Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2440 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

LGBT+ i kilka refleksji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy na "świecznikach" dwóch pedałów, czyli Biedronia i wiceprezydenta Warszawy. I chyba już to wystarczy w naszym katolickim kraju.

 LGBT, czyli ruch lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów oraz wielu innych wymyślonych płci w ilości niemal pięćdziesięciu.  To jest ruch anaturalny. Są to dewiacje, które należy leczyć a jeżeli już to jest niemożliwe to oni winni spełniać swoje fantazje erotyczne w alkowach domowych pieleszy.

 
Bóg stworzył kobietę i mężczyznę, aby ich łączyła miłość i dawała dzieci, które są gwarancją trwania ludzkości. Tak więc wszelakie te ruchy LGBT są zaprzeczaniem odwiecznych praw natury.
 
Nie możemy pozwolić, aby 2% dewiantów wpływała na nasze życie i codzienne funkcjonowanie.
 
Obecnie mamy sytuację kuriozalną. Ruchy te zaczynają coraz bardziej wpływać na nasze dzieci i młodzież.  Dzieje się to pod płaszczykiem tzw. edukacji seksualnej.
 
Mamy na "świecznikach" dwóch pedałów, czyli Biedronia i wiceprezydenta Warszawy. I chyba już to wystarczy w naszym katolickim kraju. Kiedyś było jakieś dziwadło pod nazwą Anna Grodzka i dobrze, że już jej nie ma.
 
Oglądając nieraz tzw. Marsze Równości, to nie ukrywam, że te dziwadła wzbudzają u mnie ruch wymiotny. Ich umiłowanie do rzeczy niezgodnych z naturą jest zatrważające. I zatrważające jest to, że nasze dzieci muszą to oglądać, bo przecież mają dostęp do internetu i mogą przez niego oglądać zupełnie wszystko.
 
Powiem szczerze, że nie rozumiem skąd ta fascynacja ruchem LGBT +. Chyba, że chodzi o rozbicie odwiecznych praw, czyli rodzinę i tak chyba jest. Lewackie ruchy na siłę chcą właśnie rozbić rodzinę i doprowadzić do seksualnego i moralnego spustoszenia. Szczególnie w Polsce, która jest homogeniczna i jest największym krajem katolickim w Europie. Stąd ten sponsorowany przez tajemnicze gremia atak na Polskę, bo chyba nikt nie ma złudzeń, że takie marsze muszą mieć jakieś finanse na ich przeprowadzenie.
 
Przykre jest to, że te środowiska domagają się legalizacji małżeństw homoseksualnych a nawet prawa do adopcji dzieci. Niedoczekanie! Dzieci nie mogą być wychowywane prze dwie lesbijki czy dwóch pedałów. To spaczy ich życie do końca. Nie mówię też o tym, że wśród takich par jest wielu dewiantów czyli koszmarnych pedofili, ale to chyba jest jasne. Jeżeli ktoś sam jest dewiantem to może sprawić, aby ich dziecko też było wychowane na dewianta. I tu nie ma co dyskutować. Nigdy nie zgodzę się na możliwość adopcji dzieci przez pary homoseksualne i mam nadzieję, że większość Polaków myśli tak samo.
 
Inną lewacką ideą, która jest anaturalna jest aborcja i eutanazja. Życie daje Bóg i nikt nie ma prawa go odbierać lub niszczyć dobrowolnie. To też nie podlega dyskusji. Musimy zrobić wszystko, aby zakazać aborcji, choć to będzie trudne, bo w ościennych krajach będzie można ją przeprowadzić. Nie zmienia to jednak istoty rzeczy: w Polsce nie może być aborcji ani eutanazji, niezależnie od innych uwarunkowań i czynników. Zakaz i już! 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com
 
Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła na bloggerze: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ i e-mailową informacją o tym fakcie. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych.

KOMENTARZE

 • @krzysztofjaw 23:45:42
  Każda ortodoksja jest szkodliwa, ta katolicka też. Nie przeszkadzają mi osoby homoseksualne, ale irytują mnie te sztuczne ruchy LGBT. Jestem przeciwnikiem zmiany jakichkolwiek praw. Prawo ma być uniwersalne odnoszące się do wszystkich obywateli, bez wyjątków. Tak jak ta idiotyczna walka o związki jedno płciowe tak samo wnerwiają mnie jakieś przywileje kościołów i ich funkcjonariuszy, oni też powinni według prawa traktowani jak zwykli obywatele. Kto wierzy niech stosuje się do kanonów swojej wiary, ale narzucanie swoich standardów innym też uważam za złe, tak jak tą głupią ideologie LGBT. Zresztą cywilizacja zachodnia jest oparta na moralności chrześcijańskiej i na dekalogu, więc moim zdaniem na pierwszym miejscu powinno stać prawo i ojczyzna , a dopiero na drugim Bóg.
 • @marek500 09:26:37
  Ja też nie mam nic przeciwko homosiom pod warunkiem, że zachowają swoje preferencje w alkowach domowych, bo nie może być tak, że 2% społeczeństwa narzuca nam dewiację.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 10:35:34
  Na marginesie, kiedyś czytałem, że zachowania lesbijskie zdarzają się u ... hien. A służy to uporządkowaniu hierarchii w stadzie.

  Generalnie tolerancja ok, ale PROPAGANDA już zdecydowanie NIE.
 • @krzysztofjaw 10:35:34
  Mnie też o to chodzi. Jest to mniejszość i musi się dostosować do praw większości. Nikt im nie zabrania wspólnie żyć , mieszkać i dzielić majątek itp. Wystarczy złożyć odpowiednie dyspozycje w urzędach. Tylko ta ,,dewiacja,, w ustach katolika mnie razi. Przecież to Bóg to wszystko stworzył, więc nie neguj jego dzieła. Zresztą nikt nie wybiera swojej orientacji, to nie jest własna wola.
 • @marek500 11:37:52
  "To nie jest własna wola".
  I z tym się nie zgodzę, bowiem naturalną rzeczą jest pociąg kobiety do mężczyzny i odwrotnie. Wszystko inne jest chorobą dewiacyjną, którą należy leczyć.
  Pzdr
 • Polacy bardziej ufają Jarosławowi Kaczyńskiemu niż Donaldowi Tuskowi
  To nie politycy opozycji budzą zaufanie Polaków. Najbardziej ufamy czołowym przedstawicielom partii rządzącej - wynika z najnowszego sondażu ..........IBRiS (sic). Pierwsze miejsce w rankingu zajął prezydent Andrzej Duda.
  Tusk może czuć się zaniepokojony. W rankingu zaufania przeprowadzonym dla portalu onet.pl przez IBRiS knur Europy zanotował najsłabszy wynik od marca 2018 r.
  Ufa mu tylko 32,7 proc. badanych. To piąte miejsce w rankingu. Więcej osób wskazało na Jarosława Kaczyńskiego - 35,5 proc.

  https://v.wpimg.pl/MzYwMDIwYhs4FTt3ZgxvDntNby0gVWFYLFV3ZmY4YkxtQzVwfUdiHncAPS0kEGMKNVh8fXhHekxhRXx3ZEZ_S2pGe3V7RXhVLgdjNCcQbwc=

  Podium zamyka była premier Beata Szydło. Ufa jej 38,2 proc. badanych. Drugie miejsce w rankingu zajął premier Mateusz Morawiecki z wynikiem 44,6 proc. badanych.

  Polacy najlepiej oceniają pod tym kątem Andrzeja Dudę.
  Prezydentowi ufa aż 47 proc. osób.
 • Exs
  Poślęcie Grodzkie często robi zakupy w mojej okolicy. Na żywca jest dopiero strasznie.
 • @Husky 12:12:13
  U mnie wszyscy mają -100% zaufania. Zwłaszcza to nieszczęście Duda. Jak tylko otwiera otwór gębowy, to wylatują z niego same debilizmy.
 • @Husky 12:12:13
  I dobrze, z tym, że musimy się liczyć z brutalną kampanią PO przed jesiennymi wyborami.
  Pzdr
 • @zbig71 13:14:23
  Dlaczego jesteś taki zacietrzewiony? Nie pojmuję, choć nieraz prawisz mądrze.
  Pzdr
 • @Husky 12:12:13
  jeśli prezydentowi ufa prawie 50% ludzi, to znaczy , 40 pewnie by ufała prezydentowi z PO, więc trzeba jasno stwierdzić, że ludzi mających jako takie pojęcie o polityce jest nie więcej jak kilka procent. Reszta to zbałamacona gawiedź nie mjąca pojęcia o rzeczywistości w której żyje.
 • @marek500 11:37:52
  A czyja? Odpowiedz.
 • @krzysztofjaw 13:20:07
  Dlatego, że Duda pełza przed Żydami, przeprasza ubeków żydowskich, jakich chamokomuna pognała tu w 1968r. Za politykę zagraniczną bezalternatywną, jaką prowadzi cały obóz PiS. Za nieujawnienie aneksu WSI. Wiele by wymieniać.
 • @zadziwiony 13:23:37
  W jaki to sposób doszedłeś do takich karkołomnych obliczeń
  To jest sondaż zaufania a nie prezydencki
  Zobacz kolejne osoby na liście i z jakiej partii się wywodzą
  8-)))))
 • @krzysztofjaw 11:47:48
  Fajnie by było jak by życie było takie proste, niestety nie jest. Choćby taki paradoks że po poczęciu wszyscy jesteśmy rodzajem żeńskim. Tak, swoją drogą to wątpię czy na świecie znalazł byś stuprocentowego mężczyznę i stuprocentową kobietę. Ale co się przejmować, cieszmy się że te podstępne geny i hormony tylko w minimalnym stopniu (jeżeli chodzi o płeć) psują idealny stan.
 • @zbig71 13:43:07
  Przez tego Dudę to nasz kraj jest w izolacji
  Koniec kropka
  I jeszcze perspektywa kolejnych pięciu lat
  Horror
  Polski już nie ma i nie.... będzie
  Nigdy
  Never
  No chyba że wreszcie pryszcze z RN wygrają....
  w Pcimiu Dolnym oczywiście
 • @marek500 14:29:08 nie ośmieszaj się.
  No to kim ty jesteś? Ja jestem 100% facet, żona 100% kobieta.
 • @kula Lis 68 13:30:54
  Boska, bo jak by Bóg nie chciał, to takich osobników to by ich nie było.
 • @kula Lis 68 14:39:14
  I 100% katolikiem i Polakiem !!!!
 • @Husky 14:34:57
  Już twoi sojusznicy postarają się, aby jakakolwiek pro-polska opcja nie powąchała parlamentu.
 • @zadziwiony 13:23:37
  Nie zgodzę się z Tobą. Trzeba wierzyć, że większość Polaków jednak wie coś na temat polityki. Przynajmniej na tyle, żeby ufać ludzim, którzy coś dla nich od lat robią.
  Pzdr
 • @zbig71 13:43:07
  Rok 1968 to nie było żadne wygonienie syjonistów, ale po prostu walka żydów z chamami. Raptem do Izraela wyemigrowało około 10 tysięcy Żydów, z których duża część była odpowiedzialna za mordy na Polakach od 1994 roku. Izrael wtedy potrzebował ludzi jak i teraz gdzie wyemigrowało nawet około 200 tysięcy żydowskich Rosjan.

  A jeżeli chodzi o pełzanie przed Żydami. Też mi się to nie podoba, choć rozumiem intencje. Nie jesteśmy mocarstwem i musimy na kimś się oprzeć. Ja wolę USA niż kondominium rosyjsko-niemieckie.

  Pzdr
 • @marek500 14:29:08
  Płeć jest uwarunkowana genetycznie i nie tutaj żadnej wątpliwości. Wszystko inne jest dewiacją, którą należy leczyć a nie obnosić się z nią na ulicach.
  Pzdr
 • @Husky 14:34:57
  Wiem, że to sarkazm, bo Duda jest pierwszym tego typu propolskim prezydentem od 1989 roku.
  Pzdr
 • @kula Lis 68 14:39:14
  No i właśnie o to chodzi. Mężczyzna jest mężczyzną a kobieta kobietą. Mamy inne patrzenie na świat i nie możemy dyskryminować kobiet czy mężczyzn. Natomiast dewiacje nadają się do leczenia lub izolacji od normalnych ludzi.
  Pzdr
 • @zbig71 14:52:09
  Można założyć, że propolska opcja to ruch narodowy. I co z tego wynika? Ano nic. Nie ma żadnego poparcia społecznego i trzeba być realistą i głosować na tych, którzy choć trochę reprezentują Polskę i Polaków, czyli PiS.
  Pzdr
 • @zbig71 14:52:09
  Licze na to
  8-))))
  ba, jestem pewny !!!
 • @krzysztofjaw 15:08:59
  8-)))))
  No comment
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 15:13:37
  Ma poparcie !!!!!
  Całe .......1% i nadal rośnie !!!!!
  8-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

  Znacząca przewaga PiS. Najnowszy sondaż
  PiS, wraz z partiami koalicyjnymi - Solidarną Polską i Porozumieniem, mogłoby liczyć na poparcie 34-proc. - wynika z najnowszego sondażu Kantar. Poparcie dla PO deklaruje 24 proc. badanych. Do Sejmu dostałyby się jeszcze dwa ugrupowania.
  Do Sejmu nie dostałyby się również Wolność (3 proc.), Nowoczesna (3 proc.), Razem (1 proc.) oraz Ruch Narodowy, Teraz! i Zieloni, które uzyskały poparcie poniżej 1 proc.

  https://wiadomosci.wp.pl/znaczaca-przewaga-pis-najnowszy-sondaz-6396102412805761a
 • @krzysztofjaw 15:05:41
  Pamiętaj jakie mieli intencje w 39roku. Za pierwszej sanacji. Też sojusznikiem było imperium morskie. A teraz, po ustawie 447 nie wierzę im jak psom.
  Dlaczego tylko USA albo Rosja? A reszta świata?
 • @zbig71 15:39:59
  Reszta świata to Chiny i Iran i całe BRIKS, ale to nas nie dotyczy, niestety.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 15:44:10
  Dlaczego nas nie dotyczy? Bo na takie pomysły Żorżeta marszczy brwi?
 • @krzysztofjaw 15:44:10
  ".. Chiny... nas nie dotyczy..."
  Jak USSA nie chce Chin to trudno, W ŚWIETLE REFLEKTORÓW "odrzucimy ich zaloty".
  Natomiast cichaczem pociągniemy linię kolejową (za ich $$) jak chcą... Pewnie by się dało.

  Realpolitik?
 • @
  Ktoś bez bana u niego na TT, proszony jest o przekazanie temu pajacowi ,że wygląda jak kartofel w kapeluszu pomalowany farbkami.
  Dziękuję.
  https://pbs.twimg.com/card_img/1143581234989359104/6svWWWSA?format=png&name=600x314
 • @laurentp 16:56:15
  Mieliśmy być hubem Jedwabnego Szlaku, chińskiego szlaku w Europie, ale musieliśmy wybierać między USA i Chinami. Jak na razie to USA są gwarantem naszej niezawisłości i postawiliśmy na nich. Czy dobrze? Przyszłość pokaże.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 17:47:34
  Przecież o obecności większej ilości wojsk i jakiegokolwiek zainstalowania rakiet USA w Polsce to koniokrady będą rozmawiać o tym z Rosją. Jeśli koniokrady zalatwią neutralność Rosji w sprawie konfliktu koniokradów z Chinami, to nas sprzedadzą Ruskim i Szkopom tak, jak Roosevelt sprzedał nas w Jałcie.A jeszcze posyłają nam komornika, za nie popełnione winy!
 • @krzysztofjaw , Husky
  Ja rozumiem, że miłość jest ślepa- ale do partii politycznej? Tego nie pojmuję. Jak można mieć zaufanie do formacji która uczestniczyła w budowie w Polsce systemu patokratycznego, nie mającego wiele wspólnego z demokratycznym , mieć zaufanie do partii, który ma głęboko w tyle zapisy konstytucji choćby w zakresie podmiotowości obywateli tego państwa. Jak można mieć zaufanie do ludzi, którzy z premedytacją niszczą każdą inicjatywę obywatelską z której może wyjść zagrożenia dla układu magdalenkowego, jak można poważać ludzi którzy sprowadzili do Polski najbardziej skrajne organizacje żydowskie i ciągle deklarują lojalność wobec Państwa leżącego na bliskim wschodzie. Jak można im ufać skoro bezwzględnie realizują ich widzimisię niezgodne z interesem narodu polskiego. Jak można mieć zaufanie do człowieka, który jest uważany przez kneset za idealnego kandydata na prezydenta Polski. Czyżby interes Polski był tożsamy z interesem Izraela w Polsce? Tak panowie uważacie? W końcu jak można mieć zaufanie do ludzi którzy sprowadzili do Polski izraelskie formacje zbrojne chodzące bezczelnie po Polsce z bronią gotową do strzału i tyranizujące Polaków- na naszej własnej ziemi. Jak można tolerować agenta wywiadu izraelskiego panoszącego się w okolicach rządu i wyznaczającego polskim władzom kierunek postępowania w Polskich sprawach. Jak można cicho siedzieć , gdy żydzi chcą nas złupić na miliardy,a do tego rząd ucisza i rozbija organizacje polonijne za granicą, by nie robiły rabanu z tego powodu. Jak można futrować różne organizacje żydowskie oficjalnie wrogie Polsce setkami milionów ( może miliardów)zł ciężko wypracowanych przez polskie społeczeństwo pieniędzy? Można tak jeszcze długo . Można mieć do tych Polaków(?) zaufanie? - bo co ? Bo dali Polakom 500+ i skrócili wiek emerytalny? A może to tylko po to by zdobyć większość konstytucyjną i uwalić nas do końca? Poza tym politycy to banda w większości cynicznych psychopatów do których z natury zaufania mieć nie można.
  Polecam "Ponerologię polityczną" A. Łobaczewskiego, może oczka się Wam otworzą.
  Nie przypuszczałem, że nawet Wy nie kumacie w jakim świecie żyjecie. Do tego wychowawcą i mentorem Kaczyńskich był niejaki mason Lipski, którego trudno uznać za przyjaciela Polaków.
  Szkoda słów....
 • @krzysztofjaw 15:05:41
  Walka żydami z żydami. Połowa biura politycznego za Gomułki to żydzi. Myślę że PZPR specjalnie podsycał te nastroje żeby nie babrać się w żydowskiej zbrodniczej krwi. Na dobrą sprawę większość z tych co emigrowali powinno wisieć (oczywiście nie mam na myśli ich rodzin, które mogły nie wiedzieć czym zajmują się ich krewni) , bo to byli stalinowscy oprawcy. Zresztą jak rozumieć, to że główni sprawcy tych wydarzeń nie tylko nie wyemigrowali ale stworzyli sobie KOR. Mało tego to ten KOR był główną siłą doradczą solidarności. Nie wierzę w przypadki.
 • @krzysztofjaw 15:07:32
  Mylisz się. Płeć może być genetyczna , fizyczna, mentalna itp. Popatrz ile jest tak zwanych babochłopów, które mają po pięcioro dzieci, biją swoich mężów, wąsy im rosną. Mają typowe cechy męskie , a jednak mają w naszym mniemaniu normalne rodziny. Wszystko zależy jak mocno warunki środowiskowe dominuję nad preferencjami. Nie mam zamiaru w to się wgłębiać. Ich sprawa. Miałem kiedyś koleżankę przykładna matka (DAJ BOŻE ŻEBY WSZYSTKIE DZIECI BYŁY TAK KOCHANE) ,fakt że samotna, ale nie daj boże żeby jakiś mężczyzna się do niej dowalał. Ja szybko pojąłem że to fajna kumpela, ale nic więcej. Moim zdanie wy katolicy powinniście bardzie się zająć tymi ,, normalnymi'' którzy katują swoje dzieci, lub mordują swoje żony. Wiem że ciężko zaakceptować że ci inni są bardziej moralni od nas.
 • @zadziwiony 21:00:17
  To się przestań dziwić . Są wyznawcy i są myślący. Wyznawców nie przekonasz. Myślący będą zmieniać zdanie w miarę pozyskanych faktów.
 • @zbig71 18:26:58
  Trzeba mieć zawsze w polityce zagranicznej dozę niepewności. Stąd konieczność podpisywania długoletnich umów.
  Pzdr
 • @zadziwiony 21:00:17
  Odpowiem jutro, o teraz ziuziu.
  Pzr
 • Malowanie wagin i klimatyczna zagłada, czyli kolejne lewicowe, świeckie i postępowe Ewangelickie Dni Kościoła w Niemczech
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182ZjkzZi9wLzIwMTkvMDYvMjYvODI1LzM2MC8zNjA3MTIxYjI1M2U0N2JlOTA2Mzk2MWUxNDkzZjVjNy5qcGVn.jpeg Ewangelickie Dni Kościoła w Niemczech odbywają się od 1949 roku. Co dwa lata – za każdym razem w innym miejscu – tysiące niemieckich protestantów uczestniczy przez pięć dni w nabożeństwach, warsztatach i debatach. Ostatnie w 2017 r., przy okazji 500 rocznicy Reformacji, były tak kolorowe, ekumeniczne, tolerancyjne i postępowe, że były prezydent USA Barack Obama, honorowy gość imprezy, został wygwizdany, gdy mówił o koniecznej zbrojnej walce z Państwem Islamskim. Gromkie brawa zebrał natomiast muzułmański kabaret, sekswarsztaty i pieśni napisane przez kolektyw „Lesbijski i Kościół” (LUK). Bóg został zastąpiony pojęciem „wieczna”, bracia siostrami, a modlitwa była wysyłana ku nieba, do „najwyższej”. Genderowe szaleństwo w 265 tys. egzemplarzach. W tym roku – jak mogło być inaczej – było równie postępowo.

  Kościół protestancki w Niemczech został w końcu już dawno przejęty przez Zielonych. Katrin Göring-Eckardt, posłanka do Bundestagu z ramienia Zielonych była w końcu w latach 2009 -2013 prezesem Synodu Kościoła Ewangelickiego. Kolor Zielony zdominował zresztą całą imprezę: zielone były baloniki, chorągiewki, a nawet rozstawione na łąkach w Dortmundzie leżaki. Krytycy, tacy jak medioznawca Norbert Bolz, uważają, że Ewangelickie Dni Kościoła dawno przestały być wydarzeniem religijnym i stały się imprezą polityczną, na której szerzona jest lewicowa moralność. „Ewangelickie Dni Kościoła są wiernym odzwierciedleniem ducha czasów, ale z chrześcijaństwem nie mają już nic wspólnego” – skomentował Bolz na Twitterze. Poprzednie Ewangelickie Dni Kościoła, tez z lesbijskimi pieśniami i sekswarsztatami medioznawca nazwał „wyrazem choroby umysłowej na którą cierpi dziś kościół protestancki”.

  Choroba umysłowa czy nie, na tegorocznych Ewangelickich Dniach Kościoła wierni mogli uczestniczyć w tańcach przeciwko „prawicowemu ekstremizmowi”, malowaniu kolorowych wagin (bez mężczyzn), debacie o czekającej ludzkość katastrofie klimatycznej, na której młodzież z kolektywu „Fridays for Future” przekonywała, że „nie należy liczyć na to, że za 30 lat wciąż będziemy żywi”, bo zabije nas wcześniej klimat, a raczej jego ocieplenie. Na wszelki wypadek, w ramach protestu przeciwko prawicowemu ekstremizmowi, nie zaproszono nikogo z Alternatywy dla Niemiec (AfD), a jeden z nielicznych obecnych konserwatystów historyk Andreas Rödder został wygwizdany, gdy odważył się skrytykować brak chęci lewicy do debaty z przeciwnikami politycznymi. Jednocześnie wszyscy uczestnicy Ewangelickich Dni Kościoła zapewniali siebie nawzajem o własnej otwartości i tolerancji. Jak oceniła „Westdeutsche Zeitung” była to „gigantyczna (w końcowym nabożeństwie w niedzielę wzięło udział 32 tys. osób) lewicowo-zielona impreza w celu poprawienia sobie samopoczucia, moralizatorska i pozbawiona aspektu religijnego”.

  A to i tak delikatna krytyka, bo co należy sądzić o takich warsztatach jak „Jak lepiej dojść do orgazmu. O kobiecej seksualności”, lub „Odczuwać błogosławieństwo Boga w trakcie zmiany płci”? Co to ma jeszcze wspólnego z wiarą i dlaczego niemieccy ewangelicy mają taką fiksację na punkcie seksu? Te i inne pytania pozostały jednak bez odpowiedzi, bowiem przewodniczący Dni Kościoła Hans Leyendecker stwierdził tylko lapidarnie, że „trochę egzotyki nikomu jeszcze nie zaszkodziło”. Biorąc pod uwagę, że co roku setki tysięcy wiernych opuszcza kościół ewangelicki (w 2015 r. 211 tys., w 2016 190 tys., a w 2017 r. 200 tys.), nietrudno przewidzieć, w jakim kierunku toczy się ta „polityczna egzotyka”. W 2017 r. kościół ewangelicki liczył 21, 54 mln członków. To o 4 mln mniej niż w 2003 roku (według niemieckiego GUS-u/STATISTA). W tym tempie za jakiś czas zwyczajnie przestanie istnieć. To samo, tylko bez Boga, oferują przecież już Zieloni.

  W końcu po co komu kościół, który przestał być obrońcą wiary i chrześcijańskich norm i wartości, przestał odnosić się do Ewangelii, a zamiast tego pogłębia jeszcze zgniliznę toczącą zachodnie społeczeństwa? autor: Aleksandra Rybińska

  Ps..Czemu nie eksponują własnych? No chyba się nie wstydzą. Po jaką cholerę to malować? Nie lepiej zrobić fotkę swojej pipy i wystawić publice? Ja już w latach 60-tych jako dzieciak byłem postępowy potajemnie malując pipy na płocie...
 • Skandal w IKEI! Pan Tomasz stracił pracę bo zacytował Biblię! Nie chciał promować ideologii LGBT
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/06/IKEA_LGBT_nczas.jpg
  Jeden z pracowników sieci IKEA w Polsce został zwolniony po tym jak sprzeciwił się przymuszaniu do propagowania tęczowej ideologii LGBTAGD. Swoje stanowisko poparł cytatami z Biblii, potępiającymi czyny homoseksualne. Do niedawna pan Tomasz zajmował się sprzedażą kuchni i mebli w sieci sklepów IKEA. Stracił pracę po tym jak sprzeciwił się zmuszaniu pracowników do brania udziału w akcjach promujących ruch LGBTNSDAP. Jak podkreśla Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, mężczyzna był doświadczonym i lojalnym pracownikiem nagradzanym i chwalonym, również przez klientów. Polak jednak „od dawna czuł się zaszczuty przez propagandę ruchu LGBT w miejscu pracy”. Przełomowym momentem była akcja w ramach „Miesiąca Dumy LGBT” w IKEA i udostępnieniem wszystkim pracownikom artykułu pt. „Włączenie LGBT+ jest obowiązkiem każdego z nas”. Pan Tomasz w komentarzu do tekstu wyraził swój sprzeciw, powołując się na fragmenty Starego i Nowego Testamentu, które potępiają czyny homoseksualne i sianie zgorszenia. Postawa mężczyzny spotkała się z pozytywnym odbiorem wielu innych pracowników. Pan Tomasz kilka dni temu został jednak poinformowany, że stracił pracę. W uzasadnieniu IKEA powołała się na przepis wewnętrznego regulaminu, nakazujący szacunek – również ze względu na religię i wyznanie. Polscy menadżerowie, powołując się na ten przepis, zwolnili pracownika za cytaty z Biblii. Pracownikom, którzy poparli pana Tomasza grożą natomiast nagany. „W ocenie Pracodawcy umieszczony przez Pana komentarz oraz Pana nastawienie i postawa naruszają zasady współżycia społecznego oraz stanowią przejaw braku szacunku oraz poszanowania odmienności osób o innej orientacji seksualnej” napisała IKEA w wypowiedzeniu. W imieniu pana Tomasza Ordo Iuris złożył pozew przeciwko IKEA. Podkreślono, że decyzja polskich menadżerów „godzi nie tylko w gwarantowaną konstytucją wolność słowa, ale przede wszystkim w wolność sumienia i wyznania, która obejmuje prawo do postępowania zgodnie z nakazami płynącymi z wyznawanej wiary”. Ordo Iuris twierdzi, że marka ponadto uderzyła w międzynarodowe gwarancje praw człowieka i praw pracowniczych. W ocenie Instytutu sprawa pana Tomasza to „tylko początek ogromnej fali szykan, którym będą poddawani pracownicy wielkich koncernów coraz częściej stających się sojusznikami politycznego ruchu LGBT”. Jak podkreślono, w tegorocznej homoparadzie w Warszawie szli m.in. przedstawiciele ponadnarodowych koncernów, np. Google, Microsoft, IBM, Levi’s czy Johnson&Johnson.
  „Nie mam złudzeń, że kierunek polityki marketingowej wielkich firm zwiastuje gwałtowne wzmożenie ataków na pracowników wiernych swojej chrześcijańskiej tożsamości. Coraz więcej naszych rodaków będzie narażonych na konflikt sumienia, gdy pracodawcy pod groźbą zwolnienia zażądają od nich działań niezgodnych z ich systemem wartości” zaznaczył Ordo Iuris, dodając że „„skandaliczne zachowanie IKEA może niedługo stać się oficjalną polityką narzucaną pracodawcom przez kolejne samorządy”. Zrobię wszystko, aby szeroka kampania informacyjna w połączeniu z sukcesem w precedensowej sprawie Pana Tomasza powstrzymały tę lawinę. W Polsce pracownik nie będzie karany za cytowanie Biblii, noszenie krzyżyka czy modlitwę przed posiłkiem na pracowniczej stołówce! zadeklarował prezes Ordo Iuris dr Jerzy Kwaśniewski. Instytut przygotowuje kampanię informacyjną pt. „Pracodawca to nie wychowawca”, dotyczącą podstawowych praw przysługującym wszystkim niezależnie od miejsca zatrudnienia.
  „Chcemy wyposażyć pracowników w konkretne środki służące egzekwowaniu tych praw. Jednym z takich narzędzi będzie przygotowane przez naszych ekspertów oświadczenie pracownicze stawiające jasne granice dla ingerencji pracodawcy w życie prywatne i religijne pracowników” podkreślono.

  Źródła: Ordo Iuris/kresy.pl
 • @
  Brazylijska wystawa "Art" promuje pedofilię.
  Brazilian “Art” Exhibition Promotes Pedophilia In A Disgusting Way

  https://activistmommy.com/brazilian-art-exhibition-promotes-normalizes-pedophilia-disgusting-way/

  https://activistmommy.com/wp-content/uploads/Photo-The-Guardian-33.png
 • @Husky 17:04:39
  Boże widzisz i nie grzmisz!!!! !!!!!!
 • LGBTQWERTY naciera na wszystkich frontach. Brytyjska armia pod tęczową flagą [FOTO]
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/06/Armia-brytyjska-pod-t%C4%99czow%C4%85-flag%C4%85-1.jpg
  Armia brytyjska pod tęczowym sztandarem fot. Twitter @ArmyLGBT i @defencehq
  Trwa ofensywa ruchów LGBTQWERTY. Można śmiało powiedzieć, że praktycznie na wszystkich frontach bowiem brytyjska armia i minister obrony angażują się w ich promocję. Brytyjska minister obrony, Penny Mordaunt, niezwykle aktywnie wspiera ruch LGBTQWERTY. Daje temu wyraz w mediach społecznościowych zamieszczając raz po raz wpisy hołubiące tęczowych i podejmując inne działanie, które mają na celu ich wsparcie. Jednym w przejawów takich zachowań są spotkania z homoseksualnymi żołnierzami, jak na przykład z majorem Kirsty Logan, podczas których deklaruje ich poparcie.

  Zobacz obraz na Twitterze
  https://nczas.com/2019/06/28/lgbtqwerty-naciera-na-wszystkich-frontach-brytyjska-armia-pod-teczowa-flaga-foto/
 • @krzysztofjaw
  Takiej nachalnej promocji LGTB jak w Polsce nie ma nigdzie, zaczynają nam narzucać formę bezosobową (WY-towarzyszu), to już było i negować małżeństwa(nie mąż-partner). To jakaś paranoja. Tak się unicestwia narody. Niszczy się ich tradycję, religię, kulturę, fałszuje ich historię. I w miejsce tego wprowadza się zgniliznę seksualną - facet śpi z facetem, matka z synem, córką, córka z ojcem, bratem...
 • Dewianci i tolerancja? - to nie może się udać
  Wszystkie media od lewa d o prawa żyją ostatnio sprawą pracownika, którego IKEA zwolniła za poglądy religijne. Najwidoczniej w popularnej sieci produkującej meble nie ma miejsca dla katolików. Co ciekawe IKEA nie ma żadnego problemu ze wspieraniem religii wprost nawołującej do mordowania niewiernych i do mizoginii. „Zabijajcie ich wszędzie, gdzie ich znajdziecie (…) Oto sprawiedliwa zapłata niewiernym.” – Koran 2, 191. „Mężczyźni stoją nad kobietami (…) I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je!” – Koran, 4, 34. Takie oto fragmenty w świętej księdze muzułmanów, o cytatach nakazujących mordowanie homoseksualistów nie wspominając, zupełnie nie przeszkadzają IKEI. Wręcz przeciwnie, popularna firma meblarska w krajach takich jak Arabia Saudyjska reklamuje swoją specjalną kolekcje stworzoną z okazji Ramadanu. Podczas gdy w Polsce na bruk wyrzuca się pracownika za praktykowanie wiary katolickiej i cytowanie biblii, to w bogatych krajach muzułmańskich firmie założonej przez nazistę Ingvara Kamprada nie przeszkadzają nawet najbardziej kontrowersyjne fragmenty Koranu. Trudno wyobrazić sobie, że IKEA tworzy dla Polaków nową kolekcję mebli, na przykład z okazji Bożego Ciała. Widocznie jako naród i Chrześcijanie, jesteśmy za mało radykalni aby nas szanować tak jak wyznawców Mahometa.
 • Jestem wolnym człowiekiem. Tą wolność otrzymałem od Boga. I żadna ludzka siła nie jest w stanie "zlasować" mojego mózgu.
  Wypadałoby zadać pytanie do przedstawiciela koncernu, czy polityka firmy jest identyczna na całym świecie, czy Ikea w Arabii Saudyjskiej również zachęca do promocji LGBT+ pomimo tego, że homoseksualizm jest tam nielegalny ?. Czy też może robią to tylko tam gdzie wiedzą, że mogą (czytaj - gdzie krytyka chrześcijaństwa jest w modzie) ?.
 • nie wiem jak wy grzmiacy obrazeni...
  ...na diabli wiedza co!...wylazi z was dulszczyzna - mosci waszmosciowie!
  I widac - jak malo macie kontaktu z waszymi dziecmi!!
  Przegraliscie w przedbiegach - swiat juz ZAAKCEPTOWAL pedofilie i zrobil z niej 4 rynek - po rynku - broni - surowcow - i narkotykow!!...swiat zostal precyzyjnie podzielony na okregi - moga to odkryc grajacy na gieldzie!!...bardzo prosty sposob!...:))
  Sadzicie,ze chowanie glowy w piasek i klepanie paciorkow - demonstracje itp - cos pomoga?....*owno prawda!
  trza to ZAKCEPTOWC - bo nie ma innej drogi!...:)) moze w mordkach cos nie tak - ale taka jest prawda!!
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/okno-overtona-2018-08
  prawie albo ponad 2 MILIARDOW ludzi - TO PEDOFILE!!...nie wiecie o tym?
  ...serio?...
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/pod-pregierz-za-slub-z-nieletnia,74837.html
  https://i2.wp.com/wolnemedia.net/obrazki/masowy-slub-hamas-1.jpg?w=584&ssl=1
  ...moglbym tu opowiadac o roznych hockach - bo ten temat mam w miare rozeznany np,ze w latach 60 - 70 przez Europe przewalila sie oficjalna fala childporn - jako ciekawostka nowa produkcja juz tysiackrotnie przewyzszyla to co bylo!...a co bedzie...w/g mnie - "zalegalizowanie"oficjalne pedofilii - to bardzo rozsadne wyjscie - wbrew pozorom - wyjdzie to WSZYSTKIM na zdrowie - to wentyl bezpieczenstwa!...przeciez za wszystkim stoicie WY/w jedna i druga strone!/ - rodzice!...i bez Was sie nic nie dzieje!...i przestancie pieprzyc,ze jestem zbokiem!...rozejrzyjcie sie wokolo - po cos robil te dzieci jak nie umiesz o nie zadbac!...o pedalach tez byly wrzaski - i co - juz ci to nie przeszkadza - sfjenty siroto!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej