Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
793 posty 2200 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

a2mobile - znów Zygmunt Solorz-Żak

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właścicielem jest zarejestrowana w Liechtensteinie (raj podatkowy) fundacja/firma TiVi Foundation, której z kolei włascicielem jest Zygmunt/Piotr Krok/Solorz/Żak/Podgórski

Tylko informacyjnie.

Od jakiegoś czasu pod hasłem nowej sieci telefonii komórkowej z mobilnym dostępem do internetu usilnie promowana jest marka "a2mobile".

Otóż - właśnie tylko gwoli ścisłości - pragnę poinformować, że operatorem owej sieci jest strukturalny operator telefonii komórkowej Aero2 świadczący swoje usługi ponadto pod markami: BDI, Aero2 max, AeroPacket, SpeedNet i wRodzinie. Właścicielem operatora jest firma Midas S.A całkowicie zależna od Polkomtela (Plus GSM), którego z kolei właścicielem jest Cyfrowy Polsat (m.in.: Polsat, TV4, TV6, ATM Rozrywka, Superstacja, Disco-Polo Music, Muzotv i fm), którego z kolei właścicielem jest zarejestrowana w Liechtensteinie (raj podatkowy) fundacja/firma TiVi Foundation. Właścicielem tej ostatniej a więc wszystkich pozostałych jest Zygmunt/Piotr Krok/Solorz/Żak/Podgórski o którym (też bezpośrednio) pisałem w swoim tekście: "Czy POLSAT jest antypolski i proniemiecki?" [1].

Zostawiam czytelnikom odpowiedź na ile "nowa" jest sieć "a2mobile".

[1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2017/01/czy-polsat-jest-antypolski-i.html

P.S.

Wedle informacji z Wikipedii pan Solorz miał swoje konta na Cyprze a na cztery tygodnie przed blokowaniem wszystkich kont w tym kraju (z racji wymagania przez KE pobrania olbrzymiego podatku od kont) wytransferował część swojego majątku do TiVi Foundation z Liechtensteinu. I tak naprawdę właśnie ta jego fundacja w raju podatkowym jest właścicielem niemal wszystkich mediów (w tym Cyfrowego Polsatu/Polsatu) oraz m.in. spółek telefonii komórkowych (Polkomtel/Plus, Aero2) czy firm: Midas, Sferia (też operator telekomunikacyjny oferujący usługi telefonii nomadycznej - rozszerzonej wersji telefonii stacjonarnej, komórkowej oraz dostępu do internetu). Ponadto Zygmunt/Piotr Krok/Solorz-Żak/Podgórski był agentem I Departamentu MSW - wywiadu PRL (lata 1983-1985) zarejestrowany jako TW "Zeg". W latach 80-tych został mu wydany ponadto paszport konsularny a on sam ma wykształcenie średnie techniczne. SB-ekiem zostaje się całe życie - takie jest moje zdanie i do dzisiaj nie wiadomo (sic!) skąd on na to wszystko miał pieniądze... Może jednak zarobił je uczciwie?

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

  • autor
    miałem nieszczęście poznać pewnego SBka.Byl już wówczas na emeryturze. Miał całkiem inne podejście do władzy komunistycznej w Polsce jak jego znajomi.
    Ale powiedział mi że agentem zostaje się na całe życie. Podawał przykłady swoich znajomych pejsatych agentów i innych. Organicznie nienawidził Rosjan. Miał z nimi porachunki.
    Kiedy zapytałem się jego , czy mnie się nie obawia. Roześmiał się...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej