Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 1881 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Do kierowcy Seicento - Pan żyje!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podziękowania za niemal nowe życie!

Z braku czasu znów (1) tylko kilka słów...

Jeżeli bym był tym młodym kierowcą Seicento, który spowodował wypadek Pani premier w Oświęcimiu to pierwsze, co bym zrobił to prywatnie i publicznie podziękowałbym kierowcy BOR za uratowanie mi życia. Cieszyłbym się po prostu, że żyję i dalej mogę oglądać świat, przebywać z rodziną i planować swoją przyszłość. A ponadto - nawet gdybym był niewierzący - to dziękowałbym Panu Bogu oraz św. Krzysztofowi za to moje niemal nowe życie i w tej modlitwie również polecałbym Bogu owego BOR-owca.

Bo wszystko przecież mogło wyglądać inaczej i gdyby ów kierowca BOR nie postąpił tak jak postąpił to niestety dziś zamiast być perfidnie wykorzystywanym przez "totalną opozycję" jako człowiek żyjący, byłby Pan tak samo wykorzystywany, ale nad swoim grobem. A Pan żyje!

Ku refleksji...

Pozdrawiam

(1) Wczoraj też bardzo krótko napisałem tekst pt.: "Do zwolenników "totalniaków" - Człowiek to brzmi dumnie", który brzmiał tak:

"Jeżeli bym był wyborcą PO, .N, PSL oraz zwolennikiem KOD czy jakiś tam ORz i uważałbym się za człowieka sensu largo - czyli posiadającego umysł i zdolność logicznego oraz abstrakcyjnego myślenia, posiadającego serce/ducha zdolnego do odczuwania emocji i współodczuwania (empatii), posiadającego jakieś aksjologiczne wartości i zasady postępowania, posiadającego ludzką umiejętność odróżniania dobra od zła... to - w obliczu zachowania liderów "totalnej opozycji" wobec okoliczności wypadku premier B. Szydło - przestałbym być ich wyborcą oraz zwolennikiem i ze wstydem spojrzałbym w lustro i rzekł: "ale ze mnie idiota i głupiec oraz strasznie naiwny człowiek". No właśnie człowiek... więc wtedy wróciłbym do człowieczeństwa, bo człowiek to brzmi dumnie! Ku refleksji...".

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Autor
  od lat nie jestem niczyim wyborcą, nie daję się omamiać Szatanowi -;))))))
 • @@
  Jesteś kolego kompletnym ignorantem z klapami na oczach .

  Skąd ty tak dobrze wiesz jak to wszystko się wydarzyło, trochę pokory .
  Tacy jak ty grali pierwsze skrzypce w świętej inkwizycji .
  spójrz w lustro ..i powtórz to co napisałeś ...

  "ale ze mnie idiota i głupiec oraz strasznie naiwny człowiek". No właśnie człowiek... więc wtedy wróciłbym do człowieczeństwa, bo człowiek to brzmi dumnie! Ku refleksji...".

  pomyśl o prezesie i jego słowach..

  ,,Potrzebne są zmiany w naszym życiu publicznym. Jeżeli mamy dzisiaj do czynienia z czymś w rodzaju apoteozy młodego człowieka (Apoteoza (gr. apotheosis – ubóstwienie) , który doprowadził do tego wypadku, to znaczy, że jest już bardzo źle.,,

  Jak na razie niema orzeczenia sądu o winie więc nie pitol .
  To że system się broni i ściemnia jest rzeczą naturalną , a wasze kwiki są tu nie na miejscu .
 • @fabi 16:14:09
  Wywalić ten rząd PIS-u na bruk i to jeszcze dziś,jeszcze dziś,jeszcze dziś.!!!!
  Natychmiast,
  inaczej będzie tragedia.
  Wywalić,wywalić,wywalić.
  NATYCHMIAST !!!!!!!!!!!!!!
 • @Husky 16:21:51
  Nie histeryzuj ..nigdzie nie napisałem że rząd PIS-u jest zły.

  Wygrali wybory i mają prawo rządzić , bo tak stanowi prawo , mając większość w parlamencie mogą wiele zmienić . Zadne tańce tz. opozycji nie w stanie przeszkodzić. Twoja i moja opinia jest tu nic nie znacząca .
  Ale nie oto tu idzie spór.. chodzi o fałszywe spojrzenie na wiele spraw w tym o wypadku premier . Na siłę to się upolitycznia a jest to wynikiem dokonywanych matactw . Coś z formacją PIS jest nie tak ...bo Opatrzność przestała nad nią czuwać i daje znaki .
  Masz swoją opcję polityczna i się z nią identyfikujesz , to nie grzech . Ja się z żadną nie identyfikuje , bo ich wspólnym celem jest koryto i partykularne interesy . Do tego niewidzialna ręka ...
 • @Husky 16:21:51
  Nie tak szybko, nie bądź w takiej gorącej wodzie kompany. Żydzi szli przez pustynię przez 40 lat, by nowe myślenie powstało. Miejmy nadzieję, że Polakom starczy 4 lata. Chyba, że Kaczyński ponownie po 2 latach powie, nie potrafię i odda władzę. Wtedy pójdziemy do wyborów, znowu jednych poprzemy innych na taczki wyślemy. Choć biorąc pod uwagę to co się dzieje na drogach, bezpieczniej dla Polaków byłoby, gdyby nasze VIP taczkami jeździły.
 • @@@!
  Swoją cegiełkę do obalenia własnej narracji dorzuciła też sama TVN24 publikując kolejny film z kamery przemysłowej umieszczonej tuż przed miejscem zdarzenia, pokazujący, że kolumna BOR nie jechała ani szybko, ani zbyt rozciągnięta. Trudno zatem podważać wiarygodność tego, jak zdarzenie relacjonują funkcjonariusze BOR. Dotarliśmy do zeznań kilku z nich, złożonych w ramach wewnętrznego postępowania w Biurze.

  Po tym, jak obok seicento przejechał samochód ochronny S1, zauważyłem, jak ten fiat gwałtownie rusza i skręca w kierunku osi jezdni, praktycznie pod kątem 90 stopni. […] widziałem moment uderzenia i jak samochód główny przelatuje przez pas do ruchu w przeciwnym kierunku i następnie jak podskakuje maska samochodu głównego podniesiona po uderzeniu w drzewo. Kierowca samochodu S2, którym jechałem, gwałtownie zahamował i ominął uszkodzonego fiata. Następnie pojazd S2 zajmuje miejsce na wysokości tylnych prawych drzwi uszkodzonego pojazdu głównego. W pierwszej kolejności podbiegam do drzwi samochodu głównego (prawa tylna strona), aby sprawdzić stan osoby ochranianej oświadcza jeden z nich.

  Ps..Ten z Seicento nie znał przepisów i nie wiedział co oznacza czerwony błyskający sygnał i był pewien, że jedzie 1 samochód. To cała przyczyna!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej