Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Studenci - bezradność i bezsilność antypolaków!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A jeżeli jeszcze antypolskim kreatorom marzy się zmanipulowanie młodych Polaków to zapraszam na patriotyczne uroczystości, gdzie ci młodzi ludzie dają wyraz swojemu zdaniu. Na pewno Was nie pobiją, nie martwcie się :)))

Bezradność wewnętrznych i zewnętrznych lewaków, demoliberałów, UBeko-WSIoków (postkomunistyczno-sowiecko-prlowskich służb specjalnych: cywilnych i wojskowych, które także prawdopodobnie stanowiły i stanowią "elity z cienia" III RP), totalnej opozycji oderwanej "od koryta", etnicznych wrogów Polski i Polaków. I przenikający ich strach.

Takie mam refleksje obserwując działania tej całej prymitywnej i cynicznej antypolskiej zgrai.

Od samego początku rządów PiS i prezydenta A. Dudy robili i robią wszystko, żeby odwrócić bieg historii i sprowokować Polaków do aberracyjnego i gremialnego ulicznego oporu przeciw własnym i polskim władzom.

Niestety dla tych szui koszmarem jest, że jednak rządzący nie dają się "wkręcić" w jakieś bezsensowne dyskusje a konsekwentnie pracują i realizują dobry dla Polaków program wyborczy. Ludzie to widzą i doceniają, bo jeszcze żaden rząd i żaden - obok ś.p. prezydenta L. Kaczyńskiego - prezydent aż tak dobitnie nie traktuje swoich rodaków podmiotowo. Może jeszcze nie wszyscy chcą w to uwierzyć, ale to jest faktem. Po 1989 roku mamy prezydenta i rząd, z których możemy być dumni i dzięki którym poprawia się finansowy i w zakresie bezpieczeństwa los zwykłych Polaków, także przyszłych pokoleń.

Oczywiście można mieć wiele zastrzeżeń zarówno do pani premier B. Szydło, poszczególnych ministrów czy też do prezydenta A. Dudy. Jednak nie można im wszystkim odmówić jednego: chcą dla nas jak najlepiej a błędy zawsze się pojawiają, gdy podejmuje się określonych działań. Ważny jest natomiast cel, który przyświeca tym działaniom. Celem rządzących jest dobro naszej Ojczyzny i wszystkich Polaków, celem totalnej opozycji jest powrót do władzy i dalsze oddawanie naszej Polski we władanie przestępcom, antypolakom, obcym państwom (Niemcom i Rosji) i międzynarodowej żydowskiej finansjerze oraz zagranicznym korporacjom.

Od 1988 roku magdalenkowi i okrągłostołowi oraz postkomunistyczni włodarze Polski sprzedali ją totalnie, jednocześnie pauperyzując i atomizując Polaków. Sprzedali realnie "prywatyzując" nasze firmy i oddając bogactwa narodowe, ale też sprzedali moralnie infekując wielu Polaków antychrześcijańskim lewackim totalitarnym kretynizmem w postaci idei Nowej Lewicy spod znaku komunisty A. Gramsciego i tzw. lewackiej Szkoły Frankfurckiej.

Polacy są jednak narodem, który w swojej większości nigdy nie poddał się wynarodowieniu i to w każdej dziedzinie. Nasza historia jest ciągłą walką o polskość i wolną Polskę. Nigdy sie nie poddaliśmy i nigdy nikt nie potrafił nas złamać.

I tak jest teraz mimo, że całe demoliberalne-lewactwo i cyniczni oraz antypolscy przestępcy  starali się przez 27 lat nas zdławić i wykreować z nas społeczeństwo podobne do dzisiejszej odmóżdżonej społeczności wielu zachodnich państw... choć i one zaczynają się budzić i walczyć o swoja tożsamość.

Od wielu lat wśród młodych Polaków zauważyć można powrót do naszych korzeni, do patriotyzmu.  Żołnierze Wyklęci stali się dla nich bohaterami a nasza Polska powodem ich dumy. Lata zaszczepianej w nas pedagogiki wstydu poniosły porażkę. I chwała nam, chwała tym młodym ludziom.

Lewactwo, totalna opozycja i antypolacy niestety nic nie zrozumieli. Dalej opierają się na jakichś socjologicznych modelach zachowań mas ludzkich.

Trwająca przez przeszło rok próba obalenia obecnych władz nic nie dała. KOD czy Nowoczesna zostały wykreowane na zasadzie manipulacji stosowanej przez szeroko pojętą michnikowszczyznę. A. Michnik, G. Soros, Smolarowie, Hartman i inni dalej myślą, że mogą sterować Polakami i robić z nich bezwolny motłoch. Niestety na ich marszach są tylko oni lub im podobni oraz zaczadzeni Polacy wraz z dawną ubecją i wsiokami oraz strachliwi ludzie oderwani "od koryta", których na szczęście jest coraz mniej. W tych demonstracjach uczestniczyli i uczestniczą z reguły ludzie 50+.

Po tej klęsce antypolscy kreatorzy postanowili uaktywnić młodych ludzi i padło na studentów. Zamysł jest oczywisty z socjologicznego punktu widzenia. Młodzi ludzie są z reguły buntownikami wobec pokolenia swoich rodziców. Są podatni na idee rewolucyjne i zmieniające zastany świat. Tak zawsze było w historii, gdzie młodych ludzi się wykorzystywało do przeróżnych celów a już lewacy opanowali tą sztukę perfekcyjnie.

Tyle tylko, że młodzi polscy studenci są inną kategorią i są myślącymi młodymi ludźmi a nie ubezwłasnowolnioną i łatwą do manipulowania masą. Oni są tacy sami jak ich patriotyczni rówieśnicy a wiadomości czerpią z wielu źródeł, gdzie internet jest jeszcze wolny i stanowi źródło informacji. Już michnikowszczyzna nie jest w stanie sterować młodymi ludźmi, a szczególnie Polakami.

Ale oni bezradnie i bezsilnie próbują wszystkiego i na szczęście im się to nie udaje. Na wczorajszych marszach "studentów" była garstka "studentów" powyżej 30 roku życia a raczej nawet po 50 roku życia. Byli i wykładowcy spod znaku "kazirodczego" lewaka Hartmana (członka żydowskiej loży masońskiej  B'nai B'rith) czy też jakiegoś Wolańskiego lub ubeka (wsioka) Mazguły. Byli też "studenci" z PO, KOD czy Nowoczesnej. Wielu też było studentów "III Wieku".

Ja wiem, że można być studentem całe życie, bo ono wymaga nauki cały czas, ale czy o takich "studentów" chodziło organizatorom tych bezsensownych i antylogicznych marszów?   

I to tylko tyle... A jeżeli jeszcze antypolskim kreatorom marzy się zmanipulowanie młodych Polaków to zapraszam na patriotyczne uroczystości, gdzie ci młodzi ludzie dają wyraz swojemu zdaniu. Na pewno Was nie pobiją, nie martwcie się :)))

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Ważna zasada
  Nie bierzcie na poważnie poetów i studentów.
 • Niestety
  Brak poparcia młodzieży nie daje szans na powrót do koryta
 • Prawdziwą demodyktaturę mogą zbudować tylko monarcholiberałowie i patriotyczni kibole depcząc socjalizm i sexlewacki liberalizm
  Nie potrzebny judeokatopsycholiczny przymus dialektyczny gdy
  rządzi prezessimus wielce patriotyczny.
  W obliczu mocy kręgów podejrzeń i gruntowego ziobrohaka katastrofa
  z zamachem jednaka jak w smoleńskim apelu.
 • @telewidzacy 23:34:57
  przedawkowales....
  jak zwykle
 • Mam to samo pytanie,
  Które zadała Agnieszka S.:

  Kto to jest ubeko-wsiok?

  Pogarda i nienawiść do wsi to wymysł komunistów, przez których każdy wolny obywatel umiejący zapewnić sobie byt postrzegany był jako wróg klasowy. Stąd dorabianie gęby chłopstwu i dziki pęd do miasta jako rzekomego awansu i wyzwolenia społecznego i kulturowego, gdzie wolni obywatele i właściciele stawali się najemnikami.
  Dziś taka sama retoryka bywa odnoszona do narodu, kiedy jego przedstawiciele nie chcą się podporządkować "nowoczesności" i "postępowi" unii europejskiej, de facto uwsteczniającej państwo i ogłupiającej obywateli.

  Gratuluję wzorców.
 • @AgnieszkaS 20:50:14
  Trochę niefortunnie napisałem: ubeko-wsioki. Powinno być ubeko-WSIoki a drugi człon odnosi się do postprlowskich wojskowych służb specjalnych, które w III RP nigdy nie zostały zlustrowane (do momentu rozwiązania WSI w roku2006) i po 1989 roku przyjęły nazwę Wojskowe Służby Informacyjne.

  Według wielu to one są przyczyną wielu patologii III RP i rządzą (rządzili) z "cienia", mając haki na wielu ludzi z wierchuszki. Taki Mazguła to pewnie ich człowiek.

  Swego czasu dużo pisałem o WSI, które podejrzewam za kreatora lub nawet wykonawcę wielu zdarzeń dokonanych w III RP przez "seryjnego samobójcę" czy "nieszczęśliwy wypadek".

  Dobrze ich charakter oddał serial i film Patryka Vegi: "Służby specjalne".

  To tak gwoli wyjaśnienia i spróbuję poprawić tekst.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw
  Mnie się wydaje, że PiS rozmyślnie przedłuża tę szopkę, bo doszedł do wniosku, że politycznie mu się to opłaca. Stawianie zarzutów za "Kaczor Matole" oczywiście z tym kompletnie nie gra i nie pasuje, nie ma tu żadnej konsekwencji. Również w sensie ogólnym należy się zgodzić, że święte krowy ciągle mają się dobrze, wbrew rozlicznym obietnicom. Ale gdybym był Kaczorem to też bym nie przeszkadzał bym opozycji samej się ośmieszać. Brak kar regulaminowych powoduje, że nawet TVN i inne Czerskie nie mają poważnego punktu zaczepienia, a taki Nitras nie ma żadnych problemów, żeby pajacować z telefonem po sejmie. A gdyby mu zasunąć karę to kto wie, jeszcze by trochę zmądrzał, a po co ma zmądrzeć, skoro jego i jego kumpli zachowanie przynosi lepsze efekty dla sondaży niż jakiekolwiek wysiłki partyjnych PR-owców, abstrahując nawet od tego, że to są cieniasy. Ośmieszenie rywala to o wiele trudniejsza robota niż przywalenie kar, a tutaj opozycja ośmiesza się sama, więc po co ją demotywować? Znam ładnych paru lemingów i tak kiepskiego morale jeszcze u nich nie widziałem. Rysiek Swetru to serio była dla nich nowa nadzieja, podobnie jak Kiju, a teraz lemingi same po nich "jadą". Poza tym narasta oddolne oburzenie, a co za tym umacnia się poparcie dla działań rządu. Jest to o tyle istotne, że zaczyna się właśnie następna batalia - tym razem o samorządy. W zasadzie zaczęła się już teraz, bo jest więcej niż pewne, że nie spodobają się opozycji proponowane zmiany w ordynacji. Lepiej zatem jak opozycja jest samozaorana niż "prześladowana". Życie też pokazuje, że nie ma dla nich większych kar jak oderwanie od koryta. Za to jakieś kary, nawet tylko pieniężne dla opozycji mogły by dać im przynajmniej na chwilę jakiś punkt zaczepienia. Znając życie pewnie na krótko, bo tej narracji jaka była do tej pory tak czy owak nie da się utrzymać, ale teraz wszystko co im zostało to rozkminka czy Macierewicz jechał za szybko. Dlatego moim zdaniem najlepiej jest chwilowo tego gówna nie kopać, samo z siebie śmierdzi wystarczająco, a tak jeszcze się do buta przyklei. Dwa tygodnie temu oglądałem "Śniadanie mistrzów" u Mellera. Uśmiałem się jak wszyscy narzekali, że tak naprawdę to już nie ma czego z zachowań opozycji totalnej popierać. Pogadali sobie o protestach, Maderze, fakturach Kijowskiego, trzech Belzebubach i licznych historycznych wydarzeniach w interpretacji Ryszarda. Jednogłośnie dochodzili do wniosku, że tak naprawdę popierając ich wystawiają się na i czas najwyższy do zastanowienia się co czynić dalej. Ostatnie protesty studentów uniwersytetów III wieku wraz z hasłem zabierz babci indeks też im nadziei nie dają.
 • @AgnieszkaS
  PO nas choćby POtop
  Budowa elektrowni atomowej… 12 lat opóźnienia, nawet nie wytypowano miejsca w którym ma powstać. 182 miliony poszły na ten projekt i pensje w tym nieistniejącej EA prezesa Grada, po 100 tys zł na/m-c. Winnych nie ma. Firmy sprzedawane za bezcen… Petrobaltic sprzedany za równowartość tego, co firma miał a na koncie… Rozumiecie? Kupujesz przedsiębiorstwo. Sprzęt, hale, ludzi, kontrakty w czasie ich realizacji. Płacisz. A gdy firma jest już twoja, bierzesz pieniądze z konta firmy i dostajesz zwrot gotówki. PO miała dobrych nauczycieli. Swego czasu Polar opchnięto za równowartość… sprzętu AGD stojącego w magazynach. Ktoś to jawne złodziejstwo rozliczył? Nikt nikogo. Wrocław: polskie śmieci na polskie wysypiska, polskim sprzętem, rękoma Polaków wysyłają właściciele… niemieckiej firmy ALBA. Smród zostaje w Polsce, zyski wyjeżdżają do Niemiec. Zamiast produkować statki na terenach Stoczni Szczecińskiej sprzedaje się marmoladę w Biedronce. PO wałki robiło na wszystkim. Wyposażenie biur? Oczywiście. Za kserokopiarkę zapłacimy jak za auto. Za auto jak za limuzynę. A za limuzynę jak za czołg. A jak zabraknie, to wybudujemy siedzibę za dwieście milionów, choć można za dwadzieścia. Nadwyżka w połowie wróci pod blatem do płacącego z nie swoich pieniędzy. Stadiony, które miały kosztować 360 milionów, a kosztowały ponad miliard. Odprawy milionowe, tworzenie fikcyjnych miejsc pracy, dofinansowanie dla idiotycznych przedsięwzięć (na przykład do marszu pedałów). Kasa leciała strumieniami, winnych nie ma.
 • @krzysztofjaw
  Komuchy nas Polaków znacjonalizowały czyli okradły ze wszystkiego. Czy nie możemy komuchów spolonizować?. Mamy przecież całe armie prawników, mędrców, analityków etc. Trump jednym podpisem wrzucił do kosza na śmieci państwowe finansowanie skrobanek, dał bana na wjazd do USA muzułmanom z 7 krajów, podpisał rozporządzenie w sprawie budowy muru, "zaproponował" niemieckim producentom samochodów przeniesienie fabryk z Meksyku do USA. Wszystko w ciągu kilku dni. Skoro można rzucić na kolana takie firmy jak Daimler czy BMW to nie można sobie poradzić z garstką wrogich Polsce gnojków z "mediów" zakładanych przez Kiszczaka?. UB-ecy z tvn24 wyrządzają większe szkody Polsce niż cała komuna łącznie w latach 1989-2015. Oni produkują taśmowo cymbałów i lemingi, miałem okazję w telewizorni ich oglądać i podziwiać ich "wiedzę", tych z licencjatem, z mgr, studentów, przyszłych dziennikarzy, kompletne dno. Oni powinni jak i Petru i jego przyboczni i przyboczne powtarzać powszechniak.. 8 milionów posiadaczy polskich dowodów osobistych chciało tw. Litwina czyli Litwaka wtórnego analfabety, żłodzieja, oszusta, alkoholika z zaawansowaną miażdżycą Komorowskiego jako prezydenta. To sowieckie szambo musi być opróżnione i zrównane z ziemią, bo za jakiś czas 10 milionów tak wyedukowanych jak powyżej napisałem "Polaków" będzie głosowało w wyborach prezydenckich na tępego trepa i alkoholika Mazgułę, cygańskiego Rumuna o IQ ameby jebakę Petru lub myszkę-agresorkę. Ta co nazwała się myszką agresorką, faktycznie przez Kaczmarka została zmuszona do wygadania się, iż jest prawnikiem, dodała "dobrym prawnikiem"(sic!) a jej mąż był dobrym skarbnikiem(to już znamy jakim). Wszyscy z niej się śmieją a ona mówi i udowadnia, że "dobry prawnik nie musi być uczciwy"(sic!), toż to jakieś nowe rozumienie prawa?!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej