Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Ostateczna walka o naszą Ojczyznę i nas samych!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szczerze? Słuchając dzisiaj G. Schetyny przypomniały mi się obietnice D. Tuska, obietnice, których nie zrealizował. Jeżeli ktoś uwierzy dziś PO, to dla mnie jest po prostu nie pamiętającym nic "oszołomem".

 Ostatnio  pisałem, że od wtorku na jakieś dwa tygodnie muszę zniknąć z internetu. To "zniknięcie" niestety może przeciągnąć się nawet do jednego miesiąca. A wszystko to z nie subiektywnej przyczyny, ale obiektywnej związanej też z "podreperowaniem" mojego zdrowia oraz z powodów rodzinnych. Pisałem też, że mogę do wtorku pisywać nawet dwa posty dziennie, bo mam czas związany z moim L4 i prawdopodobnie czeka mnie zabieg operacyjny w szpitalu. To nic wielkiego, ale potrzebna jest po zabiegu uciążliwa rehabilitacja a przebywanie w szpitalu może trwać właśnie te dwa tygodnie (albo i dłużej) leżenia na ortopedii i na "wyciągu".

--------------------------------------------------------
 
Czy będzie jeszcze Państwo Polskie jeżeli znów - nie daj Boże - PO zyskałaby władzę? Nie! Państwo polskie zniknęłoby jako land niemiecki lub też podporządkowany kondominium niemiecko-rosyjskim.
 
Regionalizacja Polski, likwidacja IPN i urzędów wojewódzkich jako instytucji państwowych, tęczowy i lewacki komunistyczno-kulturowy terror a także promocja dewiantów LGBTQ, zatwierdzenie małżeństw jednopłciowych z przyszłościową możliwością adopcji dzieci, państwo federacyjne, likwidacja wszelkiego socjalu danego ludziom przez PiS (ZP), znów wydłużenie czasu pracy do 67 lat, dalsze wyprzedawanie polskiego majątku (śmieszne, nie?), powrót do złodziejstwa aktywów naszego majątku, likwidacja darmowego PIT-u dla ludzi młodych, likwidacja złotówki (a to jest koszmar, bo własna waluta stabilizuje państwo w okresach kryzysu), być może (wypowiedzi totalniaków są różne i niespójne) odejście od 500+ i brak szkolnej wyprawki+ czy też likwidacja trzynastej emerytury i renty oraz darmowych leków dla seniorów.
 
To wszystko między słowami zostało zaproponowane dziś przez PO jako ich program wyborczy, czyli ich działania skupią się na likwidacji wszystkiego, co zrobił PiS dla ludzi, też że wzrostem minimalnej płacy zwykłych obywateli.
 
Szczerze? Słuchając dzisiaj G. Schetyny przypomniały mi się obietnice D. Tuska, obietnice, których nie zrealizował. Jeżeli ktoś uwierzy dziś PO, to dla mnie jest po prostu nie pamiętającym nic "oszołomem". Kolejną reakcją był odruch wymiotny, ale się powstrzymałem, bowiem przedstawiony program jest nie dla wszystkich Polaków, ale zmanipulowanych przez PO swoich wyborców a oni wierzą bez granic swoim dziwnym liderom opozycji, ale sami nie wiedzą czego bronią. Z reguły jest to zwykla agresja werbalna i nie tylko.
 
Likwidacja polskiego Państwa, tego chce PO i jej akolici, utrata polskiej suwerenności i niepodległości, zrobienie z nas ponownie taniej siły roboczej dla Niemców i niektórych krajów Starej Europy.
 
Czy w razie wygranej PO będziemy jeszcze żyli w naszym państwie?   Każdy - niezależnie od prezentowanych przez siebie poglądów - kto w jakikolwiek sposób czuje się Polakiem, ma polskość w duszy oraz  pragnie lepszej przyszłości dla siebie, swoich dzieci i wnuków... winien stawiać sobie to pytanie każdego dnia, ono winno nawet nękać i zmuszać do szukania odpowiedzi.
 
Bo tak naprawdę - o czym wielokrotnie pisałem w postach i komentarzach - w tegorocznych wyborach parlamentarnych nie będziemy dokonywać wyboru pomiędzy PiS a PO... Będziemy decydowali o przetrwaniu substancji narodowej, polskiej państwowości, polskiego narodu, polskiej własności, polskiej ziemi i lasów, polskich zasobów naturalnych - będziemy decydowali o przyszłym istnieniu Polski!
 
Będziemy dokonywać wyboru pomiędzy Polską będącą sztucznym regionem (województwem, gubernią?) i rozpadającego się obecnie sztucznego tworu zwanego zniemczoną już Unią Europejską (związkiem beznarodowych regionów, województw podporządkowanych Niemcom) a w konsekwencji kondominium niemiecko-rosyjskiego a Polską niepodległą i suwerenną. Po odpowiednim zaś wyborze odsuwającym znów PO od władzy będziemy oczywiście musieli dbać o to, aby nasi nowo wybrani włodarze nie stworzyli zaś z Polski bezwolnego lennika interesów amerykańsko-izraelskich... ale o to będziemy się martwić później... w czasie drugiej kadencji.
 
Cztery lata rządów ZP (PiS) pokazały, że w 2015 roku mądrze wybraliśmy i dziś też mam taką nadzieję, że znów zwyciężmy i to jeszcze z lepszym procentowo wynikiem niż w 2015 roku. Marzy mi się większość konstytucyjna, ale to tylko od nas zależy, też od tych, którzy mają awersję do głosowania. Zewrzyjmy nasze siły, choćby tylko na te jesienne wybory. To są najważniejsze wybory w okresie tak zwanej "wolnej Polski". Zaufajmy jeszcze raz PiS-wi. Jest to partia wiarygodna i realizująca przedwyborcze obietnice... w przeciwieństwie do PO i jej akolitów.
 
Wskazywałem już wielokrotnie na fakt, że odzyskanie przez Polskę suwerenności i niepodległości po latach panowania "sowieckiego" nie stało się niestety przełomem moralno-etycznym całego Narodu. Nie stworzyliśmy nowej jakości życia publicznego i prywatnego, która nakierowywałaby nas na przestrzeganie w codziennym życiu obowiązujących norm, zarówno prawnych, jak i moralnych. Takie pojęcia jak: patriotyzm, honor, ojczyzna, wiara, przyzwoitość, służba publiczna, uczciwość, praworządność zostały zrelatywizowane przez narzuconą nam globalistyczną, lewacką współczesność a ich właściwa wartość stała się niejako anachronizmem, prawie nieprzystającym do rzeczywistości absurdem.
 
Przez 30 lat polskie "pseudelity" polityczne nie były źródłem powstawania nowego, prawego państwa. Stawały się raczej w oczach jego obywateli synonimem małostkowości, karierowiczostwa, partyjniactwa i korupcji. Można powiedzieć, że "ryba psuje się od głowy" i tak też polskie "elity komunistyczno- postokrągłostołowo-magdalenkowe" doprowadziły do zepsucia całego państwa. Podstawą był oczywiście brak rozliczeń z przeszłością i umożliwienie przestępcom syjo-komunistycznym swobodnego funkcjonowania i rozwoju w nowej Polsce. Ich sposób działania i wyznawane wartości życiowe stały się więc obowiązującymi w III RP. "Homo sovieticus" i jego cechy nie stały się więc w ostatnim trzydziestoleciu obiektem krytyki a wręcz przeciwnie: nastąpiło jego przepoczwarzenie w "kolorowe opakowanie", puste w środku, antynarodowe, antypolskie.
 
Teraz jesteśmy po czterech latach rządów konserwatywnej prawicy i można w końcu pokazać, że można z sukcesem zmieniać nasze państwo na lepsze i tak trzymać w następnej kadencji (oby!). Bo wiele jest jeszcze do zrobienia w naszej Ojczyźnie.
 
Do roku 2015 rządzili nami nie prawdziwe polskie elity, ale prości i ułomni intelektulno-politycznie , zwykli, małostkowi ludzie, jakże pospolici i jakże cyniczni w swoim działaniu - ludzie poddający się usłużnie zewnętrznym rozkazom. Bo tak naprawdę jakość państwa zależy od jakości ludzi go budujących i zarządzających. Zależy od ich wielkości, w sensie posiadania propaństwowej wizji rozwoju i umiejętności wprowadzania jej w życie. To tak jak w normalnej firmie: jej sukces zależy od wielkości jej właściciela lub grupy osób nią zarządzających. Wielkie firmy miały wielkich osobowościowo szefów i właścicieli, wielkie państwa wielkich przywódców i wielkie elity (w dobrym tego słowa znaczeniu).
 
Hitler i Stalin dobrze wiedzieli jak zniszczyć Polskę i Naród Polski - niszcząc właśnie elity, najznamienitszych obywateli, mogących budować silne, liczące się w świecie państwo i będących niedoścignionym wzorem dla swoich rodaków! Wiedzieli także ich protoplaści, którzy na 120 lat pozbawili Polskę państwowości, wiedzą o tym współcześni.
 
Stąd przecież były rozbiory, w tym ten IV z 1939 roku. Stąd obydwie tragedie w Katyniu lub pomordowanie przez Niemców polskich naukowców w Krakowie. Stąd przeogromna wola wyłapywania i niszczenia wybitnych (nawet w skali mikro) Polaków-Patriotów zarówno w latach powojennych, jak i nam współczesnych. Stąd niszczenie prawych ludzi: naukowców, dziennikarzy, działaczy lokalnych. Przykładów przeszłych i obecnych można by mnożyć: np. od próby zamachu na Jana Pawła II, poprzez śmierć Jerzego Popiełuszki, księży - Niedzielaka czy Suchowolca, zmuszenie do emigracji ludzi I Solidarności, atomiazację społeczeństwa, odsunięcie od "okrągłego stołu" polskich patriotów, zawodową tragedię Romana Kluski, śmierć Krzysztofa Olewnika, problemy Wojciecha Sumlińskiego czy Pawła Zyzaka... aż po śmierć G. Michniewicza, licznych "seryjnych samobójców i nieszczęśliwych wypadków" i zamach smoleński. Osobistych tragedii oraz "niszczenia" i mordowania zwykłych i niezwykłych, normalnych polskich patriotów jest oczywiście wiele więcej. I nie zawsze są to ludzie "z pierwszych stron gazet": często właśnie mali przedsiębiorcy, działacze samorządowi, ale też zwykli ludzie, z których zrobiono moherów, ciemniaków i idiotów.
 
Powtarzam!. Najbliższe wybory parlamentarne dadzą nam, Polakom odpowiedź na pytanie: Czy chcemy Polski czy też udała się m.in. przepoczwarzonym postkomunistom i ludziom umoczonym w sowiecko-komunistycznej "post i agenturze" PRL-u rzecz niezwykła - Czy potrafili Nas przez 30 lat wynarodowić i stworzyć "masę" bezmyślnych pseudoeuropejczyków, którzy porzucili przeszło 1000 lat historii własnego państwa i narodu? Czy antypolacy spod znaku kondominium niemiecko-rosyjskiego pod zarządem syjonistycznego zarządu komisarycznego zniewolili nas wszystkich, którzy przecież nie pozwolili przez wieki zginąć naszemu państwu i wielokroć tworzyli z niego wielkie państwo? Czy utworzyli z nas - Polaków bezwolnych niewolników?
 
Od dawna zastanawiałem się jak jak to jest możliwe, że dokonania w zakresie budowy i rozwoju państwa w okresie II Rzeczpospolitej są relatywnie i niewspółmiernie wyższe od dokonań ostatnich 30 latach. Odpowiedź jest prosta: II Rzeczpospolitą budowli polscy, wielcy patrioci, budowały propaństwowe elity (a przynajmniej stanowili oni na tyle liczną i silną grupę, która była zdolna nadać odpowiedni kierunek rozwoju Polski i jej państwowości). I to niezależnie czy reprezentowali lewą (socjaliści, nie mylić z komunistami), czy też centrum lub prawa stronę polityczną. Elity te w naturalny sposób więc mogły wyłonić spośród siebie ludzi mogących stać się prawdziwymi mężami stanu!
 
Od czterech lat to się zmienia. Obywatele wreszcie zaczęli być traktowani podmiotowo a nie przedmiotowo, czują, że są ważni i to PiS przywrócił im godność i dumę z bycia Polakiem.
 
Zauważmy jeszcze raz! My wszyscy czujący się Polakami! Teraz w Polsce dokonujemy wyboru pomiędzy powolną, ostateczną likwidacją Polski a  szansą na jej przetrwanie i rozwój, w tym rozwój ekonomiczno-gospodarczy. Dokonujemy wyboru pomiędzy postkomunistami wespół ze zdrajcami "umoczonymi" w agenturze PRL i zasiadającymi w Magdalence i OS (oraz ich spadkobiercami) i nadzorczo kierowanymi przez zewnętrzne gremia z kręgów polityczno-finansowo-etniczno-biznesowych a  Polakami (lub naszymi przyjaciółmi) pragnącymi ustrzec nas przed tragedią narodową i przed końcem naszej państwowości. Dziś mamy wybór pomiędzy: jedyną liczącą się partią choć w części niepodległościową i mogącą realnie objąć władzę a partiami w większości dążącymi do ustanowienia w Polsce obcych protektoratów (szczególnie niemiecko-rosyjskiego), dla których dla suwerennej i niepodległej Polski miejsca nie ma.
 
Oczywiście, że w Polsce istnieją jeszcze inne środowiska poza PiS-em, które równie mocno, a nawet mocniej pragną tej naszej niepodległej, np. środowiska republikańskie, narodowe, monarchistyczne czy mam nadzieję skupione wokół P. Kukiza (żałuję, żę P. Kukiz roztrwonił swoje poparcie). Szkoda, że nie są one na tyle silne, żeby realnie wpływać na losy Polski!. Nie znaczy to jednak, że zwykli Polacy, którzy w jakiś sposób są lewicowi, liberalni czy centrowi nie mogą być wspaniałymi patriotami! Wprost przeciwnie: historia pokazuje, że właśnie mogą! Smutnym niestety jest, że właśnie PO, Korwin czy przedwyborcza teraz "syjo-balcerowiczowska wydmuszka to twórcy III RP".
 
Podstawą istnienia narodu są ludzie go reprezentujący i mający z nim duchową wspólnotę i to niezależnie gdzie mieszkają - w wolnym lub zniewolonym kraju czy na politycznej lub ekonomicznej emigracji. Tacy właśnie Polacy odbudowali nasz kraj po zaborach a dzisiaj im podobni mogą też przesądzić o przyszłości Polski. I tylko smutne jest, że prawie 3 miliony polskich nowych emigrantów musi głosować właśnie poza granicami naszego kraju - 3 miliony, które zmuszone zostało do poszukiwania lepszego życia poza granicami naszej Polski, 3 miliony wysłanych przez PO na haniebną poniewierkę... To jest właśnie niestety miara tej nowoczesnej, PO-wskiej Polski! Pamiętacie D. Tuska, który zachęcał do emigracji i obiecał stworzenie warunków na powrót do naszego kraju?
 
Czy pozwolimy na rozbiór naszego kraju? A nasze wartości? Czy pozwolimy je zniszczyć lewacką politpoprawnością, czy pozwolimy zniszczyć nasze chrześcijaństwo falą islamskiej i w dużej mierze terrorystycznej imigracji? Czy pozwolimy profanować nasze świętości? NIE!
 
Podstawą suwerennego państwa jest też oczywiście przemysł tworzący wartość dodaną i dający produktywne zatrudnienie a także niezależność finansowa a my de facto pozbyliśmy się polskich przedsiębiorstw  i za czasów szczególnie PO zadłużyliśmy się w sposób niewiarygodny... Długów w ramach zadłużenia publicznego i zagranicznego nie spłacą nasze dzieci i wnuki... Czy dalej tego chcemy i pozwolimy na wyniszczenie własnościowe i niewolnictwo naszej Polski?
 
Dziś zauważamy, że obecny rząd stawia na przemysł i inwestycje. Pozwólmy im to kontynuować oddając na nich swój głos w jesiennych wyborach!
 
Pamiętajmy więc przy urnach wyborczych! Gdy Polską rządzić będą prawi i przyzwoici ludzie, to my sami zwykli Polacy - mając takie wzory i autorytety - staniemy się lepsi, uczciwsi, mądrzejsi i prawi. Będziemy coraz bardziej wartościowymi, wzajemnie się szanującymi ludźmi. A jeżeli tacy będziemy i będziemy się szanować to tak będziemy postrzegani i szanowani w Europie i na świecie. Tak będzie szanowana nasza Ojczyzna - silna, bogata i niepodległa Polska!
 
Wybierzmy w najbliższych wyborach parlamentarnych niepodległość Polski a nie jej utratę!
 
I jeszcze jedno...
 
Czy w naszym życiu jesteśmy w stanie kolejny raz zaufać albo nawet utrzymywać jakiekolwiek kontakty z osobą... której zaufaliśmy a która nas wielokrotnie, perfidnie okłamała a tym samym notorycznie z nas drwiła, ośmieszała i poniżała uważając nas chyba za jakiś "gorszy, śmieciowy gatunek ludzki"...  i zamiast przyznać się do tego, prosić o wybaczenie, próbować lub dokonywać zadośćuczynienia i czekać pokornie na naszą reakcję... PRÓBUJE PO RAZ KOLEJNY Z NAS ZADRWIĆ I OKŁAMAĆ NAS?
 
Pozdrawiam
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła na bloggerze: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

KOMENTARZE

 • Autor
  Mafiso Gawłowski z PO- mimo zarzutów, które na nim ciążą- może wziąć udział w jesiennych wyborach parlamentarnych.
  Na jego kandydaturę zgodził się jednogłośnie zarząd partii w okręgu koszalińskim.

  https://t.co/EYTm8t3ehc
 • Do #SzostkaSchetyny
  należy dopisać takie skwery z palet za 1 mln PLN w każdej wiosce w Polsce

  https://pbs.twimg.com/media/D_XQb7WXsAA0YL7.jpg
 • @Husky 18:35:39
  A prokuratura śpi.

  ,,Wy nie ruszacie naszych, a my.." i tak dalej.

  Pierwotnie miało tak być że PO za wszystko odpowie. Dziś już jest ten etap, że więzienia owszem wypełnia się, ale durnymi gojami , najmniej wartościowego narodu tubylczego, którego w przywilejach pobił nawet nieistniejący naród ukraiński.
 • Nie wiem, czy w razie wygranej PO będę żył jeszcze w Polsce
  Ale wiem, że w razie wygranej PiS i wybranego nam w czasie wyjazdowego spotkania Knesetu na krakowskim Kazimierzu będę żył w Pollin. Dziś obserwujemy pełną destrukcję państwa, afery Radomska, seksualna z śladami pedofilów podkarpacka, ukrywane przez upartyjnione CBA i Ziobrową prokuraturę, przepłacone zakupy nieudanego sprzętu wojskowego, który zalega magazyny amerykańskich firm zbrojeniowych. Na pewno na PiS-Pollin nie zagłosuję, bo jestem Polakiem.
 • @Husky 18:33:54
  Co robią łapownicy Chrzanowski i ci co go posłali, gdzie jest skorumpowany Misiewicz? Już Przekręty i Szmal ich wyciągnęli. Deformy niszczą Polskę, ta co winna dzisiejszym problemom młodych Polaków, wysłana została jako dietetyczka do PE. Miała tyle przyzwoitości by przyznać się "spieprzyłam wszystko" więc nie będę się zajmowała szkolnictwem teraz spieprzę energetykę odnawialną. Niekompetentne wrzutki z PiS, jak Szydło PE potraktował zgodnie z ich kompetencjami, będą zajmować się zgodnie z kompetencjami, robótkami ręcznymi i pobierać diety. Rozgrywka o stanowiska w PE całkowicie potwierdza zdanie Bartoszewskiego, są to dyplomatołki. Okazuje się, że dla "dyplomatołków PiS" pod przewodnictwem Pinokia rzeczywiście 27: 1 było wielkim sukcesem.
 • @Oracz 19:03:09
  Sześciopaki platformiane
  Są od dawna wszystkim znane.
  1. Okraść
  2.Oszukać
  3. Polaków godność zbrukać.
  4. Polskość zniszczyć, zburzyć
  5. Makreli wiernie służyć.
  6. Na Polskę pluć w Brukseli.
  Ważne, byśmy to my mieli
  pełne brzuchy i koryta.
  Ot zdradziecka łże-elita!
 • Autor
  Sprzedam mało używaną "Strefę Relaksu" 960 000 000 zł (cena do lekkiej negocjacji)

  https://pbs.twimg.com/media/D_XpQOFXUAIDA8p.png
 • Program 5+ zdrajców Polski
  1) Nam się należy, również ubrania dla biednych z PCK, czy też pracownice dwóch braci z Ukrainy na Podkarpaciu
  2) U nas pracuje się z "bóg zapłać", dwie kacze wieże, czy też siedziba partii Geppetto.
  3) Traktować Polaków jak naród głupi co wszystko kupi (Pinokio sadzi drzewa już posadzone)
  4) Rozwaliliśmy szkolnictwo, winne samorządy (win tuska akurat zabrakło), odpowiedzialna za to Zalewska teraz zajmie się niszczeniem energetyki odnawialnej. Przy jej zdolnościach łatwo jej pójdzie.
  5) Szydło: ponieważ dla ludzi o moim wykształceniu nie ma miejsca w PE założę Klub gospodyń wiejskich i będę jego szefową.

  Teraz rządzimy my, interes Izraela będzie w Pollin zabezpieczony (testament Lecha Kaczyńskiego)
 • @Husky 20:10:41
  Dziękuję za przypomnienie.

  Ja akurat dość pamiętliwy jestem, ale innym się przyda.

  Pamiętam że POPiSy 40 lat temu robiły zamieszanie pod stocznią w Gdańsku, krzyczeli: że socjalizmu z ludzką twarzą chcą, że wolnych sobót (niedziele były dla ogółu wolne), że pluralizmu.

  Po 40 latach już wiadomo że chodziło o zagarnięcie wszystkiego do spółki z kościołem z siedzibą w Rzymie. Teraz byle Polak nie kupi już sobie ziemi rolnej, ale katoklecha ,,ojciec" już tak. I to bez pracy rąk swoich.

  Że ci krzykacze spod stoczni zostali mutimilionerami, a pozdzierane buty i bałagan w gębie, ma ich w oczach goim uwiarygodnić.


  Co dzień jak mantrę powtarzają i odmieniają przez przypadki ,,żyjemy w wolnym kraju" - i mają rację. Prokuratura to jest parasol ochronny dla nich, a dla niepoznaki wysyła do pudła na wieloletnie odsiadki ludzi zupełnie niewinnych. Następnie po 20 latach wypuszcza ich i ogłasza sukces. Od 30 lat odkąd żyjemy ,,w wolnym kraju", nie ogłoszono choćby jednej amnestii (ostatnią zarządził PRL), mimo iż wiadomo że do więzień trafiają zupełnie niewinne osoby. Beneficjentom tego burdelu na kółkach to nie ma się co dziwić, natomiast masy, gdy kupują te głodne kawałki to już musimy się zastanowić: co się dzieje. Swoisty syndrom sztokholmski.

  Apeluję tu do ludzi nieco bystszejszych, aby naiwnie nie uganiali się za własnym ogonem i nie kręcili w kółko tematu PO czy PiS, bo w końcu ten PiS na pamiątkę zastawił wam 23% podatku VAT po owym PO.

  Nie zauważacie już że jesteście dojeżdżani przez Matołusza i spółkę, zwaną ,,We, the people", a żyrantem tego wszystkiego są figurki ze świętego gipsu rodem z Babilonu. Nie widzicie że ten chazar i jego tatełe mają gen który im nakazuje oszukiwać wszystkich w około i nie przejmować się w przypadku zdemaskowania? Zapominacie od czego jest prokuratura?


  Podatki mogą tylko rosnąć (od 30 lat), podobnie jak zadłużenie, obecnie policzone przez GUS - 6 bln zł.
 • @Oracz 20:50:06
  Przykre w tym wszystkim jest to że przez kolejne długie lata będziesz sobie to wspominał .I tylko wspominał.
  A jak wygracie sobie wybory to wtedy wszystko sobie zmienicie.
  Bo Teraz Q**a MY !!!

  https://i.wpimg.pl/O/450x526/i.wp.pl/a/f/jpeg/10529/jaroslaw_kaczynski_okulary_450.jpeg

  8-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  pzdr.
 • @Husky 20:12:16
  akurat na paletach można porządnie zarobić
 • Autor
  I najważniejszy punkt programu Schetyny i PO = "Pietruszka będzie po złotówce".
  Stasiu (Alonso)Gawłowski w apartamencie w Chorwacji będzie hodował

  8-)))))))))
 • @Wican 21:04:37
  Jedyne co Schetynie i PO udało się to reaktywować komunistycznego trupa - SLD.

  Ci wystawią na listy PO tylko po jednej osobie i ....cała UBecja głosuje na niego dając mu mandat kosztem działaczy PO.
  Schetyna nawet tego nie ogarnia

  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 21:03:15
  Czas waszego żyranta tj Macierzy Nierządnic dobiega końca. Królowie (władcy) wzięli się za czytanie Biblii, wkrótce zostaną pobudzeni do wykonania wyroku. Twoje dziwki, które za moje pieniądze obracasz, skończą się. Będziesz spadał z wysokiego pułapu.
 • Tragedią jest to, że najsilniejsze polskie partie
  są tak samo szkodliwe, tak samo skorumpowane, tak samo brakuje im asertywności wobec innych państw. I wyjątkowo skutecznie podzieliły naród. Tych rowów nie da się zasypach. Idealne dla tych co chą "dzielić i rządzić". To zasługa tak samo POpaprańców, jak i PiSiorów. Co gorsza, PiSdzielcy to niższy poziom. Za sprzedawanie Polaków i Polski, czołowi POpaprańcy byli wynagradzani stanowiskami, np. Tusk, Buzek, Lewandowski, Bieńkowska. A PiSiorom nikt odwdzięczyć się nie chce.Sprzedają nas, jeszcze dopłacając.
 • @Oracz 21:14:49
  Podaj twoje straty
  Natychmiast pokryje

  Please
  Account Number
  Sort code
  Send online
  https://www.barclays.co.uk/content/dam/helpsupportpublic/debitcardimg.full.high_quality.jpg

  One "kosztuja" sporo:

  https://pbs.twimg.com/media/D_XY2zSWkAUB9Ky.jpg
 • @Husky 21:13:58
  Schetyna to kretyn, ale skoro Kaczyński to wysoki poziom, tym gorzej dla niego. Bo znaczy, ze on zdradza nas świadomie, skoro wszystko ogarnia. A Schetyna dawno powinien garować. Począwszy od "prywatyzacji" służbowego mieszkania we Wrocławiu, poprzez przekrety z żony na koszykarskim Śląsku, który na lata zatopili. Z drużyny, która toczyła równe boje z Olympiakosem Pireus, zrobili dno. A kumpel Schetyny Sobiesiak załatwił Śląsk piłkarski.
 • @Husky 21:27:14
  Jak już masz coś pokrywać, to pokryj panaprezesa.
 • @Oracz 21:45:33
  To już masz kasę
  Prezes ci jednak nie porwał
  Jak mi jest strasznie przykro
  8-)))))))
 • @Husky 21:48:07
  Ja nie mam sprawy z twoim prezesem, tak jak ukaranie szatana to nie jest moja sprawa.
  Ojczyzna moja, jak wierzę, jest nie z tego świata.
  Ja jestem tu po to, by uzyskać kilka odpowiedzi od tych, którzy pokładają nadzieję np w trupie Wojtyły.
  Którzy nie potrafią zastosować metody, którą podał Mesjasz, a która daje możliwość poznania jakiego ducha wywoływał Wojtyła.

  Resztę dokonają władcy np pociskiem klasy Awangard.
  Te pieprzenie, te licytacje czy te zabiegi ogłupiające i mające kanalizować dyskusję, nie mają żadnego znaczenia.
  Czy jeszcze się nie połapałeś jak czas szybko leci? Dopiero co twój pryncypał był 40 latkiem z czarną czupryną, a już jest starcem stojącym nad grobem.
  Dopiero co USA był światowym policjantem, a już w tej chwili musi liczyć się z wyśmiewanym Kim Dzong Unem.
  Dopiero co mogli cały świat obrócić w perzynę, a teraz łamią sobie łeb jak to możliwe że ta cholerna Rosja ma pociski lecące 7km/h. To ten sam czynnik, który wam chazarom przypomniał w 2010r o prawach fizyki.


  Putin już wie, bo wyartykułował to, że żyjemy w rzeczywistości biblijnej.
  Zostają ci tunele w Szwajcarii. Upewnij się że posiadasz wejściówkę.

  Naprawdę sądzisz że jesteś w stanie zepsuć humor?
 • @Husky 21:27:14
  Kibice Cracovii modlą się przed meczem, policja pilnuje żeby nikt im nie przeszkadzał

  https://bratislava.dnes24.sk/images/photoarchive/2019/07/10/fanusikovia-policia-venturska.jpg

  po lewej stronie ksiądz
 • @Zawisza Niebieski 19:43:18
  Przede wszystkim polityka zagraniczna polegająca na,, bezalternatywnym,, sojusznku. Absolutnie brak jakichkolwiek innych posunięć na arenie międzynarodowej, typowe dla sanacyjnych rządów lat 30tych i widać to wszystko powtarzamy.
 • @Oracz 22:15:45
  Tak ci się zapytam
  Po co te wrzutki o Papieżu, o starości innych.
  Po co.
  Tobie też może lada dzień kostucha do drzwi zapukać z serdecznym powitaniem.Ale nie życzę ci tego. Nie jestem tobą
  Wiesz jeszcze niedawny łaziły po tej ziemi takie dwie czerwone antpolskie wszy.Plujące (czerwone ścierwa) na kościół co dnia.
  Jaruzelski i Kiszczak im było.
  Gdy kostucha ich wezwała do siebie to kajali się przed Bogiem z prośbą o wybaczenie.Tak skończyły te czerwone ścierwa które tak jak ty, pluły jadem.
  Idę o zakład że i ty, tak samo jak oni będziesz jeszcze błagał na kolanach i wtedy przypomnisz sobie swój "życiorys"

  Humoru ci nie psuje,tylko pisze prawde

  8-))))))
 • @Husky 22:32:06
  Witam. Czekam na mecz siatkówki, ale faktycznie nigdy nie możemy być pewni naszego życia następnego dnia. Różnie to bywa. Umierają młodzi i starzy. Niektórzy ze starości, niektórzy w wyniku choroby czy wypadku, też poprzez np. samobójstwa. Życie jest niewiadomą i trzeba je przeżywać mądrze i nie ma naprawdę sensu dyskutować o rzeczach zbędnych, ale o ważnych.
  Pozdrawiam serdecznie.
 • Autor
  Ponad tysiąc rekonstruktorów historycznych z Polski, innych krajów europejskich, a nawet RPA uczestniczyło w sobotniej inscenizacji Bitwy pod Grunwaldem.
  W Gdańsku Dulkiewicz ogłosiła zwycięstwo wojsk krzyżackich!!
  Z tej okazji odbywają się liczne imprezy!!

  https://pbs.twimg.com/media/D_YYwwSWwAIwTJ0.jpg
 • Wiadomości z ostatniej chwili
  Schetyna zmienił decyzję po obliczeniu budżetu .
  Chorych seniorów będą wozić do lekarza samolotami ale trzeba wybudować prywatne lotniska.
  Biedni i bez lotniska będą doczepiani do drona ale muszą się ciepło ubrać samoloty do wyboru .
 • @
  S. Janecki:"Trzeba Schetynie podziękować, że nie przemawiał dłużej, bo mógłby jeszcze obiecać bezpłatne serwisowanie rowerów, prasowanie koszul, malowanie paznokci, wyciskanie wągrów, drapanie po plecach, otwieranie lodówki, zakładanie prezerwatyw i wyrywanie włosów z nosa.

  8-)))))))
 • Zwracam uwagę autora i innych na słownictwo!
  Mianowicie to co utarło się nazywać ,,obietnicami" nie jest nimi, ale jest to treść ustnej umowy!

  Obiecać to może matka 4 latkowi lizaka po obiedzie, jako że dziecko stroną umowy być nie może.

  Natomiast wy jesteście oszukiwani przez generycznych, patologicznych oszustów! Przykładem generycznych oszustów jest familia Morawieckich (wielokrotnie stwierdzone przez sąd świadczenie nieprawdy) a także Tusk, oraz Kaczyński.

  Są to też zbrodniarze przeciwko pokojowi i ludzkości mający na koncie 2 mln ofiar śmiertelnych w tym pół miliona dzieci - obywateli państwa Irak. Podstawa prawna artykuł 117 Kodeksu Karnego.
 • Autor
  Ludziska na Saskiej mówili........
  Jak będzie rządzić platforma to będziesz spał na euro.

  W Warszawie już rządzi.
  Możesz leżeć na euro....
  paletach.

  8-)))))))
 • @Oracz 09:04:31
  //Przykładem generycznych oszustów jest familia Morawieckich (wielokrotnie stwierdzone przez sąd świadczenie nieprawdy)//

  masz jakies namiary(link) na te wyroki
 • @Husky 22:32:06
  Bajeczki tworzone w Watykanie, mają to do siebie, że uwierzyć w nie można jedynie pod pewnymi warunkami. Mianowicie uwierzyć w nie można jedynie wtedy, gdy wierzy się że jest to kościół przepowiedziany przez Chrystusa, a pierwszym jego papieżem był apostoł Piotr.

  Wiadomo że to stek bredni wyssanych z brudnego palucha Rzymian. Utrwalany za pomocą terroru i eksterminacji.

  Obecnie mamy czasy w których prawdziwa Ewangelia będzie wykładana, a nie cenzurowana, jak podczas katolickich ,,mszach nieświętych".

  Bajeczka że PRL to była matnia, że wszystko było złe, to propaganda watykanistów, którzy dążą do posiadania wszelkiej władzy i pieniędzy, masy zaś chcą wysłać w zaświaty, zostawić sobie garść niewolników. To jest plan lucyferańskiego NWO który forsował Katz-Wojtyła. Człowiek ze sfer sacrum, co w tym wypadku oznacza ,,w służbie lucyferowi".

  https://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY


  https://www.youtube.com/watch?v=2eHVXmT4weM


  Najpierw będą ,,zapierdalali za michę ryżu" w tym celu przy aplauzie parafian prowadzą się program zadłużania i rozdawania niektórym pieniędzy, w chwili gdy zadłużenie wydaję się być już krytyczne (6 bln zł wg GUS). Wkraczamy na ścieżkę Wenezueli. Więc słowa ,, będą zapierdalać za miskę ryżu" nie są żadną przenośnią! Taka będzie rzeczywistość kreowana przez ,,we, the people".
  Jednocześnie planowane są wojny i Polska i Polacy są w nie wikłani. Trupy które są efektem tych wojen spadają na głowy zwykłym zjadaczom chleba, o ile aprobują oni choćby przez milczenie.

  Z tym większego problemu nie ma. Przypominam Leszka Millera zapowiadającego paliwa tanie jak woda, po najeździe na Irak przy udziale Wojska Polskiego! Co miało przekonać nieprzekonanych.
 • @Husky 21:27:14
  Pan to jest zbog # 1 zachowuje Pan sie jak gowniarz wklejajac tego typu obrazki!
 • @K54 20:26:52
  Chodzi o tą czarną kokardkę ?
  8-)))))
  pzdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej