Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Coś na podtrzymanie ducha polskości!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tych dla których Polska to nadal dziki kraj a polskość to nadal nienormalność, warto powiedzieć tylko jedno: nigdy Polaków nie złamiecie, nigdy nie zrozumiecie naszego ducha i naszego patriotyzmu

 Ostatnio mam trochę dość bieżącej bieżączki politycznej. Mierzi mnie ciągła walka o znaczeniu politycznym jakiegoś ugrupowania. Często też  ta polityczna nawalanka jest tak infantylna, że aż trudno to znieść. Na blogach czy różnych forach internetowych pojawiają się teksty jałowe a dyskusja o nich jest zupełnie bezprzedmiotowa. Ja wiem, że trzeba wiedzieć co "w trawie piszczy", ale bez przesady. Potrzeba też tekstów pogłębionych, trochę refleksyjnych i dla wielu ważnych oraz też implikujących zastanawianie się nad naszą rzeczywistością i przyszłością. Mam nadzieję, że poniższy tekst - mimo, że jest jak na mnie relatywnie krótki - właśnie takim jest.

 
Moja ostatnia notka o tym, że musimy nauczyć się patriotyzmu od Żydów spotkała się z szerokim odzewem, szczególnie na mój prywatny e-mail. Z tego widać, że problematyka związana z Żydami i krytyczne opinie o nich w dalszym ciągu wywołują strach przed oskarżeniami o tzw. "antysemityzm".
 
Ile to już razy oskarżano mnie o ten "antysemityzm", ale zawsze jakoś się wybroniłem, bo piszę tak, aby moje teksty nie spotkały się z powszechnym osądzaniem o całe, żydowskie zło. Podejrzewam, że akurat w tym tekście Żydom mogło się nie podobać moje stwierdzenie, że tak naprawdę jakaś część Żydów jest a'la szowinistami a ja to twierdzenie podtrzymuję, choćby dlatego, że część Żydów uważa, iż Żydzi są narodem wybranym przez Boga i im się wiecznie należy poddaństwo innych nie-Żydów (Gojów). Jeszcze bardziej w tym stwierdzeniu utwierdzają mnie fragmenty Talmudu, do których dotarłem w języku polskim i angielskim i piszę o nim cyklicznie w notkach, których zestaw jest całościowym artykułem. Oczywiście nie mówię o całości populacji żydowskiej, ale tylko jej części, bo nawet wśród Żydów można spotkać wybitne jednostki i zwykłych Żydów, które temu a'la szowinistycznemu podejściu są przeciwne. Sam osobiście znam wielu takich Żydów mieszkających w Polsce i nas szanujących a nie atakujących.
 
Oczywiście, że pisząc o Żydach, trzeba to robić bardzo inteligentnie i jest to trudne, więc rozumiem, że niektórzy boją się o nich pisać, bo nawet jeden wyraz czy zdanie może się okazać dla nich "antysemickie" a dla Żydów "antysemitą" jest ten, za którego oni go uważają.
 
Tak dygresyjnie. Może niektórzy zastanawiają się, dlaczego "antysemityzm" piszę w cudzysłowu.  Już wielokrotnie to tłumaczyłem, bowiem Żydzi zawładnęli tym słowem a oznacza ono nienawiść do Semitów, a Semitami są też i inne narody jak np. Arabowie (sić!), więc to słowo powinno dotyczyć wszystkich Semitów a nie jednego, wybranego semickiego narodu żydowskiego. Jeżeli piszemy o mordowaniu i zagładzie Żydów,  lepszym znaczeniowo  dla nich pojęciem jest Shoah, czyli całkowita zagłada, zniszczenie. Notka bazuje na moim poście z sierpnia 2014 roku pt: "Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy!
 
Po tym krótkim początku wracam do treści związanych z tytułem mojej notki. Notka trochę bardziej optymistyczna niż ta wczorajsza o patriotyzmie Żydów i Polaków .
 
Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy!
 
Polska to nasza rodzinny dom, nasza macierz, historia, tolerancja, zagmatwana przeszłość, tradycja, wiara, symbole, ziemia, tożsamość, język, kultura, literatura, poeci, artyści, dzieci i my zwykli ciężko pracujący Polacy, nawet na obczyźnie. Polska to nasze zasoby naturalne, lasy będące płucem w Europie, jeziora i góry, morze bałtyckie, łany zbóż, waluta, wypracowany naszymi rękoma majątek narodowy i te krwawiące groby naszych przodków, którzy za tą Polskę oddali swe życie. Możemy być dumni z takiej Polski.
 
Polska jest dla nas wszystkich. I dla tych również, z którymi można się pięknie różnić... kochając wszakże zawsze Ojczyznę a nie być jej wrogiem jak dzisiaj PO czy lewackie, marksistowskie ugrupowania w stylu SLD czy Wiosny.
 
Większość z nas ciągle - mimo wszystkich przeciwności - jest patriotami. Może nieraz jesteśmy zagubieni, nie potrafimy tego naszego patriotyzmu wyrazić, ale gdzieś podświadomie czujemy tą polskość w naszych sercach.  Ten - tkwiący w nas - duch patriotyzmu nie umarł. On jest! Może uśpiony i wydawałoby się, że skutecznie zabity przez wrogów naszej Ojczyzny, naszej niepodległości, przez ludzi o mentalności okupantów jak Niemcy (UE) czy moskiewska Rosja.
 
Jednak po 10 kwietnia 2010 roku pokazaliśmy przecież naszą jedność i siłę. Policzyliśmy się i zobaczyliśmy miliony ludzi kochających swój kraj… ten Bałtyk i góry, śląskie kopalnie, mazurskie jeziora, lasy i puszcze, śpiew ptaków i łany zbóż, miasta i wsie, i te krowy pasące się na łąkach, i bociany przynoszące wiosnę… Łzy płynęły i dusze krwawiły, ale łączyła nas 1000 letnia więź miłości do Polski, dzięki której żadnemu wrogowi nie udało się jej zniszczyć.
 
Po 123 latach zaborów odzyskaliśmy naszą Niepodległość i od razu zatrzymaliśmy najazd marksistowskich hord komunistycznych Sowietów, tak jak uchroniliśmy Europę przed zalewem islamistów przez S. Batorego. Uratowaliśmy świat przed barbarzyństwem klasowych, komunistycznych  morderców. Skutecznie dawaliśmy odpór rasowym, niemieckim, nazistowskim zbrodniarzom, by zostać pokonanymi dopiero wtedy, gdy pomogli im okupanci sowieccy…   W czasie okupacji tylko w Polsce istniało zorganizowane Państwo Podziemne i cały czas trwała walka zbrojna zakończona Powstaniem Warszawskim...  Tylko Polaków niemieccy naziści skazywali na śmierć za pomoc i ukrywanie Żydów a mimo to im pomagaliśmy i dzięki nam wielu z nich uniknęło holocaustu. Przeżyliśmy komunizm, wobec którego przez całe lata stawialiśmy czynny opór. To w Polsce zrodził się ruch Solidarności a nasz Papież pokazał światu jacy naprawdę jesteśmy… przede wszystkim piękni duchem i miłością oraz tolerancją wobec innych.
 
Jakże często walczyliśmy „za naszą i waszą wolność” i jakże często nie usłyszeliśmy nigdy słów wdzięczności a bywało, że stawaliśmy się obiektem wrogości, nieracjonalnej wrogości. Gdy Żydzi tułali się – przeganiani wszędzie – po całej Europie… właśnie w Polsce zyskali schronienie dane im niepotrzebnie przez Kazimierza Wielkiego…  W czasie II Wojny światowej walczyliśmy na wszystkich frontach… by zostać zdradzeni w Jałcie. Zapoczątkowaliśmy upadek komunizmu we wszystkich krajach a dziś świętuje się na świecie tylko „obalenie Muru Berlińskiego” i tylko z tym murem dziś na świecie kojarzony jest upadek komunizmu.
 
Ale przecież nam niepotrzebna jest żadna wdzięczność! Po prostu tacy jesteśmy… Ludzcy, dobrzy, tolerancyjni, po chrześcijańsku miłujący siebie i innych oraz… kochający po prostu swój kraj, swoją Ojczyznę,  chronicznie nie znoszący zniewolenia a gloryfikujący prawdziwą wolność!  Jesteśmy pracowici (pracujemy niemal najdłużej w UE) i dobrze wykształceni oraz kreatywni. Doceniają to przecież zagraniczni pracodawcy jeszcze niedawno chętnie zatrudniający Polaków na wymuszonej przez PO-PSL obczyźnie.
 
Szanujemy inne narody i ich kraje. Wymagajmy więc aby inni nas też szanowali i zwalczajmy wszelkie oznaki antypolonizmu, niezależnie czy wrogą wobec nas postawę przyjmują Żydzi, Niemcy, Rosjanie lub inne narody i pojedynczy ludzie.  Szanując wszakże innych musimy przecież wymagać aby Polska była Polską przede wszystkim dla nas - Polaków i tych, którzy czują się Polakami, i przyjmują za swoją naszą polskość i wszystko, co z niej wynika a takich (ze względu na masową islamizację Europy) ludzi jest coraz więcej. Powoli można powiedzieć, że Polska przez inne narody postrzegana jest jako bezpieczna z trwałymi fundamentami rozwoju społeczno-gospodarczego i to powoduje coraz większą ilość europejskich imigrantów.
 
Dziś - gdy ze wszystkich stron próbuje się nas zniszczyć - musimy razem zjednoczyć się we wspólnej walce o naszą polskość. Niech będzie to walka w duchu pokoju i duchu wartości najwyższych: BÓG, HONOR I OJCZYZNA! Jeżeli zaś wśród polskich patriotów są nasi rodacy nie wierzący w Boga, to niech w to miejsce wstawią społecznie prawe zasady etyczno-moralne zawarte w Dekalogu…
 
Innym zaś, dla których Polska to nadal dziki kraj a polskość to nadal nienormalność i tym różnej maści hipokrytom, którzy udają Polaków a tak naprawdę nas nienawidzą, warto powiedzieć tylko jedno:  nigdy Polaków nie złamiecie, nigdy nie zrozumiecie naszego ducha i naszego patriotyzmu -  on was przerasta! Przerasta bo dla nas najważniejsze są barwy narodowe, orzeł w koronie i nasza historia a nie jakaś tęczowa czy europejska flaga.
 
Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy!
 
Pamiętajmy o tych  słowach naszego hymnu dokonując kolejnego aktu wybierania naszych przedstawicieli do samorządów lokalnych i parlamentu oraz wybierając prezydenta... Szczególnie zaś te jesienne wybory będą najważniejsze od lat i dlatego nie może nas zabraknąć przy urnach gdzie winniśmy oddać swoje głosy na patriotycznych Polaków i patriotyczne a nie targowicko-zdradzieckie partie.
 
Onegdaj  w roku 2010, w s24 pod tekstem  publicystów Gazety Polskiej pojawił się komentarz blogera "Pigwa", który mógłby posłużyć dla nas wszystkich jako pewien drogowskaz traktowania własnej Ojczyzny.
 
"Pigwa" pisze m.in. tak (tekst delikatnie zmieniony przeze mnie - przepraszam niniejszym autora, że bez jego zgody): "Nikt za nas, nawet największy sojusznik, nie odrobi pracy domowej z patriotyzmu i dbania o własne interesy. Tego musimy nauczyć się sami. Zacząć należy od restauracji zaufania społecznego, dumy narodowej, solidarności, szacunku dla państwa i innych ludzi (...) Nie ma co obrażać się na Francuza, Włocha, Niemca, czy Rosjanina za to że nie dba o Polskę, tak jak o swój własny interes. Możemy mieć pretensje do Polaka o to, czy wystarczająco dba o swoje państwo tak jak o swój własny rodzinny dom (...) Większość z nas, jak nie wszyscy, dbają o swój dobytek, chcą mieć czysty, normalny zadbany dom. Ale o dom trzeba dbać (...) Należy z sąsiadami żyć w zgodzie, ale na zasadach partnerskich. Nie można pozwolić wejść sobie na głowę, i np. oddać części ogrodu lub domu, bo tak chce nasz sąsiad, albo pozwolić na ubliżanie swoim bliskim, albo dać sobie wrzucać śmieci do ogródka. (...) Czy nie można tak samo podejść do Polski?. Musimy Polskę zabezpieczać, ubezpieczać, inwestować, dbać, i szanować tak samo jak swój dobytek. Szanować władzę i instytucje państwowe. Oczywiste jest też ze sami tego nie zrobimy, ale możemy wybrać przedstawicieli, którzy w naszym imieniu dokonają napraw i usprawnień. Trzeba umieć powalczyć o interes własny, następnie narodowy, następnie europejski i w końcu globalny. Żyć w zgodzie ale na partnerskich warunkach".
 
Bardzo dobre porównanie: Ojczyzna w całości to jak rodzinny dom (inaczej: w znaczeniu ekonomicznym gospodarstwo domowe) i musimy o ten dom ciągle dbać, każdego dnia i każdej sekundy naszego, bo przecież musimy tą naszą Polskę oddać młodym pokoleniom, oddać ją jako wolną, suwerenną i niepodległą Ojczyznę, naszą Polskę.
 
P.S.
Być może dla niektórych pisanie codziennych postów może stać się nie  do strawienia. Tych przepraszam za tą moją nadaktywność, ale za kilka dni muszę na 3 tygodnie zaprzestać blogowania, ponieważ będę miał operację w szpitalu. A operacja... 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • Autor
  Ponad 5-cio procentowy wzrost gospodarczy, najniższe od trzech dekad bezrobocie i deficyt budżetowy, bezpieczeństwo socjalne rodzin, stabilne finanse. A tego wszystkiego dokonał PiS w niecałe 4 lata.

  Jest pytanie jak daleko bylibyśmy, gdyby nie destrukcja totalnej opozycji?

  8-))))
  pzdr.
 • @Husky 12:26:38
  Powiem Ci zupełnie szczerze: mam ich już dość, tych zdrajców sprawy polskiej. Naprawdę... o ile jeszcze kiedyś potrafiłem ich słuchać, żeby wiedzieć co myślą, to dziś od razu przełączam kanały jak ich widzę w TV, choć coraz mniej tego TV oglądam. Jedna wielka kicha a programy tak prymitywne, że aż strach.

  Nie znoszę ich duchowo, intelektualnie i wszystko co wygadują doprowadza mnie do torsji. 4 lata ciągłego ataku, jak to PiS to przetrwał? Bo robił swoje i realizował obietnice wyborcze. Jeżeli ktoś mówi o dzisiejszym POPiSie dla mnie jest takim samym zdrajcą jak cała PO. Oczywiście w niektórych kwestiach można atakować PiS, ale co w zamian? Znów PO?
 • @krzysztofjaw 13:25:14
  Utrwalacze władzy ludowej przetransformowali się bojowników o wartości europejskie.
  Można z tego wyciągnąć wnioski takie - albo się sprostytuowali, albo nie ma między tym żadnych różnic, albo jedno i drugie, co wydaje się być najbardziej prawdopodobne.Marzy mi się, aby Polska była wolna od "ambasadorów" lewactwa i zboczenia mających wobec nas poczucie misji cywilizacyjnej.
  8-))))
  pzdr
 • @Husky 12:26:38
  Są i inne punkty widzenia na wzrost pkb:))

  https://www.facebook.com/groups/Polska.najwazniejsze.informacje/permalink/891262307900727?sfns=mo
 • @reflexión 14:16:07
  Oczywiście, że najważniejsze są wskaźniki jakościowe a nie ilościowe. |Takim jest na przykład PKB per capita czyli ilość PKB na jednego mieszkańca a tu jesteśmy daleko od krajów Starej Unii, choć ją gonimy, bo szybkie tempo wzrostu PKB przekłada się na jakość życia Polaków. Można się też oprzeć na następującym wskaźniku: przyrost dochodu narodowego winien być powyżej zera, ale wyższy niż wydatki konsumpcyjne i oszczędności a winny być niższe niż przyrost naturalny. Rozwój jest więc ostatecznym miernikiem rozwoju.
  pozdrawiam
 • Wszyscy
  Nie jestem mitomanem ani megalomanem, ale dziwię się, że portal s24 moje patriotyczne teksty zamiata w piwnicy najszybciej jak to jest możliwe. A co ja takiego zrobiłem pisząc dwie ostatnie notki i widać z tego, że stało się to ze względu na to, iż trochę negatywnie pisałem o części Żydów. Temat dla niech jest widać nadzwyczaj niewygodny, więc będę tam pisał dalej i co będzie to zobaczymy.

  Nie rozumiem tego strachu przed Żydami a już bardziej tendencyjnej i prewencyjnej cenzury. To jakiś absurd, ale trudno. Przeżyję, choć szkoda, że tak mało czytelników może przeczytać moje posty. Nie mam do portalu s24 jakiejś awersji. Po prostu mnie to dziwi, bo na jego SG pojawiają się nieraz naprawdę bzdurne teksty.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 13:25:14
  Podział mandatów na podstawie sondażu Estymatora dla @DoRzeczy_pl:

  @pisorgpl 275
  @Platforma_org 171
  @nowePSL 13
  @NiemcywPolsce 1
 • Wszyscy
  Niestety pomyliłem naszych króli, dzięki którym zatrzymaliśmy islamizm: chodzi o J. Sobieskiego a nie S. Batorego. Przepraszam.
  Pzdr
 • Wszyscy
  Niestety pomyliłem naszych króli, dzięki którym zatrzymaliśmy islamizm: chodzi o J. Sobieskiego a nie S. Batorego. Przepraszam.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 17:00:56
  i to król i to król

  8-))))

  pzdr
 • „Transformacja ustrojowa” to żydowski rozbiór Polski.
  jeszcze tylko ten po prawej i bedzie po transformacji

  https://pbs.twimg.com/media/D_2-zRLXoAIwaiD.png

  8-))))
 • @Husky 17:10:13
  Ja dopiero w 1992 przejrzałem na oczy. Wtedy gdy Żydzi obalili rząd Olszewskiego. I od tamtej daty jestem daleki od Żydów i nawet po trosze nimi gardzę.
  Pzdr
 • @Husky 14:06:19
  Co ma oznaczać ten durny zestaw fotek !
 • @Husky 12:26:38
  Kulawa tylko fotka główna, jak na tak dobry teks. Chociaż jestem daleki od wynoszenia PiS-u na piedestały, to dla szaraków robią dobrze. Nie wiem jak to się skończy, bo kupczenie z USraelem i Izraelem nic dobrego nie wróży, jednak PO to kanalie i nie rozumię dlaczego jeszcze co niektórzy nie siedzą w pierdlu.
  Kolejność też powinna być inna, a mianowicie Ojczyzna, Honor i Bóg. Bo ten żydowski, a przygarnięty przez Polaków raczej nie pasuje.
 • @joasia 17:49:03
  Różni są ludzie, niektórzy nie dorośli do poziomu posługiwania się pismem, taki jest bloger Husky, zaśmiecający dyskusję, tam gdzie mu pozwolą durnym pismem obrazkowym. Z ułomności ludzkich śmiać się nie wypada, stąd czekamy, aż ten bloger zrozumie iż Neon to nie przedszkole, tu ludzie porozumiewają się znacznie mniejszymi znakami graficznymi, zwanymi literami.
 • @Zawisza Niebieski 18:10:56
  Masz problem?
  niewyspany?

  Pisz sobie na berdyczów a ode mnie wara.Zrozumiano

  Tak masz rację ty się idealnie nadajesz na pisanie , perfekcyjne pisanie i porozumiewanie
  no teraz podałeś mi to jak na ..... tależyku.
  Miszczu polskiej ortografii i to z dyplomem, ty uczony w piśmie inaczej
  i o jakim tu "durnym" człowieku chcesz dyskutować

  EOT
 • @joasia 17:49:03
  Problem?
 • @goat 18:08:51
  //jednak PO to kanalie //
  banda idiotów i durniów

  więc tego się trzymajmy

  8-))))

  ps.

  Gretkowska w Goownie Wyb ogłasza: "Jestem wroginią pisowskiego narodu"


  Dobrze, że nie "waginią"

  https://pbs.twimg.com/media/D_7n8WuWkAAIGYX.jpg
 • @krzysztofjaw 13:25:14
  O to Polska w/g PO

  https://pbs.twimg.com/media/DmvLqh5XsAE_Lkr.jpg
 • @Husky 18:33:21
  Co to jest na tym zdjęciu? To kobieta? Chyba atrapa kobiety. Piękno kobiecego ciała jest nie podważalne, ale to coś to jakiś śmieć kobiety.
 • @goat 18:47:28
  Tu masz cos z neta wraz z komentarzem:

  https://pbs.twimg.com/media/D27-kKRWoAU6S3c.png

  Babcie i dziadkowie, mamy i ojcowie, dziewczyny! Szanowne Panie! To jest przedstawiciel LGBT, mam pytanie, czy to jest mężczyzna? czy dewiant seksualny? który jak Rabiej, Trzaskowski i Biedroń ubrani w garnitur do przedszkola i szkoły wchodzą,
  Czy pozwolimy im na ich dewiacje?
 • @krzysztofjaw 17:20:18
  Pomyśl tylko, gdyby tęczowa Platforma Obywatelska dzisiaj ochoczo wspierająca środowiska LGBT po wyborach do rządzenia wróciła to jakby nam propedofilską seksualną indoktrynacją tych środowisk społeczeństwo na lata ideologią gender cywilizacyjnie wynaturzyła.

  https://pbs.twimg.com/media/D1y_8UKXgAA1ti9.jpg
 • @goat 18:47:28
  Gretkowska ....biedna istota, której coś się wydaje.... a licznik krzyczy .... ZERO!!!

  https://pbs.twimg.com/media/D_7f6rNXsAAktch.jpg
 • @Husky 12:26:38
  kundel,
  pokłady twojej durnoty są niewyczerpane alboś parszywą syjonistyczną, PiS-owską tubą.

  PiS+, czyli długi Polski+, ceny+ - http://racjonalizm.neon24.pl/post/149570,pis-czyli-dlugi-polski-ceny
 • @Rzeczpospolita 19:25:48
  Otwocki rabinie........ poklady twojej durnoty są niewyczerpane alboś parszywą chazarsko- syjonistyczną WPS-owską tuba.
  shalom rabinie
  shalom
 • @goat 18:47:28
  Wstyd! Wszyscy co walczyli z komuną, a odeszli przewracają się w grobach ...będą straszyć wyborców po nocach ile razy te kreatury przemówią!

  https://pbs.twimg.com/media/D_6T8r7XYAA32Sr.jpg
 • @krzysztofjaw 17:20:18
  Zjednoczona Prawica (PiS+Porozumienia+Solidarna Polska) - 47,1 proc.
  PO+Nowoczesna - 29,2 proc.
  SLD+Wiosna+Razem - 9,5 proc.

  Poniżej progu:
  PSL - Koalicja Polska - 5,2 proc.
  Bezpartyjni Samorządowcy+Kukiz'15 - 5,2 proc

  https://t.co/6dB3a5IVVT
 • @goat 18:08:51
  Nie jesteśmy mocarstwem i musimy wybierać sojuszników: albo kondominium niemiecko-rosyjskie albo USA z Izraelem. Na razie optuje za tym drugim. Co z tego dobrego wyjdzie to zobaczymy.

  Pozdrawoam
 • @Husky 18:22:06 Zawisza Niebieski
  Po co Wam te złośliwości? Oceniajmy innych po ich owocach. Ja już dawno patrzę na siebie z dystansem i oszczędzam nerwy. Można być zdrowszym, choć nieraz nie można popuścić, ale bez przesady. Pierw zaczął Zawisza. Po co?
  Pozdrawiam
 • @Husky 18:33:21
  Wycięli lub pominęli mój komentarz na s24 dotyczący tej prawie intelektualnej idiotki. To co ona wygaduje to jakieś szambo słowne.
  Pozdrawiam
 • @Husky 18:46:00
  Rzygać się chce. I oni chcą adoptować dzieci. Niedoczekanie.
  Pzdr
 • @Husky 18:49:59
  Ostatnio wnosiłem o zabronienie marszów LGBTQ i podtrzymuję tą opinię.
  Pozdrawiam
 • Zacznijmy od rzeczy najświętszej
  .
  „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy!”

  To ma być hymn Polaków ? Od lat zastanawiam się, kto nam takie coś jako hymn wcisnął ?

  Po pierwsze to stwierdzenie nie odpowiada prawdzie historycznej, żyliśmy, nasi przodkowie, przeszło wiek i nie było żadnej Polski. Po drugie, Francuzi wyśpiewują mobilizujące: „Chodźcie dzieci ojczyzny ...”, Niemcy.dumne: „Ziemian niemiecka (Deuitschland) ponad wszystko ” a my fałszując żałośnie pobekujemy, że: „nie zginęła”. Nawiasem dawna pouczająca wersja „dał nam przykład Bonaparte, jak rabować mamy” została zastąpiona przez „jak zwyciężać”, co po jego klęsce w Rosji jest niezbyt przydatną nauką. To wolałbym „Bogurodzicę”.

  „pisząc o Żydach, trzeba to robić bardzo inteligentnie i jest to trudne, więc rozumiem, że niektórzy boją się o nich pisać ”

  No a pisząc o Polakach, Francuzach, Niemcach, Rosjanach, Czechach, Murzynach, Muzułmanach czy Chińczykach to nie trzeba pisać inteligentnie, no bo nie stanowią „ludu wybranego”. Kto nam wpoił i wpaja ten ogromny respekt wobec tych de facto naszych odwiecznych paso-żydów. Spójrzmy wreszcie na żydostwo trzeźwo:

  - http://lemanski.neon24.pl/post/147807,wyznawcy-mammona-zydowscy-uzurpatorzy#comment_1533706

  czegokolwiek się dotkną, to zamienia się w centrum zbrodni, choćby ich próba utworzenia państwa na BW, parędziesiąt lat i wyżłopią całe Morze Martwe i resztki wody pozostawiając pustynię.
  E. Pound znalazł takie wytłumaczenie tego zjawiska:

  „... L’Usure frappe l’enfant dans le ventre de sa mère ...”
  - https://underthegrayline.files.wordpress.com/2014/12/le-travail-et-lusure-ezra-pound-nouv-trad.pdf

  Co, brak nam inteligencji aby to dostrzec? Boimy się czegoś, okupanta ? To przypomina się piosenka Kaczmarka: „Czego się boisz głupia, czemu nie chcesz iść na całość ?”.

  Pisanie inteligentne nic nam nie da, rzeczowe. Paso-żydzi są jednym z najgroźniejszych zagrożeń dla ludzkości, dla życia na tej planecie.

  Jeśli „inteligentne” wszakże oznacza tu bez chamstwa, to przyznam się, że też byłbym za tym.
 • @Husky 18:58:33
  Starczy tej a'la idiotki ze swoimi wynaturzonymi poglądami.
  Pzdr
 • @Husky 19:57:32
  Uważam, że PiS przekroczy 50% poparcia w wyborach.
  Pozdrwiam
 • @krzysztofjaw 20:12:10
  Nie przejmuj się
  Ja akurat mam to głęboko w pięciu literach......bardzo głęboko

  8-)))))
  pzdr.
 • @krzysztofjaw 20:14:07
  Ze złym duchem..

  https://pbs.twimg.com/media/D_8Ae1fWkAE8Luz.jpg
 • Branoc Prawi i Sprawiedliwi
  Wakacje o jest to

  https://pbs.twimg.com/media/D_6s4K6W4AAK_FP.jpg
 • @Husky 17:10:13
  Mylisz się, jak zwykle zresztą. Michnik ma syna, a poza tym całe ubeckie towarzystwo rozmnożyło się i doczekało wnuków.
 • @Zawisza Niebieski 18:10:56
  To trzeba czekać na zmianę rozkazu. Dopiero jak wymienią mu oficera prowadzącego i będzie zmiana strategi, to wtedy Husky (albo jakiś inny Husky) będzie nam stręczył propagandę bez obrazków.
 • @krzysztofjaw 20:08:00
  Czyli wybieramy sobie Pana. I to Pana, który wysyła do nas komornika. I pluje na nas i nami gardzi. No brawo.
 • @Husky 18:46:00
  Zwracam uwagę że te zjawiska powstały po tym, jak Katz-Wojtyła wywołał ducha, który zstąpił i ODNOWIŁ oblicze ziemi. Tej ziemi.

  Rozpoznając po owocach, jak uczył Mesjasz, wiemy, że mieliśmy do czynienia z fałszywym apostołem.

  Dodatkowo potwierdzone jest to w reklamie NWO, przy okazji której Katz-Wojtyła zwrócił się do bogów obcych i wydał nawet rozkaz by Hindus Ghandi żył wiecznie.

  https://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY

  Nic więc dziwnego że ,,święty" Katz, wzywa do obalenia starego porządku Bożego na rzecz nowego lucyferańskiego - konceptu wzięcia ziemi na własność przez możnych świata i uczynienia sobie po depopulacji niewolników z garstki ocalałych.
  Różni śmiałkowie bardzo skrupulatnie realizują te plany (wystarczy posłuchać Matołusza jak wyjawia plany grupy ,,we, the people"). Zdaję się po to są te wszystkie relikwie, fiolki z krwią, by ściągnąć z Syriusza tj z domu ojca, starych planistów. Po to też są plany genetycznie realizowanego życia wiecznego.

  Jak przekonać inaczej ludzi do depopulacji jak nie prokurując im nieznośne warunki bytu tj ,,zapierdalania za michę ryżu" przy bezrobociu które morduje, ale którego ,,nie ma".
  Przecież dzień po dniu partie PO PiS SLD realizują skrupulatnie założenia planu. Dlatego podatki mogą jedynie rosnąć.
 • @krzysztofjaw 20:08:00
  Trzeba odrzucić nienieckie i postawić na samo rosyjskie. Przykład idzie o Turcji. Jak USrael się teraz mota. Rosja, Białoruś i kraje byłego bloku wschodniego w większości Słowiańskie to przyszłość. Trzeba tylko zacząć działać w tym kierunku.
 • @krzysztofjaw 20:15:31
  Każdy przytomny na umyśle doskonale rozumie, że w ostatnio wzmożonych prowokacjach objazdowego cyrku pederastów nie chodzi o żadną równość i tolerancję. To tylko element prowokacji oraz wścieklizny lewactwa spowodowana wzrostem notowań PiS i wizją wyborczego mega łomotu. Olejmy.

  8-)))))
  pzdr
 • @Zawisza Niebieski 10:30:44
  Takie huskie i inne humpty dumpty tak już mają. Ale dobrze że są. Przynajmniej normalny człowiek wie jak wygląda idiota.
 • @krzysztofjaw 20:12:10
  Panie Krzysztofie, jak się panu podobają ozdobniki, jakimi pan Husky ozdobił Pana tekst? Czyżby był Pan zadowolony? Mój komentarz był po skasowaniu porobnej twórczości pod Pana tekstem, na co zareagował jeden z komentatorów a ja mu odpowiedziałem, więc nie zaczął Zawisza, a jest to długa lista próźb do Huskyego by wreszcie zrozumiał iż nie jest to portal erotyczny ani dla przedszkolaków.
 • @Zawisza Niebieski 11:33:02
  Nie zwykłem nikogo banować, bo same komentarze świadczą o człowieku, więc warto je pokazywać.

  A co do wymiany zdań Huskiego z Panem to powiem tak. Na moim blogu nie lubię żadnej pyskówki. Pana zdanie cenię, podobnie jak Huskiego, ale faktycznie nieraz można przesadzić w komentarzach.

  Przecież to już kolejna "pyskówka" między Panami. Nie wiem czemu to służy bo wszyscy jesteśmy Polakami. Możemy się wszakże pięknie różnić i na tym mi zależy.

  Lubię komentarze ad meritum bo to ubogaca intelektualnie i może nawet doprowadzić do zmiany naszego oglądu rzeczywistości.

  A co do fotek. Nieraz są celne a nieraz nie. To wszystko zależy od odbioru czytelników.

  Jest też i inna moja refleksja.

  Często sobie nie zdajemy sprawy z faktu, że nasze blogi czy komentarze idą w świat. Na całym internetowym świecie można je czytać oraz przeglądać komentarze. To naprawdę obliguje nas do bycia profesjonalistami i naprawdę: w ferworze pisania często o tym zapominamy sądząc, że to dotyczy tylko nas i komentatorów.

  Pozdrawiam
 • @goat 18:08:51
  ,,jednak PO to kanalie i nie rozumię dlaczego jeszcze co niektórzy nie siedzą w pierdlu. '' A znasz powiedzenie : k.....a, k....wie łba nie urwie ? Przecież od 89 r. ci (i ich pogrobowcy) ze zdjęcia wklejonego przez Haskiego cały czas nami kręcą i nie zanosi się żeby to się zmieniło. Nawet już sobie zapewnili obstawę zbrojną i jeszcze chcą budować jakieś forty. A jeżeli chodzi o podtrzymywanie polskości to w czasach PRL kultywowano to 100 razy lepiej. W programie podstawówki były wycieczki do Krakowa, Częstochowy, Góry Świętokrzyskie i św. Krzyż, Gdańsk itd. itd.. Dzieci biedniejsze też jeździły bo refundował im to komitet rodzicielski. Po 89 r. wprowadzili zielone szkoły gdzie dzieci nie poznawały Polski i Historii tylko się bawiły jak na koloniach. O różnych akademiach i rocznicach historycznych nie wspomnę. Fakt że większość tych imprez była z okazji wydarzeń z ostatniej wojny i dotyczyły I i II armii WP, ale i tak suma sumarum wyglądało to lepiej niż teraz.
 • @krzysztofjaw 12:42:58
  Mnie Krzysztofie takie opinię latają koło doopy.
  W naszym slangu mówi się ..wali mnie to
  To tylko wycie i tyle im zostało
  Ja czuję się znakomicie , czego i Tobie życzę
  A fotki będą, i nie moja wina że ktoś ma wstręt do kobiet.
  trudno

  8-))))))
  Pozdrawiam

  Uff...

  https://pbs.twimg.com/media/EAADkz2XoAA6DF6.jpg
 • @krzysztofjaw 12:42:58
  Bolger Husky od dawna był proszony na różne sposoby by nie zaśmiecał portalu dziecinnymi zdjęciami. Niestety nie jest w stanie tego zrozumieć. Możliwość umieszczenia grafiki jest po to, by w temacie tekstu jakąś sprawę wyjaśnić a nie dla umieszczania obscenicznych, idiotycznych zdjęć, które za pomocą photoshopa robią ludzie chorzy. Moja odpowiedź była odpowiedzią na protest pana czytelniczki:
  //krzysztofjaw.neon24.pl/post/149822,cos-na-podtrzymanie-ducha-polskosci#comment_1567079
  I dotyczył zdjęć które usunąłem, zgodnie z prośbą tej czytelniczki.

  Jeśli takie zdjęcia uważa Pan za wnoszące cokolwiek do dyskusji, to ja Pana przepraszam. Jeśli takie obrazki będziemy tolerowali to czy nie obrazi się, gdy kolejny raz przy dyskusji o odmiennościach seksualnych ktoś wklei obrazek księdza albo polityka PiS molestującego dziecko?

  Nie uszanował Pan jej woli, za to mnie obciąża Pan za próbę jeszcze raz zdyscyplinowania blogera, który wyraźnie nie dociąga do standardów portalu. Kolejnym krokiem za takie zachowanie blogera Huskyego będzie ban.
 • @Zawisza Niebieski 16:27:47
  Kogo ty straszysz
  Kogo?
  Od kiedy ten ban?
  teraz
  Zaraz
  czekam?
 • @krzysztofjaw 13:25:14
  na bezrybiu i rak ryba . Po zwycięstwie zła przez zwiedzenie Solidarności nastepuje ciągle dezintegracja więzi społecznych. Dzisiaj społeczeństwa polskiego nie stać na zryw typu solidarności. przykładem jest tu przypadek gostka z szwedzkiej spółki . Powiedział co sądziła prywatnie nie jako pracownik/przedstawiciel danej firmy. Czy był protest jego kolegów, organizacji związkowej w firmie czy jakiejkolwiek organizacji związkowej w Polsce?
  Tak i PiS to pierwsza władza od trzech dekad co przynajmniej część obietnic dotrzymała wszyscy innni jedynie obiecują albo plotą androny jak pan brydżysta
 • @Husky 19:51:34
  Coś chłopie ci się pomerdało z komuną . Miała wiele wad ale w porównaniu z trzema ostatnimi dekadami wiele zalet. Od pozostawaniu zysków w Polsce > darmowe WSZYSTKIE LEKI DLA EMERYTÓW . No i temeprowaniu czynności seksualnych i preferencji innych do roli jedynie prywatnych w alkowie
 • @krzysztofjaw 20:17:01
  Alez powinni maszerowac ale opatrzonym publicznie komentarzem do czego prowadzi rozbuchany seksoholizm i manieryzm zaspokajania popędu na podstawie maszerującego przykładu. Gostek chlubiący się nie dziełem swych rąk umysłu, a jedynie ejakulacją w cudzej kiszce
 • @Husky 12:26:38 Czy przeszkodziła destrukcja strefy produkcyjnej gospodarki PRL czy zakończnie miesiecznic
  Na totalną opozycję skuteczny był kult zamachu smoleńskiego i sieć parafii judeoepiskopalnego bermanzmu nawróconego z funkcji nadbudowy liberałpasozytniczej transformacji dyktatury bermanowskiego proletariatu i demodyktatury liberałjudeofolkskanali w nadbudowę pasożytniczego systemu słupów psychofrenii preessimusa, Ziobry i Macierewicza, ktory ze swym wojskowym misiakiem w Parlamencie Europejskim mógł by zrechrystianizować UE kultem smoleńskim lepiej niż mateczka Szydło doświadczeniami pogardy dla wyrokow trybunałów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej