Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
812 postów 2242 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Polacy! Nie dajmy się sprowokować...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zmuśmy się do racjonalnego myślenia o Polsce, o nas samych, o naszych dzieciach, wnukach i o tym dlaczego dla dzisiejszej opozycji Bruksela jest ważniejsza niż Warszawa czy Kraków...

..., nie przelewajmy polskiej krwi!

"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie"- książę Adam Jerzy Czartoryski (+14.01.1770 - +15.07.1861). 


Nie wiem do końca jak planują liderowi zdrajcy spod znaku zjednoczonej opozycji skupionej wokół ideowo postkomunistycznych i demoliberalno-lewackich: PO, Nowoczesnej, PSL-u i KOD-u doprowadzić Polaków do skrajnych ulicznych emocji w dniu 13 grudnia, ale możemy spodziewać się jakiejś prowokacji. Niezbyt mnie to interesuje, choć obserwuję wydarzenia uważnie i zauważam, iż negatywne emocje są cały czas podgrzewane przez media III RP, z GW i TVN-em na czele.

Dodatkowo, co jest normą u partii i organizacji antypolskich, mamy ponowne upadlające wołanie na pomoc UE. Dowiadujemy się bowiem, że to R. Petru z Nowoczesnej zabiegał o debatę o Polsce 13 grudnia w PE! Decyzja została podjęta w dniach 1-3 grudnia podczas kongresu ALDE (Porozumienie Liberałów i Demokratów na rzecz Europy), który odbywał się w Warszawie w dniach 1-3 grudnia. Decyzja europarlamentu w tej sprawie zapadła wczoraj wieczorem. I jakoś tak przypadkiem (sic!) już po tym kongresie KOD nagle zainicjował napisanie haniebnej odezwy do Polaków wzywającej nas do wyjście na ulice właśnie 13 grudnia... aby demonstrować przeciw legalnie wybranym władzom a może też doprowadzić do rozlewu polskiej krwi i np. wezwania zagranicy na pomoc. Wybór tej daty jest tak hipokrytyczny i absurdalny, że brakuje mi słów, aby wyrazić swoją dezaprobującą opinię.

Wiem, że eskalacja złych emocji może zakończyć się zamieszkami, co byłoby najgorszym rozwiązaniem dla naszego kraju, dla wszystkich Polaków. Ale dla antypolskiej współczesnej Targowicy wszystko jest lepsze niż obecne władze, nawet to, że na ulicach może przelać się polska krew: "Wolę zamieszki na ulicach, niż ten rząd" - raczył był powiedzieć chory z nienawiści Stefan Niesiołowski.

Chyba nietrudno zauważyć, że z demokratyczną w powszechnych wyborach przegraną dawna władza nie może się pogodzić i robi wszystko, aby doprowadzić do ulicznego przesilenia dającego jej możliwość ponownego objęcia rządów.

Przykre i smutne jest to, że dla dzisiejszej opozycji nie jest ważna Polska ani Polacy a jedynie jej własny partykularny interes i jest zdolna do każdej nikczemności: od zdrady targowickiej aż do doprowadzenia do bratobójczej wojny domowej. Nasza wolność, suwerenność i niepodległość nie mają dla niej żadnego znaczenia a dobro Polaków jest dla niej pojęciem obcym. Ale nietrudno jej w sumie za to winić, bo dla nich Polska nie jest po prostu ich ojczyzną, nie jest ich domem, a jej interesy i priorytety są im obce, co wyraźnie zresztą onegdaj powiedział G. Schetyna: "Jesteśmy częścią wspólnoty europejskiej, w Brukseli czujemy się jak u siebie, to jest też nasz dom i tam będziemy informować o tym, co dzieje się w Polsce. To jest też kwestia rezolucji, którą będziemy chcieli, żeby przyjął Parlament Europejski".Czyż można mieć większy dowód, że dla opozycji stolicą nie jest Warszawa a Bruksela i że nie reprezentuje interesów polskich a brukselskie? To ludzie nam obcy i nam wrodzy.

Warto nieraz znaczeniowo odwrócić istotę i oddźwięk pewnego toku myślenia i działania. Wyobraźmy sobie, że w czasie rządów PO-PSL to partia PiS ogłosiłaby "opozycję totalną" i zwracała się do zagranicy o ich pomoc w zwalczeniu rządów a ponadto J. Kaczyński np. powiedział, że w Moskwie, Waszyngtonie czy też w Jerozolimie czuje się jak u siebie i tam jest jego dom oraz z pozycji tych domów chciałby obalić demokratyczne rządy. Wyobraźmy sobie sytuację, że prawicowy Cyba morduje asystenta D. Tuska. Wyobraźmy sobie, że PiS i J. Kaczyński zostali stworzeni przez rosyjskie (i nie tylko) służby specjalne. Wyobraźmy sobie, że J. Kaczyński zwracałby się o bratnią pomoc do Rosji, USA czy Izraela. Wyobraźmy sobie, że dodatkowo nie jest zdolny do pomocy swoim dzieciom a ponadto jest sponsorowany przez putinowskie lub chińskie banki.  Jaka byłaby reakcja dzisiejszej opozycji? Chyba nietrudno się domyśleć... a byłaby jednoznaczna: cała prawica to antypolscy zdrajcy chcący odzyskać za wszelka cenę władzę. I taka byłaby narracja międzynarodowa i wewnętrzna.

Widać wyraźnie, że obecnie w naszym kraju od wielu miesięcy realizowany jest napisany przez kogoś scenariusz maksymalnego skłócenia Polaków i eskalacji politycznego napięcia do granic psychicznej wytrzymałości, która ma prowadzić do wzajemnej nienawiści zakończonej przelaniem polskiej krwi. I ten scenariusz jest cynicznie i metodycznie realizowany przez wrogów Polski. A wtedy, gdy rządzą emocje nie ma miejsca na dialog i logiczne argumenty.

Jak kiedyś pisałem: z premedytacją ktoś nas próbuje zantagonizować i skrajnie podzielić wedle starej formuły rządzenia zwanej "dziel i rządź". W skrócie polega ona na kreowaniu konfliktów, po to by samemu je rozwiązywać dla utrzymania lub zdobycia władzy. Wykorzystywana była i jest cały czas zarówno przez międzynarodowe elity uzurpujące sobie sprawowanie rządów nad światem, jak i przez konkretne państwa czy też organizacje polityczno-społeczne.

W obecnej Polsce chodzi o ponowne przejęcie władzy. I taki imperatyw przyświeca dzisiaj opozycji, opozycji, która liderowo (ważne!) nie ma nic wspólnego z Polską i Polakami, nie ma nic wspólnego z naszą Ojczyzną. Mówią oczywiście, że działają dla nas a tak naprawdę po prostu wykorzystują i manipulują dużą liczbą naszych rodaków dla osiągnięcia swoich własnych celów lub celów im wyznaczonych przez inne państwa lub międzynarodowe organizacje.

Powtórzę: chcą nas podzielić i skonfliktować,  chcą doprowadzić do rozlewu polskiej krwi i przejąć ponownie naszą Ojczyznę na własność dla dobra tych, którym od zarania oddają lenne poddaństwo (czerpiąc z tego korzyści) i są ich namiestnikami. Na pewno nie dla dobra większości Polaków!

Mam pewność, że ten scenariusz został napisany przez lub dla dzisiejszej opozycji zaraz po przegraniu wyborów prezydenckich. Zamach na TK, powstanie Nowoczesnej a później KOD-u, zajadły atak i demonstracje od pierwszych dni rządów B. Szydło (a wcześniej takiż atak na prezydenta), prowokacyjne wypowiedzi o wojnie domowej i przelewaniu polskiej krwi, ogłoszenie przez PO "totalnej opozycji" i zapowiedź wyprowadzenia ludzi na ulicę, zdradliwe poszukiwanie pomocy za granicą, eskalacja negatywnych emocji... to wszystko jest tylko - modyfikowaną na bieżąco - realizacją owego szczegółowego planu/scenariusza.

I naprawdę. Nie chodzi o TK, czy jakąś obronę zagrożonej niby demokracji. Gdyby nie było wojny o TK to znalazłyby się inne jej powody, choćby teraz obrona esbeckich emerytur i rent. Każde działania rządu i prezydenta byłyby takim powodem i takimi też są. A tak naprawdę cel opozycji i jedyna przesłanka implikująca jej działanie to: PiS i prezydent oraz odsunięcie ich za wszelką cenę od władzy.

Gdy zaczniemy walczyć między sobą oni z łatwością nas przejmą, oddadzą całą naszą wolność, suwerenność i niepodległość Polski i nas wszystkich pod władanie zniemczonej UE. A dla Polski będzie to kolejny i ostateczny jej rozbiór.

Nie możemy na to pozwolić...

Naród polski to my wszyscy i nie dajmy się otumanić ludziom, którzy jak wstrętni, obleśni i antypolscy targowiczanie chcą obcej interwencji w naszej Ojczyźnie... To są zdrajcy, którym AK i polscy patrioci golili głowy, to są kolaboranci, których polscy patrioci w okresach wojen skazywali na śmierć. Nie ma większego działania na szkodę Polski  niż profanacja naszego narodu, polskiej godności i niepodległości. Nie ma większej profanacji naszej polskości niż sprzedanie jej w ręce jej nienawistników!

Im właśnie chodzi cały czas o zantagonizowanie Polaków, przeciwstawienie nas przeciw sobie... aby jedność wspólnotowa, polska jedność nigdy nie powstała...

Możemy i powinniśmy się wewnętrznie demokratycznie spierać i kłócić. Takie są prawidła demokracji, tolerancji i wolności słowa, za które nasze przeszłe polskie pokolenia oddawały swoje życie. Jest potrzebna wolność mediów i wypowiedzi publicznych, wolność jaka teraz jest chyba największa od 72 lat! Nikt dziś nie zamyka siłowo, nie inwigiluje fizycznie i psychicznie przeciwników obecnego rządu, nikt ich nie wsadza do więzień i nie zabija. Ale róbmy to we własnym gronie, w gronie Polaków a nie ludzi, którzy chcą nas zniszczyć. Spierajmy się mając w sercu naszą Ojczyznę, Polskę i dobro naszego narodu! Jesteśmy Polakami i mamy obowiązki polskie... nie niemieckie, rosyjskie, brukselskie, amerykańskie, żydowskie! Tylko nasze! Polskie! W Polsce jest potrzebna opozycja, ale nie totalna i nie przedkładająca interesów brukselskich nad polskie. Nie jest nam potrzebna opozycja, która chce abyśmy walczyli ze sobą, nawet kosztem przelanej polskiej krwi, naszego życia, kosztem upadku Rzeczpospolitej!

Nie pozwólmy, jako Polacy, żeby w Polsce znów zwyciężała antypolska i poddańcza innym miałkość i małość siejące antypatriotyczną i antypolską nienawiść i fałsz... Bądźmy gospodarzami swojego domu - Polski. Odrzućmy przestępców, donosicieli, kolaborantów, nie-Polaków, kłamców i oszczerców, hipokrytów i fałszywych patriotów!

Drzemie w nas potrzeba wspólnoty narodowej i spokojnego dążenia do zasobnej Polski. Bądźmy więc dumni z Polski, tolerancyjni dla innych i niech nasze biało-czerwone serca pozostaną takimi każdego dnia... dla nas samych, naszych dzieci, naszych rodaków w kraju i na politycznej i ekonomicznej obczyźnie. Nie dajmy się  podzielić! Bądźmy razem dziś, jutro, zawsze! Niech nikt nigdy nie będzie w stanie nas sprowokować do bratobójczej walki! Nigdy!

Jesteśmy Polakami, każdy z nas jest, kto czuje się Polakiem i jest wierny polskości! Tylko razem w narodowej wspólnocie jesteśmy skałą, której nie zdobędą nawet najwięksi wewnętrzni i zewnętrzni wrogowie. Polska jest zasobna, bogata. Polska ma ogrom inteligentnych i kreatywnych młodych ludzi, którzy nie zasługują na wygnanie i pracowanie niewolniczo na "zmywakach". Ich miejsce jest u nas, w Ojczyźnie, w Polsce. Dyskutujmy o naszym rozwoju gospodarczym, o stworzeniu warunków, aby Polakom chciało się żyć we własnym kraju a nie na obczyźnie, gdzie zawsze będą ludźmi drugiej kategorii. To jest najważniejsze a nie jakieś wyimaginowane antypolskie problemy zagrożeń, których nie ma i nigdy - przez ostatnie miesiące - nie było. Dyskutujmy o realiach a nie o abstrakcji, walczmy o naszą przyszłość... też wolną od agresji islamskiej niosącej gwałt, przestępstwa i śmierć naszych najbliższych. Wygrana opozycji jest też właśnie naszą zgodą na islamski terroryzm niszczący wszystkich niewierców a Polaków w szczególności. Tego chcemy? Chcemy, aby nasze dzieci i kobiety były gwałcone i mordowane, abyśmy musieli nosić brody, aby nie zostać fizycznie zlikwidowani? Chyba nie!

Oczywiście. Obecna władza popełnia błędy, ale czy nie realizuje obietnic lub chce je zrealizować? Chce nam stworzyć propolskie państwo, dla nas i naszych dzieci oraz przyszłych pokoleń! Po niespełna 27 latach jest jedyną, której zależy na Polakach, na nas wszystkich. Dla mnie też nie jest moim marzeniem, ale od czegoś trzeba zacząć. Alternatywą jest nasz - Polaków - koniec!

Czy tego chcemy?

Odpowiedź chyba jest oczywista. Tak chcemy, aby Polska i Polacy, my wszyscy nie musieli emigrować za chlebem, nie musieli się płaszczyć przed zniemczoną Brukselą, putinowską Rosją, amerykańskim mesjanizmem i izraelską wyższością. Mamy 1050 lat swojego chrześcijańskiego państwa i narodu. A są odkrycia pozwalające na przypuszczenie, że jako Lechia trwaliśmy już bardzo długo na dzisiejszych polskich ziemiach.  Jesteśmy Polakami, których nie był w stanie zniszczyć żaden nasz największy wróg. Czyż teraz pozwolimy aby nas wrogowie ostatecznie zniszczyli? Mam nadzieję, że nie...

Mamy - jako Naród - swoje wady i przywary, bywamy nieraz śmieszni, łatwowierni, spolegliwi i groteskowi. Ale w sytuacji zagrożenia naszej tożsamości narodowej i państwowej zawsze okazywaliśmy się bohaterami. Dzięki temu nawet po 123 latach rusyfikacji i germanizacji, po latach II wojny światowej i reżimu komunistycznego, po wymordowaniu przez hitlerowców i komunistów najznamienitszych dzieci naszego narodu... nigdy nie staliśmy się pokorni i bezwolni wobec obcych i nienawidzących nas wrogów wewnętrznych i zewnętrznych. A dziś takimi wrogami są lewacko-demoliberalni liderzy UE, PO, Nowoczesnej i KOD a także PSL. To liderowo nie są  Polacy i nigdy nie byli... To są nasi wrogowie a wrogów trzeba obnażać i napiętnować. Trzeba z nimi walczyć w imię naszej wolności i niepodległości!

Dlatego w milczeniu i z naszą, polską biało-czerwoną flagą - unikając prowokacji - wzywam, abyśmy jako Polacy przeciwstawili się liderowym zdrajcom, którzy chcą nas zniszczyć, zniszczyć fizycznie i duchowo.

Czekają nas kolejne miesiące totalnej wojny z Polską, z naszym narodem. Czy wygramy? Nie wiem... Wiem natomiast, że jeżeli przegramy to na lata stracimy Polskę, może nawet na zawsze...

Trzeba w milczącym i nieagresywnym marszu pokazać naszą, polską siłę. Wiem, że będzie to trudne, bowiem kreowanie przez obcą nam mowę antypolskiej nienawiści jest trudne do zniesienia i wywołuje chęć odwetu. Polacy, polscy patrioci, polscy kibice, polskie rodziny i my wszyscy aż "gotujemy się" wewnętrznie i chcielibyśmy pokazać, iż jesteśmy u siebie, w naszej Polsce. Nie możemy jednak dać się sprowokować przez zdrajców. Oni chcą rozlewu krwi a my pokażmy, że jesteśmy pokojowi, tolerancyjni, demokratyczni i świadomi własnej polskości!

Sądzę, że 10 czy 13 grudnia a może później, by nie narażać się na prowokacje, musimy pokazać wszystkim naszym wrogom pokojową a nawet milczącą, ale niewzruszalną od pokoleń siłę Polaków. Mam nadzieję, że do takiej demonstracji dojdzie i PiS z prezydentem do niej zachęcą. To musi być wiec poparcia dla prezydenta i rządu. W imię zamordowanych naszych rodaków ze wszystkich opcji politycznych w obydwu Katyniach, w imię zamordowanego generała W. Sikorskiego, w imię pamięci AK i Żołnierzy Wyklętych i w imię pomordowanych przez niemieckich nazistów i sowieckich żydo-komunistyczno- ubeków naszych najznamienitszych rodaków... w imię naszej wolności, niepodległości i suwerenności. To powinien być marsz Polaków, ludzi którzy wierzą, że Polska jest ważna i jest dla nich ich Ojczyzną... teraz i zawsze, niezależnie od poglądów politycznych i innych postaw życiowych.

Tylko w Polsce mógł powstać ruch I Solidarności, tylko Polska mogła dać światu Jana Pawła II, tylko Polska jako społeczeństwo mogła de facto obalić po 40 latach komunizm! Nasze umiłowanie wolności, tolerancji i chrześcijańskiej oraz tej zwykłej ludzkiej przyzwoitości towarzyszy nam od wieków. Dzięki  tym wartościom nasze państwo, nasza Polska istnieje i funkcjonuje, dzięki temu jesteśmy wśród narodów posiadających własny język, wiarę, własne państwo, własną historię, kulturę, sztukę, tradycję!

W imię tych wszystkich wartości podstawowych, determinujących nasze wielowiekowe trwanie... zwracam się do wszystkich Polaków: stwórzmy wspólny, nasz polski dom i przeciwstawmy się próbom jego zniszczenia! Dom jest tu a nie w Brukskeli, Moskwie, Waszyngtonie czy Jerozolimie!

Zmuśmy się do racjonalnego myślenia o Polsce, o nas samych, o naszych dzieciach, wnukach i o tym dlaczego dla dzisiejszej opozycji Bruksela jest ważniejsza niż Warszawa czy Kraków...

"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie"- książę Adam Jerzy Czartoryski (+14.01.1770 - +15.07.1861). 

Z nadzieją pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

KOMENTARZE

 • Zmuśmy się do racjonalnego myślenia o Polsce, o nas samych, o naszych dzieciach, wnukach
  http://nikander.neon24.pl/post/135314,pytania-w-sprawach-pryncypialnych

  A za notkę 5 x *
 • Byliśmy z tym w Sekmie 8 grudnia
  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp#BAFD697643EC3F87C125807D00376FA7
  Nasze wypowiedzi od 14:18
 • 5****
  Nie wiem, po co potrzebna opozycja z czwartym hamulcem?

  System demokracji jest zablokowany przez konstytucję. A dodatkowo każdy organ władzy ma swój hamulec.
  Bez naprawy równowagi systemu pociągu, wagony jak stały tak stoją w miejscu i są okradane:)
  http://www.gify.net/data/media/75/pociag-ruchomy-obrazek-0028.gif
 • autor
  Autor przemyca do wyobrzni czytelnika, obraz skrajnej i nie odpowiedzialnej ,,opozycji" w stosunku do ,,umiłowanych" rządzących naszą upadłą Rz.
  Rozjaśniam szanownemu autorwi, że KOD, PO, PIS mają tych samych mocodawców, KOD PO PIS realizują ideologie Bieruta, tez i to pilnie chcą tu nad Wisłą obce wojska najlepiej te, które chronią mafijne światowe korporacje finansowe, KOD,PiS PO ani słowem o tzw. chaniebnej repolonizacji banków, napychają wszyscy razem kapitał Polski obcym, oni razem ( w ramach ajwajes) sprzedawali majątek Polski za bezcen np; sprzedali PKO SA za 33 zł akcje a odkupują za 150 zł za akcje i pomimo, że UNiC zarobił tylko na dywidencie PKO SA 35 mld zł. Oni razem byli za TL, UE, NATO (oczywiście, że pod innymi szyldami ale ryje te same), oni razem od blisko 30 lat rządzą polską w sposób wygodny i ,,przyjazny" dla pejsatych. itd.
  Mnie kompletnie nie interesuje co będzie 13-12, autora to interesuje to niech im jeszcze rozda pały, zapałki, benzynke i maczety może będzie to z korzyscią dla Polski i Polaków.
 • @Wrzodak Z. 19:03:56
  Niestety ,ma Pan rację. Następne pokolenia dają się wpuścić w maliny .Pozdrawiam.
 • @Wrzodak Z. 19:03:56
  Ja zauważam wskazane przez Pana fakty. Dla mnie najlepiej by było, gdyby pogrobowcy OS i Magdalenki z każdej strony przestali rządzić Polską a do rządów doszło młode pokolenie prawdziwych Polaków od pokoleń. Z tym, że musi to potrwać i musimy niestety nieraz wybierać mniejsze zło i stopniowo odbudowywać polskie elity. Na dziś nie ma realnej siły, która choć trochę działałaby dla dobra Polski. Jest tylko PiS i trzeba się na razie z tym pogodzić.

  Nie znaczy to jednak, że nie trzeba obserwować i krytykować. Ja to wielokrotnie czynię, co zresztą zapowiadałem. Natomiast dziś nie chcę być wśród totalnej opozycji. Zdrajcy mnie brzydzą.

  Proces degradacji polskich elit był przez dziesięciolecia wyraźny. Dziś jest bardzo trudno odbudować je znów. Dają nadzieję ludzie młodzi, ale im też musimy cały czas mówić prawdę i nie pozwolić, aby ich oszukano jak nas w 1988-1989 roku.

  Pozdrawiam
 • @goodness 17:15:27
  Należałoby się zastanowić, czy jednak monarchia nie jest naturalnym ustrojem człowieka. Demokracja to fetysz lewactwa.

  Pozdrawiam
 • @nikander 16:52:41
  Witam serdecznie. Pana posty wnoszą pewien inny sposób analizy rzeczywistości i je bardzo cenię.

  Pozdrawiam
 • Problem w tym
  że obecnie mamy w Polsce same antypolskie partie. No może poza Kukiz 15.
  Idealny byłby system szwajcarski w którym prezydent i premier są zwykłymi urzędnikami a jakimiś półbogami. Niestety Szwajcaria to ewenement na skalę światową a szkoda.
 • @czerwony baron 20:24:06
  Wybór ma być tylko między dżumą ,a cholerą . Alternatywa ma nie istnieć . Pozdrawiam. Ps : Polecam zapoznać się z historią Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei .
 • @krzysztofjaw 20:16:38
  Nie ma lepszych i gorszych z ,,magdalenki", nie ma lepszych i gorszych zdrajców, są tacy sami, oni wszyscy tańczą według orkiestry z lóż.
  ,,Jest PiS i z tym należy się pogodzić"????? Nawet z tym, że ci zdrajcy prowadzą politykę na uśmiercenie narodu, pod hasłami patriotycznymi, kościelnymi????
  A kto ocenił, że PiS jest lepszy od PO lub KOD-u???? A kto ocenił w sposób narodowy w czym jest lepsze PO od PiS-u czy kociarni???
  Nie jest ważniejsze 500 zł od okupacji obcych wojskowych mafii, nie jest ważniejsza medialna młócka z Rzeplińskim od tzw. repolonizacji banków itd.
  Obecni rządzący niewolnikami w sposób perfidny, chamski w przejętych mediach skutecznie odwracają uwagę od spraw kluczowych dla przyszłości Narodu i Polski. Skutki ich poltyki mogą być w przyszłości tragiczne dla Polski.
  Tak samo będzie za rządów kociarni, bo to są ludzie wynajęci przez obcych. Zgadzam się, że tzw. elity polityczne sa zaprzedane, skundlone i to jest w najbliższych latach nie odwracalne, tym bardziej, że chierarchia kościelna trzyma z władzą, czy to państwową czy gminną, trzyma z tymi co dzielą kasę na różnych szczeblach, a więc mamy dokładnie czasy saskie. Polski Niepodległej nie ma jest atrapa Waszyngtonu i Tel Avivu.
 • lewactwo ma powody by wyć
  Rzepliński odchodzi,
  Legia wygrywa,
  Kaczyński wg Politico jest 4 najbardziej wpływowym politykiem Europy.
  lewactwo ma powody by wyć
 • @Repsol 21:02:28
  Dlatego ja stawiam na NORMALNYCH ludzi, którzy nie bawią się politykierski "patriotyzm". Około 50 %$ Polaków ignoruje wybory, mają serdecznie wyj... na piss, po i ich przybudówki. I to oni są nadzieją dla tego kraju bo jak się w końcu wk... to zrobią porządek. Szczęśliwie piss doprowadza do tego że cierpliwość Polaków się kończy. Nie neguję oczywiście wszystkiego co piss zainicjował ale 500+, waszczykowski i maciarewicz to wbijanie noża.
 • @Husky 21:40:01
  No z pewnością Legii udało się wygrać bo rzepliński odszedł :D Liga Europy to taka sierotka przy Lidze Mistrzów. Legii się udało FUKSEM że się załapali. To Taki sam awans jak spaść z 4 miejsca na ostatnie na Olimpiadzie i zajęcie 1 miejsca na spartakiadzie :D. No kurde chłopie ty chyba tylko tvn oglądasz ? :)
 • @czerwony baron 22:07:32
  kurde nie mam TVN-u
  czy szkoda ?
 • @AgnieszkaS 22:12:37
  A jest ? .
 • @Husky 22:10:44
  Ty mnie tu nie o tvn pytaj tylko o rzeplińskiego i powiązania z ligą mistrzów i liga jewropy :D Sorki ale piłka nożna to oprócz boksu wg mnie najbardziej pedalskie "sporty". Co do tvn, fajną prezenterkę jedną mają ale i tak są lepsi od radia zet :) (pewnie więcej kasy maja do stracenia ale stokrotka tak czy inaczej wk.. chociaż w republice takich osobistości jak stokrotka jest na pęczki)
 • @czerwony baron 22:42:08
  Rzeplinski i Legia
  Czy awans do LE był zgodny z konstytucją
  Tak tylko pytam 8-)))))
 • @Wrzodak Z. 19:03:56
  Dla wrzodaka, anarchisty i jemu podobnym, uniwersalny komentarz St. Lema:"DOPÓKI NIE SZEDŁEM DO INTERNETU, NIE WIEDZIAŁEM, ZE POLSCE JEST TYLU IDIOTÓW"!!! Do autora artykułu: Polacy nie obalili komuny, tylko ona się zużyła i była to kontrolowana akcja Kiszczaka i Jaruzelskiego!!!Przy okrągłym meblu na 95 osób , było tylko PIĘCIU POLAKÓW!!!
 • Nie ma zmiłuj...
  Najgłośniej to właśnie winni wołają, by ich nie lać. Tchórzliwi są, każdego święta narodowego się obawiają. Każde zgromadzenie Polaków, gdy więcej niż trzech na ulicy stanie, budzi w tych zdrajcach niepokój. Dobrze ścierwa zdradzieckie wiedzą, że siekiera do pnia już przyłożona. Jak nie w tem roku na 13 grudnia, to na wiosnę się ich rozliczy. Ale nie w sądach, lecz właśnie na ulicach. Piękny to dzień będzie, wieczorne zorze nad Ojczyzną szczególnie purpurowe tego dnia będą.

  Nie dziwnego, że zdrajcy Narodu panicznie do mitygacji i do zachowania spokoju nawołują. To już rutynę taką mają, proaktywnie o litość żebrzą, na miłosierdzie współobywateli liczą. Oraz na ich głupotę, bo wszak każdy rodak już zrozumiał, że litość tylko agonię Narodu przedłuża. Gdyby zdrajców od razu wychlastać, przy okrągłym stole jeszcze i w Magdalence, to by dziś spokój panował i dobrobyt na Ojczyźnie. PiSu by nie było, PO także i najprawdopodobniej nie spadłaby na nasz nieszczęsny Naród zaraza socjaldemokracji.

  A wystarczyło wtedy z tysiąc ino trupa położyć, z samej wierchuszki, Kiszczaki, Jaruzele, Smolary. Pomniejsi zdrajcy, Michniki i Kaczory od razu by się wystraszyli, do uczciwości by ich popchnęło może ze strachu. Mieliście nawet już wtenczas hasło takie fajne, że zamiast liści zawisną komuniści. Jaruzel wtenczas też do mitygacji w przerażeniu nawoływał, całkiem jak krzysztofjaw w swoim przydługim elaboracie. Przez tą litość fałszywą teraz sto tysięcy trupa trzeba będzie położyć, a i to nie wiadomo, czy gangrena w Narodzie zostanie oczyszczona. Raczej dwieście tysięcy może trzeba będzie obwiesić, bo żydokomuna mnoży się ekspotencjalnie, fizycznie i intelektualnie, syfem obywatelom głowiny napełniając.

  Nie, panie krzysiekjaw, kto w najbliższy wtorek na ulicę wyjdzie, to nie po to, by spokój zachowywać. A my, z jednostki naszej, jak tylko uliczna masa krytyczna osiągnięta zostanie, to natychmiast ruszymy. W Stanie Wojennym wojsko nie było po stronie Narodu. Tym razem jest okazja, by hańbę zmazać, tak nam dopomćż Bóg.
 • Autor
  Adam Czartoryski no cóż... moim zdaniem nie był jedynym chyba patriotą:)
  Ale ja np. zauważam, że każdy naród, który nam źle życzy... a nie czarujmy się .. Polska ma wielu wrogów.. no więc pytanie, dlaczego une wszystkie tak bardzo nie tylko skłócały Polaków ale i niszczyły nam elity.
  I śmiem twierdzić, że udało sie skur..!!

  Dlaczego dzisiaj nie potrafią się porozumieć w prawie dobra najwyższego Polaków. Powiedzmy sobie szczerze, że pasuje obu stronom skłócenie Polaków i PiS i Po - dawnym kumplom w końcu od POPiSu.

  Przykład? proszę bardzo.... II Rzeczpospolita, powstała z niczego! jedynie z Polaków tylko :( i potrafiła pognać sowiecką zarazę, nie przepuścić ich do Niemiec, gdzie już na nich czekali... uratować całą Europę przed tym żydokomunistycznym gównem.
  Dlaczego? Bo ówcześni decydenci, nawet się nie lubiąc tak oto o Najjaśniejszej Rzeczpospolitej myśleli:
  cyt.
  "Roman Dmowski
  Jes­tem Po­lakiem – to słowo w głębszym ro­zumieniu wiele znaczy. Jes­tem nim nie dla­tego tyl­ko, że mówię po pol­sku, że in­ni mówiący tym sa­mym języ­kiem są mi ducho­wo bliżsi i bar­dziej dla mnie zro­zumiali, że pew­ne mo­je oso­bis­te spra­wy łączą mnie bliżej z ni­mi, niż z ob­cy­mi, ale także dla­tego, że obok sfe­ry życia oso­bis­te­go, in­dy­widual­ne­go znam zbioro­we życie na­rodu, które­go jes­tem cząstką, że obok swoich spraw i in­te­resów oso­bis­tych znam spra­wy na­rodo­we, in­te­resy Pol­ski, ja­ko całości, in­te­resy naj­wyższe, dla których na­leży poświęcić to, cze­go dla oso­bis­tych spraw poświęcić nie wol­no.
  https://www.cytaty.info/autor/romandmowski.htm

  cyt:
  W polityce zagranicznej nasze pole działania jest na wschodzie – tam możemy być silni. Bezsensownym jest wdawanie się Polski zbyt skwapliwe w stosunki zagraniczne zachodnie dlatego, ponieważ tam nic innego nie może nas czekać, jak tylko włażenie zachodowi w dupę... i bycie w tej dupie obsrywanym.
  Józef Piłsudski
  http://jpilsudski.org/artykuly-historyczne-pilsudski/cytaty-jozefa-pilsudskiego

  Ci dwaj panowie za sobą nie przepadali ale wybudowali razem II Rzeczpospolitą... i takich Polaków było mnóstwo wtedy, dlatego jedni i drudzy wymordowali nam elitę... to co dzisiaj słyszymy to są popłuczyny elit niestety... :((

  Pozdrawiam z 5*
 • .....Polacy! Nie dajmy się sprowokować...
  Przez kogo ?
  Przecież od tak wielu lat Polacy są panami-suwerenami w swoim państwie...
  Wybierają funkcjonariuszy , którym dają wspólną kasę przeszłych , obecnych i przyszłych pokoleń...
  Ktoś nas do tego zmusza ?
  Grozi pobiciem, więzieniem, śmiercią ?
  Może jednak wielu z naszych rodaków po prostu woli nie zadawać sobie trudu troski o wspólną własność i daje ją w dzierżawę... wielkim brytyjczykom, wielkim rusom, wielki izraelitom wielkim watykańczykom
  i innym wielkim korporacjom politycznym ....?

  Kilka lat temu myślałem , że samo ujawniane prawdy politycznej wyzwoli u moich rodaków chęć do zajęcia się stanem wspólnego majątku...
  Byłem w błędzie...
  Zbyt wielu zadowala się ochłapami rzucanymi przez dzierżawców ...

  Polacy! Wasz majątek wspólny konsumują konkretni ludzie, a wy"liżecie "
  ekrany telewizorów, z których płyną pouczenia , że musicie ....coś tam dla kogoś tam.
  Nic nie musicie!.
  Przecież nawet nie musicie być właścicielami państwowości polskiej...
  Ale możecie, jeżeli zechcecie!!!

  Ps.1
  Proszę nie porównywać konstytucyjnego suwerena do faktycznego właściciela.
  Ten tzw. suweren , to jest właśnie zabawka w rękach faktycznych właścicieli, dla których administracja państwowa zbiera daniny od mieszkańców.

  Ps.2
  Przy okazji spotkań świątecznych spytajcie się krewniaków i znajomych, czy uważają się za właścicieli państwa... i jakie korzyści mają z tej własności...
 • @AgnieszkaS 23:44:36
  Patrzysz się paniusia ahistorycznie. W tamtych dawnych czasach Bolesław Wałęsa był ino popychadłem, nobody był. To nie jego wtenczas należało ku chwale Ojczyzny wyeliminować, lecz jego mocodawców.

  Naród nasz, niestety, kisi się po swych prywatnych kwaterach i kryterium ulicznego, jak dotąd, nie podjął. Między innymi przez takich strachliwych "mitygantów" pacyfistów, jak pan krzysztofjaw. Nie było kogo w walce wspierać, ale miejmy nadzieję, że to się we wtorek zmieni.
 • @Husky 22:48:00
  Nie rób za żyda. Swego czasu obiecałem sobie że nie będę traktował twoich wpisów jako kozikiem chrzczonych. Nie psuj tego kolego. Odnosząc się jednak do pytania, cóż, no trza by czymś się wykazać i bramki strzelic a warszawska legia tak jak legion cezara ostatniego...
 • @Pan podporucznik 23:08:29
  Biorąc pod uwagę ostatni akapit to byłeś łachu po parchatej stronie :( Sęk w tym że w stanie wojennym wojsko było po stronie narodu KOMUNISTYCZNO PEDALSKI ŁACHU, nie lękaj się jednak, jeżeli służysz Rzeplitej to włos z głowy Ci nie spadnie. No i tak grzecznie i kulturalnie zakończyłem znajomość :). Tak btw jam kapitan jest w stanie spoczynku ZATEM, BACZNOŚĆ PINDO I DO RAPORTU...
 • @krzysztofjaw 20:17:41
  http://www.gify.net/data/media/75/pociag-ruchomy-obrazek-0028.gif
  Pijanego człowieka, czy pojazd z popsutym systemem kierowania, lub demokrację z błędem matematycznym można nazywać fetyszem lewactwa.

  Zamiast monarchii proponuję zdrowy zrównoważony świat. On jest piękny. Tu system matematyki nie oszukuje. Kiedy ustrój demokracji będzie miał prawdziwą równowagę, to liniowy rozwój kultury będzie równoległy z rozwojem techniki.
  Prawdą, musimy dogonić technikę, która zrobiła trzeci krok do większej kultury np drukarek 3 D itp.

  Wystarczy podpis ministra sprawiedliwości, czy ministra edukacji, aby w konstytucji była prawdziwa równowaga władzy, zapisana liczbą parzystą 4 i system demokracji zacznie ciągnąć wagony do wyższej kultury.

  Proponuję prawdziwą demokrację.
  Monarchia była pierwszą demokracją w systemie binarnym dwójkowym, 0/1 Naród / Król. Więc się cofać, nie warto.

  Może dojdziemy do wyższego poziomu techniki 4 D, lecz teraz musimy naprawić prosty błąd matematyczny, który z konstytucji i demokracji robi atrapy razem z fałszywą liczbą senatorów i posłów.
  Pozdrawiam
 • @czerwony baron 02:04:09
  A, Pan kapitan! Jakże mi miło.

  Pana między innymi więc dotyczy, co szanowny Autor nazywa ,,obroną SBeckich emerytur i rent"? A raczej obcinanie rent i emerytur wszystkim mundurowym szarakom, podczas gdy zdrajcy i zbrodniarze mają się świetnie, a w najgorszym wypadku spoczywają w Alejach Zasłużonych, a ich potomkowie pławią się w dobrobycie?

  A mówi Autor, że dzieli Naród tylko opozycja...
 • @czerwony baron 21:56:02
  Z takim poglądem jestem w stanie się zgodzić. 50% Polaków ma wszystkiego dość i w ogóle nie uczestniczy w zyciu społeczno-politycznym. W nich jest nadzieja i w młodych ludziach. Mimo wszystko uważam, że 500+ jest dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu własnie w tej części Polaków może nastapic przełom, bo już nie będa w większości myśleć tylko jak przeżyć do pierwszego, ale w jaki sposób.

  Pozdrawiam
 • @zibi 22:53:10
  Znam okoliczności OS i Magdalenki. Według Kobylańskiego w OS po obu stronach było około 70% osób pochodzenia żydowskiego (krąży po internecie lista). W Magdalence jeszcze więcej.

  Tyle tylko, że - jeżeli nawet PC czy PiS był oddelegowany na odcinek prawicowy - to musimy to wykorzystać, że dziś rządzi. Obserwować, ale popierać w tym, co robi dla Polaków. Jaką mamy alternatywę? Na razie żadnej a pracy jest co najmniej na 10 lat, aby odbudowac polskie elity.

  Pozdrawiam
 • @Pan podporucznik 23:08:29
  Zgadzam się z jednym. Faktycznie w 1988 czy 1989 roku powinniśmy odsunąć pogrobowców OS i Magdalenki od władzy i wszelkiego wpływu na nią. Niestety wielu z nas zostało oszukanych a dziś lepiej działać inaczej niż poprzez rozlew krwi.

  pozdrawiam
 • @Astra - A. Słupianek 23:11:58
  Całkowicie się z panią zgadzam (Panem?). Wielokrotnie pisałem, że Stalin i Hitler wiedzieli, iż trzeba nam ukręcić łeb mordując elity, przy czym Stalin był o wiele gorszy, bo mordował i wysyłał na Syberię Polaków już przed wojną, później m.in. w Katyniu i poprzez kolejne wysyłki na Wschód (lata 1939-1941). Następnie był okres krwawej eliminacji patriotów w latach 1944-1956 i w sumie przez cały okres PRL. Okupacja Sowietów dała nam też Stan Wojenny wprowadzony przez zdrajcę i agenta Wolskiego. W latach 1981-1983 zmuszono do emigracji około 1 mln. polskich patriotów z I Solidarności. Zosatli tylko szuje rózowi i tzw. "konstruktywna opozycja" - też w dużej mierze zdrajcy i nie-Polacy. Jeszcze było Powstanie Warszawskie.

  Skutek - dziś nie mamy elit prawdziwie patriotycznych, polskich. Ich odbudowa to zaczęcie od dziś młodych ludzi do 30-tki a to musi potrwać a my powinniśmy ją kształtować.

  pozdrawiam
 • @zibi 22:53:10
  Ależ,Ty głupi jestes, jak nie umiesz odróżnić prawdy od kłamstwa to weż leki i odejdż od klawitury.
  Nawet przywołujesz tego masona i piewce UW, to cię kompromituje.
 • @Lotna 07:09:08
  To nie jest tak, że jesteśmy w stanie wyeliminowac podział. on musi być, ale wśród Polaków. Tubylców i odmożczonych jest około 20%, reszta to naród i musimy wyzwolić te 50%, które jest bierne społeczno-politycznie.

  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 22:12:37
  Przepraszam z góry, ale prosze wyzbyć się z poglądów komunistycznych, poniewż Agnieszko, wchodzisz w buty komuchów. Jak nie Bruksela to Moskwa, jak nie NATO to Rosja??? Tak wrogowie Polski i agentura walczy z mysleniem narodowym. Piszesz, że jak ja nie z pisem to z liberałami??? Jest życie po za masonami i agentami z ,,magdalenki". Zauważ, że w sprawach zasadniczych dla Polski obóz PIS-PO-KOD-PSL niczym się różnią. Problem jest w tym, kto z nich lepszym jest demagogiem i lepiej rozdaje okruchy z stołu. To trzeba przyznać pisuary robią najlepiej, ale co do przyszłości Polski i Polaków to ich polityka jest zabójcza.
  500 zł to ma służyc do zamknięcia ust polakom w sprawach zbrojnej i propagandowej okupacji Polski przez pedofilów z usraela. 500 zł ma służyć do zaciemniania obrazu poteżnych długów w prywatnych (żydowskich) instytucjach finansowych, a ci co się rodzą im bije licznik długów oraz są potrzebni na wojnę z Rosja w interesie sjonizmu światowego itd. Pewnie tego nie rozumiesz bo mało oczytana i pewnych spraw pojąć nie możesz, ale zapewniam cię, że Kaczor i Maciora to kalsyczna masoneria i reszta motłochu i karierowiczów pisowskich, która za pare groszy gotowa puscić Polskę z dymem.
 • @zibi 22:53:10
  ...wschodni niedouczony ciemniaku, Z.Wrzodak szef legendarnej "S" Ursusa anarchistą?!
  Gdyby nie strajki w Ursusie w czasie rządów komunistycznych,kremlowskich marionetek: Gierka,Kani,Jaruzelskiego, tobyś wschodni,komunistyczny ciemny chaziaju dalej miał 2. kg. "mięsa" na m-c - na twój pusty, komunistyczny wschodni łeb.
 • @czerwony baron 02:04:09
  Twój nick sugeruje, że za komuny byłeś właśnie "czerwonym baronem" a teraz na poważnym portalu obrażasz żołnierza!!! To oznacza, że pewnie byłeś w PZPR i wysługiwałeś się obcemu ciemiężcy, czyli ruskim!!!
 • @Wrzodak Z. 11:54:36
  I zabolało, co???
 • @Seth 12:52:03
  Jak widać, niektórzy mają tylko w inwektywy, które na mnie nie robią ŻADNEGO WRAŻENIA!!! Znam wrzodaka z Ursusa i jego "osiągnięcia"< dlatego nie pisz bzdur i przeczytaj wpisy 3* tego "patrioty, to może ci rozum wróci!!!
 • @zibi 14:32:53
  Boleć to może ciebie, to ze jesteś takim ,,betonowym pismakiem", który zamiast czytać i uczyć się stoi w miejscu trzeciego oddziału. Ja chcesz rozumieć politykę to do książki lub do czytania innych mądrzejszych od siebie.
 • @zibi 14:35:56
  ...miał i ma wybitne osiągnięcia jako szef "S" Ursusa i nieformalnie jako narodowy leader anty-komunistycznej opozycji i całej "S".

  Gdyby nie Z.Wrzodak i jego "S" w Ursusie,kapuś "Bolek" byłby dalej prezydentem w '95 (!!!) r.

  Ponad 9. mln niedouczonych, wschodnich ciemniaków na czele doktorami o.Rydzykiem,Krzaklewskim, Kaczyńskim 2-krotnie (!) na kapusia głosowało.

  Chwała Jemu i jego "S" w Ursusie za jego zdecydowane,anty-komunistyczne,anty-esbeckie przywództwo - Jedyny leader,który próbował ratować zachodnią kulturę w Polsce.
 • autor
  Gdy czytam komentarze pod jakimkolwiek wpisem kodziarza , rusofila czy tez platfusa ogarnia mnie przerażenie

  Ależ oni nas, Polaków nienawidzą...

  Brawo autor
 • @Husky 20:32:57
  Trzeba myśleć realnie. Oczywiście można być cały czas antysystemowy. Tylko co nam to da? Nic.

  Podziwiam Ruch Kukiza. Staraja się być opozycją merytoryczną. mam nadzieję, że Polacy ich docenią. Będzie to jednak mniejszość. PiS trzeba wykorzystać dla na i to powtarzam cały czas. Histeryczna agresja na dzisziejsze władze, tylko spowoduje naszą porażkę, nas Polaków. Wstrzynajmy się, bo lepszej rzeczy od 27 lat nie mieliśmy.

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 21:04:38
  A co dziś mamy ?
  Ludzie w spokoju i zadumie idą się modlić, oddać hołd poległym w katastrofie.
  Naprzeciw spotykają azjatycką, kałmucką,wrzeszczącą hordę UB-eków i SB-eków
  Dzicz.
 • @krzysztofjaw 21:04:38
  No cóż, na tą naszą komuszą zarazę najlepszy by był Erdogan i jego demokratyczne działania. I co na to żydolewactwo EU? Tylko trzepie rzęsami..i przytakuje...W Turcji Erdogana ten lewacki cwaniaczek Paweł Kasprzak już by był rozdziewiczony w najcięższym więzieniu Turcji. Cieniutkim głosem kozioł by piszczał...jakby kilku facetów w celi tureckiego wiezienia z nim w gang bang zagrało. PiS powinien brać przykład! Zrepolonizować jak najszybciej szczujnie antypolskie bo się krew poleje. Nie ma już żartów, to już otwarta wojna z nami Polakami posowieckich pomiotów. Wsparcie dla POstkomuny z ust stalinowskiego prokuratora i zbrodniarza chazara Michnika jest bardzo wymowne. Esbecka swołocz podnosi głowy w ostatnich konwulsyjnych podrygach. Ten łeb musi uciąć społeczeństwo nie godzące się z Polską rządzoną przez liberalno-lewackich zbrodniarzy i złodziei. Kiedy wreszcie PiS zrobi porządek z tą czerwoną zarazą? Na co czeka? Dalej ogon będzie rządził psem, a raczej PiSem? PiS przyspieszyć otwieranie akt zastrzeżonych bo Piniory i Frasyniuki robią się nerwowi !!! Zastosować wobec nich to co stosowali wobec Polaków za żydokomuny, PO/PSL, konna policja z długimi pałami. Lać tę sowiecką agenturę i patrzeć, czy równo puchnie. Najlepsza rada- odciąć byczków od koryta i wygonić z mieszkań i ich dzieci bezprawnie zajętych. Pamiętajmy , że z esbecją stoi PO, PSL i KOD udających solidarnościową opozycję i polskich patriotów walczących o demokrację. To kłamcy i złodzieje , którzy walczą o pieniądze jakie zostały im odebrane po ostatnich wyborach i przekazane społeczeństwu. Chcecie powrotu złodziei do władzy to popieraj totalną opozycję. https://youtu.be/M7eNMmVc8DA W końcu my Patrioci i prawdziwi Polacy w końcu zaczniemy wami ozdabiać drzewa i latarnie.jest was tak mało, że z tym nie będzie większego kłopotu, dojdą do nas nasi młodzi z WOT min. Macierewicza i damy radę. Wielka szkoda, że po 89 r.nie było u nas drugiej Rumuni teraz mielibyśmy święty spokój z ubecją i ich pomiotem. Paweł Kasprzak - syn czerwonego rektora Politechniki Wrocławskiej w latach stanu wojennego (1982-84), należał do grona kontestujących dzieci nomenklatury PZPR. Jednak czym skorupka za młodu ...Ten cap niech dziękuje, że nie jest w 17 wieku...tam Patrioci to ścierwo by na pal nawlekli...."Demokraci" spod znaku sądowego mordercy Polaków Stefana Michnika. POdsumował się swołocz! Ja nie mam obaw przed obrońcami koryta. Myślę, że duża część społeczeństwa już nie może się doczekać możliwości legalnego tępienia tych gnid! To wasz ostatni bój UB-eckie zbiry. Nas jest więcej!!! Żydowski bankster Solorz finansuje liczne antypolskie, antyrządowe ruchy. Polecam wszystkim wypowiedzi dr. Jaśkowskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=c2vlyZxgBPg Polecam także w imieniu Władka Frasyniuka i jego kumpli od wódy, w magdalenkowych pałacykach. Można tu się dowiedzieć dlaczego Frasyniuk panicznie boi się lustracji ? : https://wzzw.wordpress.com/2011/04/05/dlaczego-frasyniuk-boi-sie-lustracji/
 • @Wrzodak Z. 12:06:38
  [Kaczor i Maciora] te słowa ciebie pospolity chamie Wrzodak dyskwalifikują by z tobą łyku dyskutować choć czasami przyznawałem ci potomku chamów rację. Widać, że nie możesz przeboleć odsunięcia od koryta sejmowego, każdy rozsądnie myślący to widzi. Sajonara..
 • @Wrzodak Z.
  To ja ciecie teraz nazwę WRZODEM, czyrakiem na ciele RP, pasuje chamie? i nieuku?
 • @kula Lis 66 10:01:53
  Oni chcą podpalić Polskę!

  Dość tego szaleństwa. Nie damy się oszukać po raz kolejny. Nie będzie drugiej Magdalenki!

  Nie obchodzą nas wasze układy. Nie pozwolimy podpalić Polski garstce aferzystów, frustratów, utrzymanków obcych spekulantów, przegranych polityków i półgłówków prowadzonych przez alimenciarza okradającego własne dzieci. Nie! Kiście się wszyscy we własnym esbecko-aferalnym sosie, a Polskę zostawcie w spokoju. Czas waszej zarazy przeminął. Nowej nam nie potrzeba – pisze na łamach najnowszego numeru tygodnika Warszawska Gazeta Aldona Zaorska.

  Okazuje się, że demokracja istnieje tylko wówczas, gdy ludzie wybierają lewaków i ulegają kłamstwom politycznych typków spod ciemnej gwiazdy. Jeśli wybierają inaczej – demokracji nie ma. Taki wniosek wypływa z protestów opozycji w Polsce. Od kiedy wybrany rok temu rząd PiS-u zaczął realizować wyborcze obietnice, pozbawieni władzy platformersi oraz rozmaici lewacy nie ustają w przekonywaniu, że demokracji nie ma. Jak na razie ich protesty wypadają żałośnie – garstka frustratów, aferzystów, byłych TW, trochę starych ubeków, trochę esbeków, żądne rozgłosu lesbijki, paru gejów szukających taniego poklasku (ci rozsądni gardzą takimi występami), a na ich czele alimenciarz.

  Chyba sami zainteresowani to widzą, więc postanowili zjednoczyć siły i przy okazji dosłownie podpalić Polskę. To w zasadzie nic nowego, bo od miesięcy próbują to zrobić, ale tym razem ich protest jest wyjątkowo obrzydliwy. Ma się odbyć już nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce. To iście szatański plan, bo nawet gdyby w całym kraju protestowało tylko kilkaset osób, wystarczy odpowiednio zmanipulowany przekaz i w świat pójdzie komunikat o „masowych” protestach. Przypadek Moniki Olejnik, która puściła w medialny obieg wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, jakiej nigdy nie było, a potem tłumaczyła się głupio, że nie dosłyszała, dowodzi, że jest to możliwe. Jednocześnie lektura odezwy wysmażonej przez przeciwników demokratycznych rozstrzygnięć wyborczych nie pozostawia złudzeń co do ich zamiarów. Oni chcą po prostu podpalić Polskę. Nieważne, że nie ma ku temu powodu. Ważne jest to, że naród wybrał inaczej niż oni.

  (…)

  Koniecznie przeczytajcie cały komentarz w najnowszym numerze tygodnika
  Warszawska Gazeta, który znajdziecie w Polsce, USA i Kanadzie!
  Kupując nasz tygodnik wspieracie prawdziwie polskie wydawnictwo!
  warszawskagazeta.pl

  https://wzzw.wordpress.com/2016/12/09/%E2%96%A0%E2%96%A0-oni-chca-podpalic-polske/
 • @krzysztofjaw 21:04:38
  Przyznaję Ci rację, jest to okazja która może się nie powtórzyć. Patrzmy na ręce lecz popierajmy. Mi także się nie wszystko w PiS podoba, zbyt wielu ma tam Kaczyński kretów, że za wolno idą zmiany, etc..lecz z negowaniem, krytyką się wstrzymuję. Dajmy im czas bo to dopiero rok, a dużo dobrego zrobiono, nie od razu Kraków zbudowano. Tu potrzeba co najmniej dwu kadencji oby nie więcej by przeorać i osuszyć to bagno. Cierpliwość zalecam, pozdrawiam. A chama z łyków WRZODA czyli czyraka wyrzuć, bo zaśmieca ci stronę.
 • @kula Lis 66 10:18:04
  Prymitywny darwinizm społeczny w fazie neandertalizmu

  https://pbs.twimg.com/media/CzV1tCIW8AEXvUd.jpg
 • @Husky 10:10:40
  Czytam tą gazetę, kupuję każde wydanie.
 • @Husky 10:29:11
  WRZÓD CZYLI CZYRAK TO NEADERTALCZYK. Racja!
 • @Husky 10:29:11
  Rumuński żyd Dawid Werxel vel R. Petru to wyjątkowa kanalia, zdrajca, powinien być usunięty z polskiego sejmu. Żądajmy tego. Na szczęście pomiot łyka i chama z czworaków WRZÓD, czyli CZYRAK już tam nie jest, został wycięty przez wyborców, stąd jego skowyt za korytem i chamstwo.
 • @kula Lis 66 11:02:47
  ...Ty, Hrabia & Banderowiec - twoje miejsce krypto-ukraińcu na stepach banderowskiej Ukrainy.
 • @Seth 11:58:01
  Ty śmieciu gdybym ciebie kutasie spotkał w realu kazał bym cię moim synom wybatożyć obrzezańcu i na sztachecie osadzić. Jak to moi przodkowie robili herbu Jastrzębiec i Warnia.
 • @krzysztofjaw
  Jarosław Kaczyński to człowiek uczciwy i patriota dlatego zawsze miał moje poparcie ale ze względu na swój miałki charakter i niekonsekwencję działania nigdy nie odważy się odciąć zgniłej pępowiny narodzin bolszewickiego systemu, która niczym jadowity wąż, oplata nasz kraj od czasów wojny aż po dzień dzisiejszy. To był najprawdopodobniej najlepszy wybór z możliwych ale wciąż niewystarczający by po 70-ciu latach komunistycznego zniewolenia dobić czerwone watahy czerwonych zdrajców będących w fazie agonalnego rozkładu i zrzeszonych w zaledwie kilku POsowieckich mafiach takich jak SLD, PSL, PO, KOD, TK, Nowoczesna, Razem oraz bandach stalinowskich sędziów i prokuratorów. Te mafie powinny być już dawno temu zdelegalizowane a przynależni do ich struktur bandyci i inni przestępcy, umieszczeni w więzieniach albo wydaleni z kraju. To ogromny skandal by uchwalać ustawę o emeryturach dla UBeckich bandytów w wysokości ciągle wyższej od średniej krajowej a tym samym dużo wyższej od emerytur większości ofiar tych systemowych oprawców. To nie są rządy sprawiedliwej zmiany na miarę oczekiwań wyborców i nie usprawiedliwią się faktem, że Pan Kaczyński i Pani Szydło mają czułe serca wobec stalinowskich bandytów. Wałęsa swego czasu też rozczulał się nad lewakami, kosztem powszechnej sprawiedliwości i honoru, wspierajac zdradziecki system. Czym to się skończyło, praktycznie jeszcze nie wiemy bo uliczne antyrządowe i antypolskie zabawy, parlamentarne harce debilnych POkomuchów w sejmie i w senacie, ciągle trwają. Polska jest teraz terenem uprawiania jakiegoś typu bandyckiej demokracji, gdzie komunistycznym przestępcom i zdrajcom wolno wszystko - znieważać, obrażać, pomawiać, grozić czy w końcu zachęcać drogą medialnych publikatorów do zamachu stanu - podczas gdy przeciętny obywatel powinien siedzieć cicho z zamkniętą gębą bo jak się zaczyna bronić to jest od razu posądzany o zamach na demokrację i wsadzany do więzienia. Taki upiorny scenariusz przemian zaproponowany przez PiS nie przetrwa próby czasu tak jak nie przetrwał rząd Jana Olszewskiego. Poza tym partia rządząca w coraz większym stopniu porzuca naszą narodową niezależność przyjmując dyktat bolszewickiego kołchozu UE w aspekcie ustanawianego prawa i poprawek do ustaw parlamentarnych na żądanie Brukseli i Wenecji, co niestety nie daje podstaw do optymizmu w zakresie umacniania naszej polskiej tożsamości jak i generalnie, budowania siły naszego państwa.
 • @Seth 11:58:01
  Dodam ci obrzezany śmieciu to, że mój śp. Ojciec oficer 27 WDP AK miał ponad 100 banderowców własnoręcznie ubitych, w walce i tych pojmanych rozstrzelanych, Niemców i enkawudzistów już nie podaję.
 • @kula Lis 66 12:47:23
  ...od razu poznać wschodniego ciemniaka ze stepów a'la Prezes & Co.

  Jakby "ubił" i z 1 000 banderowców,to synalka niczego nie nauczy i dalej będzie wspierać anty-polski upowski reżym na Ukrainie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej