Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
601 postów 1545 komentarzy

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Moje komentarze

 • @Husky 23:26:39
  No witam

  Tylko tego senatu żal... Będzie obstrukcja, tego jestem pewien
  Pozdrawiam
  Apel do narodowców. Odklejcie się od JKM!
 • @Husky 21:30:06
  Ale ja mowię zupełnie poważnie. Chciałbym ruchu narodowego, ale takiego normalnego, polskiego... a na to się jednak nie zanosi.
  Pozdrawiam
  Apel do narodowców. Odklejcie się od JKM!
 • Husky
  Widzę, że mamy identyczne poglądy na ogląd rzeczywistości powyborczej. To fajnie, bo niemal napisaliśmy to samo, niejako obok siebie, czyli na pewno podobnie myślących jest więcej. Przyjdzie czas na zimną kalkulację a wtedy może dotrze do nas to, że mamy najsilniejszy obok Węgier mandat do rządzenia w całej Europie. TO JEST COŚ i PiS musi to wykorzystywać zarówno wewnątrz Polski, jak i poza granicami naszego kraju.

  Pozdrawiam serdecznie identycznie myślącego.
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:23:44
  Zgadzam się, że trzeba oddolnie budować prawdziwą partię narodową, ale do tego potrzeba, iżby narodowcy odkleili się od szkodnika - JKM.
  Pzdr
  Ludziska od PiS-u! Przestańcie marudzić!
 • @Husky 08:18:44
  Ktoś mi zwrócił uwagę, że te 235 mandatów jest jakościowo różne od tych z 2015 roku, bo teraz ludzie wybierali racjonalnie. Dla mnie największa radość bije, że PiS zwiększył swój elektorat i to o ponad 2,3 mln głodów. To jest niesamowite i kapitalnie wróży przed wyborami prezydenckimi.
  Pozdrawiam
  Ludziska od PiS-u! Przestańcie marudzić!
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 08:04:08
  Nie się co martwić. Pożyjemy, zobaczymy. mam tylko nadzieję, że narodowcy odkleją się od JKM, który plecie te swoje farmazony od 30 lat i po co on był w ogóle narodowcom? Może ich rozwalić od środka. Ma w tym duże doświadczenie.
  Pzdr
  Ludziska od PiS-u! Przestańcie marudzić!
 • @Oscar 18:23:37
  Dlatego piszę o dwóch blokach i mogę dodać trzeci i czwarty: Lewica narodowa, ideowa w tradycyjnym tego znaczeniu (bez SLD i Wiosny) oraz dawna endecja wyrosła z Kukiza+konfederatów. Można jeszcze wskazać na liberałów też w sensie dawnego liberalizmu.

  Oczywiście to jest wróżenie "z fusów", ale dla mnie jedno jest pewne: PO się rozpadnie i chciałbym, aby ruch narodowy pozbył się JKM.

  Pozdrawiam
  Co będzie za cztery lata?
 • @Oscar 16:38:57
  Napisałem, że tradyyjny podział na lewicę i prawicę chyba jest już nieaktualny a dotyczy sporu ideologicZnego.
  Pozdrawiam
  Co będzie za cztery lata?
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 08:44:39
  Uważam, że zupełnie niepotrzebny jest narodowcom JKM i mam nadzieję, że w końcu zaczną budować partię narodową.
  Pzdr
  Co będzie za cztery lata?
 • @Husky 08:51:21
  Komuchy starej daty wymierają, nadchodzi lewactwo i tego trzeba sie bać!
  Pozdrawiam
  Co będzie za cztery lata?
 • Husky
  Nie jest rewelacyjne, ale poparcie jest większe o 7% niż w wyborach w 2015 roku przy frekwencji 61%!!!!!!

  I to jest miara sukcesu. Poza tym w 2015 nie było SLD (dziś 11%) i Konfederacji.

  Ale jest jeszcze jedna korzyść. Wszystkie partie opozycyjne wobec PiS mają jakieś koalicje i po wyborach może sie okazać, że te ugrupowania się podzielą. Wtedy było PO...

  Pozdrawiam z uśmiechem i lekką radością
  Jest dobrze ale nie rewelacyjnie
 • Autor
  Witam Pana

  Znam Pana opinię o Matce Bożej, ale pozwoli Pan, że jednak pozostanę przy swoim. Wstawiennictwo nie oznacza uważania Matki Bożej za równą Bogu czy Jezusowi Chrystusowi. Każdy hierarcha KK potwierdzi moją opinię.

  Wstawiennictwo jest niczym więcej jak prośbą skierowaną do Jezusa poprzez Matkę Bożą, podobnie jak o wstawiennictwo można prosić Wszystkich Świętych Kościoła.

  Matka Boża jest tu jednak wyjątkowym obszarem wiary, bo jest Matką samego Boga Jezusa Chrystusa i to Bóg Ojciec ją wybrał, aby porodziła Syna Jego. Musiał więc być przekonanym, co do takiej decyzji.

  Pozdrawiam
  ANI KRZTY WIEDZY BIBLIJNEJ! SAMA HEREZJA KRZYSZTOFIE JAW!
 • @Zbigniew Jacniacki 14:51:01
  Z tym bojkotem bym uważał, bo może on być różnie interpretowany. Zachęcanie do głosowania jest możliwością wynikającą z istoty demokracji, zachęcanie do bojkotowania może być określone jako działanie antydemokratyczne. Oczywiście na logikę można bojkotować jak i zachęcać, ale nie zawsze wszystko na tym świecie jest logiczne.
  Pozdrawiam
  Jeszcze tylko 7 godzin...
 • @Zawisza Niebieski @ Zbigniew Jacniacki
  W żadnym akapicie tekst nie łamie ciszy wyborczej. Byłoby tak np. gdybym podał szacunkowe dane na temat frekwencji a ja podałem oficjalne, które podała PKW w TV przedtem zanim ja opublikowałem swoją notkę. Inne akapity odnoszą się tylko do zachęcania do wzięcia udziału w wyborach, "niezależnie na kogo glosujemy"
  Pozdrawiam
  Jeszcze tylko 7 godzin...
 • @zbig71 09:20:14
  To chyba jesteśmy niemalże równolatkami (mój rocznik - 1968) tyle tylko, że wówczas już ustawiłem się w roli agnostyka i tak to trwało bardzo długo. Stąd nawet nie myślałem o pielgrzymkach. To były dla mnie jakieś niezrozumiałe marsze. Teraz wiem jaka drzemie w nich siła.
  Pozdrawiam
  Moje pielgrzymowanie na Jasną Górę... (1)
 • @Husky 22:17:20
  No zobaczymy jak będzie. Kto się będzie śmiał a kto płakał. I masz rację... jutro po 21-wszej zacznie się dziać i w TV i wszystkich mediach elektronicznych oraz prasie. To będzie spektakl, ale ostateczne wyniki planowane są na wtorek a ja typuję, że będą dopiero we środę lub w nocy z wtorku na środę.

  A co do spokoju i poziomu dyskusji... Nie może tak być zawsze?

  Pozdrawiam i czekam do tej 21-wszej...

  Pozdrawiam
  Jak głosować?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:06:09
  A broń cię panie Boże. To celebryci i politycy PO uważają Polaków za durniów a nie my. Tyle tylko, że instrukcja dotyczy wszystkich, którzy idą do głosowania a takiego wskazania nigdy nie za dużo...
  pozdrawiam
  Jak głosować?
 • @demonkracja 15:13:22
  Proszę się nie czepiać. Każdy wie, że może powinien napisać np. stawiamy znak X, czyli dwie linie proste przecinające się.
  Natomiast co do drugiej uwagi napisałem tak:
  "Po trzecie i bardzo ważne - na obydwu kartach do głosowania stawiamy tylko jeden przecinający się krzyżyk (najlepiej w postaci X) i nic więcej. Tak więc jeśli jesteśmy zdecydowani oddać głos na konkretny Komitet Wyborczy to w przypadku wyborów do Sejmu stawiamy krzyżyk obok jednego z kandydatów startujących z tejże listy. W przypadku kandydatów do Senatu stawiamy jeden krzyżyk przy wybranym przez nas kandydacie. Jeżeli na danej kartce postawimy więcej niż jeden krzyżyk to nasz głos będzie nieważny! Podobnie jest, gdy oddamy pustą kartę".
  Czy coś jest według Pana nie do zrozumienia?

  Pozdrawiam
  Jak głosować?
 • @Husky 20:02:17
  Mój ostatni komentarz wyborczy przed ciszą.
  Tylko PiS i jeszcze raz PiS. Polska nie innego wyboru, przynajmniej w tym momencie.
  Pozdrawiam
  Konfederaci - Chłopcy w krótkich spodenkach
 • @Husky 17:47:13
  Nie gaworzcie mi tu po angielsku. Znam trochę niemiecki i rosyjski a na angielski jakoś zabrakło mi czasu w młodości. ::)
  Pzdr
  Konfederaci - Chłopcy w krótkich spodenkach

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej