Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Miesięcznica smoleńska i koniec z pobłażaniem zdrajcom!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obawiam się, że będzie tak jak z Katastrofą w Gibraltarze. Jeszcze długo przyjdzie nam czekać na wyjaśnienie, co naprawdę stało się nad Smoleńskiem i kto był "ojcem" zamachu, bo to, że był to zamach na szczęście już wiemy.

 Dziś kolejna miesięcznica Tragedii Smoleńskiej. Na razie nic oficjalnego na jej temat do końca nie wiemy a szkoda. Być może prawda jest na tyle szokująca, że trudna do przekazania, ale przecież "tylko prawda nas może wyzwolić".

 
Prace Komisji Sejmowej niejako utknęły w miejscu a temat przestał być najważniejszy w dzisiejszej Polsce i też szkoda.
 
Obawiam się, że będzie tak jak z Katastrofą w Gibraltarze. Jeszcze długo przyjdzie nam czekać na wyjaśnienie, co naprawdę stało się nad Smoleńskiem i kto był "ojcem" zamachu, bo to, że był to zamach na szczęście już wiemy. Czy była to inspiracja Polski, czy Rosji, czy USA a może ich wszystkich na raz? To jest zagadka do wyjaśnienia i nie winniśmy poprzestawać w dążeniu do poznania prawdy, prawdy nawet najbardziej brutalnej.
 
Dlaczego zadaję takie pytania? Ano dlatego, że w sumie na śmierci ś.p. prezydenta L. Kaczyńskiego oraz wielu polskich patriotów mogły skorzystać różne strony. Polscy zdrajcy, którzy pozbyli się znienawidzonego konkurenta na stanowisko prezydenta RP po to, żeby został nim B. Komorowski. Moskwa, która chciała się zemścić za uratowanie przez L. Kaczyńskiego niepodległości Gruzji i tym samym powstrzymania budowy rosyjskiego rurociągu przez terytorium tego kraju. USA ponieważ ówcześnie nastąpił reset stosunków USA-Rosja, który został zainicjowany przez B.H. Obamę a antymoskiewski L. Kaczyński był niewygodny w tym procesie pojednania.
 
Jedno wiem na pewno. Bez polskiej "pomocy" ten zamach nie mógłby być dokonany, więc skupmy się na razie na Polsce. Sądzę, że nadszedł czas na koniec normalnej, ludzkiej i polskiej tolerancji dla zdrajców.
 
Jesteśmy okłamywani od 1944 roku a już najbardziej perfidnie od 1981 i 1989 roku. Wynikiem okrągłego stołu była zdrada Polski. Wielu z nas miało jednak nadzieję na uzyskanie wolności mimo tego...i dalej nas okłamywano, coraz bezczelniej...
 
10 kwietnia wymordowano resztki "mocno decyzyjnej i opiniotwórczej" polskiej elity patriotycznej. Następnie przystąpiono już do ostatecznego zlikwidowania Polski i stworzenia z Polaków bezwolnej, bezwłasnościowej oraz słabo wykształconej masy spauperyzowanych rąk do pracy i do "głosowania". 
 
Na szczęście teraz to się zmienia, ale... My, Polacy jesteśmy u siebie w Polsce, naszej 1000 letniej Polsce, naszej Ojczyźnie a nie w jakiejś mitycznej Judepolonii czy kondominium niemiecko-rosyjskim.
 
Zdrajców, targowiczan należy wygnać (najłagodniejsza kara) lub osądzić i postawić przed Trybunałem Narodowym. Ci, którzy chcą i będą chcieli pracować dla Polski muszą wpierw to udowodnić (przez co najmniej okres 10 lat).
 
Uważam, ze zbyt długo "cackaliśmy" się z nimi a Oni dostając paluszek pochłaniać poczęli całe polskie ciało... Ich zachłanność i genetyczne zło należy poskromić... i to też jest zadanie dla nowego rządu po wyborach.
 
Nie mamy już czasu na jakieś podziały... jest tylko jeden: ZDRAJCY-PATRIOCI! I o tym winniśmy pamiętać oddając swój głos w jesiennych wyborach.
 
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".
 

KOMENTARZE

 • Ziemi smoleńskiej zmyć się nie da
  https://pbs.twimg.com/media/DacPZg9WAAA6O3V.jpg


  5*
 • Który to już miesiąc, jak Kain zabiła Abla?
  Kazana: Pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji.
  Dowódca wojsk: Zmieścicie się chłopcy
  "Ładunek wybuchowy": Terrain ahead Pulll up"....
  https://cdn.natemat.pl/93115f8430c35820b2d5988804248a3c,780,0,0,0.jpg
  Tej krwi żadnym kłamstwem smoleńskim ze swych rąk nie zmyjecie.
 • @
  Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły.
  Hańba wierzącym w sierp i młot!
  CHWAŁA ZA NIEPODLEGŁOŚĆ ZMARŁYM!

  ps.
  Loty Tuska to najmniejszy grzech, jaki popełnił. Z całego zła nie daruję mu, że zostawił Ofiary Smoleńska, z Moim Prezydentem w smoleńskim błocie. PR robił z Putinem na naszej rozpaczy.
  Dla mnie jest skończony zaprzaniec
 • @Autor
  Salut 5* .Polecam http://stan35.neon24.pl/post/57119,paralela-zamachu-smolenskiego-z-zamachem-w-gibraltarze
 • @Autor i reszta wyznawców teorii zamachu
  Reakcja ostatniego z racjonalnych ludzi, którzy mieli dostęp do mediów III RP, na teorie o "zamachu smoleńskim", nieodżałowanej pamięci prof. Bogusława Wolniewicza:

  https://www.youtube.com/watch?v=6gXmcBgmdtA

  Człowiek trzeźwo myślący czasem ma trudności z akceptacją WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI - i powyższa ALERGICZNA reakcja prof. Wolniewicza jest bardzo symptomatyczna ...

  Dlaczego zakończenie prac komisji Macierewicza zostało zamiecione pod dywan? Bo nie ustaliła niczego, co by dało się pokazać bez AUTOKOMPROMITACJI partii stojącej za tą komisją. Następna komisja "międzynarodowa" też niczego innego niż komisje Anodiny i Millera nie ustali, jeśli będą w niej pracować szanujący się fachowcy z branży badania wypadków lotniczych.

  Prezes zakończył szopkę z miesięcznicami, które miały trwać do momentu wyjaśnienia tej katastrofy, kiedy pojął, że żadnego innego, OCZEKIWANEGO PRZEZ NIEGO wyjaśnienia NIE BĘDZIE. Poza tym z miesięcznicami chodziło tylko o utrzymanie mobilizacji "elektoratu smoleńskiego", co po zwycięstwie wyborczym przestało mieć sens polityczny. Wygląda na to, że naczelnik draństwa uznał, że motyw "zamachu smoleńskiego" wyczerpał swoją POLITYCZNĄ NOŚNOŚĆ (i że żyrowane hucpą weksle politycznej agitki przyjdzie wykupić z wysokim kosztem wizerunkowym) i trzeba się przesiąść na innego konika.

  //Jesteśmy okłamywani od 1944 roku a już najbardziej perfidnie od 1981 i 1989 roku. Wynikiem okrągłego stołu była zdrada Polski. Wielu z nas miało jednak nadzieję na uzyskanie wolności mimo tego...i dalej nas okłamywano, coraz bezczelniej...//
  Dokładnie - (choć okłamywanie trwa od 1976, czyli pierwszych agenturalnych rozrób w Radomiu i powstania KOR) i trwa to nieprzerwanie DO DZIŚ - jesteśmy coraz bezczelniej okłamywani, np:

  http://wawel.neon24.pl/post/150119,dekalog-sprawy-air-head-kuchcinski-analiza-i-wnioski

  http://swiatowid.neon24.pl/post/149449,coscie-wyborcy-pis-uczynili-z-tej-krainy

  Czas z tym okłamywaniem nas od 1976 roku wreszcie skończyć ...
 • Cóż, wg mnie...
  Nie tyle jest istotny zwrot wraku tupolewa, co przekonanie kto za tym zamachem stoi.

  Jest taka zasada: winny się tłumaczy, ale jest i druga zasada, że winny za wszelką cenę chce ukryć swoje sprawstwo.
  I w przypadku Rosji - to ona sama - potwierdza, że w zamachu brała decydujący udział. Na wraku znajdują się ślady, które to potwierdzą - i to jest główny powód, dlaczego Rosjanie już tyle lat bezprawnie przetrzymują szczątki samolotu. W przeciwnym razie wrak już dawno byłby w Polsce.

  Podobnie jest z katastrofą w Gibraltarze. Kto zdecydował o utajnieniu dokumentów o zamachu na gen. Sikorskiego na kolejne 50 lat? - Wielka Brytania. Czego boi się rząd w Londynie?
 • @ Autor, All
  "Być może prawda jest na tyle szokująca, że trudna do przekazania, ale przecież "tylko prawda nas może wyzwolić"."

  Było dużo o mgle, a Grzegorz Braun swojego czasu zwrócił uwagę na... śnieg.
  A ze "śniegu" wynikałoby, że szczątki samolotu były już rozłożone co najmniej 5 dni przed "katastrofą".

  Szokujące?
 • @Światowid 22:55:46
  "Dokładnie - (choć okłamywanie trwa od 1976, czyli pierwszych agenturalnych rozrób w Radomiu i powstania KOR)"

  Kurde, pamiętam z podręcznika od historii, że i rok 1956 mógł być ustawką. Niemal jednoczesne odpalenie "kolorowej rewolucji" w Polsce i na Węgrzech uprawdopodabnia taką ewentualność.

  Ukłony
 • @Jasiek 05:05:56
  "A ze "śniegu" wynikałoby..."

  W dodatku tego tematu nie dotykają tak samo GW jak i GP... dziwna zbieżność uników.
  Natomiast osoba, która analizowała pod tym kątem zdjęcia satelitarne czyli Chris Cieszewski wyleciał po wystąpieniu ze składu komisji.
 • @Jaromir 22:11:23
  "Kazana: Pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji.
  Dowódca wojsk: Zmieścicie się chłopcy
  "Ładunek wybuchowy": Terrain ahead Pulll up"...."

  Ile jest wersji/długości taśm?

  Pozdro!
 • @Mind Service 00:25:58
  "Kto zdecydował o utajnieniu dokumentów o zamachu na gen. Sikorskiego na kolejne 50 lat? - Wielka Brytania. Czego boi się rząd w Londynie?"

  Jak tak możesz? ;-(
  Przecież USA i UK to "nasi sojusznicy"....
 • @Husky 21:55:59
  Myślisz, że ten cienki Bolek mógł zrobić cokolwiek w katastrofie lotniczej? To tylko zwykła agencina, którą po Stazi przejęło BND
 • @Mind Service 00:25:58
  "
  Podobnie jest z katastrofą w Gibraltarze. Kto zdecydował o utajnieniu dokumentów o zamachu na gen. Sikorskiego na kolejne 50 lat? - Wielka Brytania. Czego boi się rząd w Londynie?"
  A co zrobiły rządy w Polsce, aby te dokumenty odzyskać?
  Morawiecki dalej tam wozi polskie złoto.
 • A może to po prostu była katastrofa?
  Koniecznie Kaczelnik chce dopisać swojemu miernemu prezydentowi męczeństwo. A komu on niby zagrażal?
  Sekta będzie wymyślać zamach, bo inaczej Antoni powinien iść pod trybunał.
  A po prostu polski burdel+ruski burdel+rozkazy Lecha Kaczynskiego+kiepska pogoda=katastrofa. Nikt by nie chciał z miernoty robic męczennika.
 • @Husky 22:30:10
  PR Toro il Kaczelnik_ osobisty tchórz. Niech on płaci odszkodowania za błędne decyzję. I Antoni za zaklamanie
 • @Mind Service 00:25:58
  Jako Zydo_banderowiec nie znasz chyba rzymskich sekwencji. A największą korzyść odniósł Kaczelnik
 • A gdy idzie o tytul
  to Kaczelnika i Antoniego maja zamknąć? Skoro zdrajców? A kolejnego zdrajce wykopia z Wawelu? Wszak to był krzywoprzysiezca

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej