Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Czy J. Grabiec jest tajną wtyką PiS w PO? ;)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak tak dalej pójdzie, to nawet samo PiS nie będzie zmuszone do wydawania nadmiernych środków na jesienną kampanię wyborczą. Załatwią jej cele sami członkowie totalnej opozycji.

Oj.
 
Naprawdę jestem coraz bardziej ukontentowany możliwościami partii obecnie rządzącej, która już jest na tyle silna, że pozyskuje dla swoich działań nawet dotychczas najzagorzalszych jej przeciwników z totalnej opozycji. 
 
Jak tak dalej pójdzie, to nawet samo PiS nie będzie zmuszone do wydawania nadmiernych środków na jesienną kampanię wyborczą. Załatwią jej cele sami członkowie totalnej opozycji i sądzę, że jednak wcale nie trzeba ich pozyskiwać: są na tyle mało inteligentni (delikatnie mówiąc) i infantylni, że sami  są w stanie swoimi wypowiedziami zaszkodzić równie totalnie własnej formacji i tym samym przekreślić jej szanse wyborcze.
 
Jaskrawym tego przykładem jest ostatnia wypowiedź Jana Grabca z PO w stacji TVN24: "Będziemy mówili głośno i dobitnie Polakom prawdę, że przelewy związane z 500+ nie są z konta PiS. To są pieniądze wszystkich Polaków. Te pieniądze Polacy będą musieli zwrócić, bo są one w dużej mierze na kredyt" [1].
 
 
Co prawda Jan Grabiec twierdzi, że słowa te są wyrwane z kontekstu, ale naprawdę one padły i nie ma na ten temat nic do dyskusji. Nawet tak samo te słowa interpretowane są przez stację TVN.
 
Brawo Panie J. Grabcu. Świetnie rozpocząłeś Pan kampanię wyborczą PiS do jesiennych wyborów parlamentarnych. Jeszcze kilka takich Pana lub Pana kolegów wypowiedzi a tak naprawdę już PiS nie będzie musiał nic robić, żeby wygrać te wybory, chociaż zdajecie sobie sprawę, że je wygra? Prawda? I to zdecydowanie większą ilością procent niż w 2015 roku. I nie zdziwiłbym się, gdyby Pana wypowiedź PiS zacytował w jakimś swoim spocie wyborczym... ;). Jeszcze raz brawo!
 
Może zaczniecie się w końcu zastanawiać dlaczego tak jest i dlaczego z tego powodu, że PiS jest wiarygodną propolską partią realizowanych konkretów, obietnic i zapowiedzi? Wy mieliście swoją szansę przez 8 lat. Zmarnowaliście ją i Polacy to pamiętają i nie dadzą wam szansy na powrót do władzy. Zresztą w porównaniu z obecnymi władzami wasze byłyby nawet na arenie międzynarodowej po prostu śmieszne. Nie macie żadnych profesjonalnych kadr na żadne ministerstwo a już na stanowisko premiera żadnej. To smutne. Jesteście kompetencyjnie "miałcy", i merytorycznie, i intelektualnie, i psychologicznie. Po prostu żenada. 
 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła na bloggerze: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw". 

KOMENTARZE

 • Przeciętny Polak po obejrzeniu "Wiadomości"
  https://www.youtube.com/watch?v=6RLXfavkqR4
 • Autor
  Zanosi się na Powstanie Pedalskie!!!!!!!!
  Taki majdan 3.0
  Dziś onet woził dwa "tęczowe dzbany" z opaskami na rękawach.

  Sygnałem do rozpoczęcia powstania będzie wystrzał z korka z ...............odbytnicy...

  https://pbs.twimg.com/media/D-dtdVqWwAA7clj.jpg
 • Kolejny dyplomowany???????
  Po wyborach, jak zawsze, Jan Grabiec , "obódzi się" z ręką w nocniku...

  https://pbs.twimg.com/media/D-eaGOgUIAEVI7S.jpg
 • zaorane
  a nie tak dawno Schetyna mówił, że: //wszystkie dzieci powinny dostawać 500+ i jak Platforma będzie rządzić to otrzymają je wszystkie dzieci.....//
 • @Husky 18:31:15
  //Zanosi się na Powstanie Pedalskie!!!!!!!! //

  A co? Czyżby Kaczyński chciał aż tak ryzykować przed wyborami?
 • @ikulalibal 18:55:51
  A co chcialbys tak za free
 • Polscy europosłowie nawet nie wstali
  W Strasburgu rozpoczęła się pierwsza sesja plenarna Parlamentu Europejskiego. Nie obyło się bez incydentu. Podczas odgrywania "Ody do radości" 29 posłów z partii Brexit Nigela Farage'a odwróciło się plecami. Anna Zalewska i Witold Waszczykowski nie podnieśli się z krzeseł, a Jacek Saryusz-Wolski był odwrócony tyłem
 • Polscy europosłowie z ramienia PIS-u
  są debilami.Ale między nami mówiąc kim mają być skoro są z PIS-u.
  Nawet na odcinku jednego kwartału trudno im utrzymać "wspólny front" .
  Jakieś PIS-owskie pajace ostentacyjnie ignorują hymn Unii.Ale ledwie co 1 maja pajac pełniący funkcję premiera wygłaszał chwalebne orędzie na cześć Unii i naszego w niej członkostwa.
  Ale kilka tygodni przed orędziem PIS-dzielske media głosiły żeby uważać na ruskie trolle gdyż te okrutnie buntują przeciwko Unii.
  Pełzaki.Chełbie modre.Bezkręgowce.
 • @ikulalibal 19:33:31
  //uważać na ruskie trolle //
  uważać
  uważać
  uważać
 • Macierwiczowy Misiek wyszedł z więźnia
  a właściwie z aresztu. https://wiadomosci.wp.pl/bartlomiej-misiewicz-wyszedl-na-wolnosc-jestem-pewny-ze-udowodnie-swoja-niewinnosc-przed-sadem-6396569162831489a
 • Cóż, kolejny peolityk.
  PO-pełniający wzorcowe matahari w swoich własnych mediach. Oby takich więcej. W końcu nawet żelazny elektorat ogłupiony bigbraderami i innymi takimi obrazi się i na wybory nie pójdzie.

  A do mistrza netykiety i prowokatora ikumiku czy jak mu tam: to skolka tiebie zarpłatywajut za adno gawno na czjużom błogie?

  (@krzysztofjaw- nie umiem pisać cyrylicą na polskiej klawiaturze, stąd brak mjagkich znakow, przepraszam, dla tamtego i tak nie warto się wysilać)
 • @Husky 19:11:42
  Ale "wstali z kolan" :)))))))
  Słyszałem, że Broszka ma zostać szefową jakiejś super ważnej komisji. To prawda? Oszałamiająca kariera, trzeba przyznać, że kaczelnik to szczodry gostek, dba o swoje pisraelątka :))))
 • @ikulalibal 18:55:51
  5* :))
 • @Husky 19:11:42
  "Anna Zalewska i Witold Waszczykowski nie podnieśli się z krzeseł, a Jacek Saryusz-Wolski był odwrócony tyłem"

  Ciekaw jestem czy za miesiąc jak przyjdą do nich przelewy w EURO to zablokują wcześniej swoje konta przed nimi, czy nie.
  A jeśli nie zdążą tego zrobić to czy wynagrodzenia te zwrócą ?
  (pewnie jak te premie powiatowej dla caritasu które im sie po prostu należały :)) )
 • @brian 20:09:43
  /PO-pełniający wzorcowe matahari/ - może chodziło ci o tatami (taki nóż do tortów)
 • @Husky 18:31:15
  Te dzbany gaworzyły, że teraz w Polsce jest jak w Niemczech końca lat 30-tych. Paranoicy kompletni. Rzygać się chce jak się na nich patrzy.
  Pzdr
 • @brian 20:09:43
  Nie ma co. Ja już mu nie odpowiadam, bo nie ma po co.
  Pozdrawiam
 • Rozpacz w czarnej dupie wygląda tak. 8-)))))))
  Populiści zablokowali Timmermansa, ale on da im jeszcze popalić

  https://pbs.twimg.com/card_img/1146127624382685184/uYPdoCCe?format=jpg&name=600x314


  https://t.co/xiPRfqEhtN
 • Autor
  Cudnie, że Franek odpadł. Wielki sukces premiera Morawieckiego. Ale jeszcze bardziej cieszy porażka rudego palanta. Przecież on na rzęsach stawał, żeby przepchnąć tę kandydaturę a tu .........zonk.
  Krul Europy he he he he he he
  To knur Europy !!!!

  8-)))))
  Pozdrawiam
 • @brian 20:09:43
  Matahari?
  Mata Hari - była taka kiedyś; pierwsza nago stanęła na scenie, ale ją Francuzi rozstrzelali.
  To o to chodzi, czy o sepuku?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:12:33
  Myślałem, że Pana stać na więcej.
  Pzdr
 • No to cieniasy......
  ......z totalnej i inne pryszcze
  a teraz jednym głosem:
  Prezes jest thebeściak i premier Morawiecki też!!

  https://pbs.twimg.com/media/D-fdRwFWwAAfef8.png

  ps.

  Po dzisiejszym dniu Chyży Rój chyba osiwiał.

  8-)))))))))))))))))))))))))))))
 • @Hades 21:07:59
  Jestem przekonany, że już zablokowali swoje konta. To w końcu szczere patryjoty som.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:12:33
  Kto jest teraz .....
  kims

  https://pbs.twimg.com/media/D-fne7AWwAI2Q2N.jpg
 • @krzysztofjaw 21:51:59
  Preferencje sejmowe w sondażu @IBRiS_PL dla @rmf_fm/@DGPrawna (28-29 czerwca, zdecydowani wyborcy):

  @pisorgpl 46%
  @Platforma_org 23%
  @wiosnabiedronia 7%
  @KUKIZ15 6%
  @sldpoland 6%
  @Partia_KORWiN 4%
  @nowePSL 3%
  @Nowoczesna 1%
  @RuchNarodowy 1%
  @Zieloni 1%
  @partiarazem 1%
 • @Husky 21:58:08
  Czyli Broszka jednak mocno awansowała? Jaka ulga...:)))
 • Tylko
  kompletny kretyn uwierzyłby w uniosceptycyzm PiSiorów. To unioentuzjaści. A teraz żałosna demonstracja.
  A Grabiec akurat powiedział prawdę. Za te 500+ zapłacą dzieci i wnuki obecnych dzieci. Po prostu. PiSior oznaczać zaczyna dyletanta ekonomicznego? To może ja im napiszę. Pięniądze biorą się z pracy i oszczędności, a nie z drukowania (oczywiście, prawdziwy szmal) czy z bankomatu.Ale co o tym ma wiedzieć Kaczelnik?
 • @Husky 21:43:05
  Że też ma Pan ochotę czytywać ten szmatławiec "gazeta.pl", chociaż rozumiem, bo i ja z obrzydzeniem nieraz tam zaglądam, co by poznać ich poglądy i opinie.

  A Timmermmmmans (czy ileś tam m więcej lub mniej, nigdy nie potrafię się połapać, bo zawsze tezaurus pokazuje mi błąd) pozostanie wiceszefem KE, ale teraz będzie miał trudniej, bo tak naprawdę to on a nie wiecznie pijany Junkers rządził KE. Teraz nie będzie miał już takiej władzy, będzie pionkiem w rękach nowej i twardej szefowej KE.

  Pozdrawiam
 • @Husky 21:47:53
  Franek był nie do przyjęcia, ale to on sam sobie na to zasłużył angażując sie politycznie, co jest niezgodne z traktatami.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 22:35:24
  Przynajmniej Krzysztofie jednej gnidy Franka lewusa mniej. Teraz Bieńkowska, TuSSk i inni folksdojcze raus.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 22:35:24
  Akurat to za nią monem rządzili podsekretarze. Czyli Timmermans b ędzie groźniejszy
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:50:40
  raczej o "harakiri"... bo melodycznie podobne z "matahari"
 • @Wican 22:30:59
  ale dobrzy pracownicy biorą się z dobrze wykształconych dzieci z dobrym dzieciństwem.
  W dzieci trzeba inwestować i jako rodzice i jako państwo.
  Państwo podjęło słuszną decyzję o 500+ i musimy bo powinnyśmy się składać na to żeby następne pokolenie nie było tak wykolejone neoliberalizmem jak poprzednie.
 • @Oscar 11:59:36
  Wcale nie. Bo gdyby oprzec się na 500+, a tego nikt nie kontroluje, tp robimy piramidę. 500+ powinno być powiązane z tymn, że dzieci nie wagarują, rodzice chodzą na wywiadówki, itd. To nie jest inwestycja opłacalna, bo zbyt dużo niewiadomych. A jak ktoś w dorosłości zwieje na Zachód? To dla Zachodu trzymamy takie zasiłki?
 • @Wican 12:19:44
  Tu działa statystyka...lepsze dzieciństwo to lepszy statystycznie obywatel.
  a kontrola absolutna jest kosztowna i 500+ kosztowało by państwo 1000+ (koszty urzędnicze kontroli).
  Dobrze jest jak jest system prosty tani i trafia do dzieci poprzez rodziców.
  Gorzej z 500+ na dzieci w domach dziecka .. to są biznesy "hodowlane"...tam kasa idzie do prywatnej kieszeni nie do dzieci.
  Wystarczy sprawdzić jak się mają "hodowcy" a jak ich podopieczni.
 • @Oscar 13:52:33
  Gorzej z 500+ na dzieci w domach dziecka .. to są biznesy "hodowlane"...tam kasa idzie do prywatnej kieszeni nie do dzieci.
  Wystarczy sprawdzić jak się mają "hodowcy" a jak ich podopieczni.

  ...................

  Zainreresował mnie Pan tym tematem. Będę musiał pogrzebać i opisać sytuację.

  Pozdrawiam
 • @ wszyscy prócz trolloida.
  Ponoć jedną z cech durnia jest to że bierze siebie na poważnie niezależnie od okoliczności.
  Dlatego dzięki za docenienie moich zabaw z językiem ojczystym:)
  Oni chcieliby nas wyprowadzić z równowagi i zniżyć (k swajemu urawniju).
  Jeszcze czego, psia mać. Szable w dłoń i huzia na hajdamactwo!
 • Morawiecki:
  "500 plus jest na kredyt
  Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł
  Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów"

  Czyli pisowcy wzięli pożyczkę od banksterów aby za jej część kupić niektóre głosy, po czym całość wraz z odsetkami spłacą wszyscy którzy płacą jakiekolwiek podatki niezależnie od tego czy coś z tej pożyczki dostali czy nie

  I kto tu jest durniem a kto złodziejem?

  Ale autor tego propagandowego paszkwila jak na kaczelniaka przystało pluje czytelnikom kłamstwem w oczy jednocześnie się śmiejąc i wciskając kity że to tylko deszcz kropi
 • Autor
  Nawet nie znając ich wcale,
  wystarczyło jedno spojrzenie i wniosek wyciągnięty w jednej sekundzie, że autentycznie 8 lat rządziła Polską prawdziwa mafia z Tuskiem na jej czele.
  Miliardy złotych wyparowały, piątkowy samobójca mordował, o zamachu pod Smoleńskiem nie chcę wspominać.

  https://pbs.twimg.com/media/D-psgJhXUAE-mpI.jpg
 • To już przegięcie!
  To już przegięcie!
  Ekspert od robienia laski , obszczaniec, sołtys z Chobielina jest forsowany na stołek przewodniczącego delegacji parlamentarnej do współpracy ze Stanami Zjednoczonymi.
 • No nie wiem jak to powiedzieć ale......odlatuje nam ten facet.
  https://pbs.twimg.com/media/D-qVtNzX4AMRv-o.png
 • Wredny rudzielec próbuje kąsać. A szczekaj niemiecki kundlu. Nic już nie masz do gadania.
  https://pbs.twimg.com/media/D-zEfaTXUAEN5yw.jpg
 • Autor
  A gdyby zamiast Arłukowicza, PO wysłała na wieś swoje prawdziwe autorytety.
  Hartman nazwałby tych ludzi żulami.
  Stuhr- wrzodem na dupie.
  Cielecka- że mają brzydkie ryje.
  Młynarska poprosiła, żeby nie jeździli nad morze, bo śmierdzą.
  A Grabiec, żeby oddali 500+
  Chcę to zobaczyć!
  8-)))))
 • @Husky 22:09:40
  Te 46% dla PiS świadczy tylko o tym jak debilne mamy społeczeństwo. Nie widzę tu powodu do dumy. Banda kretynów przekupiona własnymi pieniędzmi. Wenezuela to był kiedyś raj i do czego doprowadził socjalizm?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej