Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Dosyć! Już dosyć tej prymitywnej i zdradliwej opozycji SKR!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miejsce tych wszystkich zdradliwych i łasych jedynie na kasę parszywców jest w więzieniu lub na sławetnym Madagaskarze

(jakiekolwiek skróty nie muszą oznaczać lekceważenia lub obrażania osób nimi dotkniętych).

Dosyć SKR! (SKR - może oznaczać: SKuRwieli; Swądu Knurów Radykalnych; Sarkastycznych Kreatorów Realizmu... skłaniam się do tego ostatniego)

Już po prostu nie mogę! Jestem człowiekiem impulsywnym, ale do teraz starałem się nie pisać zbyt emocjonalnie o antypaństwowej, zdradliwej i kryminalnej działalności dzisiejszej totalnej opozycji w Polsce.

Teraz, obserwując dalszy rozwój sytuacji w parlamencie nie wytrzymałem.

Już jasno widać, że zdrajcy z tzw. totalnej, radykalnej opozycji w Polsce realizują interesy naszych wrogów ze wschodu i z zachodu, są kryminalistami, warchołami i najgorszym sortem ludzi niegodnych nawet splunięcia... tylko czy polskim? To antypaństwowe i antypolskie kanalie, współcześni targowiczanie opłacani zapewne przez wrogie nam i obce siły. Są spadkobiercami najgorszych zdrajców w historii Polski, którzy też zrywali sejmy i doprowadzili do upadku Polski i jej zaborów. Tego też chcą im współcześni targowiczanie spod znaku Schetyny, Petru, Kijowskiego, Michnika, Frasyniuka, Smolara i innych a G. Soros wespół z A. Merkel i całym demoliberalnym lewactwem pełni ukrytą rolę dawnej Carycy Katarzyny II... tylko z kim obecnie śpią? Caryca kurwiła się z Poniatowskim... To z kim rozkoszuje się łóżkowo np. G. Soros?  Bo z kim np. antypolski zdrajca Petru to już wiemy, ale  pozostali rodzimi zdrajcy?... Może z Szumełdą? Biedne infantylne idiotki z .N czy PO liczyły, że to one będą wybrankami tych antynarodowych karaluchów a tu nici z ich marzeń.

Miejsce tych wszystkich zdradliwych i łasych jedynie na kasę parszywców jest w więzieniu lub na sławetnym Madagaskarze. Albo jeszcze w innym odosobnieniu w pomieszczeniach bez klamek. Polska jest dla nich za szlachetna i są jej niegodni. D. Tusk to zrozumiał i zwiał przed odpowiedzialnością karną pod skrzydła swojej krajanki A. Merkel. Jednej antypolskiej szumowiny mniej, ale taki los winien czekać wszystkie pozostałe antynarodowe paskudztwa.

Ja wiem, że oni by chcieli, aby polskie władze ich np. pobiły i zamknęły. Ja wiem, że najchętniej doprowadziliby do rozlewu polskiej krwi. Ja wiem, że dla kasy są w stanie nawet całować sorosowych między pośladkami. Ja wiem, że dla nich Polska to "chuj, dupa i kamieni kupa" i "teoretyczne państwo", które dla nich jest niczym, jest tylko dojną krową a Polakami gardzą i ich nienawidzą. Ja wiem, że są infantylnymi idiotami z brakami w wykształceniu i bez żadnego honoru. Ja to wszystko wiem...

Ale chyba nadszedł już moment, aby te warchoły niszczące polską państwowość, niszczące nasz kraj, naszą Ojczyznę zostały potraktowane przez polskie władze i Polaków tak, jak na to zasługują. Nie może być tak, żeby zdrajcy paraliżowali nasze państwo i ośmieszali je na arenie międzynarodowej. W USA już by dawno oglądali świat zza krat. Zresztą jak w wielu innych państwach. To, co oni wyprawiają to niszczenie demokracji, sprowadzanie polityki na dno szamba, to - cytując klasykiem - himalaje hipokryzji i kretynizmu.

Współczuję jedynie moim rodakom, którzy im uwierzyli i głosowali na nich. Ale nie ma co rozpaczać. Dziś widzicie co sobą reprezentują i zawsze jest przecież czas na otrzeźwienie, na co mam wielka nadzieję. Polska w Waszej większości Was potrzebuje i wierzę, że Wy potrzebujecie wolnej, suwerennej i niepodległej Polski.

K.. mać. Kto jest tą totalno-radykalną opozycją w Polsce? W wielkiej części to po prostu sprzedajni idioci i prymitywne, antypolskie oraz infantylne istoty.... nawet nie czy ludzkie!?

Biorę odpowiedzialność za swoje słowa! Jak długo można nas... zwykłych Polaków wodzić (już nie) za nos, ale za jaja... targając nimi po barłogu fałszywej walki o demokrację? Przecież oni to są zwykli totalitaryści czerpiący garściami z K. Marksa, A. Gramsciego i Szkoły Frankfurckiej. Chociaż nie... bo oni nawet tego nie rozumieją a tymi wartościami kierują się ich kreatorzy i mocodawcy. Oni to zwykłe kukiełki i pacynki na szchownicy ich kreatorów, których w Polsce reprezentuje m.in. A. Michnik i Smolarowie.

Oskarżam obecną totalną opozycję o zdradę stanu, najcięższe przestępstwo wobec Polski i oczekuję, że poniosą adekwatną karę.

DOSYĆ! Ile można ścierpieć infantylną, zdradliwą, antypolską i destrukcyjną totalną opozycję, która jest po prostu SKR!.

Ostre przekleństwa i oskarżenia?... Oj nie... po prostu na co-dzień i nigdy raczej takich słów nie używam, ale teraz nie mogę... bowiem sytuacja dojrzała do ostatecznych rozwiązań... postawieniem totalnej opozycji przed Trybunał Stanu, przynajmniej liderów oraz innych ważniejszych szmat nimi sterujących.

A jeżeli nie TS to mówię sam za siebie: "WYPIERDALAJCIE STĄD"... serio... mam Was dość....

Pokłony, lizanie stóp, ścięcie na placu, więzienie lub (w najlepszym razie) wygnanie na Madagaskar... jeżeli takich chamów są Oni tam w stanie przyjąć (przepraszam mieszkańców Madagaskaru...).

P.S.

Nazwanie kogoś chamem czy idiotą nie jest w Polsce karalne, bowiem tak orzekły sądy polskie, gdy np. chamem nazwał L. Kaczyńskiego faktyczny cham J. Palikot...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Teraz gra idzie o to
  Teraz gra idzie o to który z "przywódców" totalnej opozycji okaże się większym kretynem, walka jest zacięta . Nie ma absolutnie żadnego znaczenia, co zrobi PiS. Może zrobić cokolwiek i tak PO z Nowoczesną zostają z łapami w nocniku.
 • @Husky 18:25:03
  Senat przyjął ustawę budżetową bez poprawek, choć PiS dał im nawet czas do 12.30. Wcześniej PiS chciał sie dogadać i nawet procedować poprawki opozycji. Nie chcieli. Teraz jest pozamiatane:) Prezydent nie ma prawa veta ustawy budżetowej i musi ją podpisać, jeżeli jest zgodna z Konstytucją (ustawa a nie sposób jej procedowania!!!).

  Sprawa jest zamknięta i wiem, że Kaczyński wiedział, iż tak będzie, ale wykazał się dobrą wolą i chciał załagodzić spór. Wiedział, że oni i tak tego nie zakceptują. Ale nikt nie będzie mógł mu zarzycić, że nie chciał i nie wykazał dobrej woli. Opozycja sie samozaorała w swojej nienawiści i totalniactwie.

  Majstersztyk i rozegranie opozycji kapitalne. Kaczyński teraz siedzi, pije polską oranżadę i smieje sie z nich do rozpuku ::::)

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 18:58:47
  Józef Piłsudski: "Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
  Te słowa dedykuję, tym "panom"

  https://pbs.twimg.com/media/C1407WXXUAAbk30.jpg
 • @krzysztofjaw 18:58:47
  Przecież recepta jest znana z historii . http://dzieje.pl/aktualnosci/prof-cisek-zamach-majowy-byl-potrzebny .Tylko czy te niedojdy to widzą , czy też wyczekują na objęcie urzędu przez D.Trumpa. Ave.5*.
 • Widać pośpiech
  Wypowiedź D.Tuska, sugerująca możliwe kłopoty z zewnętrznym finansowaniem polskiego budżetu, to moim zdaniem część planu POlszewicko- .Nowoczesnej Targowicy obalenia rządów PIS-u.
  Wiąże się to ze zmianą lokatora w Białym Domu i niewiadomą co do jego polityki w stosunku do Rosji.
  Przyspieszenie o miesiąc przez administrację ustępującego Obamy, rozlokowania amerykańskiej ciężkiej brygady w Polsce, to zagranie Obamy, by utrudnić Trumpowi negocjacje z Rosją(decyzje szczytów NATO w Walii w 2014 i w Warszawie w 2016 były możliwe dlatego, że upadła polityka resetu z Rosją).
  Trump zapowiadał negocjacje z Rosją a Rosja nie zgodzi się na ustępstwa na Bliskim Wschodzie, będąc blokowaną Tarczą w Redzikowie, iamerykańską i NATO-wską obecnością militarną w Polsce(kierunek zachodni ekspansji Rosji jest z punktu widzenia geopolityki, naturalną drogą ekspansji Rosji jako potęgi).
  PIS przed ewentualnym radykalnym rozwiązaniem kryzysu, powinien poczekać do objęcia urzędu przez D.Trumpa i zorientowaniu się, jakie działania geopolityczne podejmie D.Trump.
  Pozdrawiam.
 • @35stan 21:03:59
  D.Trump wywali gołodupców w kosmos . No i zacznie się Ajj wajj . Pzdr.
 • @35stan 21:03:59
  No to mamy pierwszy efekt Tuska w Brukseli. Załatwi nam sankcje
 • @35stan 21:03:59
  Jak DT zacznie wdrażać swoją koncepcję geopolityczną w życie, to taki naczelny ciotka zostanie raz z jawnym szpiegem mossadu i cia na lodzie wspólnie z banderowską - syjonistyczną hołotą z UPAdłej.
  DT nie będzie przejmował się pętakami skamlącymi z polskiej klasy politycznej, tylko będzie rozmawiał o swoim podbitym państwie i pachołkami z sprzataczką na Kremlu. Świat polityki nie znosi wstretnych, zasmarkanych szpiegów, bo takich to się zatrudnia do czyszczenia butów.
  Niemcy i Rosja będą realizować politykę w Polsce do Wisły i od Wisły.
  Oni wiedzą, że Polska to tylko Państwo teoretyczne.
  Niestety, ale płacimy za naszą wielką głupotę i lenistwo straszną cenę, ponieważ kierujemy swoje leniwe ruchy w kierunku złego pana oraz za to, że nie potrafimy byc sobą w własnym domu, tylko dajemy klucze wszelkiej maści głupcom i zdrajcom.
  A to co wypisuje stan, to obrzydliwa hejterowską parchata volta w stosunku do Polski. Ciekawe czy pierwszy pójdziesz ,,na Moskwę", czy dasz dyla, bo ty perfidny tchórz i zdrajca, czego dobitnym przykładem są twoje antynarodowe wpisy pod nickiem. Ujawnij się tchórzu.
 • @35stan 21:03:59
  Z tym się zgadzam... i dlatego Kaczor rozgrywa ich bardzo delikatnie. A co do wojsk... armia USA już ma dość polityki demokratów. Generałowie wprost mówią, że walczy się po to by wygrywać a nie ciągkle walczyć. W aministracji Trumpa wojskowi będą dość silni i tak naprawdę to Obama zrobił przysługę Trumpowi z tymi wojskami, bo Trump ma teraz czystą kartę w stosunkach z Rosją, ale Putin jest już postawiony przed faktem dokonanym. Sądzę też, że pewne dziwne ruchy wokół Jedwabnego Szlaku (nie niszczące wcale współpracy) tez wynikają z nowej administracji USA.
  Sytuacja jest geopolitycznie naprawdę ciekawa.
  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 22:53:04
  Dałem Ci 5* tylko z tego powodu, że jesteś patriotą.
  Musisz jednak mieć na względzie także to, że teatr TKM od 1989 roku ma się dobrze.
  Może byc tak, że PiS za bardzo zapultał się w swoje obietnice, zatem czas się wycofać w chwale na wygodną rolę opozycji.
  Może być też tak, że te chryje są powodowane przez POPIS, w celu zamulenia sprawy wejścia wojsk USA do Polski.
 • @Wrzodak Z. 21:51:15
  Da dyla! Mocny w gębie i na tym się kończy zwykle odwaga.
  A potem przez przysłowiowe już Zaleszczyki, chodu od smrodu co sam narobił!
 • @Wrzodak Z. 21:51:15
  "Ujawnij się tchórzu."
  Twoim znakiem firmowym są bluzgi na innych i prostackie widzenie rzeczywistości.
  Skąd prosty umysł jaki masz w głowie, mógłby widzieć złożoność i uwarunkowania współczesnego świata a tym samym umieć prowadzić grę polityczną, która wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia życiowego i politycznego.
  Twoja kariera polityczna wskazuje na to, że jesteś na poziomie tych, którzy znają dwa kolory: biały i czarny a ponieważ życie i polityka wymaga znajomości pełnej palety barw, więc jesteś tam gdzie jesteś.
  Trudno się dziwić twoim frustracjom, będącym źródłem twojego jadu, bo miałeś trudną młodość i brak ciepła rodzinnego domu, domu gdzie powinna kształtować się prawidłowa osobowość młodego człowieka i gdzie nie powinno być miejsca na agresję, a niestety w środowisku w którym wyrastałeś, agresja bywa zjawiskiem typowym.
 • @Autor
  Szanowny Autor po prostu histeryzuje jak stara baba.
  Jedynym powodem tej ogromnej listy zarzutów wobec opozycji jest to, że weszła sobie na podium marszałka w sali sejmowej! To przecież nie ma żadnego znaczenia, bo partia rządząca może wszystkie ustawy przegłosować nawet na sejmowym korytarzu i nikt jej nie przeszkodzi w ich późniejszej realizacji.

  Co kieruje szanownym Autorem by taką dziecinną formę zabaw opozycji traktował tak bardzo poważnie, przypisując mu tak wielkie znaczenie - którego przecież w ogóle nie posiada?

  Gdyby nie publiczna telewizja Jacka Kurskiego, która lansuje opozycję ciągłymi transmisjami, po prostu nie zajmowała się tym rozpaczliwym protestem to nikt w Polsce by na to nie zwrócił najmniejszej uwagi.

  Chyba że taka awantura opozycji jest na rękę partii rządzącej, która nie ma żadnego pomysłu na realne działania i z radością zasłania się "nadmuchanym" protestem opozycji.
 • @35stan 08:51:58
  Dokładnie piszesz o sobie. Mnie w domu nie wychowywano na prymitywnego agenta syjonizmu i trockizmu w przeciwieństwie do twoich szpiegowskich tekstów, które w kraju wolnym i niepodległym powinny zajać się odpowiednie służby.
  Podkreślam gdybym był karierowiczem to bym siedział w sejmie u ciotki prezia i klepał antyposlkie koncepcje. Zawsze miałem swoją wartość i wiedzę, która pozwala mi na odróżnienie dobra od zła, tego min. uczył mnie ks. Jerzy.
  Co do frustracji to jeszcze raz przeczytaj sobie ten tekst krzysztofa, to dopiero jest głupota a ty go w ty wspierasz.
  Wspierasz tych co od 89 roku oprócz kilku lat mają władzę i dokonali wspólnie z okupantem syjonistycznym ekonomicznych rozbiorów Polski.
  Podpala Polskę zwykłay nierób, ciota, który w celu odwracania uwagi od spraw zasadniczych wprowadził tu okupacyjne syjonistyczne wojsko, służące światowej mafii finansowej, której zadaniem jest służba mafijnym korporacjom, które śmierć maja wymalowane na czole. Ten zapyziały słup syjonistów w zoologicznej nienawiści do polskości pragnie, aby chrześcijanie na wzajem się wyżynali, chce aby słowiańska krew lała się po ulicach, a Ty w tym go wspierasz i nie rozumiesz gry rzeczywistów wrogów przybłędów Polski.
  Przestań udawć intelektualistę,i takiego jak McCain który z klozetu wyszedł i pluje gównem na ludzi. Jesteś kolejnym podstawinym blogerem na neonie, by mieszać i wspierac wyjątkowo podstępnych wrogów Polski.
 • @Wrzodak Z. 09:45:03
  "Mnie w domu nie wychowywano na prymitywnego agenta syjonizmu i trockizmu..."
  Nie ściemniaj, bo w tym czasie kiedy kształtuje się postawa etyczno moralna młodego człowieka, ty już byłeś w bidulu i to w tamtych warunkach kształtowała się twoja postawa i twój charakter.
  Nie powołuj się na Księdza Jerzego, bo Jego dewizą było: "Zło dobrem zwyciężaj" a twoją dewizą jest opluwanie wszystkich dookoła.
  Nie wystarczy mówić, że chcesz dobrze dla Polski, trzeba to potwierdzać czynem w takich realiach jakie są i "mierzyć siły na zamiary".
 • @Husky 18:25:03
  Przed chwilą poseł Dworczyk oznajmił w TVP Info, że PO, Nowoczesna zostaną pozbawieni apanaży, czyli pensji posła i pieniędzy na biura ponieważ uważają budżet za nielegalny, więc nie mogą pobierać pieniędzy z czegoś co według nich jest nielegalne. Co do tego, co się będzie działo z osobami, które będąc parlamentarzystami - uczestniczyły w łamaniu prawa karnego, trzeba będzie podjąć decyzję. Wszyscy Polacy są równi wobec prawa i wobec wszystkich prawo musi być egzekwowane - zapowiedział Jarosław Kaczyński. A organizacje, które są finansowane z zagranicy, muszą się zarejestrować jako obce agentury i nie mają prawa prowadzić działalności politycznej, w szczególności: uczestniczyć w wyborach. Partie polityczne, które są finansowane z zewnątrz, ulegają delegalizacji i muszą zwrócić wszystkie dotacje, jakie otrzymały na swoją działalność.
 • @35stan 12:35:46
  100/100!!!!!!!!
 • @Wrzodak Z. 09:45:03
  Pan ma tendencję do podważania jakiegokolwiek innego zdania niż Pańskie. Dodatkowo posługuje sie Pan inwektywami ad personam, co jest zupełnie niepotrzebne.
  Portal jest dla wszystkich i chyba dobrze, że są rózne zdania. Możemy dyskutować i to jest najcenniejsze. Dyskutować szanując się wzajemnie i nie doszukując sie jakichś niecnych zamiaraów.
  Ja rozumiem Pana poglądy, tylko one są w tej chwili nierealną mrzonką. Żyjemy tu i teraz, w określonej sytuacji geopolitycznej i musimy być realistami. Powtarzam to Panu wielokrotnie.
  Na dzis Polska nie ma lepszego rządu niż PiS i nie ma żadnej siły, która może tą partię zastąpić. Niech Pan stworzy alternatywę to wtedy porozmawiamy.
  A marzenia o neutralnej Polsce niech Pan zostawi w sferze marzeń, bo w tej chwili jest to niemozliwe.
  Polityka jest grą interesów, ale interesów wielkich tego świata. My musimy się pod jakichś podczepić i wymachiwanie szabelką nic nie da a wprost przeciwnie: może nam zabrać już całkowicie Polskę.
  Ja też chciałbym, abyśmy decydowali o swiecie na równi z mocarstwami, tyle tylko, że na dziś jest to niemozliwe i tyle.
  Trzeba szukać rozwiązań realnych a nie w sferze chciejstwa i marzeń.
  Pozdrawiam
 • @Husky 21:26:34
  Nic nie załatwi, to jego PObożne lecz nie do spełnienia życzenia. Sama KE przyznała, że bardzo by chciała, także i na Węgry lecz nie ma narzędzi do tego. To tylko zagrywka medialna pod swój "elektorat" i swych osłów w Sejmie, oraz senatorów w Senacie.
 • @krzysztofjaw 22:53:04
  Kaczor rozegrał ich koncertowo. Wynik 10:0! Teraz opozycja walczy między sobą sobą! To szach mat Kaczora.
 • @krzysztofjaw 14:01:33
  [Trzeba szukać rozwiązań realnych a nie w sferze chciejstwa i marzeń.] w pełni się zgadzam, na dziś innej alternatywy niż PiS i rozgrywający opozycję Kaczor. Zresztą przy takiej "opozycji" PiS ma zapewnione ze 3 kadencje, jeżeli nie popełni błędów, będzie stanowczo rozliczał złodziei i szubrawców i będzie żył i przewodził nadal PiS "Kaczor" Kaczyński.
 • @krzysztofjaw 14:01:33
  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2017/148422277114805592105.jpg To zdjęcie najlepiej obrazuje nastroje w Platformie Obywatelskiej. Po zejściu z mównicy niektórzy najbardziej aktywni protestujący po prostu usiedli w ławach...Zachowałem sobie tę fotkę, bo nawet wielki Leonardo nie oddałby tak realnie myśli: wydawało mi się, że jestem politykiem, lecz Naród, który chciałem ograć, okazał się dla mnie zbyt mądry. Drodzy niemieccy przyjaciele z Berlina i z Brukseli, mam smutna wiadomość: ciamajdan ist kaputt!!!
  Sfrustrowane i biedne, lemingi z PO, pożyteczni idioci, których nigdy w naszym kraju nie brakuje. Współczesna ich fabryczna edukacja sprzyja tandecie tej produkcji kiepsko wykształconych mas, podatnych na psychomanipulacje. WSI-owa i subkulturowa świta o genealogii z czerwonej bolszewickiej rewolucji. Cóż wyróżnia tę świtę? Czy nie egalitaryzm marksistowsko-leninowski, oparty na życiu we wspólnotach z plemiennym dzieleniem się dobrami oraz innymi aspektami narkotykowo-genderowskiej subkultury młodzieżowej, wyłącznie w ustalonym elitarnym gronie piewców eurosocjalizmu i stalinowskiego komunizmu? W ich niezmiennym tonie nadają, że są ograniczeni w polskiej demokracji(!). Nadają z pompą niczym think tanki i fabryki produkujące myśli przez ich sztaby "oświeconych" lewicowych i neoliberalnych ekspertów. Lemingi owe ubóstwiają wiodących polityków we władzach UE, przejmują od nich systemy poglądów, dyktowane przez potężne międzynarodowe grupy interesu, których warunkami w ich systemie są min. redukcja płac klasy pracującej i jej zubożenie, prywatyzacja instytucji publicznych, ograniczenie praw pracowniczych, osłabienie związków zawodowych, cięcia w świadczeniach emerytalnych, elastyczne formy zatrudnienia, upowszechnienie form pracy czasowej i umów o dzieło z pominięciem ubezpieczenia społecznego. Ten system praw wzmacnia w jeszcze większym stopniu potężne grupy interesu korporacji, bankierów i międzynarodowych kapitalistów, a z drugiej strony ogranicza prawa pracownicze. Czy Oni, młodzi wykształceni z PO-N-KOD traktują to na poważnie? Czy nie idą za przykładem wiodących polityków w EU wprowadzania systemu rządów technokratycznych, który jest dominujący wśród władz UE? Jest bowiem wprowadzany system hybrydowy, ideowo powiązany z autorytarnym i agresywnym neoliberalizmem oraz fanatycznym lewicowym marksizmem kulturowym. To Hybryda, której celem jest odebranie państwom narodowym ich suwerenności w stanowieniu prawa gospodarczego i politycznego i przeniesienia ich na poziom UE. Spuścizna natomiast kulturowa niszczonych narodowych państw, ich tradycja, ich zdobycze społeczne i socjalne w oczach wiodących władców EU stają się czymś błahym i nic nie znaczącym. Czy o to lemingom chodzi?
 • @krzysztofjaw 14:01:33
  No to panie Jarosławie zaostrzajmy kurs: wyciągnięcie konsekwencji regulaminowych i karnych w stosunku do wichrzycieli i przestępców w sejmie i poza nim, stopniowa lecz szybka likwidacja wrogich Polsce ośrodków zakamuflowanej lewackiej władzy: GW, TVN, Newsweek, Polsat, Fundacja Batorego- zbrodniarza, złodzieja i agenta Gestapo Sorosa, Krytyka Polityczna i wiele innych. Do dzieła, teraz to wspaniała okazja.!!! Poniżej o przyszłości PO i jej akolitów, nowoczesnej..."PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm" Aaron Nuselbaum vel Myszkiewicz vel Stefan Niesiołowski. Źródło: Rozbijacze na prawicy, „Gazeta Wyborcza” nr 168, 20 lipca 2001.
 • @krzysztofjaw 14:01:33
  W 2014 roku Z.Wrzodak podpisuje się pod aktem hołdu wobec Putina i władz rosyjskich i tym samym potwierdza, że zamach z 10.04.2010 roku, który był aktem zbrodniczym w interesie rosyjsko, niemiecko-amerykańsko izraelskim, był dla niego rzeczą chwalebną, za co należy całować zbrodniarzy w przysłowiowe cztery litery.
  http://konserwatyzm.pl/artykul/12129/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/
 • @35stan 15:51:16
  Ci dwaj z trzyosobowej partyjjii czyli Wierni Polsce Syjonistycznej też tam parafkę strzelili
  Paweł Ziemiński – Łódź
  Dariusz Kosiór – Otwock
 • @35stan 15:51:16
  ... tobie zrobili "zamach" na zdrowy rozsądek?!

  Zapomniałeś jeszcze dodać marsjan...hehehe...
 • @krzysztofjaw
  JADĄ Z NIMI AŻ MIŁO!
  Prokurator Generalny zaskarża wybór zauszników Rzeplińskiego do TK. Co z orzeczeniami wydanymi z udziałem Rymara, Zubika i Tulei? Zbigniew Ziobro jako Prokurator Generalny zaskarżył do Trybunału Konstytucyjnego wybór trzech sędziów TK z 2010 roku. Chodzi o Stanisława Rymara, Piotra Tulei i Marka Zubika. Resort Sprawiedliwości nie komentuje decyzji Zbigniewa Ziobro, a na internetowej pojawiła się tylko krótka informacja o decyzji Prokuratora Generalnego, ale bez ujawnienia wniosku. Wniosek dotyczy uchwały Sejmu z 26 listopada 2010 r. w sprawie wyboru tych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Jeden z zapisów Konstytucji, wskazanych jako podstawa wniosku, mówi, że „organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa”. Sprawa ta ma w TK sygnaturę 1/17. http://wpolityce.pl/p/427821 http://wpolityce.pl/p/427821 Co oznacza wniosek Ziobry? Jeśli trybunał przychyli się do wniosku, wszyscy trzej sędziowie nie będą mogli orzekać. To oznacza ostateczne rozbicie grupy związanej z byłym prezesem TK Prof. Andrzejem Rzeplińskim i diametralną zmianę układu sił w samym trybunale. Obecnie w TK orzeka 8 sędziów związanych z Platformą Obywatelską i 7 z PiS. Wkrótce ma odejść sędzia Andrzej Wróbel. Za niego większość sejmowa powoła innego sędziego. Zdaniem prawników, z którymi konsultował się portal wPolityce.pl, usunięcie tych trzech sędziów nie będzie miało wpływu na orzeczenia wydane przez nich w poprzednich latach. Nazwiska całej trójki sędziów wymieniane są w kontekście grupy najbliższych współpracowników byłego prezesa. Wybór ich w 2010 roku głośno podważała ówczesna opozycja, czyli Prawo i Sprawiedliwość. Podnoszono kwestie proceduralne i wprost mówiło się wtedy o „zamachu na Trybunał Konstytucyjny”. Decyzja Prokuratora Generalnego ma być właśnie związana z tymi wątpliwościami. Ps...Brawo Minister Ziobro! Rozerwać tą czerwoną pajęczynę! Powolutku i do przodu PO prostu rozjechać tą swołocz niewiadomego POchodzenia.
 • @kula Lis 66 19:31:02
  PO chciała do Polski sprowadzić 7 tys. muslimów
  PiS sprowadził 4 tys. amerykańskich żołnierzy
  I to jest naprawdę dobra zmiana

  https://pbs.twimg.com/media/C1-MvC9XAAAIGJR.jpg
 • @Seth 17:43:45
  "Zapomniałeś jeszcze dodać marsjan...hehehe..."
  Wytrzyj nos, boś się zasmarkał....hehehe..
 • @Katana 22:01:26
  "Damy radę... Chcesz chusteczkę?"
  Zachowaj dla siebie, bo może Ci się przydać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej