Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
793 posty 2200 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

L. Wałęsa - karzeł moralny!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie jestem w stanie pojąć jego rozumowania, ale chyba sprzedawczyk zawsze się będzie bronił przed swoją degrengoladą własnej osoby, nawet kosztem swoich dzieci. Koszmar... koszmar...

Jak umarł  syn L. Wałęsy powiedziałem mojej mamie: szkoda, bo każde życie jest ważne i oby ten kretyn nie wykorzystał tej śmierci do bieżącej walki politycznej. Moja kochana mama powiedziała, że chyba nie, że to jest niemożliwe bo to byłoby antyludzkie.

Niestety myliła się.

L. Wałęsa raczył powiedzieć: "Mam tego serdecznie dość, mój syn też tego nie wytrzymał psychicznie i przez tych Cenckiewiczów i innych skrócił sobie życie".

Nawet S. Cencekiewicz uznał jego potrzebę żałoby, co rozumiem, bo zawsze szanuję tych, którzy kończą życie na tym ziemskim padole.

Naprawdę, rzygać mi się chce. Zaraz po śmierci swojego syna ten karzeł moralny walczył na FB ze swoimi przeciwnikami i śmierć jego syna była dla niego czymś poza jego świadomością. Naprawdę nie wiem, co w jego synapsach się rodzi, ale wedle mnie to człowiek chyba chory psychicznie z nienawiści wobec propolskich władz i naprawdę (po raz trzeci) wymaga zbadania przez biegłych lekarzy. Nie jestem w stanie pojąć jego rozumowania, ale chyba sprzedawczyk zawsze się będzie bronił przed swoją degrengoladą własnej osoby, nawet kosztem swoich dzieci. Koszmar... koszmar...

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Chory człowiek ,gra śmiercią własnego syna
  Hipokryzja tego człowieka właśnie przekroczyła kolejną granicę draństwa.
  Boże, pomóż temu człowiekowi odzyskać rozum,bo na godność już za późno
 • @Husky 19:25:36
  Lech Wałęsa bez sumienia.
  Matka Boska w klapie, śmierć syna, zeszłoroczny śnieg.
  Lech Wałęsa, duża Kupa Mięsa.

  Ubecka Polskość to nienormalność.
 • @Andrzej Madej 21:59:10
  Do kolekcji źródeł informacji o współpracy agenturalnej L. Wałęsy proszę dołożyć relację prof. P. Bożyka i wypowiedź M.F. Rakowskiego:

  1. Prof. Paweł Bożyk doradca ekonomiczny E.Gierka, w książce „Hanka, miłość, polityka” napisał, że podczas strajku sierpniowego w 1980 roku był świadkiem rozmowy szefa MSW gen. Kowalczyka z E.Gierkiem, w której Kowalczyk powiedział E. Gierkowi, że „Wałęsa to nasz człowiek, od lat współpracujemy z nim także w sensie finansowym.”

  2. (Archiwum Akt Nowych, KC PZPR, sygn. V/246, fragment stenogramu z posiedzenia Biura Politycznego KC PZPR w dniu 27 listopada 1984 r. , wypowiedź Mieczysława F. Rakowskiego)

  "... Absolutnie nie jest potrzebne podejmowanie jakiegokolwiek "ostrzału" Wałęsy, bo jest to człowiek podstawiony przecież, [...] nim się kieruje"
 • @35stan 22:12:47
  Szkoda pisać .Ave. http://www.eioba.org/files/user21238/a192288/magdalenka1.jpg
 • @Repsol 22:20:14
  Szkoda słów, Ave.
  http://i.iplsc.com/-/0002P1KR7IX9GI7F-C317-F3.jpg
  A dziś poprzez marionetki nami rządzi.
 • @35stan 22:12:47
  W początkach Solidarności, nie było wiadomo co będzie.
  Prof. Bożyk i M.F. Rakowski mieli swoje źródła i perspektywy.

  Ja byłem i jestem zwykłym Polakiem.
  Mnie Wałęsa Matką Boską okłamywał.
  Wielu mu w tym pomagało.
  Wyszkowski też.
 • @Andrzej Madej 22:59:22
  Ja odnoszę takie wrażenie że ten występ Wałęsy to nie będzie jego ostatni.
  On jeszcze wywinie niejeden numer , o którym strach pisać.

  może pójdzie w ślady syna...
 • @Repsol 22:20:14
  Szkoda, że na tym zdjęciu nie widać menory!!! i oczywiście i mlaskatego, pózniejszego rezydenta.
 • wszyscy
  dotychczasowi komentatorzy...

  Jak zmarł jego syn to przez skórę czułem, że l. Wałęsa kiedyś zagra nim politycznie. Ucieszyłem się, że tego nie zrobił zaraz na początku, ale nie myliłem się co do jego osoby. Dla mnie to naprawdę karzeł moralny.

  Rozumiem tragedię rodziny i rozumiem pewnie ból żony L. Wałęsy. Straciła dziecko, ale jego to nie obchodzi. To wynaturzenie człowieka a noszenie przez niego Matki Boskiej w klapie jest dla mnie obrazą jako złowieka wierzącego. Ta hipokryzja jest dla mnie juz niezrozumiała, stąd doszukuję sie jakichś defektów psychicznych, bo inaczej nie mogę jego postępowania i słów inaczej zrozumieć.

  A co do współpracy z SB. Wszyscy z partii (no prawie wszyscy) o tym wiedzieli. Miał i ma swojego oficera prowadzącego cały czas - Wachowskiego. Ja tylko sie zastanawiam, czy jak został wykreslony z "cywilki" nie przejęła go "wojskówka" (późniejsze WSI)...

  Tak po ludzku żal mi tego człowieka. Ofiara komunizmu, biedny i zagubiony człowiek z wiarę we własne wydumane ego, megalomańskie i mitomańskie.

  Kiedyś sobie powiedziałem, że już o nim nie będę pisał, bo nie warto. Ale granie śmiercią syna (który miał swoje osobisto-prawne duże problemy, tak jak spora część jego dzieci) wzburzyła we mnie krew...

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich
 • autor
  Panie Krzysztofie, co dla pana jest ważniejsze, człowiek ,,Bolek", który nic nie znaczy od 15 lat w polityce w Polsce, czy okupacja obcych wojsk Polski???
  Czy osoba nic nie znacząca w polityce, czy może zainteresować sie np; repolnizacją banków?
  Czy interesuje pana osoba nic nie znaczaca w polityce, czy może szalejący dług publiczny???
  Czy interesuje pana osoba bez znaczenia w polityce, czy zagrożenie z strony banderowskiej UPAdłej, która rości sobie pretensje terytorialne do naszych granic???
  Czy interesuje pana osoba bez znaczenia w polityce, czy należy zastanowić sie dlaczego nikt nie chce sprawdzic, kto stał za rozbiorami ekonomicznymi Polski, przejęcie min; PHS, banków, elektrowni, ciepłowni, telekomunikacji, rozwalenia CPN-u, sprzedaży PKN Orlen, PZU, Ciechu, reprywatyzacji majątku warszawskiego i nie tylko warszawskiego???
  Dlaczego interesuje pana osoba Wałesy - polityka bez znaczenia w polityce, zamiast opisać dlaczego Duda odznacza ORB Weissa, Wildtseina i innych masonów??itd.
  Pan jestes, naiwnym blogerem, bez samodzielnego myślenia.
  Lustracje znisczył L. Kaczynski w 2007 roku, uchwaloną przez sejm V kadencji dobrą ustawę Kaczynscy szybko ją zderformowali, tak by stała się atrapą lustracji a nie obejmowała lustracją nie naszych. W/g tamtej lustracji prawie 40 posłów PIS wyleciało by z sejmu min. obecny marszałęk wąchacz kleju budaprenu.
  Cenckiewicz niech się zajmie lustrcja sowjego dziadka UB-eka - dyrektoa hotelu w Sopocie.
  Obecna lustracja to szopka, IPN to wierchuszka banderowców, która nic nie robi by wyjaśnić ludobójstwa na kresach.
  Myśl troche człowieku.
 • @Repsol 22:20:14
  Wysiadłem ci ja przedwczoraj na Centralnym i natknąłem się na tegoż osobnika w środku zdjęcia. ;-(
  a wieczorem przed Złotymi Tarasami widziałem co najmniej setkę migrantów.
  pzdr
 • @krzysztofjaw 10:20:14
  krzysztofjaw -- jesteś hipokrytom , żal mi ciebie .... nie pisz o moralności bo nie masz pojęcia o tym . Nie znam Twojej mamy ,ale gdzieś popełniła błąd ..
 • @Katana 11:13:22
  tu nie ma co uzasadniać ...wystarczy czytać notkę ..

  Nie odnoszę się do osoby Wałęsy , bo tu nic nie jest takie proste i oczywiste .

  Chodzi mi o kopaniu leżącego człowieka .. chodzi mi o aspekt moralny ,bo na taki się autor powołuje , gdzie całość kipi z nienawiści .

  a kończy..
  ,,Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...,,
 • @Katana 12:09:08
  Katana , co ja będę z Tobą dyskutował ... skoro jak piszesz..... ,,obraża wszystkich Polaków - swoją postawą. ,, ... na stos z nim i po sprawie .

  Chłopie , Tobie się wydaje że w tym zgiełku chodzi o Wałęsę ...
 • @Katana 13:05:57
  tu jest opinia z interi..

  ,,
  ~POruta- Dzisiaj (09:25)
  Biedny, schorowany człowiek. Żal mi go. Nie wiem tylko po co dalej się odzywa. Mam naprawdę mieszane odczucia odnośnie tego człowieka. Myślę, że powinien dać sobie spokój, zwłaszcza z komentarzami na temat bieżącej sytuacji i też powinien być zostawiony w spokoju przez innych. Było, minęło, skończyło się i już nie zmieni się to, co się wydarzyło.,,

  dodał bym tylko , sam zapracował na to co się wokoło niego dzieje .

  ale jest i inna opinia

  ,,
  jasta102- 3 min temu
  kiedy IPN zacznie dociekać za co Rajmund Kaczyński dostał willę na Żoliborzu od Bieruta? jak to Lesio i Jaruś zostali doktorami za Gomułki? ki czort przyznał bliźniętom doktoraty bez znajomości żadnego języka za Gierka? co sprawiło, że ubecja zezwoliła w 1971 roku Jarosławowi Kaczyńskiemu na zostanie prokuratorem Warszawy? dlaczego Jarosław spał do południa 13 grudnia 1981r?
  ,,

  Jak będzie potrzeba... to sfora psów dopadnie każdego...
 • @fabi 13:53:32
  //dlaczego Jarosław spał do południa 13 grudnia 1981r?//

  bo się mu spać chciało i tyle
  i co w tym złego
 • @Husky 14:09:49
  Oczywiście , niema w tym nic złego ..mi też zdarza .

  problem w tym .. że się opluwamy nawzajem i ktoś tym pluciem steruje .
 • @e-misjonarz 09:10:00
  On juz dawno wpadl we wlasne sidla .Kto slucha co Bolek bredzi ten wie.
 • @fabi 14:30:29
  Czy steruje? Mnie się nie wydaje. Czytałam komentarze na ten temat na portalu "Fakt24". Tam wiele osób pisze, że Wałęsa nie sprawdził się jako ojciec. Bo jego syn pił od dłuższego czasu, a nie od tej sprawy. To takie przerzucenie winy na kogoś innego, aby nie zarzucono mu tego, że nie był dobrym ojcem. Cała sprawa jest bardziej złożona. Jednak jak ktoś decyduje się na publiczną działalność to musi wiedzieć, że media mogą się do wszystkiego przyczepić. A taką decyzję podjął Wałęsa startując po prezydenturę.
 • Prof. Paczkowski: Dokumenty nt. Bolka, które są w IPN są autentyczne, ale
  ale z punktu widzenia historii nie jest ważne, czy Wałęsa był Bolkiem.
 • @leoparda 17:13:34
  Do Wałęsy mam mam negatywny stosunek , taki Dyzma w gorszym wydaniu . W wielu wypadkach sam się ośmieszał ..brakowało mu wykształcenia i ogłady ...ale kto z nas jest bez wad .

  Stał się człowiekiem, symbolem zmian na świecie , Polska wizytówka .
  Pewne kręgi jednak postanowiły go zniszczyć , te papierki na niego , czy sa prawdziwe czy nie ..to jednie Pan Bóg wie . Nawet gdyby to było prawdą to i tak jest to bez znaczenia . Zaszczucie i zniszczenie człowieka to specjalność naszych czasów . Komuś wyraźnie widać zależy na takim teatralnym zniszczeniu Wałęsy .
  Co do osoby publicznej ... media realizują zadania swoich mocodawców , one mogą coś eksponować lub ukrywać ,przemilczać . Ktoś musi nam robić wodę z mózgu.
 • @Husky 19:08:24
  ,,ale z punktu widzenia historii nie jest ważne, czy Wałęsa był Bolkiem. ,,

  Wiesz co wilku .. tym razem zgadzam się z Tobą całkowicie...
 • @fabi 19:40:46
  a z dokumentami
 • @fabi 19:36:54
  "Nawet gdyby to było prawdą to i tak jest to bez znaczenia". No i tutaj się nie mogę zgodzić. Wiele osób (w tym ja) było zszokowanym jak się okazało, że symbol nie jest symbolem.
  Natomiast późniejsze jego zachowanie, w tym podważenie ideałów, o które walczył. To nie jest w porządku. Wiele osób by mu wybaczyło, że postąpił kiedyś źle. Do tego potrzeba skruchy. A tego nie było i nie będzie. Bo on ma taki charakter.

  Piszesz teatralne zniszczenie Wałęsy. Nie ma co się temu dziwić. Takie sławne osoby przyciągają uwagę i to jest normalne. Tak się dzieje na całym świecie.

  Zapomina się, że tę naszą wolność wywalczyło ponad 10 milionów ludzi, a nie jeden L.Wałęsa. Ktoś robi wodę z mózgu? Przykładem jest powielanie sławetnego zdania, że Wałęsa dostał Nobla za obalenie komunizmu. A wtedy komunizm (socjalizm u nas) miał się dobrze i nikt nie myślał, że upadnie.
 • @leoparda 20:05:26
  // Wiele osób by mu wybaczyło, że postąpił kiedyś źle. Do tego potrzeba skruchy. A tego nie było i nie będzie. Bo on ma taki charakter.//

  To opina większości Polaków.

  Lecz On ma to gdzieś i woli iść w zaparte do końca świata i dwa dni dłużej
  pzdr.
 • @Husky 20:13:36
  A będzie coraz gorzej. A on ma już 73 lata, no i dopadła go już starość. Widać to po zachowaniu.
 • ...
  A czy my nie jesteśmy/ byliśmy zbiorowym Wałęsą?, uderz kamieniem kto bez winy. Chłopek do bicia...wygodne.
 • @rymark 12:26:56
  Byłby niczym obecnie bez merdiów, a te się żywią czym popadnie w walce o swój kieliszek chleba, do chleba, srebrników...
 • @rymark 12:34:36
  w dodatku merdia obce, te najgorsze
 • @fabi 11:02:10
  Przykro, jeżeli Pan używa inwektyw ad personam a do tego upokarza moja mamę. Pan pisze, żebym nie pisał o moralności, bo nie mam o tym pojęcia. A Pan?
  Pozdrawiam
 • @Katana 12:42:15
  Dziękuję za komentarze obronne :)
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Husky 20:13:36 to już następna ponad 5tys wersja..
  Wałęsa zmienia zdanie o teczkach Kiszczaka? Przyznaje, że są tam autentyczne materiały. Pan Wałęsa zmienił zdanie: w teczkach Bolkach (tych u Kiszczaka odkrytych) są dokumenty AUTENTYCZNE!
  http://niezalezna.pl/92661-walesa-zmienia-zdanie-o-teczkach-kiszczaka-przyznaje-ze-sa-tam-autentyczne-materialy

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej