Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2440 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Tak! Donald Tusk coś jednak powiedział bardzo ważnego!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tyle tylko, że powiedział to za pośrednictwem swojej "telepatii" i "hologramu" w postaci tzw. supporta, czyli lewackiego, chamskiego, skrajnie antykościelnego i satanistycznego redaktora naczelnego pisma „Liberté!” Leszka Jażdżewskiego

 
Przez wiele tygodni przed przyjazdem D. Tuska do Polski w dniu 3 maja 2019 tworzono narrację, że "król Europy" powie coś bardzo ważnego dla przyszłości Unii Europejskiej, opowie o konieczności przestrzegania praworządności w różnych krajach, o konstytucjach, prawie i skieruje przełomowe słowa dla Polski, Polaków a przede wszystkim dla opozycyjnej Koalicji Europejskiej.
 
Wielu obserwatorów i komentatorów życia politycznego w Polsce uważa, że nic takiego w treści Jego przemówienia nie było, że wbrew zapowiedziom zaczął "siąpić jedynie mały deszczyk z wielkiej i napompowanej wcześniej chmury".
 
Pośrednio popieram takie rozumowanie, tym bardziej, że dywersja J.C. Junckera ("jak wygra PiS to Polska nie wyjdzie z UE") mogła być zaskoczeniem dla D. Tuska, który być może faktycznie chciał oprzeć swoje przemówienie na równoważniku: PiS=Polexit.  Dlatego ten jego niby wykład był w niektórych momentach nawet chamski, ale przede wszystkim sprawiał wrażenie chaotycznego i napisanego w ostatniej chwili.
 
Ja jeszcze myślałem o tym, że pierwotnie D. Tusk miał wystąpić w atmosferze dużych niepokojów w Polsce, według wcześniej ustalonego schematu:
 
– strajk nauczycieli,
– chaos w edukacji, min. brak egzaminów gimnazjalnych i po podstawówce,
– strajk innych grup zawodowych,
– uliczne demonstracje i zamieszki (w większości sprowokowane przez samych "totalniaków"),
– UE nawołuje do powstrzymania w Polsce totalitarnej władzy w postaci PiS i ogłasza jakieś nowe sankcje wobec naszego kraju,
– pochody pierwszomajowe przeciw władzy jak w Paryżu, zamieszki uliczne, itd.... nawet jakiś rozlew krwi,
–... i wtedy D. Tusk przyjeżdża do Warszawy, aby "ratować" kraj...
 
Wszystkie powyżej wskazane możliwości mogą być całkiem prawdopodobne i dlatego niektórym wydaje się, że D. Tusk nie wykorzystał swojej szansy i nic ciekawego ani odkrywczego - poza obrażeniem V. Orbana – nie powiedział.
 
Czy na pewno?
 
Otóż wydaje mi się, że nie. D. Tusk powiedział coś jednak bardzo ważnego, coś co chciał wyartykułować i to mu się udało.
 
Tyle tylko, że powiedział to za pośrednictwem swojej "telepatii" i "hologramu" w postaci tzw. supporta, czyli lewackiego, chamskiego, skrajnie antykościelnego i satanistycznego redaktora naczelnego pisma „Liberté!” Leszka Jażdżewskiego, który jasno określił, w którą stronę zmierza KE i kogo chce pozyskać.
 
Po jego skrajnie antykatolickim i nienawistnym krótkim przemówieniu wszyscy mu klaskali (nawet Kosiniak - Kamysz) a D. Tusk idąc na mównicę poklepał go z wdzięczności po ramieniu. 
 
Wbrew też opinii wielu komentatorów politycznych uważam, że Donald Tusk doskonale wiedział, co powie ten młody gnojek a chodziło wbrew pozorom o rzecz naturalną i trywialnie prostą.
 
Sądzę, że wewnętrzne badania sondażowe kierowane każdorazowo do szefostwa danej partii (te prawdziwe a nie dla pospólstwa) dają wyraźne zwycięstwo PiS (ZP) nad KE a dodatkowo - co ważne - wskazują na rosnące notowania lewackiego i laickiego ugrupowania "Wiosna" założonego przez homoseksualistę Pana Biedronia.
 
Z oczywistych względów D. Tusk nie mógł sam powiedzieć tego co chciał, ale - jak to zwykle on - posłużył się kimś innym a chodzi mu i KE na niczym innym niż li tylko i wyłącznie na pozyskaniu choć części elektoratu skrajnie lewicowego i antykościelnego.
 
A ten elektorat jest niezbędny, aby móc wygrać wybory do PE lub choć uzyskać wynik zbliżony do Zjednoczonej Prawicy. A to jest warunkiem niezbędnym i koniecznym dla uzyskania jakiegoś przyzwoitego wyniku w jesiennych wyborach do polskiego parlamentu europejskiego a wynik obecnych wyborów będzie kształtować całą tą przyszłą kampanię wyborczą.
 
W takim ujęciu to D. Tusk coś jednak  powiedział bardzo ważnego!
 
I warto, aby katolicy lub ludzie prawi a nie cynicy i hipokryci o tym pamiętali wrzucając kartkę wyborczą do urny PO to partia tylko władzy, skrajnie cyniczna, przesiąknięta hipokryzją i lekceważąca ludzi, która jest w stanie zrobić wszystko (tak jak D. Tusk biorąc ślub kościelny przed wyborami prezydenckimi po kilkudziesięciu latach trwania jego małżeństwa) i wszystko obiecać, aby dorwać się ponownie do władzy i fruktów z niej płynących.
 
 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com 

KOMENTARZE

 • Kościolowi jako Chrystusowi bardziej grożą wierni pazsożytniczo werbalni wyznawcy
  Tusk razem z bliźniakami, Olbrychskim i funkcjonariuszami licznych slużb zginali kolana na pogrebie największego sukcesu bermanowskich selekcji kandydatów na biskupów zgodnie z porozumieniem z kwietni 1950r. jakim był abp Życiński TW "Folozof" Wyklaskanie bp Wielgusa przez władcę kręgow podejrzeń i gruntowego ziobrohaka na Lepera i Giertycha (chociaż jeszcze bez sądowej mocy) nastąpiło nie tyle za Tajną Współpracę lecz za naiwne mniemanie o końcu wpływów siewu chwastów w Winnicy Pańskiej i było apowiedzą wyklaskiwania Chrystusa z "sieci parafii" będącej jakby ubocznym produktem porozumienia z 1950r ale wielce atrakcyjnym jako marksistowskiego typu "nadbudowa" systemu władcy slupów psychofrenicznego pieniaCTWA, KTÓRY JEST JEDYNĄ NADZIEJĄ POBERMANOWSKIEGO judeoEpiskopatu na przetrwanie materialne a także nauki w szkołach atakowanej nawet przez werbalnie wiernych użytecznych głupków http://telewidz.neon24.pl/post/148478,porozumienie-prl-z-kosciolem-14-iv-1950-r-i-skutki
  http://telewidz.neon24.pl/post/55296,jaroslaw-kaczynski-zapowiedzial-wysilek-swych-poslow-w-sieci-parafialnej
  Julia Brystyngier Kąkol, Mazur i inni selekcjonerzy kandydatów na biskupow mieli małe możliwości manewrów w polityce kadrowej w celu opanowania Watykanu podobnie jak prezessimus i jego Ziobro przy negatywnych selekcjach sędziow (w czym nie ratują ich inicjatywy kreacji). Bermanowcy kierowali się głownie pochodzeniem kandydatów lub koligacjami z talmudyczną rasą i choć obecny Episkopat jest bardzo judeo to jednak katolicki. A trafiali się także dobrzy żydzi jak np gen Fildorf lub prof. Uniwersytetu Hebrajskiego Shlomo Sand.
 • Ja to widzę inaczej - mianowicie
  ten przedskoczek Tuska był tam po to aby zwiększyć wygraną PiS-u. Świadczy o tym grzanie tematu o wystąpieniu w/w przedskoczka - przez czarcie media.
  Wniosek?
  Światowemu, czarciemu pomiotowi zależy na tym aby to PiS wygrał nadchodzące wybory - bo napisano już taktykę działania pod - właśnie PiS.
 • @Autor
  Odnosząc się do puenty, chciałbym zapytać, czym różni się PiS w zakresie tego, co napisał Pan o PO?
  Głęboko wierzę w pańskie szczere chęci, ale wg mnie, poruszając kwestie związane z rządzącymi w Polsce, należy pamiętać o sprawie zasadniczej. Otóż PO, PiS, SLD i PSL, to polityczne monstrum, które zostało powołane do życia przy okrągłym stole. Te formacje nie tylko nie stoją do siebie w opozycji, ale tworzą ścisłą koalicję, która cyklicznie i regularnie dzieli się władzą, gdzie nachapanie się jest sprawą drugorzędną, bowiem priorytetem jest likwidacja państwa polskiego. Dopóty, dopóki Polacy nie zdadzą sobie sprawy, że mieniony kwartet jest katem Polski, to jej eutanazja będzie postępować.
  Uważam, że ani Tusk, ani jego przedmówca, o którym wcześniej nic nie wiedziałem, ani nigdy go też nie widziałem, a który do złudzenia przypomina mi Macrone, nie powiedzieli nic, co dla Polski miałoby jakiekolwiek znaczenie.
  Plucie jadem na katolików to dzisiaj standard w narracji neomarksistowskiego świata, którego obywatelem jest także PiS, które obiecywało zrobić porządek z aborcją nienarodzonych ludzi, a jak się zachowuje w tej kwestii? Ich bujanie się, wziąwszy się za rączki przed Rydzykiem, to tylko teatrzyk dla niespełna rozumu gawiedzi.
  Czy słyszał Pan kiedyś, żeby jacyś pisowscy notable potępili masowe mordy na katolikach dokonywane w różnych częściach świata i czy słyszał Pan kiedyś, aby ktoś z PiS potępił ludobójstwo Żydów uprawiane na Palestyńczykach?
  Kończąc, dodam jedynie, że Tusk legenduje postać Jażdżewskiego, aby niebawem wprowadzic go do polityki i być może, że chodzi o stworzenie PO bis, której Jażdżewski będzie preziem, a Tusk jego mentorem i dyrygentem, oficjalnie nie prezesując jednak nowemu tworowi, bo ten ze Schetyną jest po prostu skończony, co Tusk zamanifestował, nie podając ręki Schetynie. Nowa formacja będzie szykowana nie na najbliższe wybory parlamentarne, a na te kolejne w 2023 roku, bowiem władza pomiędzy członkami magdalenkowego konsorcjum przechodzi na nich cyklicznie i niebawem będzie kolej na Tuska, czy na Unię Wolności, jak kto woli, ale jeszcze nie teraz.

  Pozdrawiam!
 • @telewidzacy 17:24:10
  Wielokrotnie w swoich postach twierdziłem, że we wszystkich środowiskach winna być przeprowadzona dekomunizacja i lustracja: też w kościele czy w środowisku uczelni wyższych. Szkoda, że tego nie zrobiono i istnieją różne "haki" na różnych ludzi i w kościele czy w środowisku naukowym. Szkoda.
  Pozdraiwma
 • @Jan Twardowski 19:41:05
  O mozliwym zabetonowaniu sceny politycznej przez układ dzisiejszych sił politycznych już bardzo dawno temu pisałem (nie mogę odnaleźć w swoim archiwum, ale znajdę).

  Bo to nie jest tak, że jestem PiS-owcem a wprost przeciwnie, raczej monarchistą. Z dwojga złego jednak bardziej nie po drodze mi z PO, bo w PiS-e jeszcze można znaleźć przyzwoitych ludzi i choć werbalnie PiS sprawia wrażenie propolskiego i tego należy od niego wymagać.
  Pozdrawiam
 • @demonkracja 18:29:30
  Wbrew pozorom Pana teoria może być nawet prawdziwa zważywszy na słowa "junkersa" i nawet trochę zmieniony ton TVN, który z jednej strony doprowadził do nerwowego rozedrgania Kopaczowej a z drugiej np. zaczął szeroko transmitować konwencje PiS i należy pamiętać, że właścicielem TVN są Amerykanie.
  Pzdr
 • @krzysztofjaw 20:10:32
  Ja nigdzie nie stwierdziłem, że jest Pan pisowcem. Chodzi mi o to, że należy wskazywać na to, że nie ma najmniejszej różnicy pomiędzy wspomnianymi przeze mnie formacjami, choć oczywiście ludzie postrzegają je. jako zasadniczo różniące się od siebie, bo i tak mają myśleć.
  Pisze Pan, że w PiS są przyzwoici ludzie, a czy w PO takich nie ma? W SLD i w PSL także Pan znajdzie prawych ludzi, którzy jednak nie zdają sobie sprawy z tego w czym uczestniczą. Zgubą dla Polski są ci, którzy doskonale zdają sobie sprawę do czego zostali powołani, tak jak Kaczyński, czy Tusk, dajmy na to, a przypomnę, że obaj maszerowali dzielnie po ulicach Kijowa po obaleniu legalnego prezydenta Ukrainy i obaj mieli pełną świadomość w czym uczestniczą, a chodzi przecież o rozbiór Ukrainy.
 • Czyli jednak Tusk jest cwaniakiem
  A to znaczy, że się myliłem. Nie wiem co lepsze?
 • @krzysztofjaw 20:10:32
  Wymagać od PiS?
  Idealista waćpan jesteś :)
 • @Jan Twardowski 20:36:44
  Słusznie prawisz.
  PiS PO jedno zło!
 • @krzysztofjaw 20:13:13
  "...należy pamiętać, że właścicielem TVN są Amerykanie."
  -------------
  Przed każdymi wyborami - trwa medialne, niesamowicie przewrotne szkolenie ewentualnych wyborców - bo bez tego - dzieciom diabła trudniej byłoby zawiadywać tą tzw. demonkraturą.
 • @demonkracja 08:19:18
  szkoły liderów...
  Gosiewski, Nowicka, Nowacka, Jażdżewski, Biedroń... i setki innych, …
  to tylko aktorzy do wynajęcia,
  inaczej najemnikami zwani...
  tak jak kiedyś Karl Marx,
  nie przepracowali najczęściej uczciwie jednego dnia
  a utrzymywani są przez sponsorów...
  szkoleni przez „ szkoły liderów ”,
  finansowani z tajnych funduszy operacyjnych MSZ Niemiec, USA, Izraela...
  może nawet jak Piłsudski, biorą jurgiel z kilku źródeł naraz...
  nawet zdrajca lub Judasz ma więcej godności,
  niż ci aktorzy do wynajęcia...
  szkolą ich na obsadę wszystkich partii, tych za i tych przeciw...
  pojawiają się znikąd,
  najczęściej w internecie brak udokumentowania ich życiorysów i dokonań,
  często maja kiepskie wykształcenie formalne lub jego brak...
  czasem okaże się że ktoś ma na nich „haka”/ wyrzucenie ze szkoły za kradzież, wstydliwe sprawy sądowe, nawet zabójstwa,...haki konieczne by byli pewny narzędziem/
  służą jednej partii, tej „Wewnętrznej”, nieznanej ogółowi grupie ,ukrytej za fasada formalnych instytucji, korumpującej nas za nasze pieniądze i pociągającej za sznurki marionetek na politycznej scenie...
 • @Arjanek 12:15:06
  A jaki to da faktyczny efekt? Żaden. Gadające łby z tv sie porozczulaja, a POPiSiacka władza będzie robić swoje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej