Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Harrison Bergeron

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Widząc te czujki skroniowe nieodparcie przychodzi mi (niemal automatycznie) promowane obecnie tzw. chipowanie ludzi mikrochipami RFID.

Już kiedyś nawet dwukrotnie proponowałem obejrzenie filmu pt.: "Harrison Bergeron" powstały na kanwie krótkiego opowiadania Kurta Vonneguta.
 
Film na YouTube pojawia się i znika. Teraz jest i ponownie zachęcam do jego obejrzenia a nawet skopiowania go sobie do własnego filmowego pliku na dysku twardym.
 
Film jest dość dużym rozszerzeniem opowiadania, ale zachowuje jego przenikliwy sens, który ma pokazać do czego dążą światowi piewcy Jednego Rządu Światowego, oczywiście rządu "niezbędnego" i potrzebnego ludzkości. Taki rząd chcą nam stworzyć Ci "mędrcy" posługując się jak zwykle naszym dobrem jako powodem do jego powstania.
 
Warto tedy zastanowić się nad naszym losem, gdyby faktycznie doszło do powstania takiego rządu. Bowiem ów musiałby nami zarządzać a najlepiej zarządzać ludźmi bezmyślnymi i przeciętnymi, którzy będą daleko od indywidualizmu i normalnego odruchu obronnego. Ta przeciętność to sprowadzanie ludzi "w dół" tak, aby byli zadowoleni ze swojej bezmyślności i przeciętności.
 
W filmie pokazano bohaterów z roku 2053, którzy mają odpowiednie zewnętrzne czujniki skroniowe gwarantujące zachowanie tej przeciętności oraz brak jakichkolwiek indywidualnych cech kształtujących do tej pory jednostkę ludzką.  Widząc te czujki skroniowe nieodparcie przychodzi mi (niemal automatycznie) promowane obecnie tzw. chipowanie ludzi mikrochipami RFID.
 
Mikrochip RFID (system identyfikacji radiowej) jest rozmiaru ziarenka ryżu i kosztuje około 300 dolarów. Wszczepiany jest zazwyczaj w miejsce znajdujące się pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Taki chip zawiera wszystkie o nas informacje, zastępuje karty kredytowe, pozwala korzystać z leczenia w ramach ubezpieczenia, identyfikuje miejsca które odwiedzamy i wiele innych. Nietrudno sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby taki chip stał się powszechny i nagle przestałby funkcjonować z rożnych przyczyn... A zresztą jego możliwości są nieograniczone i dziwię się, że niektórzy ludzie decydują się na te chipy a ma już je kilkadziesiąt tysięcy na całym świecie.
 
Musimy jako ludzie przeciwstawić się pomysłom stworzenia Jednego Rządu Światowego, chipowaniu ludzi i wszystkich tych globalistycznych pomysłów mających na celu stworzenie zhomogenizowanego społeczeństwa o jednym i niskim poziomie myślenia. Musimy to robić nieustannie jeżeli nie chcemy żyć w świecie pokazanym na filmie.
 
Film znajduje się pod tym adresem:
 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
 kjahog@gmail.com
 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw". 

KOMENTARZE

 • Bez komentarza
  .
  .https://pppolsku.files.wordpress.com/2017/03/swinki1.jpg?w=700

  pozostawnmy.

  Motto: "Nur die allerdümmsten Kälber wählen ihren Schlächter selber." niem. powiedzenie, przypisywane B. Brechtowi.

  (Tylko najgłupsze cielęta wybierają same swych rzeźników.) Myślę, że to obowiązuje też u prosiaczków.
 • @Laznik 09:27:58
  W przyszłości może się zdarzyć wszystko. Czy ktoś z 50 lat temu pomyślał, że komputery będą tak małe i że będą miały takie możliwości, albo, że telewizor będzie kiedyś wisiał na ścianie, albo, że ktoś głosem będzie prowadził cię do celu w samochodzie?
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej