Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
895 postów 2441 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Antoni Macierewicz - najlepszy minister w rządzie B. Szydło!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie chciałbym się rozczarować obecnymi moimi rządami, choć dalej nie rozumiem dlaczego nie ujawnia jest ujawniony Aneks WSI i tej pory nikt z PO-PSL nie poniósł karnej odpowiedzialności za swoje afery i przestępstwa z lat 2007-2015.

Tytułowa konstatacja jest tylko moim subiektywnym zdaniem i mam nadzieję, że nie jestem w nim odosobniony. Również żywię ową nadzieję, że całe zamieszanie wokół Bartłomieja Misiewicza ostatecznie nie zakończy się dymisją szefa MON.

Osobiście nie rozumiem tej całej hucpy wokół młodego człowieka zaangażowanego w dobre zmiany.

Młodość i jej prawa, nawet do zabawy czy korzystania z owej młodości? Brak wykształcenia, które może uzupełnić? Lojalność wobec swojego szefa i jego decyzji? Wiedza o tajnikach WSI i III RP, w tym treści Aneksu do Raportu z Likwidacji WSI? Atak na niego mediów i całego zdradliwego oraz odrażającego  towarzystwa III RP?

Czy to mają być argumenty go przekreślające? Uważam, że powinny być raczej nobilitujące. I tego ataku - kierowanego też przez prawicowe media - nie jestem w stanie zrozumieć bez odniesienia do chęci odstawienia na boczny tor samego Antoniego Macierewicza. Z tym się nie zgadzam!

Jeżeli jednak tak by się stało, iż Antoni Macierewicz ostatecznie zostanie odwołany  to drastycznie oddaliłoby mnie to od partii, na którą głosowałem, czyli PiS. Podobnie - jako zwierzchnik sił zbrojnych RP - oddaliłby się ode mnie prezydent Andrzej Duda. 

Nie mam zamiaru tłumaczyć szczegółowo swojego stanowiska, ale poniżej przedstawiam mój i innych komentarz do dobrego tekstu długoletniej prawicowej i patriotycznej blogerki "eski" pt. "Czym się różni moher od astrofizyka" [1].

Lekko uzupełniony mój komentarz: 

"Na razie wstrzymałbym się z dyskusją nad decyzją J. Kaczyńskiego w "sprawie" B. Misiewicza. Piszę w cudzysłowu, bo dla mnie sprawy nie ma, ale została rozdmuchana do niebotycznych rozmiarów. Oczywiście Misiewicz jest tylko pretekstem ataku na A. Macierewicza i jego reformy w MON oraz rozwój polskiej obronności. 

Musimy pamiętać, że przecież gdzieś poszły ogromne pieniądze na "zaklepanie" kontraktu na Caracale a są to zapewne gigantyczne sumy i teraz co mają zrobić beneficjenci? Oddać kasę? Przecież już dawno się rozeszła lub została zainwestowana i "uprana". A to tylko ułamek tego, co robi minister ON dla Polski, dla wojska. 

Sprawa jest bardzo delikatna. To wojsko a do tego wojskowe służby specjalne a wiemy kto do niedawna brylował na szczytach wojska i wojskowych służb specjalnych - panowie z WSI lub postkomunistycznych okolic i tacy Mazgułowie. 

Musimy też pamiętać, że wymordowano cały propolski i natowski szczyt polskiej wojskowości w czasie katastrofy CASY pod Mirosławcem czy podczas tragedii smoleńskiej. Potem właśnie panowie z WSI i okolic ponownie przejęli kontrolę nad tym obszarem Polski, przy parasolu ochronnym ich człowieka i przez nich wystawionego, czyli B. Komorowskiego. 

Teraz A. Macierewicz powoli "czyści" a jest to zadanie arcytrudne i wymaga różnych działań, też osłonowych (A. Duda, J. Kaczyński, gry operacyjne). 

Zapominamy też o roli M. Kamińskiego jako koordynatora służb specjalnych. On też wie, co robi a robi dużo i dobrze, że w cieniu. 

Także lepiej się wstrzymać z ocenami, bo chyba tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy jaka to jest gra, o jakiej wadze i o co. Przypomnę jeszcze dla uzupełnienia niedawnego "seryjnego samobójcę" i "nieszczęśliwy wypadek". 

Wydaje mi się, że jest dobra i efektywna współpraca na linii: Duda-Szydło-Macierewicz-Kamiński-Kaczyński. Naprawdę to nie jest zabawa...".

To taki mój optymistyczny komentarz  i wierzę, że tak jest, choć mogę się mylić, co byłoby dla mnie nie do przyjęcia.

Komentarz dobrego blogera "Tymczasowy":

"Obserwuję starannie sprawy polskiego wojska, MON i min. A Macierewicza. W mediach wałkują  tylko parę spraw, a tymczasem On wykonuje ciągle jakieś mniejsze, fantastyczne ruchy, które się sumują na budującą całość. Choćby wczoraj IU MON podpisał zamówienie na 1 500 karabinów maszynowych kal. 7.62. Nie tak dawno złożyl zamówienie na 500 bardzo poręcznych (sam mógłbym takiego przenosić) moździerzy kalibru 60 mm. Onacy zmarnowali półtora miliarda złotych na Gawrona. Choćby z tego powodu powinni zapaść sie pod ziemię, a nie pyszczyć. Zdolności obronne Polski rosną w szybkim tempie. Komuś to bardzo przeszkadza".

Komentarz równie dobrego blogera "michael":

"Pan Antoni jest bardzo inteligentnym człowiekiem, pan Jarosław również, nic nie ujmując panu Misiewiczowi. 


Panu Brudzińskiemu i Kamińskiemu także nic nie brakuje, Każdy z nich doskonale wie, że w tej dętej sprawie Misiewicza sam pan Misiewicz jest bez znaczenia. Jest to tylko jeden z wielu ataków, których cel jest jasny. Tym razem jest to atak wizerunkowy, ale celem nie jest pan Misiewicz.

 

Celem przeciwników i wrogów Polski są następujące fakty: - wykorzystane 2% ubiegłorocznego budżetu na modernizację i rozwój wojsk, złożenie wniosku o przeznaczanie nie 2% budżetu rocznego, ale 2% budżetu bieżącego, kroczące powiększenie liczebności polskiej armii (140 tys, 150 tys, 200 tys żołnierzy, itd), celem jest także utworzenie nowego rodzaju wojsk Obrony Terytorialnej, celem jest racjonalne rozwiązanie problemy zakupu helikopterów transportowych i specjalnych, celem jest podpisany kontrakt na zakup trzech okrętów podwodnych, systemów systemów obrony przeciwlotniczej krótkiego i dalekiego zasięgu, celem jest także to co napisał przed chwilą Tymczasowy. Jednym słowem celem jest wszystko co dobrze służy krzepnięciu polskiej zdolności obronnej.

 

To właśnie Oni chcą zniszczyć, to jest nie w smak Sorosom i Rockefellerom, tak jak to zauważył Tymczasowy. Nie mamy chyba wątpliwości, że to "SSS" twardym murem, a nawet odłamkami cegieł, próbuje zgnoić ostoję mocy i trwałości Rzeczypospolitej, ponieważ według całego lewactwa za bardzo owa ostoja i trwałość z pisem im się kojarzy.

 

Pan Misiewicz i jego całkowicie fałszywie fabrykowana afera, zbudowana z pomówień, insynuacji i kretyńsko interpretowanych zdarzeń, do których dorabiane są podłe skojarzenia.

 

Jest w tym łajdactwie jeszcze jedna fatalna sprawa. To że afera jest dęta przez obce choć polskojęzyczne media, to pół biedy. Ale antymisiewiczowe bluzgi z pietyzmem i godzinami pielęgnowane są przez rzekomo nasze media. Konkretnie i na przykład: TVN zajęta była szczegółowym relacjonowaniem zdarzeniu na trasie siekierkowskiej, auto się przewróciło, butla z acetylenem rozszczelniła. TVN godzinami wałkuje historyjkę o przewróconym autku.

 

A TWP nic tylko przepytuje kolejnych ekspertów o Misiewicza, płaczą, że Duda i Macierewicz gadali o polskiej obronności zamiast o Misiewiczu.

 

Co bym zrobił na miejscu samego Misiewicza?

Poprosiłbym grzecznie wszystkich wymienionych wyżej panów, aby powołali komisję, która zaorze ten parszywy hejt, skierowany przeciwko Polskiej Obronie Narodowej, przeciwko panu Ministrowi ON.

 

No i panowie, oczywiście za wstawiennictwem pana Ministra i MON, przychylili się do tej prośby. Prawdopodobnie pan Jarosław zdecydował się, gdy dotarło do Jego wiedzy, że informacja o 50 tysiącach pensji jest kłamstwem".

Nie chciałbym się rozczarować obecnymi moimi rządami, choć dalej nie rozumiem dlaczego prezydent A. Duda nie ujawnia Aneksu do Raportu z Likwidacji WSI ani do do tej pory nikt z PO-PSL nie poniósł karnej odpowiedzialności za swoje antypolskie i perfidne afery i przestępstwa z lat 2007-2015. Takiej ich odpowiedzialności oczekuję i powoli moja cierpliwość się kończy. A skończy się na pewno, gdyby A. Macierewicz stracił swoje publiczne stanowisko.

Pozdrawiam

[1] http://www.blogmedia24.pl/node/77411

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • fox
  Drogi autorze, czy udajesz idiotę czy ... ???

  Jeśli nie wiesz autorze o co chodzi, to z przykrością poświęcę czas i wyjaśnię.
 • :P
  Oczy mówią same za siebie :D Podobno są zwierciadłem duszy ;) :D
 • Proszę mnie źle nie zrozumieć, pański wybór tzw. autorytetów
  powinien onieśmielać i zamykać gęby, ale tak nie jest, postaci przywołane to subiektywny wybór autora i aż tylko tyle, wracając do meritum, nie daj boże PO 8 /?/ latach rządów pisu, aby było co zbierać, już teraz była opozycja prześcignęła obecną oPOzycję !
  Moheryzm to stan ducha czy coś gorszego, dla mnie POmagdalenkowe POmioty łącznie z obecnymi, nadają się jedynie na śmietnik i to najgłębszy jaki jest na świecie, do rowu maryjańskiego !!!
  A wracając do głównych aktorów, gości na "M", to dla mnie najbardziej miarodajną oceną tego duetu i pisu jest odejście 70 Gromowców, o czym to świadczy, gdy tylu wykształconych ludzi w rzemiośle wojskowym i nie tylko, ucieka z Armii ?
 • @ Autor
  Szanowny Autorze,

  Mam dwa obszary zagadnień dotyczących AM:

  1. Czy nie razi Pana, że AM często bredzi o agresji Rosji na Ukrainę? Na czym Pana zdaniem taka agresja miałaby polegać?

  2. Może w kwestii 10.04. warto byłoby sprawdzić co się działo przed wylotem - dlaczego AM nie zająknie się nawet na temat Okęcia? Może warto byłoby wspomnieć o wizycie Petraeusa? Nieprawdaż?

  Proszę o konkretne odpowiedzi, jeśli Pan oczywiście zechce ich udzielić. Mam nadzieję, że pytania postawione przeze mnie zmuszą Pana do udzielenia konkretnej odpowiedzi, bo w tych kwestiach widać wyraźnie (nie tylko moim zdaniem pewnie), że AM "trochę" pajacuje.

  Mój negatywny stosunek do AM wynika właśnie z moich zapatrywań na te zagadnienia.

  O "walorach" BM wolę nie dyskutować, bo to co Pan o nim napisał to dla mnie kpina w żywe oczy.

  Z niecierpliwością oczekuję Pańskiej odpowiedzi.
 • Do autora
  Czy zastanawiałeś sie kiedyś dlaczego nie powierzono prokuratorowi Witkowskiemu sprawy mordu na ks. Popiełuszce?
  Witkowski zapewnia, że ma wszystkie dowody żeby doprowadzić tę sprawę do końca.
  J Kaczyński kiedy PiS nie miał władzy zapewniał Witkowskiego że jak dojdą do władzy to... I NIC! Dzisiaj wiemy, że Kaczyński kłamał.
 • ten tego,
  prima aprilis już był...
 • @Jasiek 16:52:49
  "Czy nie razi Pana, że AM często bredzi o agresji Rosji na Ukrainę? Na czym Pana zdaniem taka agresja miałaby polegać?"

  Pan Jasiek niech nie martwi się Rassiją, tylko Polską.
  Na Ukrainie jest poligon stworzony przez żydów ukraińskich i rosyjskich.
 • Banda pajaców w portkach z lampasami
  Strategia totalnej opozycji jest prosta. Na początek trzeba wymyślić jakieś kłamstwo i stosując techniki manipulacyjne oraz wykorzystując zdolności aktorskie polityków, ekspertów i odpowiednio wyselekcjonowanych dziennikarzy przedstawiać to kłamstwo, jako absolutną prawdę.

  https://i1.wp.com/warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/63fcc9a096814cee1c8ab2e2540a7959_L.jpg


  Tak było z wojną o Trybunał Konstytucyjny, rzekomym zamachem władzy na wolne media. Nie inaczej wygląda obrona „kasty nadzwyczajnych ludzi” przed reformą sądownictwa czy wymyślony ostatnio „Polexit”. Zawsze w takich przypadkach trzeba wyłuskać z poszczególnych środowisk kilku zaprzańców, którzy będą potwierdzać, że zwyczajne łgarstwo to absolutna prawda. I tak, co rusz jesteśmy częstowani przez media paradą blagierów typu rzeplińscy, gersdorfy, zolle, safjany, żurki i stępnie czy też prawdziwi Europejczycy typu lewandowscy, marcinkiewicze i thuny.

  Jednak najbardziej przerażają nas wycieczki generałów wojska polskiego biegających do lewackich mediów ze skargami na Antoniego Macierewicza i twierdzących, że minister pozbywa się z armii najwybitniejszych dowódców. Oczywiście media, do których ta generalicja dociera ich strzeliste akty kłamliwego donosicielstwa przedstawia jako czyny wymagające wielkiej odwagi. Zapytajmy zatem tych szwejów z wężykami na pagonach, gdzie była ta ich odwaga, kiedy w latach 2010-2011 doszło do masowych zwolnień w polskiej armii, także wśród najwyższego dowództwa?

  Gdzie byli ci pajace w portkach z lampasami, kiedy na kilka miesięcy przed agresją bandyty Putina na Krym, Bronek Komorowski w Pałacu Prezydenckich uroczyście przedstawił Białą Księgę Bezpieczeństwa Narodowego RP, w której można było przeczytać: „Rola NATO powinna być drugorzędna ze względu na nawarstwioną latami w świadomości Rosjan opinię o nim jako wrogu bloku zagrażającym ZSRS, a potem Rosji. […] Polska musi traktować to państwo [Rosję] nie jako przeciwnika, lecz istotnego gwaranta bezpieczeństwa europejskiego, w tym naszego bezpieczeństwa.” Gdzie byliście wówczas panowie generałowie i pułkownicy? Dlaczego nie biliście na alarm widząc jacy debile bądź zdrajcy wyprodukowali tak ośmieszający Polskę oficjalny dokument?

  Zaledwie kilka miesięcy od opublikowania tego steku bzdur świat naocznie dowiedział się, jakich to wybitnych strategów i wizjonerów ma polska armia oraz jaki wielki umysł stanął na jej czele w charakterze zwierzchnika sil zbrojnych. Dodamy jeszcze, że o tamtym międzynarodowym blamażu z Biała Księgą Bronka Komorowskiego i polskiej generalicji najgłośniej krzyczała właśnie „Warszawska Gazeta”, a późniejsza agresji Rosji na Krym i Ukrainę tylko potwierdziła nasze obawy.

  Mirosław Kokoszkiewicz • warszawskagazeta.pl
  fot. WG
 • Pijani amerykańscy żołnierze brutalnie pobili Polaka w Żaganiu! Próbowali zgwałcić nastolatkę!
  Amerykańscy żołnierze z Grupy Bojowej 3. Brygady Pancernej stacjonującej w Żaganiu, będący pod wpływem alkoholu, zostali aresztowani nocą 9 kwietnia za pobicie mieszkańca Żagania Mirosława R. (28 l.).  Nocą 9 kwietnia o 1.15 trzej ciemnoskórzy żołnierze z 3. Brygady Pancernej, korzystając z wolnego dnia, bawili się w centrum miasta. W drodze do koszar spotkali Justynę M. (19 l.), która wracała sama z dyskoteki do domu. Mężczyźni złapali ją za ręce i próbowali zaciągnąć do ciemnej uliczki. Dziewczyna próbowała wzywać pomocy. Hałasy usłyszał Mirosław R, który wracał od przyjaciela. Pobiegł pomóc dziewczynie. Został jednak uderzony w głowę i skopany przez żołnierzy.  Jeden z mieszkańców pobliskiego bloku zadzwonił na policję. Z uwagi na agresywne zachowanie Amerykanów, policja została zmuszona do użycia gazu. Okazało się, że żołnierze byli kompletnie pijani. Mieli od 1,5 do 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Mirosław R. trafił do szpitala. Doznał urazów kończyn, żeber, a również wstrząśnienia mózgu.  Amerykanie zostali aresztowani, ale już rano ich wypuszczono.Zostali zabrani do jednostki przez dowódcę amerykańskiej brygady płk Christophera Norrie.  Amerykańscy żołnierze na terenie Polski podlegają bowiem prawu Stanów Zjednoczonych, dlatego w Polscę ta sprawa musiała zostać umorzona.
  https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Aw_4Abj4f5UkJ%3Aprostozmostu.pl%2Fpijani-amerykanscy-zolnierze-brutalnie-pobili-polaka-w-zaganiu-probowali-zgwalcic-nastolatke%2C6088.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
 • @lorenco 17:58:30
  Olszański z Porębą gadają, że w Katyniu wymordowali Polaków, Amerykanie i Ukraińcy.
 • @Talbot 18:22:26
  Nazwanie ciebie kretynem, byłoby komplementem.
 • @lorenco 19:49:24
  Especially for you
  https://www.youtube.com/watch?v=ZdP0xqKtfyg
 • @Talbot 19:56:53
  To coś, przypomina mi z dzieciństwa, występy na akademiach ku czci PZPR, Armii Radzieckiej, przyjaźni polsko - radzieckiej itp.
  Wróciło jak bumerang - wy musicie mieć obcego pana nad sobą aby mu służyć - bez tego gubicie się moralnie i intelektualnie.
 • @lorenco 17:58:30
  "Amerykańscy żołnierze na terenie Polski podlegają bowiem prawu Stanów Zjednoczonych, ..."

  Kuźwa, ja takich rzeczy nie rozumiem - wygląda to jakby w stanach nie było kary za usiłowanie gwałtu, pobicie, napad. Niech sobie będą podlegli prawu w usa, ale niech odpowiadają za czyny wg tego prawa także i za granicami usa. Inaczej jest tak jakby prawo w stanach dopuszczało przestępstwa poza jego granicami. Jedzie talmudowską "logiką" na kilometr. Ciekawe jakie odszkodowanie dostałaby od usarmy amerykanka w takiej sytuacji....

  Ale nam się trafili "flankowi".... :-(

  Dziękuję za zwrócenie uwagi na ten problem.
  Szanowny Talbot go nie dostrzega...
 • @Talbot 17:23:47
  "Pan Jasiek niech nie martwi się Rassiją, tylko Polską."

  Wpis jest o AM. To jego brednie Pana Jaśka martwią ;-( A że akurat na temat Rosji to co ja poradzę...
  A wiesz dlaczego jego brednie mnie martwią? Bo jest ministrem ON Polski :-(

  Jest ministrem i bredzi. Ma też dziwnego asystenta... już drugiego.

  Masz może jakieś wytłumaczenie? Może jakiś link na poboczny temat? ;-)

  3m siem.
 • @AgnieszkaS 20:01:43
  "Wszędzie gdzie pojawią się żołnierze amerykańscy natychmiast nadchodzą wieści o gwałtach, pobiciach i morderstwach."

  Gwałtami czerwonoarmiejców w Oświęcimiu jakoś się Pani za bardzo nie przejęła...

  A tak na serio to chodzi o to, żeby ktoś podlegał prawu. Obiektywnie, a nie talmudycznie. Nie wszyscy żołnierze to gwałciciele podobnie jak i muzułmanie - vide macanki kolońskie :-/
  Dzięki takim jak AM i ich polityce mamy co mamy.

  Ukłony
 • @Talbot 18:22:26
  Panie Talbot, skoro tak bardzo chcial pan blysnac dowcipem, niechby to bylo stylistycznie poprawne, bo nie wiadomo, kto kogo. Winno byc:"...ze Polaköw w Katyniu wymordowali Amerykanie itd. Z przecinkami tez pan przesadza...
 • @Jasiek 21:30:45
  Na obrone Agnieszki S podpowiem p.Jaskowi, ze na kazdej wojnie zdarzaja sie gwalty, rabunki. Z Amerykanskimi zolnierzami jest ten klopot, ze oni zwykle wypelniaja tzw. MISJE, podczas ktörych regularnie dogadzaja swoim chuciom.
 • @morgan 21:43:55
  " skoro tak bardzo chcial pan blysnac dowcipem "

  To niech pan błyśnie dowcipem i napisze, kto wymordował Polaków w Katyniu?
  Tylko niech pan nie pisze, że zrobili to żydzi, albo jacyś sowieci.
  Proszę napisać też o Biesłanie - to też sowieci?
 • @Talbot 22:12:40
  A to czemu "mam nie pisac" ? Prawdy o Katyniu prosze szukac w przedsmiertnym wyznaniu pewnego eskimosa /pobratymca tych, ktörzy zamordowali rosyjskiego cara i jego rodzine/
  Nie interesuja mnie wlasciwie panskie przekonania polityczne, jednak koslawa polszczyzna to obciach ...
 • @Autor
  Ciekawych czasów dożyliśmy . Dzisiejszą, wspólną operację PiS-u i antypolskich ośrodków propagandy, skomentuję krótko-jest to niebywałe skurwysyństwo,które hańbi każdego,kto w nim uczestniczy.

  Nie mam cienia wątpliwości, że celem A.Dudy i J.Kaczyńskiego jest dymisja szefa MON. Wiele miesięcy temu pisałem, że "casus Misiewicza" nie ma tu najmniejszego znaczenia. To tylko pretekst, by wypełnić zobowiązania wobec środowiska, które umożliwiło "nowe rozdanie". Polecam . : https://bezdekretu.blogspot.com/2017/04/nie-bedziemy-razem.html
 • @Nibiru 21:44:39
  Nie, wcale Ci się nie wydaje, on ma dokładnie taki właśnie wyraz twarzy! Obleśny i lubieżny. On zawsze mi się z wężem kojarzy, jest śliski i wstrętny.
 • @lorenco 17:58:30
  Podlegają prawu USA, bo inaczej pewnie połowa żołnierzy by siedziała po aresztach i więzieniach krajów, w których stacjonują.

  Przecież ci żołdacy to są prości, niewykształceni ludzie, którzy czują się panami i wynoszą się ponad ludność kolonii, często niesłychanie ubogich i zacofanych, do których zostali wysłani - trudno więc się dziwić, źe zachowują się tak, jak w Żaganiu, szczególnie gdy sobie wypiją.

  A patrioci inaczej się cieszą, że mamy wojska okupacyjne w Polsce dzięki Macierewiczowi i innym PiSowskim zdrajcom. No ale jak jest rząd okupacyjny, to pasuje, żeby i były wojska okupacyjne do kompletu, czyż nie?
 • Tak bardzo nienawidzisz Polski, czy po prostu chcesz Polakom na złość zrobić, bo tu "narodu głupiego" nie znajdziesz
  Na zasadzie zrobię mamie na złość, niech mi uszy zmarzną. Antoni M, miłośnik młodych chłopców, człowiek, który za poprzednich rządów, dziś spowiadałby się przed prokuratorem za kumoterstwo, skorumpowany przez przemysł USA, wielokrotny kłamca smoleński dawno powinien zniknąć z polityki. Nie znika, bo ma haki na Jarosława K. Jakie haki? Związane z katastrofą w Smoleńsku? Z pewnością tak, czy więcej? Trudno powiedzieć.
  Każdy dzień, w którym Antoni M jest w ministerstwie a nie w celi więziennej, to dzień zbliżający PiS do upadku.
 • @morgan 21:51:06
  "Z Amerykanskimi zolnierzami jest ten klopot, ze oni zwykle wypelniaja tzw. MISJE,..."

  To się zgadza - ale proszę zauważyć, że takie odwracanie pojęć to nic nowego (chodzi mi o samą zasadę, nie nazwę "misja")

  - sowiecka okupacja (gwałty też) to było "wyzwolenie"
  - amerykanie mają "misję"
  - młode byczki obecnie "uchodzą" i w związku z tym są "uchodźcami"
  - majdaniarze i "opozycja" w Syrii walczą o "wolność"

  Z tym światem coś naprawdę jest nie tak - to odwracanie pojęć to dla mnie przejaw bolszewizacji logiki. Na polu politycznym w Polsce robiło się to i w Polsce - najpierw było owo "wyzwolenie" ale potem mieliśmy operację "Solidarność". Potem PO było u władzy i była "demokracja". Teraz AM jest najlepszym mininistrem wg Szanownego Autora, podczas gdy wygaduje takie brednie, że powinien zająć się nim Klich.

  "Na obrone Agnieszki S podpowiem p.Jaskowi, ze na kazdej wojnie zdarzaja sie gwalty, rabunki."

  Ale kiedy zwróciłem uwagę na to Szanownej Agnieszce S. w kontekście gwałtów na więźniarkach w Auschwitz przez "wyzwalających" je czerwonoarmiejców, to napisała, że niektóre narody nie zasługują na wyzwolenie, a potem rozwinęła to "twórczo" w myśl, że powinny się także pogrążyć w niebycie jęcząc pod niemieckim butem. Nieźle jak na wrażliwą kobietę, prawda? Potem były uwagi o... a jakże - moim męskim szowinizmie (dobrze, że nie faszyzmie) - bo pamiętałem o gwałtach na więźniarkach. Dla mnie właśnie taka zmiana tematu i stosowanie takich pojęć w taki sposób jest właśnie stosowaniem bolszewickiej logiki.

  No ale cóż... myślę, że musimy uważać na pewne rzeczy. Inaczej tacy jak AM będą najlepszymi ministrami.

  Ukłony
 • @Nibiru 21:44:39
  "a może mi się tylko tak wydaje."

  Nie tylko Tobie ;-(

  Zdrowia życzę.
 • @Repsol 22:57:41
  Emerytury dla WSI bez zmian, partyjniactwo i nagonka na Misiewicza.[Teraz można zadać sobie pytanie; dlaczego w tę akcję angażuje się cała wierchuszka PiS z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, Joachimem Brudzińskim i Mariuszem Kamińskim ma czele. Oczywiście, można twierdzić, że jest to ograniczanie wpływów frakcji Antoniego Macierewicza, który nie należy do „zakonu PC” czy ostudzenie ambicji tego polityka. Jednakże dorobek ministra, jego stosunek do lustracji i dekomunizacji, a także utrącenie ustawy dezubekizacyjnej przez Jarosława Kaczyńskiego dotyczącej środowiska byłego WSI są poważnymi przesłankami by myśleć, że komuś mocno zależy na tym, aby „dobra zmiana” pozostała tylko zmianą. Nie da się ukryć, że to minister Macierewicz daje najwięcej temu rządowi, przede wszystkim reformując armię i pilnując sprawy tragedii smoleńskiej. Czyżby kierownictwo PiS nie zgadzało się w tych sprawach z szefem MON? Dlaczego przywileje emerytalne byłych żołnierzy WSI nie zostaną zlikwidowane? Dlaczego prezydent Andrzej Duda i szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch tak martwią się powodami degradacji pułkownika Krzysztofa Duszy, który ma zarzuty kontaktów z rosyjskim wywiadem? Dlaczego nagonka prowadzona na Misiewicza ma miejsce tuż po ujawnieniu przez podkomisję MON materiałów o coraz bardziej prawdopodobnych wybuchach na pokładzie Tupolewa? Wszystkie te pytania pozostają na razie bez odpowiedzi, ale dzisiejsze działania kierownictwa PiS mogą bardzo niepokoić zwolenników głębokich reform i prawdziwej przebudowy państwa. ] http://mojezapiski.salon24.pl/771218,emerytury-dla-wsi-bez-zmian-partyjniactwo-i-nagonka-jeszcze-o-sprawie-misiewicza
 • @Repsol 22:57:41
  http://m.salon24.pl/6102c979e7eb08be3f7fee35dbf91ca4,750,0,0,0.jpg Kiedy przyjdą po Misiewicza...Kiedy 23 - letnia Maja Rostowska została doradcą w gabinecie politycznym ministra spraw zagranicznych, nie protestowaliście. Nie znaliście się przecież na polityce zagranicznej.


  Kiedy 23 - letni Ryszard Petru został doradcą najważniejszego ministra finansów ostatniego ćwierćwiecza, nie protestowaliście. Nie znaliście się przecież na finansach.


  Kiedy 28 - letni Tomasz Siemoniak został dyrektorem TVP1, nie protestowaliście. Nie znaliście się przecież na telewizji. Znaliście się na obsłudze pilota.


  Kiedy Joanna Mucha mianowała swojego osobistego fryzjera wicedyrektorem Centralnego Ośrodka Sportu, nie protestowaliście. Nie byliście przecież fryzjerami.


  Kiedy minister Bogdan Klich zatrudnił w założonym przez siebie instytucie własną żonę na stanowisku dyrektora, nie protestowaliście. Nie byliście przecież psychiatrami.


  Kiedy Rycho ze Zbychem umawiali się na cmentarzu po północy, nie protestowaliście. Nie byliście przecież hienami cmentarnymi.


  Kiedy koleżka premiera poszedł w energetykę jadrową z pensją 55 tysięcy - w kraju, w którym jądra rozbijać można co najwyżej na rowerze - nie protestowaliście. Nie znaliście się na tym. Nie mieliście przecież roweru.


  Zaprotestowaliście dopiero w momencie mianowania Misiewicza Misiewiczem, bo wówczas - dzięki pracy organicznej red. Michnika - znaliście się już na wszystkim.
  Byliście wybitnymi hodowcami koni i konstytucjonalistami, prawo kanoniczne mieliście w małym paluszku. Wiedzieliście, że nie je się kiełbasy z rusztu w Środę Popielcową. Było dla was oczywiste, że koty nie piją mleka, a wiewiórki umierają ogonami do góry. Byliście wybitnymi dendrologami i wybitnymi specjalistami od katastrof lotniczych, politologami i medioznawcami. Finanse i agencje ratingowe to wasz konik. Znajomość od podszewki wszystkich systemów oświatowych na świecie ? Och ! to betka. Itd, itd, itd. Opanowaliście tyle dziedzin, że w rezultacie zapomnieliście o co w tym wszystkim chodzi i przeciw czemu protestujecie.

  Oczywiście ta wyliczanka nie jet próbą obrony Misiewicza - ani argumentem typu " u was biją Murzynów " - w sprawie, która nie miała prawa się wydarzyć i którą uważam za naganną. Jest to jedynie próba pokazania hipokryzji tych, którzy dziś z gębami pełnymi pustych słów i frazesów prawią o standardach jakie powinny obowiązywać w nowoczesnym, demokratycznym państwie.

  Mam również nadzieję, że pastor Niemoeller wybaczy mi tę " pożyczkę " nieadekwatną do sytuacji i do opisu tej marności nad marnościami - opozycji totalnej. http://siukumbalala.salon24.pl/771231,kiedy-przyjda-po-misiewicza Ps...Bardzo trafne zestawienie.
  Na liniach lotniczych też się nie znali, tylko wtedy poddali się jednak refleksji :). Kiedy Marcin Plichta zakładał OLT Express, to pomni swojej niewiedzy, podjęli się tylko roli fizycznych i ciągnęli linę. Ale Bartoszewski to się już znał na lotnictwie, bo w Locie robił i on i syna wciągnął, rodzinnie było bardziej. Może rzeczywiście na wszystkim się znają, ale i tak dyżurny Petru ich pogrąży. Palnie coś o lanym wtorku albo o lanej Środzie, a wtedy profesor Magdalena z koleżankami aktywistkami zrobią mu taki Ciamajdan, że o Misiewiczu nawet trybuna opolska nic nie napomknie na ostatniej stronie.
 • @morgan 22:48:18
  "Nie interesuja mnie wlasciwie panskie przekonania polityczne, jednak koslawa polszczyzna to obciach ."

  Tak pana to razi, że zamiast myślnika postawiłem przecinek?
  Chce pan ośmieszyć temat i udowodnić, że to Polacy byli bolszewikami i mordowali Rosjan w Katyniu?
 • @Talbot 09:03:41
  Punktem granicznym, w której interesy Beaty Szydło stają się rozbieżne z interesami Macierewicza, jest podkładanie opinii publicznej Misiewicza na coraz to nowe funkcje, wskutek czego poparcie dla rządu spada.

  Odpowiedzialny polityk liczy się z opinią ludu, bo od niej zależy jego poparcie. Oczywiście dla dobra ludu nie może się jego wskazaniami kierować, ale musi je uwzględniać.

  I to jest chyba ten punkt, i Kaczyński to rozumie.
  Ciekawe, czy rozumie to też Beata Szydło.
  Niebawem chyba pojmie to.
 • Antoni Macierewicz - najlepszy minister w rządzie B. Szydło!
  Może autor wyjaśni na jakiej podstawie ocenia nadzwyczajne (na tle innych ministrów) działania i osiągnięcia AM? Czy to, że z uporem i przebiegłością psychopaty rujnuje polska armię? Czy może to, że buduje sobie przyboczne oddziały, na wypadek prawdopodobnego buntu społecznego? Czy może to, że omamił sporą część kierownictwa politycznego i wojskowego, swoimi destrukcyjnymi działaniami?
 • @s.r. 60 l. 10:15:44
  W sporze (Misiewicz - Macierewicz) - Kaczyński wszyscy wiedzą, że Misiewicz tutaj najmniej winny.

  Macierewicz przeca nie głupi, gdyby to był zwykły karierowicz, dawno przyciąłby karierę tego niedomagistra do poziomu licencjato-przeciętnej, jak to choćby z Poncyliuszem było.

  Z nieznanych nam względów Macierewicz się stawia Kaczyńskiemu. Pręży muskuły. Z nieznanych nam względów wśród "braci smoleńskiej" uprawiana przez AM "science fiction" wygrywa z polityką stania obiema nogami na twardym gruncie (racjonalne wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego "niczego nie wykluczamy, niczemu nie zakładamy). Z nieznanych nam względów dotychczas zdecydowanie katastroficzne wizje AM (zamach) były dla JK bliskie... wygodne?

  (Jak mawiał Kajko do Mirmiła: Nie dla Kokosza Lubawa... wymigując się z wojenki i pilnując żonę pryncypała, miast mieczem machać)
 • @@@!
  Misiewicz miał być okiem i uchem Macierewicza w "Zbrojeniówce" i po to tam został wysłany. Czosnyki oczywiście posądziły Macierewicza o gewałt, potem wznieciły tumult, a potem przy użyciu Axel-Springer i Onet-RASP wznieciły rejwach. Tu nie o Misiewicza chodzi (on jest tylko punktem nacisku), a o Macierewicza i Kaczyńskiego oraz uzyskanie odpowiedniej reakcji. Nikogo obcego czosnyki nie dopuszczą tam, prędzej zniszczą. Tak przewałki idą w miliony, i za dużo ludzi jest umoczonych żeby sprawa rozeszła się po kościach. Z czasem sprawa Misiewicza przycichnie, okaże się że "rewelacje" na jego temat to kaczka dziennikarska. A mendia z ironicznym uśmieszkiem wyjaśnią Misiewiczowi, że ta nagonka na niego to był tylko taki "szmonces" i że nic się nie stało. Radio Maryja popiera Macierewicza....ale w starciu z kim go popiera? W starciu z Jarosławem Kaczyńskim? Przewinęła mi się informacją, że nadzór nad PGZ, który miał MON ,ma dostać Morawiecki. To o kasę chodzi? Czemu J. Kaczyński tak stawia na Morawieckiego, nawet za cenę konfliktu wewnętrznego.
  Nie ogarniam tego ale wiem, że IIIRP się cieszy. Ja również zchodzę w głowę o co chodzi? Nie mogę tego pojąć, jak można dawać się skłócać i dzielić. Wszystko złe pochodzi od grzechu pierworodnego - pychy i nieposłuszeństwa. Proszę się opamiętać!.
 • Radio Maryja o sprawie Misiewicza: To nagonka na szefa MON
  Na łamach portalu Radia Maryja pojawiło się podsumowanie całego zamieszania wokół Bartłomieja Misiewicza. Redakcja nie ma wątpliwości, że „gigantyczna nagonka na Misiewicza” była w rzeczywistości bezpośrednim uderzeniem w samego Antoniego Macierewicza.

  Sam Misiewicz w środowisku Prawa i Sprawiedliwości znany jest już od wielu lat. To właśnie on współpracował z Antonim Macierewiczem i był osobiście zaangażowany w wyjaśnianie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Wraz z objęciem przez Antoniego Macierewicza teki ministra obrony, Misiewicz został szefem Gabinetu Politycznego oraz rzecznikiem prasowym resortu. W ocenie autorów materiału na łamach radiomaryja.pl Misiewicz „swoje obowiązki wykonywał sprawnie”.

  Okazuje się, że problemy zaczęły się, gdy Misiewicz na polecenie ministra Macierewicza miał przejąć od niesubordynowanego pułkownika Krzysztofa Duszy Centrum Eksperckiego ds. Kontrwywiadu NATO. O sprawie pisaliśmy wielokrotnie na łamach portalu niezalezna.pl informując, że w samym centrum dochodziło do licznych patologii, a płk Dusza pomimo odwołania nie chciał opuścić stanowiska.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Zbuntowany oficer SKW żali się Wyborczej. MON odpowiada: Stracił certyfikat

  Ministerstwo Obrony Narodowej odniosło się do medialnych doniesień o ponownym podjęciu przez prokuraturę na polecenie sądu postępowania w sprawie działań MON z listopada 2015 r. wobec bezprawnych zachowań byłych oficerów SKW: gen. Piotra Pytla i płk. Krzysztofa Duszy. Resort podał, że działania podjęte przez pełnomocnika ministra obrony narodowej – Bartłomieja Misiewicza były zgodnie z prawem. Sąd utrzymał decyzję prokuratury o umorzeniu śledztwa ws. przekroczenia uprawnień żołnierzy Żandarmerii Wojskowej, asystujących w działaniach prowadzonych wobec Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu Wojskowego NATO. Tym samym sąd potwierdził, że działania Bartłomieja Misiewicza były zgodne z prawem.
  Jak czytamy na łamach radiomaryja.pl to właśnie po akcji w CEK NATO Bartłomiej Misiewicz „stał się celem ataków liberalno-lewicowych mediów i totalnej opozycji”.

  „Rozpowszechniano o nim w przestrzeni publicznej wiele nieprawdziwych informacji – począwszy od zarzutów o korupcję polityczną związaną z załatwieniem stanowisk, a skończywszy na medialnych kłamstwach na temat jego rzekomych horrendalnych zarobków w Polskiej Grupie Zbrojeniowej” – informuje portal Radia Maryja.

  W opinii autorów materiału, nagonka na Misiewicza jest w rzeczywistością atakiem na samego Antoniego Macierewicza:

  „Nie da się ukryć, że nagonka na Bartłomieja Misiewicza to bezpośrednie uderzenie i podkopywanie zaufania Polaków do Antoniego Macierewicza. Całe zamieszanie odbywa się też w szczególnym czasie. Teraz bowiem zapadają najważniejsze decyzje dotyczące przyszłości polskiej armii. Chodzi m.in. o wielomiliardowe kontrakty na modernizację wojska. Warto postawić pytanie: czemu ma służyć ta prowokacja i odwracanie uwagi oraz kto za nią stoi?” - czytamy na łamach radiomaryja.pl. Ps..Nie samo pozbycie się z PiS Misiewicza(choć to dla niego krzywda) było błędem ale poddanie się nagonce medialnej samego prezydenta Dudy i prezesa Kaczyńskiego było grubym błędem, który będzie miał swoje konsekwencje w poparciu dla PiS. Już nie wspomnę o ministrze Macierewiczu, który został niesłusznie upokorzony. Ale wiem, że on dalej dla Polski będzie sumiennie pracował bo to człowiek honoru. J.Kaczyński ma tendencje do pochopnych działań. Taka decyzja kosztowała nas utratę władzy w 2007 roku. Dobrze,że premierem jest Beata Szydło. Po to Misiewicza zatrudniono w grupie zbrojeniowej , żeby ZŁODZIEJOM patrzył na PAZURY - zbieramy na akcje grupy.
  Chcieli obalić pana Macierewicza, a zniszczyli młodego człowieka! Opozycja za dużo manipuluje, a PiS tańczy jak im zagrają parchy POwskie.PO nie zaprzestanie POdchodów a PiS, trzęsie się na myśl, że te ustawiane do 2 dni sondaże mogą spadać! Wypisywanie "kocepałów" na temat walenia w Macierewicza, które jest oczywista oczywistością jest działalnością wielce prymitywną, nawet w wykonaniu Radia Maryja. Jedno jest niezaprzeczalnym faktem, że sprawę "Misiewicza" PiS rozegrał w sposób skandalicznie prostacki, dając do ręki różnym, za przeproszeniem (tfu) Kierwińskim, broń do ręki. Oni natomiast z orgazmem w oczach i nadzieją, że udało się z Misiewiczem, to napieprzamy dalej i żeby im to kością stanęło. Mało, że zgnoiliście człowieka, którego jak słyszałem w mediach, jedyną wina było pójście do dyskoteki (a może było coś jeszcze?). Ale za to to się należy nagana i koniec. W moim mniemaniu, należało Go bronić do upadłego, ale jakoś nikomu się nie chciało. Ta śmieszna "komisja" przypominająca za przeproszeniem komunistyczne sądy, wydająca wyrok w ciągu godziny. Powiem szczerze, że po Panu Brudzińskim i reszcie spodziewałem się czegoś więcej. Nie było nikogo kto wziął by Misiewicza w obronę. Jedynie min. Macierewicz swoim milczeniem wyraził dezaprobatę. Boję się, że ta sprawa odbije nam się uciążliwą czkawką, bo to jest wizerunkowa porażka, dużo gorsza niż ta z wyborem DT (27:1). I mam pytanie, czy scenariusz tej akcji nie był czasem pisany na obrzeżach PO. Najgorsze jest to, że Prezydent RP i PiS bierze aktywny w tym udział ...Terror poprawności politycznej wywoływany w celu wywołania III cywilizacyjnej WŚ specjalnie wprowadzany aby wywołać chaos, wojnę, nowy porządek świata, podzielić ludzi, jesteśmy na skraju III WŚ, barany idące na rzeż do której doprowadzają liberalno-lewicowe media usypiające naszą czujność co jest bardzo niebezpieczne. Znany polski muzyk Jerzy Grunwald po 40 latach pobytu w Szwecji wraca z rodziną do Polski, a z nim ucieka 5 szwedzkich rodzin ze swojego kraju. W Szwecji islamizacja już stała się faktem. Lewica wmawia wszystkim, że w Polsce jest faszyzm nie, nie ma faszyzmu w Polsce, jest demokracja, zmieńcie proszek do prania bo za bardzo wam wyprał mózgi. Fanatyzm poprawności politycznej to terror jaki opanował zachód. Szwedzi już uciekają ze Szwecji. Sytuacja w Europie jest bardzo poważna, tym razem nie z faszyzmem lecz z islamem. Cała Europa jest w tej chwili lewicowa. Wywiad ze znanym muzykiem Jerzym Grunwaldem który od 40 lat mieszka w Szwecji, był 10.kwietnia na 7 rocznicy. A minister Błaszczak bredzi coś o obozach dla imigrantów z Czarnego Lądu.
  Dania już zamyka swoje granice! A Polska otwiera? Aż mnie zamroczyło jak wysłuchałem wywiadu ministra Błaszczaka. W Polsce też zaczyna się terror poprawności politycznej jak na zachodzie? Polacy na pewno się z tym nie zgodzą. Popieram PiS od wielu lat.
  Dlatego mam prawo wypowiedzieć się na temat pana Misiewicza, a moje zdanie jest takie do prezydenta Andrzeja Dudy, pana Kaczyńskiego i pani Szydło. Zniszczyliście młodego człowieka. Jako partia PiS, nic nie zrobiliście w kierunku obrony tego człowieka, choć popełnił błędy, które Wy, też popełniacie. Prezes PiS jest zbyt nerwowy, w 2007r. popełnił też kardynalny błąd oddając swój rząd i skazał Polaków na 8-letnią okupację z rabunkiem przez zdrajców Polski z PO-PSL, SLD.
  Czy teraz popełni ten sam błąd, czy jest zastraszany? Pan Misiewicz był prawą ręką zaufaną Ministra MON, Pan A. Macierewicz ma prawo dobierać sobie pracowników, a totalna opozycja co robi? Nic, tylko szczuje i judzi, skarży do UE na Polaków, zdradza nasz kraj, to jest V kolumna prusko-ruska w Polsce, dlaczego więc PiS im ulega zamiast ich zdelegalizować? Całkiem niepojęte dla mnie, i nie tylko dla mnie.
  Kolejne złe decyzje spowodują wyjście Polaków na ulice w obronie ministra MON, będziemy bronić Ministra MON tak jak zawsze broniliśmy Prezesa PiS. Czy PiS zaczyna ulegać terrorowi poprawności politycznej wprowadzanej przez UE? Jesteśmy na skraju III WŚ, rząd PiS powinien zachowywać się odpowiedzialnie a nie ulegać miernotom i targowicy. Taka postawa doprowadzi do jeszcze większej eskalacji zła. Bandyci są bezkarni, i tak się czują. Oczywiście że to nagonka na prawdziwego a nie farbowanego patriotę którym jest Pan Macierewicz.
  Ot naraził się człowiek J.Owsiakowi i tyle. Niech zatem Bóg ma w swojej opiece moją Ojczyznę skoro ci co u władzy mają to w nosie....Nie wiem czy ten czas Wielkanocny, będziecie obchodzić z czystym sumieniem. Także myślę, że sprawa Smoleńska jest bliżej prawdy, niż nas informują- stąd ta próba rozwałki Macierewicza i PiS. jestem pewny, że w PiS-ie są krety. Nasz Jarosław też jakby bardziej rozemocjonowany... a i prezydent robi częściej groźną minę - oni wiedzą, że sprawa jest już na finiszu, krety kopią, a bandyci wznoszą wielki kwik i robią wszystko, żeby rozwalić nasz rząd.
 • Ktoś podszywał się pod Bartłomieja Misiewicza. Prokuratura wszczęła śledztwo
  Stołeczna policja, na polecenie warszawskiej prokuratury okręgowej, będzie sprawdzać, kto podszywał się na jednym z portali społecznościowych pod byłego rzecznika prasowego MON Bartłomieja Misiewicza i publikował w jego imieniu posty. Zawiadomienie w tej sprawie złożyło Ministerstwo Obrony Narodowej.

  Jak poinformował rzecznik prokuratury Michał Dziekański, dochodzenie w tej sprawie wszczęła prokuratura.

  Przekazaliśmy je do prowadzenia stołecznej policji. Prowadzone jest w sprawie podszywania się przez nieustaloną osobę pod pana Bartłomieja Misiewicza, poprzez utworzenie na portalu Facebook profilu na jego dane i publikowanie w jego imieniu i z wykorzystaniem jego wizerunku i danych osobowych, postów w celu wyrządzenia mu szkody osobistej

  – powiedział.

  Za taki czyn grozi do trzech lat więzienia.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Kompromitacja mediów. News o Misiewiczu w Elblągu powstał na podstawie jednego zdania

  W lutym tego roku minister obrony narodowej Antoni Macierewicz zawiadomił prokuraturę o działaniach „noszących znamiona przestępstwa” wobec Misiewicza – ówczesnego szefa gabinetu politycznego i rzecznika prasowego MON.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Kryminaliści vs MON. Kulisy nagonki na Bartłomieja Misiewicza

  Przestępstwa miały polegać m.in. na sfałszowaniu konta Bartłomieja Misiewicza na portalu społecznościowym i „realizowaniu działań prowokacyjnych, których celem było upowszechnianie fałszywych informacji na temat urzędnika MON”, a także na publicznym pomawianiu Misiewicza o działania przestępcze. Jak informował wtedy resort obrony, „minister zwrócił się także do służb specjalnych z wnioskiem o ustalenie osób i środowisk odpowiedzialnych za inicjowanie i popełnianie tych przestępstw”. Zawiadomienie trafiło najpierw do Żandarmerii Wojskowej, następnie do Prokuratury Krajowej i warszawskiej prokuratury okręgowej.
  Autor: płk Marek Nowicki Ps...Skoro pan minister Macierewicz zawiadomił prokuraturę o działaniach noszących znamiona przestępstwa na szkodę rzecznika MON pana Misiewicza to po co był potrzebny ten żałosny spektakl z Komisją władz PiS-u i pozbycie się tego człowieka przed ustaleniami prokuratury? A co do pana Misiewicza...ten człowiek mimo nie posiadania doktoratu po prostu mi zaimponował. Nie bronił się i sam odszedł wykazując więcej i rozsądku i kultury osobistej niż niektórzy profesorowie. Cieszę się, że temat Misiewicza nadal trwa. Nie udało się Opozycji zlikwidować tematu. Mam wrażenie, że byłe WSI z różnymi odnogami mści się na Misiewiczu a pośrednio również na Macierewiczu. Robią wszystko, żeby rozbić PiS i doprowadzić do utraty większości w Sejmie. Za kłamstwo i manipulacje w mediach redakcja lub konkretna osoba powinna zapłacić potężną karę finansową (miliony złotych) - sprawa sądowa w normalnych, obiektywnych sądach (z ławą przysięgłych, a nie z rozgrzanym do czerwoności sługą w todze) powinna odbywać się w trybie pilnym. Jakiekolwiek funkcje państwowe powinny piastować osoby, których przodkowie (minimum 3 pokolenia wstecz) nie zhańbili się wrogą (nie wspominając już o kryminalnym charakterze) aktywnością w stosunku do Polaków - szczególnie w latach 1939 - 2015!!! Ależ to jest jasne jak słońce, że tak jest, wszak to jest dla zaprzańców z układu okrągłostołowego jedyny sposób aby nie utracić wpływów i dalej wykorzystywać Polaków. Wystarczy nie mieć amnezji i przypomnieć sobie co układ robił kiedy obalał rząd pana premiera Jana Olszewskiego a potem kiedy doprowadził do obalenia rząd koalicyjny pana premiera Jarosława Kaczyńskiego. Najbardziej przykre to jest to, że kiedy zaczynamy się odbijać od dna to znów nas mogą udupić. Jakoś tak dziwnie się składa, że kiedy rządzą polscy patrioci to i gospodarka zaczyna się kręcić i deficyty są mniejsze i wtedy przychodzą oni i znów zaczyna się dołowanie. Czy prezydent Duda nie widzi, że podobnie jak Misiewicza potraktowano jego córkę w czasie kampanii prezydenckiej?
  Dlaczego Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński bezkrytycznie spełniają wszystkie zachciewajki żydoniemieckiej AGENTURY!? Zaczęła się bezwzględna walka o menedżerów pomiędzy koncernami Morawieckiego Juniora i Macierewicza.
 • Łajdaki odnieśli sukces: udupili pożytecznego chłopaka!
  Misiewicz popełnił przestępstwo nie posiadania doktoratu krajowej uczelni (co jest nowym warunkiem sine qua non sprawowania jakiejkolwiek funkcji państwowej). Żal mi tego młodego człowieka(który mógłby być moim wnukiem) ale odszedł z honorem na co nie stać niejednego z siwymi włosami i tytułem doktora czy nawet profesora. A jaki to budujący przykład dla jego rówieśników i młodszych... będą wiać z Polski gdzie się tylko da....
 • Ludwik Dorn – nowy autorytet Karnowskich do walki z Macierewiczem
  http://niezalezna.pl/97144-ludwik-dorn-nowy-autorytet-karnowskich-do-walki-z-macierewiczem Gdy Jarosław Kaczyński publicznie zwrócił uwagę Ludwikowi Dornowi, że nie powinien procesować się o obniżkę alimentów to Dorn stał się wrogiem prezesa PiS.
 • Aurorze. Misiewicz taranował WSIokow to go prześwietlili, pomacali słabe strony i medialnie zaatakowali!
  Uważałem, że pan prezes Jarosław Kaczyński był najlepszym
  strategiem na świecie, że nikt takiego nie ma jak my Polacy,
  ale jakże się myliłem. Panie prezesie Kaczyński, że pozwolił się pan tak ograć "WSI-okom" i "szwabskim mediom". Przecież im o to chodzi żeby nas rozwalić. Panie prezesie Kaczyński powinniśmy mieć bardzo dużo młodych osób takich jak Bartłomiej Misiewicz, to w mig posprzątaliby naszą Ukochaną Ojczyznę. To wszystko za wolno się dzieje, oni nas uduszą w tych swoich śmieciach do następnych wyborów, mam obawę, że nie zdążymy się uporać z tym brudem, że oni zrobią to przed nami i wszystko pójdzie na marne. Jeśli chodzi o pana Antoniego Macierewicza to nie mamy lepszego od niego ministra, jest najlepszy, choć nie po drodze jego rusofobia. Obawiam się jeszcze, że przez pana posunięcie stracimy sporo wyborców,
  oby nie. Czy Jarosław Kaczyński w ogóle jeszcze myśli o swoim bracie LECHU? Czy faktycznie chce wyjaśnić jak zginął? Chyba nie - jeśli pozbywa się Macierewicza.
  Odwołanie, a nawet "schowanie" Macierewicza będzie klęską wizerunkową PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Straci swój dotychczasowy "żelazny elektorat", a nowego nie zyska, bo zwyczajnie go nie ma. W PO elektoratu nie znajdzie, w byłych służbach PRL - też nie. Ci ludzie nienawidzą PiS i nie uwierzą w żadną wersję "soft", słusznie uznając ją za dowód słabości. Jeśli PiS może zyskać nowy elektorat to tylko spośród tych, którzy nie chodzą na wybory, i tylko poprzez radykalizm, i dzięki Macierewiczowi i Ziobro. Pan Jarosław Kaczyński często wybierał złych doradców jak Michał Kamiński-opój zwany "Misiem", gnom-Rogalski, prostak-Migalski czy ta idiotka dwojga nazwisk w czerwonym kubraczku. Jedną z nielicznych osób, która go nie zawiodła był Antoni Macierewicz. Za Macierewiczem pójdzie cały elektorat PiS, Kluby Gazety Polskiej i wszyscy katolicy (może za wyjątkiem Księdza Sowy i jego przyjaciół). Z prostego względu za Wojskiem Polskim pójdą wszyscy nie godzący się na ubeckie układy (gowinowskie) na uczelniach. Walczyli z magistrami Rzeplińskim, Stępniem, Gersdorf, etc..którzy tytuł dostali od PZPR a stanowiska od PO tytułując magistrów profesorami !!! Dla nas Polaków nie ma etatów. Więc pan prezydent musi przeprosić wszystkich, którzy wjechali szukać szansy na uzyskanie patentów. Jak nie to już nie jest prezydentem. W przemyśle i przy pieniądzach nie ma zmiłuj się bo musi być głupi Gowin i głupszy Gliński premieram, a młodzież na zmywaku. Sprawcą ale i ofiarą całego zamieszania jest prezes PiSu, który uprawia służalczą politykę wobec PO-sowieckiej targowicy, spełniając wszystkie życzenia i postulaty zdrajców z PO, Nowoczesnej czy PSLu. Jarosław Kaczyński to polityk, który w rzeczywistości boi się własnego cienia, ustawia swoją partię zawsze w roli pokutnika wedle której politycy PiSu rozmawiają z wrogami i szkodnikami państwa z pozycji kolan. Partii brakuje odwagi aby przeciwstawić się hegemonii UB-eckich i SB-eckich korporacji i korupcjogennych układów. Żadna afera NIErządu Tuska, Komorowskiego i Kopacz nie została do tej pory rozliczona. Ani jeden komunistyczny przestępca (nie mówiąc o tych z czuba przestępczej piramidy) nie wylądował do tej pory nawet w więzieniu, chociaż nad wieloma z nich powinno zawisnąć widmo kary znacznie surowszej. Nagonka targowicy na partię rządzącą osiąga ich cel. Przy pomocy antypolskich ośrodków masowej propagandy i społecznego zakłamania, zdrajcy państwa rozstawiają rządzących po kątach niczym dzieci w przedszkolu. Nasuwa się pytanie, czy tak słaba i uległa partia jak PiS jest w stanie stanowić o sile państwa? Osobiście mam duże wątpliwości i oby okrutnie nie skorygowały tego następne wybory. Podziwiam p. Macierewicza za jego wolę walki i odporność psychiczną, ile on już musiał przejść stale atakowany, najbardziej znienawidzony przez komuchów i lewicę i nadal trzyma poziom. To grupa POwska w PiS chce, a raczej chciałaby przejąć elektorat PO, odsunąć prezesa i powrócić do kolaboracji okrągłostołowej. W 2007 ujawnili się agenci Sikorski, Marcinkiewicz, Dorn itd. Kto teraz sabotuje ? Jedynym zaufanym człowiekiem w PiS jest Antoni Macierewicz i wszystkie zakonspirowane szuje szwabsko sowieckie chcą się go pozbyć, bo to natychmiast doprowadzi do końca PiS. Aczkolwiek nie mam informacji "z pierwszej ręki", ale z oddali wygląda na to, że obydwaj panowie - Antoni i Bartłomiej- "puknęli" przewerbowanego na stronę "naszych sojuszników" agenciaka. Pasują do tej roli, zarówno tow. Dusza, jak i tow. Pytel, a może ktoś jeszcze? Jeśli dokonali tego z premedytacją, to fajnie, jeśli zaś przypadkowo, to gorzej. Tak czy inaczej trzeba adekwatnie do sytuacji zdecydowanie bronić obydwu. Ten sąd partyjny, z natychmiastowym wyrokiem, potwierdza moje przypuszczenia o presji bardzo wpływowej strony naszej rzeczywistości.
 • Jan Olszewski: W Polsce obserwujemy działania agentury wpływu
  Pan minister (Antoni Macierewicz – przyp. red.) pełni niezwykle ważną funkcję z punktu widzenia polityki obronnej, więc teraz uaktywniła się agentury wpływu. Myślę oczywiście o rosyjskiej agenturze wpływu, która nadal ma w Polsce silne przełożenia – podkreśla w rozmowie z Dorotą Kanią premier Jan Olszewski.

  Sukcesowi szczytu NATO w Warszawie i obecności wojsk Sojuszu w Polsce towarzyszą nieustanne ataki na ministra obrony. Gdzie leży ich przyczyna?
  Odbieram te ataki jako rzecz naturalną. Pan minister pełni niezwykle ważną funkcję z punktu widzenia polityki obronnej, więc teraz uaktywniła się agentury wpływu. Myślę oczywiście o rosyjskiej agenturze wpływu, która nadal ma w Polsce silne przełożenia. Rosja będzie robiła wszystko, co tylko jest możliwe, żeby jego działania pokrzyżować.

  W chórze krytyków jest także opozycja.
  Mamy do czynienia z tak zwaną totalną opozycją. Zawsze w propagandzie radzieckiej, a teraz rosyjskiej, są ludzie, którzy odgrywają rolę pożytecznych idiotów. W sytuacji politycznej, która się teraz w Polsce wytworzyła, niestety te działania są naturalne. Niezależnie od wszystkiego, zadania, które wykonuje minister Macierewicz, muszą być wykonane. Myślę, że wszyscy w rządzie i we władzach PiS- u doskonale sobie zdają sprawę.

  Jak pan ocenia wydarzenia związane z Bartłomiejem Misiewiczem?
  Patrzę na tę sprawę z pewnym żalem, ponieważ obawiam się, że może na tym stracić cała prawica. Wszystko wyglądało na to, że cała akcja była starannie zaplanowana – nie sądzę, by to było spontaniczne. Sprawa stała się sprawą publiczną, a później sprawą partyjną i jest to najgorszy sposób załatwienia. Bartłomiej Misiewicz odszedł z polityki i sprawa powinna się zakończyć.

  Cała rozmowa z premierem Janem Olszewskim w jutrzejszym – świątecznym – wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”.
  Autor: Dorota Kania http://niezalezna.pl/97161-jan-olszewski-w-polsce-obserwujemy-dzialania-agentury-wplywu
 • Lisiewicz: Antoni Macierewicz to najlepszy minister w rządzie PiS
  Amerykańskie wojska w Polsce, wykorzystanie energii młodych patriotów do utworzenia Obrony Terytorialnej, pozbycie się z wojska ludzi WSI i starych „trepów” z komuny oraz awansowanie 30-40-letnich profesjonalistów, najlepsi ludzie na czele wywiadu i kontrwywiadu wojskowego – w rządzie premier Beaty Szydło trudno byłoby znaleźć ministra który mógłby pochwalić się porównywalnym dorobkiem – pisze dla portalu Niezalezna.pl Piotr Lisiewicz.

  To charakterystyczne, że krytycy Antoniego Macierewicza unikają jak ognia rzeczowej dyskusji nad jego działaniami w MON. Jeśli gdziekolwiek jego konkretne posunięcia są krytykowane, to w mediach dla lemingów, w których częstym gościem bywa Marek Dukaczewski. To tam np. pozbycie się generałów z WSI czy LWP jest rozbrajaniem armii.

  Jedyne, na co stać przeciwników Antoniego Macierewicza z tygodników, które zaczęły naśladować radykalizm „Gazety Polskiej”, gdy wyczuły, że nasz obóz może wygrać, to sklecenie dwóch mało składnych zdań, że Macierewicz ma zły wizerunek.

  Czekam niecierpliwie na jakiś artykuł mediów braci Karnowskich o tym, że Macierewicz zrobił coś źle w sprawie amerykańskich wojsk, Obrony Terytorialnej, zakupów broni czy zmian w generalicji. Może chociaż jeden mały argumencik? Wiemy, że go nie będzie. Choćby dlatego, że każdy taki argument byłby kopiuj-wklej z Dukaczewskiego i jego przyjaciół.

  Kto śledzi historię III RP nie od dziś wie, że gdyby zamiast Macierewicza ministerstwo objął kto inny – np. przymierzany do niego medialnie Jarosław Gowin – tych kluczowych zmian by nie było. Wyobrażają sobie Państwo Gowina, który szefem kontrwywiadu mianuje Piotra Bączka – byłego członka komisji weryfikacyjnej WSI, a szefem wywiadu gen. Andrzej Kowalskiego – autora książki „Rosyjski sztylet. Działalność wywiadu nielegalnego”?

  „Prawicowym” krytykom Macierewicza pozostaje więc mantra o tym, że Macierewicz szkodzi PiS wizerunkowo. Prywatnie dopowiadają – po cichu, by nie narazić się prezesowi – „tak jak zajmowanie się Smoleńskiem”.

  Otóż odpowiadam: fakty świadczą o tym, że zupełnie NIE SZKODZI. Jest w rządzie Beaty Szydło od początku, przez cały czas przeprowadza głębokie zmiany, ciągle jest atakowany w TVN, a sondaże ani drgną. A jeśli czasem na tydzień czy dwa spadają, to akurat z innych powodów, jak ostatnia historia z wyborem Tuska w Radzie Europejskiej.

  Siła medialnych ataków na Macierewicza jest wprost proporcjonalna do ilości dobrych rzeczy, które robi. Ostatnia ich fala wiązała się z odejściami z wojska najstarszych generałów, dokładnie tych, którzy doprowadzili na przełomie lat 80. i 90. do stanu totalnej degeneracji, znanego z filmów „Kroll” czy „Samowolka”. Tak się stało, że niektórzy wyrzucani to koledzy panów z WSI, którzy zakładali w III RP media. Oraz dysponowali silną agenturą wpływu w różnych innych sferach. Stąd owa fala.

  Ale także ta fala ataków nie odniosłaby żadnego skutku, gdyby nasz obóz zachowywał się tak jak wcześniej, czyli jak monolit, zaprawiona w bojach drużyna, na której nie robią wrażenia ani gromy w mediach, ani wyssane z palca sondaże, ani umizgi wroga do niektórych z nas.

  Jednym słowem – dopóki po naszej stronie koniunkturalni ślizgacze korzystali z okazji, aby milczeć, Macierewicz był najbardziej pożytecznym ministrem w przeprowadzaniu zmian, a zupełnie nieszkodliwym wizerunkowo.

  Zaś skutkiem uaktywnienia się ślizgaczy jest utrudnianie Macierewiczowi dekomunizacji i odbudowy armii, a jednocześnie rozpoczynanie procesu erozji obozu niepodległościowego. Jednym słowem teksty zastępcy redaktora naczelnego „W Sieci” Piotra Skwiecińskiego robią Polsce więcej szkody, niż wszystkie nudne materiały o strasznym Macierewiczu w TVN. Przypomnijmy, że wielce zadowolony z siebie Skwieciński napisał: „w wypadku PiS dla odwrócenia sondażowej dekoniunktury żadne, nawet najdalej idące i najboleśniejsze ograniczenie programowe, żadna, nawet najdalej idąca i najboleśniejsza korekta personalna, nie byłaby ofiarą przesadnie wielką”.

  I jeszcze jedno. Nie istnieją w demokracji partie, w których nie byłoby ambicjonalnych rywalizacji między politykami. To normalne. Ale kiedy ta sama polityczna grupa próbuje docierać do „ucha prezesa” z lamentami nad tym, jak bardzo wizerunek Macierewicza szkodzi, a jednocześnie poprzez kontakty medialne swoich sławnych spin-doktorów stara się jak może, by ten wizerunek popsuć jeszcze bardziej, a także blokować próby jego poprawienia w mediach publicznych, to już normalnie nie jest. A rozpowszechnianie w tym samym czasie w innych mediach wygodnej dla siebie bredni o wojnie Kaczyński-Macierewicz jest przekroczeniem wszelkich granic. Uprasza się więc także „naszych” ślizgaczy, by powrócili do cichej konsumpcji przywilejów władzy, co jest ich główną specjalnością. I nie denerwowali nas, pisowskiego ludu, który był tu, zanim ich olśniło i zradykalizowało czy nawróciło po licznych dezercjach. Bo to się dla nikogo dobrze nie skończy. Ps...Brawo Panie Piotrze !! Bardzo trafny artykuł. Dokładnie tak jest jak Pan napisał. Zgadzam się całkowicie, mało tego wyrażę swoja opinię dlaczego tak się dzieje.
  Winą za to wszystko ponosi zła i nieudolna reforma medialna, bo zamiast wywalić wszystkich z TVP na zbity pysk i od nowa zrobić prawdziwą telewizję, wstawili na Prezesa tej instytucji politycznego nieudacznika,który klajstruje badziewiem czas antenowy i to się ludziom nie podoba.
  Jedyny program to "W tyle wizji", który na luzie można oglądać.
  Gdzie zamiast tych tureckich seriali powinien być program militarny złożony ze znawców tematyki militariów by w prosty sposób wytłumaczyć ludziom co i jak zaczynając od geopolityki kończąc na nowinkach technologicznych i gdzie byliśmy a dokąd zmierzamy itd.
  Bracia Karnowscy panoszą się po wszystkich kanałach i jak prorocy świata wieszczą przyszłość jako znawcy od wszystkiego.
  Zamiast umocnić zniszczyliście Republikę zabierając z niej ludzi do Radia i TV.
  Sam Rachoń został ubezwłasnowolniony i minęła 20 jest już tak mdła, że nie idzie tego oglądać. Żaden temat nie jest skończony 10 min. kłótnia polityków, 15 min. niby specjalistów i to wszystko.
  Gdzie jest jakaś poważna dyskusja na temat polityki Trumpa!!
  Później zdziwienie, że wiadomości są propagandą PiSowską, jak oni nawet nie wiedzą jak to pokazać, więc lepiej nic nie mówić. TVN24 pokazany odwrotnie tak jak dziś o lapsusie Berczyńskiego nic.
  Macierewicz to jedyny minister który jest w stanie załatwić Atom dla Polski. PiS nie broni swoich, a jeśli zmienią najlepszego ministra jakiego mają to PiS przegra następne wybory. Na akcję TVN Misiewicze powinna być akcja Gronkiewicze i chcę zobaczyć wreszcie jak w kajdankach prowadzą za kraty tych zdrajców Ojczyzny po kolei jednego za drugim. Czy wy na tej prawej stronie chcecie by ta targowica wróciła do władzy??? Opamiętajcie się i zacznijcie wreszcie kończyć to dziadostwo argumentami i prawdą !!! Antoni Macierewicz jawi się polskim patriotom faktycznie jako najlepszy minister rządu Premier Beaty Szydło. Atak na niego był do przewidzenia w momencie, w którym minister Macierewicz broniąc Polskiej Racji Stanu unieważnił wynik przetargu w ramach którego były rząd "zdrajców Narodu" ustawił przetarg na helikoptery Caracal jako jedyne "właściwe" dla Wojska Polskiego, a Bronisław Komorowski ogłosił to publicznie w przeddzień wyborów prezydenckich AD 2015 . W tenże sposób minister Macierewicz uchronił Społeczeństwo Rzeczpospolitej przed rozkradzeniem 16 miliardów PLN, które miały być przeznaczone na zakup tychże maszyn. Minister Macierewicz wykazał się wówczas olbrzymią odwagą cywilna, bowiem miał świadomość, iż pozbawił grupy lobbystów z Airbus Helicopters powiązane z Komorowskim, Tuskiem i Siemoniakiem wpływu na jego wynik, gdzie już liczono w jakiej wysokości wziątki z tytułu tegoż kontraktu zasilą lewe kasy "ukrytych kadrowców " starego systemu rodem z WSI. Jako obserwator sceny politycznej też tak uważam! Macierewicz to znakomity minister! Pracowity i oddany Polsce i Polakom! Dlatego tak agresywnie zwalczany!!!! A wszelkie te manipulacje mediów takich i owakich z Karnowsiami włącznie mają służyć oczywiście dobru PiSu. To z troski o PiS i prezesa te "dobre rady" panów Karnowskich und Skwiecińskich. Te podpowiedzi co do pilnej "rekonstrukcji rządu" bo notowania w Rzepie spadły, oj spadły, więc szybko wykonać jakieś rozpaczliwe ruchy, żeby było widać, że PiS i rząd w rozsypce. Że należy wzmóc nagonkę i ataki, a może coś się ugra. Szukać co kto ma do powiedzenia, a to Dorn, a to jakaś Janda, a Kierwiński, a jeszcze inne truchło polityczne, może Szoruj-Wielguś...Moim zdaniem dużą rolę w tym konflikcie odgrywa PAD i szef BBN Soloch z otoczeniem (w którym są ludzie po szkołach wojskowych ZSRR). Próbują oni wpływać na kierunek rozwoju armii, a co za tym idzie na inwestycje – zakupy sprzętu. W ciągu swojej kadencji AM skutecznie czyści wojsko i firmy zbrojeniowe ze starych układów (biznesów). MON ma w planach podpisanie kilku dużych kontraktów zbrojeniowych (np. system Patriot, samoloty, śmigłowce, okręty podwodne itp.), w sumie na kilkadziesiąt miliardów złotych. Podpisanie tych umów zablokuje (ukierunkuje) wydatki MON na wiele lat do przodu – przy rocznych wydatkach 9 miliardów. Nawet przy przegranych wyborach nie będzie można tego za bardzo zmienić (nie wierzę że ktoś spróbuje zerwać kontrakty z amerykanami: a) polityka, b) odszkodowania). Uniemożliwi to prowadzenie biznesów w starym stylu (procentowe wziątki przy podpisywaniu kontraktów itp.). I stąd ten pośpiech aby usunąć A. Macierewicza. Z tego co „słychać” w Internecie, w PiSie jest sporo ludzi którzy do tego dążą. Szkoda że PiS tańczy jak mu media zagrają. Przy tej okazji wyszło jak marnej jakości ludźmi są tzw. „nasi” dziennikarze z w.polityce czy TVP Info. Pamiętacie, jak Macierewicz powiedział w Radiu Maryja, że większość szefów MSZ po 1989 roku to byli ruscy agenci, a Kaczyński go wtedy wywalił? Polecam też obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?...
  Panie prezesie Kaczyński! Ja głosowałem na PiS tylko dlatego, że w jego szeregach był pan Macierewicz i jego ludzie, tzn. pan Kownacki, pan Misiewicz i inni. Jestem za mocną Polską i niech Pan nie da się ogrywać przez WSI i inne bestialskie organizacje!

  I jeszcze jedno dlaczego nie pisze się, że Caritas sprowadza do Polski islamistów pod płaszczykiem lewackiej części kościoła. Kogo się boicie. Sam wpłacałem 1% na tą instytucje a tu się okazuje że to koń trojański który działa wbrew Rządowi tak jak ci POpaprani prezydenci miast. Kto to ma za was zrobić, przecież uczciwi księża się boją Papieża. Terlikowski się boi, że się narazi kościołowi więc jakaś zmowa milczenia jest bo nie ma kto powiedzieć prawdy.
 • @Talbot 18:22:26
  Talbot, czy ty się na głowę z c....m nie pomieniałeś? Nie lubię nikomu ubliżać, ale twoje wypowiedzi są nie tylko głupie, prowokacyjnie chasbarskie i prymitywne.
 • @Jasiek 21:30:45
  "Gwałtami czerwonoarmiejców w Oświęcimiu jakoś się Pani za bardzo nie przejęła..."
  Nie gniewaj się, myślałem, że potrafisz samodzielnie myśleć.
  Życzę zdrowia i rozszerzenia horyzontów.
  Mimo to lubię Ciebie czytać.
 • Panie Krzysztofie.
  Pozdrawiam i Wesołych i Zdrowych Świąt Wielkiej Nocy Życzę Tobie i Wszystkim komentatorom i blogerom.
 • @Vinto 22:17:18
  "Życzę zdrowia i rozszerzenia horyzontów."

  Życzenia oczywiście po tysiąckroć odwzajemniam :-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej