Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Barbara Kurdej-Szatan popiera LGBTQ+

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ale to nie pierwszy raz, kiedy to pożal się Boże infantylne dziewczę nie wie o czym pisze.

Jak donosi portal wpolityce.pl [1] Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie fotografię przedstawiającą serce przedzielone na pół, gdzie jedna z połówek jest tęczowa i ją jawnie popiera aktorka i prezenterka.
 
Źródło: Instagram B. Kurdej-Szatan
 
Jeden z internautów napisał, że "Szczyt hipokryzji, Dwa dni temu śpiewała dla JP II, i dla Boga, a teraz poparcie dla organizacji która wczoraj parodiowała odprawianie mszy św..?? To jest tolerancja…" a ja się z nim zgadzam.
 
Aktorka odpowiedziała internaucie też specyficznie: "Śmieszne jest to, co pan pisze. Jan Paweł II szanował ludzi. Szanował również inne religie. Tolerancja, szacunek dla innego człowieka!!! Życzę panu, aby pan wyzbył się zawiści, złości i nienawiści i traktowania innych jak gorszych od siebie".
 
Dziwne to i zaskakujące, bo gdyby może była mądrzejsza i inteligentniejsza to by wiedziała, co by powiedział nasz święty papież i z jakim gniewem, gdyby za jego czasów w Polsce sprofanowano Matkę Bożą, którą czcił ogromnie. Albo właśnie na profanację Mszy Świętej. I gdyby aktoreczka jeszcze wiedziała, co papież Jan Paweł II myślał o rodzinie: jak ją bronił i był przeciwko aborcji i ochroną życia.
 
Ale to nie pierwszy raz, kiedy to pożal się Boże infantylne dziewczę nie wie o czym pisze. Przeszło rok temu z okazji 75 lecia Powstania w Getcie Warszawskim napisała coś takiego: "Nie - dla faszyzmu ! Nie - dla nacjonalizmu ! Nie - antysemitom ! Nie - ksenofobom ! Nie - dla agresji ! Nie - dla dyskryminacji ! Nie - dla podziałów !" (pisownia oryginalna za [2]). W tej to wypowiedzi w ogóle nie zna znaczeń słów, których nie rozumie. Nie przez przypadek powtarzała maturę.
 
Jak z tego widać zawsze była lewaczką i dlatego dziwię się Kurskiemu, że jeszcze ją trzyma w TVP.
 
A co do ostatniego jej wpisu.
 
Szacunek i tolerancja?
 
A owszem, ale musi to być szacunek obopólny a nie lewacko-LBTG-owski terroryzm ideologiczny i profanowanie naszych świętości i obrażanie naszych uczuć religijnych. Dlaczego nie obrażają i profanują Mahometa lub judaizmu a skupiają się tylko na chrześcijaństwie? Odpowiedź jest prosta.
 
Poza tym dziwię się tej Pani. Można nas obrażać ale, już środowisk LGBTQ nie, bo to nietolerancyjne i ksenofobiczne a są to po prostu zwykłe zboczenia seksualne, odchylenia od naturalnej normy i jako takie winny być skrywane do poziomu własnej alkowy lub leczone a tych ludzi jest maksymalnie 2% całości społeczeństwa wliczając w to pedofilię. Nie może tak być, żeby tak nikła mniejszość nas terroryzowała.
 
Tak jeszcze się zastanawiam jakoś podświadomie, czy to "szatan" w nazwisku nie jest jakieś prorocze. Na miejscu jej małżonka już dawno bym zmienił nazwisko, bo jest pejoratywne. To tak tylko aluzyjnie, bo to mnie zawsze trochę razi, gdy wymienia się ich nazwiska.
 
Pozdrawiam
 
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com 

KOMENTARZE

 • Wstydziłaby się !
  z takim nazwiskiem to nawet nie wypada angażować się w tą tematykę.
 • @ikulalibal 19:53:28
  Zgadzam się i to co napisałem: zmieniłbym to nazwisko na inne, bo naprawdę już nie mogę znieść jego (małżonka) nazwiska Szatan a teraz jeszcze jej (Barbary) jako drugi człon. Dziwię się, że on tego nie zauważał, ale widocznie jest bardzo daleko od wiary chrześcijańskiej a blisko? No nie wiem czego...
  Pozdrawiam
 • kto to wogóle jest ta Kurdemol-szatan?
  A moj znajomy hydraulik Stefan Anioł wręcz przeciwnie - jest przeciw ;)
 • @krzysztofjaw 20:09:49
  Dramat Barbary Kurdej-Szatan! TVP rezygnuje ze znanej aktorki za skandale? Pozostanie już tylko w „M jak miłość”. Pojawi się też w Opolu… w produkcji Polsatu! Znana aktora Barbara Kurdej-Szatan dotychczas uważana była za „ulubienicę Kurskiego”, mimo wielu skandali, które wywołała wśród widzów TVP oraz fanów. Wygląda jednak na to, że miarka się przebrała. Kurdej-Szatan traci dwa programy i pozostanie – przynajmniej na razie – tylko w serialu „M jak miłość”.

  Barbara Kurdej-Szatan to jedna z największych gwiazd TVP w czasach rządów PiS. Aktorka miała pojawić się na koncercie literackim w Opolu. Jednak ostatecznie z niej zrezygnowano. Mało tego – jak donosi „Party”, Kurdej-Szatan nie poprowadzi kolejnej edycji „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”.

  To zaskakujące informacje. Terminy nagrań ustalono bowiem już dawno, jednak nikt nie wspominał o zmianie prowadzącej show. Skąd taka decyzja TVP?

  Według magazynu, władze telewizji rządowej uznały, że Kurdej-Szatan za często pojawia się w telewizji. Zastanawiający jest jednak fakt, że pozbawiono jej nie jednego, ale aż dwóch programów.

  Pojawiają się też spekulacje, że w grę mogą wchodzić poglądy aktorki. Gwiazda nie kryła się nigdy ze swoimi poglądami politycznymi. Brała udział w obronie tzw. wolnych sądów podczas tzw. reformy, wspierała Rafała Trzaskowskiego w kampanii na prezydenta Warszawy, a niedawno nawet poparła tzw. paradę równości w Warszawie.

  TVP nie odbierze – przynajmniej na razie – roli Barbarze Kurdej-Szatan w serialu „M jak miłość”. „Party” dodaje, że aktorka pojawi się na festiwalu w Opolu, ale organizowanym nie przez TVP, ale przez Polsat.

  Źródło: o2.pl
 • Autor
  Nosz kurde ....to szatan nie baba
  8-)))))))
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej