Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

J. Międlar zatrzymany w UK-nowy komunistyczny totalitaryzm!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takie właśnie są skutki lewacko-demoliberalnej "politpoprawności" lansowanej przez komunistyczne elity UE z odurzonego LSD i marihuaną, zdegenerowanego pokolenia '68.

Informację powziąłem od szefowej portalu Blogmedia24.pl - Maryli [1], która wskazała na jej źródło w postaci portalu dzienniknarodowy.pl [2].

Uznałem, że wskazanym jest nagłośnienie tej informacji a jako, że mogę jako bloger uczynić to na moim blogu, więc to czynię przedstawiając w całości jej treść:

-------------

"PILNE! Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku London Stansted. Jest przesłuchiwany".Opublikowano: 25 lutego 2017 10:55:30

""Zgodnie z informacjami, które uzyskaliśmy od red. Piotra Szlachtowicza ze współpracującego z "Dziennikiem Narodowym" portalu polonijnego "Nowy Polski Show" (thenowypolskishow.co.uk), podążający na jutrzejsze obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w Slough pod Londynem Jacek Międlar został zatrzymany przez służby graniczne i policję na lotnisku Stansted w Wielkiej Brytanii. Policja brytyjska ma zarzucać Międlarowi ... chęć wygłoszenia przemówienia "nawołującego do nienawiści" podczas demonstracji Britain First, na która został zaproszony dzisiaj.

J. Międlar, który obecnie pracuje dla tygodnika "Polska Niepodległa" ma reprezentować go na obchodach, które po raz drugi z rzędu organizują oddziały "PN". Oprócz niego gośćmi imprezy mają być również Tadeusz Płużański i Leszek Żebrowski. Żebrowski dopiero co został ofiarą nagonki przeprowadzonej przeciwko niemu w Norwegii. W jej wyniku tamtejsze katolickie parafie otrzymały zakaz organizowania "ekstremistycznych spotkań politycznych".

PILNE! Jacek Międlar zatrzymany na lotnisku London Stansted. Jest przesłuchiwany

Kampanię nienawiści w Wielkiej Brytanii skierowana przeciwko Żebrowskiemu i Międlarowi rozpętały m.in. portal "antyfaszystowski" Hope Not Hate, Antifa i komunistyczne stowarzyszenie Radical Socialists. Od organizatorów obchodów w Slough, których zasadniczym elementem jest Bieg Tropem Wilczym dowiedzieliśmy się iż organizująca Bieg Fundacja "Wolność i Demokracja" wydała oświadczenie pod wpływem .... komunistów z Radical Socialists oraz "Gazety Wyborczej"! Do tej sprawy powrócimy po weekendzie.

Oświadczenie Fundacji "Wolność i Demokracja" 

Red. Szlachtowicz udał się do służb imigracyjnych wspierać Międlara. Naczelny thenowypolskishow.co.uk pracował kiedyś na lotnisku i zna procedury i nie daje się łatwo zbyć.

Nie wiemy jeszcze, czy na miejsce udało się dotrzeć Leszkowi Żebrowskiemu i Tadeuszowi Płużańskiemu. O losie całej trójki będziemy informować na bieżąco, gdy dowiemy się czegoś więcej. Do Wielkiej Brytanii dolatuje również Krzysztof Dzierżanowski z redakcji "Dziennika Narodowego".

"Dziennik Narodowy" jest jednym z patronów medialnych obchodów ku czci Wyklętych w Slough

UWAGA! Kolejne informacje na ten temat:

Podejrzewam, że Brytyjczycy cofną Międlara do Polski. To samo może stać się z Żebrowskim [2]

------------------------------------------------

Takie właśnie są skutki lewacko-demoliberalnej "politpoprawności" lansowanej przez komunistyczne elity UE z odurzonego LSD i marihuaną, zdegenerowanego pokolenia '68. Oskarżają oni o mowę nienawiści innych, choć to właśnie oni są w niej mistrzami. Totalitaryzm komunistyczny zawsze jest taki sam, niezależnie czy jest to komunizm wojenny, czy komunizm w sferze ducha, mentalności, wychowania, kultury, propagandy, kształtowania odpowiedniego myślenia. Ten "nowy etap" totalitarnego komunizmu kulturowego opartego na ideach Szkoły Frankfurckiej i komunisty A. Gramsciego jest jeszcze gorszą jego formą niż komunizm wojenny, bowiem niszczy całe narody, niszczy ich fundament istnienia, niszczy wolność we wszystkich jej obszarach... a my narzekaliśmy na cenzurę w czasach komunizmu wojennego :)

[1] http://www.blogmedia24.pl/node/77035

[2] http://www.dzienniknarodowy.pl/5725/pilne-jacek-miedlar-zatrzymany-na-lotnisku-london-/

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • @Netwalker 15:51:13
  Zmaterializowanie wszystkich dziedzin życia cywilizacji zachodniej, nieustanna pogoń za dobrobytem, sławą i karierą sprawiły, że ludzie stracili zdolność krytycznego myślenia, zadawania pytań o skutek i przyczynę, o istotę życia, o nasze istnienie. No i mamy to co mamy.
 • @Netwalker 18:37:41
  Masz rację. Wydaje mi się, że te "niezależne" media używają jakiś nowych technik oddziaływania. Wcześniej tego nie było. A "to" zmienia ludzi i tracą zdrowy rozsądek.
 • @leoparda 20:14:33
  To się nazywa narracja rzeczywistości przez prawo i jest najgorszą zarazą w historii ludzkości.

  To dopiero widać jak się popatrzy na świat ich oczami, tj. bez dawania się czarować szczegółami (diabeł siedzi w szczegfółach).

  Oni sobie mogą co tylko chcą "prawnie" uchwalić, przez "demokratycznie wybrane władze, albo przez "wolne" media nadające na rynek publiczny ogłosić, czy przez "niezależne" sądy poprzeć i obronić, a w razie czego przez tajne "służby" wymusić cokolwiek się "elitarnie" uzurpuje, czy uroi w głowach "konglomeratu zbrodni" zwanego po polsku: "pancerna brzoza , sędzia Tuleja i seryjny samobójca".

  Rzecz w tym, że w swoich zbrodniach, rabunkach, bestialstwach i wynaturzeniach, a przy tym wzajemnych hakach na siebie doszli już tak daleko, że są "w lejku" z którego nie są w stanie się wydobyć. Uciec też "nie mogą", bo musieliby zostawić co nagrabili - taaakie dobra.
  Widzą, że cokolwiek nie zrobią to zginą. Boją się, ale dalej broją. I szkodzić wciąż mogą - tylko że im bardziej szkodzą nam, to tym bardziej szkodzą sobie.
  Tą sytuację lejka opisuje krzywa wykładnicza, gdzie wykładnik już dawno przekroczył jedynkę, która oznaczała dla nich granicę umożliwiającą swobodny powrót, aby móc naprawić co zepsute i dalej żyć normalnie. Teraz więc niewielki wzrost wykładnika, który tu oznacza naszą krzywdę już musi oznaczać ich wielką krzywdę. Nas okradają na tysiące, ale sami tracą miliony, bo produkcja staje.

  Zamiast oddać co nie ich i jakoś się próbują wyplątać oni już się nerwowo miotają zagrzebując się coraz głębiej. Mogą znów nas rąbnąć na tysiące, tylko że w następnym kroku to już kosztuje miliardy.
  W tej sytuacji jako patologia atakują normalnych, aby nie było tych, co zajmą ich miejsce. I to samo. Im więcej normalnych zniszczą, tym mniej jest zdolnych do wydajnej i twórczej pracy - a więc znowu tracą.

  Księdzu Międlarowi krzywdy nie zrobią - to osoba publiczna i ich koszty byłyby dla nich może już zabójcze.
  Chyba już wiedzą co znaczy krew męczenników.
 • Znakomita interwencja brytyjskich służb
  Nie wpuszczono do kraju polskiego "nazisty", ale kwiatami powitano arabskich gości z maczetami.
 • @Husky 22:40:58/ wspolny mianownik
  .
  W tym incydencie ujawnila sie zbieznosc interesow "antyunijnej" Anglii z interesami polskiej lewicy i polskiego kosciola katolickiego!
 • @miarka 21:59:51
  .
  Czyz nie jest tak, ze dobro zlem, a zlo dobrem sie staje?
 • @Czartoryski 00:35:38
  "W tym incydencie ujawnila sie zbieznosc interesow "antyunijnej" Anglii z interesami polskiej lewicy i polskiego kosciola katolickiego!"

  Gazeta Wyborcza to nie polska lewica, a polskie lewacjwo. a lewactwo to przede wszystkim ideologia szowinistyczna łącząca faszyzm i satanizm.

  Podobnie nie chodzi tu o żadne interesy polskiego Kościoła Katolickiego, a jego wrogów wewnętrznych masońskiego i żydokomunistycznego rodowodu.
 • @Czartoryski 01:00:40
  "Czyz nie jest tak, ze dobro zlem, a zlo dobrem sie staje?"

  I tak i nie. Nie dam rady zwięźle odpowiedzieć - zaraz przygotuję notkę (mam nadzieję, że będzie zwięzła jak na notkę :-))
 • NIEWIARYGODNE !!!
  http://thenowypolskishow.co.uk/przesluchania-agenci-kpili-naszych-barw-narodowych-j-miedlar-opowiada-o-deportacji-uk
 • @Netwalker 15:51:13
  tolerancja represywna

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej