Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Cieszmy się z Ojczyzny, cieszmy się, że jesteśmy Polakami!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A zdrajców spod znaku całej postkomuny i III RP zostawmy. Dla nich jest tylko jedna droga: kara i wstyd na kartach historii naszej Ojczyzny. To śmiecie...

 

Jest nas w kraju ponad 38 milionów.

Wielu z nas to małe szkraby - gaworzące, raczkujące lub stawiające pierwsze pionowe kroki. Jest ich coraz więcej, bo państwo polskie wreszcie wspomaga rodziny. Wielu Polaków to dzieci, uczniowie, studenci. Tych najmłodszych i młodych jest wśród nas około 13 - 15 milionów, reszta to dorośli Polacy.

Mamy bardzo liczną emigracyjną Polonię w wielu krajach, która nieraz stała się taką wbrew własnej woli, ale tęskni za Polską i cały czas ma w sercu Polskę. Wielu naszych rodaków zostało przymusowo wysiedlonych przez Sowiecką Rosję. Wielu chce wrócić i umrzeć na ojczystej ziemi. Ile jest naszych rodaków na obczyźnie? 10 milionów a może jednak więcej?

Mamy wspaniałą historię, własny unikalny język, tradycje, zwyczaje. Mamy wiarę, rodzinę i umiłowanie wolności, wolności prawdziwej a nie lewacko-demoliberalnej, która dziś totalitarnie uzurpuje sobie prawo do jedynie słusznej i obowiązującej w świecie idei.

To my - Polacy.

Nieraz może zbyt naiwni, zbyt spolegliwi, ale przez przeszło 1000 lat nikt nie był w stanie nas zniszczyć, chociaż próbowano. Nie zniszczy nas też dziś antypolska propaganda nienawiści, niezależnie jakie jest jej źródło.

To my - Polacy.

Byliśmy i jesteśmy narodem najbardziej tolerancyjnym, prawym, lojalnym i kreatywnym w Europie. Stworzyliśmy Rzeczpospolitą Obojga Narodów (dziś to jest Białoruś a nie geograficzna Litwa). Daliśmy Żydom przetrwanie w naszej części świata (Kazimierz Wielki) i nigdy od nich nie usłyszeliśmy choć jednego słowa: dziękujemy... Niestety od Żydów współcześnie słyszymy jedynie wobec nas antypolską nienawiść, choć nawet w czasie II WŚ  i mimo kary śmierci uratowaliśmy ich bardzo wielu a dodatkowo sami Żydzi - często współpracując z Niemcami i nie dając w USA wiary doniesieniom o ludobójstwie na Żydach -  w części są odpowiedzialni za Holocaust własnego narodu.

To my - Polacy.

Dzisiaj stajemy się innowatorami w biznesie i jesteśmy cenieni za na świecie za kreatywność, wiedzę i pracowitość.

To my - Polacy.

Jesteśmy - jak za czasów Bitwy pod Wiedniem - ostoją europejskości  i jej obrony przed zalewem barbarzyńskiego islamu. Jesteśmy obecnie jednym z bezpieczniejszych krajów Europy i chcielibyśmy, aby takimi krajami byli sygnatariusze V4 i całego Międzymorza.

To my - Polacy.
 
Uratowaliśmy Europę a może i świat przed zalewem barbarzyńskiego  komunizmu, powstrzymując go w 1920 roku (Cud nad Wisłą).

To my -Polacy.

Jesteśmy  przeszkodą na drodze granicy niemiecko-rosyjskiej. I taką będziemy zawsze, mimo komunizmu i niemieckiej Mitteleuropy uzupełnianej przez żydowską Judeopolonię.

Tak więc cieszmy się, że jesteśmy Polakami i nie dajmy się skłócić wewnętrznie. Naszym antypolskim i niepolskim wrogom na tym zależy.

A my przecież jesteśmy ponad ich prymitywny poziom umysłowy. Zdrajcy i wrogowie nie dorastają nam "do pięt".

Bądźmy dumnymi z polskości i walczmy o nią wspólnie. Powtórzę: cieszmy się codziennie, że jesteśmy Polakami!

A zdrajców spod znaku całej postkomuny i III RP zostawmy. Dla nich jest tylko jedna droga: kara i wstyd na kartach historii naszej Ojczyzny. To śmiecie... I nie mogą stać się barierą przed naszą polską radością i dumą z polskości. Nie są w stanie nas pokonać!


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @Autor
  Polecam miłosierdzie dla tych ludzi , było tu PRL ? , ano było tylko stoczni i hutnictwa nie sprzedawali .No a teraz co się dzieje czyje banki czyj przemysł , gdzie drukujemy złotówkę , jakie terminy u lekarza ?. Tylko pytam. Ave.
 • @Autor
  Nuta dla Pana . Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g
 • Dziś Prezydent Andrzej Duda obchodzi swoje 45. urodziny!
  Dziś Prezydent Andrzej Duda obchodzi swoje 45. urodziny!
  Życzmy mu zdrowia, sił i wytrwałości w dążeniu do zmieniania Polski na lepsze!

  https://pbs.twimg.com/media/C_7FDNNUwAI8CIk.jpg
 • @Repsol 21:50:45
  A kto doprowadził do takiej sytuacji? Czyż nie zdrajcy zwani elitą III RP, która po części składa się z aparatczyków komunistycznych a po części z "konstruktywnych opozycjonistów z czasów PRL" i ich wszystkich pociotków, dzieci, wnuków, znajomych, itd. Przecież plan L. Balcerowicza (tzn. Żydów: Sachsa-Sorosa-Lipmana i po części Williamsona) był katastrofą dla Polski. A rządy PO-PSL nie kontynuowały tej grabieży Polski.

  Pisze Pan o PRL-u. Miał różne oblicza, ale komunizm w Polsce wprowadzany był siłą, wymordowano elitę polską. MBW, UB, SB, OROMO, milicja, Informacja Wojskowa, WSW, WSI, sądy komunistyczne... to cały aparat represji niszczący Polskę, polskiego ducha i uśmiercający wielu z nas. Dziś ich pociotkowie stanowią trzon elit III RP. I działają na szkodę Polski, są Targowicą 2.0. I co? Mamy ich gloryfikować i im pobłażać? Chyba jednak nie, ale trzeba po prostu ich sądzić, wsadzać do więzień lub wysyłać daleko od Polski, choćby na Madagaskar lub Lasów Amazonii.

  Gospodarczo jedynym okresem pozytywnym w PRL-u był okres od 1970 roku do końca 1976. To wtedy powstały majątek, aktywa, firmy, marki stały się łupem "prywatyzacji za grosze" zgodnie z wytycznymi planu Sachsa-Sorosa-Lipmana.

  Pozdrawiam
 • @Husky 07:12:45
  Również życzę prezydentowi Andrzejowi Dudzie wiele radości w dniu codziennym. Oby władza go nie zmieniła i nie "uderzyła do głowy", co zdarza się często. Oby zawsze kierował się interesem Polski i Polaków a na kartach historii zapisał się tylko pozytywnie.

  Jest młodszy ode mnie o 4 lata, więc to tak naprawdę moje pokolenie. Kibicuję mu i wierzę, że wykorzysta dla Polski szanse, jakie się pojawiają dziś, kiedy jesteśmy świadkami nowego geopolitycznego "rozdania".

  Niech tez nie zapomina o rodzinie, ona jest najważniejsza... a w działalność i politycznej niech zawsze ma w sercu: Boga, Honor i Ojczyznę.

  Pozdrawiam
 • Cytat dnia,
  Polska nie dla Polaków

  //Polska nie jest własnością Polaków. Uważam, że absurdem jest to żeby Polacy czuli się w tym kraju jak u siebie. Polska jest własności całej UE,
  i to UE powinna decydować o sprawach Polski a nie rząd.//
  Julia Pitera (PO)
 • @krzysztofjaw 10:24:34
  W PRL wiele ludzi pracowało uczciwie całe życie czyli pomnażało państwowy majątek. A co było później? Pewna grupa osób przejęła ten majątek za grosze. Układy, układziki i ci operatywni się wzbogacili kosztem milionów ludzi. Było tak jak napisałeś.

  "Tak więc cieszmy się, że jesteśmy Polakami i nie dajmy się skłócić wewnętrznie. Naszym antypolskim i niepolskim wrogom na tym zależy."
  To chyba jest niewykonalne. Smutne, ale prawdziwe. Mam co niektórych znajomych i oni cierpią na miłość do PO i niesamowitą nienawiść do PiS. Cokolwiek było zrobione przez rząd PO to było wspaniałe i cudowne. Bronią wszystkich posunięć byłego rządu, choćby nawet bezpośrednio ich uderzono. Nie jest to normalne, ci ludzie są jakby zaczadzeni, jakby ich odurzono jakimś narkotykiem. Jakiekolwiek argumenty do nich nie docierają.
 • @Husky 20:37:57
  To jest chore — to, co mówi ta pani. Według jej logiki to mieszkanie, dom, ogród też należy do UE czyli do człowieka nie należy nic. No i jak ona będzie chciała zasadzić sobie kwiatki to będzie musiała mieć na to stosowny papier z UE? Przecież to niewolnictwo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej