Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2440 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Dlaczego Izrael walczy w piłce nożnej w Europie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może ktoś mnie oświeci dlaczego Izrael jest traktowany jako państwo europejskie.

Bardzo krótko.
 
Dziś mecz Polska - Izrael. Nie wiem co wspólnego ma Izrael z Europą i zawsze się nad tym zastanawiałem. I jako niby Europejczycy uczestniczą w innych dyscyplinach sportowych i nie tylko.
 
Z czego to wynika? Naprawdę nie wiem. Przecież oni nie mają żadnych związków z naszym kontynentem. Ich kraj jest daleko od Europy i winni uczestniczyć w różnego rodzaju rozgrywkach na terenie położenia ich kraju a tak nie jest, co jest naprawdę bardzo dziwne.
 
Podobnie zadziwia mnie to, że na terenie Unii Europejskiej mają także swój żydowski Parlament, jako "część" Parlamentu UE, co też jest jakąś aberracją. Chciałbym się dowiedzieć kto jest w tym "parlamencie", ale mimo poszukiwań nie znalazłem na ten ten temat żadnych szerszych informacji, nie mówiąc już o nazwiskach. Jest to owiane jakąś tajemnicą i też nie wiem dlaczego, chociaż się domyślam.
 
Może ktoś mnie oświeci dlaczego Izrael jest traktowany jako państwo europejskie.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com 

KOMENTARZE

 • Oświecę Ciebie.
  A to dlatego, że mają nadzorczy PE w Brukseli. Tyle powinno Ci wystarczyć.
 • aUTORZE.
  Nie brakuje sugestii, że to mecz o podtekście politycznym. Słowa kapitana reprezentacji Izraela wypowiedziane podczas konferencji prasowej zdają się to niestety potwierdzać…Na Twitterze izraelskiej federacji piłkarskiej pojawiła się fotografia przedstawiająca piłkarzy w Warszawie. Zwiedzali stolicę, w tym Pomnik Bohaterów Getta. Nawiązań do przeszłości nie zabrakło również na konferencji prasowej. O jej znaczeniu mówił kapitan reprezentacji Bibars Natcho. Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie podkreślił. Wiemy, że będziemy pod presją, że Polska będzie atakować podkreślił szkoleniowiec Izraela.
  Przyjechaliśmy tu po minimum jeden punkt, tego wymagam od swoich zawodników, po to gramy, inaczej nie ma szans na kwalifikacje dodał.
  Słowa Natcho wywołały poruszenie wśród internautów.
  Ps..Natcho jest muzułmaninem i Czerkiesem. Szkoda komentować wypowiedzi takiego żałosnego imbecyla jak Bibars. Jest on tylko ewidentnym przykładem antypolonizmu wśród żydów w Izraelu. Z tymi ludźmi nie można mieć normalnych stosunków. Nawet w piłkę nie można zagrać.No właśnie, jak można wytłumaczyć start drużyny z Bliskiego Wschodu w eliminacjach państw europejskich? A tymczasem przed meczem... izraelska prowokacja z podpisem pod zdjęciem i przywłaszczeniem żydom Powstania Warszawskiego ! pomnik Getta to dla nich za mało https://twitter.com/ISRAELFA/status/1137675193126727686
 • @kula Lis 68 19:52:08
  https://natemat.pl/19117,izrael-kazachstan-i-azerbejdzan-graja-w-euro-chociaz-nie-leza-w-europie-dlaczego-sport-przeplata-sie-z-polityka
 • Dlaczego Izrael walczy w piłce nożnej w Europie?
  Bo on walczy inaczej...
  A serio, to z którymi państwami Bliskiego Wschodu mógłby konkurować na arenie sportowej?
  Wyobraża ktoś sobie spotkanie np. Iran - Israel w Teheranie ? Kulturalny doping ?, wymiana koszulek ? wspólne zdjęcie ?....
  Jeśli jest ktoś taki, to czapki z głów...
 • jankiel szaweł ll
  tzw "papież Polak" będąc jeszcze młodym srulkiem grał na bramce w drużynie żydowskiej przeciwko Polakom
 • @kula Lis 68 19:29:46
  Niestety tak jest. Międzynarodowa żydowska finansjera rządzi dziś światem pieniądza. A my niestety nie możemy nic zrobić, ale trzeba mieć na względzie to, że syjoniści to w większości potomkowie Chazarów, którzy nie mają nic wspólnego z Semitami. Zresztą Semitami są też Arabowie a religia islamska naprawdę nie różni się wiele od religii żydowskiej a już Talmud jest przykładem tego, jak daleko posunięty jest ich szowinizm.
  Pozdrawiam
 • @SZS 20:14:47
  Ale w Azji jest więcej państw, nie tylko BW.
 • @kula Lis 68 19:52:08
  Żydzi od małego są wychowywani w kulcie antypolonizmu i to widać zawsze. Pomnik Powstania Warszawskiego jest dla nich Pomnikiem Getta żydowskiego. Nawet wielu nie wie, że nasze powstanie w ogóle było a już to, że pomagaliśmy Żydom w ich powstaniu starają się wymazać z historii. To polityka niemiecko-żydowska i musimy się jej przeciwstawić.
  Pozdrawiam
 • @Talbot 19:57:30
  Uważam, że żaden z tych krajów nie należy do Europy i tyle.
  Pozdrawiam
 • @SZS 20:14:47
  Ale dlaczego grają w Europie. Przecież Arabowie są Semitami jak Żydzi a ich religia naprawdę jest zbliżona do islamistycznej.
  Pozdrawiam
 • Ten ichni PE w Brukseli
  jest podobny do Danielsa w Polsce. Mniej więcej w okresie jego powstawania czytałam w internecie notkę o wyborach tego tworu. Były one elektroniczne i telefoniczne, ktoś się zgłosił sam, innych zgłosiły organizacje żydowskie. Pewnie mają tam biuro z kilkoma urzędnikami i tyle. Nazwali się "parlament", aby brzmiało poważnie i aby była legitymacja do wściubiania nosa w cudze sprawy.
 • W festiwalu tzw. eurowizji też brała udział ich przedstawicielka
  i nawet wygrała. Potem okazało się, że piosenka, którą zaśpiewała była plagiatem. Poszły w ruch finanse i sprawę zagrzebano pod dywan.
 • @Autor
  Bo nikt Izraelowi nie zabroni.
  Pytać oczywiście można, ale należy wiedzieć, że Izrael robi co chce w sensie dosłownym..
  Systematycznie dokonuje ludobójstwa na Palestyńczykach, okrada inne narody (447), uprawia terroryzm, wznieca nienawiść, a do tego wszystkiego, ma w Polsce swojego sojusznika w postaci PiSu. Oczywiście, że PO także chodzi na smyczy Żydów, ale to PiS oficjalnie jest u władzy i rządzi wraz z Knesetem Polską., a może Kneset wraz z PiSem?
 • @krzysztofjaw 20:40:42
  W Polin są jak u siebie . Salute.
 • Chciało by się powiedzieć, że Pollin jest przecież w Europie
  Zaś Izrael utworzyli obywatele Polski, czy to dezerterzy z armii Andersa, czy też inni, co emigrowali samolotami PLL Lot, statkiem Polonia, na którym pływał "Znaczy Kapitan". Pierwszym premierem tego kraju był nasz rodak z Płońska, niedaleko Warszawy, ale nie wiem, czy nie będzie to antysemityzm, czy też zbytnia złośliwość?
 • @Zawisza Niebieski 21:13:09
  To dzisiaj z Izraelem gramy jako goście, czy gospodarze?
 • @kula Lis 68 19:52:08
  Dzięki Kula Lis za spostrzeżenie.l
  Powstanie Żydów w getcie nazywają "powstaniem Warszawskim.

  PROSZĘ TEŻ NAWET ŻARTEM NIE UŻYWAĆ SFORMUŁOWAŃ, ŻE SĄ JAK U SIEBIE, ŻE POLSKA NIE LEŻY W EUROPIE, ALBO ŻE "Bo nikt Izraelowi nie zabroni". Dlaczego? Bo to jest przyjmowanie i wpajanie w podświadomość ich stylu.

  A tak przy okazji, pokonuje kolejne piwo, więc... Zdrowie wszystkich patriotów! :) :) :)
 • @Jan Twardowski 21:19:08
  No właśnie nie wiem, bo jeśli goście to staropolskim zwyczajem gościnności winniśmy im pozwolić wygrać, ale jeśli to krajanie, to już gościnność nas nie obowiązuje i można im 3:0 albo i więcej włoić :)
 • Pięknie: 3:0
  Wyniki z akcji: https://www.meczyki.pl/wyniki-na-zywo/polska-izrael/2942834
  Łonety z nosami na kwintę-:))
 • @kula Lis 68 19:29:46
  "A to dlatego, że mają nadzorczy PE w Brukseli."
  Przecież nasze "dietetyczki" tam o polskie sprawy pojechały walczyć. Jest tam nawet mistrzyni z wynikiem 27:1, to rekord trudny do pobicia. Z tego co mówi Poliszynel, na razie założyły kułko ludowe i robótkami ręcznymi się zajmują, bo przecież z tambylcami w żadnym języku dogadać się nie potrafią.
 • @kula Lis 68 19:52:08
  Mialam nadzieje, ze wyjda na boisko w majtkach z gwiazda dawida na dupie.
  A wynik meczu pewnie zmartwi sierzanta Danielsa.
 • @Zawisza Niebieski 22:12:00
  Wygraliśmy czterema. Pokazaliśmy światu przykład wściekłego antysemityzmu....
 • @krzysztofjaw 20:40:42
  Bo tylko w Europie ich kochają...
  A poza tym, jak trafnie zauważył @Jan Twardowski, wszędzie mogą sie czuć jak u siebie...
 • @morgan 22:43:06 Jak w kozią dupę ładowali. Brawo, brawo, brawo.
  No to teraz będziemy antysemitami pełną gębą. Jutro polski ambasador będzie wezwany do izraelskiego msz! Żydzi grali ustawieniem 4 - 4 -7 i nie pomogło buchchcchhahahahaha! Związek gmin Żydowskich ponoć już zażądał odszkodowania za utracone bramki. Wygraliśmy 4 : 0 z Izraelem a więc jesteśmy ....antysemitami! Jeżeli byłyby dwie krowy jedna żydowska a druga polska i ta polska dawała by mleko a żydowska nie dawała to już jest antysemityzm. W relacjach politycznych należałoby naśladować naszych piłkarzy.
 • 4:0
  Jak właśnie widzisz Krzysztofie, walczy tutaj, by dostać oid nas zasłużone bańki 4:0
 • @Janusz Kamiński 23:16:12
  Cieszę się z tego wyniku. Dostali łupnia, że aż miło. Zresztą zwracam się do wszystkich: niech będziemy polskimi patriotami i to w każdej sytuacji.
  Nieraz nie możemy się ze sobą zgadzać, ale jeżeli Polska jest nam droga, to nawet w kłótni winna stać na pierwszym miejscu.

  Niedawno napisałem "rasistowskie" (wedle niektórych) zdanie, że w rządzie winni być tylko Polacy jak w Izraelu są sami Żydzi. To nie jest takie trudne aby oddzielić ziarno od plew. Nasza cywilizacja jest skrajnie różna od żydowskiej i poprawne z nimi stosunki możemy mieć tylko poprzez biznesowe interesy, bo tylko to oni zrozumieją.

  Pozdrawiam

  P.S.
  Polska reprezentacja wreszcie zagrała tak jak powinna od dawna i chwała im za to!
 • Autor
  Jak się znam na samolotach to zaraz okaże się że Narodowy należał do nich już przed wojną

  https://pbs.twimg.com/media/D8uuRHwX4AAeXb4.jpg
 • @Husky 23:52:43
  A na Szmulowszczyznie byli żydzi czy wszyscy już byli wtedy w AK?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:59:28
  w NKWD
 • @krzysztofjaw 23:47:51
  Boję się domyślać, co po tym meczu napisze Janda
  8-)))))))
 • @SZS 22:53:26
  Nie do końca. Z Francji uciekają z podwiniętymi kitami, że aż jarmułki im spadają. Po ostatnich wyborach do eurokołchozu we Francji, gdzie przypomnę wygrało Zgromadzenie Narodowe pani Le Pen, El Al ma 100% frekwencji, ale tylko w jedną stronę.
  We Włoszech wygrala formacja Salviniego, a w Polsce?
  W Polsce wygrywa postkomunistyczny, żydowski beton, który wydaje kilkadziesiąt tysięcy paszportów Zydom z Izraela.
  Podczas gdy Europa zaczyna odżywać i zaczyna oddychać duchem narodowym, to my nadal lejemy sobie na łby beton. POPiSowy beton.
  Będzie lipa gdy zwiąże.
 • Jest to coś takiego, jak wg unijnych przepisów to, że....
  rak jest rybą.
  Za niedługo Unia włączy marsjan do UEFA-y
 • @morgan 22:43:06
  Kolejny przejaw "polskiego antysemityzmu"? Po takim pogromie na boisku, Izrael niechybnie oskarży Polskę o antysemityzm i szykanowanie żydów. Nie chciałbym być teraz na miejscu ambasadora RP Magierowskiego. Przedtem go opluto, a teraz będą chcieli go kopnąć z woleja. Dla mnie wygrana biało-czerwonych oznacza podwójnie. Podwójnie dlatego, że Polacy wygrali z żydami. Narodem, który bezpodstawnie atakuje Polskę pod byle pretekstem oczekując pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy, pytam za co?
 • @Autor
  Przecież wiadomo nie od dzisiaj,że żydzi uważają swoją nację za najmądrzejszą ,najwspanialszą i najinteligentniejszą rasę na świecie .Reszta to śmierdzace bydło. I jak już są zmuszeni iść z kimś w zawody to wybrali sobie te światlejsze europejskie bydło od którego pobierali nauki (m.in.od wuja Adolfa)
 • Wszyscy
  Dziękuję za wszystkie komentarze. Wczoraj oglądałem mecz a później "ziuziu". 

  Oczywiście jest wiele argumentów, aby Żydzi walczyli w funkcjonowali jako państwo w Europie i to nie tylko na niwie sportu. Mam jednak jedno zastrzeżenie: dlaczego Izrael nie może walczyć na swoim kontynencie? Odpowiedź jest też bardzo prosta. Ich szowinizm i okupacja Palestyny spowodowały, że tam są alienowani w każdej postaci. Gdyby nie byli szowinistami i byli skłonni do zawarcia pokoju takiego obrotu sprawy by nie było.  

  Stworzyli dla Palestyńczyków swoiste getto i ja się nie dziwię, że są przez Arabów znienawidzeni, choć i Arabowie są Semitami i ich religia jest bardzo zbliżona do judaizmu i po części Talmudu. 

  Ale dlaczego mamy - jako Europejczycy - zgadzać się, aby Izrael był traktowany jako państwo europejskie? No chyba, że to sami Żydzi dziś rządzą Europą i USA. I chyba tak jest, co jest bardzo negatywne dla wszystkich. 

  Izrael cały czas potrzebuje dodatkowych ludzi żydowskiego pochodzenia. Dlaczego więc np. Żydzi amerykańscy nie przenoszą się do swojego państwa, o które zabiegali i o które walczyli? Może chcą mieć wpływ na innych? I to też jest niemal pewne. Poza tym światowa finansjera jest w rękach Żydów a ten, kto ma pieniądze może nawet "rządzić światem". 

  Pomysł stworzenia Światowego Rządu (NWO) też jest ich dziełem. Podobnie jak pomysł dezorganizacji państw narodowych, bo po takiej dezorganizacji byliby jedynym krajem homogenicznym i mogliby zarządzać innymi. Stąd też pomysły redukcji populacji ludzi i promowanie takich zjawisk jak pornografia, eutanazja, aborcja, wykorzenianie z tradycji, antychrześcijaństwo i wiele innych. 

  Uważam, że te działanie są antyludzkie i winniśmy z tym walczyć na wszystkich frontach. 

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej