Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

PiS jako "choroba" dla III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PiS to choroba PO i całej mainstream'wej społeczno-politycznej pseudoelity III RP.

 
PiS to choroba PO i całej mainstream'wej społeczno-politycznej pseudoelity III RP.
 
Zrazu była tylko lekkim przeziębieniem, które jak się ORGANIZMOWI wydawało samo przejdzie.
Kuracja była więc adekwatna do niepoważnego traktowania owego przeziębienia: gorąca herbatka i samoleczenie, polegające na próbie jego "przechodzenia" bez konieczności stosowania farmaceutyków i oswajania, w celu jej neutralizacji, samej choroby.
 
Ta pewność samoistnego wyleczenia pozwalała ORGANIZMOWI spokojnie czekać aż tak się stanie. Dla podtrzymania tego stanu samoutwierdzał się w tym przekonaniu, aż nabrał 100% pewności jego nieuchronności.
 
I wydawało się, że choroba powoli ustępuje. Ale okazała się bardziej podstępna i ponownie zaatakowała w wyborach w roku 2005. Zaatakowała taką gorączką, że ORGANIZM musiał wziąć aspirynę i półprzytomny zawlókł się do łóżka. A on przecież tego tak nie znosił, wprost alergicznie nie tolerował. Leżenie i chorowanie nie było stanem lubianym przez ORGANIZM od samego jego początku, czyli jego narodzin (w wyniku reinkarnacji) w 1989 roku. Zresztą jego poprzednie wcielenie (te przed 1989 rokiem) też nie znosiło żadnych choróbsk, niszcząc je skutecznie.
 
Tak więc leżąc w łóżku ORGANIZM się kurował i były nawet widoczne  oznaki ozdrowienia. Z wielką ulgą więc zerwał się na równe nogi  i opuszczając znienawidzony mebel z uśmiechem wrócił do życia codziennego.
 
Ale biedaczysko zapomniał o okresie rekonwalescencji, co niestety odbiło się ponownym nawrotem choroby w wyborach prezydenckich. A, że choroba przenoszona i nieskutecznie leczona wraca z większą siłą, to teraz spowodowała aż całkowite dwuletnie przykucie ORGANIZMU do łóżka!
 
Fałszywi lekarze robili co mogli aby choć w części przywrócić ORGANIZM do zdrowia. Połowicznie się  to udało i zaleczony (nie wyleczony!) ORGANIZM powrócił do pracy w 2007 roku. I od tamtego czasu walczy z chorobą wszelkimi dostępnymi metodami i środkami, które co prawda krótkookresowo przynoszą ulgę, ale długookresowo wyniszczają ORGANIZM wewnętrznie, osłabiają  go pozwalając niemalże na samozniszczenie. Ale ORGANIZM tego nie dostrzegał i dalej nie dostrzega, bo w międzyczasie - niczym narkoman, lekoman czy alkoholik - uzależnił się od środków farmaceutycznych i uśmierzających ból.
 
Czy nie znamy wszyscy tego nieprzyjemnego uczucia, kiedy źle dobraliśmy leki lub leczyliśmy niewłaściwą chorobę? I mimo dozowania farmaceutyków w coraz większej różnorodności i ilościach nie zauważaliśmy efektów wyzdrowienia, a nieraz nawet pogłębienie choroby? Cóż się w tedy z nami dzieje? Stajemy się źli na cały świat, sfrustrowani, psioczymy na lekarzy i służbę zdrowia a już odium naszej agresji wywołuje sama choroba! W desperacji  więc bierzemy coraz to inne antybiotyki przepisywane przez różnych lekarzy, dostajemy zastrzyki, wyjadamy cała apteczkę... I jeżeli choroba dalej trzyma się mocno  i już żaden antybiotyk nie pomaga to zaczynamy w końcu panikować i być zdziwieni, że tak się dzieje.
 
W takiej sytuacji znalazł się obecnie ORGANIZM III RP z jej na dziś głównym filarem, czyli PO! ORGANIZM zachorował straszliwie w roku 2015, kiedy okazało się, że choroba zwana PiS nagle zaczęła atakować i coraz bardziej niszczyć ORGANIZM. On się bronił biorąc nawet narkotyki w postaci KOD, czy Nowoczesnej lub celebrycko-medialnej ale nic nie pomogło. Nawet fabryki zlokalizowane na ulicy Czerskiej i Wiertniczej w Warszawie też wyprodukowały jedynie placebo. ORGANIZM przegrał z chorobą, choć dalej się bronił. Nawet sprowadzać zaczął leki z zagranicy w postaci takich leków jak Timmermans czy Verhofstadt i dalej nic ORGANIZMOWI nie pomaga. Powoli on choruje coraz bardziej i nawet lek wyborczo-europejski też nie pomógł. Jeszcze ma jakąś nadzieję na nowy lek, który podobno ma zostać wprowadzony jesienią 2019 roku, ale powoli już przestaje wierzyć, że może być skuteczny. Jeszcze próbował brać kilka leków skojarzonych w postaci utworzenia ich zestawu koalicyjnego. Też nie pomogły.
 
Przecież już prawie wszystkie specyfiki zostały zaaplikowane a choróbsko w postaci PiS dalej się trzyma. Mało tego jak rak lub gangrena zżera ORGANIZM od środka. Rodzi to naturalny bunt i panikę... a jeżeli to jest choroba śmiertelna!?  - gdzieś tam w zakamarkach podświadomości pewnie pojawiają się te tak natrętne myśli i przypuszczenia. Trzeba więc działać! - myśli ORGANIZM. I spróbować innych jeszcze specyfików... ale wtedy właśnie następuje chaos w ich doborze sprawiający, że przyjmuje się ich zestaw mogący w konsekwencji szkodzić a nie pomagać!
 
W konsekwencji choroba dalej trwa... ORGANIZM coraz bardziej zmęczony ciągłą z nią walką staje się coraz mniej odporny i osłabiony. Długość i intensywność kuracji, coraz liczniejszymi lekarstwami po prosu uodporniło na nie samą chorobę, która stała się już przewlekłą. I wielce prawdopodobną, że - niestety dla ORGANIZMU - śmiertelną.
 
Organizm od 2005 roku użył wszelkich metod leczenia, wypróbował wszystkie specyfiki. Wszyscy, lekarze wmawiali mu, że choroba zostanie pokonana, ale tak się nie stało. Do znerwicowanego tym faktem ORGANIZMU dotarła (lub systematycznie dociera) brutalna prawda. Walka z chorobą zwaną PiS-em została przegrana.  I, mimo że tak bardzo pragnie żyć, ORGANIZM powoli umiera.... i staje się wobec tego faktu bezsilny...
 
Może jeszcze przed śmiercią, jak to się często zdarza, na chwilę poczuje się lepiej...ale będą to jego ostatnie chwile...
 
... A już po agonii ORGANIZMU historia dokona jego sekcji zwłok, której wyniki dla niektórych wcale nie będą zaskakujące: PO nie mogło wygrać z chorobą bo zdiagnozowano ją niewłaściwie! Historyczne konsylium lekarskie zapisze prawdziwy powód, chorobę z którą tak bezskutecznie walczył ORGANIZM:
 
 
"WIELONARZĄDOWA GANGRENA NIEPOLSKIEGO ORAZ ANTYPOLSKIEGO LEWACKIEGO POSTKOMUNIZMU, LIBERTYNIZMU I MAŁOSTKOWEGO ETATYZMU! (wraz z chorobami współistniejącymi wywołanymi wirusami dawnej Sb-cji, UB-cji, WSI i Niemiec, i prostackiego wiernopoddaństwa mamonie)"
 
Pozdrawiam
 
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła na bloggerze: https://krzysztofjaw.blogspot.com/ i e-mailową informacją o tym fakcie. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych. 

KOMENTARZE

 • Autor
  Tymczasem na prawo od PiS i poseł Jakubiak i poseł Liroy opuścili planktonowy byt zwany dumnie KONFEDERACJA_
  Wcześniej informując, że do jesiennych wyborów parlamentarnych pójdą samodzielnie. Pokłady szczęścia PIS-u, jakże widoczne od 2015 roku, wydają się wciąż niewyczerpane.
  Już wcześnie tu pisałem że po wyborach do PE ten pajac JKM te wszystkie spady z różnych partyjek przeżuje i wypluje.
  I co ?
  Miałem rację ?

  Brawo za celny wpis
  5*
  Pozdrawiam
 • @Husky 19:18:52
  Winnicki szuka metody wejścia 1 posła.
 • @Husky 19:18:52
  Od 1992 roku nie mam zaufania do JKM. Spieprzył celowo ustawę dekomunizacyjną i przedstawił projekt z takimi lukami prawnymi, że łatwo było go obalić. Faktycznie to pajac i sam nie wiem dlaczego Konfederaci go wzięli. Przecież też zniszczył ideę liberalną konserwatywnie. Nigdy nie pracował normalnie, więc z czego się utrzymywał? Pytanie retoryczne, bo chyba odpowiedź jest prosta. Kiedyś był w SD, czyli w kwiatku do kożucha komunistów.

  Dziękuję za dobre słowo i pozdrawiam serdecznie.
 • @ralph 19:24:40
  Nie wejdzie nikt.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 19:32:18
  Korwin nieprzyjemnie się zachowywał już w czasie studiów z moim tatą.
 • @krzysztofjaw 19:32:18
  Co to znaczy ,,pracować normalnie,, dla kogoś, kto deklaruje się jako konserwatywny liberał? To nie Konfederaci go wzięli, tylko wolnoscowcy wzięli konfederację. Na kolanie spisali posłowie UPR projekt ustawy lustracyjnej w 1992 roku i udało się ją przepchnąć. Nawet JKsczyński gratulował Korwinowi tego projektu. A lustrację uwalił Wałęsa do spółki z Tuskiem, Pawlakiem, Mazowieckim i Moczulskim.
 • Ciekawe...
  skąd pomysł że PIS nie jest mainstreamową strukturą ?

  //PiS to choroba PO i całej mainstream'wej społeczno-politycznej pseudoelity III RP.//

  bardzo ciekawe.W życiu politycznym uczestniczą od 30 lat.Jeśli dobrze pamiętam aż trzykrotnie konstruowali rząd.Zasiadają w organach ustawodawczych.Aż dwakroć PIS-miał "swojego" prezydenta.PIS-owska wierchuszka (osobiście lub per procura) zasiada w spółkach skarbu państwa.Więc po co mamy udawać że w zeszłym tygodniu dopiera co "wyszli z podziemia".Nonsens.
 • Mój komentarz zamieszczony pod notką w S24
  Podobno POcjent ma mieć nadzieję, ze w końcu zbierze się międzynarodowe konsylium i podejmie skuteczne środki dla przywrócenia POcjentowi szansy na ozdrowienie - tak przynajmniej wieszczy niemiecki funkcjonariusz medialny Paul Flueckiger w niemieckim magazynie polityczny „Cicero”, pisząc o Tusku:

  „Tusk ma związane ręce, dopóki pozostaje szefem Rady Europejskiej – mówią optymiści. Jego kadencja dobiega końca dopiero 30 listopada. Wielu uważa, że zbawiciel na białym koniu czeka na ofertę międzynarodową, która pozwoliłaby uniknąć mu galopu przez polskie polityczne bagno."

  https://www.dw.com/pl/cicero-czy-donald-tusk-powr%C3%B3ci-do-polski-na-bia%C5%82ym-koniu-i-odsunie-od-w%C5%82adzy-jaros%C5%82awa-kaczy%C5%84skiego/a-49318705
 • @ikulalibal 19:57:53
  Tak na marginesie: pierwszy pisowski prezydent obiecał absolutną lojalność Izraelowi, a drugi pisowski prezydent w sytuacji gdy Żydzi wyjątkowo bezczelnie pluli na Polskę i naród Polski, ten się przed nimi po prostu czołgał. A sam szef tej antypolskiej formacji Jarosław Kaczyński uznał, że bandyckie państwo położone w Palestynie za prawdziwy cud. A durnie caly czas w nich wierzą.
 • @krzysztofjaw 19:32:18
  "Nigdy nie pracował normalnie, więc z czego się utrzymywał? "

  Robotę zlecał mu Jerzy Urban.

  Fragment książki "Alfabet Urbana" opisującej postacie polskiej sceny politycznej z lat 1990. O Korwinie-Mikke pisze Urban tak:

  Przywódca Ruchu Polityki Realnej. Barwna postać zawsze w muszce. Łączy nas stara znajomość i niechęć do "Solidarności". Korwin-Mikke stworzył własną, kieszonkową partię - Ruch Polityki Realnej. Jest to ugrupowanie konserwatywno-liberalne, sprzymierzone z monarchistami, których mamy razem trzech. Ruch jest za całkowitym liberalizmem ekonomicznym, (...).

  Wielki oryginał, co podkreśla wiążąc sobie zawsze muszkę. Facet postrzelony w najsympatyczniejszym sensie tego słowa. Dogmat pluralizmu i karzełkowatość wszystkich partii sprawiają, że obecnie przeżywa swoje wielkie dni, gdyż z całą powagą jest traktowany jako szef jednego ze stronnictw. (...)

  Przychodził w latach 70. do "Polityki", gdzie przynosił felietony na różne tematy, zawsze oryginalne, gdy idzie o poglądy, żywo napisane, tylko pod koniec przeważnie rozłażące się. Drukowałem go od czasu do czasu. Stale tego robić nie było można, gdyż był zbyt płodny. Strach było zamieścić jakiś tekst, ponieważ to znaczyło, że nazajutrz, zachęcony, przyniesie dziesięć nowych. Ja zaś jako redaktor byłem leniwy i zawsze wolałem mieć do czytania mało tekstów, a nie dużo. Z tej banalnej przyczyny limitowalem publikacje Korwin-Mikkego, ale również i z powodów politycznych. Chodziło o to, że on przecież był opozycją, więc co innego występ gościnny w "Polityce", a co innego, kiedy utrwali się jako stały autor pisma. Poza tym bałem się, że za tego wroga socjalizmu dostaniemy po uszach. Zrobiłem więc coś, czego nigdy nie czyniliśmy i za co Rakowski zdarłby ze mnie skórę. Zadzwoniłem do MSW i poprosiłem ich o opinię na temat roli Korwin-Mikkego. Nasze władze bowiem - mówiłem - leją nas za drukowanie ludzi z opozycyjnego podziemia, a skąd my niby mamy znać grzechy różnych autorów, wiedzieć, gdzie są zapisani i w jaki sposób ryją pod naszym ustrojem?

  Odpowiednia komórka MSW odparła, że możemy spokojnie go drukować. Pisze różne manifesty, ale rozkleja je tylko na swojej klatce schodowej, a resort nie jest drobiazgowy ani małostkowy.

  Kiedy zostałem szefem telewizji, Korwin-Mikke skarżył mi się, że go nie pokazują na ekranie. Poleciłem dawać go na ekran, ile tylko wlezie, bo to polityk prawdziwie niezależny. Ile razy zmieścił się w programie, tego nie wiem, mniej w każdym razie, niż on by chciał, a więcej, niż pragnęłaby tego "Solidarność", która podobnie jak PZPR nie znosi ludzi nie zapisanych u siebie.
 • @zbig71 19:51:02
  Pozwoli Pan, że się z Panem nie zgodzę. Ustawę lustracyjną celowo "uwalił" JKM. Mam pewne podejrzenia dlaczego, ale nie mam żadnych dowodów. Może się kiedyś dowiemy.
  Pzdr
 • @35stan 20:10:37
  Tuskuś nie ma po co wracać do Polski. Czeka na jakąś synekurę w UE, ale nikt nie chce mu jej zaproponować, stąd testował swoimi przyjazdami czy jest sens powrotu. Okazało się, że nie. Moim zdaniem niech jedzie do Dolomitów i tam spędzi resztę życia bo ma za co.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 20:17:40
  Uwalił ją jednocześnie ją zgłaszając? Ale ona wtedy właśnie , przeszła,, a było to chyba 28 Maja 92 roku. To po proszę pana o pańską hipotezę badawczą na ten temat. Jeśli można, oczywiście.
 • @krzysztofjaw 20:20:51
  "Moim zdaniem niech jedzie do Dolomitów i tam spędzi resztę życia bo ma za co."

  A co z podstawowa ludzką sprawiedliwością dla tego zbrodniarza?
  "Nadzwyczajna kasta" potrafi skazać zwykłego goja za kradzież batonika czy uczniaka za brak biletu w miejskiej komunikacji, a takie przestępstwa jakich dopuścił się ten zdrajca mają być wynagrodzone sowitą emeryturą w Dolomitach?
  Łaskawy jest Pan dla takiego typa.
  Pzdr.
 • @35stan 20:40:53
  Na złość Tuskowi odmrozimy sobie uszy. I będziemy jeść jabłka na złość Putinowi. Kto nie skacze ten jest z KOD-u. No brawo.
 • @35stan 20:14:37
  Dlatego napisałem, że powodów jego sukcesu nie ma co analizować. Są oczywiste od zawsze.
  Pozdrawiam
 • @zbig71 20:37:40
  Hipoteza jest taka:
  Korwin został wyznaczony do zrobienia takiej ustawy dezubekizacyjno-lustracyjnej, która miała tyle luk prawnych, że można ją było zakwestionować prawnie i tak tez się stało. Cyba Pan nie myśli, że tą ustawę napisał sam. po prostu mu ją przygotowano. A kto? Na to pytanie już odpowiedział bloger 35stan
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 19:32:18
  Pisowcy mają wpisany gen wasalstwa na rzecz obcych mafii, oraz gen zachłanności na kase, czyli karierowiczostwo.
  Co do Kaczynskiego, to aż się prosi nakręcić film szkoleniowy jak klasyczny lewak, pieszczoch komuny, staje się ,,prawicowcem", obrońcą ,,kościoła", ,,żołnierzy wyklętych", ,,lustratorem" itp. To niestety, ale mistrz mowy masonskiej. Wpływ JJ Lipskiego na bliżniaków był ogromny i jeszcze ojciec??? Tu u niego wszystko jest pod włos, skąd willa, granie za czasów szalejącej komuny w filmach, śpioch stanu wojennego, przyjażn z Rabiejem itp.
  23 lata wpływu Kaczynskich na rządy w Polsce, ale wmawiają i to skutecznie, że to Oni Polskę sprzedali, obrońca ,,kościoła", ale Arcb. Wielgusa zniszczyli razem z katolewicą kościelną itp.
  To wszystko wokól Kaczynskiego to jakaś abstrakcja, wszystko udawane, manipulowane, niby tzw. opozycja narzeka na Kaczynskiego, ale narzekania kończą sie o spór o cebulę.
  Przecież kazdy trochę rozgarnięty Polak, powinien wiedziec, ze to podrzucona przybłęda wpycha Nas w straszną niewolę.
  Pamietam jak pod koniec 1988 roku, odbył się I zjazd Solidarnosci na Mazowszu w kościele przy ul. Karolkowej w W-wie, ja wtedy taki małolat nieopierzony politycznie wstałem i trzęsącym się głosem powiedziałem, żeby z Solidarnosci wyrzucić wszystkich żydów (nawet nie wiedząc kto jest kto na sali) oraz pzpr-owców, wtedy jaki jazgot powstał, blizniacy siedzieli pod ścianą chyba jako goście, wstali i strasznie mnie zbechtali, nazwali mnie agentem, którego trzeba usunąć z Solidarnosci. Własnie od tamtego momentu, Kaczynski zoologicznie mnie nienawidzi, tak samo jak myśli Romana Dmowskiego, czego wyraz dał na spotkaniu z robotnikami z FSO chyba w 93 roku.
  Także mamy do czynienia ogromnym lobby w podziemiu na rzecz potwornego szpiega, który wykorzystuje wszystkie narodowe symbole by je wrzucić w syjonistyczne łapy.
  Fabryka atrap, czyli prezes jako katolik i narodowie
 • @35stan 20:40:53
  No to niech przyjeżdża do Polski i niech zostanie skazany za zdradę stanu, choć w to raczej trudno mi uwierzyć. Jakiego już się pozbyto. Ciekawe kiedy przyjdzie czas na Ziobrę. Smutne, ale interesy geopolityczne biorą jak na razie górę. Liczę, że w nowej kadencji wreszcie PiS wprowadzi program cela+.
  Pzdr
 • @zbig71 21:35:20
  Oj Pana komentarze nieraz są nie na temat i malo zrozumiałe co Pan ma na myśli.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 22:15:12
  //Na to pytanie już odpowiedział bloger 35stan//

  Aaaa skoro sam bloger 35stan to sprawe należy uznać za definitywnie zakończoną."Roma locuta, causa finita"
 • @krzysztofjaw 22:15:12
  Ustawa przeszła, bo posłowie UD obrazili i się i wyszli. Potem NCz. ujawnił listę. Pamiętam dokładnie. Prawdopodobnie to posłowie Pruchno Wróblewski, poseł Sielańczyk i JKM napisali projekt ustawy na kolanie. Wątpię, aby ,,osoby,, trzecie mogłyby cokolwiek podrzucić. Taki projekt można rzeczywiście napisać w parę chwil, dlatego miał nieścisłości.
 • @Wrzodak Z. 22:19:13
  Może pań napisać coś o słynnej ,,nocy teczek,, z 4 Czerwca 92?
 • @krzysztofjaw 19:32:18
  Panie Krzysztofie niby po Polsku myślisz a piszesz po żydowsku, naśladując dziennikarzy żydowsko - banderowskich, którzy w imię interesów syjonistycznych z usraela napędzaja naiwnych do pisuaru i w imię interesów usraela ustanawiają władzę w Polsce wygodną dla nich.
  III RP to dzieło w 80% kalsteinów, oni prawie 20 lat rządzą lub wspólrządzą z nadania usraela nami niewolnikami.
 • @krzysztofjaw 19:32:18
  Krzychu.
  Nasz kraj, Polska( i Polacy jako naród) jestesmy głęboko osadzeni w wartościach chrześcijańskich i nauce JPII.
  Każdy prawy Polak jest trudnym do złamania strażnikiem chrześcijańskiej Europy.
  Więc stąd jest ta histeria fałszywej flagi.Tego tęczowego europejskiego zboczeństwa, odwrócenia pojęć.
  My Prawi i Sprawiedliwi wytrwamy.
  Zwyciężymy!!!!!

  Dobranoc

  Na pohybel totalnym pajacom

  8-))))))
 • @35stan 20:10:37
  Tuskuś nie ma co wracać do Polski, bo Polacy go nie chcą. Bezcenne były jego miny, gdy zamiast 100 tysięcy na jego manifestację polityczną przyszło może ze dwa tysiące. Później gaworzył, że Schetyna go oszukał a to nieprawda. Oni naprawę wierzyli w te sto tysięcy. Tuskusia nie chcą w Polsce, nie chcą w unii. Co ten biedaczek teraz ma teraz zrobić. Może odpocznie za kratami polskiego więzienia, choć to będzie bardzo trudne do wykonania.
  Pzdr
 • @zbig71 20:13:55
  Uważasz mnie za durnia, bo głosuję na PiS? A jakie mamy inne wyjście, bo niewyobrażam sobie, aby PO doszla ponownie do wladzy, bo byłby to koniec Polski.
  Pzdr
 • @Wrzodak Z. 22:36:52
  Pisałem wielokrotnie, że jestem realistą i należy ten realizm wcielać w życie. A co banderowców, to sam kiedyś opiałem ich zbrodnie. To bylo straszne.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 07:08:09
  Wszyscy zapominacie o jednej prawdzie historycznej.
  Mafia żydowska obstawia wszystkie strony sceny politycznej.
  A tych ci jawnie na to nie pozwalają niszczy bezwzględnie (Samoobrona Leppera).
  Tak jest w Polsce i na całym zachodzie USA włącznie.

  Czy PIS czy PO czy SLD wszystkie te twory są oblepione agenturą mafijną... i choćby nie chciały (jak Tramp) to muszą iść tam gdzie mafią im nakazuje.
  Cała scena polityczna, wymiar sprawiedliwości, media są w rękach mafii.
  PIS chciał to zdemontować i został skutecznie sparaliżowany przez UE, PO, sądy...czyli mafijne agentury.

  Polska nie jest w stanie samodzielnie się wyplątać w zgodzie z prawem z tej sieci mafijnej. Metody rewolucyjne nie wchodzą w grę bo to oznacza natychmiastową "humanitarną pomoc NATO" w ustanowieniu ładu i porządku i skokową zmianę pozycji Polki w kierunku Pollin i rozszerzenia Niemiec o byłe wschodnie landy III Rzeszy.
  Ukraińcy jako V kolumna mafii (skrzydło Niemieckie) już są wprowadzeni do Polski na skalę kilkumilionową.
  W Łodzi podobno 20% mieszkańców to Ukraińcy.

  Można się szarpać bezskutecznie ponosząc straty.
  Niestety trzeba czekać aż wolność znowu sama przyjdzie do Polski
  a przyjdzie dopiero wtedy gdy w USA wybuchnie rewolta która zdmuchnie ten fundament potęgi globalnej mafii żydowskiej.
  Jak mafia w USA upadnie to natychmiast jej resztki zostaną rozszarpane we wszystkich zgnojonych przez mafię państwach na świecie (UE, BW, Afryka, Ameryka łacińska.. w tym Polska Ukraina...)
  Pojawi się całkiem nowy świat bez mafii (która po raz kolejny będzie masowo zmieniała nazwiska i miejsca zamieszkania).
  Z Polski nagle wyjadą niemal wszystkie znane z TV i innych mediów "autorytety polityczne", analitycy studiów wschodnich, "wybitni" politycy, "nadzwyczajna kasta" sędziowska, dyżurni prokuratorzy, prezesi spółek skarbu państwa oraz prezesi i kadra największych banków... połowa Biskupów...z ojcem na czele ...

  Pojawią się nowe twarze o dziwo Polskie.. i będą gadali normalnie jak Polacy... to będzie szok dla publiki.
  No dobra nie ma co się nakręcać .. trzeba czekać.

  .
 • @krzysztofjaw 07:09:48
  Nie uważam Pana za durnia. Skąd taki wniosek! ?? Ja wolę ,, zmarnować,, swój głos, niż głosować na zło, za jakie uważam ,, dzieci Czekiszczaka,, czyli popis. Wystarczyło by , aby Polskie wladze w zeszłym roku udały się z wizytą do Moskwy, Pekinu i Teheranu i nie byłoby mowy o akcie 447 i tym całym żydowskim wrzasku. Ale jak prowadzi się politykę bez alternatywną to mamy to co mamy.
 • -:))
  Młoda lekarka o kualicji i opozycji: https://www.youtube.com/watch?v=DuRnXDqumsY
  Tyle lat minęło a ciągle aktualne.
 • @zbig71 08:06:18
  Nie masz racji...
  Czasem warto minimalizować skutki zła i szukać ratunku w mniejszym złu.

  Podczas każdego upadku instynktownie wybieramy taką strategię .
  Sam upadek (dojście do władzy solidaruchów) jest złem ale upaść można bardzo boleśnie, twardo lub miękko jak judocy jak koty, na cztery łapy..

  Musimy podczas tego upadku Polskości dokonywać w powietrzu aktywnych akrobacji by walnąć o beton jak najmniejszym kosztem.

  Niby mam rację ale jest inna prawda ludowa
  Pijanemu jak się wywala lub spada z reguły nic się nie dzieje...
  To może jednak... napijmy się.. i nie martwmy się o przyszłość..
 • A tutaj PIS ma znowu dobry pomysł.
  Bykowe dla bezdzietnych jak kiedyś w PRLu..
  https://pl.sputniknews.com/polska/2019062510620425-nie-masz-dzieci-zaplacisz-wyzsze-podatki-nowy-pomysl-rzadu-bykowe-Sputnik-Polska/

  Dobry pomysł choć lepszy wariant to zwolnienia od podatków dla dzietnych...albo podniesienie progów podatkowych dla dzietnych...
  takie metody nie drażnią tak starych bezdzietnych "byków" .
  Chyba że o to podrażnienie chodzi.

  Pomysł zostanie uwalony przez PO i "nadzwyczajną kastę" oraz rzecznika Praw obywatelskich...jak nierówne traktowanie...
  Ale gdy PO jest przy korycie to nierówne traktowanie na rzecz kolesiów PO (przetargi kominy płacowe...) jest już dopuszczalne.

  Jakby nie patrzyć PIS to mniejsze zło.
 • @Oscar 12:05:19
  .. wiem optymalny sposób to małe bykowe dla bezdzietnych i takie samo zwolnienie z podatków dla dzietnych.
  Całość neutralna dla budżetu a siła nakłaniająca do robienia dzieci jest.
  (i zwolnienie z podatku i 500+ i brak bykowego...).
  .. może jeszcze anulowanie 10 punktów karnych za mandaty...
  to by się spodobało.
 • @Oscar 18:37:31
  wymyślajcie jeszcze inne sposoby na rodzenie się więcej POLSKICH dzieci... warto bo Polskich dzieci w Polsce potrzeba.

  wiem wiem.. kluczowe są mieszkania.... bez tego nikt poważny nie chce mieć dzieci...
  W PRLu były preferencje mieszkaniowe dla rodzin z dziećmi i bez mieszkania... PRL się starał... PIS też się stara...
  a wy się staracie ? macie pomysły ? macie dzieci ?
 • @Wrzodak Z. 22:19:13
  ... znowu ten abp.Wielgus -Watykan go odwołał, bo kapuś SB.
  Trzeba być precyzyjny w antykaczyzmie.
  Przejęli żydobanderowcy i kapusie SB "S" - Pan jedynie z nimi walczył jako szef "S" Ursusa,zapłacił Pan ciężką cenę za walkę z żydobanderowcami i kapusiami SB.
 • @Oscar 09:39:22
  Nie popijaj chłopie z rańca , a zwłaszcza nie pisz, jak już pijesz.
 • @krzysztofjaw 22:19:28
  "...Liczę, że w nowej kadencji wreszcie PiS wprowadzi program cela+...."
  Prędzej to "lud" wprowadzi program "szubienica+".
  Jako alternatywę mając emigrację za granicę, państwową lub życia.

  Bo mimo POkazywania w "mediach" gromkich aresztowań, ile mamy, pokazanych (realnie!!) SKAZANYCH za ZDRADĘ i kradzieże wielkiej wartości (z karą śmierci przywróconą)? Coś "nie widzę nie słyszę". Czyli "owoce" wszelkiej maści POlityków są jakieś mikre i na pokaz. A z tego Państwo i Naród nie przeżyje, no, ale przymusu życia nie ma.
 • @laurentp 12:11:06
  // Coś "nie widzę nie słyszę"//

  I nie zobaczysz albowiem ONI NIE RUSZAJĄ TAMTYCH A TAMCI NIE RUSZAJ A ONYCH.
 • @Oscar 07:35:15
  "...Metody rewolucyjne nie wchodzą w grę bo to oznacza natychmiastową "humanitarną pomoc NATO" w ustanowieniu ładu i porządku..."
  Racja, ale... "tylko" w "klasycznym" rozumieniu słowa Rewolucja. Tłumy, pochody, struktury itp, generalnie "masa" ludzka.
  Gdyby Polacy zorganizowali się tak, jak ponoć organizują się islamiści? Bez struktur, bez zebrań (jawnych, tajnie przez szyfrowany Internet oczywiście tak) i "każdy poluje na wrogów Narodu".
  Ile Polacy musieli by "skutecznie upolować", by "rak" rozpoczął EXODUS z Polski? Tysiąc? Dziesięć tysięcy?
 • @Oscar 12:05:19
  "...Jakby nie patrzyć PIS to mniejsze zło..."
  Skojarzenie chwili,
  PO - rak,
  PiS - chemioterapia....
  nie wiadomo, co gorsze, organizm może się sam wybronić (w realiach medycznych) a terapia może okazać się zabójcza.

  Może czas szukać "TRZECIEGO" wyjścia?
 • @
  Rozmowa PO z elektoratem wiejskim.

  - Dzień dobry.
  - Dzień dobry.
  - Jestem z PO
  _ A to mam pytanie
  - Proszę pytać
  - Dlaczego podnieśliście mi wiek emerytalny.
  - To dla pańskiego dobra.......
  - Ożesz ty gnoju parszywy....Zośka dawaj widły...
 • Brejza w Polsat News:
  "Przed wyborami będziemy chodzić od drzwi do drzwi, od płotu do płotu"

  Nie wiem czy bardziej martwić się o tych co będą chodzić, czy o sztachety w płocie.
  8-)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej