Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Czego oni chcą? Politycznych mordów i krwi na ulicach!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do czego oni są zdolni? Do wszystkiego, nawet największej perfidii i musimy sobie zdawać sobie z tego sprawę

Poseł PiS Joachim Brudziński zaapelował w czwartek w Szczecinie o opanowanie politycznych emocji. W stolicy Pomorza Zachodniego nieznani sprawcy oblali czerwoną farbą drzwi wejściowe oraz elewację biur Brudzińskiego i posła Leszka Dobrzyńskiego. Na konferencji prasowej zorganizowanej przed wejściem do biur Brudziński powiedział, że [za: wpolityce.pl - 1]:

"Przedwczoraj tu w Szczecinie miał miejsce ten akt wandalizmu i swoistego rodzaju politycznego zdziczenia, jakim jest obryzganie farbą biur poselskich (...) Chcę zaapelować do tych wszystkich, którzy inspirowani tym, co się dzieje w internecie, ale również co trzeba z przykrością stwierdzić w mediach o opanowanie (...) Mieliśmy już jeden mord polityczny w naszym kraju - zamordowanie przez byłego członka PO naszego kolegi Marka Rosiaka w Łodzi. Czy poprzez tego typu akcje, wzniecanie złych i niepotrzebnych emocji chcemy doprowadzić do takiej eskalacji, żeby ktoś dajmy na to niezrównoważony psychicznie (…), żeby ktoś inspirowany, czy kierowany falą nienawiści, dopuścił się kolejnego mordu politycznego(...) Apelujemy ze Szczecina o opanowanie tych emocji, tej spirali nienawiść". Nawiązując zaś do zdziczałej demonstracji Obywateli RP i KOD-u pod Wawelem w czasie odwiedzin J. Kaczyńskiego na grobie swojego brata i bratowej J. Brudziński dodał: "Spór i prawo do protestu jest świętym prawem każdej demokracji, ale uniemożliwiane modlitwy na grobie bliskiej sobie osoby, prywatnej wizyty przez, przepraszam za słowa, kulturową dzicz, jest czymś absolutnie niezrozumiałym (...) Stąd bardzo gorący apel o opanowanie tych emocji i apel do naszych przeciwników politycznych, żeby do tego wezwania się przyłączyli. Spierajmy się, nawet ostro, protestujmy (…), manifestujmy, ale nie przekraczajmy granic, których przekraczać nie powinniśmy".

Również w portalu wpolityce.pl zostały przytoczone fragmenty wywiadu jakiego udzieli magazynowi "Polityka" prof. Roman Kuźniar [2]. Przyznaję, że jego słowa wprawiły mnie w osłupienie, ale wspominając wypowiedzi takich karłów moralnych jak: L. Wałęsa, A. Michnik, B. Komorowski, G. Schetyna, M. Kijowski, R. Petru czy T. Lis z Żakowskim oraz tą wykreowaną a pokazaną w filmie "Pucz" wściekłą nienawiść niektórych demonstrantów to już nic mnie nie zdziwi ze strony "elit" III RP.

Profesor Roman Kuźniar raczył bowiem powiedzieć m.in.: 

"Wyobrażam sobie oddziały pacyfikujące uliczne demonstracje albo organizujące pobicia przez „nieznanych sprawców”. Nie musi chodzić o wyeliminowanie konkretnych osób, ale o zastraszanie i wpędzenie społeczeństwa w stan apatii (...) Za chwilę zacznie się majsterkowanie przy ordynacji wyborczej, które zapewni trwałość tego systemu. Przynajmniej tak długo, jak długo żyć będzie Lucyfer polskiej polityki Jarosław Kaczyński. PiS bez niego będzie bowiem tym samym, czym ruch faszystowski bez Mussoliniego albo partia nazistowska bez Hitlera (...) Nie bez podstaw mówiło się wtedy (o II Rzeczpospolitej - dop.kj), że Polskę dotyka fenomen faszyzmu".

Nawet słów brakuje na to zacietrzewienie i chciejstwo tych dziwnych i antypolskich "elit". Widać, że naprawdę oni chcieli i dalej chcą tego rozlewu polskiej krwi na ulicach. To jest ich marzenie, którego nie porzucili i wciąż próbują wywoływać w ludziach złe i barbarzyńskie emocje, które faktycznie mogą doprowadzić do zamieszek, przelewu krwi lub mordów politycznych.

Ale ja też tą wypowiedź prof. R. Kuźniara jak i zresztą różne wcześniejsze wypowiedzi wskazanych przeze mnie zdrajców Polski i Polaków interpretuję jako niemal pewną i bardzo groźną instrukcję oraz zawoalowaną  sugestię nie tylko dla zaczadzonych michnikowszczyzną "obrońców demokracji". Bo jakże można interpretować np. słowa o ewentualnych "nieznanych sprawcach" lub o tym, że tak naprawdę dopóki żyć będzie J. Kaczyński to sytuacja się nie zmieni a gdy go zabraknie w szeregach PiS, to kto wie? 

To pierwsze stwierdzenie o "nieznanych sprawcach" osobiście rozumiem jako przygotowanie pewnego gruntu i oswojenie ludzi, że tak może się stać, z tym, że będzie to być może prowokacja samych przeciwników obecnej władzy. Oni są nawet w stanie poświęcić jakichś własnych zwolenników, aby winę zwalić na PiS. I tego się obawiam. Właśnie nawet takiej prowokacji, kreującej męczenników i wzbudzającej w ludziach chęć odwetu i zemsty.

Natomiast słowa o J. Kaczyńskim dla mnie są jawną, ale delikatną sugestią, że na przeszkodzie do powrotu do władzy antypolaków spod znaku III RP stoi tylko J. Kaczyński i gdyby go zabrakło, to PiS się rozpadnie i droga do powtórnego objęcia władzy stanie otworem. Czy to nie jest kreowanie kolejnych Cybów? Dla mnie jest i to przeraża.

Do czego oni są zdolni? Do wszystkiego, nawet największej perfidii i musimy sobie zdawać sobie z tego sprawę.

 

[1] http://wpolityce.pl/polityka/323997-joachim-brudzinski-w-szczecinie-mielismy-juz-jeden-mord-polityczny-czy-chcemy-aby-ktos-dopuscil-sie-kolejnego

[2] http://wpolityce.pl/polityka/324033-jazgot-salonu-prof-kuzniar-w-polityce-kaczynski-to-lucyfer-polskiej-polityki-beda-pacyfikacje-uliczne

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Czego oni chcą? Wystarczy obserwować scenę polityczną
  Ta gra powtarzana jest co pewien czas. Najpierw "zwykły poseł" doprowadza rękoma marionetek, w tym przypadku Kuchcińskiego do awantury, by później wkroczyć jako "mąż opatrznościowy" jedyny rozjemca. Podobnie jak Wałęsa "zwykły poseł" potrafi tylko niszczyć. Budowanie to dla niego coś zupełnie obcego.
  Takimi awanturami podtrzymuje swój twardy elektorat, co uwierzył, że PiS zawsze biją, otoczony jest "szpiegami z krainy deszczowców".
  Jak powiedział klasyk "naród głupi wszystko kupi".
 • Czego oni chcą?
  "Raz dwa trzy, niemieckie psy",

  FOLKS-DOJ-CZE!!

  FOLKS-DOJ-CZE!!

  FOLKS-DOJ-CZE!!

  FOLKS-DOJ-CZE!!

  FOLKS-DOJ-CZE!!

  Tak trzymać młodzi wspaniali Wszechpolacy!
  Brawa i szacunek za tarnowską akcję.

  To zapewne popierasz
  Do czego zmierzacie , macie władze ,możliwości ..../ w czym problem .
 • @fabi 19:41:48
  Podalibyś chociaż przyszłe numery lotto,
  a nie tylko te pierdoły i pierdoły.

  8-))))))))))
  pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 19:13:03
  Kto wczoraj nie widział, może zobaczyć.
  Odkodujmy Polskę

  https://youtu.be/2OgjvovvRS4
 • @Husky 20:05:27
  Wybacz Huski, ale sprzedajnych dziennikarzy to ja nie słucham. Nie po to mieliśmy w domu w czasie stanu wojennego tradycję, stawiania telewizora ekranem do okna i wychodzenia na spacer, bym teraz innego tego typu "usłużnego" słuchał.

  A tak przy okazji zapytam, dziś rządzą ci których rządów chciałeś i co do Polski, w ten "dobrobyt" co nam zafundowano nie wracasz? Nie ma przecież większej zdrady kraju niż zagłosować na PiS i zostać za granicą.

  Wracaj, z nami korzystaj z efektów "dojnej zmiany", z mądrości rządzących nami PiSiewiczów. Wracaj, Kurski potrzebuje płatników abonamentu bo naród głupi już jego nie kupi, MF ledwie nadąża z sprzedażą papierów dłużnych na pokrycie 500+, wspomóż swoimi podatkami, PiS w potrzebie.
 • @Husky 19:59:21
  Jeśli coś masz powiedzieć to powiedz ...a nie szczekasz i nie można tego zrozumieć.... są rzeczy które twój psi łeb nie jest w stanie ogarnąć ....ale na to ja nie mogę nic poradzić ....
 • @fabi 20:34:58
  pierdoły i pierdoły - stety, niestety

  Fabi - uwierz mi, serio

  III R. P - is dead
 • @fabi 20:34:58
  Dyktatura kłamstw pisowskich;

  - zdiagnozować problemy najbiedniejszych i najmniej wyedukowanych,
  - dać im wroga, najlepiej kilku, będących w zmowie, (Putin, Chrześcijańska Rosja, islamiści, Peło, Dmowskiego, narodowców, komune, TK, poświęcić kumpla naczelnego, czyli Rzeplińskiego dla ogłupionych)
  - dać im fikcyjnego bohatera, lub prawie boga, (Lech Kaczynski, mason, sługa interesów usraela, wróg polskości, szkodnik polskich interesów)
  - złożyć obietnice, najlepiej takie, których nie da się spełnić (kwota wolna od podatku, wiek emerytalny lub skrócić, ale dać 40% emerytury, aneks WSI, obrone życia, obniżka podatków, tuszować lustrację swoich)
  - obwiniać wroga o wszystkie problemy, (Peło, Putina, Tchusk, Kopacz)
  - wszelką opozycję i inaczej myślących podpiąć pod wroga ,,rosyjskiego”
  - zatrudnić 200- 300 trolli internetowych, których zadaniem jest wychwalanie ,,dzieł” L. Kaczynskiego, zamachu smoleńskiego, naczelnego Polski, wskazywać fikcyjnego wroga Polski – Rosji,
  - skutecznie swoimi medialnymi trikami TVP, RM, TvT, liczne radia i prasa, odwracać uwagę naiwnych Polaków od spraw zasadniczych dla nich. Wskazywać fikcyjnego wroga, elektorat lisowski ciągle mobilizować i cementować.
  - uczynić z najbiedniejszych oraz z elektoratu radiomaryjnego, najmniej wyedukowanych naród wybrany, ludzi prześladowanych za wiarę, czujących ciągłe zagrożenie ich wiary, Polskości – oni ciągle muszą być straszeni – by realizować politykę usraela w Polsce, czyli dokończenie likwidacji Polski, by dobrze przyjęli okupacyjne wojska usraelskie w uapdłęj Polsce.
  - zrobić z Kaczyńskiego męczennika dla dobra narodu (najlepiej pasuje do tej roli wodza i nie ma rodziny, można ludziom wmawiać, że wódz poświęca się sprawie, pomimo, że nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu nawet kiosku z cebulą, żyje tylko z pieniędzy podatników, nie ma prawa jazdy, na rowerze nie umie jeździć, dziecka nie wychował, kobiety nie przytulił itd.)
  - podpiąć się pod wszystkie narodowe wartości, ale realizować wartości antypolskie jak; szykowanie młodych Polaków na wojnę, CETA, TTIP, karnie szczepić wszystkie dzieci.
  - przypisać wrogie wartości opozycji, (walke z kościołem, życiem)
  - przypisać opozycji kolaborację z wrogiem, (UE, pomimo, że sami są za UE, Rosją Putinem, islamistami)
  - przypisać sobie patriotyzm, rewolucję, walkę dla sprawy, (ale linia służby dla NWO jest pośpiesznie realizowana, odznaczać najwyższymi orderami masonów i żydów), potępiać razem z Szechterem Nacjonalizm.
  - mówić, że dąży się do wzoru bohatera, (ale samemu jest się tchórzem)
  - za niespełnione obietnice obwiniać wroga i jego pomocników, (Rosje, UE, Tchuska, Putina, przedsiebiorców)
  - być konsekwentnym w kłamstwach (czas działa cuda)
  - wszelkie działania uzasadniać dobrem sprawy, (obronie interesów narodowych, ale rządzić w obcym interesie)
  - pokazać, że się walczy się z wrogiem, (zamknąć kilku ,,agentów” ruskich - Piskorski)
  - co jakiś czas poświęcić kogoś (wykorzystać ofiarę z wroga do eliminacji opozycji, patrz nierób Gowin, czy Rzepliński)
  - mówić, że jest się blisko realizacji celów i prosić naród o kolejne ustępstwa dla dobra sprawy, od najmniejszych do coraz większych (patrz Smoleńsk)
  - uzasadnić łamanie prawa wyższą koniecznością, dobrem społecznym.
  - dzieci stalinowców uczynić swoimi medialnymi propagandzistami (Targalski, Wildsteine, Czabańskie, Terlecki, Piotrowicz)
  - poprzez swoją krytykę ,,wybranej” opozycji budować kontrolowaną opozycję, która będzie realizować służbę temu samemu panu co służy obecna władza (Nowoczesna, KOD, PO, PSL)
  -robić wszystko aby nie dopuścić prawdziwej, nie sprzedajnej obcym, opozycji z ruchu narodowego. (promować swoich, rozbijać narodowców)
  - podstępnie zwiększać dług publiczny, ku zadowoleniu banksterii światowej (uwłaszczać mld$ obce firmy – nazywać repolonizacją)
  - uwłaszczaniem się na majątku narodowym, nazywać dobrą zmianą (patrz fundacja prasowa solidarności i jej imperium)
  - no i przede wszystkim; kłamać, kłamać, kłamać, kłamać, kłamać, kłamać i kłamać, rano, w południe, wieczorem, wszędzie gdzie jesteś – wmawiać, że całe zło to komuna, Putin, peło, opozycja, agenci ruscy itd., by służba swoim mocodawcom z usraela mogła być skutecznie realizowana w imię upadku moralnego Polaków oraz ciągle mobilizować elektorat lisowski, karmić ich ciągłym zagrożeniem z strony wroga
 • @Wrzodak Z. 21:15:25
  Witam . Czyli możemy tylko lewą lub prawą rękę zanurzyć podczas wyborów w szambie . 100/100 Ave.
 • @Wrzodak Z. 21:15:25
  muszę do tych wszystkich informacji trzymać dystans ...że względu na zdrowie . To całe kur... jest na całym świecie i polska nie jest wyjątkiem .
  Dla większości krajów rząd jest tylko administratorem , bo ktoś tym musi rządzić .
  Zgadzam się z tym co piszesz , chociaż zastanawiam się po co te wszystkie szopki , kontrola nad społeczeństwem jest pełna i całkowita .
 • @fabi 21:47:05
  "kontrola nad społeczeństwem jest pełna i całkowita ." Jeszcze nie skoro tu piszemy .Ave .
 • @Repsol 22:10:03
  Tak to jest uproszczenie , ale jakie zagrożenie stwarza nasze pisanie .

  Wychyl się naprawdę to zobaczysz ... Mateusz Piskorski coś o tym wie.

  Oblanie farbą jednych drzwi ( nie pochwalam ) a że jest to motywowane politycznie ..odpowiednio potraktowały to odpowiednie służby .
 • @Katana 23:43:59
  Jeden oświecony człowiek = cały oświecony świat. -Jak to dobrze, że mamy Katana! -Jeszcze naucz się poprawnie pisać po polsku, bo w blasku tego światła to jakoś dziwnie brzmi...(niemożliwe pisze się razem) :)))
 • Wrzodak
  Szczujesz pan gorzej niż najgorszy z KODziarzy
  Jeszcze trochę a Merkelowa obsypie Z.W. grantami
 • wszyscy
  Bardzo lubię dyskusję, ale merytoryczną. Oczywiście można się z PiS-em nie zgadzać i powtarzam - można marzyć, tyle tylko, że marzenia bez realiów sa tylko marzeniami.

  Osobiście bliżej mi do narodowców niż do PiS, ale realnie to dziś narodowcy nie mają szans na rządzenie a to sa realia. Nigdy też nie rezygnowałem z krytyki obecnych władz, gdy taką uważałem za konieczną, co po południu (lub jutro) też dam wyraz.

  Nie zgadzam sie jednak z tym, żeby traktować PiS tak samo jak zdrajców z PO, KOD czy Nowoczesnej. PiS jest partią, dla której dziś dla Polski nie ma alternatywy. Budujmy ją a nie uciekajmy w totalną krytykę, która nic nie daje. Naprawdę.

  Nie znaczy to, aby nie mówić prawdy i nie artykułować swojego zdania. Trzeba mówić i pisac, co sie myśli.

  Pan, Panie Z. Wrzodak ma swój pogląd i ja go szanuję. Mało tego: w wielu punktach sie z Panem zgadzam i podzielam - choc nie zawsze do końca - wiele pańskich tez.

  Tyle tylko - powtarzam - budujmy od podstaw nowe polskie elity a łatwiej je budować, gdy rządzi PiS. Ja już nie mogłem patrzeć na te mordy z PO czy PSL. Do tego doszły jakieś efemeydy z N czy KOD... Ich by Pan chciał na rządzących. Wtedy budowa polskich elit nie byłaby w ogóle mozliwa, bo Polska mogłaby przestać istnieć i być zalana islamistami. Jednorodność etniczna jest naszym największym atutem.

  27 lat propagandy rzeczywiście odmóżdżyło wielu Polaków. Jest natomiast młode pokolenie i na nich powinniśmy stawiać.

  A co do Rosji. Jestem za unormowaniem stosunków z Putinem i zaprzestania takiej trochę skrajnej antyrosyjskości. Mamy sąsiada i będziemy go mieć, więc dbając o swój interes też powinniśmy sie dogadać i tyle.

  Pozdrawiam
 • @Repsol 22:10:03
  ,,kontrola nad społeczeństwem jest pełna i całkowita"....
  Są tacy którzy celują w pisaniu bzdetów.
  Tym czasem mamy taką kontrolę nad społeczeństwem, że posłanka z sejmu musi wychodzić pod ochroną policji, a J. Kaczyńskiemu ma problem by w spokoju i bez zakłóceń pomodlić się na grobie brata, całkiem nie dawno zamordowano jednego z posłów PiS, innemu wprawdzie oblano tylko farbą wejście do biura, ale otwarcie grożą wszystkim innym PiSowcom i jak się wydaje wielu na serio zaczyna te pogróżki traktować
  Gdzie tu zatem ta kontrola, bo mnie się widzi, że wszystko zmierza do anarchii i siłowych przepychanek.
 • @Oświat 09:54:01
  ,,Gdzie tu zatem ta kontrola, bo mnie się widzi, że wszystko zmierza do anarchii i siłowych przepychanek.,, zgadzam się z tym . Pozostaje pytanie kto za tym stoi ..

  ,,
  ,,kontrola nad społeczeństwem jest pełna i całkowita"....
  Są tacy którzy celują w pisaniu bzdetów.,,

  Nie bądź naiwny , to nie jest tak że każdy ma swego anioła stróża ... bo wtedy większość stanowili by aniołowie .

  Kontrola... to zawładnięcie Twoim umysłem ... do tego wykorzystują środki masowego przekazu , kontrolowane wydarzenia itp....

  U nas stworzono w ten sposób dwa wrogie umysły ... a kto pociąga za sznurki .

  Nie lituj się tak nad J. Kaczyńskim ... Ja też straciłem ojca ,matkę, brata ,siostrę ....dotyka to nas wszystkich . Na tym właśnie polega kontrola , jesteś przypisany do jednej strony . Nie zauważasz już prostych rzeczy .
  Prezes nie jest błyskotliwą osobą .... ktoś wykorzystuje jego słabości .
 • @Oświat 09:38:13
  Pisowcu, czyli klakierze syjonistyczny, jeżeli ktoś jest przeciw pisowcom, to nie znaczy, że musi być za takimi samymi jak pisowcy zdrajcami. .N i PIS to samo, łączą ich te same strategiczne antypolskie plany.
  Dla twojej wiedzy Paweł Rabiej II osoba w N to bardzo bliski przyjaciel J. Kaczynskiego i śp. Szczygło. (patrz książki jego np; kim pan jesteś panie wachowski).
  Siedzi w tobie wielka komuna i nawet nie potrafisz się od tego wyzwolić. Ci pisowcy używali podobnego argumentu przecwko mnie, że jak jestes przeciw wstąpieniu do bolszewii UE to jestes za Moskwa.
  Wy syjoniści nie rozumiecie, że są Polacy, którzy walczą o Niepodległosć Polski, a więc wolnych od szpiegów usraelskich i innych. Potrafisz to zrozumieć?
 • @Wrzodak Z. 13:10:21
  Ależ niech pan wali w PiS ile wlezie.
  Padnie PiS będziemy mieli Petru i Schetynę.
  Dzieciaki stracą 500+ a my zyskamy emerytury po 67 roku życia.
  Obiecają nam nawet, że te emerytury będą wyższe, może nawet wyższe od inflacji.
  Wy syjoniści nie rozumiecie, że są Polacy, którzy walczą o Niepodległosć Polski, a więc wolnych od szpiegów usraelskich i innych ....potrafią tylko przegrywać.... Potrafisz to zrozumieć?
  Nie potrafię.
  Oświat czyli PiSowiec i klakier syjonistyczny
 • @krzysztofjaw 09:44:54
  Jak nazwać to co piszesz autorze? Przedstawiasz się jako zwolennik prawicy. Piszesz takie słowa "Tyle tylko - powtarzam - budujmy od podstaw nowe polskie elity a łatwiej je budować, gdy rządzi PiS."
  To PiS, a precyzyjniej Jarosław Kaczyński zniszczył wszystkie inne ruchy prawicowe jakie kiełkowały w Polsce po Okrągłym Stole. Popatrz na działanie samego PiS, wazelina leje się strugami, nikt nie podejmie decyzji, wyjątek Macierewicz (no ale tu powód tego, że Macierewicz może to co może jest dość oczywisty, zna prawdę o Smoleńsku), jeśli nie uzyska zgody prezesa. PiS w swym programie jest partią populistyczno - lewicowo - katolicką. Przy PiS budowa jakiejkolwiek prawicy nie jest możliwa. Bo albo się podporządkują prezesowi, albo tandem Rydzyk - Kaczyński zniszczą każdą partię prawicową, która mu wyroście. Póki Kaczyński nie odejdzie na emeryturę, lub społeczeństwo nie obudzi się i nie pośle PiS w diabły póty żadnej partii prawicowej w Polsce nie będzie.
  PiS to przedstawiciel Ameryki i Izraela, wystarczy popatrzeć na sprowadzenie obcych wojsk na nasz teren, zakupy sprzętu poza przetargami. Wystarczy wspomnieć, że zanim Duda został kandydatem został namaszczony przez Kneset w Krakowie. Dziś w Izraelu też dobrze się bawi.

  "27 lat propagandy rzeczywiście odmóżdżyło wielu Polaków."
  Pamiętam z dzieciństwa propagandę PRL, dzisiejsza propaganda TV PiS pod wodzą Kurskiego bardzo mi przypomina tamtą dawną. Sięgnęli do dawnych wzorców, chcieli również z programami dla dzieci, jednak dzieci tego nie zaakceptowały. Również co mądrzejsi Polacy tego nie akceptują, stąd wyniki oglądalności TV PiS.
 • Ś. p. bliźniak perezessimusa dal przykład jak polec w potrzebie (smoleńskiej)
  Więc i wielki Purec Prezessimus oraz jego kamaryla w razie potrzeby nie poskąpią krwi, do czego już przygotowana jest prawnicza infrastruktura lepiej niż przed bermanowskimi zbrodniami sądów wojskowych w 1944r
  Może jedednak wspólnota wpływow ideologii monarchistrycznej i korwinowskiej Mikkego tak znamiennych w rozumowaniu autora złagodzi walkę kamaryli seleriatu PiSowskiego z kombatantami michnikowszczyzny i nie zmieni nazwy Wisly na Rzekę Czerwoną.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej