=vveFuDsNlsY
  Ps..Brawo Pani Ewo! Takich ludzi nam potrzeba, odważnie mówiących prawdę. Kapitalny wywiad, radzę zapisać go sobie na dysku, mocne rzeczy ta pani mówi! No, to żydowino, szykuj się, bez względu na zajmowane stanowisko, tytuł, posiadanie! Nic was nie uchroni!
  Dorobiliście się mordów na Polakach, udowodnionych! Zabrakło wątku o muzułmanach w szeregach Waffen SS. Nie wiem, czy wątek muzułmański w SS ma takie duże znaczenie, natomiast zdecydowanie wątek jednego z ochotniczych korpusów SS, Britisches Freikorps pod wodzą Johna Amery jak najbardziej skoro Brytyjczycy zdecydowali się krytykować Polskę za opóźnienia w restytucji mienia: Niestety ma pani racje w kwestii Żydowskiej i Amerykańskiej. Wojska Amerykańskie nie mają nas ochraniać, ale stwarzać presję wobec rządu i stwarzać złudne poczucie bezpieczeństwa dla obywateli. Amerykanie w obecnej sytuacji międzynarodowej nas nie ochronią, gdyż są skupieni na oceanie pacyficznym. Żydzi już od dawna plują nam w twarz. Przez olbrzymią propagandę i cenzurę Polacy tego nie zauważają. Ja też nie mogę na to wszystko patrzeć co się dzieje w Polsce i co mówią o Polakach. Nie mogę znieść tego, że naród polski jest tak bezwolny. Co jeszcze musi się stać, aby Polacy wspólnie zaprotestowali. Bez wieszania na latarniach tu się nic nie zmieni! A to są zdjęcia wykonane już po odgruzowaniu! Co było, dopóki Polacy własnymi rękoma nie powywozili milionów ton gruzów z ulic, chodników, parków? Dedykacja dla chciwych i zakłamanych żydów! Taki zestaw zdjęć (może nawet większy) plus Kroniki Powstania Warszawskiego (tylko nie te ukolorowione) powinni dostać wszyscy senatorowie w Kongresie USA, a największe opracowanie dla pana Trampa i Mika Pompeo! Może czymś takim zajęłaby się Polska Fundacja Narodowa? Tam kasa płynie szeroką rzeką tylko rezultatów nie widać. Jedyne, co powinniśmy oddać żydom to ich prawdziwe nazwiska. Tak jak mówi pani Modelska. Przypominam po pierwsze przy każdej okazji należy kwestionować legalność tzw. żydowskich majątków, będących owocem okołozaborowych grabieży, zawłaszczeń, wrogich przejęć i przestępstw, o zastawianiu ich w bankach przed wrześniem 1939 nie wspominając. Nic do tej swołoczy nigdy nie należało, wszystko było naszym przodkom podstępnie skradzione, a należne Państwu Polskiemu (Koronie) podatki, nigdy nie uiszczone. To oni są Polsce winni kosmiczne pieniądze. "Społeczny Fundusz Odbudowy Stolicy (skrót: SFOS) – stowarzyszenie wyższej użyteczności utworzone w 1948 w celu wsparcia odbudowy wojennych zniszczeń i rozbudowy Warszawy. Fundusz był ogólnokrajowy, pieniądze były pozyskiwane z opodatkowania wszystkich pracujących. Podatek wynosił 0,5% bieżących zarobków. Dodatkowo opodatkowano niektóre produkty np. wódkę, pobierano dochody z imprez kulturalno-artystycznych i dobrowolnych zbiórek ludności. Dzięki Funduszowi Warszawa wzbogaciła się o dziesiątki nowych obiektów użyteczności publicznej. Około połowa ogólnokrajowych środków finansowych i materiałowych jakimi dysponowała Polska Rzeczpospolita Ludowa, przez kilka powojennych lat była przeznaczona na odbudowę stolicy. Było to możliwe dzięki scentralizowaniu władzy w Polsce. Społeczny Fundusz Odbudowy Stolicy został powołany w trakcie obrad pierwszego krajowego zjazdu delegatów SFOS-u w dniu 17 czerwca 1948. Pracami SFOS-u kierował inżynier architekt Marian Spychalski. Przewodniczącym Rady Głównej SFOS był inżynier architekt Jerzy Grabowski[1][2]. "(za Wikipedią)...Żydzi nienawidzą Polski i Polaków mimo, że pozwoliliśmy im oddychać polskim powietrzem.

  https://youtu.be/96zXd_iE0Tc

  Niestety! W traktacie lizbońskim jest zapis, że nawet do godła i flagi nie mamy prawa, mowa jest też tam o emigrantach, których zgodził się Kaczyński sprowadzać, wyłamała się tylko Dania! Jeśli chodzi o sprowadzanie imigrantów z traktatu Lizbońskiego, który L.Kaczyński podpisał. Jest wykonywana za PiS, który ściągnął najwięcej imigrantów z Azji , Afryki, Indii, Kazachstanu itd w Europie pod nazwą braku rąk do pracy w koncernach/ montowniach/ zagranicznych na terenie Polski. Jako tanią siłę roboczą w tym są Polacy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej