Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2440 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Rządy PiS-u i czy będę na tą partię głosować?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak, będę głosować i to mimo, że mam do tej partii dużo zastrzeżeń, ale jestem realistą i chcę głosować na tych, co choć w skrytości ducha mają polskość na pierwszym miejscu.

 Tak, będę głosować i to mimo, że mam do tej partii dużo zastrzeżeń, ale jestem realistą i chcę głosować na tych, co choć w skrytości ducha mają polskość na pierwszym miejscu. Na dzień dzisiejszy nie ma po prostu alternatywy: albo partia polska, albo antypolska.  Tylko taki podział jest słuszny i wedle tego podziału winniśmy wybierać swoich przedstawicieli do sejmu i senatu.

 
ZP z PiS-em na czele po raz pierwszy od 1989 roku realizuje swoje obietnice wyborcze. Tak nie było nigdy lub zabrakło czasu jak w przypadku haniebnie odwołanego przez Bolka rządu J. Olszewskiego i też przez specsłużby pierwszego rządu PiS. Teraz ta partia miała większość parlamentarną i mogła zrealizować to, co zapowiadała. Nie ma większej wiarygodności dla partii jak jej program i jego późniejsze wdrażanie w życie. A tak PiS czynił od samego początku.
 
Jednakże napisałem, że wiele z obietnic mimo wszystko nie zostało do końca spełnionych. Zawsze pisałem, że jeżeli coś będzie mi się nie podobało, to będę pisać o tym otwarcie.
 
Chodzi mi głównie o veta prezydenta A. Dudy w sprawach dotyczących sądownictwa. To zahamowało reformy "tej nadzwyczajnej kasty ludzi" i nie wiem na jak długo. Nie uwolniono też zawodów prawniczych o co onegdaj zabiegał Z. Ziobro. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego?
 
Nie podoba mi się też to, że nie ujawniono Aneksu do Raportu z likwidacji WSI, o co prawa strona internetu zabiegała od dawna. Co tam jest w tym aneksie, że nawet PiS nie zdecydował się go ujawnić?
 
Kolejnymi niespełnionymi obietnicami prezydenta są: brak wystarczającej pomocy dla kredytobiorców zaciągających pożyczki we frankach szwajcarskich oraz brak inicjatywy ustawodawczej likwidującej sławetną ustawę 1066 o bratniej pomocy. Z tą ostatnią też nie wystąpił PiS, czemu się naprawdę dziwię.
 
Nie wprowadzono też podatku obrotowego dla wielkich sieci handlowych, choć w tym zakresie trwają prace, ale jak się potoczą... któż to wie.
 
Inną - dla mnie ważną - jest ustawa zakazująca aborcji i eutanazji. Są w sejmie projekty takich ustaw, ale PiS odkłada je w nieskończoność. Wiem, że temat jest trudny, ale warto podkreślić nasze chrześcijaństwo, o którym mówił ś.p. święty Jan Paweł II, który uważał, że to właśnie z naszego kraju popłynie ozdrowieńczy i chrześcijański powiew powrotu Europy do korzeni własnego istnienia.
 
Warte jest też podkreślenie, że PiS jednoznacznie nie potępił  amerykańskiej ustawy 447 JUST. Były tylko werbalne zapowiedzi, że nic nikomu się nie należy, ale to nam jako ofiarom II WŚ. Więc pytam: Dlaczego odłożono w zakamarkach sejmu projekty w tej sprawie, które uwypukliły ten temat? Dlaczego wybory są 13 października? Czyżby dlatego, że do końca października przedstawiciel USA ma przedstawić raport z realizacji w Polsce tej ustawy? To też wzbudza u mnie niepokój i dlatego ciszyłbym się, gdyby do sejmu dostała się Konfederacja, która pełniłaby rolę podobną jak Jobbik na Węgrzech.
 
I jeszcze jedna i to bardzo wrażliwa sprawa. Uważam, że PiS za mało ściga przestępców z czasów PO-PSL, ale też wcześniejszych rządów. Są Komisje Śledcze, jest CBA i inne służby. Czyżby na złodziei i antypolaków nie było paragrafów. Są i trzeba z nich korzystać najmocniej jak potrafimy, bo nie możemy tolerować zdrajców polskiej racji stanu.
 
Zdaję sobie sprawę,że cztery lata rządzenia to za mało, aby wszystko zrobić, ale w niektórych sprawach wcale nie trzeba wielkiego wysiłku i mam nadzieję, że ten wysiłek zostanie podjęty w następnej kadencji ZP z PiS-em na czele.
 
Ale też zdaję sobie sprawę z kłopotów jakie PiS musiał pokonać i zrobił to wyśmienicie. Potrzeba było niezwykłego wyczucia, aby przetrwać te cztery lata. Zakładanie partii i organizacji, które miały obalić rząd na ulicach, pucz w sejmie, nawoływania do przelewu polskiej krwi, wołanie o pomoc zewnętrzną (UE) to tylko niektóre posunięcia totalsów z opozycji. Nic na szczęście im się nie udało, bo PiS nie dał się "wkręcić" w narrację drugiej Targowicy dbając o spełnienie obietnic wyborczych. I tak trzymać dalej, bo Polacy są naprawdę mądrzy i widzą kto jest ich wrogiem a kto przyjacielem!
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • Ozdrowieńczy
  Powiew, ale nie chrześcijaństwa tylko zbiczeńców od LGBT to powiewa na ulicach polskich miast.
  Duda miał szansę postawić sprawę 447 w czasie swojej wizyty w Waszyngtonie, ale okazał się ,, nieśmiały,,. PiS wisi na cienkiej nitce poparcia amerykańskiego, więc normalne jest to, że kto pręży nie swoje muskuły, to tak naprawdę nic nie może.
 • Konferencja
  Nie dostanie się do sejmu, bo za dużo gardłują o żydowskich uroszczeniach. Ciekawe, czy tym razem do Polski znów przybędzie Elan Carr przedstawiciel departamentu stanu do zwalczania antysemityzmu w Europie? Przed euro wyborami był, więc były cuda nad urnami jeśli idzie o Konfederację.
  Wracając do Dudy, to przed zawetowaniem ustaw w sprawie sądownictwa tego dnia rozmawiał z p.Merkel właśnie w tej sprawie. PiS to takie samo dno jak PO.
 • @zbig71 11:00:31
  POPIS - czyli partie powstały z rozpadu AjWajES-u, ale wcześniej były to PC-UW-Road-KL-D. Szyldy pozmieniali, ale twarze sprzedajnych polityków te same. Oni razem są za: zgoda na 447, Trakt Lizboński, UE, NATO, wspieranie banderowców, podporządkowania systemu politycznego i ekonomicznego w Polsce NWO (nowy porządek świata). Podobnie jak skrzydło SLD Kwaśniewskiego - Cimoszewicza.
  POPIS - to wspólna zgoda na zakupy po zawyżonych cenach uzbrojenia dla wojsk USA na rzecz wojsk NATO w Polsce, za polskie pieniądze, kosztem własnej zbrojeniówki.
  AWS – czyli obecny POPIS pod kierunkiem Balcerowicza wyprzedali za grosze pół Polskiego majątku.
  Np: PIS sprzedał Stocznie Gdańską, URSUS, Polskie Huty Stali (razem z SLD) przemysł farmaceutyczny oraz wiele innych mniejszych Polskich firm.
  Obecnie w przejętych przez nich mediach - to pranie mózgu zamiast rzetelnych informacji, jedni i drudzy nie potrzebują ludzi wykształconych, zdolnych do krytycznego myślenia, którzy mają duchowe cele. POPIS potrzebuje posłusznych robotów, głupich, by ci nie zadawali pytań, by byli tylko wykonawcami ich polityki, którą realizują w interesie ,,nie widzialnego systemu finansowego zniewolenia". Maszyną do takich zadań staje się TVPIS i pozostałe media tzw. ,,prawicowe" w których zamiast obiektywnej informacji, jest terror psychologiczny w interesie władzy okupacyjnej.
  POPIS zachowuje się jak bezpaństwowcy, którzy realizują tajne plany, umowy, min. Tajna umowa z rządem Izraela, tajna umowa o okupacji wojsk usraelskich w Polsce itp.
 • @zbig71 11:00:31
  Kolejne władze w Polsce realizują obce interesy kosztem polskiego narodu. Obecne elity władzy podporządkowały polski interes narodowy interesom USA, Izraela i banderowskiej Ukrainy. Polska staje się kolonią elit ,,światowej mafii finansowej”, a Polacy - masą niewolników dla ,,światowych mafii korporacyjnych”.
  Nie zgadzamy się na publiczne deklaracje elit politycznych w Polsce o bezwzględnej lojalności naszego państwa wobec Izraela, na masowe wydawanie polskich paszportów jego obywatelom, na pisanie polskich ustaw pod dyktando izraelskich polityków. Podkreślamy, iż taki poziom uzależnienia od Izraela osiągnęła Polska pod rządami PiS. Ta partia odpowiada za wpuszczenie do naszego kraju wpływowych organizacji żydowskich, utworzenie kolejnych placówek badawczych lansujących żydowską – antypolską - wersję historii z pieniędzy polskiego podatnika. Postawę jeszcze większej uległości prezentuje PiS wobec USA, które realizują w Polsce interesy Izraela i amerykańskiego lobby żydowskiego, które w swoim interesie wpychają Polskę w konflikt wojenny z naszym sąsiadem Rosją. Naganne jest przyjmowanie przez rządzące elity tajnych umów między Izraelem i rządem polskim.
  Nie zgadzamy się na odgrywanie w Polsce przez Jonny’ego Danielsa roli szarej eminencji rządu, prezydenta czy sejmu.
  Nie zgadzamy się na ingerowanie ambasad USA i Izraela w wewnętrzne sprawy Polski.
 • autor
  Jonny Daniels, nad – rezydent, nad – premier Polski

  Rzecz nie prawdopodobna. Od momentu przejęcia władzy przez Kaczyńskiego w Polsce, szarą, ale bardzo wpływową osobą w naszym kraju jest obywatel Izraela i WLB. Jonny Daniels. Widzimy go u boku najważniejszych osób a Państwie a więc Daniels jest przy Kaczyńskim, Morawieckim, Dudzie no i u boku Tadeusza Rydzyka. Ma się wrażenie, że to on jest faktycznym nad – zarządzającym Polską.
  A gdyby tak jakiś np.; Rosjanin pokazał się u boku sprzątaczki przy ul. Nowogrodzkiej, pewnie została by natychmiast wyrzucona z swojej pracy, a tu taki JD, sięga po kasę potężną Poczty Polskiej, LOT-u, energetyki i strumieniami płynie kasa na rzecz jego fundacji. W takim przypadku ,,polskie służby specjalne” udają, że nic nie widzą, chyba, ze przełożonym tych służb jest JD.
  Głosujesz na PIS - głosujesz na Jonny Danielsa i jego ludzi,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za faktycznym premierem Jonny Danielsem,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za ustanawianym prawem przez Jonny Danielsa,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za dalszymi rozbiorami ekonomicznymi i gospodarczymi Polski,,,
  Głosujesz na PiS - sankcjonujesz politykę pro – banderowską, pro - izraelską,,,
  Głosujesz na PiS - popierasz ewentualną wojnę na terytorium Polski w interesie potężnych korporacji amerykańskich,,,
  Głosujesz na PIS - zgadzasz się na totalne złodziejstwo polityków pisowskich w wszelkich urzędach i spółkach samorządowo - państwowych,,,
  Głosujesz na PIS - wspierasz politykę osiedlania się pobratyńców Kaczynskiego, Kuchcińskiego, Terleckiego, Komorowskiego, Thuska, Kwaśniewskiego banderowców w Polsce oraz azjatów kosztem rdzennych Polaków,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za podnoszeniem wszelkich podatków pośrednich,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za polityką PO - UW, lewicy
  Głosujesz na PIS - utrwalasz szpiegów obcych w wszelkich urzędach i mediach,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za podstępną likwidację Armii Polskiej na rzecz armii usraelskiej,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za mafijną polityką pieniądza narzucaną nam min przez GM,,, itd.
  Także, czy będziesz głosować, czy nie to i tak nie ma to wpływu na wynik wyborów. Wybory są już ustawione, chodzi tylko, aby stworzyć pozory, że ludzie głosują. Kaczyński już wybrał swoich posłów, ustalając swoją listę, Schetyna też, ciotka z wiosny również.
  Bawcie się naiwni Polską dalej.
  zw
 • @Wrzodak Z. 11:01:23
  O tych ,,tajnych,, umowach z Izraelem to szkoda gadać, bo ich Żydzi sami wysypali. W ichniejszych mediach było kto z ,,naszej ,, strony negocjował akt kapitulacji w sprawie nowelizacji ustawy o IPN. To był Poręba i Legutko. Nikt poważny się z PiS em nie liczy. Bo wszyscy poważni gracze wiedzą, że PiS to agentura amerykańsko-żydowska.
 • @zbig71 11:12:25
  właśnie o tym pisze.
 • @Wrzodak Z. 11:19:31
  No właśnie. Gdyby wybory mogły coś zmienić, to dawno temu były by zakazane.
 • @Wrzodak Z. 11:01:23
  "... tajna umowa o okupacji wojsk usraelskich w Polsce itp."

  To gdzie te usraelskie wojska stacjonują, może w "Wolnym Mieście Gdańsku" i są pod okupacją prezydent Dulkiewicz?
 • @35stan 12:48:39
  Miało być "służb" . Jest ich jak mrówków, już oficjalnie po lotniskach się szarogęszą.
 • Krzysztof Jaworucki głosuje na Polin
  Dobrze wiedzieć, z kim się ma do czynienia.

  I Autor się ogłasza wielkim patriotą i katolikiem!?

  Tu jest dokładnie wyłuszczone, komu służy PiS od Lecha począwszy.
  https://youtu.be/zDDveNnCDHY

  Teraz rozumiem, skąd ten nagły powrót i pisanie dlatego, „bo warto”.
  Wybory się zbliżają, więc faktycznie warto.

  „Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...” - kpiny, po prostu kpiny z czytelników.
  Pan jesteś albo agentem żydowskiej kolumny w Polsce, albo szabesgojem, albo skończonym głupcem i doprawdy nie wiem, co jest gorsze?
  Pytanie retoryczne.
  Żegnam.
 • @zbig71 10:46:55
  To nie jest do końca tak. geopolityka obecnie ma dla Polski wiele do zaoferowania. Musimy to wykorzystać. Ale czy wykorzystamy? Sam nie wiem, ale niestety musieliśmy na kogoś postawić: albo kondominium Moskwa-Berlin albo USA-izrael. Wolę to drugie i niestety wolę.
  Pozdrawim
 • @zbig71 11:00:31
  Nie przesadzaj. PO zdegradowało Polskę a PiS ją odbudowuje. Czy niemrawo? Może i tak, ale ogrom spraw jest przytłaczający.
  Pozdrawiam
 • @Lotna 14:15:21
  Też się nad tym zastanawiam. Po ,, sukcesach,, PiS w sprawie IPN, wspierania banderowskiej Ukrainy, płaszczenia się przed żydami i Ameryką, zadłużeniem państwa, sprowadzaniem obcych do Polski, aferami gospodarczymi, nie rozliczaniem poprzedników, zgodą na antyirańską konferencję w Lutym, itd....
  To Polak patriota chce jeszcze na nich głosować?!! Wolne żarty
 • @Wrzodak Z. 11:01:23
  Szczerze? Drażni mnie odnoszenie się do tzw. PO-PiS-u. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością a jedynie z jakimś fanatycznym antypisem. Czy Pan nie widzi naprawdę różnicy? Jest Pan inteligentnym człowiekiem, więc musi Pan tę różnicę zaobserwować.

  Pisałem wielokrotnie, że zawsze będę stał po stronie polskości niezależnie od tego jaka partia rządzi lub chciałaby rządzić. Na dziś po prostu nie ma alternatywy i tym bym zakończył.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 15:06:32
  Czy można poprosić o te różnice?
 • @krzysztofjaw 15:00:25
  We wszystkich rozważaniach trzeba mieć głęboką świadomość że każda władza w Polsce ma założone na jajach obcęgi globalnej mafii żydowskiej.
  Władza która współpracuje i wykonuje polecenia nie czuje tych obcęgów..
  Politycy którzy nie współpracują .. odczuwają je bardzo silnie aż do obcięcia głowy włącznie...
  Jest dokładnie tak jak za Hitlera ... nie istnieje jawna opozycja wszyscy legałowie (działający jawnie) muszą być "zwolennikami Hitlera" inaczej kończą w piachu.
  Prawdziwa opozycja musi być w bardzo głębokiej konspiracji tak jak Kloss w "Stawce większej niż życie".
  Kto jest kim i z kim o co gra nie wiemy możemy się tylko domyślać.
  Jawnie PIS trzyma z USA a PO z Niemcami... PSL z każdym kto da więcej. Pozostałe kanapy są bez znaczenia.

  Wyborca jest w sytuacji głosowania na ludzi w maskach...
  może ich oceniać tylko po tym jak kłamią oraz co realnie robią (nie wiadomo czy szczerze czy na wabia).

  Pytanie jak nie PIS to kto ?
  a jak nikt to kto będzie rządził .. kto wgra ? Bo ktoś wygra te wybory tak czy siak.
  Czy PO nie podpisze 447 ? Czy PO utrzyma 500+ ...
  Czy kanapy zrobią cokolwiek ?
  PSL poprze koalicjanta czyli PO lub PIS... (kto da więcej)

  Każdy wygrany będzie miał obcęgi mafii na jajach czyli będzie sparaliżowany w działaniach... do czasu upadku globalnej mafii w USA.
  Kto bezpieczniej dla Polski przetrwa ten okres do upadku mafii ?
  PO sprzeda nas Niemcom... to realna siła i tuż pod bokiem... i z apetytem na ziemie zachodnie... czyli na połowę Polski.

  PIS komu nas sprzeda ? Amerykanom ? Oni nie wiedzą nawet gdzie leży Polska (po ch.. im Polska chyba że jako baza rakietowa przeciw Rosji). PIS może nas sprzedać żydom lub banderowcom.
  .. ale jak globalna mafia upadnie na świecie to żydzi i banderowcy razem z nią... bo są jej składnikiem.

  Wychodzi na to że trzeba poprzeć PIS bo to daje największe szanse na przyszłość, daje pozycję korzystniejszą niż poparcie PO w razie gdy globalna mafia upadnie.... bo gdy mafia nie upadnie to dalej siedzimy głęboko w czarnej d..pie mafii.

  Tak sobie tylko rozmyślam.. nie żebym coś sugerował..
 • @Oscar 16:12:51
  ... ..poniżej jest odpowiedź na kogo głosować.
  Podziemie działa oczywiście we wszystkich formacjach politycznych..
  to jest podpowiedź...moim zdaniem z głębokiego podziemia...

  https://pl.sputniknews.com/polska/2019082010931822-znana-ze-skandalicznych-wystapien-blogerka-na-liscie-ko-to-samo-chcialabym-robic-teraz-w-sejmie/

  moja chora wyobraźnia szaleje...
 • @Oscar 16:12:51
  To popatrz na Łukaszenkę. Sprawnie lawiruje między FR a zachodem. Można? Jak widać można.
  Że o Erdoganie nawet nie wspomnę.
 • @zbig71 15:20:28
  Oto te "różnice", prezes pisu mówi że peło to zło, schetyna mówi, że pis to zło a reszta to wyciągane z szafy "madzie" dla pospólstwa, czym się różnią relacje z "koncertów" disco polo w polsacie, qrskiej i tvn ?
  Komu liże dooppę suwerenny rząd, Nikomu !
 • @zbig71 16:25:47
  Oni mają inny układ sił wewnątrz kraju.
  My mamy za dużo pożytecznych idiotów (owieczki), za dużo V kolumny,
  za dużo mafii żydowskiej w Polsce wrośniętej w Polskę.

  Po prawdzie nigdy nie wiadomo co bardziej się opłaca ..postawa twarda, miękka, czy fałszywa...
  Wiadomo tylko o jednej opcji.. opcja twarda się nie opłaca (Lepper, Samoobrona, Piskorski.. i wielu mniej znanych)
  .. a tam gdzie nas nie ma trawa jest zawsze bardziej zielona.
 • @provincjal 09 16:32:53
  Wiadomo, tylko chciałbym, aby Krzysztof napisał, jakie są różnice.
 • Autor.
  Z treści pańskich wypowiedzi wynika, że jest pan lawirantem i miesza, jak powiedział baca w Zakopcu"gówno z gliną" i mu milcjant nie wyszedł!!! PIS nie może rozpoczynać spraw sądowych wobec złodziei, malwersantów itp. , bo tzw. "gówniana łopozycja" zaraz by wyła, że Polaków bez skazy zamyka się w pudle!!! Wiarygodny komentator ma wywazone opinie a nie miesza ciągle sukcesów partii rządzącej z ew.porażkami! Tacy dyskutanci, jak wrzodak, zbig71,lotna, oskar itp. "znawcy" tylko mielą mielonego i nin z ich "opnii" konkretnego nie wynika!!!Po wyborach będzie program "CELA + i krytycy będą wyć, że nie tych zamykają, co trzeba!
 • @Oscar 16:36:14
  Łukaszenko zrobił swego syna szefem białoruskiego KGB . A problem nasz polega między innymi na tym, że nasza bezpieka to podwykonawcy służb innych państw.
 • @zibi 17:02:49
  Gdy pan Bóg rozdawał ludziom mózgu, ty stałeś w kolejce po nos.
 • Tu argumenty dla głosujących na PO
  https://wolnemedia.net/autostradowa-zyla-zlota-dla-prywatnych-spolek/

  Trzeba do tego dodać A4 i koncesję dla Stalexportu (Wąsacza).
 • @krzysztofjaw 14:58:27
  A pan rozumie pojęcie geopolityki? Stawianie. Na USrael to nie geopolityka tylko ideologia i uprzedzenia. Sojusznikow należy szukać blisko. A Amerykanie nas w końcu opyla. Zresztą, zawsze lamali zobowiazania.poczawszy
  Byle traktatów z Indianami
 • @krzysztofjaw 15:00:25
  Odbudowuje? Konkrety. Na razie to realizuje interesy obcych mocarstw. Czyli to samo o PO. Tylko inni wladcy
 • @krzysztofjaw 15:06:32
  PiS i PO to takie samo zło. Kwestie najwazniejsze: unioentuzjadvi i zwolennicy obcych wojsk, takie same poglądy piderow w kwestii aborcji. PIS udaje konserw, a pilnuje aby obecne prawo było utrzymane. PO mruga do zwolenników całkowitej legalizacji aborcji, a pilnuje aby ustaw została utrzymana.
  Ja piszę o faktach a nie o frazeologii zdradzie kich formacji
 • @Oscar 16:12:51
  Bzdura. Popieranie PiS spowoduje że za 4 lata wygrają radykalne lewusy. Bo niefojdy z PiS skompromituja hasła narodowe ale też społeczne. Skoro taki polglowek jak Kuchcinski jest robiony marszałkiem? Skoro takie zero bez charakteru jak Duda zostaje prezydentem?
  Aby PiS nie zdobyło większości konstytucyjnej, ale mafia żydowska może im w tym pomóc. Zabiegają o to bardzo, sprzedając naród i państw. A całe lajdactwo polega na tym, że czynią to pod hasłami narodowymi. Nie było bardziej zaklamanej władzy od 30 latm
 • @zibi 17:02:49
  Ale bzdura. Łamią prawo bez żadnych zasad tylko to tchórz. Boją się silnych
 • @krzysztofjaw 15:00:25
  https://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201908/1566162237_xmtv78_600.jpg
 • @krzysztofjaw 15:06:32
  Panie Krzysztofie, cenie u pana to, że pisze Pan swobodnie piórem, tzn, mądrze, tzn. że wielokrotnie stawia Pan fałszywą daignoze, która zaprzecza pana myśli zebranych w tekście..
  Pisze pan, że ,,zawsze będę stał po stronie polskości".
  PIS to Polskość??? Przyjecie TL - to Polskość? Wpychanie UE do Polski razem z Kwasniewskim PO - Millerem - to Polskość?
  Razem z Kwasem, PO - przyjmowanie prawa narzucanego z zewnątrz to - Polskość? itd.
  Wiele argumentów w/w.
  Drażni pana oskarżanie PIS o jedną pięść z PO w sprawach zasadniczych dla Polski - bo to jest prawda np; gdy PO rządziło wspierało rządy banderowców na Ukrainie, a gdy rządzi PIS jeszcze bardziej i wiecej wspierają rządy banderowskie w Upadłej.
  Wybrał pan oś podległosci Polski czyli stawia pan na mocodawców z USA - Izrael.
  Proszę pana - to wyjątkowe kalectwo polityczne, wręcz depcze pan poległych polaków, którzy zginęli z rak siepaczy żydowskieich lub z ich rozkazów.
  Żyd z USA czy z Izraela, czy Niemiec, Rosji zawsze w pierwszym rzędzie będzie służył Izraelowi, jakich by poglądów politycznych nie był.
  Ja nie mam nic do ludzi jako takich, ale ,,dzięki" żydo - komunie Polska wpadła w niewolę sowiecką, a teraz dzięki ,,zydom" z III RP i IV wpadamy w niewolę amerykańskich żydów. Ten żyd sowiecki, teraz jest żydem amerykańskim, to ten sam zyd. Tak samo taki sam żyd był w latach 44-56 w Polsce jak ten sam żyd któremu teraz pan chcesz służyć.
  To ten sam żyd finansował bolszewików z Rosji, to ten sam żyd finansował hitlerowskie Niemcy w jednym i drugim kraju, żydzi przy Hitlerze i Leninie, Trockim (chociaż to sami żydzi) odgrywali kluczowe role w ludobójstwie.
  Wybrał pan oś Izrael - USA, wybrał pan tych co min. mordowali lub wydawali rozkazy mordować chrześcijan w Katyniu najpierw inteligencje rosyjską a póżniej Polską. To za ta zbrodnią stali żydzi.
  Pan wybrał swoich katów na swoich mocodawców, to przeraża takie myślenie, to wprost nie bywałe, żeby tak myśleć.
  Panie Krzysztofie, to pod którym butem mamy mieć lepiej?????

  A może by Pan pomyślał o Niepodległej Polsce, a nie Polsce wasalnej w służbie ,,swoich" katów.
 • @Wican 20:33:33
  Pisowcy mają wpisany gen wasalstwa na rzecz obcych mafii, lenistwa politycznego, braku wiedzy, oraz gen zachłanności na kasę, czyli karierowiczostwo.
  Co do samego Kaczynskiego, to aż się prosi nakręcić film szkoleniowy jak klasyczny lewak, pieszczoch komuny, staje się ,,prawicowcem", obrońcą ,,kościoła", ,,żołnierzy wyklętych", ,,lustratorem" itp. To niestety, ale mistrz mowy masońskiej a wiec kłamstwa. Wpływ masona JJ Lipskiego na bliżniaków był ogromny i jeszcze ich ojciec??? Tu u Kaczynskiego wszystko jest pod włos, skąd willa, granie za czasów szalejącej komuny w filmach, śpioch stanu wojennego, wielka przyjażń z Pawłem Rabiejem itp.
  Już przeszło 23 lata wpływu Kaczynskich na rządy w Polsce po roku 89, ale wmawiają i to skutecznie, że to ,,Oni” (nie My) czyli inni Polskę sprzedali, udający obrońcę ,,kościoła", ale Arcb. Wielgusa zniszczyli razem z katolewicą kościelną i tzw. pseudo – prawicową prasą. itp.
  To wszystko wokół Kaczynskiego to jakaś abstrakcja, wszystko udawane, manipulowane, niby tzw. opozycja narzeka na Kaczynskiego, ale narzekania kończą się o spór o cebulę. (np.; teraz o loty Kuchcińskiego, a nie o np.; po co nam okupacja obcych wojsk w Polsce)
  Przecież każdy trochę rozgarnięty Polak, powinien wiedzieć, ze to podrzucona przybłęda z pod Odessy wpycha Nas w straszną niewolę.
 • Po owocach ich poznacie
  Typowany przez PiS prezydent Polski leci na spotkanie z burmistrzem NY, spotyka się również z byle jak odzianymi przedstawicielami środowisk żydowskich (Dudowa w szpilkach, Duda w pełnej gali, obok tambylec w trampkach, kobiety ubrane jak na jarmark). W biblijnej przypowieści gospodarz wywalił przybyłego na ucztę weselną ale nieodpowiednio przyodzianego gościa. Zdaje się, że Dudowie nie dostrzegają takich niuansów, bo ich właściwości osobiste nie ogarniają intencji gospodarzy.
  Ambasador K.Baliński twierdzi, że MSZ to ministerstwo spraw obcych, skąd Żydzi z Polski rozmawiają z Żydami z USA (m.in. w sprawie 447s.
  A tutaj dzisiejszy materiał n/t pisowskiego premiera: https://www.youtube.com/watch?v=IoCNEWaplxg
 • @krzysztofjaw 14:58:27
  Jakby na świecie były tylko 4 państwa. A jest ich znacznie więcej.
 • KO
  krzysztofjaw -Jak pan myśli, kto by chciał obalić rządy PiS?
  Oczywiście Koalicja Obywatelska, wszystkie te partie i to całe szambo polityczne tam zebrane.
  W jakim celu chciałyby obalić rządy PiS?
  By przejąć władzę, by było jak było, by groźba Cela + znikła z horyzontu.
  A ci wszyscy pańscy adwersarze w swoich komentarzach zdają się być za takim właśnie rozwiązaniem, bo nie wykluczone, że też są z tej paczki, albo, też mają nocne lęki w postaci cela+
  Autentycznie, kilka lat temu namawiałem sąsiada by głosował na Samoobronę, jeśli mu Lepper się nie podoba, to niech zagłosuje na SLD, a na koniec na PiS
  Wówczas sąsiad wyjątkowo szczerze i z oburzeniem wykrzyknął
  – Żeby mnie zamknęli.
  Ten sąsiad to był taki drobny biznesmen ale i krętacz i nie zawsze uczciwie postępował w tym swoim biznesie.
  Tak więc różne są motywy nienawiści do PiS
  Ich nie przeraża wizja Polski tak potraktowana jak Jugosławia, oni boją się wyłącznie o swoją d…. gdy PiS zdobędzie tyle głosów by i konstytucję zmienić i sądy podporządkować prawu i rozliczyć aferzystów i złodziei.
 • @zbig71 17:55:23
  Zabolała prawda, coooo? Ty i tobie podobni jesteście zdolni wypisywać tylko bzdury a nie merytoryczne teksty!!!
 • @zibi 23:13:31
  Od kiedy nędzna pisowska propaganda sukcesu jest merytoryczna? Jak ktoś nie widzi zdrajców, co wysługują się tej neożydokomunie , to albo jest zadaniowany, albo ma problemy ze spostrzegawczością.
 • @Oświat 23:06:04
  Przecież nikt żadnych aferzystów nie rozlicza od prawie 4lat.
 • @zbig71 00:14:13
  Żeby ich rozliczyć, trzeba mieć najpierw w garści sądy.
  A to za sprawą veta prezydenta na dziś jest niemożliwe.
 • @Oświat 00:20:30
  No to sobie chyba poczekamy. I to długo. A w tym czasie aferzyści spokojnie sobie zdążą umrzeć.
 • @Wican 20:33:33
  Analiza wybiórcza.
  Ktoś wygrać musi...
  trzeba proponować rozwiązania problemu czyli pytanie:
  jak nie PIS to kto ? i z jakimi konsekwencjami ?

  Nikt nie twierdzi że PIS jest marzeniem Polaków ...bo nie jest..
  ale jak nie PIS to kto ? i z jakimi dla Polski konsekwencjami ?

  Na jeden problem pan odpowiedział ... PIS nie powinien dostać większości konstytucyjnej bo mafia podyktuje konstytucję jeszcze głębiej sytuującą Polskę w mafijnej d..pie.
  .. ale to oznacza zachowanie nadzwyczajnej kasty terroryzującej władze państwowe w interesie mafii..
  PO oznacza dalszy rabunek Polski.
  innych kandydatów nie ma ... kanapy się nie liczą nie mają zaplecza i mafia je zdusi jak tylko podniosą głowę..
  wygląda na to że PIS... ale bez większości konstytucyjnej zdaniem szanownego Pana.

  Trzeba jakoś przeczekać aż przyjdzie wolność ... pytanie pod kim pod PIS czy pod PO... innych realnych opcji nie ma.
  Wolność przyjdzie jak globalna mafia upadnie w USA a tam już się gotuje tam ludzie też mają internet i też zaczynają rozumieć w jakim g..nie żyją.
 • @Oscar 07:27:36
  Moim zdaniem Tramp robi za Gorbaczowa.
  tzn jego zadaniem jest obalenie głębokiego państwa czyli realne władzy w USA.
  Głębokiego państwa sam obalić wprost nie może bo go odstrzelą jak poprzednich prezydentów którzy chcieli to zrobić...
  Jedyna droga to doprowadzić do rewolucji dołów bo dołów czyli milionów odstrzelić się tak łatwo nie da...
  W ZSRR wystarczyło odsunąć od władzy górę partyjną ..a USA góra jest niewidoczna jest "deep" to co widać to tylko marionetki.
  trzeba rozwalić dokładnie cały system od góry do samego dołu i to w trybie anty oligarchicznym czyli rewolucja musi mieć charakter socjalistyczny .. innego charakteru mieć nie może bo doły pragną jednego ..bezpieczeństwa socjalnego które utraciły.

  Koncepcja zabrać oligarchom i dać Narodowi by się pożywił... jest dla bezrobotnych, bezdomnych, zadłużonych nieustającym marzeniem.
  a tych marzących jest na oko 80% populacji USA plus imigranci.
  Sytuacja jest na skraju wybuchu wystarczy większa iskra .. a iskrzy nieustannie biała policja ciągle zabija czarnych biedaków.
 • @Oscar 07:44:09
  Trup jest marionetką w syjonistycznych łapskach. Właśnie odwołał swoją wizytę w Danii, bo premier tego państwa odmówiła sprzedaży Stanom Grenlandii. To są parszywi bandyci. Rozumiem, że niedługo w Danii dojdzie do zmiany władzy w związku z tym .
 • @zbig71 11:41:31
  To wszystko jest bardzo zagmatwane.
  Tramp jest niewątpliwie otoczony i trzymany za jaj przez globalną mafię żydowską... mimo to prowadzi własna grę na ile mu mafijne obcęgi na jajach pozwalają.
  Ciekawe jest to że Dania sabotuje NS2 z czego Polska się cieszy i Ameryka też powinna..
  Tram natomiast wali dumę Danii prosto w pysk proponując że kupi od Danii Grenlandię.
  Dania oczywiście Grenlandii nie sprzeda.
  Zmiana rządu w Dani to teraz wspólny interes Rosji, UE i Trampa.
  Jeżeli Dania jest w UE to Grenlandia też jest w UE.
  UE też nie sprzeda Grenlandii.
  Rosja też nie zgodzi się na sprzedaż Grenlandii (w sensie dyplomatycznym).
  Wygląda na to że Tramp obali rząd w Dani w interesie NS2 czyli Rosji i UE.
  Rząd w Danii sabotując NS2 jest w oczywisty sposób nadzorowany przez globalną mafie.

  Teraz Tramp, UE i Rosja razem uderzą w ten mafijny rząd.
  Ciekawa zagrywka.. godna szachów Putina.
  możliwa jedna dzięki propozycji Trampa w sprawie Grenlandii..

  Z mafią jeszcze nikt nie walczy wprost ... ale wygrywa się przewidując w kilka ruchów na przód..

  Podobnie dzieje się na Bliskim wschodzie gdzie mafia chciała zdobyć tereny dla wielkiego Izraela... a siłą militarną mafii są wprost terroryści najczęściej nie mający o tym zielonego pojęcia (mięso armatnie z pożytecznych idiotów tym razem wielbicieli Allacha).
  Rosja rozgrywa mafię, Turcję, Kurdów a w tej grze uczestniczy Tramp... niejawnie... od czasu do czasu zaproponuje jakąś "Grenlandię" i w taki sposób pomoże Putinowi.
 • Autorze na dziś innej opcji nie ma, nie widzę niż PiS, i długo nie będzie
  Czy serial o "nadzwyczajnej kaście" kiedyś wreszcie się skończy? Kpią sobie z Państwa Polskiego, Polaków, sprawiedliwości i uczciwości. Ileż można?! Państwo naprawdę jest bezsilne wobec bezprawia? Precz z ubekami i czerwonymi kanaliami i ich miotem wsobnym w togach! W normalnie prowadzonej sprawie o tak poważne przestępstwo, zastosowano by zabezpieczenie mienia. Skandaliczne jest to, że nadal nie usunięto go z zawodu. To bruka całe sądownictwo. Dlaczego sędziowie otrzymują emerytury mundurowe, rewaloryzowane zgodnie z zajmowanym etatem? Zmienić prawo, gdy urzędnik państwowy (sędzia, prokurator, pracownik służb mundurowych etc.) popełnia przestępstwo, i zostaje skazany traci obligatoryjnie prawo do emerytury! Wyrokami rządzi kasta, nie PiS. Żeby to zmienić PiS musi mieć większość konstytucyjną. Wtedy zmieni Konstytucję i kastę zmieni na normalne sądownictwo oraz nieskuteczne będą weta prezydenta. Tylko większość konstytucyjna PiS może uratować Polskę. Myślę, że po wyborach w październiku PiS będzie miał jaja i zrobi porządek z bydlakami z kasty. Dlatego niezbędna jest zmiana konstytucji. Aby to zrobić, konieczna jest większość konstytucyjna dla PiSu. Bo nie da się przeprowadzić zmian w sądownictwie, szkolnictwie wyższym oraz innych resortach. Sądownictwo i prokuratura jest rakiem toczącym Polski organizm. Sąsiedzi go podkarmiają. Tak to jest, gdy rząd nie ma pełni władzy, a totalni szubrawcy podróżują do Brukseli. Jest taka stronka http://monitorkonstytucyjny.eu A ileż tam chamstwa! A jak bronią tam Sobierajskiego w głowie się nie mieści. CZAS NAJWYŻSZY tę kastę WYKASTROWAĆ!
 • @kula Lis 68 12:13:25
  "Precz z ubekami i czerwonymi kanaliami i ich miotem wsobnym w togach!"

  To wy Emilia?
 • @kula Lis 68 12:13:25
  Obrzezani już są ... teraz kastracja ?
 • @Oscar 12:24:42
  Tak. Prawidłowa kolejność.
 • @Pedant 12:19:22
  Nie ja Wiesław.
 • @kula Lis 68 12:37:25
  "Nie ja Wiesław."

  Wierzę, Pani Emilio. Wy nie Wiesław ;)
 • @Pedant 13:12:28
  Jesteś pierdolnięty, jak Jachira. Wiesz o tym? Jeżeli nie to polecam psychiatrę Klicha i Tworki lub Branice.
 • @kula Lis 68 13:15:28
  "Jesteś pierdolnięty, jak Jachira. Wiesz o tym?"

  Nie wiem. Kto to jest Jachira?
 • @kula Lis 68 13:15:28
  "polecam psychiatrę Klicha"

  I jak, pomógł wam?
 • @Pedant 13:26:50
  Tobie, zrozumiałeś?
 • @Pedant 12:19:22
  Przypominam schetynowskie standardy : Akcja "widelec" !!! Pamiętamy !!!
  Akcja widelec i pałowanie, jak również do górników strzelanie, to są standardy zachodniej demokracji, o wcześniejszych z lat okupacji niemieckiej nie wspominając, zapomnieliście folksdojcze i zdrajcy. Anonimowe donosy! Anonimowy nadawca donosów! Anonimowo niszczyć sędziów "anonimowych"! Opozycjo opanuj się! Cały świat się z was śmieje! Standardy PO już widzieliśmy (patrz afery Chlebowski, Drzewiecki itp). Obecne standardy Schetyny to hipokryzja! Zlikwidujemy senat! A teraz się do niego pchają! Ja wolę standardy min. Ziobro niż standardy Schetyny i całej opozycji. Kasta sędziowska, sponsorowana przez Sorosa, zapracowała sobie na takie traktowanie a Schetyna niech sobie przypomni rządy PO. Schetyna, jak tam, potrafisz już wymienić chociaż trzy sukcesy totalnej opozycji za czas waszych rządów? Nastąpiła jakaś refleksja, otrzeźwienie?!
 • @kula Lis 68 15:13:44
  "Ja wolę standardy min. Ziobro"

  Powtarzasz się Emilko jak potłuczona. Widać twój ukochany dr Klich nie te pastylki zapisał co potrzeba.
 • Apologeci PIS-u i jego sukcesów. Trochę informacji gospodarczych dla Was
  Polecam posłuchać. Trochę twardych faktów zawsze się przyda. Tylko one sie liczą.
  https://www.youtube.com/watch?v=quH0-rSFFy8
 • @Pedant 15:52:34
  Pedant jak nie ma co robić to siedzi w kącie i swe jaja liże. Rób to co ci wychodzi, biedaku.
 • @kula Lis 68 09:05:39
  "Pedant jak nie ma co robić to siedzi w kącie i swe jaja liże."

  Emilciu, ja mam jaja a ty nie. Co najwyżej jajniki.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej