Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

6 maja - a'la "marsz terrorystów i zniewolonych umysłów"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I dlatego też określam ów marsz również jako "Marsz Terrorystów" i "Marsz Zniewolonych i Zmanipulowanych Umysłów", a także w dużej części nawet "Antypolskich Umysłów".

Niechybnie za słuszne można uznać twierdzenie, iż ten kto zgadza się na dyktat zniemczonej UE i aprobuje import islamskiego terroryzmu do Polski już nawet nie jest jej zdrajcą, ale dość mocno upodobnia się do owego terrorysty. I być może tak trzeba takie osoby określać.

Podobnie dla Europejczyków w innych państwach ludzie, którzy zaimportowali u nich islamski terroryzm też może winni być określani terrorystami. Tym bardziej, że wśród imigrantów (tzw. "uchodźców") tylko kilka procent stanowi choć namiastkę "uchodźcy", przy czym międzynarodowo prawnie takimi nie są, bowiem kraje europejskie nie sąsiadują bezpośrednio z krajami, z których "uciekają" ludzie zagrożeni śmiercią lub prześladowaniami. Reszta to zwykli imigranci ekonomiczni a około 80% z nich to młodzi nastolatkowie i mężczyźni, z których potencjalnie islamskim terrorystą może okazać się każdy. Dodatkowo owi żołnierze ISIS wpływają na islamską radykalizację muzułmanów, którzy od lat mieszkają w Europie i posiadają obywatelstwo europejskich krajów.

I chyba tak właśnie można określić najbliższy marsz opozycji, jako "Marsz Terrorystów", bo przecież - z dużą dozą prawdopodobieństwa - większość z tych niebawem demonstrujących ludzi nie ma raczej nic przeciwko przyjmowaniu islamskich imigrantów a nawet mocno wspiera ich przyjazd do Polski. Oczywiście haseł o "otwarciu polskich drzwi" dla tzw. "uchodźców" na marszu nie będzie lub nie będą wydatnie eksponowane, bo "totalna opozycja" zdaje sobie sprawę ze zdecydowanej niechęci większości  Polaków do islamskiego i wrogiego chrześcijaństwu najazdu na nasz kraj obcej nam "cywilizacji śmierci" a to właśnie teraz ona dominuje wśród wyznawców Mahometa.

Zatem liderzy i organizatorzy owego marszu bezczelnie i cynicznie manipulują swoich zwolenników jakąś koniecznością obrony demokracji i wolności w Polsce, które ponoć są zagrożone a tak naprawdę mają się lepiej niż za rządów PO-PSL, o czym świadczą choćby te marsze i wolne, prywatne media, i swoboda wypowiedzi, i istnienie partii opozycyjnych. Dodatkowo wdrukowują oni w umysły swoich zmanipulowanych i ogłupiałych zwolenników przekonanie, że obecne władze chcą wyjścia Polski z UE, gdy tymczasem to Polska i np. pozostałe kraje V4 chcą tej UE i to jednej prędkości oraz chcą dokonania w niej koniecznych zmian w jej funkcjonowaniu polegających  na odejściu od skompromitowanej idei  budowy jednego Państwa Europa na rzecz UE - Europy Ojczyzn, t.j. do powrotu takiej UE o jakiej marzyli jej prekursorzy i założyciele. 

W Polsce "totalna opozycja", oprócz bezwarunkowej zgody na import do naszej Ojczyzny islamskiego terroryzmu", zapowiada, iż po przejęciu władzy odrzuci niemal wszystkie zmiany społeczne, które dokonuje obecny rząd: ograniczy zasięg programu 500+ tylko do osób pracujących lub poszukujących pracy i zmieni być może wysokość tej pomocy, znów podwyższy wiek emerytalny, przywróci gimnazja, itp. Nie wiadomo co będzie z darmowymi lekami dla seniorów czy programem mieszkanie+. Dodatkowo PO zapowiada, że zlikwiduje CBA, być może przywróci sbeckie emerytury, zapewne zaprzestanie reformy wojska polskiego (czyli znów następować będzie dalsze osłabianie obronności i bezpieczeństwa Polski i Polaków), odwróci zmiany w sądownictwie, itd, itp. Mówiąc prosto: powróci znów z antypolskim i złodziejskim rządzeniem, które koalicja PO-PSL skutecznie realizowała w czasie swoich - aferalnych i niszczących polską gospodarkę oraz polską tożsamość narodową - rządów.

I dlatego też określam ów marsz również jako "Marsz Zniewolonych i Zmanipulowanych Umysłów", a także w dużej części nawet "Antypolskich Umysłów", które chciałyby Polski jako nie odrębnej i suwerennej Ojczyzny, ale jako jakiegoś regionu (landu) będącego  częścią zniemczonego Jednego Państwa - Europy. W tej lewacko-demoliberalnej, chorej idei Europy nie ma bowiem miejsca na państwa narodowe, które zostałyby podzielone na "kawałki" i niemal każdy z nich byłby częścią innego regionu (landu) IV Rzeszy, czyli owej UE. Liderzy dzisiejszej opozycji chcą dalej być poddanymi i niewolnikami zniemczonej UE i gdyby jakimś cudem udało się im obalić obecny rząd to przyjęlibyśmy w Polsce niezliczoną ilość islamskich imigrantów, w tym żołnierzy ISIS i powróciłaby III RP w swoim antypolskim kształcie, który doprowadził Polskę do stanu "państwa teoretycznego", gdzie były już tylko "chuje, dupy i kamieni kupy" a społeczeństwo spauperyzowano i zatomizowano.

Nie byłoby tak? Otóż na pewno tak by było, bo o powrocie do "tego, jak było" gaworzy cała "totalna opozycja" a o jej stosunku do tzw. "uchodźców" świadczy decyzja E. Kopacz o kwotowym przyjęciu do Polski imigrantów islamskich, w tym również terrorystów. Decyzja, która była podjęta wbrew wcześniejszym ustaleniom z innymi członkami Grupy Wyszehradzkiej. To była decyzja przeciw polskiej racji stanu i wtedy niwecząca współpracę w ramach grupy!

Lewaccy i demoliberalni  przywódcy UE cały czas nie ustają w dążeniach, aby Polska przyjęła islamskich imigrantów do naszego kraju i zaprzestała odbudowy Polski dla Polski i Polaków. Robią to zarówno F. Timmermans, J.-C. Juncker, M. Schulz, G. Verhofstadt, jak i jeszcze dziś nic nie znaczący politycy w stylu najprawdopodobniej przyszłego prezydenta Francji E. Macrona. Takie straszenie jest apogeum totalitarnego, komunistycznego myślenia tzw. elit unijnych. Dla nich demokracja jest wtedy, gdy oni mają władzę. A gdy tą władzę stracą to już jest faszyzm i antydemokracja. Śmieszne? Nie! Smutne!

Jednak chyba Polacy w swojej masie rozumieją, dlaczego niby nasza opozycja tak usilnie chce obalić obecny rząd a nawet prezydenta.

Jako a'la terroryści chcą bowiem islamskich terrorystów u nas, w Polsce. Jako w dużej części cyniczni egoiści i zwykli karierowicze chcą powrotu do tzw. "koryta" i czerpania zysków z okradania naszej Ojczyzny. Jako propagatorzy marksizmu kulturowego chcą zniszczenia naszej wiary, tradycji i tożsamości narodowej. Jako niewolnicy i poddani kondominium niemiecko-rosyjskiego chcą, aby Polska stała się biednym i pozbawionym majątku zapleczem dla niemieckiej Mitteleuropy. Jako w dużej mierze etnicznie nam obcy chcą być może zbudować na części terytorium Polski mityczną Judeopolonię. Jako uwikłani w korupcyjny mechanizm na styku państwo-koroporacje chcą utrzymać status-guo. Jako beneficjenci III RP powstałej w wyniku porozumienia komunistów z postkomunistami (trockistami) chcą zachować swoje przywileje i swoją władzę. Jako potencjalni przestępcy i zdrajcy chcą uniknąć odpowiedzialności moralnej a nawet karnej za swoje czyny. Jako niewolnicy i "pacynki" środowisk A. Merkel i G.Sorosa chcą nadal pozostać takimi sprzedajnymi niewolnikami... bo mentalnie nie potrafią już być samodzielnymi, ani w myśleniu, ani w działaniu.

Opozycja od samego początku robiła wszystko, aby dzięki "ulicy i zagranicy" obalić nowe polskie władze. Nie powstrzymała się nawet od targowickiej zdrady i donoszenia na nasz kraj obcym krajom i organizacjom.

Jednak mimo organizacji licznych demonstracji, wykreowaniu jakichś antypolskich ruchów w stylu KOD czy OR, przeprowadzaniu licznych prowokacji i nawoływaniu do "polskiego Majdanu" nie udało się jej wyprowadzić "dwóch milionów" Polaków na ulicę i nie udało się jej sprowokować polskich władz oraz Polaków do rozlewu polskiej krwi na ulicach.

Ale próbują dalej za wszelką cenę i będą próbować, tym bardziej, że nowe polskie władze coraz mocniej i głębiej naprawiają naszą Ojczyznę a każdy dzień przybliża nas do ukazania prawdy o przestępczej, zdradliwej i antypolskiej III RP. I w tym swoim amoku i strachu ta "totalna opozycja" jednoczy swoje siły. Razem i obok siebie chcą demonstrować i demonstrują jeszcze niedawno oprawcy (UB, WSI, MO, itp.) i ich "ofiary" ("konstruktywna, antykomunistyczna opozycja), po prostu następuje zblatowanie wszystkich środowisk-beneficjentów PRL-bis w celu powrotu do "teoretycznego i niewolniczego państwa".

Czy oni chcą naprawdę krwi na ulicach, chcą śmierci Polaków? Czy chcą śmierci dzieci, kobiet i mężczyzn?

Warto się nad tym zastanowić.... zanim ktokolwiek z nas podejmie decyzję o udziale w marszu opozycji w dniu 6 maja 2017 roku, tym bardziej, że tak naprawdę sama "totalna opozycja" sama nie wie, przeciwko czemu ma protestować i poszukuje oraz kreuje jakieś horrendalnie oderwane od prawdy cele marszu.

P.S.

Cytat z ostatniego akapitu: ""tak naprawdę sama "totalna opozycja" sama nie wie, przeciwko czemu ma protestować i poszukuje oraz kreuje jakieś horrendalnie oderwane od prawdy cele marszu"".

W kontekście tegoż stwierdzenia, zastanawiam się po co prezydent A. Duda akurat teraz - krótko przed marszem opozycji - wypowiedział się o zdrajcach oraz ich dzieciach i wnukach, którzy nigdy nie zaakceptują historycznej o nich prawdy oraz "otworzył puszkę Pandory" w postaci zapowiedzi referendum konstytucyjnego w 2008 roku, które i tak nie będzie miało mocy prawnej, bo Konstytucję uchwala Parlament większością kwalifikowaną a takiej większości obecne władze nie mają.

Pomimo, iż w sumie te wypowiedzi i zapowiedzi prezydenta wydają się oczywiste i długookresowo słuszne to jednak wypowiedziane teraz idealnie wykreowały nowe cele dla najbliższego marszu opozycji: obrona postkomunistycznej Konstytucji RP z 1997 roku oraz obrona zdrajców, ich dzieci i wnuków, którzy dla "totalnej opozycji" wcale nie są zdrajcami. Poza tym wypowiedź prezydenta o tych zdrajcach może przez wielu być uznana za krzywdzącą i zaktywizować ich do uczestnictwa w marszu, choć wcześniej byli bierni.

Ponadto wydaje się racjonalnym pogląd prof. K. Pawłowicz, która napisała:

""Jak ma wyglądać „udział Polaków” w debacie konstytucyjnej skoro większość mediów papierowych i elektronicznych jest nadal w niemieckiej dyspozycji? A poza tym, „totalnie” przeciwne PSL-owskie i PO-wskie samorządy terytorialne dowolnie nakłamią i przeinaczą mieszkańcom intencje i propozycje zmian (przyp. projektu ustawy metropolitalnej)? Czy już trwające, wprowadzane głębokie reformy rządowe m.in. wymiaru sprawiedliwości, oraz równolegle projektowane wkrótce w: samorządzie terytorialnym, mediach, służbie zdrowia i oświacie stworzą warunki i miejsce dla odbycia dodatkowej, realnej, poważnej, obywatelskiej, ogólnonarodowej dyskusji konstytucyjnej? I to tak, by już w przyszłym roku, tj. za kilkanaście miesięcy (!), DECYDOWAĆ w referendum o ustroju Polski? Czy więc W TRAKCIE rewolucji pisze się konstytucję, choćby najbardziej potrzebną, skoro Polacy mogą w referendum zdecydować tak, jak im niemieckie media „wytłumaczą”?"" [1].

Mam nadzieję, że te wypowiedzi prezydenta wynikają być może z jeszcze małego doświadczenia politycznego, ale przecież prezydent ma swoich doradców, współpracowników, PR-owców, strategów, posłów i senatorów oraz liderowe polityczne zaplecze PiS i te środowiska powinny doradzić prezydentowi, że trzeba być odpowiedzialnym za słowo i czas, kiedy się je wypowiada oraz - w obliczu totalnej wojny opozycji - robić wszystko dla jedności obozu zmian a nie jego dezintegracji, mogącej doprowadzić do przedterminowych wyborów i utraty władzy przez PiS (ZP), co byłoby - w obecnej sytuacji i geopolitycznych uwarunkowaniach - zabójczym koszmarem dla Polski i Polaków.

Być może też jest to jakieś długofalowe polityczne działanie  całego obozu PiS (ZP), w tym prezydenta, rządu i J. Kaczyńskiego, którego celu jeszcze nie znamy ale ma ono umożliwić dalsze naprawianie RP.

A jak te wypowiedzi i zapowiedzi wynikają nie z braku doświadczenia politycznego prezydenta A. Dudy i nie są wynikiem uzgodnionej wewnętrznie w obozie PiS (ZP) strategii działania, ale...?

[1] http://wpolityce.pl/polityka/338217-czy-w-trakcie-rewolucji-pisze-sie-konstytucje


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Jak to rozumieć?
  Rzepliński zaprasza wszystkich i każdego Polaka, jak to rozumieć?

  https://pbs.twimg.com/media/C---daVXgAAsgUm.jpg
 • Rosyjski propagandysta A.Dugin
  ...twierdzi że "na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma"

  https://pbs.twimg.com/media/C-xW93UXsAAt9ip.jpg


  https://t.co/VYgfbdbEiq
 • O co chodzi?
  Postawię pytanie: o co chodzi PIS-owi i tzw. mediom prawicowym a zwłaszcza tym ze "strefy wolnego słowa"?
  Jaka "strefa wolnego słowa", skoro nie poruszają najistotniejszych problemów związanych z tragedią narodową z 10.04.2010 roku.

  B.Komorowski pytany czy weźmie udział w debacie nad kształtem przyszłej Konstytucji, którą to debatę zapowiedział Prezydent A.Duda, po której miałoby się odbyć referendum w 2018 roku, przyrównał Prezydenta do kryminalisty, który łamie Konstytucję:
  (...) Obowiązkiem prezydenta jest stać na straży konstytucji, a pan prezydent niestety sam tolerował, ale także niestety sam czynnie łamał obowiązującą konstytucję. (...)
  (...)Do każdego działania konieczna jest wiarygodność. To tak, jakby zaprosić kryminalistę do dyskusji nad kodeksem karnym. Obowiązkiem prezydenta jest uczenie szacunku do konstytucji, którą może lubić albo nie lubić(...)
  (...)Odnoszę wrażenie, że nie chodzi tak naprawdę o konstytucję, tylko chodzi o zasłonięcie wrażenia, że pan prezydent nie wypełnił swojej roli strażnika konstytucji i że łamał ją przy okazji Trybunału Konstytucyjnego(...)

  Zdaniem Komorowskiego łamanie przez obecnego prezydenta konstytucji, zaprowadzi go przed Trybunał Stanu.

  http://wpolityce.pl/polityka/338245-komorowski-w-piorkach-obroncy-konstytucji-andrzej-duda-sam-ja-czynnie-lamal-na-pewno-nie-wlacze-sie-w-dyskusje-organizowana-przez-prezydenta

  A teraz pytanie o to, dlaczego "strefa wolnego słowa" i PIS, po siedmiu latach od tragedii dalej milczy o zamachu stanu w wykonaniu Komorowskiego, gdy gwałcąc zapisy w Konstytucji, przejął obowiązki p.o. prezydenta na podstawie "paska na ekranie telewizora"?
  Dlaczego PIS chroni B.Komorowskiego nie ujawniając prawdy na temat roli B.Komorowskiego w wydarzeniach z 10.04.2010 roku.
  PIS i jego akolici ze "strefy wolnego słowa" podejrzanie milczą na ten temat.
  Swego czasu Pani D.Kania obiecywała na Salonie24 wszcząć śledztwo dziennikarskie w sprawie roli B.Komorowskiego w tej sprawie i jego publicznych kłamstw na ten temat.
  Widocznie po konsultacji z kimś w środowisku "strefy wolnego słowa" lub PIS-u, zaczęła milczeć w tej sprawie.
  A.Macierewicz na jednym ze spotkań z wyborcami dopytywany o te sprawy powiedział, że on ma ważniejsze sprawy na głowie bo bada słynną "końcóweczkę" ruskich zapisów CVR czyli ruską fałszywkę.

  Pan Romuald Szeremietiew dopytywany o to, dlaczego nie dochodzi sprawiedliwości w stosunku do B.Komorowskiego, który złamał mu karierę i zdał go na 10 lat walki przed sądami IIIRP o to by się oczyścić z zarzutów Komorowskiego powiedział w 2011 roku:

  (...)Nie atakował kandydata Komorowskiego w walce o prezydenturę potężny Jarosław Kaczyński, przywódca wielkiego PiS, a Pan chce, aby atakował urzędującego prezydenta państwa Szeremietiew stojący na czele „kanapowej partyjki” PwP.(...)
  i
  (...) Ponadto w całej aferze niejaki Bronek był fragmentem (wykonawcą) i to nie najważniejszym fragmentem. Zapewniam, że gdyby to był sam Bronek, to dałbym sobie radę. Niestety poważne powody nie pozwalają i ujawniać całej prawdy o tym co mnie spotkało. Przy czym to nie strach, ale interes państwa nie pozwala mi mówić.
  Być może trudno będzie Panu zrozumieć, że nie muszę kierować się pragnieniem odwetu na Komorowskim za wyrządzoną krzywdę. Zajmowałem wysokie stanowiska w państwie, miałem dostęp do najwyższych tajemnic (byłem m.in. narodowym dyrektorem ds. uzbrojenia w NATO) dużo wiem i znam wagę wypowiadanych słów. Kieruję się zasadą, że „wiem co mówię”. (...)

  Kto jest tym stojącym za B.Komorowskim, którego z uwagi na interes państwa, nie chciał atakować ani pokrzywdzony R.Szeremietiew, pokrzywdzony J.Kaczyński i cała formacja PIS i "strefa wolnego słowa"?

  Czy ma Pan jakieś podejrzenia w tej sprawie?
  Propaganda "strefy wolnego słowa" i PIS skierowała oczy i uszy Polaków na Moskwę, eksploatując ksywę "Komoruski", pisząc rozprawy naukowe o "długim ramieniu Moskwy", gdy tymczasem laudację na cześć Komorowskiego za akcję "państwo zdało egzamin" wygłaszał Obama 8.12.2010 roku:

  (...)"Ta strata, śmierć Lecha Kaczyńskiego, pierwszej damy i polskich liderów spowodowała szok, niemniej pewną ręką doprowadzono do odzyskania równowagi w Polsce. Byłem pod wrażeniem przewodnictwa Komorowskiego. (...)

  A za realizację resetu z Rosją dostał 26.09.2013 roku nagrodę Atlantic Council (Rady Atlantyckiej) zwaną Global Citizen Awards(Obywatel świata). Nagrodę wręczył Dr Zbigniew Brzeziński.

  Czy to strach i respekt przed hegemonem("interes państwa" jak to określił R.Szeremietiew), nie pozwala Szeremietiewowi, Kaczyńskiemu , PIS-owi i "strefie wolnego słowa" atakować i obnażać kłamstwa Komorowskiego?

  Czy można zwyciężyć zło i kłamstwo innym kłamstwem jak czyni to PIS?
 • I jeszcze pewien suplement, takie P.S.2.
  Oczywiście Konstytucję RP trzeba koniecznie zmienić. Ale jesteśmy na początku drogi odbudowy Polski i jedna kadencja to za mało, rządy 4 letnie to za mało. Trzeba co najmniej 8 lat, aby faktycznie dokonać zmian a opór zdrajców i szalbierców narasta z każdym dniem i każdą nową reformą, każdą zmianą.


  Mam pewien niedosyt w szybkości zmian, ale dotyczą one przede wszystkim rozliczenia poprzedników. Jeszcze nikt nie siedzi za kratami a powinien, brak reakcji na przestępstwa i zdradę tylko dodaje odwagi beneficjentom III RP. Tak naprawdę oprócz AmberGold nie są rozliczane tysiące afer PO-PSL. I od tego trzeba zacząć.


  Dlatego też i w tym kontekście uważam, że te głosy prezydenta były przedwczesny, bowiem otwierają kolejny front, gdy jest ich otwarte już dużo i będą kolejne. I powtórzę: być może ta konstytucyjna dyskusja będzie jakimś paliwem protestów "totalnej opozycji", która czuje się bezkarna.  Poza tym to - i to jest bardzo ważne! - referendum w 2018 roku (co pisałem) i tak nic nie da przy obecnej strukturze parlamentu i braku kwalifikowanej większości przez PiS (ZP) a przecież czekają nas równie ważne o ile nie ważniejsze wybory samorządowe w tymże 2018 roku. Rozmydlenie i "emocjonalne rozgrzanie" kampanii wyborczej dodatkowo o wątek zmiany Konstytucji oraz danie pretekstu opozycji w tej kampanii uważam za co najmniej naiwne, o ile nie przeciwskuteczne. Temat Konstytucji może niepotrzebnie zaważyć na wynikach wyborów samorządowych i wypaczyć ich wynik a samorządy musimy odzyskać.

  To jest moje zdanie i mam nadzieję, że się mylę.

  Pozdrawiam
 • @Husky 15:08:21
  No jak to rozumieć? Zaprasza wszystkich swoich, etnicznie i ideologicznie swoich a do tego jeszcze nas, Polaków :)
  Pozdrawiam
 • @Husky 15:12:38
  A. Dugin jest bardzo groźny, i dla Rosji, i dla Polski, i dla świata. Niestety ma przemożny wpływ na W. Putina.
  Pozdrawiam
 • @35stan 15:46:36
  No cóż. Pytania i diagnozy trafne. Napisałem przed chwilą, że oprócz AmberGold nie ma żadnych pogłębionych śledztw wobec przestępców i zdrajców z czasów rządów PO-PSL. Nie wskazałem akurat na B. Komorowskiego, ale jego tez miałem na myśli, tym bardziej, że napisałem onegdaj na jego temat wiele artykułów, w których uznałem go jako jednego z najniebezpieczniejszych ludzi w Polsce.

  Był audyt ministerstw, który medialnie i z hukiem zaprezentowano publisi. I co? Ano nic! Była audyt kancelarii prezydenta i spuścizny B. Komorowskiego, który okazał się też pospolitym złodziejem. I co? Ano nicI W. Sumliński opisał Aferę Marszałkową, podobnie A. Ścios. I co? Ano nic! B. Komorowski złamał Konstytucję bezprawnie przejmując władzę po tragedii smoleńskiej. I co? Ano nic! Totalna opozycja łamie prawo (choćby okupując sejm). I co? Ano nic! A gdzie jest Aneks do Raportu z Likwidacji WSI? Ano nie ma go? A gdzie jest ustawa 1066? Ano ona jest (sic!) i ma się dobrze. I te obowiązkowe szczepionki, i te GMO wprowadzane bocznymi drzwiami... Nie ma ich? Ano są, niestety...

  Pozdrawiam, coraz bardziej zafrasowany
 • Przeczytałem tylko to ..dalej nie muszę ..
  ,,I dlatego też określam ów marsz również jako "Marsz Terrorystów" i "Marsz Zniewolonych i Zmanipulowanych Umysłów", a także w dużej części nawet "Antypolskich Umysłów".,,

  Przy okazji pozdrawiam kundelka , ma dobry węch .

  Panowie katoliccy misjonarze prowadzą rekolekcje ...jakie to chrześcijańskie ... trochę spóźnione.

  Gdzieś teraz czytałem ..ze znalazłeś pan kogoś na Neonie ,co zaczyna dorównywać pańskiemu poziomowi , ten stan bardzo pana uwierał .. boś się pan dotąd męczył z gnidami takimi jak ja . Powiem wprost ... pański poziom mnie przerasta ... ale cieszę się że mój ulubieniec Husky , potrafi stanąć na wysokości zadania .

  Pozdrawiam i z Bogiem panowie ..
 • @fabi 16:48:48
  Rozpalonym złymi namiętnościami i grzeszną pożądliwością wszelakiego rodzaju, kuszonym ogniem grzechu, polecam .........

  https://pbs.twimg.com/media/C-_GBgCXUAEGYov.jpg
 • @Husky 15:08:21
  Zaprasza wszystkich "swoich" i każdego Polaka.
 • Pomimo osłupienia Sejmu, Senatu i judeobanderowskiego słupa prezydenckiego nadal potrzebne są OSŁUPIAJĄCE teksty
  Rzeczywiście strona bardziej demokratyczna oscylatora wyborczego też ma słupy w umysłach ale nawet Macierewicz z brygadami ON i kukizowe głupki działające według leninowskiej zasady im gorzej tym lepiej nie zmienią fazy oscylartora gdy padnie ukochana Le Pen.
 • Hmm
  To są wszystko działania zaplanowane już dawno , których celem jest podział Polski. Szkoda tylko że Polacy dają się nabierać na te socjotechniczne przepychanki i opowiadają się po którejś ze stron. Jedynym ratunkiem dla Polski jest budowa Ojczyzny od dołu, gdyż wszystkie głowy posiadają obce znamiona.

  pozdr
 • @Zorion 18:19:30
  Oczywistym jest, że dla naszych wrogów idealne jest dzielenie polskiego społeczeństwa a nie jego integracja. Polacy RAZEM, to dumny naród, który nie pozwoliłby sobą pomiatać.

  Ale żeby budować naród i Polske od dołu to trzeba z dwóch pokoleń a na to nie mamy czasu, więc może warto wykorzystać te mozliwości, które mamy. A te są o wiele większe za tych rządów niż za zdrajców z PO-PSL.
  Pozdrawiam
 • Pisarka Maria Nurowska wyprodukowała list
  .... do przewodniczącego europarlamentu Antonio Tajaniego, czyli donos na prezesa Jarosława Kaczyńskiego, prezydenta Andrzeja Dudę oraz Prawo i Sprawiedliwość.

  Nurowska, pozycjonująca się jako reprezentantka „zwykłych obywateli”, zaczyna od lamentu na dyktatora Kaczyńskiego, który „jednoosobowo podejmuje decyzje, nie licząc się z nikim i z niczym, a w szczególności z własnym narodem”.
  Pod dyktando tego demiurga władza wszystko łamie i narusza, więc jest po prostu strasznie. Pani Maria jakoś by to jednak zniosła, gdyby nie prezydent Andrzej Duda, który wypowiedział się „o zastosowaniu winy zbiorowej, to znaczy wnuki i prawnuki będą odpowiadały za przewinienia dziadków i ojców, a w przypadku ujawnienia współpracy tamtych z władzami Polski Ludowej, dostaną wymówienia z pracy”. Nie ma znaczenia, że Andrzej Duda niczego takiego nie powiedział, a tym bardziej nikt nikogo nie będzie wyrzucał z pracy za współpracę z władzami Polski Ludowej.
  Pani Maria jest przekonana, że jednak będą wyrzucali, więc uruchomiła pamięć i wyszły jej rzeczy straszne. Napisała Nurowska do Tajaniego: „Dobrze pamiętam rok 1968, kiedy władze komunistyczne grzebały ludziom w życiorysach i wielu moim rodakom pochodzenia żydowskiego odmówiono prawa do bycia Polakiem”.
  Rozumiem, że teraz pani Maria, pisarka, ostrzega Tajaniego, że Duda z Kaczyńskim będą grzebać w życiorysach, a w efekcie „Dworzec Gdański będzie świadkiem wielu dramatów”. A wszystko przez to, że „Partia Prawo i Sprawiedliwość, łamiąc obietnice wyborcze, zawłaszczyła sobie prawo do decydowania o wszystkich istotnych sprawach, nie konsultując tego ze społeczeństwem”. Zapewne szczególnie bolesny jest brak konsultacji z panią Marią, pisarką. „Małymi kroczkami partia ta stara się wyprowadzić nas z Unii, mimo że przeważająca większość obywateli chce w niej pozostać”.


  http://wpolityce.pl/polityka/338359-pisarka-maria-nurowska-krzykiem-rozpaczy-wzywa-szefa-europarlamentu-do-wyzwolenia-z-niewoli-kaczynskiego
 • @35stan 17:06:51
  Oni dostają sraczki, wścieklizny, ścisku dupy, wpadają w panikę.
  I tak trzymać, lubię jak się boją SB-ecy i POrąbańcy.
 • Kornel Morawiecki:
  Apel pana prezydenta o konstytucję był potrzebny. Potrzebujemy konstytucji na miarę XXI w.

  Opozycja stawia się w roli opozycji totalnej. Wydaje jej się, że zyskuje w ten sposób elektorat. Wychodzi również poza granice Polski - w jakimś stopniu upomina się do krajów europejskich. To bardzo przykre, że ma miejsce taki podzielony układ Polski ma miejsce

  http://wpolityce.pl/polityka/338364-kornel-morawiecki-apel-pana-prezydenta-o-konstytucje-byl-potrzebny-potrzebujemy-konstytucji-na-miare-xxi-w
 • @Husky 19:24:50
  Jak by się bali to by było fajnie, ale tu nie chodzi o strach. To są zaplanowane wcześniej działania, których celem jest destabilizacja Polski. Polakom pod żadnym pozorem nie wolno stawać po żadnej stronie, gdyż zostaniemy wciągnięci do odpowiedzialności za to co się może stać.
  Pod żadnym pozorem!

  pozdr
 • @Zorion 20:15:07
  Cejrowski i Rachoń o ubekach. "Tego w telewizji nie było"!

  https://rpolska.wordpress.com/2017/05/04/cejrowski-i-rachon-o-ubekach-tego-w-telewizji-nie-bylo/
 • @Husky 20:29:03
  Jeżeli Polacy nie zrobią porządku z watahą to zrobią to inni, to tylko kwestia czasu. Takie wyzerowanie, reset jak mówi Cejrowski.

  pzdr
 • @Husky 19:24:50
  Ta Nurowska... "ojejejej... bojem się..." - chyba tak jest u eski (albo elig) :)

  Naprawdę sie boją a teraz jeszcze uruchomili swoich samorządowców aby nakazywali (sugerowali, zachęcali) do przyjazdu (darmowego!) do Warszawy na Marsz 6 maja. Ścisk dupy... i strach, przemożny strach. I to donoszenie... Targowica 2.0 w czystej postaci.

  Też się cieszę, że się boją, ale tak jak szczury zagonione do kąta, przed śmiercią są najbardziej agresywne i musimy uważać.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 21:23:47
  Wiesz,to hermetyczne środowisko.

  Najechali na tankietkach
  piękną ziemię Polskich Piastów.
  Napłodzili nam UBeków, POlszewikiów, KODerastów.

  https://pbs.twimg.com/media/C_AU5THW0AAzJ0I.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/C_APqV1WAAQv2q1.jpg

  Którędy na Marsz Wolności???

  https://pbs.twimg.com/media/C_ARoipXcAAST_H.jpg
 • @Zorion 18:19:30
  Sedno.
 • @krzysztofjaw 18:52:35
  Wcale nie trzeba pokoleń; jedno pokolenie wystarczy w zupełności, co powie Ci każdy, kto zajmował się inżynierią społeczną, a przy obecnym stanie świadomości młodego pokolenia, podejrzewam że znacznie mniej. Jest to kwesta bardziej samoorganizacji i obrony przed inwigilacją niż kwestia edukacji. Najbardziej intensywnie edukowany musi być żelazny elektorat PiSu, wśród którego można napotkać postaci zachowujące się, jakby należały do kultu, a nie byli zwolennikami partii politycznej. Podejrzewam zresztą, że podobni fanatycy są również po lewej stronie, ale też nie całe społeczeństwo musi być uświadomione, aby dokonać zmian. Zazwyczaj wystarczy 12 %.
 • ...
  Odnośnie przyjmowania muzułmańskich, islamistów emigrantów
  Jeśli islam jest religią miłości, pokoju, to niech sobie tam żyją w miłości i w pokoju...
  Skoro pozwolili na tego istnienie, wpajanie, rozplenianie, to popierali, wspierali, współrealizowali islam, to ich problem, jakie są tego teraz dla nich skutki i ich konsekwencje (i niech będzie to przestrogą dla pozostałych)!
  A teraz robię powtórkę z tą ideologią u nas...! Nie wolno ich nigdzie wpuszczać! Ale obowiązkiem i koniecznością jest przynajmniej umożliwienie im dokonywania, i to zawsze, wyboru: chcę wyznawać religijną ideologię, to mieszkam w strefie religijnych zombie. A jeśli nie chcę, to, w dowolnym czasie, przenoszę się do strefy wolnej od religijnej ideologii.
  Rozumiem czym są religijne wymysły, brednie, kłamstwa itp., i do czego to prowadzi, to mam prawo to odpowiednio nazywać, traktować (a do jednych dotrą argumenty merytoryczne, a do innych emocjonalne). Ale i tak zawsze najpierw musi być to oparte na merytorycznej argumentacji.

  Co do mnie.
  Od 2000 roku wyzwalam Polaków z szponów organizacji religijnych. I tak w 2000 roku zdecydowana większość Polaków poddawała się ich oddziaływaniu, w tym brała udział w ich widowiskach i była pod ich wpływem. A w 2017 roku tacy ludzie stanowią mniejszość.
  Gdyby dochodziło do fizycznego terroru z pobudek religijnych, to zachęcałbym do likwidowania marszałków, generałów, pułkowników itd. (zwanych papieżami, kardynałami, prymasami, biskupami itd.). A jakby nie było chętnych, to sam bym ich zabijał. A nie uciekał i szerzył w nowym miejscu zamieszkania tą anormalną, antyludzką ideologię, by w końcu doszło i tam do podobnej sytuacji!


  Kolejne kraje rezygnują z demokracji na rzecz islamu...
  http://opinie.wp.pl/jan-wojcik-euroislampl-turcja-i-indonezja-wysiadaja-z-pociagu-zwanego-demokracja-6116611512526977a | 27-04-2017


  [img]http://p1.fejsik.pl/p1.fejsik.pl/0edec24da8502c52ee52cffde3ca2e36.jpg[/img]

  [img]http://p3.fejsik.pl/p3.fejsik.pl/a294238bfef95148d9e0ce1735838f32.jpg[/img]

  [img]http://www.sierpc.com.pl/galeria/zdjecia/dsc_9380.jpg[/img]

  [img]https://v.wpimg.pl/MTgwMTA5JD1IOGJidQE1YFVOYj1vQj16FxtiNW5TYj4XEip7cgF4bV5YIDslWSQgEBYSPy5GLj0IGxIjKFA_Oh4oOiQeXiIuDhghC3cAe3oNBygz/[/img]

  w kościołach pustki
  https://www.google.pl/search?client=opera&q=W+Kościołach+pustki&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8


  [b]Tylko Latająncy Potfór Spagetti Prafdziwym Królem Polski!!![/b]

  O Latający Potworze Spaghetti
  Daj łaskę Jedynej Prawdziwej Wiary wszystkim katolikom! Bo błąndzom, cierpiom, są nieszczęśliwi w swej fałszywej, złej wierze, i niosą cierpienia innym! Ulituj się nad nimi, i pomóż im posiąść jedyną Prawdę Makaronową!
  Niech każde forum stanie się orędownikiem tej jedynie słusznej, propolskiej idei (proszę zrobić dział: Makaronowa Wiara Latającego Potwora Spaghetti oraz umieścić logo na pół strony o tej jedynie prawdziwej wierze prawdziwych Polaków-patriotów).


  I pokazał Latający Potwór Spaghetti (LPS) jedynie słuszny makaron.
  A ujrzeli jego uczniowie, że ni początku ni końca Jego Makaronu nie było.
  I zdumieli się najwięksi mędrcy, i uwierzyli wątpiący.
  A więc tym, którzy uwierzą, makaron w obfitości dany będzie.
  A zaprzańcom, tylko przełknięcie śliny pozostanie.
  A wiernym jego jedynej prawdzie, jedynie słusznego makaronu końca nie będzie.


  Latajoncy Potforze Spagetti, tyś prawdziwym i jedynym Panem naszym, wszyćkich prawdziwych Polaków patriotów.
  Niech każdy prafdziwy Polak odnajdzie w sklepie jedynie słuszny makaron i je go codziennie. A żyć w szczęśliwości wiecznie będzie. A zaprzańcy jedzoncy fałszywe makarony, niech się nimi zadławią! Niech prawda makaronowa dotrze do wszyćkich Polaków, i ogarnie ich umysły, by stali się mondre.
  Tylko wiara makaronowa może nas uchronić przed złem wszelakim.
  Latajoncy Potforze Spagetti oświeć ociemniałych, wskaż im drogę do sklepów z prawdziwym makaronem! Ratuj Polskę! Tylko w Tobie nadzieja! Niech wszyćcy Polacy nabiorom rozumu i tom Jedynom Prawdę zrozumiejom! Mniam!


  Łopamietajta sie i posłuchajta wreszcie Prawdziwej, Jedynej Prawdy!!!

  Polska, prafdziwi Polacy patrioci tylko z Latajoncym Potforem Spaghetti!
  Ja to nie lubiem, jak ktoś sobie kpi z prafdziwej, jedynie słusznej wiary prafdziwych Polaków patriotóf w Latająncego Potfora Spagetti i wypisuje bzdury, brednie!
  Latajoncy Potfór Spaghetti, Horror i Okowitka (tak ze 40%)! I basta!
  Głośmy tom jedynom prafdę: Latajoncy Potfór Spaghetti Wszech-Arcy-Nad Królem Polski, Carem Europy, Panem Świata po wszyćkie czasy!!!
  Inaczej jest to fałsz, kłamstwo, zło - Polacy zejdom na manowce, zginom bez rozumu, mondrości: Makaronowej - odwiecznej - Wiary!!! Wienc uczenie makaronowej wiary jest obowionzkiem każdego prawdziwego Polaka patrioty! Niwiezoncy w LPS so chorzy i nieścienśliwi, cierpiom, tylko nie chcom się do tego przyznać! Niech doznajom łaski jedynie słusznej, prawdziwej, polskiej makaronowej wiary! Jedzmy w tej intencji codziennie jedynie słuszny makaron! Mniam!

  Głośta tom Jedynom, Prawdziwom Prawdę!!!
  Bo życie bez Makaronowej Wiary NIE MA SENSU!!! Nawet jest niemożliwe!!! Tylko Prawda Makaronowa może uratować ludzkość!!! Myślcie i opierajcie się na tej Jedynej, Jedynie Słuszniej, Prawdziwie Prawdziwej w Prawdzie Prawdziwej Wierze Każdego Prawdziwego w Prawdzie Jedynej Polaka!!! Bo Makaronowa Prawdziwie Prawdziwa Wiara = Jedyna Prawdziwa Prawda!!!


  Tylko Latajoncy Potfór Spagetti, Horror i Okowitka (tak ze 40%)!!!
  - Wypijma za Ojcyznę! My Prafdziwi - wiezoncy - Polacy! Dalej jak najwincej módlma sie, gadajmy i czekajmy na koniec świata, tzn. nadejście naszego jedynie prawdziwego zbawiciela, pana wszyćkich prawdziwych Polaków: Latajoncego Potfora Spagetti!
  I żeby wszyccy codziennie jedynie słuszny makaron jedli! Mniam!
  To my wtedyk wszyćkie mondre, bogate i szczenśliwe bęndziemy, ło!!!

  [img]https://i.ytimg.com/vi/0x8kbA-Jgtk/hqdefault.jpg?custom=true&w=246&h=138&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=rP53F16eJOpYaOFctsHNRV_XLLM[/img]

  [img]https://i.ytimg.com/vi/rKBn3L3qrRM/hqdefault.jpg?custom=true&w=246&h=138&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=Lc7T6h5o6EgBKc8dvv9l0h1WEFI[/img]

  [img]https://i.ytimg.com/vi/lVVN37VjX10/hqdefault.jpg?custom=true&w=246&h=138&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=tJNT5sEL8mLeoPoEAojV46Ka0Js[/img]

  [img]http://bi.gazeta.pl/im/05/b7/f0/z15775493Q,Latajacy-Potwor-Spaghetti.jpg[/img]

  [img]http://lodzkagazeta.pl/wp-content/uploads/2014/03/FSM-429x600.jpeg[/img]

  [img]http://www.smakizpolski.com.pl/wp-content/uploads/2014/03/1800350_644541585599369_1183161931_n-224x300.jpg[/img]

  [img]http://www.klps.pl/images/header.png[/img]

  [img]https://i.ytimg.com/vi/oT71sOgq_Qk/hqdefault.jpg?custom=true&w=246&h=138&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=E-8Y92pUv9tRd-egD7ufc-oCdzg[/img]

  [img]http://www.hej.mielec.pl/files/(15unnpzOnYhc5W2ImJjR34Zczp2JXNtth5SonNyeU6DMklGtnJCRsdStmFGfhYlZq2OLkqfAqZlXl5WMUqVnipGnkqSYgJaUiViiaYuXqpnS00_P079DrbA)/images/czaswolny/life/2014/1890541_656224134431114_1117065948_o.jpg[/img]

  [img]http://www.klps.pl/media/k2/items/cache/4d579989f459a06bb4be6c39e1df5046_L.jpg[/img]

  [img]http://www.smakizpolski.com.pl/wp-content/uploads/2014/03/1237052_564968123556716_1217499955_n-226x300.jpg[/img]

  POLSKI KOŚCIÓŁ LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI
  http://www.klps.pl/o-nas.html

  [b]Pastafarianie chcą swojej religii w szkołach[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=ywRFef-sMB4 | 18 maj 2016

  [b]Makaronowy Song - pastafariańska pieśń religijna, Latający Potwór Spagetti[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=0x8kbA-Jgtk | 1 paź 2016

  [b]latający potwór spaghetti[/b]
  https://www.youtube.com/results?search_query=latający+potwór+spaghetti
 • Czy matka będzie jutro na marszu ?
  https://pbs.twimg.com/media/C_FDTVfXcAApVOj.jpg
 • Wyciekła instrukcja
  https://pbs.twimg.com/media/C_FDb1fXsAAU9I5.jpg

  Wyciekła poniedziałkowa instrukcja do polskojęzycznych mediów: "Jutrzejszy marsz będzie liczył około 2 546 763 osób"
 • Zero pokory, za to 100% cynizmu i hipokryzji.
  Organizowanie przez PO Marszu "wolności" to jakby złodzieje organizowali marsz "uczciwości".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej