Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2440 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Grzechy sodomskie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak naprawdę to wszystko też jest atakiem na tradycyjny model rodziny.

 Serdecznie polecam dokładne przesłuchanie poniższego utworu (nawet wielokrotnie), który został zdjęty z YouTube a wydaje mi się, że jest wartościowy tekstowo i przekazuje językiem współczesnej młodzieży nasze katolickie wartości.

 
Promocja sodomii dziś w Polsce jest bardzo intensywna. 2% mniejszość próbuje narzucić swoje niby "wartości" pozostałej 98% części społeczeństwa. Gender, LGBTQ (aż do pięćdziesięciu innych płaci), New Age stają się orężem walki lewactwa z naszym krajem.
 
Dzieje się tak nieprzypadkowo. Jesteśmy dziś największym krajem katolickim w Europie i staliśmy się celem lewaków, którzy katolicyzmem gardzą. Mało tego: nawet nie gardzą, ale po szatańsku wprost nienawidzą.
 
Profanacja Matki Bożej, palenie kościołów, wyrywanie kart Ewangelii na koncertach, rozbijanie ołtarza siekierą, zamach na księdza, warszawsko-trzaskowska  karta "zboczeńcy+", wprowadzanie seksualizcji dzieci do szkół i przedszkoli z naciskiem na LGBTQ, promowanie aborcji i eutanazji, małżeństwa jednopłciowe z możliwością adopcji dzieci (nawet, jeżeli na razie jest to promowane tylko werbalnie), depopulacja czy też profanacja Mszy Świętej winny być karane z urzędu jako obraza uczuć religijnych i niezgodne  prawem działania pozbawiające rodziców wpływu na wychowywanie własnych dzieci.
 
Tak naprawdę to wszystko też jest atakiem na tradycyjny model rodziny i rozbijanie więzi społecznych, aby można jeszcze łatwiej budować nowe społeczeństwo, bez narodów i państw, czego tak pragnie G. Soros i wielu żydowskich intelektualistów. A wtedy zostanie tylko jeden homogeniczny z własnymi wartościami naród mogący rządzić innymi.
 
Nie możemy na to pozwolić.
 
 
 
 
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

 

KOMENTARZE

 • Krzysztofie tu:
  https://youtu.be/uwmCS_VBdqA
 • Nazywajmy ich po imieniu
  „Żydowskich intelektualistów” - raczej psychopatycznych przestępców żądnych władzy - a to i tak jest delikatne określenie.
 • @Lotna 20:07:24
  A co z abp Paetzem?

  https://www.catholicweekly.com.au/wp-content/uploads/2018/10/20160413T1340-2727-CNS-POLAND-PAETZ.jpg
 • @Lotna 20:07:24
  Zgadzam się i pozdrawiam serdecznie
 • @Husky 19:22:36
  Utwór został usunięty z YouTube za "szerzenie nienawiści".
  Pozdrawiam

  Warto nagrać
 • @
  Zwyrodniały pedofil brutalnie zamordował dzisięcioletnią dziewczynkę w biały dzień, ale według Sekielskiego i jemu podobnych szmaciarzy i antykatolickich podżegaczy to księża sieją pogrom wśród dzieci. I trzeba temat wałkować do znudzenia
 • @Husky 06:47:20
  Koszmarna zbrodnia. Nawet sobie nie wyobrażam, co czuła ta 10-letnia dziewczynka. To jakieś kompletne wynaturzenie. Tylko trochę pocieszam się faktem, że dostanie dożywocie a w "więźniu" już wiedzą jak z takimi postępować. Czeka go koszmar i dobrze.

  Do następnego komentarza
 • @krzysztofjaw 14:09:07
  Polska Policja podaje wizerunek człowieka, który mógł zabić 10 letnią dziewczynkę na Dolnym Śląsku
  Pomóżmy go znaleźć ❗

  https://pbs.twimg.com/media/D9GNtqNXUAAFhdy.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej