Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
700 postów 1873 komentarze

krzysztofjaw

krzysztofjaw - Właściwie: Krzysztof Jaworucki. KONSERWATYSTA W IDEI I WARTOŚCIACH ŻYCIOWYCH, KONSERWATYWNY LIBERAŁ W GOSPODARCE. EKONOMISTA I FINANSISTA. PATRON DUCHOWY: BŁ. JERZY POPIEŁUSZKO, AUTORYTET MORALNO-ETYCZNY: ŚW. JAN PAWEŁ II, MENTOR POLITYCZNY: E. B

Moje komentarze

 • Wszyscy
  Przepraszam, ale na komentarze odpiszę po godzinie 18-tej
  Cz J. Gowin wbija nóż w plecy obozowi ZP?
 • @kula Lis 69 18:30:30
  Chłopcy chcą i nie wiem czego - hipokryzja!
  Pzdr
  Totalni: są za a nawet przeciw
 • @marek500 18:28:08
  Nie jestem zaślepiony PiS-em. A nawet mam do niego wielkie pretensje za to, że nie zrobili kilku ruchów, które były oczywiste: opublikowanie aneksu do likwidacji WSI, brak pomocy farnkowiczom, zniesienie ustawy 1066, bierność w sprawie ochrony dziecka poczętego, odrzucenie ustawy 447 JUST w formie jej negacji, itd. Teraz jednak jesteśmy w innym miejscu...

  A jeżeli chodzi o Konstytucję to powinna być już dawno zmieniona. A poza tym stan nadzwyczajny byłby tylko na korzyść PiS, ale tego jakoś nikt nie podnosi.

  Pozdrawiam
  Totalni: są za a nawet przeciw
 • @Zawisza Niebieski 17:59:19
  Komentarz podobny do tego, jaki dałem Panu Ruszkiewiczowi. Dzisiaj jest zupełnie inna. Postęp techniczno-technologiczny i wybory korespondencyjne dzisiaj są już możliwe bez fałszerstw.
  Pzdr
  Totalni: są za a nawet przeciw
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:51:11
  Panie Jarku - jeżeli tak mogę się do Pana zwrócić.

  Jestem zszokowany Pana opinią. Pana nienawiść do PiS-u nieraz przekracza tą nienawiść totalnych. Dlaczego? Tego nie wiem...

  Pozdrawiam
  Totalni: są za a nawet przeciw
 • @ikulalibal 19:55:48
  Przeprasza, ale nie zamierzam komentować tego co Pan napisał. Niech Pan przeczyta tekst jeszcze raz i wyłapie, co miałem do powiedzenia.
  15 lat... jak szybko minęło i jak szybko o Nim zapomnieliśmy
 • @Andrzej Madej 21:35:24
  Osobiście też mam dość tej nawalanki politycznej. Rzygać się chce oglądając i czytając tych wszystkich polityków. Ale Pan chyba zauważa, że agresja jest po stronie PO-KO. Dlatego mam tej parii czy ugrupowania dość.
  Pozdrawiam
  Kiedy termin wyborów?
 • @marek500 19:50:58
  Różnie może być. Ja jestem za korespondencyjnym glosowaniem 10 maja, ale naprawdę nie wiemy jak to będzie z tym koronawirusem. Jeżeli nie będzie możliwości innej jak przełożenie wyborów to akurat zgadzam się z Gowinem, że potrzeba zmiany Konstytucji i odłożenie wyborów o rok.
  Pozdrawiam
  Kiedy termin wyborów?
 • @filemon123456 19:27:43
  Proszę Szanownego Pana o wyluzowanie. Napisałem to co chciałem i proszę odpowiadać merytorycznie a nie obrażając mnie i strasząc. Nie jest to potrzebne w tej dyskusji.
  Pzdr
  Kiedy termin wyborów?
 • @Oscar 19:02:58
  Też oceniam pozytywnie. Na tyle nas stać i tyle.
  Pzdr
  Kiedy termin wyborów?
 • @Wican 18:15:26
  Naprawdę nie jest tak źle. Cały świat walczy z epidemią, Polska także. A zę inni umierają jest naturalne. Niedawno byłem w szpitalu 10 dni. Akurat tak się złożyło, że z okna mojej sali widać było drogę do kostnicy. W tych dziesięciu dniach zmarło 8 osób. O proporcjonalnie więcej niż na koronawirusa.

  Służba zdrowia potrzebuje reformy. To jest niezaprzeczalny fakt, ale to jest praca na lata i wszędzie są kłopoty ze służbą zdrowia, niestety.
  Pozdrawiam
  Kiedy termin wyborów?
 • @Oscar 17:56:40
  Dokładnie tak jest. PO-KO jest ugrupowaniem destrukcyjnym.
  Pzdr
  Kiedy termin wyborów?
 • @Jozio z Londynu 13:35:59
  Platfusy niegdy nie są w stanie wytłumaczyć swoich racji. To ich miernota intelektualna. Niestety doczekaliśmy takich czasów, ale dla PO-KO nie ma długookresowego miejsca na polskiej scenie politycznej. To partia bez fundamentów wartości.
  Pozdrawiam
  Kiedy termin wyborów?
 • @Jozio z Londynu 13:27:54
  Obawiam się, że Grodzki przetrzyma ustawę przez miesiąc a wtedy piąta woda po kisielu... No chyba, że będzie zgoda na zmianę Konstytucji i odlożenie wyborów... a wtedy PiS zaproponuje szersze zmiany w Konstytucji, które dla PO-KO będą nie do przyjęcia.
  Pozdrawiam
  Kiedy termin wyborów?
 • @Andrzej Madej 12:57:42
  Na razie nic nie wiemy. Ani co PiS ma w zanadrzu, ani jak będzie się rozwijał koronawirus. Faktycznie blogerzy winni się cieszyć z glosowania korespondencyjnego, ale ja zapomniałem jeszcze o jednym argumencie przeciw głosowaniu 10 maja: nawet jeżeli w Polsce spłaszczymy krzywą a za granicami naszego kraju wirus będzie dalej szalał to - odchodząc od nektórych obostrzeń - może się okazać, że krzywa zacznie znów rosnąć.
  Osobiście jestem za 10 maja i możliwością głosowania korespondencyjnego dla wszystkich.
  Pozdrawiam
  Kiedy termin wyborów?
 • Wszyscy
  Przepraszam za brak odpowiedzi na komentarze, ale będę wolny dopiero około 19 - praca.
  Pzdr
  Kiedy termin wyborów?
 • @rumpelsiltskin 23:55:19
  Zgadzając się z niektórymi Pana tezami i konstatacjami nie mogę się zgodzić, że rząd niczego nie zrobił, szczególnie w kwestii społecznej. To 500+ czy 13-tka dla emerytów jest naprawdę potrzebna. Ludzi, którzy mają więcej emerytury jak powiedzmy 2-2,5 tys zł jest minimalna w stosunku do calości emerytow. To samo jest z rodzicami dzieci. Czy wszystko idzie dobrze? A owszem, nie!

  Pozdrawiam
  A sądy swoje...
 • @marek500 22:25:41
  Oczywiście, że "na układy nie da rady", ale kasa też za tym stoi... jestem tego niemal pewien.
  Pzdr
  A sądy swoje...
 • @Anna-PK 22:10:53
  Sytuacja teraz jest zupełnie inna, bo PiS rządzi samemu i doprawdy nie wiem, dlaczego jeszcze minister sprawiedliwości nie podjął inicjatywy uwolnienia zawodów prawniczych a wtedy (2005-2007) bardzo tego chciał. Pozwoliłoby to zasilić prawnikami (młodymi) spoza sitwy i postkomunistycznej kasty sądowniczej.

  Pozdrawiam
  A sądy swoje...
 • @marek500 21:30:39
  Ja... mimo, że nieraz się zarzekałem, to wcale nie jestem fanatykiem PiS-u.
  Bardziej monarchistą konstytucyjnym. I ma Pan rację, że politykom (obojętnie z której strony) będzie trudno zrzec się władzy.

  Tym niemniej takie skandaliczne wyroki jakie opisałem nie powinny mieć miejsca i powinna być jakaś kara za taką niefrasobliwość bo inaczej... można pomyśleć, że wszystkich można kupić.

  Pozdrawiam
  A sądy swoje...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej