Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
793 posty 2211 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Grzechy sodomskie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak naprawdę to wszystko też jest atakiem na tradycyjny model rodziny.

 Serdecznie polecam dokładne przesłuchanie poniższego utworu (nawet wielokrotnie), który został zdjęty z YouTube a wydaje mi się, że jest wartościowy tekstowo i przekazuje językiem współczesnej młodzieży nasze katolickie wartości.

 
Promocja sodomii dziś w Polsce jest bardzo intensywna. 2% mniejszość próbuje narzucić swoje niby "wartości" pozostałej 98% części społeczeństwa. Gender, LGBTQ (aż do pięćdziesięciu innych płaci), New Age stają się orężem walki lewactwa z naszym krajem.
 
Dzieje się tak nieprzypadkowo. Jesteśmy dziś największym krajem katolickim w Europie i staliśmy się celem lewaków, którzy katolicyzmem gardzą. Mało tego: nawet nie gardzą, ale po szatańsku wprost nienawidzą.
 
Profanacja Matki Bożej, palenie kościołów, wyrywanie kart Ewangelii na koncertach, rozbijanie ołtarza siekierą, zamach na księdza, warszawsko-trzaskowska  karta "zboczeńcy+", wprowadzanie seksualizcji dzieci do szkół i przedszkoli z naciskiem na LGBTQ, promowanie aborcji i eutanazji, małżeństwa jednopłciowe z możliwością adopcji dzieci (nawet, jeżeli na razie jest to promowane tylko werbalnie), depopulacja czy też profanacja Mszy Świętej winny być karane z urzędu jako obraza uczuć religijnych i niezgodne  prawem działania pozbawiające rodziców wpływu na wychowywanie własnych dzieci.
 
Tak naprawdę to wszystko też jest atakiem na tradycyjny model rodziny i rozbijanie więzi społecznych, aby można jeszcze łatwiej budować nowe społeczeństwo, bez narodów i państw, czego tak pragnie G. Soros i wielu żydowskich intelektualistów. A wtedy zostanie tylko jeden homogeniczny z własnymi wartościami naród mogący rządzić innymi.
 
Nie możemy na to pozwolić.
 
 
 
 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

 

KOMENTARZE

 • Krzysztofie tu:
  https://youtu.be/uwmCS_VBdqA
 • Nazywajmy ich po imieniu
  „Żydowskich intelektualistów” - raczej psychopatycznych przestępców żądnych władzy - a to i tak jest delikatne określenie.
 • @Lotna 20:07:24
  A co z abp Paetzem?

  https://www.catholicweekly.com.au/wp-content/uploads/2018/10/20160413T1340-2727-CNS-POLAND-PAETZ.jpg
 • @Lotna 20:07:24
  Zgadzam się i pozdrawiam serdecznie
 • @Husky 19:22:36
  Utwór został usunięty z YouTube za "szerzenie nienawiści".
  Pozdrawiam

  Warto nagrać
 • @
  Zwyrodniały pedofil brutalnie zamordował dzisięcioletnią dziewczynkę w biały dzień, ale według Sekielskiego i jemu podobnych szmaciarzy i antykatolickich podżegaczy to księża sieją pogrom wśród dzieci. I trzeba temat wałkować do znudzenia
 • @Husky 06:47:20
  Koszmarna zbrodnia. Nawet sobie nie wyobrażam, co czuła ta 10-letnia dziewczynka. To jakieś kompletne wynaturzenie. Tylko trochę pocieszam się faktem, że dostanie dożywocie a w "więźniu" już wiedzą jak z takimi postępować. Czeka go koszmar i dobrze.

  Do następnego komentarza
 • @krzysztofjaw 14:09:07
  Polska Policja podaje wizerunek człowieka, który mógł zabić 10 letnią dziewczynkę na Dolnym Śląsku
  Pomóżmy go znaleźć ❗

  https://pbs.twimg.com/media/D9GNtqNXUAAFhdy.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej